Přehled zpráv – RusVesna 22.-23.9.2018

vsu_6361; Na Ukrajině oznámili „dobytí“ usedlosti v Donbasu. Informují o tom ukrajinské propagandistické televizní stanice. Ve skutečnosti jde o obsazení usedlosti nacházející se v šedé zóně – tedy o porušení mezinárodních dohod.

2; V Sýrii zveřejnili video s inscenací „chemického útoku“ v Idlíbu. Syrská agentura SANA zveřejnila video z provincie Idlíb, kde byl zrežírován chemický útok.

3; Následky útoku na ruský dluh. Ruská vláda představila návrh státního rozpočtu na rok 2019 a dva další roky.

4; Lavrov vyjmenoval podmínky, za kterých Je Rusko ochotno setrvat v Radě Evropy. Lavrov prohlásil, že Rusko je ochotno pokračovat v práci v rámci Rady Evropy jen jako plnohodnotný člen. Pracovat budeme jen v takové Radě, do které jsme vstupovali.

5; MMF vyzývá Ukrajinu k totální privatizaci. Ukrajina by měla přehodnotit vztah k soupisu objektů, které údajně nelze privatizovat.

6; Na Ukrajině otestovali novou zbraň. Konaly se zkoušky útočných dronů, vrtulníků a dalších zbraní.

7; Kašleme na demokracii v Afghánistánu. Jak Trump šokuje Ameriku. Donald Trump označil invazi na Blízký Východ za nejhorší chybu v celé historii USA.

8; Ukrajina ví, kdo jí poskytne nezávislou církev. A nebude to Konstantinopol, nýbrž Americké arcibiskupství, které je největší a nejvlivnější částí Konstantinopolského patriarchátu. Prezident Porošenko ve svém vystoupení ve čtvrtek se svým poselstvím Nejvyšší radě přiznal, že neví, kdy Ukrajina získá „nezávislou církev“.

9; Ochranka surově zmlátila zákazníka v supermarketu ATB v Kyjevě, který požádal o vytření louže vody na podlaze.

10; Svaz dobrovolníků obnoví památku na padlé hrdiny Ruského jara. V rámci Projektu bylo shromážděno a zpracováno obrovské množství informací o dobrovolnících a členech domobrany, kteří položili života při obraně mladých republik Donbasu.

11; Jestřáb proti Medvědovi. NATO se chystám na hybridní válku u hranic s Ruskem. V pondělí na území dánského Jutska začala cvičení zaměřená na ochranu proti hybridní hrozbě.

12; Moldávie. Situace se nažhavuje. Odstavení prezidenta, seminář NATO a výhrůžky na adresu Podněstří. Zástupci NATO opět dokázali závislost moldavského ministerstva obrany na politice Aliance.

13; Zpráva Vůdce korporace s názvem „Antirusko“. Poselství Petra Porošenka Nejvyšší radě odsoudila většina expertů jako naprosto nic neříkající dokument.

14; Napětí narůstá. Kyjev se připravuje k bojům, ukrajinská armáda má nové ztráty, ale shromažďuje síly pro útok u Mariupolu. Celý týden narůstalo napětí.

15; Samozřejmě zase Putin. Pravda o „králi orgií“ otráveném v Salisbury. Pokud bychom věřili západnímu tisku, Rusko se rozhodlo trávit lidi na potkání. Neuplyne týden, aby nedošlo k nějaké otravě, za kterou se vždy hledá Putin.

16; Evropa už Ameriku nepotřebuje. Evidentně nikoli náhodou prakticky ve stejnou dobu zazněla z Berlína i Paříže důležitá prohlášení. Německý ministr zahraničí Haiko Maas prohlásil, že Evropa potřebuje nové vyvážené partnerství s USA. A Macron byl ještě ostřejší: Evropa už nemůže svěřovat svou bezpečnost pouze Spojeným státům. Musím dnes vzít odpovědnost do vlastních rukou a garantovat bezpečnost a suverenitu Evropy.

17; Dva černé puntíky pro Porošenka. Například Avakov svým počínáním jasně ukázal, že nepovažuje Porošenka za svého pána. Druhým signálem je odebrání jeho čestného občanství v italské Veroně.

18; Zástupce generálního prokurátora USA navrhoval zbavit Trumpa funkce, píší The New York Times. 25. doplněk Ústavy USA se využívá, pokud prezident není schopen vykonávat své povinnosti.

19; Mezinárodní správa, vojáci a policie. Kyjev zveřejnil plán pro Donbas. Podle slov ukrajinského ministra zahraničí se mírová mise v Donbasu musí skládat z těchto tří hlavních složek.

20; V USA se dověděli o perspektivách ponorek ruské flotily s nadzvukovými raketami. Zprávy americké rozvědky jsou věnovány ponorkám projektu Borej.

21; Mohutné tornádo se vrhlo na Kanadu. Jsou zranění a velké hmotné škody. Hurikán řádil především v hlavním městě Ottawě a jeho okolí.

22; V newyorském metru spadl strop. Opraváři a inženýři zjišťují příčinu zřícení.

23; V Luganské republice byl ukončen příjem kandidatur na hlavu Republiky. O funkci bude v nadcházejících volbách bojovat 8 lidí.

24; Ukrajinci jsou vyděšeni „pevným přátelstvím Timošenkové s Ruskem“. „Gaučoví bojovníci se snaží hledat kompromitující materiály na Timošenkovou, která v současné době kraluje v prezidentských průzkumech.

25; Úder živlu obral USA o 50 miliard dolarů. Ve Spojených státech sečetli škody v důsledku působení ničivého hurikánu Florence.

26; Ukrajinští vojáci vedou chaotickou palbu a jsou často obětí min. Na všech úsecích fronty je registrována aktivizace ostřelovacích skupin.

27; Rusko se nebude účastnit projektu kosmické stanice poblíž Měsíce v podmínkách diktovaných USA, říká Rogozin. Ruská federace si nemůže dovolit účastnit se projektu jako druhořadý účastník, zdůraznil šéf Roskosmosu.

28; Unikátní nález. Na dně řeky Volchov byl objeven parník. Jedná se o jeden z parníků zničených během Velké vlastenecké války. Na parnících tohoto typu bylo tehdy evakuováno obyvatelstvo, zachraňovány umělecké hodnoty a zvířectvo z Novgorodské oblasti.

29; Výbuch v Doněcku. Doněcké ministerstvo vnitra zadrželo podezřelého. O průběhu vyšetřování zločinu informovalo Centrum veřejných styků Ministerstva.

30; V USA se turista vymočil do Yelowstonského gejzíru. Narušitel byl zatčen a obvinění z mnohačetného porušení pravidel bezpečnosti.

31; Nejlepší automatické granátomety světa. Krátká dávka z 30 až 40-milimetrovými tříštivými granáty je krajně efektivní proti živé síle a neobrněné technice.

32; Rusko na nás útočí a my jsme povinní úder odrazit, říká stálá představitelka USA při NATO. Zástupkyně USA při NATO ubezpečila, že Brexit nebude mít žádný vliv na vztahy Velké Británie a USA a jejich pozici v Alianci.

33; Možná budeme mít poruchu, potáhnou nás třeba na laně, ale nepotopíme se – to určitě ne, říká Alexandr Chodakovskij. Známý člen domobrany, velitel brigády Vostok promluvil o tom, proč Donbas navzdory všemu zvítězí.

34; Zacharova vyzvala k tomu, aby byli Bělorusové nazýváni „bratry“. Zacharova poznamenala, že těsné styky mezi Moskvou a Minskem je třeba dokazovat v praxi.

35; Úder na Írán. Kdo bude další? O teroristickém činu na jihu Íránu (střelba na vojáky vykonávající přehlídku) a o tom, jak tato tragédie může být spjata s letadlem ruského letectva sestřeleným nad Středozemním mořem.

36; Běloruský právník informoval, jak a proč skončila jeho solidarita s Ukrajinou. Jak může být člověk solidární s těmi, kdo sám kašle na svou vlastní důstojnost a nenávidí svou zem?

37; Zakarpatsko se vydává cestou Donbasu. Kyjev zahájil čistky. Nedávno se začaly na internetu objevovat důkazy o nucené čistce mezi promaďarskými hnutími prováděné Kyjevem.

38; V Radě federace navrhli Kyjevu, aby si sami u sebe zavedli mezinárodní správu v čele s Volkerem. Šlo o reakci na Klimkinovo prohlášení, že návrh rezoluce Rady bezpečnosti OSN o urovnání v Donbasu už je dávno hotový.

39; Lukašenko informoval o „těžkých, ale plodných“ rozhovorech s Putinem. Předtím prezident Ruska prohlásil, že je nutné „srovnat velitelský čas“ s Běloruskem v některých důležitých otázkách.

40; Maďarsko vyzvalo EU, aby projednala protiruské sankce a neprodlužovala je automaticky. Zároveň ale ujistilo, že nebude porušovat jednotu EU v této otázce.

41; Krvavá jatka. Ozbrojenci stříleli na vojenskou přehlídku v Íránu. Jsou hlášeny desítky zabitých a zraněných. Útočníci zahájili palbu na pochodující vojáky a diváky od tribun.

42; V Luganské republice komentovali prohlášení ukrajinské armády o obsazení obce. Velení ukrajinské armády oznámilo obsazení obce Zolotoje – 4. Oficiální představitel Národní policie Luganské republiky podplukovník Maročko prohlásil, že tato obec byla i předtím pod kontrolou kyjevských karatelů.

43; Po Maďarsku chce rozdávat pasy i Česká republika. Na Ukrajině se rozhořel skandál v souvislosti s vydáváním maďarských pasů v Zakarpatsku. V České republice uvažují o podobné formě „repatriace“ lidí s českými předky.

44; Nejvyšší představitel Íránu pohrozil Trumpovi osudem Saddáma Hussejna. Trumpa a jeho zemi čeká osud Saddáma Hussejna, pokud Washington nepřehodnotí politiku vůči Teheránu.

45; Čínské ministerstvo zahraničí si předvolalo amerického velvyslance kvůli sankcím za spolupráci s Ruskem.

46; Velká Británie má v úmyslu zvýšit vojenskou přítomnost na Ukrajině už koncem tohoto roku.

47; Bitka v Kyjevě. Byly zadrženy desítky lidí. Zadržení protestovali proti zástavbě na Osokorkách, protože si myslí, že je nezákonná.

48; Donbas: Ukrajinská armáda ostřelovala linkový autobus s cestujícími z velkorážného kulometu.

49; Masakr v Íránu: Chameneí informoval, kdo stojí za krutým útokem. Jde prý o zločin států nacházejících se pod vedením USA. Vyjádřil také soustrast pozůstalým.

50; „Severní Proud – 2“ nemá ekonomický smysl a oslabí Ukrajinu, říká Porošenko. Prohlásil, že země Evropy tím zvýší svou závislost na dodávkách plynu z Ruské federace a riskují tak, že se dostanou pod tlak ze strany Moskvy.

51; Rusko se každodenně vměšuje do ukrajinských voleb, říká Porošenko.

52; Ruský kosmonaut složil kompliment Trumpově dceři. Ruský kosmonaut Oleg Artěmjev složil kompliment dceři prezidenta USA Donalda Trumpa Ivance: Jste velmi hodná a milá. Když Vás vidím v televizi nebo ve zprávách, zlepší se mi nálada.

53; Ukrajinské vojenské lodě vpluly do ruské výhradní ekonomické zóny. Plavidla pobřežní ochrany Pohraniční služby FSB Ruské federace vypluly za nimi a budou je doprovázet.

54; Čínské ministerstvo obrany zrušilo účast na společných akcích s USA. Čína se odmítla účastnit řady společných akcí s USA kvůli sankcím Washingtonu.

55; Ukrajinská armáda zaútočila na jih Doněcké republiky. Některé obce jsou bez proudu. Informuje o tom operativní velení Republiky.

56; V Nejvyšší radě vyzvali Porošenka, aby odvolal Klimkina z funkce kvůli slovům o Zakarpatsku. Myslím si, že Porošenko by měl Klimkina odvolat. Tohle není úroveň diplomata, prohlásil Baloga v reakci na Klimkinova slova, že Zakarpatsko je riskantní region pod hybridním vlivem sousedních zemí.

57; Rusko je připraveno dostavět „Severní proud – 2“ na vlastní účet, pokud tak odmítnou učinit západní společnosti pod tlakem amerických sankcí, píše Süddeutsche Zeitung. Podobné prohlášení učinil i Vladimir Putin během své návštěvy Německa.

58; Němci označili Merkelovou za hlavní pých země. Druhou pozici zaujal bývalý spolkový kancléř Helmut Schmidt.

59; Prohlášení ukrajinského velvyslance Andreje Děščici vyvolalo odpor polské vlády. Ve Varšavě roste zklamání z Kyjeva. Ukrajina nepovolí exhumaci obětí Volyňského masakru, dokud nebudou v Polsku obnoveny ukrajinské pomníky u města Przemyśl a kláštera nedaleko Werchraty.

60; Co znamená vplutí plavidel ukrajinské flotily do ekonomické zóny Ruska? V Sobotu vpluly dvě lodě ukrajinských vojenských námořních sil do ruské ekonomické zóny poblíž Krymu.

61; Jak ti je, Elone Musku? Tvůrci společnosti Tesla hrozí vězení. Komise pro cenné papíry a ministerstvo spravedlnosti USA podezírají Elona Muska z manipulací na trhu.

62; Příprava na obsazení. Na Ukrajině byla zahájen inventura majetku Moskevského patriarchátu. Ministerstvo kultury Ukrajiny zahájilo inventuru majetku Ukrajinské pravoslavné církve Moskevského patriarchátu.

63; Byl zveřejněn seznam tří set nejnebezpečnějších měst světa z hlediska kriminality. Nejnebezpečnější je San Pedro Sula v Hondurasu. Do první pětky se dostalo i hlavní město Venezuely Caracas, město Port Moresby v Papui-Nové Guineji, brazilská Fortaleza a pobřežní město Durban v JAR. Kyjev je na 130. místě, Moskva na 144. pozici.

64; Řekové: Ruské letectvo a specnaz Ruské federace sebrali syrským ozbrojencům celý jejich zlatý poklad. Tuto zajímavou informaci vydali Řekové. V těchto dnech v Idlíbu ruští vojáci uskutečnili operaci na zabavení 22 tun zlata ozbrojencům.

65; Che Guevara a ukrajinští partyzáni. Bude na Ukrajině zakázán další svátek nepohodlný pro vládnoucí moc? 22. září bylo připomínkou ukrajinských partyzánů ve Velké vlastenecké válce. Svátek byl zaveden v roce 2001. Nemá tedy nic společného se sovětskou érou.

66; Armáda Doněcké republiky a dobrovolníci z organizace Angel odvracejí humanitární katastrofu. Navzdory nebezpečí poskytují ozbrojené síly Doněcké republiky a dobrovolnická organizace Angel humanitární pomoc obyvatelům.

67; Estonsko připravuje Ukrajinu ke vstupu do NATO. Tanec na ostří břitvy. Vypadá to, že Tallinn se rozhodl doučovat Kyjev ke zkoušce na členství v NATO.

68; Salisbury a vojenská laboratoř. Britský tajný objekt a otrava Skripalových. Chemická laboratoř ve městě Porton Down patřící britskému ministerstvu obrany se stala nejpřetřásanějším tajným objektem na světě.

69; V Sýrii běží deset válek najednou. Aneb: Proč byl sestřelen Il-20. Vina izraelských vojáků je nesporná, ale zajímavé jsou i další detaily události.

70; Prezidenta Moldávie odstaví od moci. Moldavská vzpoura a prozápadní oligarchové. Všichni myslící lidé spoléhají na poctivé parlamentní volby, které by měly vrátit věci na svá místa.

71; To je válka: V Kalifornii se připravují na ruskou agresi. EU klade ultimáta. Ve štábu sociální sítě Facebook zahájí svou činnost „Komnata války“.

72; Proč ukrajinský ministr zahraničí vykecal západní plán okupace Donbasu? A proč zrovna teď? Pavel Klimkin nikdy nevynikal bystrým úsudkem.

73; Daňoví podvodníci rozkrádají vyčerpanou Ukrajinu přímo před očima EU, píše Der Spiegel. Ukrajina ztrácí miliardy euro kvůli rozmáhajícím se podvodům s daněmi.

74; Ukrajina bije na poplach. Porošenkův život je v ohrožení. Pokud si Západ myslí, že Moskva tráví všechny, kdo se jí nelíbí, pak je s podivem, že se osud Skripalových dosud vyhýbal Petru Porošenkovi…

75; Ukrajina: Jezuitské umění uniatských titulků. Kreml vyjádřil znepokojení kvůli autokefalii Ukrajinské pravoslavné církve, hlásí titulek na stránkách Náboženské informační služby Ukrajiny.

76; Izrael se bojí, že mu Putin „přistřihne křídla v Sýrii“, píší média. Izrael doufá, že se Rusko omezí jen na uzavření vzdušného prostoru na týden a nebude se uchylovat k dalším sankcím.

77; Donbaský oligarcha-„slepovač“ Ukrajiny jde do boje o prezidentské křeslo. Další volby prezidenta se na Ukrajině mají konat podle ústavy 31. března 2019.

78; Evropa by se měla poučit u Ruska v otázkách porodnosti, říká francouzský politik. Západním individualistům zůstávají utajeny pojmy jako rodina a národ. A jen lhostejně přihlížejí, jak mizejí původní národy Evropy.

79; Maďarsko nás vůbec neposlouchá, ječí hystericky ukrajinské ministerstvo zahraničí. Připomeňme, že Kyjev požaduje od Budapešti změnu názvu funkce „ministra pro Zakarpatsko“.

80; Ukrajinská armáda zahájila palbu na Gorlovku. Informoval o tom šéf místní administrativy Ivan Prichoďko.

81; Izrael uvedl Moskvu v omyl při informování o oblasti úderu v Sýrii, říká ruské ministerstvo obrany. Podle informací ruského ministerstva obrany Izrael informoval o úderu až minutu před jeho zahájením.

82; Horké ráno v Doněcké republice. Okupanti zahájili palbu se svítáním. Ostřelována je nejen Gorlovka, ale klid není ani na ostatních úsecích fronty.

83; Ruské ministerstvo obrany obvinilo Izrael ze sestřelení Il-20. Ministerstvo obrany si myslí, že celá vina za sestřelené výzvědné letadlo Il-20 v Sýrii spočívá na izraelském letectvu.

84; Dva lidé byli zraněni v Doněcké republice v důsledku ostřelování ze strany ukrajinské armády.

85; Ruské ministerstvo obrany: Izrael porušil v případě s Il-20 dohody z roku 2015. Ministerstvo prezentovalo 3D video sestřelení Il-20 v Sýrii. Připomeňme, že na palubě letadla se nacházelo 15 lidí, kteří všichni zahynuli.

86; Izrael doufá v urovnání incidentu s Il-20. Svou vinu ale nepřiznává.

87; Ukrajinská vojenská plavidla plují Kerčským průlivem do Azovského moře. Klidné a mělké Azovské moře se před očima stává výbušným regionem.

88; Izrael bude pokračovat ve vojenských operacích v Sýrii navzdory tragédii Il-20. Izrael se nevzdá realizace operací proti vojenské přítomnosti Íránu v Sýrii.

89; Minometná jednotka ukrajinské armády, která ostřelovala Gorlovku, byla zlikvidována. Minometná jednotka 58. mechanizované brigády, která vedla ostřelování obytných čtvrtí, byla zlikvidována s cílem ochránit civilní obyvatelstvo.

90; Německo opět uznalo Krym za ruský. Případy neformálního uznání probíhají už i na Ukrajině. Prozatím jde o zveřejňování map s Krymem v ruských hranicích.

91; V Rusku bude zaregistrována obchodní značka Petroff & Boshiroff. Značka se stane nováčkem na trhu voňavek, oblečení a dánských doplňků.

92; Pod skupinou vojáků ukrajinské armády explodovala mina u hranic s Luganskou republikou. O své lidí přišla 14. samostatná mechanizovaná brigáda ukrajinské armády.

93; Do prostoru Kerčského průlivu se vypravilo výzvědné letadlo amerického válečného letectva. Připomeňme, že Kerčským průlivem proplouvají dvě lodě ukrajinské vojenské flotily a míří do Azovského moře.

94; Plavidla ukrajinské flotily proplula pod Krymským mostem. Od včerejška se obě plavidla nacházejí v doprovodu lodí pobřežní ochrany Pohraniční služby ruské FSB. Ukrajinské lodě vypluly z Oděsy a míří do ukrajinského Berďanska.

95; Velitelé ukrajinské armády prodávají svým nástupcům mapy minových polí v Donbasu. Chaotické zaminování krajiny kyjevskými vojáky poblíž obcí vede k obětem mezi civilním obyvatelstvem.

96; Byl vydám příkaz zrušit vyšetřování. Ve Velké Británii zmrazili vyšetřování ohledně praní špinavých peněz z Ruska. Informoval o tom býval vedoucí oddělení Národní agentury pro boj s těžkými zločiny Velké Británie. Vyšetřování bylo v tu chvíli prakticky ukončené a mělo dojít k obvinění.

97; V Kramatorsku odhalili gigantický portrét herce Leonida Bykova. Na obrovském portrétu na stěně obytného domu pracoval osm dní charkovský umělec Andrej Palval.

98; řítíme se do katastrofy. Klimatolog předpověděl pekelnou anomálii na Zemi. Před anomáliemi varuje ředitel centra klimatických studií v Singapuru.

99; Situace je komická. Na Krymu zhodnotili příjezd ukrajinských lodí do ekonomické zóny Ruska. Odhlédneme-li od komičnosti podobných kroků, nelze to hodnotit jinak než jako provokaci.

100; V Ázerbajdžánu došlo k erupci obrovské bahenní sopky Otman Bozdag.

101; Izraelská armáda vydala nové prohlášení ohledně sestřeleného Il-20. Vyšetřování bylo provedeno a prezentováno pečlivě, profesionálně a podrobně. Izrael tvrdí, že v okamžiku sestřelení se izraelská letadla neskrývala za jinými letadly a nacházela se nad izraelským územím.

102; V Kyjevě došlo k panice kvůli natáčení seriálu. Na internetu se objevila informace, že 23. září došlo v kyjevském obchodním centru k mimořádné události.

103; Ukrajinská armáda vedla palbu na Gorlovku, Zahynul voják Doněcké republiky, hlásí Ivan Prichoďko.

104; Konstantinopolský patriarcha slibuje, že brzy poskytne Ukrajině autokefalii.

105; Spokojený Porošenko poblahopřál posádce plavidel v Azovském moři k „bezvadně splněným příkazům“. Podle jeho názoru plavidla budou součástí nové vojenské námořní základny ukrajinské flotily.

106; Vyhořelý plovoucí bordel jako základ vojenské námořní moci Ukrajiny. Známý ruský blogger Ruslan Karmanov komentoval „hrdinnou“ námořní plavbu dvou ukrajinských lodí.

107; Turčinov vyzval ke sjednocení všech křesťanských vyznání na Ukrajině. Tajemník Rady pro bezpečnost a obranu Ukrajiny zastává pozici, že všechny křesťanské konfese na Ukrajině by se měly spojit v zájmu státu.

108; Nová taktika: Syrská armáda vyčistila poušť u hlavní základny USA. Vojenský dopisovatel Oleg Blochin doprovázel armádu, která dokončila operaci na vyčištění pouště v provincii Homs od zbytků Islámského státu.

109; Volejte Porošenkovi! V Kyjevě našli viníka zdražování potravin. V jednom z ukrajinských supermarketů umístili originální vývěsku v souvislosti se zdražováním potravin.

110; Otec Němce zavitého migranty se snaží obnovit spravedlnost. V září 2017 byl třicetiletý obyvatel německého města Wittenberg Markus Hemmel umlácen syrskými migranty.

111; Zástupce strany Jednotné Rusko utrpěl v gubernátorských volbách v Chabarovsku drtivou porážku. Úřadující šéf regionu Vjačeslav Šport získal necelých 28% hlasů. Zvítězil kandidát Liberálně demokratické strany Ruska Sergej Furgal s téměř 70% hlasů.

112; Do kosmu byl umístěn první výtah. Byly zveřejněny záběry historické chvíle. Raketa-nosič třídy N-IIB s nákladním vozem HTV-7 na palubě odstartovala z kosmického centra v Japonsku 22. září večer.

113; Nikdy nebojujte s Rusy. Některé války Rusko vyhrálo, jiné prohrálo, ale v každém případě nepřítel musel uznat výjimečné kvality ruského vojáka.

Zdroj: http://rusvesna.su/news
16 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna 22.-23.9.2018

 1. John_Pitralon napsal:

  AC/DC – Thunderstruck https://www.youtube.com/watch?v=sjPTEn42v-M

 2. John_Pitralon napsal:

  Kdy bude další finanční krize?
  Chris Hedges
  https://a2larm.cz/2018/09/kdy-bude-dalsi-financni-krize/

 3. niSas napsal:

  Krize je pořád a hodně kokotům to vyhovuje, stačí jim gdyž s inflací pokryjou své čínské nákupy a brambory z holandska. Těm kokotům nemůže za těchto podmínek dojít vůbec nic, jedině až je to skřípne se budou ptát, gde je číňan, větnamec co je oblíkal, gde sou banány a kam zmizel zase hajzlpapír. Dnešním kokotům stačí držet v majetku telefon, co můžou nosit bezdrátově na hajzl a ulevovat si mačkáním čudlíků. Cokoliv čudlíkem zmáčknou, vypadne z teho NoSatej zpěvák, NOSatá půjčka nebo NOSaté zprávy. A aby je ALTernativa předběhla, píše hitově přehledy „zpráv“, keré si NOSáči vymejšlej na objednávkupřevedených z dotací třeba na kulturu, na zemědělství, na obranu a vkládají do nich svůj citově podbarvený cit pro napětí, no prostě jako v televizi. Gdyž se ve snách začtou do bídného života třeba i těch chudých indiánů, dozví se například že sklízeli plodiny o kterých se nám může jen zdát, páč proudy blboňů by furt jen vorali a vláčeli po polích železa aby z chudáka země vybojovali za nezměrného úsilí a nákladů pár soust do držky. Tahle nesmírně podlá školní zábava otroků byla i tak přelomena. Neplní sice plně břicha otroků a neumožňuje jim usadit se na svých podílech neprodejné půdy po předcích, ale i tak eště nezhebli. Ale sou mezi námi zase tací, keří zase používají mantry o tom, že jako všechno patří všem a nic jako nikomu a že jen největší svině si najmou největší zločince, keří společně rukou za-kona a dělbuchů podělí konečně tak, že ty naše syny a dcery dle pojebaného práva na všechno a nic, dobijou. Ále i oni budou sežráni revolucí a já se na to těším aji přez to, že to musím napsat nné pod článek například co by podílníci požadovali mezi první věci k řešení , ale pod jakejsi štrůdl zapomenutelných zpráv, se kterejma nigdo z nás stejně nehne. Tak co?

  No a páč našich Árijců je málo, pohodím do kulturní vložky Дрыгва-“Сын Магутнага Рода“(полный альбом)/Drygva-“Syn Magutnaga Roda“
  https://www.youtube.com/watch?v=7A87PS5SwkM

  • proud napsal:

   Tak si rikam,ze skoda ze vsechno bude patrit vsem,protoze u tebe bych navrhl vyjimku a nasral bych ti:-),jenze by to neproslo a bylo by to tak spravne i kdyz jsi ublizena,zavistiva pica.

   • Eschatolog napsal:

    cau jewreji, jedinej zavistivej komous , salom, jsi tu ty, se svym vsechno vsem, a vsichni nam … pa kokote

    • proud napsal:

     „cau jewreji, jedinej zavistivej komous , salom, jsi tu ty, se svym vsechno vsem, a vsichni nam … pa kokote“stejnej curak jako Sasin,jen s tim ze o otobe se to vi uz davno,na to ukazuje i ze mi prisuzujes neco co rikas ty sam,nikoliv ja! Je vas tady par stejnejch nebo podobnejch vidlaku,jako vcera na volebni schuzi kde se strany proti sobe vymezovaly jakoby nechapali,ze to lidi videj a rozhodne nechteji,ovce na to ale cucely jako debilkove,jeste tleskali,jak jim asi povladnou „zastupci“ co se rezou mezi sebou bez jednoty pro vsechny? Cesta do pekel,uz jsme kolonii kvuli vam,blbejm curakum!,co bude dalsi?………..

    • proud napsal:

     A jiste,vsechno vsem,zatim v ramci republik a kolonii,ale jdu dal,vsechno co ziskavame z prirody ma patrit vsem na cely planete,a bude,vy debilkove co se vzajemne rozdelujete a vyvolavate valky,aby za cenu zmarenejch zivotu prezil jen vyvolenej se muzete bit v prsa jak jen chcete,marne! Protoze vase blbost a kratkozrakost vas odrovna sama,jako ostatne vzdycky,jen to kvuli vam bude vsechny vic bolet.

     • proud napsal:

      Podobne jako to bylo za sociku kdy zatacel s neprateli naroda,ale vy jste rvali zmrdi,ze je proti lidem,nikoliv,chranil lidi pred vami vy kurvy,a to mu nemuzete zapomenout,mel vas povesit!Mozna bez vas by si obycejny lidi pak vedeli rady s cinkanim a nenechali by to vam,zlodeji zasrany!

      • proud napsal:

       Schovavate se za ruzny podily a potreby,ale smrdi vam vsechno vsem,to samo za sebe mluvi naprosto jasnou reci,kvakat co se navzajem bije a tudiz to neni mozny,hlavne ze to tem kdo nemyslej zni dobre.

       • John_Pitralon napsal:

        Možný to je, bohužel v Praze si udělali „revoluci“ a ze všeho nejdříve začali rozdávat národní majetek popisováním papírů a zvedáním rukou v takzvaném „parlamentu“. Protože ten majetek byl všech, pochopili to lumpové samozřejmě tak, že si s ním můžou nakládat libovolně po svém, jak chtějí.

        • proud napsal:

         Jiste,tak to je,protoze jsme je nechali,a tak je to prece vzdycky a se vsim.

        • proud napsal:

         Neco zavedou,daj ti „volnost“ aby se ti to libilo a kejvals jim dal a mezitim ti tu volnost seberou ze ji mas jeste min nez kdyz prisli,ale seberou ti ji tak,ze si to ani neuvedomis.Napriklad za komancu jsi nemohl ven bez povoleni,cara se hlidala a povoleni jsi zpravidla nedostal,no a ted na to proste nemas,ledaze se zadluzis,a kam vlezes,vsude jsi sledovanej,protoze EU ….. vysledek je stejnej a o ten vzdycky jde.

        • proud napsal:

         Jenze to ma bejt tak ze ne ze ti nekdo neco da,nebo sebere,ale ty sam o tom mas rozhodovat,obzvlast o sobe!Jenze ZODPOVEDNE vuci ostatnim!!!

        • proud napsal:

         A to neni mozny dokud muzes bejt jakkoliv pritlacenej ke zdi,vydiranej,uplacenej,nebo preplacenej nekym jinym! Je to tedy mozny jen tehdy kdyz te nikdo nema cim a jak uplatit ani si nemuze koupit najemnyho vraha……….jelikoz je na tom stejne jako ty a nema k tomu duvod ani potrebu.

       • John_Pitralon napsal:

        No právě, lidé si po puči usilovně budují kariéry v židokorporátu na úkor rodiny, ale bohužel jsou to
        kariéry nájemných otroků, lumpů, vrahů a jejich poskoků…

  • John_Pitralon napsal:

   Taky bych řekl, že analýza všech nosáčovin je zbytečná. Proč lidé nežádají neprodejné podíly na půdě ve vlastní zemi. Protože jim nosáči opakovaně radí, aby místo toho žili z úvěrů, že tak je to nejvýhodnější? Takže to je nejvýhodnější a lidé se přece klidně mohou do stáří živit jako pokusní králíci vykonáváním prací v konkurenčním boji mezi sebou – pro ty samé nosáče ze židokorporátu, přičemž postupně zhebnou na nemoci z přepracování a z jejich buzerací.

   Furious Angels https://www.youtube.com/watch?v=PJ8vJ2Qjuuc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!