Disent už na Západě povolen není. Francouzský soud nařídil psychiatrické vyšetření opoziční vůdkyně Mariny Le Penové

25135c2b77e254ee254c17e3d9cd26edTolik o západní „demokracii“. A nic není na Západě drahocennějšího než demokracie. V Evropě se už dlouho ví, že vzkříšení de Gaullova francouzského národovectví Marinou Le Penovou je pro Washington nepřijatelné. De Gaulle nebyl poddajným Washingtonu a o žádného dalšího nepoddajného z Francie není ve Washingtonu zájem. Marine Le Penovou, francouzskou patriotku, zdá se, čeká osud Johanky z Arku. Francouzský establishment po ní jde už dlouho. Za jeden její  tweet ji zbavili parlamentní imunity a hrozí jí tříleté vězení, jestliže ji její nepřátelé za její prohlášení na obranu francouzské nezávislosti odsoudí. A nejnověji má problém s tím, že na twitter umístila snímky, na kterých příslušníci Daesh (Islamského státu), popravují lidi.

Nadcházejícími volbami ohrožený francouzský establishment může nyní od nařízeného psychiatrického vyšetření Le Penové získat jakýkoli výsledek, který si jen přeje. A na základě jeho  libovolného „vyhodnocení“ se jí může zbavit uvězněním v psychiatrickém ústavu.

Obnovení evropské suverenity je tím, nač Putin spoléhá ve snaze zbavit Evropu washingtonské kurately. Je ovšem naivní doufat, že Rusko může získat přízeň Evropy svou politikou nekonfrontace a nereagováním na urážky a provokace, kterými je zahrnováno. Vždyť samo EU činí vše proto, aby vzniku evropské suverenity zabránilo. Washington evropskou suverenitu potlačil a evropské země ponořil pod hladinu EU, ve které je už idea suverénních zemí mrtva. A víra Le Penové, že si Francouzi zaslouží mít svoji vlastní zemi pro sebe, je považována za příznak choromyslnosti.

Nejen Francouzům, ale i dalším Evropanům byly už totiž mozky vymyty až tak, že si svobodný projev vykládají jako rasismus, nenávist k ženám, k lidem, či jako nenávist vůči imigrantům.

Washington už nikdy nedovolí Evropě a Velké Británii, aby se ze svého vazalství vysvobodily. A stejně tak se už nikdy nesmíří s nezávislým ruským státem. Jedině s vazalem, jakým Rusko bylo za vlády Jelcina. A nelze k tomu už říct nic víc, než že Amerika je výjimečnou a nepostradatelnou zemí – a na žádné jiné zemi už nezáleží. A nejméně pak na Rusku.

V celé Evropě jsou dnes patrioti odmítáni jako rasisté. Jako lidé, kteří si zasluhují opovržení za to, že se staví do cesty evropským otevřeným hranicím, které otevřely brány pro příliv imigrantů, ničících etnické národnosti francouzské, německé, italské či britské.
A tak se Evropa rozpouští v „multikulturalizmu“, což je rozmanitost, postrádající jakýkoli společný základ. Jean Raspail popsal tento proces v Táboře svatých“.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/09/21/dissent-is-no-longer-permissible-in-the-west/  
106 Komentářů k Disent už na Západě povolen není. Francouzský soud nařídil psychiatrické vyšetření opoziční vůdkyně Mariny Le Penové

 1. hel napsal:

  :((( tak už je opravdu ale vrchol všeho!! tak hlavně, že ovčané celé EU mlčí naprosto většinově a ukázkově poslušně, zejména tedy ti francouzští!! to samé v případu Tommyho Rinsona, který už sedí i ve vězení….ovce ovcoidní, pohltí vás fašismus, kterého jste si zatím ve svém pohodlném konzumerismu vůbec nevšimli:(

  • hel napsal:

   oprava- Tommyho Robinsona

   • Eschatolog napsal:

    mel bys videt ty pozitiva, zavrou ji do basy a pak z ni bude vyborna eurokomisarka :-)

    • hel napsal:

     tady není místo pro hloupé vtipkování, i tebe tento režim spláchne, týká se to každého

     • nula napsal:

      Jestli on to kolega nemyslel tak, že paní Le Pen je jen další herečka, která je součástí té divadelní hry, kterou nás krmí. Já ju tak teda osobně vnímám a nevěřím, že není součástí systému.

  • HVzV? napsal:

   ZAVŘE FRANCOUZSKÁ VLÁDA BLÁZNŮ I MARION?

   http://www.zvedavec.org/vezkratce/15172/

   • HVzV? napsal:

    DRAZI PODPOROVATELÉ SPOJENI KORPORACI S POLITIKOU,

    což bylo nazváno historii fašismus.
    Ono to vypadá,že se dáte dále ohlupovat tim neomarxismem čili diktaturou falešných humanistů potažmo tyranii islamistů,kteři ovládli ubohé EU.
    Nyni už je jasné,že bude možná BRZY vláda menšiny nad většinou podporována utikajicimi samopalniky IS,kterým nedal ještě strejda Putin dostatečně do rypáků a tak je budeme muset brzy živit my ovčané ČR,pokud se budeme krčit, kadit do gati a to prý později strachem z jejich nožů a dynamitu.

    EU VADI VIDIME NYNI JASNĚ ,DEMOKRACIE A TO ZEJMÉNA ZAPOJENI OBČANŮ VOLIČŮ DO POLITICKÉHO ROZHODOVÁNI.

    Proto bláznivy francouzský president v režii svých předchozich zaměstnavatelů tj bank má za úkol vykrást vše co se dá a celé a všechny rozpočty států tzv UNIE Ty kteři budou proti prohlási za nepřičetné blázny!

    Klidně dále čekejme,až naši tzv zástupci schváli tu 100% cenzuru ve snaze zabit i v ČR demokracii,aby mohli ve svém kapitalismu BEZ přivlastků dále krást úplně bez mantinelů!

    MIRU ZDAR ,anebo taky ne!

   • HVzV? napsal:

    KDO CHCE BOJOVAT ZA MIR A SVOJE PENIZE,AŤ SI PŘEČTE NA

    NR- PANELOVÁ DISKUSE O BUDOUCNOSTI ČESKA,kde jsou propagovány prvni body Národniho programu tak,že by to šlo.
    Cenzura tam na ně čeká tak si pospěšte nebo taky ne.
    Zkusime požádat telefonicky řadu osobnosti mezi senátory a SPD zda by nechtěli být zvoleni galaktickou většinou ovčanů,kteři konečne maji dostat přiležitost v politickém rozhodováni jak to propaguje SILNÝ POLITIK PAN ORBÁN!

    ZKUSIME POLITIKŮM ŘICI AT SE TO TAM NAUČI ČIST,NO NI?

     • HVzV? napsal:

      PAN KRTECEK HLÁSI,ŽE MU CENZURA MĚNI ODKAZY

      aby se objevilo,že články neexistuji a to už v průběhu kdy je píše a vidií to i potom, když vyjdou se zjištuje komoleni písmen tak,že odkaz nefunguje.DÁLE.
      Telefonovali jsme s některými poslanci a i ti tvdohlavě tvrdi,že JEJICH PROGRAMY už všechno to co píšeme obsahuji.

      TO JE SAMOZŘEJMĚ LEŽ ,NEBOT ŽÁDNÝ Z POLITICKÝCH SUBJEKTŮ VČETNĚ KSČM A SPD NEMÁ V ÚMYSLU ZMĚNU NYNĚJŠIHO KAPITALISMU BEZ PŘIVLASTKŮ

      a proto to odmitaji dát do svých prý programů,které to prý už obsahuji.
      Rovněž nikdo nestoji o to,aby se i voliči podileli na politickém rozhodováni a proto prý budou dále POLITICI odkopávat své voliče do cenzury k Zuckerbergovi a jeho cenzurou prožraný FB!
      Za co je vůbec platime je fakt záhada.

      Z TOHO PROZATIM VYPLÝVÁ,ŽE POKUD SI VOLIČI VŠE NBUDOU VYNUCOVAT NEZVOLENIM ŠMEJDŮ SAMI, NIC MÍT OD NÁMI ZVOLENÝCH NEMEHEL MÍT NEBUDOU!

     • KRTECEK napsal:

      Tak tady by se už mohl ten Národní program prvních PET bodu objevit

      http://www.novarepublika.cz/2018/09/panelova-diskuse-budoucnost-ceske.html

      • HVzV? napsal:

       EL COMANDANTE NOWAK ALIAS KOWAK ŽE JSOU TY BODY NP

       úplně neškodné na tom panelu,že ano?
       Dyť PAN SOROS,kdyby nám tu poslal ty TŘI A PŮL milionu eur na hwězdy by nás měl všechny HNED v kapse.

       To kdyby i tady JEŠTĚ byli nějaci domorodci,kteři by ty boty roznesli na kopytech,aby se měli dobře, to by byl pěkny Nový ČR disent,co jsme se nacinkali,aby tu byl ten neomarxismus a ted nic,žádná diskuse,NIKDO PENIZE Z NÁRODNIHO PROGRAMU NECHCE?

       • Jan Kowak napsal:

        Na Panelu na NR ssem bol..
        .. masKO-WAl sem se ja-ko Čobol – TO , aby mě nick
        Gdo nezpozznal ??

        ps : poZdrawuj ww wode mě Holonula : ))

        M

        • HVzV? napsal:

         CO ŘIKATE EL COMANDANTE,VYZRADIME TĚM ČOBOLŮM

         jakým mechanizmem jsou ti ČR domorodci měsičně okrádáni o desitku a ani nekniknou a ješte smoli radostně do gati a za penize se prát nebudou, nebot jsou líni a jen si stěžuji,že nemaji ani na ženské,pivo a kořalku,ale ve skutečnosti maji dolary nacpany plný stružak,co?

       • HVzV? napsal:

        EL COMANDANTE ŘEKNĚTE ADM. TADY MOHL DÁT ČERSVOU

        zeleninu.
        Tím myslíme to jak Makrela deklarovala,že na odstup stále ještě NIKDY nepomyslela.
        No tak ji začali odřezávat ručičky a nožičky,odmontovali jí šéfa poslanců.
        To je začátek jejiho pádu,který bude proveden salámovou metodou.

        Rovněž v KREMLU se to sere,Armádu nasmolil velitel letectva IZRAELE na návštěvě v rossii,který nikoho neposlouchá a dal sestřelit syrijcům ruský iljušin po nosáčovsku a mluvil o tom se štábem sovětských sil celých DVACET MINUT než ho ta generalita vypoklonkovala a rudá vztekem okamžitě vtrhla k Putinovi,že nedal Syrii ty 300 a tak jeho vinou byl iljušin sestřelen,bo rakety 200 nedovedly rozeznat letadla od sebe což velitel nosáčských letadel dokumentoval sovětským maršálům.

        Výsledek

        GENERALITu cccp PŘEVZAL GLOBALISTA MEDVĚDEV TA OKAMŽITE POSILÁ 300 A BUDE KRAWAL.

      • HVzV? napsal:

       PRO NÁS Z HVzV JE ZAJIMAVÉ,ŽE SE NIKDO NEOZVAL

       kvůli tomu NÁRODNIMU PROGRAMU,který prakticky celý píše o tom,jak je možné přijit KE KOPÁM peněz o které jsou domorodci ČR olupováni a v diskusich se dokáži prát jedině tak mezi sebou ostrými myšlenkami a v té době jim je v kase ukradeno jak spočital PIKETY 1689 MILIARG čistého a k tomu přibývá ročně 241 miliard.
       To samozřejmě neni všecko.
       EL COMANDANTE,naši combatanti ví,že k tomu připadá na každého domorodce každý měsic asi DESET TISIC KORUN o které se páni domorodci odmítaji starat a hlásit,jak sám vidite ani nekniknou.
       Kde ty penize jsou?
       Ptali jsme se zvolených JEJICH zástupců poslanců proč nám ty penize nechtěji dát a oni

       BYLI PROTI,protože vás všechny považuji za lenivé budižkničeny,které by pak nedělaly vůbec nic!!!!!

       JESTLIŽE SE TADY NA NWOO, BUDOU CTĚNI DOMORODCI BAVIT JEN O PUNČOŠKÁCH A PENIZE žádné nechtěji budeme muset čekat a nic jim radši nenapíšeme tak dlouho až se sami utopi VŠICHNI v exekucich a mohou si pak jit stěžovat jen do kotelny!
       Stejně jsou voliči jak sami už musi vidět,nebot jsme jim napsali proč, bezmocni a vyučováni v ČESKÉ ŠKOLE brouků,aby se naučili křižit kusadla se snad ani nechtěji účastnit a myslí ,že to za ně někdo vytrhne.
       Hraji nevšimáka a chtěli by možná,aby Naše skvělá HVzV jim vše donesla před jejich pusinky a aby to bylo zdarma.
       To se tak se na ně můžeme jen vykašlat,že ANO?
       Kdo má jiný návrh může to tady napsat a zdůvodnit,anebo taky ne!

       • Jan Kowak napsal:

        El komandante KRTe.. ssem si na Alušce org * wob.. jednal ta~ků
        Malů KLiet.ku , ja-ko že pro Morčata – ale já ww w ňOm bubudu
        Chowat Mrože..

        ps : 103 Mrože – muhehééé.. po-kope ; )
        A niň-če jim neřek-nu !!!

        • HVzV? napsal:

         TEN MROŽ JE FAKT MALÝ, NIC NÁM TU NEPÍČE O

         světové situaci jak bijou fčera Makrelu na hromadu,
         Putin už nosačům nic slibovat nebude,jak TRUMF mluvil v OSN,že že jeho padajici stát je prvni v pořadi a celé OSN se mu chechtalo atd.

         TO NENI TEM STARÉ DOBRÉ PROJIMADLO maroš,brzy VŠECHNO MUSI NECHAT TOMU HONOLULULULU.

     • Jan Kowak napsal:

      Kokomentátorowja z NWOO zdraw-ja HzDS.. Krtky i KRTečky..
      .. i čárky , Mrože .. Swo-ji Máminku , milenky , Brouka
      Pyt.líka
      Máňu
      Korála..
      .. Mrože – jo TO už ssem sem psal ~ ha !
      Zdrawim Houbeera & wše-cky náplawy..

      ..zkusim Zde – dát prima Smajlík ; )

    • HVzV? napsal:

     V DŮSLEDKU KLAMÁNI VEŘEJNOSTI SI POLITICKÁ TŘIDA

     křiváků vypracovala systém jak ošidit zmanipulovaným
     tiskem a tv lživými informacemi A TO nejenn ukrást voličům hlasy,aby oní nepřišli na to,že takové volby nemusi možná vůbec platit,oni si dokonce ochočili poslance zcela zvláštnim podvodem.
     Zeptáte li se svého poslance,zda může něco za voliče prosadit uslyšite slovo NE§§§§§!

     JAKÝM ZPŮSOBEM JSOU K TOMU DONUCOVÁNI JE ZAJIMAVÉ.

     Při dotazech u nich se dosvídáme,že

     NEMOHOU VŮBEC NIC A BEZMOCNĚ SDĚLUJI,ŽE VŠE ROZHODUJE TZV VEDENI STRAN.

     Jim jako posrancům pak nezbývá než zvedat za ty zmetky ruku.
     Pokud to neudělaji jsou z jejich politických subjektů vyhozeni jako špinavý hadr a ztrati prebendy,postaveni a penize.
     Proto tak dlouho funguje systém politické třidy Šmejdů,kteři pohrdaji svými voliči jako otravnou lůzou,ktera zvoleni chce pouze koblihu či průpisku nebo korálky a pak může být BEZ přivlastků rabována a ií zabijena donekonečna a to má pokračovat tyranii menšiny brzy drženou u vesla teroristy,které si k tomu dovezou nyni z muslimska včetně jejich manuálu na zabijeni nevěřicich kafiru ,hned jak se obráti zády,což PŘIKAZUJE SÚRA 4-89 KAŽDÉMU muslimákovi a každý volič o tom může přesvědcit,že každou chvili je kdosi z nich kafirů zabit což prý organizuje ve velkém ten SOROŠ!

     • .lak napsal:

      Vždyť už jsem to psal víckrát – bolševici zájmových seskupení pro skupinu a tedy fašisté. Logika dá že voliči o tom až potom. Pokud se mají plnit byť i jen sliby které jsou spíš samozřejmostí práv a nejde to pouze v systému koupených víceméně vlády peněz a tedy ochlokraciecož je vláda zločinů. No a sliby které paradoxně bolševici jedno kterých stran mají vesměs stejné tak na to prosazení je referendum a okamžitá odvolatelnost politiků nezbytná

   • Paw napsal:

    Silenci se rozhodli urcovat kdo je normalni a kdo ne..Jeste neukazali nic normalniho jenom uchylnosti , ktere potvrzuji jejich zvracenosti..

  • Paw napsal:

   Francie a /a dalsi staty /jeji populace se odebira do hajzlu dejin po vzoru Britanie. Je to horsi nez jsem si myslel.
   Jestlize oni veri tomu co rikaji/doufam ,ze ne/ , je to o zdravi a zdravej rozum, protoze pak nemohou byt ani lide , ale pouze snadno odstranitelne , roboticke pristroje…
   Druh Manchurian Kandidatu..

 2. hel napsal:

  po 11/9 nařídila CIA psychiatrické vyšetření univerzitního profesora v Kalifornii, který zpochybnil oficiální verzi pádu věží před auditoriem svých studentských posluchačů a kdosi z nich ho udal…psychiatři ho sice po měsíci propustili s tím, že není psychicky nemocný, ovšem pan profesor mezitím přišel o práci na univerzitě a ještě si musel celý pobyt v blázinci zaplatit…i takto se likvidují lidé s mozkem !

 3. eva napsal:

  Bohužel, Francouzi už mají vymyté mozky, když si zvolili za prezidenta samolibého, bezpáteřního gerontofila….LePenové je mi líto, že musí žít v takovém bordelu.

 4. Maroš napsal:

  Toto je zúfalý pokus neomarxistov – ako za komunizmu – zbaviť sa nepohodlných ľudí! Všímate si Marine Le Pen, lenže aj u nás to skúšajú s ľudmi, ktorí sa púšťajú do sporov a kritiky okresných-krajských mafií! Pozor na jednu vec – v okamihu, keď ste v takomto zariadení – UŽ STE BLÁZON – že ste tam vôbec dobrovoľne išli! Lebo vás tam napichajú! Dnešný sioneoliberál – František Šebej, psychológ, ešte v časoch myslím, keď bol ešte vo VPN a netušil, že bude v MOST-Híd – raz na kameru usvedčil svojho šéfa na psychiatrickom pracovisku – z priamej likvidácie – tí ľudia tam zomreli – desiatok odporcov komunizmu, mnohí sa odtiaľ vrátili ako invalidné trosky! Preto – to prvé čo musí človek – jedine násilne tam odvlečený urobiť, je – hneď prehryznúť primárovi tepnu na krku! Takéto zariadenie pre ČR a SR na prevýchovu odporcov bolo /okolo r. 2000/ a teda asi stále je – v Olomouci! Preto je Kiska stále pod dohľadom psychiatra Bútoru!

  • Maroš napsal:

   Doprdele!!! Zatiaľ čo som tu písal, mi nejaký hajzel ukradol psa aj s retiazkou od vane – nemám si čím vykefovať boty a idem k lekárke..!

   • .lak napsal:

    Tak nevieděl jsem že se v nebi diejou takovýdle vieci a při tvé smůle si u otroků bigphArmy potkáš lepénkou. :-D

   • Jan Kowak napsal:

    Mroži.. gdyž nemáš Psa ~ uwaž ssi
    Na reťaz-ku , třeba tu.. KOCKU ?

    • Jan Kowak napsal:

     Opr. Uwař si Kočku..
     a dojdi sse wych~cat g OUDowi do wířiwky.

     Do-widěnija !
     M

     • nula napsal:

      Křowáku, koho budeš volit? Koukal jsem do těch plachet, co přišly počtou v modrý obálce a tvl, jsem tady náplava, tak ty jména vůbec neznám.

      Poraď mi, kteří z nich prosazujou přidělení rovného, neprodejného podílu na půdě a rozpočtu, jak píše dole Šášin. To jsou ti proti tej zástavbě Prokopáku? A keří z nich, jsou tam hned dvoji. :-o
      Nebo ti, co tady budou stavět teď ten novej kostel?

      Nejsou tam nějací, kteří by třeba chtěli postavit spíš novou, druhou počtu, když ta jedna jediná tak nějak začíná kapacitně nestačit, když byla určená pro sídliště, který ještě stihli postavit soudruzi?

      • petr napsal:

       Voni chcou v Prahee zastavět (nebo obestavět) prokopák?
       To jsem netušil.
       Ale Praha je známá tím, že je to developerské eldorado, kde si každý z nich může dělat co chce jak na divokém západě. Stačí jen nasypat nějaké prachy zkorumpovaným zastupičům a jejich stranám a už to jede.
       DOkud se zombíci nevzpamatují, neprobudí a místo čučení do hypnotických bedýnek a krabiček se nezačnou zajímat co se doopravdy děje kolem nich, tak to tak bude nadále.

       • nula napsal:

        Obestavěný je to už ze všech stran a nějaký novostavby už se zakously i do toho údolí – ze strany od Hlubočep je to u toho jezírka za potokem. Ale máš pravdu, pořád ještě mají co trhat na kusy a kapsy pražských zastupitelů byly vždycky velmi hluboké :)

        • Jan Kowak napsal:

         Pi-čo fotr.. sse w Hlub. narodil a wypráwěl mi , jag hodi-li
         Jako ku-ci zz Wysoký-ho mostu ( toho 2. ) KOCKU bo
         .. zkouše-li jest-li má za a) 100 žiwotů
         a za b) jest-li dopadne na wšechny čtyři..

         A těch granátůch o.i. co prej nacháze-li w Jezírku & okolí – bych blil.. Teď je TO tam samý UKáčko a náplawa , munice žádná : (

         ps : můžem zajít na Piwo – gg to-mu Kulík-owi ,
         co
         tam má ten stánek na začátku Prokopáku..

         2ps : pplatíš.. bo já ne-mam prašu-le : ))
         Michala

        • nula napsal:

         A ty do toho stánku chodíš běžně na piváka? Já tam byl jen jednou, kdy jsem měl fakt žízeň a seděl jsem tam s těma dědkama a poslouchal jejich politický debaty a z toho Kácova jsem měl pak pěknou sračku.

      • Jan Kowak napsal:

       .. já mam u Sschránánek ta-kowou děbňu na tříděnej
       odpad : .tag sem TO asi HO ho hodil tam : o

       Teď newim..

       • Jan Kowak napsal:

        Nulo.. teď sem to dočet – náplawo , ale eště ne ce-lý.
        Ráno ti dám wědět !

        ps : od 9 : oo bej-wám na Barranďáku ..

        M

       • Jan Kowak napsal:

        To : nula.. nechodim , bo kromě těch uslintanejch áj en dží Dědků..
        .. Dědku ?

        Newiwisíš mi ně-co..
        Choděj NULY asi , ja-ko ty , co sou chytrý až na půdu.

        ps : Zjew sse te-da u Krakena – Na Václawce 1. 10..
        Se Otwírá !

        Michala

        • nula napsal:

         Já se s tebou netoužím seznamovat, jen mě zajímalo, koho budeš volit. To říct nechceš, tak to je o ničem. Nejít volit vůbec mi nepřijde jako nejšťastnější řešení – to by nesměl přijít nikdo, což se nikdy nestane, takže nevolením ten současnej systém spíš podporuješ, než cokoliv jinýho.
         A ty seš nějakej schizofrenik, že se občas podepisuješ jako Michala?

        • proud napsal:

         Systemu je jedno jestli volis nebo nevolis,naopak,kdyz nevolis,je to pro nej znamka ze ho zacinas prokoukavat…………
         Snad si nemyslis,ze tim ze nekoho zvolis system pdrazis,to ma davno dobre osefovany jako zaklad,kam by jinak prisel:-)))

        • proud napsal:

         Volby jsou tu pro tebe,ne pro system,je to darek od systemu,jako panbuh,zvol,pomodli se a dal se nestarej,mysli si zes udelal maximum,vsechno co bylo treba,udelame to za tebe,v prekladu,udelame si co my budeme chtit,ne ty!

        • proud napsal:

         A drz hubu,volils prece svyho zastupce,tak te zastupuje,tak ted neremcej a vyslapuj.No neni to parada jak to krasne system zaonacil? ;-)

        • Jan Kowak napsal:

         Já wolim Filipa Grrznára.. ko-pe teď za CZechwirus : p

         M
         ps : Nezapomeň Nulo , w 10:30 Na Václawce !

  • petr napsal:

   V Olomouci? Pokud vím tak nějaký velký blázinec je v Kroměříži a ne v Olomouci.
   Fakt je že když se do nějakého takového zařízení dostanete, tak je vhodné udržovat kontakt s lidmi venku. Abyste se odtud vůbec dostali. Blbé je když se vaši známí a rodina dají přesvědčit lékařskou „autoritou“ že je to pro vaše dobro.

   Ale to platí i pro klasické nemocnice a sanatoria. Protože i tam vás můžou nafetovat tak že budete jen nesouvisle blábolit, antipsychotika se dnes požívají běžně tak jako acylpyrin, mají je k dispozici v úplně všech nemocnicích a to nitrožilně.
   Ty vás dostanou do stavu že nerozlišíte realitu od snu. LSD hard proti tomu. Jednomu známému se to stalo když ho odvezli do nemocnice s nějakou běžnou nemocí. Byl rád že se vrátil živý, když hned po vyprcháni nitrožilních antipsychotik když nabyl vědomí, podepsal revers a hned vypadl.

   • Maroš napsal:

    petr – v Olomouci je, či bolo diagnostické centrum – nemýľ si to s bláznincom. Držal som to v ruke ako ponuku zamestnávateľom a nechápal som – „ak majú problémy s niektorými výrazne vyčnievajúcimi zamestnancami – a to bolo už veľa rokov po 89 – vyslovene ešte koncom 90-tych rokov! Ponúkali audit vedomia – ak vieš niečo o tom, a určitú prevýchovu – niečo na spôsob scientológov. Dôvod – akože vyhadzov by bol najlepší, ale napríklad existujú pozostatky výrobných družstiev, kvázi združenia spoluzamestnancov, kde je problém sa niekoho len tak zbaviť, detto vo vysoko špecializovaných profesiách, a tam sú aj trochu ujetí ľudia, pošukovia vedomí si svojej ceny na trhu práce – niečo ako psychiatria pre špeciálne jednotky, Skrátka nerieš zamestnancov Mc’Donaldu a Tesco – existuje aj iná personalistika. Treba to prelúskať podľa „produktu“ služieb – špeciálnych služieb. Ide o to, že toto má presne parametre pracoviska pre diagnostikovanie-kádrovanie takých ako Marine Le Pen – nie psychina na gerontológii aj s bláznincom. A počítam, že už to majú pod palcom práve scientológovia – ako firmu. V podstate „rekondičné“ pobyty so špeciálnou psychiatrickou starostlivosťou.

    • Maroš napsal:

     petr – to bolo niečo na spôsob profesnej psychodiagnostiky, ale bolo to trochu viac temnejšie – ako za komančov. Takéto niečo – link, mám za sebou. Inak audit vedomia treba zásadne odmietnuť aj za cenu nepriatia do zamestnania – je to zásah do psychointegrity a súkromia – zamestnávatelia tak skúšajú mieru submisivity – a talentové-dispozičné vyšetrenia-testy a ich „výstupy“ si treba vyžiadať! Do budúcna – keby niečo. KAPS Olomouc
     http://www.kaps-kaps.cz/rubriky/profesni-psychodiagnostika/

   • John_Pitralon napsal:

    Problém je, že se léčí jak na běžícím pásu a pacient je zboží na skladě. Doktor svoje pacienty pořádně ani nezná. Řekne si – pacient se chová nějak divně, tak mu nasadím antipsychotika, abych něco nezanedbal a pro sichr pořádnou dávku, aby to zabralo… A jede se dál, močálem černým, kolem bílých skal.

    • benmil napsal:

     John_Pitralon

     A hele, wericholog!

    • niSas napsal:

     Pronájmy s ubytováním byly dycky u hajzlů oblíbené. Stát se otřepal jako oslíček a pronájmy padaly jako zlaťáčky. něgdo platí za posranej byt, druhej platí za za posranou postel v blázncu a jiní platěj za pronajem státu. Tak se likviduje opozice nebo jak libo, jinověrci či nepřizpůsobiví. gdo se přizpůsobil jede s něma ato se nedá odpárat. Tak to je až do vyúčtování.

 5. niSas napsal:

  To eště Marine Le Pen nepochopila, že na ty blázny musí jít s neprodejnýma podílama na půdě po předcích, každému frantíkovi po mámě přidělit rovný podíl na rozpočtu a pomocí těchto vstupenek do veřejného frankobastiliátu ukotvit přirozená práva jejich národovců. Musí s tím začít dříve než černej ředitel blázince do ní začne stříkat proud na základě nařízení maslimského soudního rozhodnutí schválené přistěhovaleckou většinou, kerá bude vyřvávat, že všechno patří všem. Bude napínavé sledovat gdo ve Francii se chytne za hlavu dříve.

  • proud napsal:

   A tobe se zda ze vsechno vsem nepatri a vsichni stejny prava a povinnosti nemaji,ze? Jen proto,ze se narodili v ruznejch postelich,ze? Jen to napis,at si to kazdej precte,do ceho ho chces zatahnout!

   • proud napsal:

    At si kazdej uvedomi ze podle tebe se totiz nemuze vubec nic zmenit,tak je to uz ted,ze rozhodujou ti z „lepsich“ posteli a nechavaj naivky myslet si ze neco rozhodujou ve volbach……Presne stejne jako to planujes s jakejma si podilama a psanejma picovinama.

  • proud napsal:

   KRETENE!

   • niSas napsal:

    Blboňu blbej, zajdi si do prvního zélo ovoc nářství a poslechni si tam co potřebuje každá blbá tykva, kartófel nebo fazola k životu. Budou to semináře vo tom, co potřebujou aby plodily, množily se a aby nechcíply kvůlivá dutých hlav debilů, co řvou že všechno patří všem. Na to ti každej sere, páč nigdo, kromě psychopatů všechno nepotřebuje. Potřebuje jen základní potřeby k životu a esli si čelověk myslí, že je něgde na špici intelektuálních představ o dělení života na užitečný a neužitečný, tak by se měl rovnou zastřelit a já si myslím, že ty tu příležitost máš. Tak konej. Heh

    • proud napsal:

     Kazdej na to nesere,jen v prvni rade blbci a ve druhy nevzdelanci,hned za nima ti kdo neumej pouzivat vlastni hlavu.Bez si rozdelovat lidi nekam kde ti ten tvuj kretenismus budou zrat.

 6. Libuše napsal:

  Tak se lidi nerozčilujte.Dějí se i jiné věci.Cabala se rychlostí světla ve velkém počtu stěhuje do podzemních základen,nejvíce se jim líbí v Brazílii a myslí si,že se tam schovají a nic se jim nestane.Jsou ale na omylu.Možná vám neuniklo,že se nyní začínáme dozvídat zajímavé věci,at už o nových technologiích,nebo o vesmírných plavidlech,nebo o mimozemcích.Pomalu a jistě začíná doba ODHALENÍ.Na každého parchanta dojde řada.Existují seznami těch,kteří se provinili proti lidstvu a budou souzeni.Dnes chápu Pjakina,který říká,že největší poklad jsou informace.Ikdyž vypadají některé situace špatně,čeká nás skvělá budoucnost.Ti,kteří jsou dnes nahoře,se mohou ocitnout rychle dole. Hlavu vzhůru,změny se již dějí,v televizi Vám to neřeknou.

  • houbeer napsal:

   A kde nam to reknou,kdyz uz schazujetev mnoznem cisle vsechny tu a podsouvate jim tv jedinou a tu pravou.a kuwa,takovych je a bylo co se dozili vysokeho veku v klidu a hajzli to byli enonuno.johoo a naraz jsou na ne seznami a bude jim secteno a podtrzeno

  • Maroš napsal:

   Libuše – dobrá myšlienka v poslednom Pjakinovi – uviedol príklad na zákon času – vyber si – chceš zomrieť rýchlo, alebo pomaly. Väčšina zvolí rýchlo – nech to má čím skôr za sebou. Omyl – vyberám pomaly, pretože stále existuje šanca, že sa niečo zvrtne. Existuje kopec príkladov, keď odsúdeným zachránilo niečo život – bombardovanie väznice, útok a oslobodenie vlastnými, milosť na poslednú chvíľu a pod.

   Odsúdený Kurd na poslednú chvíľu pozabíjal svojich katov z IS!
   ISIS Captive Steals Gun
   https://www.youtube.com/watch?v=SqFeWuLrOZA
   Odstreľovač zastrelil šéfa popravčej čaty IS!
   A soldier got a headshot on an isis execution chief!!!!!!!
   https://www.youtube.com/watch?v=E3P17GWifKo

  • Jan Kowak napsal:

   Nazdar Líbo.. newíš , čo je z Máňou ??

   Křowákowá

  • niSas napsal:

   Demosgráca, voe, ani zabít se z hanby nemůže. Ale ty kefko budeš vybírat činži vod lidí, keří by v normálním podílovém uspořádání žili na svých podílech a starali se o svoje rodiny. Muheeeeee

   • proud napsal:

    Jiste,vybiram,oproti druhejm skoro polovicni,navic,tobe plesnivce zavistivej s hovnem u zadku a prazdnejma rukama je do toho hovno,platej cinzi v poctive koupenym dome,mam je vyhnat do parku,debile?

    • proud napsal:

     Hod adresu,vykopu je a poslu za tebou at si to s tebou kretene vyridej!Stojej mi tu na byty fronty.

     • niSas napsal:

      No dyk ty hýkáš milosrdenstvím jako kazatel na kůru, páč ten tvůj milovanej „stát“ ti je tam zase z parku nažene.
      Kape ti z NOSa.

      • proud napsal:

       Stat ne,oni sami.Jsou na tom podobne jako ty,nevidej dopredu,nedokazou to.

       • niSas napsal:

        No jistě, voni sami se vokradli vo podíly na neprodejné půdě po předcích, voni sami si nechtěj vyplatit podíl z rozpočtu a nechtěj jako ty psát svoje potřeby, ne , a ne, a ne, páč ty jim pronajímáš. Seš alespoň trošičku normální? Ne nejsi.

        • proud napsal:

         Kus ty troubo………..

        • proud napsal:

         Seber se a tahni za Marosem,jste jedna kurva jako druha…..

        • niSas napsal:

         Projevuješ se jako lidskej odpad, kerej tyje z bídy a okrádání druhejch, a eště to prodává jako milosrdenství. Di se bodnout sám. Já tě už seru.

        • proud napsal:

         No to je dost!!!

 7. niSas napsal:

  Na dobrou noč.
  Gdyby Marine Le Pen měla charizma Angeliky alias markízy du Plessis Belliére, určitě by se s pomocí tajného policajta dostala přez čokoládu k vlivnějším darebákům, keré by oslnila svým šarmem a Francie by se jí klaněla k nohám. Teď se musí opírat o spodinu a vyvrhele společnosti, keří se dostali na úroveň nepřátel krále. A gdo jsou nepřátelé koruny, gdyž vyvolení patří do přízně a tajtrlíkují u dvora se svojí příšernou tělesností, napudrovaní puchem kolonializmu a pomazaní eště víc než samotný král?

 8. Maroš napsal:

  Zatýkanie echt vyšinutého ozbrojeného 2 kuchynskými nožmi…
  Man armed with kitchen knives attacks police officers
  https://www.youtube.com/watch?v=W30sCkf9J2s
  Zatýkanie otca, ktorý chcel pozabíjať svoju rodinu…
  Heroic police save mom and kids from father holding them hostage – Daily Mail
  https://www.youtube.com/watch?v=5gAzpibLxXo

  • niSas napsal:

   Co je ti Marošu, dycky gdyž se komáři ženěj a velkomožný chystá na sádlo, přindeš s povykem, že u sůsedů spadl starosta do hajzlu. Tupluješ to tím, že aji sůsedka, co už podrazila nohy druhé sousedce, její tchýni, prabábě a fšem strécům z vidlákova to říkala a eště to říkaly proudy jiných blboňů, keří dycky nastaví kasičku ke vchodu, že jako budou pokračovat dál a že se tímto způsobem dopíděj blboni ke všemu co patří všem. A pak sou tady osli z nosáčova, keří se jako na tu dobu těšej, že už nebudou muset vybírat od okradených synů a dcer od naší mámy činži za bydlení. To ti ale nevadí.

   • Maroš napsal:

    Sasin – mne najviac vadí, že ešte nemáš ten svoj hektár – aby si sa konečne mohol začať venovať farmárskej záhalke – po tom, čo si naň zoberieš úver – nie v bankocelách, ale len v bankonumerách. Potom bude ten hektár dlho nepredajný – než ho splatia aj tvoji vnuci. Iné ma neserie. Zapriahnuť môžeš dvoch volov – však vieš ktorých – budeš na to potrebovať kýbel pervitínu z nacistických zásob nájdeš ho zakopaný na tom hektári. Tak pracuje Prozreteľnosť. Hor sa do války! Potom pôjdu na odbyt buráky!

    • niSas napsal:

     tys to nepochopil. Na takovej hektár já seru. Já chcu 1 ha neprodejné půdy, se kterým žádnej zmrd nic nenadělá. Prostě kus země, gde neplatí demosgráca a výpalné na každé položce, kterou si uzákoní vyjebané ludry z města. Chápeš to?

 9. Martin Rubáš napsal:

  Francie je bohužel už totalitní země. Islám se už nesmí kritizovat a mají tam cenzuru. Zdá se, že Francie už je bohužel ztracena. A zo to můžou jejich zrádcovské elity.

  http://www.epshark.cz/clanek/575

 10. Inspektor Spekultátor napsal:

  Že psychiatrie není věda, ale nástroj moci elit a totalitní byznys, již dostatečně (a dle mého skutečně vědecky) zdokumentovala tato organizace: http://cchr.cz/
  Co nahradilo středověkou inkvizici v dnešní době? Ano, o její tehdejší roli se dnes dělí: psychiatrie + a na univerzitách vědecké komise (kde např. spolek Sysifos není nic jiného, než-li takové úderné pododdělení). Dnes není nutné nepohodlné upalovat – jedny stačí zavřít do ústavu pro duševně choré, kde se o jejich pomalou a tichou likvidaci postarají „léky“, elektrošoky a neurochirurgie. Druhé stačí ocenit cenou Bl.b. (bludný balvan) a veřejně mezi vědeckými elitami dehonestovat. Takto ponížený mozek se pak dostane do existenčních potíží…, kdy je i tak pod hrozbou psychiatrie… Jak je vidět, jde o účinné nástroje, neboť takto stíhaní se buď nějak zase zařadí, nebo opravdu skončí. Vše funguje k obsluze zájmů globálních elit.
  Řešení? Podle mě je třeba tyto nástroje globálních elit zničit. Osobně bych začal psychiatrii, neboť ta je hrozbou pro nás všechny.

 11. Maroš napsal:

  Toto video zmazali na You Tube aj a „nedotknuteľnom“ Ulozto!
  http://www.titulky.vi-li-am.sk/pdf/titulky-O_otupovani_obcanu_vladou_a_farma_prumyslem-neurochirurg_Dr_Russel_Blaylock.pdf

  Idióm „To DON Down Society“ – otupovanie, znižovanie chápavosti…
  https://forum.wordreference.com/threads/the-verb-to-don.5265/

 12. Paul Durham napsal:

  hmm, měli byste si přečíst povinně zákohn č. 370/2017Sb. , celý , já jen, abyste pak neříkali, jako obvykle, že kdybyste to věděli, tak byste tam nechodili :-)

 13. Maroš napsal:

  (2006) Dr. Brackett: Sweet Remedy, The World Reacts to an Adulterated Food Supply
  https://www.youtube.com/watch?v=9mdWfdcg-Cw

 14. Maroš napsal:

  Nôž sa mi otvára vo vrecku…
  Камеры видеонаблюдения засекли жестокости няни
  https://www.youtube.com/watch?v=z6EySvkT9fA

 15. Maroš napsal:

  Všetky…
  Spiaci agenti – časť 1/8
  https://www.youtube.com/watch?v=CjBHELiIwXk

 16. Maroš napsal:

  http://www.infovojna.sk/article/tesco-podlahlo-tlaku-bratislavskej-kaviarne-a-stahuje-z-predajni-zem-a-vek

  Jednoznačné vyjadrenie – svedectvo – Mareka Vagoviča, že Ján Kuciak mu v stredu poslal článok vo finálnej podobe – teda nie nedokončený – to je terminus technicus v novinárskej branži! – a až za to sú autorské honoráre!

  – je z „akýchsi dôvodov“ vymazané na zdroji Aktuality.sk, čo však neznamená, že inak tento materiál už nekoluje po internete!

  Dokument – z vlastnej produkcie Aktualít.sk – „fair play s“ Marekom Vagovičom…

  Citujem Vagoviča: „Ja som ho /článok/ čítal prvý krát minulý týžďeň v stredu, kedy mi ho poslal Ján Kuciak vo FINÁLNEJ PODOBE/!!!/ – o – uvedomoval som si že…“

  Marek Vagovič: Priame prepojenie SMERu s talianskou mafiou je horšie ako kauza Gorila – ZMAZANÉ
  https://www.youtube.com/watch?v=A8exkcADHUA
  Mažú dôkazy ostošesť!
  http://vidshaker.com/marek-vagovic-priame-prepojenie-smeru-s-talianskou-mafiou-je-horsie-ako-kauza-gorila/ – ZMAZANÉ

  Dôvod?! Pretože zatiaľ čo iní nesmú byť prepojení na mafiu – niekto na ňu prepojený byť môže! Zvlášť, keď ide o vydierateľnosť kandidáta na prezidenta – úžerníctvo, mafiánstvo a iné neduhy sú viac ako žiadúce!
  https://www.cas.sk/clanok/432642/policia-obvinila-z-vrazdy-tibora-31-bossa-sykorovcov-preco-musel-bratranec-belu-bugara-zomriet/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!