P.C.Roberts: 11. září – Podle Baldwina to Trump už odpískal

trump911Úterní Trumpův projev v OSN považuji za další důkaz pravdivosti slov Chucka Baldwina z titulku tohoto článku. Za řečnickým pultem stál americký prezident a pochvalně plácal rámě Washingtonu za jeho bohulibé činy a lidský zájem o jiné země, kterážto chvála jistě zahrnovala i washingtonské částečné či úplné zničení osmi zemí v posledních 20 letech, zanechávající ruiny tam, kde dříve kvetla společenství dobře zorganizovaná a fungující. A z celého jeho projevu nejlidštěji pak vyčníval jeho soucit s iránským a venezuelským lidem, který vyslovoval téměř současně se seznamem dalších amerických sankcí, které USA na občany těchto zemí uvalují.

Arogance Washingtonu je ohromující. Tam stál Trump, oznamující světu, že Washington o nejlepších příštích vládách Iránu a Venezuely už rozhodl, a je rozhodnut použít sílu, aby tento svůj výběr do vládních úřadů v obou zemích dosadil.

Lži, které v ono úterý Trump o Venezuele a Iránu pronesl, jsou tytéž, které Washington vyslovil už i o Srbsku, Afghánistánu, Iráku, Somálsku, Libyi, Jemenu, Pakistánu a Sýrii. Jsou to lži, jichž bylo použito k vojenským akcím, které zničily životy milionů lidí. A Trump, stejně jako předchůdci, vidí tyto zločiny jako činu bohulibé, protože washingtonským a izraelským zájmům vyhovují.

Všechny ty zločiny mají svůj počátek v 11. září 2001. Hnutí za pravdu o 11.září se už dlouho zabývá vyvracením oficiální vládní lži o tomto dnu, aniž by přitom pátral po skutečných pachatelích zločinu, ke kterému tehdy došlo. Nu a Chuck Baldwin obrací svou pozornost právě na tohle, přesněji pak na knihu Christophera Bullyna, která identifikuje všechny, kteří jsou za 11. září skutečně zodpovědní:

 

UŽ TO ODPÍSKAL

Chuck Baldwin

Každá myslící bytost se událostmi z 11. září už zabývala. A lze též říct, že objektivně a rozumně uvažující lidé dospěli k názoru, že to, co se jim o 11. září oficiálně vypráví, má jisté mezery. A jak čas postupuje, stále víc lidí o pravdivosti této oficiální a vládní vyprávěnky stále víc a víc pochybuje. Ba dá se dokonce i říct, že jedinými lidmi, kteří vládní historce věří, jsou dnes už jen ti, kteří se nad tímto problémem nikdy hlouběji nezamýšleli, anebo je ten problém prostě nezajímal. Je-li ovšem oficiálně vyprávěný příběh falešný – a tisíce odborníků o tom nepochybuje – pak nám logika a rozum napovídají, že strůjci tak brilantního a velkolepého podfuku museli být lidé vysoce postavení a obdaření geniálními mozky, když se je do dnešního dne nepodařilo ani vypátrat, ani obvinit a ani identifikovat, zatímco za pachatele bylo prohlášeno pár lidí s mozky mdlejšími, kteří se do grandiózního podniku víceméně už jenom připletli.

Pochopitelně takovéto obří spiknutí vyžadovalo – aspoň do jisté míry – vládní zdroje. Zde je asi dobré připomenout, že to, co vlády dělají dobře, je zabíjení lidí. Podle výzkumu D.J. Rummela bylo ve 20. století zavražděno despotickými vládami 262 milionů lidí, tzn. mnohonásobně víc, než jich mají na svědomí gangsteři, masivní vrazi a teroristé celého světa.

Když uvažujeme o 11. září, pak jediná entita, která by dokázala tak složitou operaci zvládnout, by musela být vláda – anebo přinejmenším – nějaké elementy uvnitř té vlády. A velmi pravděpodobná je i spolupráce několika vlád.

Ve světě existují jen tři vlády, které disponují vojenskými a zpravodajskými službami na takové úrovni, že by si s daným úkolem poradily. Jde o USA, Británii a Izrael.

Vraždy z 11. září byly vraždy masové. A pachatelé byli zločinci par excellence. A jsou na svobodě. Což mě trošku oklikou vede k Trumpovi.

Trumpa zvolili lidé proto, protože slíbil, že vysuší zločinné bažiny a rozežene Hluboký stát. A mnozí konzervativci a křesťané veří, že právě tohle Trump dělá: Ale dělá to?

Já myslím, že ne.

Donald Trump měl příležitost dokázat, že vysušování bažin a rozehnání Hlubokého státu mínil vážně. Byly to uplynulé dva roky jeho vlády. A 17. výročí 11. září. Ani jedné však nevyužil.

Zřejmě to ODPÍSKAL.

V souvislosti s 11. zářím upozorňuji všechny na skvělou knížku Christophera Bollyna s titulem: „Válka proti teroru – spiknutí k ovládnutí Středního východu“. A sděluji vám. Lidé, zbulíkovali nás! Všechno, co nám říkali o 11. září a o „Válce pro ti teroru“ byla jedna velká a tlustá lež. A nikdo dosud v odkrytí těch, kteří za ní stojí, neudělal víc, než Christopher Bollyn. Jestliže se dost velký počet Američanů seznámí s pravdou o 11. září a s „Válkou proti teroru“, mohlo by to změnit běh historie a ušetřit tisíce a možná i miliony životů – a ano – i zachránit naši republiku. Protože podvod 11. září lpí na obou našich politických stranách ve Washingtonu – včetně Trumpa - a též včetně církví.

Ta kniha otřásá mýty a ničí lži. Uvádí jména, sleduje čas a identifikuje kabalu, která mistrovsky vymyslela útok z 11. září, jenž uvrhl Ameriku do nikdy nekončící války proti tzv. teroru. A která už zabila miliony a zabije miliony další, jestliže se Amerčané neprobudí a tuto globální katastrofu nezastaví.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/09/26/chuck-baldwin-sums-it-up-trump-blew-it/ 
15 Komentářů k P.C.Roberts: 11. září – Podle Baldwina to Trump už odpískal

 1. Dgubhrrr napsal:

  Je kniha Valka proti teroru dostupna v cestine?

  • benmil napsal:

   Dgubhrrr

   Sotva. Bude-li zájem, přeložím.

  • jana napsal:

   Není. O jeho nové knize The War on Terror možná napíše článek M.Vidlak pro Šifru. S Bollynem jsem v kontaktu, jeho knihu o 9/11 jsem si vytiskla v září 2009.

 2. John_Pitralon napsal:

  To je v celých Spojených státech fašistických na to sám jen jeden jediný člověk, který tam ještě protestuje proti této prasečině - P.C. Roberts? Když tam bydlí asi 300 milionů lidí?

  Lil Wayne - God Bless Amerika https://www.youtube.com/watch?v=_Nb4EHY_2bI

 3. corgoň napsal:

  30 případů majora Zemana - 11. září
  https://www.youtube.com/watch?v=fxLmIBlAoJc

 4. corgoň napsal:

  Presstitút Schutz z denníka SME "brilantne vyvrátil" všetky konšpiračné teórie okolo 9/11
  https://www.youtube.com/watch?v=NLqNFrhtlEo

 5. jana napsal:

  Divila em se ze Roberts dosud nepsal o Bollynovi. To by jeho knihám ted mohlo pomoct. Pokud si je někdo bude objednávat tak doporučují pres Amazon, primo od něj mi šla 2 měsíce pres Svycarsko.

 6. jana napsal:

  Tu knihu Boll na mám. Jsem rada z sre o ni Roberts zmínil. Už jsem mu o ni chtěla napsat. Před par lety jsem mu napsala o te knize o vzniku nalepky konspirační teorie v USA - o Memo CIA z r. 1967 a napsal o ni pak článek.

  • jana napsal:

   Omlouvám se za duplicitu. Píšu z mobilu z Tuniska. Zjistila jsem ze i zde podobně jako v Egyptě lidé vědí ze 9/11 bylo v režii USA a Izraele ale v médiích se i zde o tom nemluví.

 7. jana napsal:

  Tu knihu Bollyna mám. Jsem rada z sre o ni Roberts zmínil. Už jsem mu o ni chtěla napsat. Před par lety jsem mu napsala o te americke knize kde vysvetluji vznik nalepky konspirační teorie v USA - o Memo CIA z r. 1967 a napsal o ni pak článek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!