Hlasováním proti Maďarsku zradili svou vlastní zemi!!!

2018-09-11T135716Z_1_LYNXNPEE8A0WH-OCATP_RTROPTP_2_CNEWS-US-EU-HUNGARY-ORBANNěkteří naši „drazí“ europoslanci ukázali při hlasování proti našemu maďarskému spojenci z V4 svou pravou – zaprodanou tvář!!! V době, kdy téměř každičký den můžeme číst v našich i světových médiích o tom, že někde nějaký imigrant vyznávající islám někoho pobodal, znásilnil, vyhodil do povětří, nebo aspoň „pouze zmlátil do bezvědomí“, či jak mladí imigranti znemožňují kvalitní výuku na školách svým fundamentalistickým postojem, díky němuž se odmítají učit a uznávat cokoli, co je v rozporu s koránem, takže učitelé nemohou o hodinách poskytnout normálním žákům kvalitní (na vědě a nikoli na víře postavený) učební výklad, se někteří čeští europoslanci rozhodli podpořit pro imigrantskou politiku Bruselu tím, že se připojili při hlasování na stranu těch, kteří se rozhodli šikanovat jedinou členskou zemi EU, která se od začátku nebojí bránit své vlastní hranice a svůj národ!!!

Tímto činem byla podkopána vzájemná důvěra mezi zeměmi V4 a navíc se tím ukázalo, že náš premiér je buď obyčejný lhář, který hraje dvojakou hru (tedy jednu pro českou veřejnost a druhou pro Brusel, odkud plynou jeho Agrofertíku nemalé „bakšiše“ v podobě evropských dotací), nebo neschopný šašek, který si neumí ve vlastní straně udržet loajalitu a jednotný postoj, ani k tak zásadním věcem, jako je spojenectví a jednota v rámci V4. Je velká škoda, že v čele naší země stojí oligarcha, jehož výše zisků je přímo úměrná tomu, co mu navíc kápne z Bruselu a nikoli nějaký vlastenec, který nemá na Brusel žádné přímé finanční vazby, jako náš pan premiér. Dodnes nechápu, proč tohoto člověka vůbec někdo volil a co dobrého pro naší zemi od něj asi tak očekával!!! Jediné „logické“ vysvětlení je přemíra cukru z babišových volebních koblih a následný mozkový útlum.

Lidé, kteří dnes křičí a spílají na současnou přistěhovaleckou politiku, a přitom volili jakoukoli stranu podporující pokračování našeho členství v Evropské unii, by měli jít někam za roh a „dát si tam velkou facku“. Maďaři si na rozdíl od nás uměli zvolit za premiéra vlastence, který se nebojí stát za svou zemí a svými názory!!! My tady v České republice si již od roku 1989 volíme do čela státu samé zrádce, nebo přizdi …, kteří rozkradli, nebo „pouze“ nechali rozkrást státní majetek po komunistech a ekonomika a zákony jsou díky nim nastaveny tak, že vydělat velké peníze mohou jen zahraniční firmy a podvodníci, šejdíři a exekutoři!!!

Tohle všechno, všichni dobře víme, přesto někteří z nás dále volí do čela kdysi opravdu NAŠÍ krásné vlasti pořád ty samé „šmejdy“, kteří jsou zodpovědní za likvidaci našeho průmyslu a dělají z nás levné překladiště a montovnu pro naše západní „partnery“ z EU!!! Možná, toto hlasování zrádců z řad europoslanců otevře aspoň pár lidem oči, ale popravdě, moc nadějí si nedělám. Současné politické garnituře se už totiž povedlo příliš mnoho slušných lidí znechutit natolik, že nevěří ani na demokracii, ani na volby, tudíž současným mocipánům stačí jejich skalní věrní k tomu, aby se udrželi u moci. Bude se bohužel asi muset stát něco mnohem většího a horšího, aby to konečně lidem otevřelo oči…  Jen, aby pak už nebylo pozdě…

 

PS:

Pro návrh na potrestání Maďarska hlasovali:

Z frakce Liberálů a Evropských demokratů (ALDE)

Pavel Telička (zvolen za ANO)

Dita Charanzová (zvolena za ANO)

Martina Dlabajová (ANO)

Petr Ježek (zvolen za ANO)

Z frakce Evropské lidové strany (EPP/ED)

Stanislav Polčák (STAN)

Luděk Niedermayer (TOP 09)

Jiří Pospíšil (TOP 09)

Jaromír Štětina (TOP 09)

Z frakce Socialistů a sociálních demokratů (S+D)

Miroslav Poche (ČSSD)

europoslanci-726x480
20 Komentářů k Hlasováním proti Maďarsku zradili svou vlastní zemi!!!

 1. HVzV? napsal:

  TADY JE MARNÉ OÉBRACET SE NA VOLIČE.TĚM JSOU HLASY UKRADENY

  prolhaným a zmanipulovaným tiskem a tv a všemi ohlupovadly.
  Důkazem je,že to trvá už skoro třicet let a prý intelektuálni špičky ČR to dodnes pochopit nedokáže.

  Teprve v posledni době začala hrozná cenzura dnešnim FACEBOOKEM,kdy menšina MAJITELŮ VELKÝCH PENĚZ,strachy bez sebe nařidila majiteli FB,zbohatlikovi Zuckerbergovi porušovat cenzurou zákony,které maji být brzy našin Pdlamentem odstraněny úplně,jinak ho zpokutuji zpět do garáže odkud vyšel.

  POKUD DOMORODCI ČR NEPOCHOPÍ,ŽE JE TŘEBA STRANÁM ŘICI ŽE JSOU MARNÉ JEJICH SNAHY HNÁT VOLIČE NA FB,ABY TAM TĚM STRAŠLIVÝM NENAŽRANÝM BOHÁČŮM DALI SVOJE VŠECHNY PRACHY, NIC SE NEMŮŽE ZMENIT.

  Tady prý bude BRZY SRANDA přehlížet DÁLE návrh konstituujici se Společnosti voličů OSV na okamžité otevřeni diskuznich rubrik na webech politické třidy Šmejdů tedy jasného a jednoduchého druhu přimé demokracie ,kteréžto weby občané plati ze svých peněz rozpočtu,tak dlouho až budou konečně voliči chtit tyto zbytečné vydané penize zpět pro svoje občanské weby.
  Ty totiž drze politická třida Šmejdů ,která se drži u moci podvodem a to ukradenim hlasů voličů zdemolovanýmiinformacemi ohlupovadel ,deklaruje jako dezoorientačni a pravý opak je PRAVDOU!

 2. HVzV? napsal:

  TADY JE MARNÉ OBRACET SE NA VOLIČE.TĚM JSOU HLASY UKRADENY

  prolhaným a zmanipulovaným tiskem a tv a všemi ohlupovadly.
  Důkazem je,že to trvá už skoro třicet let a prý ani intelektuálni špičky ČR to dodnes pochopit nedokáží.

  Teprve v posledni době začala hrozná cenzura dnešnim FACEBOOKEM,kdy menšina MAJITELŮ VELKÝCH PENĚZ,strachy bez sebe nařidila majiteli FB,zbohatlikovi Zuckerbergovi porušovat cenzurou zákony,které maji být brzy našim Parlamentem stejně odstraněny úplně,jinak bude ta kreatura boháčů zpokutována zpět do garáže odkud vyrazila na znetvořeni celého světa svou bezmantinelovou cenzurou.
  Proč doposud nevyhodil za dveře celou ČR obsadu FB,která mu chce dále škodit je záhadou nebo je s nima pod jednou špinavou dekou.

  POKUD DOMORODCI ČR NEPOCHOPÍ,ŽE JE TŘEBA JIMI VOLENÝM STRANÁM ŘICI ŽE JSOU MARNÉ SNAHY JEJICH VEDENI HNÁT VOLIČE NA FB,ABY TAM TĚM NENAŽRANÝM BOHÁČŮM MAJI CPÁT DÁLE PRACHY,NEBOT KAŽDÝ KDO TAM DÁ TŘEBA JEN JEDNO PÍSMENO DÁ MAJITELI VLASTNĚ DALŠI MILIARDY,NIC SE NEMŮŽE ZMENIT.

  Tady prý bude BRZY SRANDA přehlížet návrhy konstituujici se Společnosti voličů OSV na okamžité otevřeni diskuznich rubrik na webech politické třidy Šmejdů ,tedy jasného a jednoduchého druhu přimé demokracie.
  Tyto weby občané musi platit ze svých peněz,peněz rozpočtu,tak dlouho až budou konečně voliči chtit vlastně zbytečné vydané penize zpět pro svoje občanské weby.
  Ty totiž drze politická třida Šmejdů ,která se drži u moci podvodem a to ukradenim hlasů voličů zdemolovanými a zmanipulovanými informacemi ohlupovadel ,deklaruje jako dezoorientačni a pravý opak je PRAVDOU!

 3. Maroš napsal:

  Treba sa na to pozrieť aj z pohľadu systému bŕzd a protiváh - ak GP uvažuje vytvoriť Veľké Moldavsko - Rumunsko má zaniknúť /Pjakin/, tak tu nemôže byť Veľké Maďarsko. Otázka - načo je komu Veľké Moldavsko - kto pozná, čo sú to pečvorky - poťahy, deky, vankúše mozaikovite pozošívané z rôznych druhov látok - tak veľký kus zeme sa politicky skôr prišije ku kalifátu - a zároveň - ak by to nevyšlo - veľký kus zeme sa dá ľahšie národnostne destabilizovať - rozpárať - než znovu vznikne vhodná príležitosť zošiť to dohromady. Kombinatorika pečvorkov - hodí sa - nehodí sa. V okamihu, keď vznikne Veľké Moldavsko, tak budú mať aj Maďari veľké oči smerom do Ázie. Rumuni im tu nedovolia nič. Takže tipujem, že po Veľkom Moldavsku rozbehnú Veľké Chazarské Maďarsko - ktoré sa prepojí s ázijskými krajinami - Kazachstan - v projekte Astana a Kaspický blok. ???

  • HVzV? napsal:

   Děkujeme pane Maroši za váš archiv,my tu ještě moc ty odkazy neumime a tak jsme uvitali na př.vašeho čerstvého Pjakina.
   Přejeme vám,aby jjste dále zachovával vašim i našim občanům vaši přizeň,která jim jistě přijde k duhu.

   • Maroš napsal:

    HVzV? - to bolo teraz čo - zmena vašej Krtej paradigmy? Krtek objavil chuť vyzretého betónu?

    • Jan Kowak napsal:

     ANO ANO - HzDS.. pan Mrož ssem sá-zí prima Linky jeden
     Za druhym. Co by-chom si bEz něj poča-li ??
     .. Mrož na Hraď !

     ps : Ale Slowenskej ; )

     M

    • HVzV? napsal:

     Maroši pan Krteček tu neni sám,je nás tu celá komanda a rostneme

     a tak jsou tady různé komentáře ,tak jak je to pro vycházejici prvni demokratickou hvězdu hezké.
     Pokud je to pro vás nezvyklé, klidně se s námi pusťte do křižku a budeme spolu sířit pobožnosti typu pana Husa"K lidu niž s lidem výš" pane Mrož,

     NO NI?

 4. proud napsal:

  "Lidé, kteří dnes křičí a spílají na současnou přistěhovaleckou politiku, a přitom volili jakoukoli stranu podporující pokračování našeho členství v Evropské unii, by měli jít někam za roh a „dát si tam velkou facku“. "..................bravo:-))))))))))))))))))),ale jinak me madarsko zajima asi jako nemecko,umele vytvoreny republiky zrazujici Slovany a Slovanstvi,jakysi paty kolony mezi republikama,a Orban je posrana kunda co by chtela zabrat cizi uzemi jen proto ze na nem ma svoje cigany,kreten!! Kdyby ted hned prestaly existovat,zatleskam tomu!

 5. petr napsal:

  To co tam zavádí Orbán je skutečně určitá forma fašizmu, autokracie (včetně těch poivných pochodujících fangličkářů v černých uniformách). Je toto přirozený řád slovanů? Ani náhodou. Fašizmus je čistý produkt GP. Podle toho neomylně poznáte kam vítr vane.

  • John_Pitralon napsal:

   Nevím jak vypadá maďarská ústava, ale každá Ústava, která nedefinuje vlastnictví národního majetku, je paskvil a právní zločin, protože založí neobyvatelnou zemi, kde ve finále nezůstane nic.

   • petr napsal:

    Materiální zákony jsou nepodstatné, když mezitím vymyješ mozek populaci novou ideologií nebo náboženstvím. Podstatné je to co mají lidi v hlavě.

  • Вов napsal:

   Co je: GP

   • proud napsal:

    Globalni Parazit,seda eminence vladnouci vladam na Zemi,svetu,stojici nad zakonama.

   • proud napsal:

    GP se sklada z mnoha na sobe nezavislejch "firem",pojistoven,bank,vedeckejch,technickejch a vojenskejch zarizeni s technologiema o kterejch se nam jaksi mozna zacne zdat tak za sto let...........coz ho stavi az na vrchol.Pod sebou ma spousty pricmrndavacu,od obycejnejch magoru jako je kanonenfutter treba Maros,nebo Sasin,Vlado po prestavce a podobny zmrdi,az po hlavy vyzkumu a sefy svetovejch bank,nejvetsiho a nejdulezitejsiho prumyslu. To tak pro predstavu.

 6. Maroš napsal:

  Keď „Maďarsko je všade tam, kde sú Maďari“ – a tak mi potom vysvetlite rozdiel, keď mi tu chce v budúcnosti nejaký Turek tvrdiť, že Turecko je všade tam, kde sú Turci – a keď sa mi nepáči, nech sa spakujem – medzi tým Turkom a chazarským sorosovským židom Orbánom, ktorý plní úlohy globalistov a iredentistické plány na Slovensku! Slováci už 150 rokov vedia, čo môžu od takých extrabastardov ako je Orbán očakávať! Nem nem soha! To sa samozrejme Čechov v novom nemeckom protektoráte netýka...

  „Podľa jeho slov každé spoločenstvo v Európe má právo aj na autonómiu, ktorá je široko akceptovanou európskou hodnotou.

  Jazykový zákon na Slovensku označil Orbán za „kultúrnu agresiu voči európskym hodnotám“. „Zlý zákon nie je možné dobre aplikovať. Je ho možné iba odvolať, opraviť a prijať namiesto neho dobrý zákon,“ poznamenal.

  Orbán vyzval v rámci Európy za používanie rovnakého meradla. Maďari žijúci v Karpatskej kotline by mali mať rovnaké práva ako Katalánci v Španielsku či Fíni žijúci vo Švédsku.

  Maďarský politik povedal, že budúcnosť spoločenstva Maďarov v Karpatskej kotline by mala byť plánovaná spoločne. „Som rád, že SMK sa aj napriek odporu zúčastňuje Fóra maďarských poslancov Karpatskej kotliny (KMKF), ktoré je dôležitým medzinárodne uznávaným fórom na zladenie snáh a plánov národných spoločenstiev žijúcich v rôznych krajinách,“ podotkol a vyzval k tomu, aby maďarská menšina nepovolila nacionalistickému tlaku na Slovensku.“
  http://www.chelemendik.sk/Orban_chce_novu_buducnost_pre_Madarov_174178627.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!