P.C.Roberts: Důsledky 11. září jsou stále citelnější

911bannerMáme dnes 17. výročí 11. září 2001. V uplynulých 17 letech už mnoho a mnoho expertů prokázalo, že oficiální vládní výklad této události nemá s pravdou nic společného. A tak, jak roky jdou, ubývá i počet lidí, kteří jsou ochotni věřit tomu, že hrstka Saudů, vyzbrojená jen noži na otevírání balíků, dokázala přechytračit všechny bezpečnostní služby USA a unesenými letadly zaútočila na Světové obchodní centrum (WTC) a Pentagon. Nicméně se oficiální příběh dál vypráví, stejně jako se dál vypráví oficiální příběh o zavraždění prezidenta Kennedyho – třebaže ani tomu už většina lidí nevěří.

Ale dodejme podle pravdy, že je ta nedůvěra větší v cizině, než doma. Lidé okolního světa totiž těžko chápou, jak někteří Američané, kteří už nesčíslněkrát viděli, jak v budovách WTC vybuchuje jedno poschodí za druhým a jak se bez zjevné příčiny, a to přesně jako při řízené demolici, řítí k zemi budova č. 7 WTC, třebaže v ní hoří jen několik málo kanceláří, se stále ještě s oficiální verzí 11. září rozloučit nedokázali.

Událost 11. září a mýthus o Bin Ladinovi využil režim Bushe ml. a Cheneyho ke zničení ochrany občanských svobod, jak byla zatím proklamovaná v Ústavě USA, i k povýšení výkonné moci nad domácí i mezinárodní právo. Což vyvrcholilo včerejší deklarací americké nezákonnosti, kterou přednesl Trumpův poradce ve Výboru národní bezpečnosti John Bolton. Prohlásil totiž, že americká vláda využije všech prostředků k tomu, aby ochránila americké a izraelské válečné zločince od případného jejich obvinění ze strany Mezinárodního soudního dvora.

Důsledky 11. září tím dalece převyšují hodnotu zřícených budov WTC i lidí, kteří toho dne přišli o život. A obětí další a nejcitelnější se stala americká ústava, nejkonkrétněji pak současné oddělení občanských svobod od vůle práva.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/09/11/the-costs-of-9-11-continue-to-mount/
19 Komentářů k P.C.Roberts: Důsledky 11. září jsou stále citelnější

 1. Jana napsal:

  Odkaz na článek jsem vložila i do diskuse pod tímto videem /záznam včerejší relace interakce v akci na Svobodném vysílači/
  SPECIÁL k 9.11.2001_J.Karásková, I.Němec, K.Kozák a další
  https://www.youtube.com/watch?v=5SYwojOmGk8&feature=share

 2. geronimoh napsal:

  11.září je jen jedna epizoda, jedna operace pod falešnou vlajkou. Její důsledky pocítil spíš Afghánistán a Irák .... u nás jde hlavně o důsledky lidské hlouposti, a nejen u nás, je to celosvětové

 3. Jaroslav Kukla napsal:

  Som jediný Slovan a Slovák čo sa hlboko zaoberal 11.septembrom,2001.Vtedy som bol v Seattle,WA...
  V júly,2013 som zverejnil na Pravda.ru news and analysis, moje vysetrovanie,ktoré dnes pouzije pred Grand Jury, Architects&EngineersTRUTH.org ako dôkazový materiál.Viď na google: Bloody masonic fingerprints left on 911 crime scene. A v slovenčine: Krvavé slobodomurarske odtlačky prstov zanechané na útokoch z 11.septembra,2001.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!