Pochod k Siónu

marchingtozion

Americký dokument, kterým provází kněz - baptista a hledá odpověď na otázku, proč tak velké množství amerických (nejen) křesťanů podporuje Izrael, i když židovská ideologie a izraelská politika mají ke křesťanství ve skutečnosti velmi daleko. Text autorů: "Po více než 1800 let žili Židé roztroušeni po všech národech. A v roce 1948 se nemožné stalo skutečností. Byl založen stát Izrael a židé znovu vlastní zaslíbenou zemi. Mnozí křesťané říkají, že je to zázrak a požehnání od Boha. Ale bylo to opravdu požehnání od Boha nebo je to dílo temných sil? Tento film je odpověď."
219 Komentářů k Pochod k Siónu

 1. niSas napsal:

  Čučma už kon-vertoval. Nic pro naše syny a dcery. Chápete to?

 2. niSas napsal:

  Čučma už kon-vertoval. Nic pro naše syny a dcery. Chápete to? Já teda ne.

 3. Maroš napsal:

  "Biblia je pragmaticky spísaná kniha židovskými autormi za účelom vytvorenia legendy, že všetka spása pochádza zo židovstva!"
  Jan Kozák - Bible je podvod
  https://www.youtube.com/watch?v=oss7uT7ExrI

  • proud napsal:

   Jakejsi Kozak objevil po desetiletich Ameriku:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Forever Slav napsal:

   Maroš

   Satanista Kozák. No to se teda povedlo.

   Btw. uvedené Kozákovo tvrzení o Bibli je způsobeno neznalostí autora, který šíří gnostické protikřesťanské židovské dezinformace o křesťanství. Jeho znalosti o historii Církve hovoří samy za sebe. Prokazatelně nikoli Bible a křesťanství, ale Talmud a gnostické sekty byly vytvořeny židy k rozvratu a zničení pravověrného křesťanství/pravověrné Kristovy Církve.

   • proud napsal:

    I tvuj postoj je na picu,protoze: Nepotrebuju vubec zadny znalosti o science fiction nazyvany jakymsi "bohem" ani o tech kdo ty picoviny sirej,tedy cirkve a sekty,veskery!!!! Ty vechny a ti vsichni maji za ukol vypinat lidem mozky protoze TO za ne nekdo udela,tak na co by se sami namahali premejslenim o tom jak to udelat sami,na co by si priznavali svou vlastni zodpovednost,kdyz vsechno muzou nahazet na bohy,na cirkve,na vlady a podobne a zit jako svinskej dobytek,prasata,sem tam si jit koupit zapicenej odpustek!

    • Forever Slav napsal:

     proud

     Evidentně jste se kapánek zasekl ve středověku. Odpustky už v Církvi dávno neexistují. Nehledě na to, že v řadě křesťanských církví, jako např. PRAVOSLAVÍ, ani nikdy neexistovaly. Na to jste jaksi zapomněl.

     Vaše znalosti křesťanství jsou též bídné.

     Vaše fanatická nenávist ke křesťanství a vaše modlářství v podobě uctívání satanského bolševismu je více než výmluvné.

     • proud napsal:

      Neboj,nezasekl,nemam na to dost casu,zasekavam se na kretenech jakym ses ty!

     • proud napsal:

      Navic ti pitomce uteklo ze je jedno jestli odpustky jeste jsou nebo uz ne,to dulezity je co to o cirkvi vypovida,a tezko u me budes hledat cokoliv satanskyho,kdyz to se prave tejka cirkve a podobne,jako neni zadnej imbecilni cirkevni buh,tak neni ani dabel,blbe siozidovskej!

      • Forever Slav napsal:

       proud

       Satanovi je jedno, jestli se mu klaníte a žijete s jeho touhami vědomě či nevědomě. Vy se svým klaněním (zjevně nevědomě) klaněním satanskému kultu bolševismu klaníte Satanovi.

       Stále výstižně platí: "NEJVĚŠÍM ÚSPĚCHEM ĎÁBLA BYLO, KDYŽ PŘESVĚDČIL SVĚT, ŽE NEEXISTUJE."

       Pak snadno může člověk žít se Satanovými touhami.

       Btw. hlavně nezapomeňte volat onoho "neexistujícího" Boha o pomoc, až vám bude zle.

       • proud napsal:

        Az budes vedet co je bolsevik a bolsevismus,dej vedet,treba to stihnes zmrde driv,nez skoncis na kandelabru s tobe podobnejma.

 4. Maroš napsal:

  K videu v článku - sorry - ako Oparinova teória vzniku života z močoviny úderom blesku vznikol bujón, z neho buňky, potom planktón, potom ryba - niektorým sa zapáčil život na suchu - vznikli plazy vtáky cicavce a blbá opica. Na to sa už nemohol pozerať Pánboh a tak z hliny urobil človeka a z jeho rebra mu naklonoval samicu - čím spustil prvý incest z ktorého vznikli prví degeneráti, ktorí si potom založili známu sektu a bla bla...
  Г.Климов - откуда пошли евреи-масоны?
  https://www.youtube.com/watch?v=3zhumnleSmY

  • niSas napsal:

   Strom se nekříží s rybou, slon s opicí, koza s králíkem, slepice se slimákem, šťovík s kopretinou, pampeliška s placatým kamenem, hnida s žaludem ani bodlák s vrbou, něgde udělal proud chybu. A igdyž se to blboni snaží mrvit, křížit a kundit, po změně režimu životního prostředí .-) se druhy vrací k původní materii. Vytvoří si ideální kon, podíl na neprodejné půdě, gde mezi sobě rovnými vytvoří přirozený silný rod.

   • proud napsal:

    Co znamena "sobe rovnymi"? Otrokari s otrokarema a otroci s otrokama? V tom si zij ty kundo sam,me staci co vidim kolem sebe z toho cos tady dokazal se sobe rovnejma a je mi z vas na bliti.Cechy jste prakticky zlikvidovali,vy imbecilni kundi pyskove.

 5. .lak napsal:

  Střihněte si everegren, píp
  https://uloz.to/!UTdyictexJNk/matrix-cz-avi
  Teď nevím ale po neakceptované nabídce sexu sekretářky jsem skončil. Zrovna já si vymyslel práci, jste na palici? :-D Teď nevím kterého šéfa připarazitovaných u soukromníka. Který je vyhodí všechny

  • John_Pitralon napsal:

   Nevadí, stačí blbci říct že bude plavat v penězích - což je pravda - bude podléhat cizím finančním tokům a bude jimi řízen jeho život.

 6. John_Pitralon napsal:

  Jestli jsem to pochopil, někteří občané Usraele omámení mamonem a blbostma ze židovize obdivují ty samé blbečky oddané stejným kokotinám, jenže v jiné zemi. To je důležitý poznatek. Takže ať radostně skočí do zdi.

  Ruská hymna. NÁDHERA https://www.youtube.com/watch?v=LJ1CtYBM0QY

  • Forever Slav napsal:

   John_Pitralon

   Zrovna jsem nedávno na Aeronetu popisoval jistou skupinu lidí, co se pohybuje v diskuzích. A na vás to perfektně sedí. Viz:

   Putinofilové a “HURÁ SLOVANÉ” – lidé, většinou bolševici, kteří obdivují a oslavují vše, co pochází z Ruska (už jen z geografického hlediska). V tomto svém zápalu zacházejí tak daleko, že nakonec obhajují řadu věcí, kterou jsou Rusku a Rusům ke škodě (sovětská éra, Putinova-Medvěděvova politika, atd.). Jsou naprosto ignorantní vůči faktům a skutečnostem, které jim neladí s jejich dogmaty a myšlenkovými konstrukty. Diskuze v tomto ohledu s nimi není možná, jelikož jejich argumenty jsou většinou veskrze založené na slepé víře a dogmatech, než na racionálních argumentech.

   Na druhé straně jsou tito “Hurá Slované” důslední v kritice různých malicherných věcí, jako např. slovanský nick napsaný v angličtině, germánský původ ruské carské rodiny Romanovců, atd. Co je na nich ještě více ironické, je to, že vyznávají řadu věcí, které způsobili Rusku a ruskému národu veliké utrpení. Zejména BOLŠEVISMUS (ať už marx-leninský či nacionální bolševismus [který prosazují Putin a Medvěděv). Na druhé straně tvrdě potírají všechny příznivce nacionálního socialismu z řad slovanských příslušníků. Dle jejich logiky každý slovanský nacionální socialista nemůže být dobrým Slovanem. Na druhé straně dle jejich logiky bolševik z řad slovanských příslušníků kupodivu může být dobrým Slovanem. Proti těmto bolševikům žádné silné kritické poznámky nečiní. Chápete tuto absurdní logiku?!

   • proud napsal:

    Problem je ze ty sam jsi skodou a skodnou,chazare!

    • Forever Slav napsal:

     Aneb potrefená husa nejvíc kejhá.
     "HURÁ SLOVAN", bolševik proud, se ozval. ;-)

     • proud napsal:

      Nasels Ameiku?:-)),nikdy jsem se netajil tim ze jsem bolsevikem,ani v americe,ostatne zamerenim jsem byl mezi svejma,patriotu je tam opravdu hodne.Vidis jakej jsi nevedouci hlupak,trotle.

      • Forever Slav napsal:

       proud

       Právě že to zde každý ví. A vy už tím bolševickým svinstvem máte právě tak vyhulený mozek, že není divu, že píšete jak píšete. Vaše komentáře jsou názornou ukázkou vaší degenerace.

       • proud napsal:

        Tvoje stekani je ukazkou tvy bezmoci,bezmozku.A drnci mi blatnik,na curaky tvyho typu je mi lito casu.

        • Forever Slav napsal:

         proud

         Díky, stačilo. Už více nemusíte dokazovat všem svou mentální zaostalost. ;-)

    • Forever Slav napsal:

     proud

     A naučte se aspoň psát. To se nedá číst.

   • John_Pitralon napsal:

    Forever Slav
    No soudruzi křesťánci z USA jsou dost militantní a vyhladili pod chazarským vedením od roku 1945 asi 10 milionů "nepřátel Boha" ve vojensky slabších cizích zemích. Rusové se tomu židokřesťanskému teroru byli schopni jakžtakž bránit.

    Klamné operace - Reaganova metoda https://www.youtube.com/watch?v=GqnCy8anNes

    • Forever Slav napsal:

     John_Pitralon

     Vy už máte zjevně také vyhulený mozek židovským bolševismem. Rusové jsou od r. 1917 až dodnes otroci židů. Židé vyhladili ve své sovětské říši 40 000 000-60 000 000 Rusů.

     SSSR nebyl ruská říše, ale ŽIDOVSKÝ-CHAZARSKÝ KAGANÁT, kde židovští chánové vládli porobeným Rusům aj. národům bývalé ruské carské říše. A bohužel tito židovští chánové ovládají Rusko. Putin a Medvěděv jsou jejich loutky.

 7. Rocco napsal:

  Mimo téma. Tak Kotlebovci zavraždili Kuciaka a americký satelit to detailně snímkoval, to je zajímavé. :-)

  • proud napsal:

   to je prave nebezpeci kamer,radaru bez obsluhy,i satelitu,ve spojeni s photosopem z tebe dokazou udelat to o cem se ti ani nezda a pobouchanci u soudu k tomu prihlizej,protoze idioti.

   • proud napsal:

    Fakticky to stejny jako Le Pen u psychiatra,co maj v ruce to proti tobe beze studu pouzijou,ty nejvetsi svinstva bez zacervenani se a pak se jeste pod kandelabrem boudou cejtit ty svine ublizene!

  • Maroš napsal:

   Rocco - a najzaujímavejšie je, že pohyb družice je 1/ veľmi plánovítý, 2/ na zmenu jej trasy treba veľmi pádny dôvod 3/ a ide o veľmi zložitú procedúru, takže žiadne "googlovanie" - "letím si a trádá", a teraz nejakí vyšetrovatelia oslovia nejakých amíkov len tak - "Počujte - vy asi máte družice všade, neletela nejaká práve nad Kuciakovym domom?" A amíci odpovedia - "Ale iste - naše družice - to je verejné tajomstvo - a kde to mala akože letieť - nad čím?" - "Však Veľká Mača - však už za pol roka by ste mali All For Jan vedieť, kde je Veľká Mača - keď už neviete, kde je Slovensko - aj keď nad ním z taktických dôvodov lietate a sledujete záplaty chemtrails - či?"

   Môj odhad - táto plánovaná akcia PRESIAKLA!!! Niekto o tomto dohodil tip - lebo s vraždou mohol súvisieť pohyb páchateľov aj s ukoristenými materiálmi - tak aby sa vedelo, kde to potom dohľadať.
   Preto je rozpor v tvrdení Kuciakovho najbližšieho šéfa - Mareka Vagoviča, že Kuciak mu odovzdal článok VO FINÁLNEJ PODOBE - čo vyšší šéf - Peter Bárdy - poprel, že to nebol ucelený článok, a že vlastne Kuciak "ANI NEVEDEL PÍSAŤ"! - lebo to bol "investigatívec" a asi nie vyštudovaný žurnalista! Takže svine z toho Kuciakovho materiálu niečo vystrihli - čo by mohli použiť na vydieranie - tipujem - niekoho na južnom Slovensku - kto prepojenie na miestne mafie má a uchádza sa o ... Však viete o kom hovorím - "Keď sa rozhneváme - budeme zlí!" - tak nám nesiahajte na našu bugginu!

 8. Marian napsal:

  Ako hovoraia stari ludia, keby WWII trvala o hodinu dlhsie, nemuseli by sme risit toto:

  https://sk.metapedia.org/wiki/Hist%C3%B3ria_%C5%BDidov_na_Slovensku

 9. John_Pitralon napsal:

  Pošahané takzvané "křesťanství" je stejná šaškárna pro ovce, jako vyměňování manželek v židovizi, nebo homoprůvody v centru Bananistánu. Součást debilizace kanonenfutteru, který radostně zhebne na bojišti za cizí zájmy a ani nepípne.

  Music of the Vietnam war https://www.youtube.com/watch?v=KnnLrmboOYE

  • Forever Slav napsal:

   John_Pitralon

   Vaše bolševická nenávist ke křesťanství je více než výmluvná. Oni bolševici vy vyhlazování křesťanů měli velké zkušenosti - jen v Rusku bolševici vyhladili až 40 000 000-60 000 000 ruských křesťanů. Podobná zvěrstva proti křesťanům prováděli bolševici v Polsku, Pobaltí, Finsku, aj. východoevropských zemích. A nebýt Hitlera, vyhlazovali by křesťany i v západní Evropě.

   I váš milovaný Vietkong se podílel bolševickém holocaustu křesťanů svým podílem na vraždění křesťanů ve Vietnamu.
   A pro koho to vše bylo činěno? Pro Izrael - SATANOVU SYNAGOGU.

   To vy, jako bolševik, nikdy nepochopíte.

   • proud napsal:

    Znas vubec pravej vyznam vyrazu "bolsevik",pitomce? Jeste se s tim jak jsi blbej chlub,strevo.

    • Forever Slav napsal:

     proud

     Bolševik jako bolševik. Lenin, Trocký, Stalin, Berija, Mao Ce-tung, Castro, Pol Pot, Mandela, Chávez,...: všechno toto škodí a ničí danou zemi, kde tito lidé vládnou.

     Satanský bolševismus v jakékoli podobě nemůže nést dobré ovoce. Špatný strom v jakékoli podobě nemůže nést dobré ovoce. Satanismus v jakékoli podobě nemůže nést dobré ovoce.

     A současní neobolševici [nacionální bolševici], jako Putin a Medvěděv, ničí Rusko a ruský národ. A pro koho? Pro Izrael. Opět. Dokončují to, co započali jejich [židovští] bolševičtí kolegové v době sovětské éry.

     • John_Pitralon napsal:

      Forever Slav
      Křesťani se v současném židosystému přímo rochní, nevypadá to, že by jim nějak vadil.

      • weissbach napsal:

       :-)
       Jo jeden takový křesťan se mi tento týden pokoušel zablokovat web:
       "chtěli bychom Vás informovat, že jsme obdrželi stížnost na nevhodný obsah Vašich internetových stránek "http....". Obsah stížnosti a kontakt na jejího zasilatele je uveden níže:
       Dobrý den, prosím o prověření stránek
       https://...cz/ krom porušování autorského práva
       kopírování obsahu z různých dezinformačních serverů, pro případ jejich zrušení je tento web plný obsahu odporujícího nebo naplňujícího trestné činy dle:
       § 180 Neoprávněné nakládání s osobními údaji § 355 Hanobení národa,etnické skupiny, rasy a přesvědčení § 356 Podněcování k nenávisti vůči
       skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod § 357 Šíření poplašné zprávy § 184 Pomluva § 404 Projev sympatií k hnutísměřujícímu k potlačení práv a svobod člověka § 405 Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidy § 364 Podněcování k
       trestnému činu § 365 Schvalování trestného činu
       s pozdravem
       XY"
       Takový typický bezpáteřní prolhaný vzorek tzv. aktivního křesťana. Hlavně, že si tam dal ten paragraf 184 Pomluva...

       • weissbach napsal:

        Nejlepší je ta formulace "kopírování obsahu z různých dezinformačních serverů, pro případ jejich zrušení"...
        Jak už se ti zrádci těší až budou rušit a zavírat "dezinformační weby". Jak jsou jistí, že jim to projde a budou nás nutit žít pod knutou a šířit ty svoje lži, aniž by je někdo mohl usvědčit. Mají to pěkně naplánované a nalajnované. Jenom odmávnout.
        Přesně ten typ protektorátního práskače, které pak v roce 1945 lidi honili klackama a o kterých dnes média píšou jako o obětech.
        Bljať

        • proud napsal:

         Ted uz je nikdo s klackem honit nebude,dostanou rovnou kulku do palice.Nechat zmrda jit,byt zbityho je nezodpovednej hazard.Poslat na reinkarnaci je jedinej moznej dobrej postup.

        • proud napsal:

         Pak je jeste moznost cislo 2,vsechno mu sebrat a nedovolit mu vlastnit.To je pro siozida horsi nez smrt.

       • HVzV? napsal:

        OD ZAČÁTKU PANE WEISSBACH PÍŠEME,ŽE REŽIM V ČR

        implantovaný Republice jako tzv.kapitalismus BEZ přivlastků je odrůda gangsterismu.
        Tady na vašem přispěvku je vidět jak zneuživá A BUDE DÁLE ZNEUŽIVAT vadných zákonů k terorizováni VŠECH občanů,kteři nechápou,že když se bránit nebudou zažiji tyranii domorodých otroků a to ve skutečnosti.
        Jak píšete DOPOSUD to stále všichni nechápou a bránit se bud ještě nenaučili, nebo nechtěji a čekaji,neboť nevěři že takovou sviňarnu zažiji na vlastni kůži.
        Dáme tady možná znovu prvnich PĚT bodů NP který možná domorodci stále nechápou a diskusi k nim stále neotevřeli.

        TAK DOBŘE BUDEME ČEKAT AŽ TO OBČANŮM VOLIČŮM DOJDE,NEBO TAKY NE!

     • Maroš napsal:

      F.S. - neožidoliberál Navalnij, židoboľševik - komunista Grudinin, proneocon-nacionalista Žirinovskij - nejako si tam potreboval vtesnať hlavne Putina - klasická žido-polopravda...

   • John_Pitralon napsal:

    No spíš to vypadá, že se zblblí křesťani kosí hlavně mezi sebou, a děje se to právě pod ideologickým vedením ze satanovy synagogy.

    John Pilger: Válka kterou nevidíte https://www.youtube.com/watch?v=u6tNXk9aB6k

 10. Forever Slav napsal:

  Viz:

  Nacionální bolševismus

 11. niSas napsal:

  V kostele je narváno, hrbáč chřestí kosťama, čučma káže vodu a ubožáci žebrají za almužnu projíždějící vrchnostipány, keří počítají zrovna vejvar bankocetlí, kerý na okradených synech a dcerách zase nadělali. Že jako z teho vejvaru, kerý blboni v akcích Z nadělali se podělí nějaké pondělí se zasloužilejma budovatelama kapitalistické společnosti zvlčelých a nenažraných hovad, nejlépe s těma proškolenýma z cizákova, co neuměj ani čéésky, keří se z akcí Z ulili. Ti řvou nejvíc, že všechno patří všem a nikomu, kerý se jím nelíbí nedají ani polštář pod most, že si na to jako eště nevydělali. No povím vám vážení blboni, že to je trauma celého rodu, kerý si myslí, že v této zemi eště něgde jě nějakej národ. Ale nehažme eště flinty do žita, něgde fakticky je, ale ve státních kancelářích, za přepážkama výběru výpalných ani u výběru činží , ani v podhradí ani na hradě ho opravdu, ale opravdu nehledejte. Byste hledali zase tam, gde národ néní. A proč tam néní? A z čeho by tam žil, kua...

  • John_Pitralon napsal:

   Ve státních kancelářích jsou podvodníci toho nejhoršího ražení, protože to, čemu zdejší lumpen-kapitalisti říkají právní stát, je založené na vadné ústavě, která ani nedefinuje národní majetek. Co to je proboha za právní stát, když činitelé státu postupně libovolně vyprodávají a předávají vlastní zemi a občany do rukou cizinců.

   ----
   Čím byli zastupitelé měst "motivováni", aby předali správu vody a zisky koncernům? https://www.youtube.com/watch?v=zi6h11H9Kns

   • Forever Slav napsal:

    John_Pitralon

    Aspoň se trochu dovzdělejte, co to kapitalismus vlastně je. Jinak byste věděl, že již dávno nežijeme v kapitalismu, nýbrž v korporativismu. Označovat současný systém za kapitalistický je stejný nesmysl, jako označovat Putinovo Rusko za kapitalistické.

    • John_Pitralon napsal:

     Kapitalismus je systém "urvi si co můžeš", kde lidé bezvědomě tvoří škodlivou protihodnotu vůči papíru tisknutému chazary ze vzduchu. Podle toho ve finále vypadají výsledky jejich "práce". Není to skutečná práce, ale bohužel jen nájemná činnost otroka...

     • Forever Slav napsal:

      John_Pitralon

      Děkuji za přiznání, že vůbec netušíte, co to skutečný kapitalismus je. Což vy, jako bolševik, asi těžko pochopíte.

      Tak alou se dovzdělat, co to skutečný kapitalismus je.

      • John_Pitralon napsal:

       Současný lumpen-kapitalismus je bezvědomá tvorba protihodnoty vůči papiru vytištěnému bankéři - penězům. A tato sama o sobě škodlivá činnost postupně pochopitelně generuje více a více škodlivější produkt. Nejedná se o produktivní práci, ale bohužel jen otročení umělým penězům a jejich derivátům.

      • niSas napsal:

       Ukončený vývoj ve snížení životnosti žárovky, z původních 800 000 hodin na 1000 hodin z výšilo zisky kapitalistům, což zvýšilo nutnou zaměstnanost okradených synů a dcer v manufakturách, se nazývá kapitalizmus. Organizované masové převážení dodávek žárovek s životností 1000 hod po celém světě za fixní hodnoty podváděné banksterským měnovým košíkem se nazývá korporativizmus. Navážení odběratelů k prodejním místům žárovek s životností 1000 hod z celého světa s přidělováním depozitu k čerpání bankocetlí za účelem zvýšení prodeje žárovek s životností 1000 hodin se nazívá korporátní fašizmus.

      • niSas napsal:

       Nejvíce se daří korporátnímu fašizmu v usa, gde bylo dodnes přijato cca sto milionů cizích odběratelů z celého světa. Ti navýšili korporacím zissky o sto milionů podílových jednotek, formami půjček, odloženého placení nákupů a snižování průměrné inteligence tamního obyvatelstva, keré je placeno fakturačně ze světových zdrojů korporátního fašizmu. Zavedením pobočky ecb v Jevropě se zavedl korporátní fašizmus i u nás a byli sme přiřazeni, díky zaprodancům v parlamentní kantýně, ke světovým zdrojům. Korporativní cestičky u nás vyšlapávali jako první Zeman s Klausem, oba po dvakráte dosazeni za panské rezidenty s přeplněnou státní penzí. Mezi první korporátními fašisty byl vybrán bakala, babiš a spol

       • John_Pitralon napsal:

        No a postupně lumpenkapitalisti lidi vyždímají, přivedou je do chorobných stavů a doničí jim rodiny. Protože namísto skutečné práce je super poskakovat od rána do večera před bohatými, sloužit jim a vyrábět bezcenné serepetičky.

        Pepa Nos - Vysněný ráj https://www.youtube.com/watch?v=cZGZ-5Jfjb0

        • proud napsal:

         Moderni je chcipat u linky jako opice na pistalku a praskat druhy ze prekrocili nekde na chodniku caru.To maj zdejsi curaci radi,to chteli,pac socik se sranda praci jim smrdel,jelikoz nemohli buzerovat a sikanovat druhy,zmrdi!

        • niSas napsal:

         Růst zisků z prodeje žárovek co svítí , dle záruky korporátu, 1000 hod, lze zvýšit výrobou žárovek s garancí 500 hod, čímž se zvýší hádépé o podíl na takových "žárovkách", keré kokoti v parlamentní kantýně uzákoní jako to nejlepší, páč nic lepšího ziskutvorného se eště neukradlo. O podíl na výrobě žárovek s garancí 500 hod se zvýší potenciální nabídka "pracovních míst". pro keré se zabere další půda na vystavění výrobních korporátních komplexů, do kerých korporátní fašisté navezou zahraniční pracovníky s vysokou inteligencí a schopností vyžít z poloviny daňově odečitatelných bankocetlí než budou nahrazeni strojním vybavením nazývající se robotizovaná výroba. Synúm a dcerám od naší mámy, okradených na neprodejné půdě a rozpočtu budou vykládat politické špičky, že k udržení jejich životní úrovně byli donuceni vytvořit taková za-konná opatření, kerá povedou k udržení růstu. Poté už přepošlou dočasný problém získání dalších potřebných surovin na tento růst svým ochráncům, keří budou v zájmu "potřebného" delegovaného a legálně u-za-kon-něného růstu bombardovat.
         Pokud bombardování nezabere, sou připraveny pojistky na budovy a pracovní nářadí, keré při odsunu z ukradené neprodejné půdy uhradí synové a dcery od naší mámy, podle podepsaných smluv o vlastnictví šmejdů z cizína na okupovaných územích. Mezinárodní exekutor synům a dcerám, dle mezinárodních dohod, pomáhá při plnění platebních pětiletek s odkladem poslední splátky na dobu, než se vymyslí žárovky co budou svítit jen po zaplacení úroku z úroků a to zpětně na základech nezávazných smluv o dálkovém ovládání.

         K úspěchům sou vedeni nosatými velikány psychopatie například:
         Šest způsobů, jak se zalíbit lidem: ...http://www.cintamani.cz/popups/articleswindow.php?id=29

        • Petr C napsal:

         Sasine mohl by jste napsat zdroj? Zaruka na 1000 hodin?

        • niSas napsal:

         Záruka neexistuje, to se jen tak říká, ale zdroj nedám, páč řeknete, že gdyž dám 10x víc peněz, že to bude jako svítit desetkrát déle nebo to bude mít více luxů a lepší barvy. Blbější otázku na uvedený příklad sem nečekal. Muheeeeeee

        • Petr C napsal:

         Chytremu bych dal otazku chytrou. Kazdy dostane co si zaslouzi.

        • niSas napsal:

         Muheeeee

 12. proud napsal:

  Jeste jednou pro ty uplny debily co se jich tu vyrojilo. Bolsevik v prekladu znamena VLASTENEC!!! Tedy nikoliv nacek,pozdeji fasista,ale vlastenec.I kdyz je mi celkem jasny ze debilove neznaji presnej vyznam toho slova,stwejne jako slov svoboda a zodpovednost,jinak by ho nepouzivali tam kde je jako pest na oko,posilat sem debily a provokatery je dobry znameni toho ze siohovada melou z posledniho,bravo.Uz se tesim az je budu zmrdy strilet a jeste za ziva stahovat z kuze za ty tisice let utrpeni vsech lidi.

  • Forever Slav napsal:

   I nacionální socialisté jsou skuteční vlastenci a patrioté, než jediný bolševik. Bolševik znamená vlastizrada své země. Historie je toho sama důkazem. Raději sto nacionálních socialistů a Hitlerů, než jediný bolševik.

 13. Adolf Kamčatkov napsal:

  Vážení! Milí moji! Zvedněte hlavy od kompů, soustruhů, lamp, telenovel. Odstupte od kuchyňských linek, pošlete haranty si chvíli hrát.

  Páč tohle je fakt důležitý!!

  Ať to vidíte jak chcete, dejte si hlavně pozor na nastrčenýho trolla, co si tady říká Proud. Je to placený provokatér. Judaista, který má tady hlavně shromažďovat informace a jejich obracením rozbíjet zárodek každý kloudný akce. Co je nahoře, se má dostat dolů. A co je dole, má být pozvednuto, základní princip judaismu vždy a všude.

  S každým v něčem nejdřív jakože souhlasí, potřebuje ho vypovídat. Vytáhne z něj cíleně informace, který pak proti němu může použít v osobní rovině. Tím ho znemožní jako diskutéra, čímž odrovná jeho názory, s kterejma by si jinak neporadil. Sám samozřejmě ale o sobě neřekne nic. Pak najde něco, o čem se dá víc diskutovat, začne na základě toho člověka fakt sprostě napadat. To nakonec odradí skoro každýho a zbytek má iniciativu na nule. Ve finále ví Proud a hlavně jeho páníčci kdeco o každým, ale vy nevíte o nich nic.

  Oni takhle prostě pracujou. Vytáhnou originální myšlenky páč sami žádné nemají. A nikdy neměli. Nápady. Udělají z toho plagiát, který je vnějškově podobný a normálnímu smrtelníkovi tudíž nerozeznatelný. Akorát úplně prázdný jako názory Proudů. No a ten plagiát obrátí proti originálu. Normální smrtelník to pak považuje za jakože alternativu k tomu originálu, ale je to jen prázdný hovno který má vytvořit dojem že smrdí stejně jako origoš.

  On není žádnej alternativec a nemá ani žádný pevný názory. To samý admin. Je to pár let, co tihle oba opruzovali na levičáckých akcích páč chtěli vítat černoušky a znárodňovat fabriky. Mrkněte na adminovy články i dnes, komunistický svaz mládeže, prostě blitky ruských permanentních reviolucinářů s frňákem jak horská rally. Akorát bez sekyry v mexickým exilu.

  Tihle lidi jsou úplně prázdní. Vezmou do sebe vždycky akorát obsah, který zrovna potřebují, pokaždé jiný, na chvíli. Proud nic měnit nechce, je mu to totálně u prdele, je nad tím, prostě dělá svou práci, rozbíjí, vytváří chaos a v tom chaosu pak jakože nabídne řešení. Které je ale o ničem a přišel by na něho malej Jarda. Takto zničil houbeera a zesměšňuje nisase. Vladislav co tu opruzoval na jakože intelektuálský rovině odnevidím donevidím a toho židáka v něm lehce prokouk už je taky v prdeli, proč asi že.

  Tohle není alternativní web. Tohle je levice, jen o kapánek jiná než antifa a podobní vítači se stříkačkama. Admin tu nechá řádit chazariát, protože ho drží za koule jako židovský kongres Putina. Tohle je zpravodajskej projekt na sběr informací o alternativě, který pak proudi předají svým páníčkům a vy budete mít problémy. A Proud shrábne svý prašule a půjde rozbíjet jinam. Profesionální nosatej revolucionář, kterýmu řeknete proti čemu má protestovat a koho svrhnout a on vám to za prachy udělá.

  Dejte si fakt majzla, protože tady máte svýma myšlenkama a nápadama živit Prouda jak křesťanský ovce hříchama pana faráře. A až pak čekáte něco jako dobrý, zajímavý, tak se dozvíte, jací jste kokoti a on už mezitím tahá cenný informace od dalších blbých ovcí.

  Jo a mrkněte s kým se Proud nikdy nechytnul. Kromě admina. To jsou totiž jeho další nosatý bráchové s obnaženým žaludem. Není tu sám.

  Cokoliv má větší cenu než účast na týhle židácky moderovaný diskusi.

  Přeju všem hezké prozření, pokud teda jednou přijde:-) A pro Prouda spešl - mou energii nedostaneš, napiš co chceš, reakce nebude, broučku.

  • proud napsal:

   Napsat to frajer co na to ma a podepsat se pod to svou pravou prezdivkou,dam si praci abych ho vyvedl z omylu,ale takhle vim,ze je to prace provokatera a tesi me,ze ze me ma nekdo az takovyho lufta,ze si dal takovou praci naridit ti sepsat takovej panflet :-)!!! Diky za uznani moji prace,vidim ze jsem na spravny ceste a nezklamu vas,siozmrdi! ;-)

   • HVzV? napsal:

    JEŠTĚ VICE BY JSTE NÁS SIOŽIDY REPRESENTOVAL P.PROUDE

    kdyby jste dovedl rozebrat tu vizi pro ČR s názvem NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ bod po bodu si ji osvojil .

    A tak podpořil jeho pochod institucemi.
    Nebylo by to něco pro vás drahoušku, krasavče?

  • proud napsal:

   A ted rekni puska siozmrdi slouho,a vystrel,nahlas svymu panickovi zes neuspel a ze na nej cekam,jednou mu vlastnorucne uriznu hlavu,hajzlovi.

  • proud napsal:

   Vim presne ceho se siozmrdi bojej,a nejen oni,vlastne kazdej "sef".Ze jim skonci doba u zlabu a lizu moci a budou na tom presne stejne jako ostatni,a na tom presne makam!!! ;-)

   PS: a ty zmrdicku,na tom nic nezmenis!!!

  • Maroš napsal:

   Adolfe Kamčatkov z Kozákova - nepovedal si nič nové. Ide o to, že nemôžeš s niečim bojovať bez toho, že by si neriskoval a nevystrčil hlavu zo zákopu. Keď si všetci budeme dávať majzla - no tak príde veľký Cater-Pilar buldozér, a zahrnie nás pekne ako amíkov v Iraku!
   Uniká ti jedna podstatná vec - že okrem zberu informácií sú tu aj neviditeľní pozorovatelia, ktorí si na vlastných sociálnych sieťach vytvárajú svoje geometrické rady a tak rozširujú potrebné informačné pole! Kto pozná Dunaj - vie ako sa pláva proti Prúdu - vlastnými silami. Takže v podstate - dať si majzla a pre istotu nerobiť nič - má rovnaký rozkladný efekt ako tu rozkladanie Proudom. Proud má na toto tu softvér - reaguje na každý koment promptne - na každej téme - teda - prichádzajú mu informácie tak, ako prichádzajú adminovi. Ako je to možné, že? Proud je už z toho vylágrovaný - má z toho stihomam - a nestíha mentálne, duchovne, motivačne - zodratý senilný eštebák. U nás máme také príslovie, že "Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch" - a Proud jedného dňa z tejto svojej pyramídky jebne dole a zlomí si väz! Amen!

  • Jan Kowak napsal:

   W prasinci popojedu na Kamčatku.. tj. o.i. na Seweru !
   .. tag ssi TO tam Adolfe Hitlere ce-lý přečtu.
   Teď nemam Čas : (

   ps : a TO wíš - že PROUD utopil manŽelku ??

   Michala

 14. Forever Slav napsal:

  John_Pitralon

  A též bych vám doporučil zopakovat si historii:

  Křesťanská Církev (ŘKC i pravoslavná), dokud byla součástí veřejného života v Evropě, bránila a překážela šíření zhoubného židovského vlivu. Sama Církev vydala řadu protižidovských opatření a zákonů.

  Změna nastala (bohužel) po ekumenickém 2. vatikánském koncilu, kdy byla ŘKC infiltrována židy a frontovou židovskou organizací, tj. svobodným zednářstvem. A pravoslavná církev byla židy infiltrována a rozložena po židovské VŘSR r. 1917, po které byla pravoslavná církev zničena a řada duchovních vyhlazena (více než 200 000 duchovních bylo povražděno žido-bolševiky a až 40 000 kostelů a klášterů bylo žido-bolševiky zničeno).

 15. Forever Slav napsal:

  Maroš

  Bohužel se v Putinovi mýlíte. Putin je stejná židovská loutka, jako západní politici. I já jsem dříve věřil tomu, že Putin je proruský/proslovanský vlastenecký politik, ale mýlil jsem se. Když jsem se podíval na řadu faktů a skutečností okolo Putina, zejména jeho vztahu k židům a hlavně ovoce jeho politiky pro Rusko a ruský národ, uvědomil jsem si smutnou pravdu o Putinovi - o jeho službě židovský-sionistickým zájmům.

  Doporučuji vám si přečíst toto:

  Pak si možná uvědomíte, že nikoli Rusku a Rusům, ale Izraeli a židům Putin slouží. Bohužel.
  https://www.protiprudu.org/pravda-o-putinovi/

  Aneb ISRAEL FIRST!

 16. Maroš napsal:

  Forever Slav - "Je na nás aby sme zhodnotili či by sme mali ďalej mať Putinovo Rusko za vzor či nie. Osobne si myslím, že každý správny a rozumný nacionalista a národný socialista by si mal uvedomiť, že Vladimír Putin a jeho štátne zriadenie má s nami a s našimi myšlienkami veľmi málo spoločného. "
  - pohľad akéhosi mininacionalistu - na kult lišnosti - kult osobnosti, ktorý okolo Putina vyrábajú jeho nepriatelia, pretože sú to spoľahlivé klince do rakvy každého vodcu - Santa Klausa, ktorý má byť zodpovedný za všetok blahobyt, zatiaľ čo iní vo veci nepohnú prstom!

  Teraz inak:
  1/ Máš 3-4-5-10 nepriateľov - rozdáš si to hneď naraz so všetkými?! Tak si idiot - samovrah! Prasačenko vypovedal Rusku zmluvu o priateľstve a Izraelské stíhačky sa hneď nato schovali za civilné lietadlo - ktoré zostrelili Sýrčania. Pochopiteľne - pretože rádiový kľud - aby neboli prezradené pozície obrany. A teraz čo - vy kokoti žirinovskí - Putin mal hodiť na Izrael atómovú bombu - inak to ťahá s Izraelom? Alebo mal hodiť atómovú bombu na Ukrajinu? Pre istotu 3WW?

  2/ Čo kokot mininacionalista bloger vôbec riadi - svoj blog, svoju rodinu, alebo najväčší multinacionálny štát na svete - Rusko? Veď to sú vyjadrenia hlupákov, ktorí nevedia o riadení nič - stačilo by ho postaviť na križovatku - a poserie sa z jej riadenia a z tých nneávistných útokov - prečo pustil toho a nie hentoho! Takéto veci NEČÍTAM CELÉ - pretože toto píšu nekompetentní hlupáci pre iných hlupákov.

  3/ To - či Putin, alebo neputin je momentálne dôležité, či vojna, alebo nevojna! My by sme si mali klásť otázku, aký vzťah bude mať Rusko k nám, keď už Putin nebude! a vám garantujem - vy idioti - že po prejavoch vašej nenávisti voči Putinovi a všetkému ruskému - keď sa k moci dostanú rovnakí idioti ako vy - vzťah Ruska voči ČR a SR bude zaručene negatívny! Rusko nás pre svoju existenciu nepotrebuje - potrebuje len pásmo pokoja - v nárazníkovom pásme - kde sme my. A pokiaľ toto pásmo bude voči Rusku stále nevraživé - ruské zbrane budú namierené na nás! Ale ny zase potrebujeme práve to, že?

  4/ Čo tak prestať sa srať do Rusov vôbec - to je ich vec, ako si svoje záležitosti riešia. Prečo sa vy kokoti nacionalistickí nestaráte o NÁŠ rozvrat ČR a SR - zvonku a zvnútra? Lebo vám to nedovolia sionistickí rozvracači - ktorí sú všade! A čo tak "naši" sionistu tu - u nás doma?!

  „Dejte zemi 20 let pokoje a klidu, a to vnitřního i vnějšího. Poté nepoznáte Rusko!“ – Stolypin - 1905! Odvtedy Rusko pokoj NEMÁ!!!

  Ešte raz - len idiot, ktorý nie je v Putinových botách môže "hodnotiť" jeho stratégiu a detaily riadenia - len idiot! A keďže minimálne tiež nie som v Putinovych botách - môžem "hodnotiť" výsledok jeho riadenia - nielen Ruska -neustále zhášanie 3WW - v prospech MÔJ!

  Dospelý, zodpovedný a prezieravý chlap, ktorý má rodinu a tri malé deti - nezabije niekoho len preto, že ho urazil pred manželkou, prípadne ho udrel, prípadne opľul! Pretože v base sa mu rozpadne rodina - nie jeho posraté ego! Tak by konal len čierny alebo hispánsky vodca miestneho gangu v nejakom gette - 20-ročný, bezdetný, bez perspektívy, ktorého zmyslom života je len púhe krátke cool prežitie vo vojne gangov a rešpekt jeho opíc, ktorý mu zaručuje kontrolovať prachy a drogy a děvky gangu - než ho niekto dá dole! A takých by potrebovalo Rusko?! Lebo inak "vodca gangu sa pchá do zadku židovským lobby" - ktoré proti Rusku tlačia ostatné štáty už od 15. storočia - od obdobia Ivana Štvrtého?!

  Putina posudzujem veľmi jednoducho - jednoznačne VIAC POZITÍVNE ako negatívne! A basta!

  Analógia - Muhamad Ali vs. Joe Frazier - psyché podliaka, zradcu, narcisa a davoelitára vs. srdce férového priateľského chlapa s pevnou vôľou - zvieracia nutkavá psychika vs. ľudská vôľová psychika.
  Nájdete sa tu viacerí...

  Horror v Manile Dokument cz
  https://www.youtube.com/watch?v=pCLQUzm8_G4

  • Forever Slav napsal:

   Maroš

   To jsou jen obyčejné výmluvy. Kdyby šlo jen o židovskou oligarchii či některé aspekty zahraniční politiky – to bych dokázal ještě Putinovi možná odpustit.

   Ale co Putinovi brání dát STOP masivní imigraci turkicko-asijských národů z Kavkazu a žlutých ze Střední Asie a Číny? Co mu brání dát STOP čínské kolonizaci Sibiře?
   A on to namísto zastavení naopak ještě PODPORUJE.

   Proč vyplatil miliony odškodné „chudákům“ Čečencům, „obětem“ války v Čečensku, kdy „chudáci“ Čečenci páchali genocidu na ruském národě (podobně jako černoši na bílých Búrech v JAR), zatímco milionům Rusům, skutečným obětem války v Čečensku, kteří přišli o své domovy a museli před čečenskou genocidou utéci z Čečenska, nevyplatil ani rubl? Proč?

   Proč buduje mešity v ruských městech a zaplavuje ruská města turkicko-asijskými a žlutými hordami? Proč nastavil stav, kdy do 50-100 let budou většinu ruské armády tvořit nikoli Slované/Rusové, ale turkicko-asijské a žluté národy, navíc většinově muslimského vyznání? Kdy budou za 100-150 let Rusové tvořit v rámci menšinu populace RF?

   To je ta Putinova "proruská/proslovanská politika"?

 17. niSas napsal:

  Metóda Fukuoka-Bonfils....
  Prečo ľudia nepestujú zdravé potraviny prírodnými metódami, ale dávajú prednosť nákladnejším metódam, ktorými produkujú potraviny plné nebezpečných látok a ešte pri tom znečisťujú životné prostredie. Prečo sa nesprávame rozumne, nežijeme v súlade s prírodou, ale opakovane bojujeme s prírodou napriek tomu, že doteraz všetky "víťazstvá" nad prírodou skončili katastrofou.
  Človek je tvor spoločenský a je tým zároveň aj spoločensky podmienený. Človek, ktorý sa narodí a žije v určitej spoločnosti, výchovou, vzdelávaním a každodennou praxou preberá názory a predstavy tejto spoločnosti o svete a živote vrátane všetkých spoločenských konvencií, dogiem a vedeckých omylov. V súčasnej spoločnosti je vžitý poľnohospodársky model, podľa ktorého sa kultúrne rastliny dajú pestovať len monokultúrne pomocou orania a hnojenia pôdy. https://farma-fukuoka.webnode.sk/ivan-lobik/metoda-fukuoka-bonfils/

  • Maroš napsal:

   Sasin - ad Fukuoka - je to rodina - pani Fukuoke, ktorá prepája rodinu Aoyama - Mitsuko Aoyama bola matka Coudenhove Kalergiho - s rodinou Okamura. Keď už chceš pestovať "nakládačky" - aby si vedel, odkiaľ bije...

   • niSas napsal:

    Fákt, jóó? Furt si myslím, že svět kurví nějakej genetickej zahradník. Muheeeee

   • hledám napsal:

    dost dlouhý čas křížem krážem, propojení jsem na netu neodhalil, pane Maroš.

    • Maroš napsal:

     hledám, Sasin -
     Zdanlivo to nesúvisí... Keďže mi bez schvaľovania prejdú len 2 linky...
     " Shin-Ichi Fukuoka, narodený v Tokiu v roku 1959, je japonský biológ, v súčasnosti profesor na univerzite Aoyama Gakuin a hosťujúci profesor na Rockefellerovej univerzite v New Yorku. "
     http://re-create-art.com/dr-fukuoka/

     Niečo z kuchyne Kalergiovcov...
     " Díky tomu, že otec Kihachi Aoyama se velice ve svém podnikání zmohl, vyplatil svoji nejmladší dceru z gejšince a rozhodl se, že i ji výhodně provdá.
     Netušil ovšem, že přijde „červený barbar“, nějaký Heinrich Coudenhove-Kalergi a odveze jeho dceru až na druhý konec světa, do Poběžovic. Nicméně, když k tomu za nesmírně dramatických zlomů došlo, musel teď pro změnu zase Heinrich vyplatit Mitsuko od otce. Dokonce se říká, že pan Aoyama dostal za dceru desetinásobek ceny, takže tímto „všimným“ byl zabezpečen i s rodinou až do konce života. "
     http://www.spolek-praha-cachy.cz/mitsuko-coudenhove-kalergi.html

     • Maroš napsal:

      hledám - na niektoré stránky sa už nejde pripojiť /404/ - podstata - pred 2 rokmi mi to vyhodilo - pátral som po tom práve kvôli tipu od jedného nicka tu, ktorý na to upozornil - odmlčal sa. Ide o to, že Okamura fam. nepatrí do samurajskej kasty - boli to obchodníci, umelci, stavitelia, takže toto prepojenie cez nejakú gejšu na samurajský klan bolo podružné, ale bolo. Na webe nájdeš bežne Okamurovcov prepojených na projekty Aoyamovcov - hrávajú spolu aj tenis. Už dávno som to tu linkol v nejakom článku - nemám extra čas to znovu lúskať -aby ty si ten čas ušetril - a potom o pol roka niekto ďalší - takže si hľadaj sám - nie som mestská knižnica - sorry jako... Ešte raz - keď vypadne server - vyhľadávaš to už nenájde, tak ako mnohé odstránené dokumenty.
      Mitsuko Aoyama - matka Coudenhove Kalergiho v podstate odmietala to kalergiovské multikulti - Japonci sú tradiční vyhranení nacionalisti až rasisti, ale jej deti už fungovali ako bastardi - takže pochopiteľne "svetoobčania" - pre nich je Paneurópa nie európska, ale "svetová" - to je to podstatné na pochopení Kalergiho plánu. Takže do prdele aj s Okamurom - je to rovnaký multijapončík - čík...

      Pozrieť dole - text v obrázku - nedá sa preložiť:
      Rape of Nanking - The forgotten holocaust in WW2
      "General Okamura Yasuji is the officer who istituted forced military prostitution. Widely known as the system of "Comfort Women".

      Poznámka - "starý" mal pod palcom 40-tisícový bordel počas okupácie Číny Japonskom. Bližšie detaily - Nankimg massacre - Comgfort Womem. Zomrel v roku 1966 v Tokiu.
      V roku 1966 odišli Okamurovci z Čiech do Japonska...???
      https://edu.glogster.com/glog/rape-of-nanking/1lvecd00sm1

      A opravujem sa - nie pani Fukuoke, ale Fumiko Omamura - server zrušený...

      Learn and talk about Mitsuko Aoyama, Austrian people of …
      Learn and talk about Mitsuko Aoyama , and check out Mitsuko Aoyama on Wikipedia, Youtube, Google News, Google Books, and Twitter on Digplanet. Digplanet … 1940 出演 Cast 高峰三枝子 Mieko Takamine 三浦光子 Mitsuko Miura 岡村文子 Fumiko Okamura 森川まさみ. Nobuko …
      [Prehľadávať doménu http://www.digplanet.com digplanet.com/wiki/Mitsuko_Aoyama

      • Maroš napsal:

       hledám - v tomto filme z roku 1940 hrá Fumiko Okamurová, Mitsuko Aoyamová zonrela v roku 1941...
       Nobuko / 信子 (1940) [3/7]
       https://www.youtube.com/watch?v=-y8s_PtQcxg

       Nobuko / 信子 (1940) [7/7] - YouTube
       Nobuko 信子 Director: Hiroshi Shimizu / 清水宏 Year: 1940 出演 Cast 高峰三枝子 Mieko Takamine 三浦光子 Mitsuko Miura 岡村文子 Fumiko Okamura 森川まさみ Masami Morikawa

       • hledám napsal:

        Pane Maroš, děkuji za reakci. Neobtěžoval jsem Vás svým dotazem aniž bych před tím dělal vlastní výzkum. Biologa, herečku Fumiko,info o řádění generála jsem dohledal, ale bohužel bez hledaného zakončení.. Generál měl z legálních manželství jen dva syny, jeden zemřel jako dítě, druhý rovněž mlád. Další jeho potomci mohou být jen nemanželského původu, pak by se dalo uvažovat o důvodu adopce předka T. Okamury(jak je známo,jeho předchůdce je japonsko korejského původu). Rok narození herečky Fumiko nasvědčuje o tom, že byla vrstevnici Mitsuko.Ta měla dvě sestry, jedna z nich jménem Fuka. Zda Fuka je výrazově obdobou Fumiko, nebo zda jde o dvě různá dívčí jména ponechávám na úrovni spekulace.

        • Robo napsal:

         Podarené duo na očiernenie jediného ako tak pronárodného človeka v českej politike.

         A čo Kotleba, Maroško Klingáč?
         Nevyjadrujeme sa..?

        • Maroš napsal:

         hledám - OK -ono by to nefungovalo, keby to bolo evidentné. Treba pochopiť aj tú skrytú výrobu kádrov GP - sociálne, rasové, kultúrne zázemie - Okamurova čská matka - dcéra expnovaného komunistu - si začne len tak dopisovať s japonským - teda imperialistickým diplomatom - a kopec okolo toho. Treba si pozrieť to - čo hovorí o rasizme japoncov sám svetoobčan - "český národovec" - českými deťmi v ústave - kvôli umiestneniu matky na psychiatriu /GP?/ šikanovaný a z toho do 22 rokov koktavý Tomio Okamura! Človek priravený - preddisponovaný na dotiahnutie Kalergiho plánu! No - verte jedovatému hadovi!

         Novinka - 4 zhliadnutia...

      • Maroš napsal:

       oprava - Nanking massacre - Comfort Women.
       Tomio Okamura sa narodil na jar 1972 v Tokiu, Kalergi zomrel na jeseň 1972 v Tokiu. Témy Okamurových kníh sa zhodujú s témami Kalergoho kníh = tovariš a majster. Všetci Okamurovci tu, sú namočení v politike - najmladší brat Osamu je architekt imigračných centier. Kto chce kam - pomôžme mu tam!

 18. niSas napsal:

  Jak už sem psal. Blboni sou vedeni k životu plném plýtvání, pěstování s minimálním užitkem za maximálního škodlivého úsilí a vyrábění nesmyslů, keré nepotřebují, aby celej den utratili za pitomé prachy, keré jim sou odsávány všemi způsoby tak, aby dycky po několika degeneracích přišli aji o poslední kalhoty a zůstali hloupými bezzemky na vlastní neprodejné půdě, bez podílu na rozpočtu a bez možnosti cokoliv změnit, páč nesmí spolu s politickými mafiemi připsat do celospolečenského sečítání potřeb ani jednu svoju potřebu. Ani howno. NIC

  ..." A všetko je to "posvätené" oficiálnou vedou, t.j. názormi ľudí, ktorí museli preukázať znalosť tohto modelu, aby dosiahli akademické tituly a vedecké hodnosti. To všetko vytvára obrovský spoločenský tlak, ktorému jednotlivec prakticky nemôže odolať. Takto si spoločnosť sama vytvára konvenčné bariéry, ktoré ju obmedzujú. Ak sa aj jednotlivec stretne s informáciou, ktorá je v rozpore s daným modelom, v dôsledku konvenčného spoločenského tlaku ju automaticky považuje za nezmyselnú a nereálnu. Ak je takáto informácia zverejnená, oficiálna veda ju poprie a vedecky vyvráti, spravidla veľmi agresívne, pretože ohrozuje postavenie a kariéru vedcov spojených s daným modelom. (Viem o čom hovorím. Keď som v Žarnove od Karola počul, že Marc Bonfils dosahoval vyše 100-metrákové výnosy bez hnojenia a orania, znelo mi to naproste nezmyselne. A potreboval som veľa času a hlavne informácii, aby som pochopil, že nezmyselné je práve oranie. Teraz stretávam veľa ľudí, ktorí vedia, že bez orania a hnojenia to nejde napriek tomu, že to nikdy prakticky neskúsili.)
  Oslobodiť sa z tohto tlaku sami bez učiteľa dokážu len výnimoční jednotlivci - v oblasti pestovania obilia to boli Masanobu Fukuoka a Marc Bonfils. Títo nezávislí samostatní bádatelia dokázali preraziť konvenčnú bariéru len tak, že sa dokázali stotožniť s prírodou, vcítiť sa do jej harmónie a pochopiť jej zákonitosti. K tomu museli mať dve nutné podmienky: hĺbku ducha a čistotu duše."

  • Jan Kowak napsal:

   Mroži.. ssem o tobě na-psal do KOmentůch pod Gustu B. vs. Turecký UFO.. ne-wa ?
   .. gdyby jó - napííš a - a já to zas ssmáznu.
   Ale ten ach.MED Turec~key už nemam..
   .. juž sem ho sežral : (

   ps : pí-ču tam i o Ra-je & tag..

 19. proud napsal:

  Co dokazou nackove a zmrdi podobny tem co se sem nahrnuli vidime dneska na Ukrajine,ze jo,zkurvysyni Marosi a Forevre.Nez si nechat nicit narod,to vama radeji na chvili obsadime prvni kandelabr u kteryho vas chytime. Uz moc nezbejva a budete kam patrite.Ne ze bych se na tu udalost netesil,to bych lhal a to ja nerad. :-)

  • proud napsal:

   Sasinovi bude stacit jen sebrat holinky a poslat ho konecne do skoly,a mozna mu trochu nakopat srani,on to jinak mysli dobre,jen holt nevi jak na to :-))))

   • Jan Kowak napsal:

    Sasín přije-de zz Hospody na traktoru - Habánowi a we-ce..
    .. Máňo , susundej the Pláky & de-se mr*d*at.. a
    OUD na to - teď newim , bo čekuju ww wideososák od powědí
    i otázek wod to-ho.. Kurwáá - si si si w Mroži
    Aut ~ jenom je-jich Slawe juž na Horách ta-ky Zima tuHá
    .. proč ssi KAzí.te swět - z5 bych ulét....
    si si si - a tag ďalej..

    ps : stalo se hrozný neštěstí - .lak umrz-nul na daleký Sibiři !

  • Maroš napsal:

   Proude - "to vama radeji na chvili obsadime prvni kandelabr u kteryho vas chytime" - beriem ťa za slovo
   - ty eštébácka kurva! Vám otrnulo - že vás zmrdov ľudia nepovešali v 89-tom! Ešte nie je všetkým dňom koniec!

   • proud napsal:

    Jen ber,ty siokapitalisticka kurvo z kotaru!Nemam problem madare zapraskanej,povesit te vlastnima rukama,jak ty kurvy madarsky nemuzu vystat od chvile kdy jsem pres ten zasranej ciganov emigroval...........

   • proud napsal:

    stbackou kurvu ty zmrde,jste s ciganama poslali sem k nam,zvirata zajebany,vemte si toho hajzla Babisovic zase zpatky,kreteni!

    • proud napsal:

     Beztak to tady tem zlodejum svinskejm,otrokarskejm,zase znarodnime,ale tentokrat za skutecne rovnejch podminek a zadna svine zastupitelska uz nebude existovat.

     • Maroš napsal:

      Proude! Trefa!!!

      "BEZTAK TO ZASE ZNÁRODNÍME - NÁRODOM SIONU!"

      --- /Bože - ja som ale dobrý.../

      • proud napsal:

       Nejses dobrej,jsi pitomec,pico sionska,tvymu narodu nasrat,znarodni si to stat(tedy narod) pro sebe,takze pro zadny siozidy,madary ani cikany,takze z toho zase ty kapitalisticky prase,zmatlany z kdejaky opice,vypadavas.

       • Forever Slav napsal:

        proud

        Hovoříte jako zdegenerovaný rudoarmějec, který vyznásilňoval půlku Evropy a vše, co mu přišlo pod ruku (mladé i staré ženy, ženy i děti, živé i mrtvé ženy).

        • proud napsal:

         Drnci mi blatnik,slepa,blba pico!

        • Robo napsal:

         Pravá ruka netleská ž.id.ovský ojaťkinovský besný pes tu zas víri vášne.
         Všimnite si, aký je spokojný, keď sa mu zas podarí niekoho naštvať.
         a keď niekto ostane kľudný, začne dokonca písať s mnohými preklep amici.

         Dlho to robil šikovne, ale KAŽDÝ sa dnes ukáže..

        • Robo napsal:

         Hovorím samozrejme o Maroškovi Klingáčikovi, ktorý sa neštíti ničoho.

         Však, zapredaný maďarík?

  • Forever Slav napsal:

   proud

   Židovští-sionističtí ukrajinští "náckové", z nichž řada byla trénována v Izraeli v IDF či se podílejí na chodu židovské obce, mají společného s nacionálními socialisty asi tolik, co Andrers Breivik.

 20. PavolT napsal:

  Vďaka ta tento film. Odkrýva totiž ideologické pozadie globalizmu a svetovlády,ako aj pôvod súčasnej protikrestanskej propagandy.

 21. Maroš napsal:

  Farrakhan: American Government Plans Genocide of 2 Billion
  https://www.youtube.com/watch?v=TkWRBlAgvO8

 22. Maroš napsal:

  "Samurajská" výchova k českému vlastenectvu... Ja som pri výchove k slovenskému vlastenectvu pod perinou onanoval... Nikdy ma pri tom škrobení periny nepristihli - asi preto som v dectve nekkkokkktal...
  http://celebwiki.blesk.cz/osobnost/2366/tomio-okamura/

 23. Maroš napsal:

  hledám - pohľad iných - text cez prekladač...
  "Citácia:
  Pôvodne poslal Celtic Heathen Zobraziť príspevok
  Vlastne som si uvedomil Richard von Coudenhove-Kalergi, ale som rád, že ste ho vyniesli. Určite je dobrým príkladom psychologického stavu produktu zmiešanej rasy. Práve tu je presne to, prečo Židia chcú vidieť všetky pohanovské preteky zmiešané do beztvarej šedej hmoty; je ľahké presvedčiť osobu, ktorá nemá žiadnu rozlišovaciu rasu alebo národnosť, aby prijala autoritu globálnej vlády. "
  "Vždy som mal pocit, že Kalergi bol šikanovaný ako dieťa, a tak sa rozrástol nenávideli Európanov, prirodzene sa obracali so svojou súperiacou židovskou genocídou.
  Okamura (náhodne časť japončiny / česky ako Kalergi) hovoril o tom, že je šikanovaný ako dieťa v Japonsku aj v Českej republike - a tak sa obávam, že je to Kalergi II."
  https://www.stormfront.org/forum/t1041732-3/

  "Revoluční v jeho Plánu /Kalergiho - pozn./ je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat „vznešenou rasu“, elitu. "
  https://inner-light.ning.com/profiles/blogs/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-r

  • Robo napsal:

   Okamura bol ako dieťa šikanovaný = je to druhý Kalergi.

   Blahoželám, získavaš historicky prvú cenu Maroša Klingáča za kokotinu dňa!

   Len tak ďalej, raz to ISTOTNE NIEKAM DOTIAHNEŠ

   • proud napsal:

    Robiku,uz to mam,my vsechny ty pitomce vylecime,nasel jsem navod ....: https://www.youtube.com/watch?v=9Aunc8etZT8

    • Robo napsal:

     Toto poznám, páči sa mi to.
     Toto môžeme zhusta praktizovať:-)

    • Maroš napsal:

     "Ospravedlňte zlý uhol, ale pamätajte si, že som ochutnal Proudov obrovský penis a skončil tak na urgentnom príjme" napísal Robo...
     Bežte sa nažrať svojich bobulí a potom sa dobre rozcvičte!
     Robo - ty si častejšie vyplachuj hubu v bidete a klokci!
     https://www.youtube.com/watch?v=SkY6vDOJR4E

     • Robo napsal:

      Maďar tam nebol žiadny, máš ešte možnosť, Klingáčik.

      A bud taky láskavý, praktiky z vašich zvrátených kruhov si nechaj pre seba.
      Za to cenu MKZKD nedostaneš.

     • proud napsal:

      Ten neni pro kazdyho Marosi,ale do drzky ti nachcat muzu,jen me dal ser.

   • Adolf Kamčatkov napsal:

    Soudruzi moji milí! Pěkně tu máte zase nablito, admin asi pro samý schůze komunistický mládeže s vyhlídkou na šukání mladejch zanícenejch bolševickejch vlastenek nemá čas na svou práci, inu což! Robik mi ale připomněl, že je unfér vyzdvyhovat starýho zkouřenýho onanistu prouda a u toho zapomínat na slavný motorkáře a cestovatele. Robik je právě tenhle týpek co bude dycky stříkat ve stejným rytmu s proudem páč přátelé upřímně, společný rasový původ je společný rasový původ, tím se řídil už nebožtík Gebls a kam to dotáh.
    To máte tak. Karpaty sou krásný hory, což štimuje i na jejich východní část. Má to tam akorát pár drobnejch vad na kráse páč když nemáte ten správnej původ třeba v Berouně, tak vás nikdo neveme na frťana, ale v polský Haliči patří k dobrý tradici že vás jako bonus ještě podříznou jako to prase, ošukaj vám starou a podpálí barák. Těhle her se účastnil i Robikův prafotr s rodinou, každej s tím správným frňákem, na kerej by sis pověsil sako bez strachu, že ti ho odnese teplej vánek z hor.
    Když to začalo bejt fakt horký, prafotr vzal roha přes kopec mezi východňáry. Šalom sem, šalom tam, z kostela do hospody a pak do bordelu, správnej katolík najde cestičku do židovskýho hampejzu hned po slavnosti páně což Robikuv empatickej prafotr uměl vystihnout a žádnym zvadlým masem kunčofty neurážel.
    Potomci těhle chlápků maj pár zajímavých rysů. Jednak si jejich stará brzo všimne, že jim moc nestojí což je i případ Robikovy bejvalý starý, jak mi ve slabší chvilce vykládala. A druhak maj takovej ten spasytelskej komplex, jakože šukání je zlo a pohlavní čistota až za hrob - asi očista za prafotrovy hříchy. No a taky se musí furt stěhovat, to maj daný dyž je dycky někde prokouknou a pošlou do píči což bejvá u těhle košer týpků celkem často a v podstatě furt.
    Tak teď máte Robika tady. Robik byl pravej slovan a pravej slovanskej motorkář páč voni sou dycky něco pravýho. Háček je akorát v tom že pokaždý něco jinýho, že by se v tom nakonec neviznal ani jejich rabi. No nebudu to próóódlužovat, stará kopla Robika do levý koule, motorkáři do pravý. Takže teď má Robik už zase jen tu prafotrovskou nenávist, tak ho moc nedrážděte páč Karpaty sou krásný hory a dyž Robika ovládne mindrák z prosraný karmy tak neruší pozvání na přátelský obrání o prachy v pokeru, ale rovnou podřezává.
    Gůglete a bděte děti moje! Starý bolševici nechť doprovázej vaše kroky, amen.

  • Maroš napsal:

   Podobnosť tém Kalergi-Okamura publikácií:
   1/ Kalergi - Boj o Paneurópu (nem. Kampf um Paneuropa, 3 svazky, 1925-28)m Svetová veľmoc Európa (nem. Weltmacht Europa, 1971)
   Okamura - 2011 – Umění vládnout (nakladatelství Fragment)

   2/ Kalergi - Praktický idealizmus (nem. Praktischer Idealismus, 1925)
   Okamura - 2010 – Český sen (nakladatelství Fragment), 2013 – Umění přímé demokracie (nakladatelství Fragment)

   EPILÓG Okamurovho českého vlastenectva:
   "Jak Okamura uvedl ve své knize Český sen, důvodem jeho vstoupu do médií byla snaha o lobbování s cílem prosadit zaměstnávání imigrantů ve své soukromé společnosti místo Čechů. Cizinci vykonávali dle něj tutéž práci kvalitněji. " - tak! Samozrejme - Okamura tými cudzincami myslel slovenských kuchárov!

   • proud napsal:

    "Okamura tými cudzincami myslel slovenských kuchárov!"...............tos teda pobavil:-))))))))))))

   • hledám napsal:

    Jaroslav Novák Večerníček Okamurovi radil, jak zkusit zvrátit návrh novely zákona o cestovním ruchu. Tak jak byl úředníky sepsán, by totiž Okamurovi znemožnil zaměstnávat japonské turistické průvodce. A jelikož podnikatel s asijskými kořeny vydělával hlavně na "dovozu" Japonců do Prahy, zásadním způsobem by to ohrozilo celý jeho byznys.A tak tato podivuhodná dvojice vyhlásila válku tehdejšímu ministrovi pro místní rozvoj Pavlu Němcovi (Unie svobody), jenž zákon předkládal. Rozjeli antikampaň. Paroubek pak zákon smetl se stolu, za což se mu Okamura odvděčil.
    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/tomio-je-jako-muj-bratr-prosel-si-peklem-proto-neudrzi-nervy/r~c30f043830f411e8a44c0cc47ab5f122/

    • Maroš napsal:

     hledám - jeden chazarský hohštapler, zabrzdený svojím idolom v póze krokodýla Dundeeho = mediálne veľmi známa osoba! = podprahová asociácia - sa dal dohromady so zakomplexovaným čechožidokoreojapozbastardeným hochštaplerom v samurajskej "jánošíckej" póze = podprahová asociácia, za ktorú by mu v japonsku Yakuza už dávno ako smetiarovi - a kastovne nepríslušnej osobe liezť do politiky a hrať sa na spasiteľa - odsekla klavu, tak títo dvaja vychcaní prospechári- aby využili jedinečnú príležitosť v dezorientovanej spoločnosti - pomocou vlastnej mediálnej popularizácie - ako "celebrity", a pomocou "dôveryhodných" médií - uchopili moc priamou - najkratšou cestou k moci - pomocou zdebilizovaného stáda voliaceho v "priamej demokracii" - AŽ TAK JJE TO MOMENTÁLNE JEDNODUCHÉ!!! - a naplnili tak svoj hochštaplerský biznis plán v podnikaní so službami štátu a s verejnými prostriedkami a zdrojmi - v zmysle princípov nájomného štátu! Nájomný štát - to sú služby dobre platených politikov - služby tým, ktorí im platia a korumpujú ich najlepšie!

     Francúzi majú jedno príslovie - "Neurodzený pôvod dobehne raz každého!"

     Ak nejaký Havel II. Večerníček tvrdí, že to on stvoril Okamuru Spasiteľa - a ja mu to verím - ja zase tvrdím, že TÁTO SCÉNA STVORILA HADA VEČERNÍČKA!
     Crocodile Dundee - That's not a knife
     https://www.youtube.com/watch?v=POJtaO2xB_o

   • Robo napsal:

    Aaa, besný pes maďarského pôvodu Maroško Klingáč zas onanuje. Tentokrát ako správny jewrej pod iným menom.

    Zakrývať, Marošu, zakrývať?

    Tentokrát, že očierňuješ jediného jednookého v českej politike?

    Vy maďaróni sa nezapriete, kurvy ste!

 24. Petr napsal:

  Namísto přínosných podnětů k diskuzi, se tady navzájem pokrytecky moralizujete..o co horší, ta úroveň vaší diskuze je na úrovni běžnýho gheta, který se nedokáže socializovat, vzhledem k jejich nedostatečnýmu intelektu, který upřednostňují před základními pudy.

  • Maroš napsal:

   Pre zaujímavosť - vysoko AKTUÁLNE - epizóda pravdepodobne nakrútená z prostredia v Poľsku, kde USA a Izraelskí inštruktori trénujú - cez Európsku bezpečnostnú agentúru, kde sa v minulosti cvičili bojovníci ukrajinského sionistického ultrapravicového práporu Azov zabíjať Rusov a opozičných Ukrajincov - aj rôzne skupinky ochrankárov a telesných strážcov, a kde bol vycvičený /a vysokopravdepodobne aj naprogramovaný!/ aj budúci vrah Kušnírovej a Kuciaka - VŠIMNITE SI neviditeľné signály psovoda, na ktoré reaguje super vycvičený pes-obranár!

   Podstata? BRAINWASHING - t. j., že treba počítať aj s takou alternatívou, že vrah K+K mohol /bez vlastného vedomia/ v tomto poľskom stredisku cielene prejsť aj MK-Ultra programom a hypnotickou sugesciou agentmi CIA, ktorí mu mohli vsugerovať určité kľúčové podprahové povely - vrámci výcviku agilného "psa" pre akciu Slovenský Majdan - ktorý mala spustiť vražda Kuciaka - užitočného idiota, informačne riadeného sionistkou Holzovou - riadenou sorosovskou hackerskou centrálou OCCRP v Bosne a Hercegovine!

   Vďaka hypnotickým povelom sa mohol Kuciakov a Kušnírovej vrah stať ovládateľným AKO PES práve týmito tajnými slovami alebo podprahovými gestami až tak, že mu potom mohla dať príkaz aj napr. o tomto pláne dobre informovaná kooperujúca operatívna osoba - rezident - napríklad "záhadná Kočnerova" manipulatívna sprostredkovateľka vraždy /Apage Satanas!/ "za peniaze" - a objednávateľov to stálo preto tak málo peňazí! Veď "Pes", ktorý urobí všetko! V dôsledkoch - možného rozvratu štátu - jeho čin môžme pokladať za vlastizradu! Vedomú - nevedomú - čas ukáže...

   Toto prepojenie USA, CIA a Izraela /neokoni/ a útočenie smerom proti talianskej mafii na Slovensku, môže súvisieť s bojom o energetiku Slovenska - u verejnosti potom o následné reaktívne podprahové-politické vyšachovanie talianského Enelu - vyšachovaím Fia a jeho smeráckych kleptomanov!
   Druhým hráčom o energetiku je Čína - teda globalisti = presiaknutá info o USA družici nad miestom vraždy!

   Toto by vysvetľovalo - ako sa nie excentrický a nie v prejavoch násilnícky ochrankár a bez trestného záznamu - ale osobnostne nestabilný /skrachovaný ako vojak, policajt - teda ako inštitucionalizovaný defender vlastnej krajiny/ môže stať vrahom a slúžiacim zahraničným záujmom NA PODPRAHOVÝ ROZKAZ! Teda - ak to sedí - vražda K+k bola veľmi sofistikovaná zahraničná protislovenská rozvratná akcia sionistov! Akcia chazarskej mafie!

   Takže ad "Dnes odpoledne odlétá MADAMME MERKELOVÁ s polovinou německé vlády do Izraele" - prečo mieri polovica nemeckej vlády do Izraela? Dosť možné, že na rovnaké preprogramovanie! Odtiaľ sa totiž všetci vládni činitelia /ako "náš" Danko/ vracajú už len ako verní spojenci Izraela a nepriatelia vlastnej krajiny! A možno aj ako nepriatelia vlastnej rodiny - prípad od prípadu, pretože rozkladať svoju krajinu znamená v prvom rade ohroziť svoju rodinu v jej vlasti!

   Toto si pozrite niekoľko krát - zvlášť psa, zvlášť psovoda - zvuky, gestá - neskutočné!
   Izraelský antiteroristický pes, policajný pes... - zabijácky pes!
   Otázka - neviete náhodou, prečo sa Poliakom hanlivo nadáva "Pšonci!"?
   https://www.youtube.com/watch?v=hTG0SceQeLw

   https://www.cas.sk/clanok/748246/exkluzivne-identita-prekladatelky-aleny-odhalena-toto-je-tvar-objednavatelky-popravy-jana-a-martiny/

   • Maroš napsal:

    Pudoví českí kaviarenskí intelektuáli! Nežerte nám aj vy naše bravčové mäso - máme ho málo!

    Torzo článku
    "Slovensko sa mení na bravčové smetisko"

    "Mäso dovezené z Nemecka malo najvyšší obsah tzv. voľnej vody. Spotrebiteľ si však nekupuje vodu, ale mäso. Poľská vzorka mala najnižší obsah bielkovín a najviac vytečenej šťavy. Mäso dovezené z Belgicka, kde nedávno zaregistrovali prvé ohnisko afrického moru ošípaných, malo na obale slovenskú oválnu pečiatku. To môže niekedy viesť k dojmu, akoby pochádzalo zo Slovenska. Martina Gondeková, ktorá mäso testovala, prirovnala farbu šťavy, čo vytekala z mäsa, k farbe zakaleného burčiaka.
    Vzorka z Holandska sa vyznamenala zasa kančím pachom mäsa. Najlepšie dopadla slovenská vzorka mäsa, mala najkratšiu uhlíkovú stopu, teda mala najkratšiu cestu z farmy k mäsiarovi a odtiaľ na pult v obchode. Bolo to aj najvyššie hodnotené mäso (4,25 bodu z 5 možných.)
    Prednosťou slovenského mäsa je nielen čerstvosť, ale aj to, že ide o mäso, ktoré má v porovnaní s dovážanou bravčovinou najnižšiu záťaž antibiotikami. Porovnajme na tlačovke zverejnené výsledky. Slovenské ošípané vykazujú hodnotu 43,2 mg antibiotík na kilogram živej hmotnosti, ale české 79,8, poľské 132,2, belgické 161,1, nemecké 204,8, španielske 242 a maďarské 245,5 mg na kilogram živej hmotnosti.
    Zo všetkých týchto krajín prúdi na Slovensko bravčové mäso. Ľuďom sa musí zakrútiť hlava z toho, čo im servírujú dovozcovia, slovenské mäsokombináty a nadnárodné obchodné reťazce. V réžii tohto trojlístka sa totiž odohráva import mäsa, ktorý stále hrá prím v spotrebe obyvateľov Slovenska spomedzi všetkých druhov mäsa.
    Produkcia bravčového mäsa na Slovensku za posledné tri desaťročia strmhlav upadla. Stavy zvierat oproti roku 1990 klesli na úroveň jednej štvrtiny. Napriek tomu, že chovatelia, ktorí zostali verní chovu ošípaných, zvýšili produkciu mäsa v prepočte na jednu prasnicu z 1,4 tony na 2,36 tony, krajina je sebestačná z pohľadu chovaných zvierat len na 40 percent. Keďže sa však takmer polovica z vykŕmených bravov vyvezie na zahraničné bitúnky, reálne sa k slovenskému spotrebiteľovi dostane len 20 percent doma vyrobeného bravčového mäsa.

    ...Mor za dverami

    ...Poslední slovenskí chovatelia ošípaných zažívajú od leta bezsenné noci. Za hranicami Slovenska vyčíňa africký mor ošípaných, ale štát ešte stále neuvoľnil peniaze na diagnostiku. „Čakáme, že už-už prídu, lebo všetky peniaze, čo sme v našom rozpočte mali, sme už minuli,“ povedal ústredný riaditeľ ŠVPS Jozef Bíreš. Česko minulo doteraz na likvidáciu afrického moru ošípaných v Zlínskom kraji 300 miliónov korún. To iba dokresľuje, koľko boj s nákazou stojí, keď prepukne. Lepšie je nákaze predísť, ako ju potom draho hasiť."
    https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/486211-slovensko-sa-meni-na-bravcove-smetisko/

    "Srať na bravčové"! - potrebujeme čím skôr na Ukrajine porozbíjať tie poriadne predražené F16-tky!

   • Maroš napsal:

    Pochod k Sinaju...

    "V práci, ktorú už nestihol dokončiť zavraždený novinár Ján Kuciak, pokračuje medzinárodný investigatívny tím. Do projektu sa zapojili Aktuality.sk, denník Sme, Denník N, Nový Čas, Hospodárske noviny, denník Postoj, týždenník Trend, televízia Markíza, televízia Joj, Aliancia Fair-play, Český rozhlas, švajčiarsky Blick, poľský Onet a nemecký Die Welt. Tento text spracoval Denník N."
    https://www.aktuality.sk/clanok/579295/allforjan-prestanete-pisat-hrozil-novinarovi-kocner-kompletny-prepis-rozhovoru/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

    Citujem Vagoviča: „Ja som ho /článok/ čítal prvý krát minulý týžďeň v stredu, kedy mi ho poslal Ján Kuciak vo FINÁLNEJ PODOBE/!!!/ – o – uvedomoval som si že…“

    Dokument:
    Marek Vagovič: Priame prepojenie SMERu s talianskou mafiou je horšie ako kauza Gorila – ZMAZANÉ
    https://www.youtube.com/watch?v=A8exkcADHUA
    Mažú dôkazy ostošesť!
    http://vidshaker.com/marek-vagovic-priame-prepojenie-smeru-s-talianskou-mafiou-je-horsie-ako-kauza-gorila/ – ZMAZANÉ

    Nick
    hajc ma taesco:

    "tady je rozbor ohledně satelitu na earonetu, mají z Darknetu program na výpočet trajektorie tajných satelitů, obdoba toho co je na netu pro ty oficiální, např. pro výpočet trajektorie ISS"

    https://aeronet.cz/news/kauza-kuciak-americky-spionazni-satelit-pry-zachytil-pritomnost-pachatelu-vrazdy-novinare-a-jeho-pritelkyne-v-inkriminovany-cas-na-miste-cinu-satelit-americke-nsa-s-polarni-drahou-letu/

 25. Petr C napsal:

  Maros, prasat neubylo jen se prestehovaly do vselijakych parlamentu. Jinak samozdrejme mate pravdu, nejlepsi produkce by mela byt domaci, nebo z blizkeho okoli. Z velkofarem to neni maso, ale neco mezi plastem a gumou.

  • proud napsal:

   to maj Slovaci dobry,kdyz maji aspon nejaky svoje maso,nase ze zeleny louky se odvazi zivy do Francie a sem se vozi nafedrovany antibiotikama a slamou z buhvijakajch kravinu..........proste odpad.

   • proud napsal:

    ale zereme ten starej,nabarvenej hnus ostosest,neni divu ze se sem s tim hnusem dostal mor,nahody neexistujou,jen plany.

  • Maroš napsal:

   Petr C - aspoň tu na juhu SK - iné pomery nepoznám, a len na dedinách, kde je aj COOP Jednota - mäso menežujú vedúci obchodov tak, že ho berú z okolitých bitúnkov. Ale - viem aj o prípadoch, že tunajšie bitúnky spracúvajú aj lacné britské aj poľské bravčové - keď nie sú prasce. Alebo opačne - do Poľska idú len na bitúnky kurčatá a spracované sa dovážajú späť. S mäsom - s kvalitou som väčšinou senzoricky spokojný - sú tu dni dovozu čerstvého nemrazeného mäsa, ale už nás ládujú GMO kŕmenou hydinou - prakticky už nedostať kŕmnu zmes bez GMO sóje a tak sa stiera rozdiel medzi kvalitou domácich farmárskych a veľkochovných zvierat. Stále máme možnosť doma chovať aspoň vietnamské prasatá na senách zo sadov - len už sa do týchto chovov serú miestne úrady - podmienky chovu a tak - susedia už to vedľa seba neznášajú - "lebo každý blb si nakúpi v Tesco" ten zabalený hnoj. V meste je to horšie - tam väčšinou COOP nie je - len zahraničné reťazce a o tom je tá zahraničná "kvalita".
   Väčší problém je zelenina - miestna žiadna - "však tu majú všetci záhrady" - a lacno predávať vlastné prebytky sa tu nikomu neoplatí dorábať - takže väčšinou dovoz z veľkoskladov. Miestni kupujú - ak sú - zemiaky napr. priamo od miestnych výrobcov - pokiaľ sa toho tiež nezbavia na bioplynovú biomasu, alebo do veľkých reťazcov v mestách - tam im neodkúpia menej ako 10 vagónov - a za facku. No - väčšina pôvodne čerstvých potravín je už nejako spracovaná. Denné trhy tu nefungujú.

 26. Petr C napsal:

  Marosi, ten bordel je vsude. U nas farmar nesmi prodat maso ktere sam zabije. Musi to udelat pres schvalenou firmu, tsa mu to zabije naporcuje. Samozdrejme ze se to odrazi v cene. A nebo ho proda vkrmovacum, kteri do krav navali ruzne chemikalie a pak prodaji do obchodu. A na vnitrnosti od farmare zapomente. Ty nesmi legalne prodavat vubec. Dokonce mleko nemuzete soukromne prodavat.

  • proud napsal:

   To me udivilo v Ameru u lovu a zachazeni s ulovkem,nesmis z nej nic nejen prodat,ale ani darovat,jediny kde mi tohle divny narizeni pasovalo bylo v ochrane zvere,protoze vsechno cos zaplatil za licenci k lovu slo na prirodu,snazili se tedy aby si lidi museli divocinu ulovit sami,kdyz ji chteli,coz znamenalo koupit si licenci a zbran atd.,jiny vysvetleni me nenapadlo.Jinak pochopitelne ze v parte se tenhle "divnej" zakon nerespektoval,ale radeji se o tom nikde nemluvilo.

 27. Petr C napsal:

  To same je u nas. S tim prodavanim souhlasim. To by se naslo pytlaku. A to obdarovani mi je u sourku. Dar muzu dat komu chci a nikdo mi do toho nebude mluvit. Soused mne kazdy podzim zasype jatrama, ledvinkama a srdcema z losa a ja zas vyrobky rozdavam dal. Znamym chutna vse na smetane, a nebo jatrovka.
  Mi se jedna o to ze ten spinavy gavrment zakazuje prodavat jejich vlastni maso a mleko. Mleko z obchodu je vetsinou hnus. Ti spravni farmari kteri na to maji quotu maji povoleno z urciteho procenta dolevani vodou a take urcite procento hnisu. Na poctive farmare kteri prodavali mleko soukrome a vy jste se mohl presvedcit ze je kvalitni se poradaly hony. Jenze vetsina lidi je tak zpitomela ze si mysli ze tak to je v poradku, proto zze jejich o zdravi je tak zabezpeceno. Uz se tesim jak nastoupim do plneho duchodu, budu sedet na prdeli a kolem se bude past par koz. Ono v dnesni dobe vam ani penize nezabezpeci dobre jidlo.

 28. Maroš napsal:

  Pochod k Sifónu?! "Vypráhlí"!!! Kde to kurva vázne?! Už ste na Golanských výšinách?! Zadrhli se vám sáně?! Provokatéri - intelektuálové - proudiči! Nástup! - alebo choďte do piči!
  The Egyptian Pyramids - Funny Animated Short Film (Full HD)
  https://www.youtube.com/watch?v=j6PbonHsqW0

 29. Maroš napsal:

  Pevne Verím, že sio útok na Slovanov zmeníme na kašu!
  https://sk.wikipedia.org/wiki/Soci%C3%A1lny_darvinizmus

  • Maroš napsal:

   Mýtus o exoduse... Pochod k Sifónu...
   Exodus Hledání pravdy
   https://www.youtube.com/watch?v=L2ylswKR2RU

   • Maroš napsal:

    Kto už ste si pozreli ten dokument o archeologickom spochybnení exodu židov z Egypta - na čom je založená celá "revolučnosť" židovstva = vyvolenosť - vrátane "vyvolenosti" neomarxistov - čoby základu vládnucej "elity" NWO - možno vám neunikla tá "prdel" okolo "otroctva" - keď údajne Jozef v Egypte pripravil faraóna na situ 7 rokov hladomoru - a začal zhromažďovať obilie do faraónových sýpok "na horšie" časy - ako pre koho, že - keď napokon fakt nebolo čo žrať a hladujúci najprv prichádzali kvôli jedlu o svoj majetok, potom o svoj dobytok a potom predávali aj seba - čomu sa u nás ľudovo hovorí echt židovina - priviesť niekoho najprv do potiaží a potom ho využiť - urobiť z neho svojho raba. Tento "egyptský revolučný" mechanizmus bol použitý žido-boľševikmi na Ukrajine v rokoch 1932-33, keď boľševici zhabali Ukrajincom obilie, ale keďže v komunizme je prostituovanie považované za príživu - a nebolo sa predávať komu - no tak pošlo hladom 10-11 milión Ukrajincov - čo sa za holokaust nepovažuje - lebo sa to volá genetické preformátovanie "zeme zasľúbenej" - a dnes prebieha druhá fáza rozvratu Prasačenkovho Ukrajinostanu - a exodus 7 miliónov Ukrajincov - ktorí sa kvôli biede predávajú inde po svete - tentoraz to ide vďaka svetoobčianskemu "humanizmu".

    "Veľké obchodné reťazce by mali od nového roka do štátnej kasy platiť 2,5 centa z každého utŕženého eura. Vláda by tak získala 150 miliónov eur, ktoré sa majú použiť na podporu domácich agropotravinárov."
    "„V konečnom dôsledku to zaplatia spotrebitelia, tak ako zaplatia napríklad daň z poistenia. Zdroje reťazcov pochádzajú len od ich zákazníkov,“ hovorí analytik."

    "aktuálne 7-ročné obdobie" - samozrejme nijako biblicky ani symbolicky nesúvisí s plánovanými tunelárskymi pohromami na Slovensku...

    "Zlý príklad z Maďarska

    V neposlednom rade odborníci, ako aj obchodné reťazce upozorňujú na negatívne skúsenosti zo zahraničia. V Maďarsku totiž zaviedli pre veľkých obchodníkov špeciálnu daň už pred 8 rokmi.
    Po sťažnostiach na pôde EÚ a tlaku Bruselu však Orbánová vláda zmiernila dodatočné zdaňovanie reťazcov.

    Teraz sa však veľkí obchodníci začali súdiť s Budapešťou a žiadajú naspäť približne 1,5 miliardy eur, ktorú od nich tamojší kabinet vytiahol." - čo asi zaplatí "ako obvykle" - "Svetová banka"...
    https://www.aktuality.sk/clanok/630142/dankov-specialny-odvod-pre-obchodnikov-prinesie-zdrazovanie/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2
    - - -
    Pjakin - o. i. aj o plánovanej genocíde ľudstva na Zlatú miliardu...
    Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 01.10.2018_Titulky_CZ
    https://www.youtube.com/watch?v=89X0ZpNySOY

 30. Maroš napsal:

  "Podľa Dankovej definície antisemitizmu sa Židia a Izrael stanú na Slovensku prakticky nekritizovateľnými. Akákoľvek ich kritika, dokonca aj oprávnená, bude vnímaná ako prejav antisemitizmu a bude za ňu hroziť väzenie. "
  http://www.infovojna.sk/article/video-danko-ide-zakazat-kritizovanie-zidov-navrh-na-rovnaku-ochranu-slovakov-odmietol

  • proud napsal:

   To uz jede hodne let,bez a zkus si nekde verejne otevrit hubu.........nic se ti nestane..................ale zacas jsi najednou bez prace a jinou ne a ne sehnat............atd.,co na tom kdyz to nekdo nekde udela oficialnim.......

  • proud napsal:

   Porad jsme u onoho klicovyho ze kdosi si tak dlouho muze delat co chce,dokud mu to budeme trpet,jinak okamzite konci,ale lidi si to nejak neumej uvedomit,nedivim se pritom skolstvi a mainstreamovy masazi.Jeste zijou primy ucastnici a presto lzou uz i o druhy svetovy............Jsou nestydaty jako ty a ostatni gauneri.

 31. Petr C napsal:

  Proude uz si pomalu zacinate uvedomovat ze pokud clovek chce byt ovci tak tou ovci zustane. Bezpecna ohradka, prisun zradla a jsou stastne. To ze je doji a potom zarezou uz v jejich obzoru neni. Semtam zabeci, ale to je asi tak vse.

  • proud napsal:

   Nezacinam,vim to od zacatku,proc myslis ze porad tak brojim pro obecny vzdelavani lidi a potom,aby zacinali sami se sebou,to je cesta jak se zbavit ovcanstvi,nebo se ani ovcanem nestat.............zrejme jedina cesta.Kdo neni "duchovni"(nikoliv nabozensky,nebo poboznej), a slepe nasleduje jakykoliv vudce a "prognostiky" a podobne,je ovcanem.Jen ten kdo si umi sam poradit a sam vymyslet,ma sanci,bude si umet i sam vladnout.Ostatni vsichni sborem za tim prvnim volem co je odvede na porazku.

 32. Petr C napsal:

  Jiste clovek by mel pracovat na svoji sobestacnosti a snazit se byt cim jak nejmin zavisly na okoli. Jenze okud chcete neco dokazat musi byt nekdo kdo to ridi. Roztrouseni jedinci jsou k smichu. Pomery se nezmneni pokud se lide nedaji do hromady a at delate co delate, nekdo musi byt na spici.

  • proud napsal:

   Vsichni to maji ridit,rukou spolecnou,je to kazdyho zajem!Mluvis o jednotlivcich,ja mam na mysli vetsinu.S tou sobestacnosti jsem koketoval kde? Ta urcite dobra je,ale v maximalne moznym sobestacnym celku.To je ale dalsi cely tema.Navic,kdyz chces budovat sobestacnej celek,musi ti z nej vsechno patrit a musis mit podporu vetsiny,ona tedy je tim kdo buduje a tim kdo uziva.Ovsem situace je takova ze vetsina buduje,ale neuziva,je jen drzena v prace schopnym stavu!

   • proud napsal:

    A drzena dokonce tak ze i o ten jenom prace schopnej stav se musi rvat mezi sebou.Rozdel a panuj...........

    • proud napsal:

     V nasi kolonii navic na cizim a zpatky dostane almuznu jak na urovni jedincu,tak kolonie.

     • Petr C napsal:

      Lide jsou prece ovladani nejen u vas. A to ze ze lide delaji na cizim je v dnesnim systemu vsude. Zijeme v dobe korporatni. Staty jenz neco vlastni jsou nuceny rozprodavat. Kde jste koketoval se sobestacnosti? Pripada mi zcela normalni ze clovek jenz se vzdelava a snazi se vypadnout ze stada ma zajem byt sobestacny a cim jak nejmin zavisly na kdejakem prdu, ktery prichazi z hora. Jak chcete utvorit nezavislou spolecnos na zavislych lidech? I v te vasi spolecnosti budete potrebovat individuality ktere budou ridit, a nebo mi chcete rici ze najednou prijde osviceni vsichni budou nadprumerne chytri a budou si sami vladnout? Vzdyt i v rodine nekdo musi rozhodovat. Vidim rodiny, kde nerozhoduje nikdo a take to tak dopada. Kazdy rozhoduje podle svych zajmu. Decka serou rodicum na hlavu, on i ona zadluzeni a ve stresu.

      • proud napsal:

       potrebujes bejt na vladnuti extra chytrej??? Uz generace nam dokazujou v praxi jak debilove zrali na Chocholouska vladnou,krast umi kazdej kreten,zvlast kdyz si k tomu navrhne a scgvali patricnej zakon a policie na nej jeste pritom dava pozor aby mu nekdo neslapnul na imunitu............tak to dokaze skutecne uplne kazdej!!!!

       • proud napsal:

        Proto je tam tolik komediantu a spisovatelu,protoze jediny co potrebujou je plnit rozkazy zeshora a nam lhat jako kdyz tiskne,tedy takzvane hrat svoje role!

       • Petr C napsal:

        Ja myslel ze se bavime o vyspele spolecnosti a ne o tom co je nastoleno nyni. Vladnot nyni nedokazou vsichni. Porad se rodi lide poctivi a ti s tim svinstven nechteji nic mit. A co se tyce debilu, spis mi pripada ze debilove jsme my. Neschopnost se sjednotit, nadavat si kvuli kokotinam, vymyslet nerealne spolecnosti(mysleno na dnesni dobu). A ted si predstavte ze by se alternativa dostala k moci.
        To ze ve vlade je tolik spin - to jen zrcadlo nasi spolecnosti.
        Vlada s poradnim odbornym sborem? Vzdyt tvrdite ze si vladnout budeme vsichni. Ale s tim soulasim.
        Alternativa by nas mela spojovat a my bychom ji meli vyuzit k sjednoceni.

        • proud napsal:

         Poradni sbor je onen odbornej management,nas zamestnanec,kterej nas ma vzdelavat a radit nam moznosti pro ktery se budeme rozhodovat podle momentalnich potreb ktery pojmenujeme.Takze ano,vladnout budeme my vsichni.Vladnout nyni by taky dokazali vsichni,je to o tom co by chtela vetsina a co by z toho slo a jak.S tim managementem v tom velkej problem nevidim.Ovsem museli bysme se pripravit na to ze bysme na tom byli podobne jako Rusko,zapadni svet chce prece otroky a kolonie a s tim by byl v ty chvili konec a ano,nastoupili bysme onu cestu k maximalni sobestacnosti a myslim ze i se upnout k Rusku by bylo jedine dobry,ovsem za rovnejch podminek.Takovej prcek jako my je sam ztracenej,o tom zadna.Vyber by tedy byl jasnej,Rusko,nebo otroctvi.

        • proud napsal:

         Alternativa by mela,ale podivej se na ni strizlive...............a hlavne se podivej na jeji jednotlivy body,paklize je ma.Osobne znam jen Ponerta,kterej chtel referenda a primou "demokracii".Protoze ve chvili kdy odevzdas vladu vsem,nejsi nicim jinym nez kazdej z nich,to je pomerne solidni ukazatel na to jak to kdo skutecne mysli,kdo silha po sefovani,nebo teplym mistecku,asi to s tou alternativou az tak nezistne nemysli,ze ano...............

        • houbeer napsal:

         Petre-jaky porad sjednoceni?lide se vubec spolu nedomluvi.jen urazky a ega.sektarstvi a fasismus.dokud lide nebudou vychovavat chytre jedince,tak stale bude prevaha uplnych blbu,v kazdem narode jich je mnoho.vubec neni nejakej slovan lepsi nez german apod.podstatny je sociokulturni vjem a rodice

        • proud napsal:

         Nemas pravdu houbeere,bila je bila,kdyby ses na hlavu postavil,bilou to zaclo a tou to taky pojede dal,nebo to s ni skonci,tou pravou bilou,Slovansko-Arijskou.......!!! Ten proces zacne az se lidstvo o sobe dozvi celou pravdu a rozhodne se napravit,bez valek a krveprolejvani,na zaklade moudrosti po ktery zacne jit misto zotrocujicich penez.To je proces kterej se mnohejm neznalejm nemusi libit,ale to je asi taky tak vsechno co s tim nadelaji.

        • houbeer napsal:

         Nesouhlasim proude,geny urcuji jen nepatrny zlomek ,,chovani",potkavam same uplne blbe=destruktivni bile slovany(ze jsou preprcani celym svetem uz fasouni nevidi)ofvsem ne tak vpp do xteho storoci.heh.nicmene a nicvice jsou tobile opiceco vnitri zrak a iq maji zaslepeny.uplny hovada a ze jako tyhle prodejny ,,ekonomicky kurwy:)) by mely vladnout se mnou?bych je musil byt.....

        • Petr C napsal:

         Houbeer, prave ze lide se spolu nedomluvi. Prevaha blbu - oni nejsou blbi, ale bezcharakterni a sobecti. Ted to zacina nabirat na obratkach a lide si to ani neuvedomuji.
         To ze potkavate blbe, destruktivni Slovany, proste mezi nima zijete. Ja potkavam blbe zase vsech narodnosti, proto ze ziji mezi mixem. Na tech genech neco bude. Ukazte mi jediny solidni stat vladnou negri. Delal jsem z hodne negrama a pokud byli osamoceni vse bylo dobre. Jak se jich par dalo dohromady, uplne jini lide.
         Zimy travim v Asii a take tam jsou uplne jini lide. Pilni, skromni osvem vymyslet neco originalniho to po nich nechtejte. U Slovanu zase nehledejte nejakou soudrznost. Ono je hodne rozdilu v narodech. Samozdrejme ze vsude jsou lide zli a lide dobri, jenze kazdy byl formovany prostredim.
         Vladnuti vsech - ja osobne zadnou vladu nepotrebuji, netto boze aby mi do zivota kecal kazdy.

        • houbeer napsal:

         Petre,jako ukazte mi jeden ,,solidni" stat,kde vladnou ,,bili"(island?)?a co swazijsko?jo,kamos mi rikal,jak v cine,kdo ma napad(jine narody),tak muzerozjet ksefty,pac cinani jsou sice v pohodce,ale nemaji predstavivost.genya jejich ,,presny vliv" nikdo nezmeril zatim.proto soc.k.vjem...

       • houbeer napsal:

        Jo krast-obohacovat se na ukor ,,neznameho".to preveze umi kazdej.na rozhodovani je dobry konsenzus-dohoda-potreby dle sasinova.lide jak pricichnou k rozhodovani,tak se meni-vybarvujou.v komunite maj vsichni stejny hlas-pravo?pri cemz jeden zije 20let a druhy 2tydny?tot VEcna debata

        • proud napsal:

         Ten dvoutydenni taky jednou bude zit 20 let,kde v tom mas problem,a kdyz rozhodujou vsichni,samozrejme ze je to o jejich potrebach,nebo snad budes napriklad potrebovat novy boty a napises si misto toho objednavku na pytlik bonbonu? Nebo ho pripises,majice deti az k tem botam?......Sasin podle toho co pise by nerad makal,ale rad secital hlasy,co mozna nejcasteji.......otravovat lidi porad nejakejma pozadavkama az je to prestane bavit a zajimat a zase zacnou volit ,hrnit se a nechavat se okradat.Dneska ve svym meste ani jen tak nezaparkujes abys nakoupil a vyridil co potrebujes,hned zona a zaplat uhliri.........nevzpominam si ze bych si neco takovyho pral,nebo mi to cokoliv ulehcilo,napriklad.Ocividne to zene lidi do Lidlu a podobnejch divnejch kseftu,co maj parkovani zadarmo,a mistni v jejich kramkach chcipaji.

      • proud napsal:

       To bysme jako vlada s jen poradnim odbornym sborem byli vlasdou mnohem,ale mnohem lepsi a hlavne pro nas!

       • Petr C napsal:

        Proude, co se tyka Ruska. Myslite ze rusky vydriduch je lepsi nez americky? Obycejny clovek je tam asi bity jak vsude jinde.
        Kazdy by je chtel a mel pozadavky, ovsem prvni se musi vybudovat pozice aby to nezustalo jenom u chteni. Nemuzeme pocitat s nejakym zlepsenim, pokud nic pro to nedelame. Vzdy jsem byl presvedceny ze alternativa by k tomu mela slouzit. I nasi predci byli schopni se postavit a zivotni uroven sla na horu. Nyni jiz par dekad klesame.

        • proud napsal:

         Pro me je to o Slovanech a Slovanstvi.................stejne tak jako my si povladneme sami,to dopadne i v Rusku,Americe,Canade,Australii a vubec,na celym svete.Bud to,nebo otroctvi a likvidace vetsiny lidi,Slovanu vsech, a neboj Peto,vsude.Kazdymu musi bejt jasny ze jak znicej vetsinu,zbytek bude proste lovenej.....

 33. Petr C napsal:

  Skoro vsechny staty kde vladnou bili maji vetsi zivotni uroven a pravni system nez staty v Africe. Nejlepsim svedectvim je to ze negri utikaji do statu kde ziji bili a ne opacne.
  Co se tyce Ciny nevim, ta mne vubec nelaka.
  S cinanama jsem delal hodne a je to tragedie. Jejich znalosti nebyly lepsi nez ucne prvniho rocniku v CSSR. A podle toho co tady vyvadeji je dobre si je drzet daleko od tela. U nas na severu koupili uhelny dul a zamestnat chteli jen ty co mluvili mandarin hlavne je privest z Ciny a platit tak jak v Cine. Nastesti vlada se pod tlakem mistnich lidi trochu pochlapila a poslala je do prdele. Jestli se nam nelibi zido-americke vydriduzstvi, tak Cinane mi pripadaji jeste horsi. Akorat prozatim nebombarduji, ale skupuji.

  • houbeer napsal:

   Jo aha,takze lepsi zivotni uroven znamena ,,solidnejsi stat"?nemyslim si to.vyspela amerika uz je tak debilni,ze tam vladnou masovy vrazi,jinde na zapade obdobne.to uz je mozna lepsi ta cina co nebombarduje.takze co to je solidni stat?

   • proud napsal:

    Solidni stat jsi ty a vsichni ostatni kolem tebe a dalsi a dalsi sjednoceni pod jednim jmenem,kteri si navzajem vladnou a garantujou svoji pritomnosti,dobrovolnym clenstvim a praci ve state zivotni jistoty vsech a bezpeci toho telesa a to predavaji svym nasledovnikum a ti zase dalsim.Takova je moje predstava statu.

    • proud napsal:

     U ty prace jsem zapomel ze praci pro stat a svy lidi,samozrejme,tedy ne otrocenim debilum buhviodkud,co zacinkaj mescem!

   • proud napsal:

    Jeden nebo skupina muzou bejt smeteny okamzite,u par milionu uz to chvili trva a hodne milionu sundat uz je zatracena a nejista prace,nekdy sebevrazda....

   • Petr C napsal:

    Houbeer, samozdrejme. Jedte zit mezi Africany a po par dnech se vam Evropa bude zdat velice solidni. Zeptejte bilych co se snazi dostat z Jihoafricke republiky do bezpecne zeme. Muj doktor prezil jen proto ze negr nevedel ze flinta se musi nabijet.
    Neplete si to s bandou vychcancu u moci. Zeptejte se tech kteri migruji do prumyslove vyspelych statu proc migruji do tech podle vas nesolidnich statu. Ja stat neposuzuji podle vlad, ale podle lidi.
    Co se tyce Ciny, ze nebombarduje je sice pekne jenze ti umi vyssat cloveka mnohem vic nez amik. Lide, kteri si idealizovat Cinu proto ze to je nejaky proti pol vuci USA se ztoho brzy proberou.

    • proud napsal:

     Ze ti do toho skacu...........co nastinujes je republika,svaz republik a kolonie,nikoliv "stat",ten jeste nikdy nikde nebyl jako to cemu se zjednodusene rika "komunismus",ovsem to je sionskej produkt,jak by se rikalo tomu lidskymu,to me ani nenapada,natoz abych o tom premejslel,to ma casu dost,navic si to budou prave ve state rozhodovat lidi,takze jediny co bych mohl,je dat navrh k posouzeni,kdybych nejakej mel.

    • houbeer napsal:

     Ne petre,nesouhlasim,jelikoz si pod slovem solidni stat predstavuji neco jineho nez je v evrope.africani neni narod,tak nepytluj.jako evropani nejsou stejni a staty take ne.negri jsou hnani za ,,lepsim"= prachama-pozlatkama.nevidim v evropskym statech nic solidniho navenek.je tu jen bezpecneji

     • Petr C napsal:

      Ano ani negri nejsou stejni. Ukazte te mi aspon jednu africkou zemi kde muzou zit negri aspon tak jak se zije v Evrope? Bezpecneji v zemich bylo dokud do nich nedorazili nynejsi migranti. Delal jsem z hodne cernyma. Vetsina z nich nechce o Africe ani slyset a nekteri co tu prisli vydelat a potom hrat haury v Africe mi tvrdili ze tam je krasne jen musite zit ve zvlastnich komunitach, ktere jso obklopeny straznymi a obtoceny ostnatym dratem.
      A co se tyce te solidnosti. Ja osobne ziji a stykam se vetsinou se solidnima lidma. To ze vladnou parchanti neznamena ze take lide jsou zparchanteli. Podle toho take rozlisuji. U negru to je trochu jinak. Par solidnich a vetsina, proste negri. Mame jednoho v comunity toho nesnese nikdo. Sere se do vseho, pomoc mistnich povazoval za povinnost, ale od neho neocekavejte nic dobreho. Nacapal jsem ho smejdit na pozemku, hnal jsem ho svinskym krokem. Ja nesodim podle neho, ale z prilivem tmave migrace vznikaji no-go zony a zveda se kriminalita. Jejich uprednostnovani v pracovnich pozicich, kteryma stejne casem pohrdnou. Mozna by se vase nazory zmenili po par dennim pobytu z celou rodinou v takove no-go zone a nebo v Africkem statu.

 34. Petr C napsal:

  Proude vy to komlikujete. Stat, republika tady v tom pripade se jedna o to ze negri se tlaci do mnohem solidnejsi spolecnosti nez v jake zili. A nejhorsi na tom je ze misto aby se prispusobili oni, tak se snazi o to at okoli prispusobi jim. To ze nekteri naivove jsou presvedceni ze vsechny rasy jsou na tom vyvojove stejne je proto ze mezi nima nezili.

  • proud napsal:

   Nekomplikuju,jen mi doslo,ze se casto bavime o "vlku a o vlaku",protoze nezname vsichni presny definice vyrazu ktery pouzivame,vidim to vsude,ono zobecnovani ze kteryho nakonec vzejde napriklad nenavist k sociku bez vyjimky,nenavist ke statu kterec ani statem nikdy nebyl a podobne,nenavist k bolsevizmu,ac je to vlastne uslechtily vlastenectvi ktery vyhralo druhou svetovou,samozrejme ze ne vychcany Amici co dokazali jen rozsekat Plzen a cestou vsechno co potkali,kvuli budoucim investicim,az tak jim zalezelo na tech ktery meli osvobodit. A tak dale a tak podobne.Stejne se setkavam i s nespravntm povidanim napriklad o Hitlerovi,nacistech,z druhy strany holocaustu a podobne.Jenze takhle se nemuzeme nikdy domluvit.S cernochama,asijcema a podobne mas samozrejme pravdu,jenze kdyz nekde reknu o jediny rase,o cikanech,negrech,indianech,asiatech a podobne,snazej se ze me delat rasistu i prestoze poti nim nic nemam,jen si preju abysme si vsichni,my i oni uvedomili svoje moznosti a sladili se podle nich na jednom konci spagatu.

   • Petr C napsal:

    Proude, zadnou nenavist k sociku necitim jen jeho idealizovani mi je k smichu. A citit nenavist k nejakemu statu? Snad k lidem kteri tam vladnou. A proc se utapet v nejake nenavisti? Tim clovek skodi sam sobe. To ze se umslne meni dejepis. Je na nas abychom si zachovali vzpominky a snazili se je predat svym potomkum. Pro nas je markantnejsi je ted jak se snazi pomalu a zakernr glorifikovat nacisticke Nemecko.
    Velka vetsina lidi podpruje emigraci jen proto ze chteji pomahat. Jsou to jen loutky v rukach parchantu. Opet zneuzita dobra lidska vule.
    Co se tyce jizni Afriky, mam dojem ze tam negri prisli az za kolonizatorama.

    • proud napsal:

     Nevinim te z nenavisti,ale je dobry si uvedomovat ze vseho to dobry i spatny a s tim pak zachazet,podle toho jednat.To vcelku delas,ale jsou jiny co tlucou do hlav lidem jenom nenavist a pritom sami vedej akorat tak velky hovno,nebo se zastavili v bode kdy se dozvedeli ze dedkovi sebrali kus louky a serou si z toho do trenek jeste porad aniz by se zamysleli proc se to stalo a k cemu to bylo dobry........bavit se o tom ze to pak bylo zneuzity a jak uz je zase vec dalsi.

  • proud napsal:

   Nevim jak naivove,ale vim ze ti kdo to zavedli a mezi lidi hazou vedi moc dobre co tim rozdelovanim delaji,stejne jako ponoukanim tech "slabsich" k ruznejm revolucim za jakysi nezavislosti a tim navraty na stromy,jako napriklad prave v JAR.......Ovsem u ty je fakt ze tam nikdy nemeli ani sami od sebe lizt.A kdyz uz brali,meli taky davat,nejen "udrzovat" jako se to momentalne deje v nasi kolonii,ovsem vychcanejc,protoze my negri nejsme a cizak nikdy nevi dne ani hodiny kdy ho odpalime.

  • proud napsal:

   Negri se Peto netlacej,oni jsou tlaceni a organizovani!

   • Petr C napsal:

    Notne pochybuji ze negri jsou tlaceni. Proste jdou za lepsim a jsou v tom podporovani. U arabu bych tomu veril. Pro uskutecneni snu o velkem izraelu musi byt puvodni obyvatele vytlaceni.

    • proud napsal:

     Myslim ze tlaceni jsou,nikdo,nebo jen malokdo odchazi z domova jen tak jako kdyz "zere chleba"...............ovsem kdyz jeste nevis co vedet mas,je dobra tlacenka slib penez,zenskejch,veci,raje na Zemi........dostanes hadry,mobily,mozna notebooky,co na tom ze s tim moc neumis,reknou ti ze se naucis,ale "koralky" jsi dostal,proc neverit........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!