Lex Bakala

bakalababišsobotkaJak je možné, že doposud český stát neparalyzoval zemského škůdce č. 1 – Zdeňka Bakalu? Jak je možné, že všichni, kdož mu umožnili podnikatelsky, mediálně a politicky řádit v našich zemích, pobíhají bezstarostně po pastvinách jako kůzlat stádo? Jak je možné, že jsme mu nevykroutili české suroviny z rukou? Kdo vůbec zavinil, že se zprivatizovalo nerostné bohatství, jež musí kontrolovat stát a jedině stát? Bakala přece dřevo nezkameněl. A kdo prodal horníkům střechu nad hlavou? A kdo mu to umožnil?

Chápu, že Bakalovy korupční dary na vše politické strany v kapse příjemně hřály a teď se špatně hošík odsuzuje. Ale přece jen. Chlapec se vyučil dámským krejčím v Brně, jeho pracovní morálka byla nevalná a zanechal po sobě nedokončené tři dámské pláště, které vykázal jako hotové a pak „utekl“ do USA.  No řekněte. Chová se takto podnikatel, jenž se domohl majetku pilnou a systematickou prací? Politici si měli uvědomit, že nejednají se slušným člověkem. Že jednají s najatým lumpem.

Jak je možné, že knihovník, jemuž bylo kýmsi v registru svazků StB neuměle přepsáno jméno na pseudonym Michaela Žantovská, spokojeně konzumuje Bakalovo špinavé ovoce, aby tak uživil aktéry nicotnosti v Knihovně Václava Havla? Jak je možné, že nám Bakalovi poskoci kontrolují poštu? Jak je možné, že Bakala ovlivňuje ČT i celý veřejný politický prostor.

Zdeněk Bakala opět prchl za kopečky. Své roboty však řídí dále. A  zatím mu to prochází. Kolik už jenom zbytečných lidí uživila ve svých orgánech Economia a.s. Ti dnes ani nepípnou a potupně slouží, stejně jako psavci jejích médií. A klidně si dovolí porušovat § 182 trestního zákoníku, tedy právo na tajemství dopravovaných zpráv a dále a jako vždy nekale soutěží.

Představte si, že rakouská policie nalezne lup Jana Jiřího Grasela (odtud slovo grázl) nebo poklad legendárního loupežníka Václava Babinského. Vrátí jej lupičům?

Ano, podobných kusů je v české oboře více. Ale v současném zmaru může koncentrace na drzého štětináče principiálně prospět. Přitlačme na politiky a alespoň v jednom případě chtějme exemplární řešení. Ostatní prasátka budou pak skromnější a třeba budou i více chápat, že jim nic nespadlo do klína pouze jejich zásluhou. Že jsou odpovědní vůči lidem, vůči národu.

Vyvlastnění Bakaly zvláštním zákonem by pomohlo k nastavení pravidel. Stát nemůže sloužit oligarchům. A neobtěžujte nás ani mezinárodním právem. To je již dávno v troskách. Nerovnost znamená ztrátu legitimity na všech stranách.
47 Komentářů k Lex Bakala

 1. Kadlik napsal:

  Tak Bakala moc dobre vi proc utek za kopecky pac kdyby zustal bydlet tady tak uz cucha fijalky zespoda a nepomohla by mu ani nejdrazsi ochrakna pac hornici maj pristup k vybusninam a kazdej poradnej ceskej hornik ma nekde v lese zakopanej minimalne jeden explozivni salam! Takze by letel i stou jeho ochrankou.

 2. Maroš napsal:

  Umožnili mu to české bezzávitové mozgy vylízané Klausovou disidentskou chartistickou monetaristickou „komorekovskou“ tézou o autoregulačných schopnostiach trhu – regulovaného z Wall Street! Kokoti! Vy debili! Načo sú vám v 21. storočí v ČR komunisti?! Tie ich ich „komunálne služby“, ako ojebávať sprostých a pohodlných niečo sa naučiť! Do piče! 10 Bakalov na vás! KSČM na vás! Smerákov na vás! Základné pravidlo každej galérky je – že bohatých a sprostých treba okrádať! Máte ešte niečo hovädá?! Ilúzie si strčte – hovorím o majetku!
  Prof. Antony C. Sutton – Wall Street a Bolševická revoluce 1917- CZ titulky
  https://www.youtube.com/watch?v=9Ui6AJO_9ME

  • proud napsal:

   Uz jdi do prdeele se svym debilnim pokrikovanim o komunistech a uz uplne se jdi vysrat s nejakym neumeli ty kravo blba,ty dnesni umej hovno,jen natahujou ruce po prachach,my kurva umime,jsme uceny se pod praci podepsat a ne jen cumet co za ni,tak si nevymejslej kretene a nelzi,bez si blejt do postele,zkurvysynu!

  • proud napsal:

   Ses obycejna,blba kunda z kotaru,kdyz sem hazes clanek jehoz pisatel tak jako ty nema zakladni vedomosti o tom kdo je z komunistu kdo a plete si trockisty s vlastencem jako ty a blbne hlavu neznalejm a pak se divi odkud ti mladi berou takovy picoviny!!!!!!!!!!!!!!!

  • proud napsal:

   Vylez si na strechu moulo,nafackuj si tam a po hlave skoc dolu,udelas zasluznej cin,o blba min!

  • Maroš napsal:

   oprava – Komárekovskou medializovanou tézou – vytiahli toho najväčšieho ekonomického chartistického diletanta z ústavu len preto, že oproti tomu buzerantovi vyzeral ako Santa Klaus dôveryhodnejšie!

   • proud napsal:

    V zajmu zachovani myho dobryho vztahu ke Slovakum a Slovensku by ses mel aspon dovzdelat,nez ten vztah svou blbosti zkurvis jako se o to rada z vas snazi uz po generace,bohuzel celkem uspesne a jeste se hadate kokoti ze to neni vase vina.

   • petr napsal:

    Tím buzerantem myslíš Klause? Ono je nahoře tolik židů a buzerantů nebo obojího dohromady, že už se mi navzájem pletou.

    To je tím že lidi nedají na první intuitivní dojem. Když poprvé vylezl na obrazovku, tak to s tím jeho buzerantským hláskem a slizkým chováním hned bylo jasné. Jak taková hrouda bezpáteřního slizu oblbla miliony čechů, to dodnes nějak nedokážu pochopit. To je snad nějaká židovská magie na ovládání mas gojimů, nebo co.

 3. petr napsal:

  Ach ta naivita. „podnikatelsky, mediálně a politicky řádit v našich zemích“ mu dovolila americká ambasáda a její rezidenti CIA co tu naplánovali celý sametový puč.
  Proto je beztrestný a nedotknutelný.

  • John_Pitralon napsal:

   Kriminální elementy ve vedení státu a StB vyvolali fašistický puč, kdy lidé byli vyhnáni v mnoha městěch na buzerplacy, pod záminkou, že se jde pokojně protestovat za lidská práva. Tam už stáli nastartovaní pučisté, kteří je ihned začali krmit novou ideologií mamonu.

   Zatímco lidé jásali „to je vono“, v centru už byly dávno připraveny plány rozkradení národního majetku komplet – takzvanou „privatizací“ do rukou těch správných osob (ve skutečnosti nastrčenců režimu)…

 4. niSas napsal:

  Kokoti si myslí, že vystraší ba kakala bojs tím, že o nich napíšou reklamní pamflet, a pak další řada přehledů zpráv, keré sou blboňům k prohlížení. Čučma květák vyškolený pragahujerskou školouz žid(l)obanderstánu plnejm záškodnickejch nosáčů to tímto má vybavené. Za oponou počíta bitkokokajny, ke kterejm si dá přílohu dlažebních kostek po svých předcích. Měl by pozvat Waizbacha na oběd. Heh

 5. Josef Švejk napsal:

  Pokud vás toto všechno irituje, nijak si nemyslete, že žijete v zemi idiotů. To jen žijete ve svobodě a demokracii, a pouze si s tím nářezem štěstí nevíte rady. (Jaroslav Waschek)
  Protože zákony naší krásné země jsou díky mému věku a počínající stařecké demenci pro mne nepřehledné a nesrozumitelné, prosím o přesnou veřejnou odpověď, abych se nechtěně nedostal při svém podnikání do nějakého rozporu se zákony naší krásné a svobodné demokracie. Chtěl bych se zeptat, zda je možné občany této země klamat, obelhávat a podvádět, zda je možné z nich dělat hlupáky, blbce a idioty, a díky tomu zda je možné je okrádat. Nevidím totiž jiný způsob, jak bych vyřešil své sociální a psychické problémy a tak zlepšil kvalitu svého života. Poctivou prací to rozhodně nejde, to jsem zkoušel celý život. (Jaroslav Waschek)
  I zvíře se brání, když ho dlouho, případně nespravedlivě týráte a bijete. Nekončící pohrdání, které dávají najevo samozvané elity v EU i jednotlivých zemích svým občanům, nese výsledky. Neustálý pokles životní úrovně většiny obyvatel, likvidace rodiny, snaha o zničení národů a jejich států, nebezpečné a urážlivé zatajování pravdy, nezasloužené zvýhodňování minorit a zájmových skupin, podpora ekonomického parazitování, nemožnost dovolat se spravedlnosti a další projevy evropské svobody, demokracie a lidských práv dosahují hranice únosnosti. Nejhorší rasista je ten, kdo ničí vlastní národ. (Martin Koller)
  Takže závěr je zřejmý:
  Běsnění demokratických hodnot ponořilo naši vlast do žalostného hovna.
  Jakmile uslyšíte politiky mluvit o svobodě a demokracii, utíkejte i s rodinou někam hodně daleko (když se neumíte bránit, alespoň jako zvíře zahnané do kouta).
  A to je čo také ta svoboda a demokracie, vojín Kefalín?

  • Eschatolog napsal:

   stale vychazite z mylneho predpokladu, ze obyvatele teto zemicky jsou vzdelani, chytri a slusni, tedy vztahujete vlastnosti cca 10% na celych 100% , a ejhle :-) vase ( vás vsech tady) modely a sny se s realitou zcela míjejí, takze vase a vas vsech tady konani je realne totozne nabozenstvim

 6. Josef Švejk napsal:

  Duševní stav Čechů:
  Sedí myš v rohu,
  v pastičce má nohu,
  sedí tiše,
  občas pípne,
  asi stejně brzo chcípne.
  - Kdo si počká, ten se dočká.

  • proud napsal:

   Kdo si pocka,ten se docka plativalo jeste dokud jsme byli obcani,od ovcanu to necekej,to je novej druh,ani ho arabove nemuseji „upgradnout“.

 7. proud napsal:

  Takhle je to mozny,kdyz kam vitr,tam plast……….: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=r8WrgFBhrjg

 8. benmil napsal:

  Provokatéry a šiřitele fake news odhalíme a zlikvidujeme

  https://www71.zippyshare.com/v/Tt9HsAJM/file.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!