Koho volit do Senátu v nadcházejících volbách?

senat2018Komunální a senátní volby, které se konají o víkendu 5.-6.10.2018 nabízejí zajímavé možnosti jak do veřejného prostoru dostat alespoň několik osobností, které mají k lidu této země o něco lepší vztah, než ti, kteří tam zatím jsou a pro které vlastenectví není prázdný pojem. Obecně se to dá předpokládat u kandidátů SPD a ČSNS, ale najdou se i někteří další, které by stálo za to podpořit. Zde je stručný přehled. Pokud se vám někdo z navržených nelíbí, buďte si jistí, že ostatní jsou ještě horší. Pokud si myslíte, že volby a obzvlášť do senátu nemají smysl, pak si potom nestěžujte na to, kdo a jak vám vládne. Volit v následujících volbách zločinecké strany ODS, TOP09, ČSSD, KDU-ČSL, STAN a ANO je trestuhodný zločin a jejich voliči jsou zločinci. Piráti toho zatím nestihli tolik pokazit, ale mají silně nakročeno k roli vlastizrádců, jako všichni ostatní. Dnes je totiž už naprosto jasné, kdo je kdo.

Přehled kandidátů zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Volby_do_Sen%C3%A1tu_Parlamentu_%C4%8Cesk%C3%A9_republiky_2018

České Budějovice: Marie Paukejová – ČSNS

marie-paukejova_denik-630

Praha 12 – Ivan David – SPD

ivan_david_pl

Praha 8 – Vladimíra Vítová – Aliance národních sil

vitova

Praha 2 – Ladislav Jakl – SPD

ladislav-jakl20884750_0

Praha 4 – Benjamin Kuras – REAL

kuras

Chrudim – Hynek Blaško – SPD

blasko

Mladá Boleslav – Josef (Pepa) Nos – SPD

Nos-Pepa-777x437

Brno-město – Oldřich Duchoň – KSČM

OlDuchon1

Prostějov – Marek Obrtel – ČSNS

obrtel

Ostrava-město – Martin Konvička – Nezávislí

ZDN_1483
172 Komentářů k Koho volit do Senátu v nadcházejících volbách?

 1. Lukaš napsal:

  Jakla akorát nakopat do koulí a ne volit.
  Své kvality projevil jako poradce velkozloděje Klause.

  • admin napsal:

   jo? Takže pravděpodobné alternativy jsou: Michálek, Hilšer, Gabal, Kratina.
   To chceš?

   • Lukaš napsal:

    admin.
    Jakl tady u nás nekandiduje,tak to neovlivním.
    Vlk zůstane vlkem po celý život,jen se dokáže přizpůsobit.
    Vůbec se podivuji,co v té Praze vlezlo do SPD,že Okamuru nebudou uznávat.

    • HVzV? napsal:

     TA VITOVÁ JE UČITELKA,KTERÁ MÁ DUBOVOU HLAVU

     a přesto,že jsme ji do té hlavy tloukli,že by měla předtim,než ji zvolime převzit Národni program voličů,neposlechla dobré rady a tedy žádné voliče NEPOTŘEBUJE!

     • hDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně Aliance národních sil
      absolventka Univerzity Karlovy v Praze, obor žurnalistika a politologie,
      mluvčí Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR v letech 1998 – 2002,
      analytička Úřadu vlády ČR v letech 2002 – 2009,
      koordinátorka MV ESF na Ministerstvu práce a sociálních věcí ČR v letech 2009 – 2014,
      jednatelka s.r.o. zaměřené na stavebnictví, od roku 2014,
      předsedkyně Českého mírového fóra od roku 2003.

      • HVzV? napsal:

       NÁS BY DOST ZAJIMALO SPÍŠE NEŽ TITULY

       proč má pani Vitová a jeji ANS prý jen dubovou hlavu a nechce žádné voliče a hlavně proč prý nenávidi jejich Národni program.
       Jak to přijde,že ačkoli je sama členem nepolitické OSV odmitá si osvojit SVůj program a tak se sama vyřazuje z naši komunity a proto ANS voli jen pár voličů.

     • V letech 1994 – 2000 byla členkou Ústředního výkonného výboru ČSSD. Jako delegátka dvou sjezdů ČSSD dávala opakovaně návrh na zrušení tzv. Bohumínského usnesení a vystupovala jednoznačně proti členství ČR v NATO a proti bombardování Jugoslávie. V devadesátých letech vystupovala v Paříži na demonstracích proti Maastrichtské smlouvě EU. Od roku 2003 je předsedkyní spolku České mírové fórum. Pořádala několik mezinárodních mírových konferencí ve spolupráci se společností Berthy von Suttner, která byla první ženskou nositelkou Nobelovy ceny míru (v roce 1905).

   • Eschatolog napsal:

    víte kdo je vladimira vitova ? :-)

    • niSas napsal:

     No, gdo vona vlastně je? Vzala si araba, dobrovolně, ale furt má naše občanství. Knádiduje do konírny. Mluví ale poměrně dobře, komplexně struktůrovaně, lépe jak babiš.

     • Jejím manželem byl Ing. Tali al Maliki, CSc., který byl profesorem matematiky a působil na univerzitách s Alžírsku, Sýrii a Libyi. Za vlády Saddáma Husajna působil jako disident a byl členem Komunistické strany Iráku; do České republiky přišel jako politický vězeň odsouzený režimem Saddáma Husajna k trestu smrti. Zemřel nečekaně v roce 2003.

      • niSas napsal:

       Šmarjá, já temu vůbec nerozumím, koho že si vzala? Inženýra z Iráku, kerého tam chtěli zavřít? A za co? To mu jako tím vzetím pomohla? A těch příběhů jak místní kača si vzala musulmana a pak byla bita jako žito. ˇAle mě do teho nic néní, jen sem to slyšel v rádiu, Ale prostě si tu poznámku neodpustím. Naše kače by měli zmlátit, gdyž přindou s takovým nápadem, už doma a netahat do teho mezinárodní inženýry.

       • Válka v Iráku „Irácká svoboda“ začala v roce 2003 a trvala 8 let a 9 měsíců. V Iráku mělo v různých dobách vojáky 40 zemí světa VČETNĚ ČESKÉ REPUBLIKY.

        Za téměř devět let války v Iráku zahynulo cca 200 000 civilistů, a na čtvrt milionu osob bylo TĚŽCE zraněno. Kvůli násilnostem opustily své domovy čtyři miliony lidí (asi 15 procent obyvatelstva země), z toho přes dva miliony odjely do zahraničí (nejvíce do Sýrie a Jordánska).

        USA vydaly na totální devastaci Iráku přes 800 miliard dolarů. Británii 10 miliard liber.Kolik vydala ČR?

        Důvody války, avizované USA a jejich spojenci, tedy i ČR, se nenaplnily. Již v říjnu 2004 byla zveřejněna zpráva amerických zbrojních inspektorů v Iráku, podle které neměl Irák v době invaze v březnu 2003 zbraně hromadného ničení a neměl ani konkrétní plány na jejich výrobu, jak tehdy tvrdil Washington a Londýn. CIA pak v dubnu 2005 potvrdila, že v zemi nenalezla žádné zbraně hromadného ničení. Nepotvrdily se ani kontakty s Al-Káidou.

        Od roku 2004 v Iráku operovala radikální organizace, dnes známá pod jménem Islámský stát (IS) – PODPOROVANÁ USA.

        Po údajném ukončení války v Iráku od ledna 2014 zemřelo při nepřehledných bojích s Islámský státem 19 tisíc civilistů, těžce zraněno bylo přes 36 tisíc lidí a přes tři miliony lidí musely opustit domovy. To ve zprávě o situaci v zemi uvedla OSN. Největších zvěrstev se dopouští Islámský stát.

        Kvůli konfliktům je v Iráku 3,2 milionu vnitřně vysídlených lidí (tedy obyvatel, kteří opustili své domovy, ale zůstali v zemi) včetně více než milionu dětí školního věku.

        Jak uvádí OSN: Islámský stát podle zprávy páchá v Iráku systematické a rozsáhlé násilí, které v některých případech dosahuje rozměrů válečných zločinů, zločinů proti lidskosti a genocidy.
        Islámský stát se zaměřuje na své oponenty, vládní činitele, bývalé členy iráckých bezpečnostních složek, policisty, ale také kmenové a náboženské vůdce, uvedla OSN. V mnoha případech islamisté popravují na veřejných místech.

        Zpráva OSN popisuje exekuci z 10. července 2015. „Oběti byly donuceny lehnout si na ulici a poté je přejel buldozer. Byl mezi nimi nejméně jeden bývalý důstojník irácké armády. Vraždění proběhlo před velkým davem a sloužilo jako varování obyvatelstvu,“ uvádí dokument. Podle zprávy islamisté vraždí i imámy, kteří odmítají přijmout zvrácenou ideologii Islámského státu.

        „IS pokračuje v sexuálním násilí na ženách a dětech, zejména ve formě sexuálního otroctví,“ stojí ve zprávě. Podle OSN v Iráku drží v otroctví kolem 3 500 lidí. Mnoho civilistů zemřelo kvůli nedostatku základních potravin, vody nebo zdravotní péče.

        • proud napsal:

         Hlavni jsi nenapsal,ze is=cia a ze jsme stejni „dobraci“ jako oni,kdyz jim lezem do prdele.

        • Nad kým tady pane niSas ohrnujete nos? „Musulmany“ v Iráku násilím „vypěstovali“ tzv. „spojenci“. V Iráku byla kdysi silná komunistická strana a také strana BAAS, která nebyla absolutně náboženská!

         Strana BAAS, celým českým názvem Socialistická strana arabské obrody, byla založena v dubnu 1940 v Damašku jako arabské SEKULÁRNÍ nacionalistické hnutí bojující proti koloniálním mocnostem!!!!! Stranu založil křesťan. Existovala v Sýrii, v Iráku, kde byla po americké invazi zakázána, a v Súdánu, Libanonu, Jemenu, Bahrajnu a v Mauritánii.

         Zde je krátké video o tom, jak „špatně“ na tom byly ženy v Iráku PŘED válkou, na které se BOHUŽEL!!!! podílela i ČR, a kvůli které pak byl celý Irák vržen do pekla, včetně žen!

         Vystupoval jste veřejně proti této válce?! Vladimíra Vítová ano!

         https://www.youtube.com/watch?v=nCwaIaaietU

        • niSas napsal:

         Šmarjá, zpomalte…Já chcu podíl po svých předcích 1ha na neprodejné půdě bez výpalných a nařizování, povolování a chcu podíl na rozpočtu, na základě nároku a držby teho podílu a chcu rozhodovat písemně, a to svými požadavky na obecní a státní rajón, a chcu aby byly zřízeny k temu registrační místa, třeba na poště, gde to podám do sečítání s ostatními podílníky na neprodejné půdě a eště chcu na to štempla, že to platí. A že jak se to sečte budme vědět co dál. Jó a na ten podíl na neprodejné půdě chcu eště dotácu jako dostal babiš na hnízdo. Co je mi do vašich sekulárních keců. Hotové.

        • .lak napsal:

         Lidé začínají trpět tentokrát „funkční“ nevzdělaností hromad až groteskních balastů jako za nevolnictví které již má kontury se zaváděnými ovčany a tedy nemají prázdné makovice a s odpuštěním nebo i bez prostě v nich ale nasr..píp.

        • niSas napsal:

         No šak k čemu je volovi právo na bůůčení, gdyž nemá nárok ani na kus půdy po předcích gde se zadarmo o své vůli nažere a gde ho NE, NE a NE-budou z jakéhosi za — kona, votravovat proudy masturbátorů s pochtíváním, zaplať, zaplať ty ty ty vole, a ani nemá žádné právo na rozpočtu ve kterém točej šmejdi biliardy a ani nesmí bůčet sečitatelně vo tom, že mu nedovezli seno. Takové právo nabůůčení si můžou narvat do špic. No a navíc se řadí už fronta kokotů, keří nigdy neviděli jak se kalí ocel, že zas vemou bábě kravku do jézédé a jí zbyde zas jen se desetkrát před smrtí pokřižovat. Heh

        • John_Pitralon napsal:

         Ústava, která nedefinuje podíl občana na půdě a národním majetku je právní zmetek. Ústava musí říct, co je národní majetek a jaký podíl z něj náleží jednomu občanovi a jak bude svému držiteli vyplácen. Jinak je to ilegální cár papíru a všichni členové tzv. „Parlamentu“ jsou opravdu jen zločinci bránící nastolení skutečného právního státu. V zemi zaručeně vznikne lumpen-kapitalistický bordel ve stylu „urvi si, co dokážeš“ …

         Zastupitelstvo města Štětí – 23. zasedání 1. 3. 2018 https://www.youtube.com/watch?v=keftn_VwDZs&feature=youtu.be&t=7281

        • proud napsal:

         To je kazda ustava,ustavy podvrhl lidem sion.Ono ma totiz vsechno svoje pro a proti a ty proti vetsinou nebejvaj moc videt dokud na ne nedojde,v tom jsou sionisti mistri,ve vyrabeni a vyuzivani takovejch situaci.Dalsi z duvodu proc chci aby se lidi nejdriv sami naucili pouzivat hlavy a pak si sami „vladli“.Tim by odpadly i reci o jakechsi podilech z toho co nam vsem patri uplne cely!!!

        • proud napsal:

         Byla jednou jedna mamka a mela 5 deti po cely republice(ted uz kolonii),kazdy trvalo na tom ze je to jeho mamka a chce svuj sasinovskej podil,tak mamku porezali na pet dilu a kazdej blbej curak ma ted ten svuj…………..a co na to mamka?………..

        • Eschatolog napsal:

         ans do toho jde naplno, hmmm, zkus zapatrat mezi predky, konec napovedy

        • niSas napsal:

         Například 2 miliony rodin, při natalitě 2 děti čítají 8 mil čechů. moraváků či moraváků slezanů. Zbytek obyvatel sou turisti bez pasu s omezenou platností.
         Děti mají podíl po svých předcích,1ha po matce a 1ha po otci. Celkem 4 mil ha. ČR 78866 km2, to čítá 7,86 mil ha. Esli by porodnost rodiny zvýšily, bude žít na podíle prostě více lidí a to patří přirozeně k omezující diktatuře přírody. V 8.patrovém domě dokáže přežívat 100 lidí, fantastické, ne? 3,86 mil ha je veřejný prostor, o kterém rozhodují podílníci na neprodejné půdě.Idealizovaná představa, že všichni budou žít na podílech bude narušována proudy kokotů, co se chtějí mačkat ve městech, jejich nárok na podíl ale zůstává. Díky nim zbyde více místa. Muheeeeee

        • proud napsal:

         Na co to delat jednoduse,kdyz to jde saskovsky slozite………..

        • niSas napsal:

         Pro tebe je všechno složité. Pro blboně něco k počtení. http://www.potravinovezahrady.cz/katalog-odrud-ktere-vam-nemohu-prodat-2015/

  • niSas napsal:

   Jakl? To je takové hradní pašátko..chroo chrooo ochránce snů našich okradeným synů a dcer od naší mámy. Muheeeeeee

  • HVzV? napsal:

   VEDENI NEPOLITICKÉ OSV POSLALO SVOJE AKTIVISTY ZJÍŠŤOVAT

   přičiny proč snad všechny strany a hnuti nechtěji monumentálně zviťezit ve volbách a zajistit si v Prdlamentu většinu!
   To se zjištuje přimými rozhovory s našimi prý zastupiteli a je to svým způsobem zajimavé.
   Začiná být jasné,že ČESKÁ ŠKOLA OBČANŮ,kteři by se nejprve měli naučit křižit kusadla tu stále chybi.

   PRVNI PŘÍČINOU TOTIŽ JE,ŽE

   si voliči nechaji od těch šMEJDŮ ukrást svoje hlasy zdemolovaným tiskem a lživými ohlupovadly tv a je dost možné,že takové volby ani nemusi platit.
   Toho odhaleni se začaly ty politická třida Šmejdů obávat a ted před volbami zkoušeji ohlupovat občany tim,že přeci jenom zaváději diskusi v tv což je prý ta damokraciie,což se ovšem vráti po volbách do starých koleji.

   NÁŠ NÁVRH NA NÁPRAVU.

   Občané voliči budou muset ve svém vlastnim zájmu našim tzv zástupcům bít majzlíkem do jejich betonových hlav,že je třeba zajistit

   NAŠI OBČANSKOU PŘIMOU DEMOKRACII A TO NEPŘETRŽITĚ DNEM I NOCÍ,VE FORMĚ OTEVŘENI DISKUSNICH RUBRIK NA JEJICH WEBECH

   které jsou tak bez diskuznich rubrik pod jejich mrtvými články zbytečné.
   Samozrějmě,že se budou zoufale bránit a ohlupovat nás dále,že maji svůj cirkus na FACEBOOKU,kde přinášeji tomu kapitalistovo ZUCKERBERGOVI ti,kteři tam píčou, balíky peněz a on se jim za to odměnuje cenzurou,ale zkusme to těm betonovým hlavám bít do jejich kedluben ať chtěji nebo nechtěji a v tom připadě,že ne žádejme zákon,kterým se přesunou všechny penize námi vydávané na jejich weby nebožtiků k nám občanským webům a to ještě dřive než nám vnitro Sorosovy ČSSD pošle na krk totálni cenzuru.

   • HVzV? napsal:

    MOŽNÁ BY SE MĚLA ČŠO JMENOVAT Česká škola mudrců.

    lidovi diskutéři i tady by se na folklorni alternativě projevovali třeba i zlostně,hlavně by tu mělo být co na to řikaji a co navrhujki jako nápravu pod taktovkou nás voličů.
    Onose to nezdá,ale nepolitická OSV vyhrála doposud VŠECHNY volby co jich jenom bylo.
    Vzpomeňte na zpupnou TOP,ODS a nyni i vnitráky z ČSSD,která lže už ve svém názvu,že je sociálni,ale Sociálni stát,který plati u sousedů,kteři prohráli válku a dluži nám 3,6 BILIONŮ vymáhat nechce!
    Zvláště rádi taji,že ten stát plati prozatim skoro 9 eur na hodinu či že do prvního článku naši prima ÚSTAVY neumi prosazovat nebot prý jen lže a taky krade každému v ČR 10 000 NZP měsičně!

 2. John_Pitralon napsal:

  Nevím, kdo jiný než zrádce národa chce kandidovat do pučistického takzvaného „Parlamentu“ a dostat se mezi ty nejhorší darebáky.

  • admin napsal:

   a kam by tak podle vás měli kandidovat ti ne-zrádci? Odkud by měli ovlivňovat dění v tomto státě?

   • John_Pitralon napsal:

    No ať si třeba založí vlastní Parlament, nemusí přece lézt do pučistického ilegálního za každou cenu.

    • admin napsal:

     jo? a ten vlastní parlament bude poslouchat a živit kdo?
     Zkrátka píšete nesmysly, které nemají s přítomnou realitou nic společného :-(

     • John_Pitralon napsal:

      Ať si svůj „Parlament“ i tak založí, jestli „Parlament“ k něčemu potřebují. Můžou si tam zvedat ruce stejně jako další darebáci v tom ilegálním.

      • HVzV? napsal:

       No pane Pitralone takové myšlenky by se daly rozvijet,

       poté když těm dubovým hlavám nedojde,že vládu menšiny podporovanou jimi dovezenými teroristy,aby menšina zmrdů vládla většině je nonsens!

       BUDOU PAK ASI MUSET VYMĚNIT VŠECHNY VOLIČE V ČR

       kteři padli na hlavu a chtěji Středověk a mit k tomu i podřezané hrdla!

       • John_Pitralon napsal:

        Právě je to debilita. Vše je založené na nesmyslné Ústavě. Jestli je debilní „Ústava“, bude stejně debilní i „Parlament“ a logicky voliči budou za zločince, jak je červeně vyznačeno v článku.

     • proud napsal:

      Rikas „nesmysly“ Honziku,ale dobre vis,ze kazdej ,a muze bejt odhodlanej jak chce a zvolit ho muze kdo chce,kterej se tam dostane,dopadne jako napriklad pirati,proste bud se stane jen zvanilem za velky prachy,nebo skonci a odejde,nebo se mu stane nehoda,nemoc a podobne.Nejlepsi volby by byly kdyby k nim bud neprisel nikdo a lidi by sepsali proc neprisli,nebo by prisli naopak vsichni a odevzdali do uren svoje pozadavky s ultimatem.Pozadavky neznam,jen ty svoje a rozhodnout by je museli vsichni,ultimatum je asi jasny,stalo by v nem ze pro soucasny zlodeje a zradce uz neni v zastupitelstvu misto a lidi chteji uplne novy svoje tvare.A pod tim by bylo napsany vysvetleni toho co je zastupitel,ze to neni nikdo kdo v zastoupeni rozhoduje,ale ze je to nekdo kdo v zastoupeni prosazuje co si odkejvala vetsina.Je tu v tom v tyhle koloni kolosalni bordel!

 3. proud napsal:

  Je to blby a proti mymu presvedceni,ale hodne veci by to urychlilo,kdyby lidi hromadne k volbam vytahli ozbrojeny a vsechny koho by nasli na volebnich listcich by postrileli!!!!!!!!

  • proud napsal:

   Samozrejme ze vcetne soucasnejch zab sedicich na prameni!!!

  • proud napsal:

   A rovnou i s tema kdo by se soucasnejch vlastizradcu zastavali! Hodne by to pomohlo do budoucna. Presto ale zastavam nazor ze organizovana obcanska neposlusnost beze zbrani by byla nejlepsi a nejbezpecnejsi reseni.

 4. Petr C napsal:

  Proude, problem voleb ze tech problemu je hodne. Treba ty pozadavky. Tady pise par lidi, kterym je jasno ze svet je v prdeli a presto kvuli ruznym pozadavkum jsou na sebe jak psi. Jak by se potom ty pozadavky meli rozhodnout vsichni? Dalsi vec je v tom ze vsichni maji pozadavky a jen male procento je ochotno pro ne neco obetovat.

  • proud napsal:

   Vsichni se dohodnou docela proste,referendum je vysledek nejsirsi vetsiny! Tady se nedohodneme,je nas jen par a z toho nejvic je bud provokateru,nebo ublizenejch idiotu.

 5. proud napsal:

  Schvalne se jen tak pro prdel zeptam,mate vsichni doma pripravenou masku vendety s parukou a plastem?……………Nemate,pochopitelne,nemyslite to totiz vubec vazne………

 6. Petr C napsal:

  Tisic lidi, tisic ruznych nazoru a pozadavku. Ted ktery dat do referenda? Prectete si katechizmus hebrejce v SSSR. Velice poucne a hlavne bychom si z toho meli vzit priklad.

  • proud napsal:

   „Tisic lidi, tisic ruznych nazoru a pozadavku.“…………..ale to je prece v naprostym poradku!

   • Petr C napsal:

    Ano je. Jenze nikdo se nechce podridit a kdyz neprojde citi se ublizeny. Slovane doplaci na svoji nejednotnost. Nepisi o zapadnich narodech, ty si ani nedovedou predstavit jiny styl zivota.

 7. Forever Slav napsal:

  Nabízí se otázka:
  NENÍ DEMOKRACIE STEJNÁ UTOPIE, JAKO KOMUNISMUS? S tím rozdílem, že v komunistickém systému vládnoucí elita nehraje divadlo na demokracii a svobodné rozhodování občanů?
  Neměl nakonec Sókratés pravdu:

  „Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých, a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů, a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.“ – SÓKRATÉS

  Nebyla demokracie (když nepočítáme demokracii ve starověkém Řecku) nakonec stvořena k vytvoření té NEJHORŠÍ TYRANIE([židovský] NWO)?

  Koneckonců, první demokracie v Evropě vznikly právě z iniciativy židů a frontové židovské organizace svobodného zednářstva, kteří řídili a podporovali Cronwellovu revoluci v Anglii a Velkou francouzskou revoluci.

  NECHTĚLO BY TO NAKONEC OSVÍCENOU ABSOLUTISTICKOU MONARCHII?! Něco podobného (alternativu k demokracii ["vlády lůzy"] založenou na osvícené vládě) navrhoval už Platón (osvícenou vládu filozofů) či Aristotelés (demokracie zkombinovaná s aristokracií). Samotný Sókratés kvůli své kritice demokracie neskončil zrovna dobře. A nekončí dnes dobře každý, kdo si dovolí kritizovat „demokracii“ (žido-zednářský nástroj k ovládání ovčanů).

  • HVzV? napsal:

   SOKRATYES SAMOZŘEJMĚ V TOM POPISU PRAVDU MĚL

   ovšem nenachal nám návod na nápravu a pro tu se budou muset nyni hledat sily.
   Sokrates možná chtěl,aby někdo v budoucnosti hledal ROVNOVÁHU SIL a ta už nemusi být statická,ale DYNAMICKÁ.
   Návratu do středověku se budeme muset bránit at chceme nebo ne!
   Informačni dnešni prostředky a revoluce nám to dost možná dovoli,jenom chtit.
   Vidíte sám jak na přiklad tady na webu je sice patrná různorodost názorů,ale dřive nebo později bude vyvinut právě jí program,který si ta prokletá politická třida Šmejdů bude muset osvojit,nebo se stanou nebožtiky,jako se už to stalo mnoha politickým subjektům,kteři nás občany považuji za po volbách nepotřebné blbce

   AŽ DO DOBY,KDY SAMI ZAJDOU ZA OBZOR A TAM SPADNOU DO DÍRY!

   • HVzV? napsal:

    Z UVEDENÉHO DŮVODU NAHOŘE NEBUDEME POTŘEBOVAT FÜHRERA,

    ale našim fujerem bude každý,kdo přinese dobré nápady pro nás pro všechny,což by nedovedl ani pan Hitler a taky by toho

    Hitlera BRZY CHYTILI A ZAVEZLI DO KONCENTRÁKU A BYLO BY PO VTÁKÁCH!

   • HVzV? napsal:

    CO SE TÝČE NOSÁČŮ UŽ VIME,ŽE JE VZTEK ROZPÁLI DO BĚLA

    když my gojimové z ničeho nic začneme pozorovat jejich taktiku a protože maji plno nápadů jak nás terorizovat stači je jen předělat v máš gojimský prospěch,což byl vlastně ten Džopův plán,lidového komentátora,který se tu už dlouho neobjevil.
    Tak na př knihy mudrců jsou manažerským návodem co máme dělat my,aby NÁM to klapalo!

    TO JSME NEVĚDĚLI,ŽE NEMUSI JEDNAT ZA NÁS AŽ JSME ZJISTILI,ŽE I TAKOVÉ NEVINÉ NÁPADY JAKO JE NAPODOBIT ,ZAČINAJI MAZAT A NIKDO Z NÁS NECHÁPAL PROČ!

 8. niSas napsal:

  Každej synek a dcera od naší mámy má nezadatelný nárok na 1ha neprodejné půdy po svých předcích, bez výpalného, bez podmínek bez šmejdění , bez nařizování. Na základě těch podílů na neprodejné půdě mají nárok na podíl z rozpočtu z celé země a to z podmínkou držby toho neprodejného podílu na neprodejné půdě a pak mají nezadatelné právo volit své potřeby, to co si myslí, že je k jejich prospěchu a co bude ku prospěchu jejich potomků společně s potomky svých nejbližších a sousedů. Ale ty říkáš, že nic ani hlt, ani kokot jim bez výpalného nenavalíš, jedině gdyž zaplatí, činži, podnájemíček, tu za půdu, tu za vodu, tu za povolení na kuřincovej přístřešek, tu na králíkárnu, tu zas na komín a tu zas na cestu a tu zas na něco a zas na něco, ty hajzle. Sviňo farizejská dlouhonosatá, podvodnická co má plnou hubu státního sociálna sociálních fašistů.. Jedině naši podílníci můžou legálně a rovně zasednout k jednacímu stolu, co s prostorem kerý zůstal všem jako společná jistina pro další potomky. A gdo je blbej jako tágo a neumí psát, může přemluvit bábu nebo dědka a by napsali hůlkovým písmem nějaké potřeby pod méno proud nebo mu to pak rovnou zaregistrovat jako trvalý příkaz do sečítání.

  P.S. Kokoti co si představují, že lid gdy na této planetě vládl a říkalo se temu demográca, tak musí pochopit , že lid žádnej ani dělnickej nigdy nevládl. DemoSgráca, kerou furt vyvolávají z hrobu je čistý otrokářský režim, nejhnusnější podvod všech dob, gdy se otrokům vysvětluje, že sou občané, že jim patří stát, a všechno jako patří všem, a jiné další kokotiny jako například, že mají právní stát a podobně. Všechno sou to jen kon-struk-ty na dojení blboňů, keří by na svém podíle za jednu generacu dosáhli totální soběstačnost a jejich potomci by se to učili od nich bez nalívání římských a řeckých báchorek o já už ani nevím kolika patrových systémech řízení magorů z blbákova co v hurá akcích behají k urnám a pochovávají tam svá práva na všechny podíly, na kerých sou beztak závislí. Hodí to tam jako pičusi z vypatlaného blázinca, gdy největší cvok co to celé řídí dostane preferenční hlasy. No a gdyž to skončí, přivážou je zase k postelím, že demosgráca je už jako zaseta a bude růst, růst a zase růst, až je vyženou z postelí zase na panské . Kokotům zdar, zdar a proudovi zvlášť. Heh

  • proud napsal:

   Ses proste debil,byls,jsi a zustanes…………ale jedno ti povim ty blba svine,prestan mi cpat do huby co jsem nikdy nenapsal,kretene,nehrajes fer ty zasrane siozidovskej,proc mne to neudivuje? Protoze takovy jste vsichni,zmrdi,to je vase „normalno“.Blbej imbecile nad hrobem co chrape v holinach.

   • Eschatolog napsal:

    ale psal, sracky jako obvykle, proudova tisicileta rise verbalnich sracek, sasin ma jako obvykle pravdu, ja jako obvykle dodam, ze chce po debilech cufíl, gojove na to nemaji mozek a geny, viz. foto oben ohne

    • proud napsal:

     Chtel bys bejt branej vazne a pises picoviny,jak to jde dohromady? :).Ani nevidis,ze ja nadavam,ale nevkladam lidem neco co nerekli,siozid naopak dela presnej opak………a moulove to nevidej,ze jo E-escho:-)))

    • proud napsal:

     Ja dodam,ze po debilech nema co chtit,naopak,debilove maji co chtit po nem,coz nekdo pod starym systemem stejne nikdy nemuze pochopit,proto se v tom placas a vidis to porad postaru,jinak ani koukat neumis,natoz premejslet,jako ten sasin,par libivejch kecu to nemuze zachranit,natoz aby to fungovalo,dokud se z „lidi“(ovcanu) neudelaj skutecny lidi,tedy obcani.A ted uz vis proc nicemu nerozumite……………kokoti.

  • HVzV? napsal:

   VIDITE VŠICHNI JAKÝ JE TEN PAN SASIN DIVOCH ?

   prosazuje vytrvale Nepodmíněný základni přijem,tj podily z našeho rozpočtu a pozemkovopu reformu tj hektar pro každého a ne,že ne a aby ho prodal!

   • proud napsal:

    Vidim ze slape svym diktovanim po svobode,kdyz budu mit nejakej dil,pak mi nikdo nebude rikat co s nim udelam,je to muj dil a rozhodnu si o tom ja. Vsak rikam porad ze Evropa vi picu o svobode,ale ma ji porad plnou drzku,jako blbec sasin! To si do pici musite vybrat,chcete anarchii,svobodu,nebo diktat? A kdyz diktat,tak jakej? Demokratiuckej kdy mensina otrokaru bude diktovat vam,nebo svobodnej kdy vetsina vsech,bude diktovat ostatnim,kterej se casem s dovzdelanaim zucastnenejch zmeni na velice mekkej diktat,protoze ho nebude tak potreba?…………..vyber je na vas :-)

    • Forever Slav napsal:

     proud

     Zrovna vy, který oslavoval komunistickou totalitu, byste měl o nějaké svobodě raději pomlčet. :-)

     • proud napsal:

      Ty ses masturbator v proslehavani se,vubec nectes co pisu,nehlede na to co jsem psal.U tebe kretene jako i u ostatnich kretenu se staci jen zminit o sociku a jak to neni hned odsuzujici,uz je to komunismus,ty vole ty ses ale pica:-))))))))))))))))))))))))))).Nicmene tak ci onak,bud si lidi z nej vezmou hodne zpatky,nebo se v brzky dobe prestane uzivat nazev Cechy,Cesi,nebo ostudnej,ozralyho humanitarniho bombardovace a teplouse havla:Cesko! Tak blbi zmrdi jako ty patrej k lopate,ani psat bych je neucil.

    • niSas napsal:

     Dyk tady máš prostor, proude, vysvětlit jak by sis představoval změnu. Zkusto. Neboj se. Uvidíš, že ti to pude. Napiš klidně, uvolni se, co potřebuješ. Do toho. Nu…čekáme

     • proud napsal:

      Uznse stalo,a ne jen jednou,zaspals,nectes a nevis, a ty mi za opakovani se,rozhodne nestojis!

     • proud napsal:

      Pro tebe s forevrem, marosem a podobny,je vysvetlovat cokoliv ztratou casu!

      • niSas napsal:

       Tos psal nějakým neviditelným inkoustem? Napiš to tedy znovu. Zkusto. Neboj se. Uvidíš, že ti to pude. Napiš klidně, uvolni se, co potřebuješ. Do toho. Nu…čekáme Představ si, že my sme ti vlci a ty jako ovce s náma budeš volit, co si dáme k večeři. Bude to čestný, fakt, dle za-kona, fákt…klidně pak vytřídím tvůj odpad.

   • proud napsal:

    Bud chcete bejt kundy hnany klackem bez diskuse,nebo nechcete………..

   • proud napsal:

    O tobe pico a tobe podobnejm vime presne co chcete,bejt druhy pirati,dostat se ke korytu a po vas potopa,tak jak to zname doted.

 9. strelec napsal:

  K Pirátům jste tedy neobyčejně shovívavý, přece víme co jsou zač a kdo je zvenku řídí. A pokud zatím nezpůsobili větší škody, je to jen tím, že čekají na větší zastoupení a pak se ukážou. Mají to už v názvu krást, loupit, vraždit. Piráty nevolit a araby a černochy do ČR nepouštět!

  • HVzV? napsal:

   FAKTEM JE,ŽE PIRÁTI JSOU ŘIZENI ZVENKU FÜHREREM A TEN JE ARAB

   a jeho manýry převzal prý i český fujer,který nechce pochopit,že jejich větši zastoupeni nebudeme moci jako občané ve vlastnim zájmu připustit.
   Navrhujeme převzit MAĎARSKOU METODU.
   Do ČR nepustit žádné migranty s návodem pod paži ve kterém je jasně napsáno,že každý MIGRANT MUSI zabijet tzv NEVĚŘICI A I BEZVĚRCE,kteři nepřejdou na jejich Středověk,kde uvázli jako zvířata.
   To jim přikazuje súra 4-89 a kdo z nich nebude podřezávat,když se k němu obrátíte zády neni dobrý mu-slimák.

   TY KTERÝM SE PODAŘI PROSTŘEDNICTVIM NAŠI NEOMARXISTICKÉ MENŠINY,KTERÁ CHCE TEROREM VLÁDNOUT VĚTŠINĚ JE TŘEBA POSLAT ZPĚT ODKUD PŘIŠLI,

   nebo je tzv sluničkářům a dalšim fašistům povinně nasadit do kvartýru a to všem!.

   • niSas napsal:

    Toje hloupej nápad. V režimu, gde je dovoleno prodat vlastní mámu, dostat na to dotaci a zdanit to babišovi aby měl v Německu agrofertig na materiál je nepochopení celého problému. Očekával bych více představivosti. Specielně takovým blboňům by slušel podíl 1 ha na neprodejné půdě, ovšem esli by se rodově kvalifikovali. Ale nemuseli by být ztrátní, dostali by ti, co k nám nepatří, fungl nový turistický pas s omezenou platností. zcela zadarmo a mohli by frčet.

 10. Jan Jinsky napsal:

  Po dlouhé době jsem se podival na váš web. Pane Korál, he to pro vás asi těžké, žít mezi hordami zločinců. Kdo jste, abyste většinu národa označil za zločince? Jen proto že mají jiný pohled na svět.
  Z vámi navrhovaných stran a lidí se do Senátu nedostane nikdo. Prostě jste mimo – léta letoucí.

  • Jan Kowak napsal:

   Ha.. hroby sse otwíraj – Apokalyp-sa SA blíží : o
   .. zdrawim tě Jinský !

   ps : tu-hle tu o tobě psal Robo , že ste prej Braťja ??

   Michala

   • nula napsal:

    Křowáku, tak jsem to tam hodil těm bojovníkům proti tej výstavbě v Prokopáku, tak uvidíme, jestli se našlo dost jinejch naivků, aby se do toho zastupitelstva dostali.

    Ale na ten magistrát jsem ty Obyčejný Darmožroutský Straky, jak navrhuje Jinský, nevolil. Mám pocit, že už tam byly dost dlouho a za tu dobu tady teda udělaly akorát pár těch tunelů (prej nějakou tu protrženou blanku a nějakej ten otevřenej krad) a jinak teda akorát odkláněly ty desátky, co plebs musí odvádět, do těch svejch jinejch tunelů.

    Neva, že jsem to tam hodil Martě? Nebudete tady za to na mě oškliví? Ona se tam s tím jejím hnusným ksichtem stejně nedostane, tak na to sere pes, že jí to nějaká nula hodila, ne?

    • Jan Kowak napsal:

     Nulo.. já newim gdo je Jinský ??
     Ááá MARTA.. jéé Marta , Martu tu tu tu tu
     .. Tu zná ce-láá parta – tam gde MARTA je ta ta ta partaj
     Proprohraje !
     Proč si nebyl U Krakena – če.kal ssem tam na te-be až
     do Úterý ?

     Michala

  • .lak napsal:

   Hmmm, běžte hodnotit volstrýtské mazlíky a zaháčkované neberte v potaz, leda v tandemu s tím co mu nemají kreslit koleje na schody.:-D
   https://www.youtube.com/watch?v=BhuxhLc7sQs

  • HVzV? napsal:

   JINSKÝ, KOHO BY JSTE NAVRHOVAL VY A PROč?

   Nebojte se nyc se vám nestane,to co tady je stoji za to, ostatni asi moc ne,tak nás informujte,aby jsme šli VŠICHNI tím správným směrem k snad i vašemu neomarxismu,který vitězi nad ještě silnou,ale stále více poplantanějši EJMERIKOU!

   • Jan Jinsky napsal:

    Volte si koho chcete. Ja volim ODS. Ale nerikam tem, co voli SPD a td, ze jsou zlocinci.
    Podle Korala by tu fungoval patent na jedinou pravdu. A to je spatne. Odsoudit druheho, ze je zlocinec kvuli odlisnemu nazoru je ubohe. Koral takovy nebyval..

    • proud napsal:

     Vol si koho chces a ja rikam ze ODS,CSSD,ANO a podobny zmrdustrany co to tady nicej by chtelo postrilet i s jejich volicema,tedy i s tebou,a co,pico? Neco se ti na ty pravde nelibi? Vypadni nekam kde ti budou podkurovat,debile.

     • proud napsal:

      Tejka se samozrejme vsech zkurvencu,nejen primo jmenovanejch co si s nima zbytecne nezasiram hlavu,Honzik vypsal nejspis jen ty nejznamejsi:ODS, TOP09, ČSSD, KDU-ČSL, STAN a ANO.

    • proud napsal:

     Ze jste zlocinci nesoudim,ale jen nahlas rikam jak to skutecne je a zlocince nepodporuju,zaviram je,nebo strilim!

     • Jan Jinsky napsal:

      Ja vim Proude. Klid, hlavne klid. Klid leci

      • proud napsal:

       Jsem uplne v klidu,to je jen chladna kalkulace vytvoreni nejlepsi startovni pozice pro normalni lidi,takzvanej optimalni stav,kterej nemuze jeste zatim existovat kvuli picam jako ses ty a mnohe dalsi ovce.Ten stav jednou nastane a verim ze bez strileni,staci na to skoncovat s ovcanstvim a stadnosti,to prijde.

      • Maroš napsal:

       Jínsky – som rád, že si nás sem prišiel uk-ľudniť – ako Bugár ide ukľudňovať Slovákov kandidatúrou na slovenského prezidenta – takýto týpkovia už majú svoj kozmopolitizmus v génoch – takže žiadne vnútorné zábrany – klídek píčo – to je vzrúšo!
       Kde si sa liečil doteraz? Nemáš z toho preležaniny?

    • Maroš napsal:

     „Odsoudit druheho, ze je zlocinec kvuli odlisnemu nazoru je“ – do riti aj s vašimi názormi, keď ide o váš zámer! Z týchto vašich „názorov“ vždy vylezie len nejaké svinstvo! Založte si vlastnú – otvorenú sionistickú stranu a hlásajte tu svoje tézy sami za seba a neskrývajte sa za tie kamuflážové strany – to by ale nefungovalo, že?

 11. Maroš napsal:

  Benjamin Kuras – vzhľadom na nedostatok českých židovských kádrov – židovská výpomoc z Británie!
  „V roce 1974 konvertoval k judaismu a změnil si jméno na Benjamin Kuras.[2][3] V roce 1975 získal britské občanství.[2] Od roku 1990 publikuje v řadě českých periodik a vydal několik desítek knih v češtině. “
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Kuras

 12. weissbach napsal:

  Toz uz je to zase za nama a zas na na … A ne ze ne. Akorat ten Jirka postrach kraliku hned v prvnim kole. Fluor, hlinik, gmo a Ct budou mit zas dost na dalsi likvidaci naroda. A smichy se muzou popukat, jak se do krve dohadujem o h….ch.

 13. Jan Jinsky napsal:

  No… Koralova hvezdna pechota uspela tak, jak jsem predpokladal. Nula cili nic.

  • .lak napsal:

   ftipný jak úžer ve stavu zrodu, papej :-D

  • .lak napsal:

   Nebylo by špatné odebrat volební právo darmožroutům kromě tvůrců. DĚLNÍKŮ °!° °!° Poroučet, otlemovat, užírat umí dnes každý formant úrovně maturity 6. obecné zlého socializmu protože do sedmičky by se s imbecilitou nedostali, víme JJ. Bazare mohamedánů

   • Jan Jinsky napsal:

    Pokus s delnikama tu uz byl. Dopadl nadherne.

    • proud napsal:

     Byl nadhernej,jen nedotazenej,siozid rozpoznal pro sebe nebezpeci driv nez my a poslal mimo jine zmrda teplyho havla,aby ho znicil driv nez si ho dokazeme opravit a upravit pro sebe a ne pro zmrdy otrokarsky ktery te posilaj sem,parchante.

     • Jan Jinsky napsal:

      Proude, zjevne tvoje presvedceni sdili malokdo. Viz vysledky voleb. Proste zijes ve state, kde jsou skoro vsichni pitomci. A nebo je problem u tebe.

      • proud napsal:

       Zase lzes jinskej,a zase vedome:-),uz jsme u tebe zvykly.Ani me neprekvapi ze se ohanis vysledkama „prejvoleb“,kdyz ani nevis co jsou volby vlastne zac a k cemu jsou dobry:-)))).Nediv se pak ze blbcum jako jsi ty se ani nepokousim nic vysvetlovat,to je o tech perlach a svinich:-)

      • HVzV? napsal:

       Jinský zřizujeme ČESKOU ŠKOLU VOLIČŮ misto

       NEOMARXISTICKÉ FRANKFURTSKÉ.Libi se vám neomarxisté a proč?
       Mohl by jste třeba zkusit za ně být v té škole lektorem,co myslíte,vite vůbec co ta ODS je a jak leze dělnikům a rolnikům do nerva,či co??

      • HVzV? napsal:

       JINSKÝ VÝSLEDKY VOLEB PRÝ ŘIDI PROLHANÝ TISK A TV

       a takové volby vůbec nemusi platit.Jste TRUMFŮV diversant?
       Proč nechcete spolu s dělniky a rolniky zbohatnout když v jejich Národnim programu jim jde o hory peněz a ne,že ne ANO!

    • HVzV? napsal:

     ALE JINSKÝ I KDYŽ BYLI TEHDEJŠI KOMUNISTÉ CHUDI,

     každénmu občanovi vypláceli NZP v hodnotě nynějšich 10 000 a to dnes kapitalisti BEZ MANTINELŮ,domorodcům kradou a jsme tu možná sami zvědavi jak dlouho budou dnešni domorodci tomu svému měsičnimu okrádáni tleskat a volit ty nenažrance dookola!

     • John_Pitralon napsal:

      Ale to ovčanům přece vůbec nevadí. Lumpen-kapitalisté vyžadují minimální zálohu 4213,- Kč měsíčně na osobu – na zdravotní a sociální pojištění. Sami daně optimalizují, takže neplatí. Viz ujo Babiš – on nic platit nebude, on tu bude jen řídit a dělat premiera.

   • Maroš napsal:

    BODlak – „ad bazar mohamedánú komunizmu“

    O „vykrádaní“ programu KSS – tomu nerozumiem – ja myslím, že im možno vykradnúť len tú ich knižnicu – do kotolne! Mohamedán marxista sedí v pozadí ako pravá ruka – zvykajte si!
    Predstavenie programu KSS do volieb 2012 – K 99%, rozpočtu, fiškálnej úni a kandidátke
    https://www.youtube.com/watch?v=n2TLUxM-3LA

    Jalal Suleiman, KSS, Príhovor, Voľby do NRSR 2016
    Poznámka – samé „pravdy“ – čo nám komunisti za 40 rokov DALI! Ááách!!! „Komunisty sa idú pre nás OBETOVAT!“ Do piče!
    https://www.youtube.com/watch?v=_Xxbq6uhce4

    Mohamedán zostane stále mohamedánom, pretože všetko „čo dostane“ – dostane z vrchu! Nie vlastným úsilím! Toto potrebujú – totálne nekritické myslenie v novej totalite!

  • nula napsal:

   Tak ono pokud někdo dokáže volit kolegu Hilšera, kterej dokázal lítat po městě polonahej, počmáranej s ukrajinskou vlajkou, tak to dost ukazuje o jeho inteligenci. A že se takových najde dost na Praze 2, to mě vůbec nepřekvapuje. :)
   Hop, hop, hop, kdo neskáče, není … debil?

 14. Tošo napsal:

  Máte tam v ČR niečo ako je u nás Kotleba?

  • Jan Jinsky napsal:

   Ano. Je to jediny pravy Cech. Jmenuje se Tomio Okamura.

  • HVzV? napsal:

   Jaký má ten pan Kotleba Program a co se vám na něm líbi,nemohl by jste to rozebrat?

   • Tošo napsal:

    On má aj nejaký program? Akorát viem, ako mal silné pro-národné keci o vystúpení z EU, Nato, návrat k našej korune a podobne. Jeho voliči vyčítali treba Ficovi, že je v týchto smeroch impotent a nepáči sa im jeho „pro-EU“ smer.

    V tedy som hovoril, že keď bude hroziť, že sa dostane do koalície, tak zmierni a prejde na Ficovi rétoriku.
    Nedávno sa šuchla správa o tom, že Fico, ak bude cet vládnuť, bude musieť s Kotlebom. Kotleba hneť začal hovoriť o tom čo hovoril Fico, že vystúpiť z EU by bola pre SR katastrofa.

   • Tošo napsal:

    Páči sa mi na ňom, že neútočí na svojich politických konkurentov. Hlavne nie tak primitívne a špinavo, ako to robia ostatný. Ale môže to byť i preto, ak by bol sociopat. To by sa tak vysvetlilo. To si ale nemyslím. Zatiaľ. Je však zrejmé že si získava stále viac ľudí. Medzi vojakmi a policajtmi má obrovskú podporu. Dokonca aj medzi Rómami, ak ho poznajú. Slušný cigoši u nás volia Kotlebu. Takže tak, je to fenomenálne.

    • Maroš napsal:

     Tošo – na juhu volili Kotlebu aj slušní Maďari – o. i. aj preto, že nevyťahuje maďarskú kartu – Slotu miestni Maďari považovali – žartom – za maďarského agenta, ktorý svojimi útokmi dostal maďarské strany do slovenského parlamentu. Sionistický ping-pong.

     • Tošo napsal:

      Tak či onak, pôsobý najrozumnejšie.

      • Maroš napsal:

       Tošo – aj každý spomalený pôsobí rozumne – „keď sa zdá, že rozmýšľa“ – kotlebovcov treba dovzdelať – treba s nimi ako za štúrovcov – srdcia sú, len rozum chýba – potom z nich niečo bude – máme na to 2 roky… Fakt u nich chýbajú osobnosti – ale ich úmysly beriem ako úprimné – je to ako docvičiť neskúsené vojsko z nadšených dobrovoľníkov – som optimista…

       • Maroš napsal:

        Tošo – aby sme sa rozumeli – už to tu trúbim dosť dlho – každý za seba a za národ = horizontálna organizácia! Fakticky nezničiteľná – preto treba zo „stáda kotlebovcov“ urobiť základňu samostante rozmýšľajúcich JEDNOTLIVCOV vlastencov = automaticky vylúčiš fašizmus a sektárstvo – takže Kotleba bude mať čo robiť so sebou – aby sám – ako prípadný vodca vyrástol tiež. A kukni, čo to robí – tá debilizácia – so stranou kapitána Danka – lebo Slovenská národná strana to už nie je – to sú prosionistickí degeši! Vedomosti sú moc! „Vedomosti“ narcistického – nacistického vodcu sú potom hovno oproti kolektívnym vedomostiam vedomých a slobodných jednotlivcov, ktorí ťahajú za spoločný záujem! Nič nie je stratené!

        • Maroš napsal:

         Nikto z kotlebovcov nie je povinný rásť v tieni Kotlebu – leda že by sa im tak chcelo – ale to už je potom hovno porast. Z vlastnej skúsenosti na záhrade – niečo, nad čím som zlomil palicu – krehotinka – tak sa vyhúkla – lebo chcela! Asi tak! Korene – to sú vedomosti – slnko SVETLO – to je smer! Pre Smer sú slnkom peniaze – asi tak. V tom je zásadný rozdiel.

        • Tošo napsal:

         Jo no. Sú trochen mimo. Extremistický v tom, že Kotleba (ĽsNS) je naj a ostatný sú … . Problémom je i to, že vstupoval do politiky z pozície „prepúšťacieho ventilu“ napetia v oblastia s „neprispôsobivími občanmi“, na tom bol budovaný jeho (anti)-raiting.
         V politike ale predhadzuje zaujímavé témi. V podstate Ficovi v mnohom pomohol. Nič menej poniektorí (mnohý) „kotlebovci“ (voliči ĽsNS) sú pomerne normálny.
         Rozhodne viac než „dúhovo slniečkový pravdoláskari“. Ale je tam dosť „slniečok“ v zmysle, že ĽsNS, Kotleba je naj a ostatný sú…
         Nič menej, Kotleba sám o sebe vystupuje viac než dobre. Treba mu uznať, že ďaleko najlepšie z pomedzi našich politikov. No i tak si nie som istý, či voliť SMER-SD. Na prezidenta zvažujem Hararabina

        • proud napsal:

         Ten Hararabin,je jakoze harasivej rabin? Ten rabin je tam neprehlidnutelnej.

      • niSas napsal:

       No aj, zdravím Tošo. Pošlete Kotlebu ke kolektívnemu vyjednávaniu do Brusele nebo do Moskvy? Sem posledně počítal podílny na neprodejné půdě, jako jistimu 1ha, proudovi. začal sem na nějakých dvou milionech rodinách s jako dvěma deckama na rodinku a vyšlo z teho cca 4 mio ha, že o zbytek půdy a co stím celým majetkem země se rozhodne společně mezi podílníky, tak jak budou psát svoje potřeby do sečítání. Máte už nějaký přehled, kolika slovenským podílníkům na neprodejné půdě a rozpočtu budete přidělovat právo k volení svých potřeb? Má mna mysli, kolik turistických pasů s omezenou platností budete vydávat, že kolik rodných vás vlastně na ty podíly bude. Mě by to zajímalo, esli je to paritní pokud se něgdy připojíte k našim rodům.

       • Jan Kowak napsal:

        HzDS.. Krtečku – už TO wiš že Mrož sse dal g těm .. kotletowcom & na Zahradě si rozbil palici ??
        A nebo Kedlubnu – teď newim ?

        M

        • HVzV? napsal:

         NO JESTLI TA KOTLETA TAKY CHCE SOCIÁLNI STÁT,

         který plati 9 eur na hodinu,tak se s nim spojime A VYTVOŘIME TU KOALICI.
         Š
         koda,že nám PAN MROŽ nechce presentovat co vlastně chce,aby jsme v těch Slovačiskach měli mustr.
         No a bude ta kotleta chtit ten NZP,tj 10 000 žabek každému z nás co nám vypláceli tehdy všem vycinkani komunisti a ted to shrábli ti kapitalisti BEZ mantinelů?
         To nám tu jasné neni.
         Kromě toho na NR pan Štefan chce napodobit bohaté Švýcarské město,které je řizeno dělniky a rolniky a ti VŠICHNI bohatnou v jejich akciové společnosti.
         Možná tam zatelefonujeme jejich starostovi až aktivista Štefan najde jejich telefon zda by nedali školeni do

         ČESKÉ ŠKOLY BROUKŮ,KTEŘI SE ZAČINAJI UČIT KAK KŘIŽIT KUSADLA,ANEBO TAKY NE!.

        • HVzV? napsal:

         NEPOLITICKÁ SPOLEČNOST VYHLAŠUJE,ŽE JEJI ŠPIČKY

         ODV se spolu domlouvaji speciálnimi telefony skoro zdarma a každý se může za levný peniz zeptat v AUSTRALII,zda jeho klokan dostal nažrat!
         Mluvili jsme s manažerkou té firmy a ptali se zda můžeme dát buřičům a buřičkám na alternativě na nich odkaz a připadně telefon,
         Kdo by chtěl na svůj mobil ekvivalent pevné linky,tak to jde na jeho IP telefon tzv geopolitickým čislem.

         NO BEZ SPOJENI TO JE TOTIŽ VŠECHNO JEDINĚ TAK NA NIC!

         http://www.sbohempevna linko.cz

        • HVzV? napsal:

         Kapitalisti bez mantinelů se nechtěji položit a proto,ruši naše kruhy a spojeni,ted udělali mezi písmeny pausu a tak to zas nefunguje

         http://www.sbohempevnalinko.cz

        • niSas napsal:

         Krtečku, voni ze Slovače se s náma ani tak moc nebavěj. Klepou kotlety za eura, tak to vypadá jak to vypadá. Podíly na neprodejné půdě eště nepochňápali, ani na rozpočtu a volit něco normálního, třeba že élektřinu pro všechny naše syny adcery zdarma, to je nenapadne. Volí dycky květák. Květáky voli-li už jejich dědeček , pradědeček i Štůr.

       • Maroš napsal:

        Tošo – Harabin má zopár kostlivcov v skrini – linky si dohľadaj…
        1/ V roku 1999 neurobil proti bombardovaniu Juhošky nič – hoci bol vtedy v maximálnom kariérnom postavení – resp. práve preto, a že mal ešte 20 rokov do penzie! A teraz? – bezzubé trestné oznámenie v tejto veci na iných. ??? Osobná odvaha a nevychcanosť porovnateľná s Tisom? Kdeže!
        2/ Okolo Harabina sa až veľmi motá Martin Daňo – člen sionistickej lóže B’nai B‘ rith.
        3/ Harabin operuje s tvrdeniami, že dochádza k rozkladu štátu – rozkladom inštitúcií súdnictva a polície a vo veciach ústavodarných.
        4/ Daňo neustále útočí na „prehmaty polície a súdnictva“ – policajti sú prezentovaní ako „fašisti, debili“ – sudcovia ako „mafia“. Hurá! Zasejme rozvrat a nenávisť! Bulvárny rozklad štátu!
        5/ Harabinovi toto Daňove rozvracacie – na internete neustále provokačné harcovníctvo nevadí? – nevidí ho?!
        6/ No tak budeme mať namiesto podarenej dvojice Kiska-neokon Bútora podarenú dvojicu Harabin-neokon Daňo, pretože zásadou riadenia CH. Kaganátu je 1 viditeľný kagan prezident a 2. skutočne riadiaci krajinu, židovský kagan-chabad poradca! ???

        Ide o to, že o tom, kto bude prezidentom, nakoniec rozhodnú sionistami riadené médiá, takže tí vychcanci, čo to vedia – vedome vytvárajú väzby na nich! Tento štát už riadia médiá – to je náš zásadný problém! Tak budú prebiehať aj riadené mediálne debaty kandidátov – tým ich a sprostým budú pomáhať, len aby nevyzerali ako úplní idioti – tým proti nim budú hádzať polená, odvádzať ich od tém a kradnúť im čas a robiť z nich idiotov. Kto sa hry na idiotov nezúčastní – ten prehrá aj tak! Aby bolo jasno – okolo Kotlebu je zásadné mediálne ticho, lebo si spočítali, koľko prináša prezentácia kotlebovcov – „náckov“ a ich popularizácia kotlebovcom hlasov – takže „Quit“ – a teda nie, žeby kotlebovci nič neriešili. Keď to pôjde takto ďalej – mnohí na Kotlebu zabudnú. Pokiaľ s tým kotlebovci niečo neurobia – ja by som na ich mieste rozobral RTVS do šróbika – delimitoval-sanoval to ako organizáciu plnú nákazy! V rámci volebného programu! Zrušiť ten chazarský mediálny bordel a vytvoriť úplne novú informačnú inštitúciu – ako mediálny orgán moci nášho štátu – nie moci sionistov!

        • Tošo napsal:

         1. Nikto v tedy moc nevyskakoval. Vieme čo by to znamenalo. Od v tedy sa sytuácia zmenila a USA si dnes nemôžu dovoliť zrovnať so zemou i nás. Dnes je možné a potrebné začať „vyskakovat“. Dnes to GP podporuje. V tedy by nás udupali

         2. Daňo sa motá aj okolo iných. Ibaže Harabin sa ho nebojí. Táto demagógia na tému „Daňo-Harabin“ … . Harabin poskytuje rozhovor každému, kto ho osloví.

         3. A nedochádza snáď k rozkladu štátu?

         4. Bohužiaľ, má pravdu. Ale uznávam, zbytočne to preháňa a robí si nepriateľov.
         U nás je úplne bežné, napr. to čo sa stalo Daňovi na tlačovke PS. Policajti prídu, ale od mafiánov, násilníkov … Ani nevyžiadajú preukaz totožnosti. Miesto toho za pridajú na stranu útočníkov a mafiánov (vlastná skúsenost.) máme snáď zatvárať oči? Nedávno bola v médiach správa o tom, ako zadržali kradnuté auto a dali to len ako priestupok, lebo zlodej/Drogoví dealer/mafián bol ich kamarát. Škoda že ich usvedčil záznam z vnútornej kamery v aute. A to nepriniesol Daňo ale mainstreem a je to fakt. Podobnú skúsenosť majú stovky tisíc ľudí žijúcich na Slovensku. Prečo to vytíkaš Daňovi a nie polícii a jej vedeniu? To sa máme tváriť, že sa to nedeje, len aby niekto nepovedal, že rozkladáme štát? To robia oni sami. My nepracujeme proti polícii ako takej. Ale proti praktikám konkrétnych ľudí. Neobracajte to len pre osobné antipatie. GINN je Globálny projekt. Nástroj riadenia. Treba ho uchopiť.
         Daňo narozdiel od ostatných nediskredituje políciu. Polícia sa diskredituje sama. Policajti sa diskreditujú sami a Daňo to len ukazuje. V tomto ohlade je jedno do akej lóže patrí. Z pohľadu zákona má nejaké práva a tie mu beztrestne upierajú. Ak to podporíme, čo čaká nás?
         To že polícia je Mafiánska organizácia/Legálna štátna mafia je proste fakt.

         5. Harabin chápe svet z pohľadu práva a zákonov. Prečo by mal v tomto smere…
         Veď Daňo je v práve a má pravdu.
         Problém vidím v spôsobe, akým tú pravdu presadzuje.

         6. Máš lepšiu variantu?

        • proud napsal:

         „1. Nikto v tedy moc nevyskakoval. Vieme čo by to znamenalo. Od v tedy sa sytuácia zmenila a USA si dnes nemôžu dovoliť zrovnať so zemou i nás. Dnes je možné a potrebné začať „vyskakovat“. Dnes to GP podporuje. V tedy by nás udupali“…….to je prvni lez(zrejme a doufam,ze nevedoma),Usa si vzdycky delaly co chtely podle toho co se jim prave,a do budoucna hodilo bez ohledu na cokoliv a kohokoliv presne podle toho ze ucel sveti prostredky a kdo chce psa bit,hul si vzdycky najde!

        • proud napsal:

         Zapomel jsem dodat ze proto prave valci s GP ac je jeho armadou!!!!!!!

        • proud napsal:

         3/………..nedochazi,protoze s koloniema si muzou majitele delat co chteji a stat nnikdy nikde nebyl,nejdel se dostala snad rebublika,pokud byla lepsi nez to pred ni o cemz pochybuju,mozna nekdy nekde na pocatku,ale to se nejspis nikdy nedozvime.Do ostatniho ti nekecam,protoze ty koho jmenujes neznam a ani me rabini a jim podobny nezajimaj.

        • Tošo napsal:

         Snáď mi chceš nahovoriť, Proude, že v tedy bolo možné vystupovať proti politike USA, tak ako dnes? Veď dnes je to možné práve preto, že Elita USA dostáva od Globalistov na frak. Ale Maroš má v jednom pravdu, ak v tedy mlčal ako ostatný a dnes je takto hustý, že až ide podávať trestné oznámenia, čím poškodzuje štát, tak tu niečo smrdí.

        • proud napsal:

         Chci Toso,vystupoval jsem proti politice USA primo tam od roku 2001 az do doby kdy jsem odjel domu,vic jak desetileti a stalo se mi neco???

        • proud napsal:

         Do tejdne co spadly veze a rozlezelo se mi to v hlave jsem vedel ze v us politice neco hodne smrdi a zacal jsem se tim zabejvat.Postupne jsem nachazel dalsi a dalsi veci.Presto si myslim,ze vnitrni politika USA byla pro obycejny lidi lepsi nez v cely Evrope, bez vyjimky!!!!!!!!!!! O vnejsi politice nema cenu mluvit,to je na vystrileni cely vlady,podobne jako vsude jinde i za tu vnitrni.

        • Tošo napsal:

         Ty si bol vysoký štátny funkcionár? :O

        • Tošo napsal:

         No, a presne o tom to je. Ty by si ich vystrieľal. To si dovoliť nemôžem. Musim pracovať inak. Ale fajn. Aj to je spôsob. Mimochodom, v minulosti to už skúšali. Dostalo nás to sem.
         Videl si Hru o Tróny?
         Pozri si. Zatiaľ je 7 sérii. Točí sa posledná. Možno ti to pomôže, čo to pochopiť.

        • proud napsal:

         Nepomohlo a nepomuze,dokud budou hnany stada a ovcani,to je naprostej zaklad bez kteryho se nemuzes dostat dal,diky ovcanstvi tady mas pride pochody,umirani na rakoviny,praci za hubicku a od nevidim do nevidim a vubec celej ten zpusob stadniho zivota.

  • Maroš napsal:

   Tošo napsal:
   7.10.2018 (9.15)
   „Máte tam v ČR niečo ako je u nás Kotleba?“

   1/ V antickej otrokárskej spoločnosti bol otrok objektom práva – teda nie subjekt vlastných práv, teda VEC, teda ako donedávna u nás pes – síce už povýšený medzi bytosti – a pozitívne diskriminovaný nad iné bytosti – nad jatočné zvieratá, ale stále len ako objekt práv, pretože pes nemá šancu práva si vymáhať – môže len bojovať o svoje prežitie.
   2/ V slovenskom šoubize účinkuje rapper VEC – ktorý je svojím menom tak stotožnený, že vydal vyhlásenie, podľa ktorého Slovania sú geneticky preddisponovaní NEchápať VECI. Rodení otroci – podľa kokota sioVECA.
   3/ Nazvať Kotlebu VECOU – je prejav arogancie. Neserie ma nerešpektovanie Kotlebu ako takého – to je každého VEC – ale mňa štartuje každý prejav arogancie – a potom sa ja prejavujem agresívne! Odbočím – príborové nože majú práve preto zaoblené špičky – lebo prejav arogancie „SUPERslušných“ nasiera pri jedle úplne najviac! To ti v hre o Tróny ešte neukázali?
   4/ Takže sa nám tu objavil siotroll Tošo, ktorý sa tvári, akoby práve priletel po 100 rokoch z Marsu – a hneď nadhodí tému Kotleba – potom ju akože umne rozoberá – tak aby sa zo svojich slniečkárskych vedomostí nezbláznil – a hlavne – pokrytecky sa tvári ak slušniačik, čo si sem náhodou odbehol – z Marsu!
   5/ Remek údajne vyletel do kozmu – Remiáš reálne vyletel do vzduchu – a Tošo sem priletel – s chuťou sa pustiť do – nejakého Veca – českého Kotlebu! Tak mu ho dajte kurva – nech je sranda!
   6/ Takže siobratia „Češi“ – „Máte tam v ČR NIEKOHO takého – Gójima, ako je u nás Kotleba? Lebo snáď viete, čo vždy treba urobiť s najschopnejším Gójimom – či?!
   7/ Takže Tošo – „Máš NIEČO?! Chceš NIEČO?!“ Chýba ti raketové palivo späť na Mars? Češi nemajú takého niekoho, ako Kotleba – a formát Sládek nerovná sa formát Kotleba! Ani na tisíci pokus!
   DJOGANI – Idemo Na Mars – Official video HD
   https://www.youtube.com/watch?v=wt4L9NZTOmE

 15. Tošo napsal:

  Haha :D to je dobré. Japonec (či?) je Český vlastenec :D to ste dopadli.

  Moc o vašej politike neviem, ale nedavno som pozeral Okamuru v nejakej relácii na ČT24. Ako tam riešili otázku Chemnitzu. Dobre že moderátor Okamuru nenazval Rasistom. Tomiovi už tiekli nervy :D. Mal by to zvládať trocha kľudnejšie, ale to sa ľahko hovorí. Ja by som totiž toho moderátora zmaloval na dúhu.

  • Maroš napsal:

   Tošo – Okamura je osoba riadená v pozadí Novákom-Večerníčkom – nedávno to pustil von sám – Okamura asi už „jemne“ posiera jeho stratégiu svojimi rôznymi kontroverznými vyjadreniami – napríklad, že podporí výchovu detí registrovanými homosexuálnymi partnermi – ak by bol otcom dieťaťa jeden z partnerov – takže čo to je? – priestor na lavírovanie? Z praxe poznám rozpadnuté manželstvá skrytých homosexuálov – za socíku – z viacerých detí aspoň jedno homosexuálne, rovnako skryto – ono je to dôsledok vzorového správania. Ich manželky – dosť mužatky, chlpaté nohy, ruky – kompromis – ale dobre – možno len chceli rodinu a možno len chceli vlastné byty. Ale vtedy to aspoň tak nerevalo – s mnohými som mal konflikty – keď sa ožrali – srali na to, že ja som hetero – boli dotieraví – na mňa hľadeli už len ako na sexuálny objekt. Pokiaľ som nevyštartoval, že mu už prijebem – tlačili s pomútenými očami – „a póď!“ – HNUS!!! Otázka – ako bude hľadieť na takého dieťa partner jeho otca – keď si ho tiež vyberie ako budúci sexuálny objekt – veď u takýchto rodičovský ochranný pud zákonite nefunguje a zároveň sexuálny pud je veľmi silný – zvlášť ak sa nejako oslabí jeho sebakontrola – alkoholom, drogami, navyše homosexuálne partnerstvá sú veľmi promiskuitné, takže ani rešpekt voči decku niekoho, s ktorým musíš ešte bývať – ako v podrbanom manželstve s cudzím deckom. Takže – aj takto vie „mudrovať“ Okamura – Večerníčkov koník.

   Okamura bol v decáku šikanovaný a má na háku zdravé prostredie pre nejakých českých „panchartov“. „Vlastenec“.

   • Tošo napsal:

    Takže vybočil od scenára? Globalisti svoj projekt nikam nezahodili. Stabilizácia V4 je len sytuačná potreba. Tomio to možno i myslel ok. Ale tiene nezatieniš. Pochopil som že pracuje na Globálnych projektoch. Lavírovanie je možno výsledok pritlačenia k múru. Globalisti vedia, že teraz to naraz nejde, narozdiel od P-Elít. Ani to nieje žiadúce. Ale chcú to udržať do budúcna. … Či? Ako hovorím, moc to tam v ČR nesledujem. I u nás iba letmo. Len aby som mal nejaký základný obrázok.

    • Maroš napsal:

     „Ako hovorím, moc to tam v ČR nesledujem. I u nás iba letmo. Len aby som mal nejaký základný obrázok.“

     Tošo – ty si ten NÁŠ správny ovčí informačný graduál! OSOBNOSŤ! BUĎ NÁŠ VODCA! Ani mi už nebudeme nič sledovať – ani to – ako nás jebete do zadku! Tošo – teba sme tu potrebovali dávno – trollovia sú na vyhynutie – ešteže máme teba!
     Tu máš svoj základný obrázok!
     https://pp.userapi.com/c849228/v849228345/9375b/2piUEyLdIUQ.jpg

    • Tošo napsal:

     Misto nezmyselnej agresie, ironizmu a podobne by si mi radšej mohol napísať v čom sa mílim.

     „Globalisti svoj projekt nikam nezahodili. Stabilizácia V4 je len sytuačná potreba. Tomio to možno i myslel ok. Ale tiene nezatieniš. Pochopil som že pracuje na Globálnych projektoch. Lavírovanie je možno výsledok pritlačenia k múru. Globalisti vedia, že teraz to naraz nejde, narozdiel od P-Elít. Ani to nieje žiadúce. Ale chcú to udržať do budúcna. …“
     Doplním: Okamuru začlenili do verzie zo zachovaním gender projektu v ČR do budúcna… ?

     Za 1. Skús miesto pičovín písať k veci. A za 2. Sa tu nepovyšujem. Tak si tu iróniu nechaj. Ak máš pocit, že áno, tak mi to normálne povedz miesto týchto zbytočných prejavov „kokotizmu“ (s prepáčením, bez urážky).
     Za 3. Aby som sledoval všetko a v šade do podrobna by mi muselo úplne jebať. „Letmo“ môže znamenať aj, omnoho viac než 4 milióny ľudí na Slovensku.
     Okrem politiky sú v živote aj iné veci.
     Za 4. Aby bolo jasné. To že zvažujem Harabina na prezidenta, neznamená že ho totálne a bezmedzne žeriem, ani že ho budem voliť na 100%. Kandidátom ešte nieje koniec a každý má plnú skriňu kostlivcov.
     Mimochodom. Kolem zeme letí šuter v tvare lebky.

     • Maroš napsal:

      Tošo – „Aby som sledoval všetko a v šade do podrobna by mi muselo úplne jebať. “ – tak si nevyberaj len hrozienka z bábovičky – alebo navštevuj weby o varení a pečení – pretože ak by som mal každému – „namiesto agresivity a pičovín“ – vysvetľovať to, o čom nevie, pretože ak by mal – muselo by mu jebať – potom by muselo jebať mne!

      A ty si sem nevrazil z otázkami, ale s určitými jednoznačnými závermi! Volá sa to „tvoj názor, na ktorý máš právo“ – takže pokiaľ nemieniš prioritne rešpektovať právo na pravdu – a hlavne na vedomosti o veci – tak budeš zažívať to, čo zažíva každý, kto sa serie kartárom do hry – „Kibic – drž hubu!“

   • proud napsal:

    To je dobre napsany,co se buzen tejka…..porad nikdo nechce pochopit ze jde o lecitelnou „nemoc“(uchylku),kdyz budem takhle podporovat nemocny morem,dlouho tu nebudeme……..jak je mozny ze jednu nemoc podporujeme,druhou jakoby lecime,a porad nic nevidime a nic nam nedochazi….?

  • Maroš napsal:

   Tošo – „6. Máš lepšiu variantu?“ – áno mám! Lepšiu mediálnu variantu!

   Alebo zrušíme LEN PADLÝCH anjelov – alebo zrušíme štát aj s dobrými anjelmi! Alebo budete robiť z komára slona – alebo nebudete! Ak chceš generalizovať ty s tvojimi príkladmi – mohol by som generalizovať ja s mojimi príkladmi – ale to by bola chyba! Pokiaľ niekto bude generálne neustále osierať dobrého lekára a dobrého policajta – samozrejme, že sa nakoniec tí dobrí anjeli na to vyserú a odetia inam!

   1/ Túto organizáciu GINN – vôbec nepotrebujem!
   https://www.ginn.press/
   Zo zákona je toto povinný vykonávať Inšpektorát práce, ktorý sionisti odčlenili od Úradu práce práve preto, aby IŠ NEVIDEL a NEMUSEL riešiť porušenia pracovného práva hneď v zárodku = ochrana „kapitálotvornej“ vrstvy primitívnych zamestnávateľov = systémový rozklad štátu! Takže ma neser – mne samému 5 nevyplatili mzdu a poznám chlapíka, ktorému v priebehu jediného roka zamestnávatelia 10 x nevyplatili mzdu, takže išiel už potom z roboty do roboty počas skúšobnej lehoty – bral nevyplatenie mzdy hneď v prvom mesiaci ako signál, že je to piča firma a treba urýchlene vypadnúť!
   Takže do piče s GINN, keď treba do piče nakopať Smer a toho ich kokota Richtrera – aby IP vrátili späť do systému ÚP – ako systémové opatrenie! A ja ako bývalý BOZP – GINN nepotrebujem preto, že existuje kopec BOZP firiem, ktoré ti pracovný problém v zastúpení aj s poradenstvom vyriešia profesionálne na rozdiel od „iba“ právnika Daňa – lebo Daňo určite nie je odborník na pracovné právo – na to je odborník každý ozaj profík BOZP! Bodka!
   2/ Odčlenenie Inšpektorátu práce od Úradu práce bolo vykonané aj kvôli tomu, že sa nevedeli zbaviť takých fundovaných kritikov toho ich chazarského bordelu okolo roku 2000, ako bola napr. JUDr.Zuzana Svitoková – aby sa jej ako Bratislavčanky zbavili, tak preniesli pracovisko centrály IP do Košíc! A dochádzaj a vyser sa na rodinu, alebo choď do piče! A to je kurva ten BIG zamestnávateľ – štát do piče! – ktorý ten váš chazarský GINN vidieť nechce! Lebo ide o chaos – o rozvrat v prvom rade – ale tvárite sa, že zachraňujete!

   Martin Daňo – zakladateľ GINN!
   Dvaja mediálni Chazari – Daňo-Kraus! Sio-mediálna varianta!
   3. Martin Daňo – Show Jana Krause 14. 6. 2013
   https://www.youtube.com/watch?v=5c34VKw6z_E

 16. niSas napsal:

  Se divím, že se blboni divěj, že duté květáky co volí duté květáky si na kobylincové hoře květáky přepočítali. Dokud se nenaučíte volit přímo své potřeby a registrovat je do sečítání tak na sáně v zimě a kolo v létě můžete zapomenout. Dostanete dycky jen květáky. Kokoti. Dle hesla že květáky patří všem.

  • proud napsal:

   Ano:-),i kvetaky budou patrit vsem :-)

   • niSas napsal:

    Gdož jsou všichni za-konem a sklízí blboňskou mízu , kerá ofšem roste, ty nigdy nenapadne se jí ani demosgraticky zbavit. Si eště nějakej kokot myslí, že gdyž rozkradli zem, sepsali tisíce za-konů a spolupracují s každým hajzlem, kerému stačí jen zaplatit aby zůstali u lizu, že by na takovou pitomost jako volby květáků zapoměli? To si eště dnes, skoro po třiceti letech děláte z blboňů prndel? Chci se blboňů zastat, navrhuju jim, dělejte to samé jjako šmejdi. Pište a uzakoňujte svoje potřeby a gdyž se to celé sečte, je vás víc, budou podíly na neprodejné půdě, budou podíly na rozpočtu a bude na světě mír.

  • John_Pitralon napsal:

   V přepočítávacích místnostech bylo zjištěno 47% vyhecovaných květáků.

 17. Paul Durham napsal:

  volby dopadly dobře, čím hůř tím líp, to trápení po řípem je třeba humanitárně rychle ukončit ránou z milosti

  • Maroš napsal:

   Příště – Volte Jeleny a Jelimany z Jelitova! /Neskutočný bordel a miestne bandy – viac chaotický volebný systém v totalite pseudodemokracie asi inde ako v Čechách neexistuje/
   https://volby.idnes.cz/

   • proud napsal:

    Volte jen sami sebe,odborniky si nechte jako svy zamestnance jako poradni nevladni sbory,protoze vladou jste vy,vladnout budete za pomoci managementu odborniku,vasich zamestnancu a primejch referend,tecka,hotove.Muheeee,ze, „Sasku“:-)

 18. niSas napsal:

  Sazeničky květáku už hnijou. Že něco něgde nějak smrdí. Smrdí to z květáku, kerej nemá podíl na neprodejné půdě. Dosáhl maxima sazeničky a umírá. Umírá pravidelně každá generáca sazeniček květáku. není jim pomoci, páč trvalý růst a život vypadá totálně jinak. To neojebete, květáci z truhlíků. Můžete se aji posrat , přirozený to takto nigdy nebude. Na to vemte jed, kokoti. Heh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!