P.C.Roberts: Všechno je podvod

petrovIzraelský agent na terorizmus a skryté vraždy vysvětluje, že domnělý útok na Skripalovy s údajným nervovým plynem, je pro každého, kdo má o věci pojem, naprosto zřejmým podfukem: „Je to jedna stupidita přikládaná na stupiditu přecházející“. říká izraelský expert. Souhlasím s ním. Jedna otázka však stále ještě trčí ve vzduchu. Proč se britská vláda domnívala, že jí takovýto ubohý a průhledný podfuk projde?

Shodou okolností se mi v době, kdy jsem nad touto otázkou dumal, dostala do rukou kniha P.R. Griffina a E. Woodsworthové s titulem: 9/11 bez masky, která mi tuto otázku zodpověděla. Když totiž britská vláda viděla, jak idiotská západní populace spolykala oficiální vládní pohádku o pár Saudech, kteří bez znalosti řídit letadlo a bez pomoci jakékoli zpravodajské služby způsobili totální kolaps bezpečnostního aparátu USA – A NIKDO NEBYL ZA TOTO KOLOSÁLNÍ SELHÁNÍ UČINĚN ZODPOVĚDNÝM – usoudila, že lidé, kteří uvěřili i takovéto lži, uvěří už všemu.

Došel jsem ke stejnému poznání roky předtím, než byla oficiální vládní teorie o 11. září rozmetána tisíci vědců, architektů i vojenských i civilních letců z USA i ze zahraničí, ale jedna otázka v hlavě zůstala: Když tedy ne Saudové - KDO TO UDĚLAL?

Známý publicista Ron Unz odpovídá, že to byl Izrael – a nikoliv tedy Bush a Cheney. A stejný názor vyslovuje ve své poslední knize i Ch.Bollyn.

Zdá se být jisté, že Izrael má v té věci skutečně prsty. Máme zde např. agenty Mossadu, kteří jásají, když pád dvojčat Světového obchodního centra (WTC), natáčejí. Museli tedy o věci vědět, když byli na místě včas a připraveni filmovat. Později se objevili i na obrazovkách izraelské televize.kde prohlásili, že byli do USA vysláni, aby tam pád budov WTC nafilmovali.

Čili: O útoku 11. září se vědělo předem a zničení budovy č. 7 WTC ohlásil reportér BBC, stojící před budovou, která před ním stála neporušená, dokonce celou půlhodinu předtím, než spadla.

Svědectví Unze a Bollyna proti Izraeli je přesvědčivé. A souhlasím s Unzem i v tom, že Bush ml. nebyl součástí spiknutí. Kdyby totiž ano, stál by na scéně a uděloval by rozkazy k hrdinné odplatě Ameriky za první teroristický útok proti ní spáchaný. Ale byl z osudného místa odsunut a namísto něj řešil situaci na místě Cheney.

Nu a zdá se, že právě ve věci účasti Cheneyho na incidentu se s Unzem rozcházím. On říká, že Cheney nebyl stejně jako Bush ml. do spiknutí zapleten, ale já mám za to, že zapleten byl. Cheney a jeho korporace Haliburton měla z akce výrazný prospěch. Haliburton dostal od vlády kontrakty pro služby v Afghánistánu i v Iráku, a Cheney pak, jak dokazuje publicista E. Griffin, dovedl tehdy k vítěznému cíli své celoživotní prahnutí po tom, aby výkonná moc vlády byla nadřazena nad americkou ústavu i statutární právo USA.

A navíc. Mossad by bez pomoci jistých lidí, fungujících uvnitř americké vlády, nedokázal útok tak obřího rozměru sám provést. Pouze americká oficiální místa mohla totiž nařídit početné simulace útoku za plného provozu, aby tak zmátla jak řídící pracovníky leteckého provozu, tak i americké vojenské letectvo. A nebylo ani v pravomoci izraelské vlády vydat rozkaz k okamžité likvidaci hory trosek, která po útoku zůstala, a tím i k zametení stop po těch, kteří jej spáchali. K tomu byl potřebný souhlas vlády. Mocné ocelové konstrukce a trámy, vykazující všechny podoby zkroucení, které nemohl způsobit obyčejný požár, ale jedině nano-termit, byly se spěchem odeslány do Asie k roztavení a novému zpracování, a nikdo též dosud nevysvětlil, jak mohl obyčejný oheň roztavit v Dvojčatech i zdivo.

Unz má pravdu v tom, že Izrael si v New Yorku v onom roce 2001 počínal jako bandita. Svým útokem se zbavil poloviny svých rivalů na Středním východě, ze kterých mu do dnešního dne zbyly už jen Sýrie a Irán, a Trumpův režim jej tlačí do dalších výbojů i do tohoto směru. A dokonce i proti Rusku, které by mohlo, kdyby chtělo, zničit jak Izrael, tak i USA.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/10/05/everything-is-a-hoax/
91 Komentářů k P.C.Roberts: Všechno je podvod

 1. Jan Jinsky napsal:

  A proč se ruská vláda domnívá, že plukovník tajné služby, kterého vyznamenala, je civilista se zájmem o katedrálu v Salisbury? Na to by odpověď nebyla?

 2. Ďuro Trulo napsal:

  Milý Jene!
  Odpověď na tvou otázku je triviální. Stejně jako v případu kuciak je třeba v v případu skřípal ukázat prstem na nic netušícího viníka (typicky židovská taktika). V případu skřípal tím viníkem má být Putin a sám medveděv ho má odevzdat do hágu, aby ho tam odsoudili (zavraždili jako Miloševiče). Holt zrůdy si již nevytvářejí ani krycí příběhy (není čas ani peníze). Trumpův soudce už asi těch 50 000 žalob na satanské neokony podat nestihne. III. světová to jistí!
  Pravopisné chyby jsou účelové (umocňují vážnost a nevážnost pojmů, jmen a názvů).

 3. John_Pitralon napsal:

  Top 5 měst zničených nejdivnějšími apokalypsami https://www.youtube.com/watch?v=KmJcOsn3dEE
  Svědectví o explozích 9/11 https://www.youtube.com/watch?v=49YT100WK0Y

 4. VK napsal:

  Bacha na Jinského !!! Je na každé diskusi a celý čas u PC.
  Bud je přesvědčený nezaměstnaný nebo ho někdo platí za sezení u PC.

 5. Jana napsal:

  Napsala jsem Robertsovi k tomu komentář...

  Dear Mr. Roberts,

  I´ve read Your article (wich was as many others translated and published on our Czech website NWOO.ORG ) https://www.paulcraigroberts.org/2018/10/05/everything-is-a-hoax/

  I agree with You that people like Cheney and some others from US government were involved, not only Izrael agents.

  I´ve read the book Solving 9-11 from Chris Bollyn in which he blames Chertoff (who ordered the destruction of steel from GZ) and P-tech (Israel agency which had means to confuse air trafific controllers / communication) .

  Have You read his article about Ptech? It is very interesting.
  http://www.bollyn.com/did-mossad-deceive-the-us-military-on-9-11-2

  It is also interesting that some of "debunking" articles for Popular Mechanics were written by Benjamin Chertoff - the cousin of M. Chertoff. Not coincidence I think.

  ..."He moved to Popular Mechanics in September, 2004. There, he worked as the magazine's research editor, and helped to manage the reporting for magazine's March, 2005 9/11: Debunking The Myths story, as well as the magazine's coverage of the aftermath to Hurricane Katrina, and many other aviation, military and technology stories. He held the position of Online Editor of Popular Mechanics, and edited all the digital outlets of Popular Mechanics Magazine.[2]"..

  https://en.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Chertoff

  I react to Your text: ..."Moreover, it was impossible for Mossad to pull off such an attack without high level support in the US government. Only a US official could have ordered the numerous simulations of the attack underway in order to confuse the air traffic controllers and the US Air Force.

  The Israeli government could not have ordered the destruction of the crime scene,"...

  God Bless You and Your work

  Jana Karaskova
  Czech Republic

 6. Rocco napsal:

  Mně připadají jeden jako druhý a ještě jsou podobní ODS starostovi Řeporyje Novotnému.

  Zíív, zíív, nudááá.

 7. John_Pitralon napsal:

  Horkýže Slíže - R n´B soul https://www.youtube.com/watch?v=CvgUPpykNDM

 8. Maroš napsal:

  Okultní zločiny ŘÁD SLUNEČNÍHO CHRÁMU (Occult Crimes 2)
  https://www.youtube.com/watch?v=DXYd04G84F0

 9. niSas napsal:

  Nazdar kokoti. Dodnes ste nenapsali každý sám za sebe ani jednu potřebu. Plkáte a serete magořiny podle toho jak vám je sypou. zfetovaní blboňi, co nemají ani dvě pohromadě. Je mi z vás nanic.

  • vilon napsal:

   Sasine, chováš sa nepristojne, a ešte za to berieš peniaze, si mizerný troll. A vôbec, čo sa s tebou bavím. Toto jesenné počasie je nejaké divné, suchota, teplo, a vysoká koncentrácia prachu v ovzduší, nedá sa dýchať, klimateroristi nad vých.Europou zastavili prudenie,a odkláňajú vodu mimo nás, Severný haarp pri Gronsku vypálil dve šlehy, vidno to aj na mape - http://www.yr.no/satellitt/europa_animasjon.html

   • niSas napsal:

    O čem vůbec točíš? Napiš co potřebuješ. buď první mezi kokoty.

    • proud napsal:

     Sam ses kokot a na druhy to svadis........

     • niSas napsal:

      Kokoti, řaďte se do proudu. Pak to spočítám.

      • proud napsal:

       To dost dobre nepujde:-)))))))))))))))))))),protoze proud kope :-))))))))))))

      • Eschatolog napsal:

       tak ja budu prvni ve fronte: mam potrebu odebrani volebniho prava bezdetnym zenam a vsem muzum kteri neabsolvovali zakladni vojenskou sluzbu

       • niSas napsal:

        1) Volení požadavků, písemně, na věcná plnění mají nárok dcery a synové od naší mámy, keří aktuálně drží podíly na neprodejné půdě po předcích.
        2) Synům a dcerám od naší mámy, po obřadu přijetí dospělosti, je vyplácen rovný podíl na rozpočtu a to bez podmínek.
        3) Dcery budiž vedeny společensky k mateřství a synové budiž vedeni k obranné zdatnosti (bezpečná obsluha laserových a magnetodynamických zbraní).

        • proud napsal:

         Udelat z republicky s par trumpetama takovou militantni malocinu? Ty teda jedes,to ti povim:-)))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Jenze nikdo se nebude rezat za vlast ktera mu nepatri, aby se jeho otrokar mel kde mit dobre,NASRAT!!! To je taky duvod dnesnich "profesionalnich" armad,kde je vojak jako zamestnani,protoze jinak by ani armada nebyla,kde neni vlastenec,neni narodni vojak,jen zapraskanej zoldak.

        • proud napsal:

         Ale na co ti vlastne pisu neco co stejne nejsi schopnej pochopit............

        • niSas napsal:

         Gdo se zřekne podílu na neprodejné půdě po předcích, ztrácí nárok na volení psaných potřeb. Registrované podíly v družstvech podílník neztrácí, nemá z nich ale přímý užitek, dostává jen podíl na hospodaření družstva. Heh

        • proud napsal:

         Koukam ze jsi mistrem v podminovany diktature,proc se tomu vubec nedivim? :-)))))))))))))))

        • proud napsal:

         Jen rozdeluj,rozdeluj :-)))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Kdo nema holinky a nekouka mu z nich slama,neni nas,hop,ho,hop:-)))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Co ti rika napriklad v zakladnim nepodminenym prijmu ono slovo NEPODMINENY? :-))))) Asi nic, jak to pozoruju:-).Mas to vymakany,hlavne dobre promysleny :-))))))))))))))))))))))))))

        • niSas napsal:

         Všechno všem už blboni měli a přišli o to škrtem pera bombarďáků z prognosťáku. Chtěli hajzl papír a dostali ve slevě lokomotivu. Že je prý lepší holub na střeše, v nose, než vrabec v hrsti. To je ale starodávný ojeb, lepší sou už jen démosgrátické skořápky. Díváš se jak se myklíkují, strategicky mění polohu, dokonce ti ukážou kuličku a pak zase míchání, že teda ukaž. ÁÁáá vedle, vedle... Muheeeeee

        • niSas napsal:

         ... 2) Synům a dcerám od naší mámy, po obřadu přijetí dospělosti, je vyplácen rovný podíl na rozpočtu a to bez podmínek....
         Myslíš tedy, proude, že podíl na rozpočtu by měla mít nedospělá děcka?

        • proud napsal:

         Nase decka?....................samozrejme! Vznika narozenim,zanika smrti.

        • niSas napsal:

         Sem si myslel, že montovat do výchovy bankocetle, by byl hřích. Že bych tam přece jen chtěl kus té láskyplné závislosti na rodičích. Že gdyby na mě startoval desetiletý usoplený proud, že mu jako patří všechno všem, že si to klidně koupí, tak bych ho musel asi zapleštit. Heh

 10. michal napsal:

  Dobrý večer,
  něco mi říká, že Jan Jinský není nikdo jiný, než samotný Jakub Janda, trollích zmetků král, přezdívaný kUnda. Stejné názory, stejně povýšený tón a stejné iniciály..
  Asi sem opět zavítal pro inspiraci k nějakému aktualizovanému seznamu, či tak něčemu.
  Admin by mohl zveřejnit jeho ip a třeba by nějaký šikovný hacker zařídil, aby mu monitor vybouchnul do ksichtu, když si ho zrovna bude honit nad vlastní nahrávkou..
  Jo a zkuste uhádnout, kdo ho platí, za kurvení se u klávesnice..?... Správně, jsme to MY všichni z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska.
  Zdraví Michal.

 11. Maroš napsal:

  Sergej Chelemendik
  V Bratislave, 3. septembra 2009
  Stratégia prežitia Slovenska a Slovákov - torzo článku...

  "Obraciam pozornosť čitateľov týchto riadkov na jednu veľmi dôležitú okolnosť: ani Stalin, ktorého vyhnali z cirkevného seminára, ani Hitler, ktorého neprijali na rakúsku akdémiu umení nemali vyššie vzdelanie, dokonca ani neovládali cudzie jazyky, ale boli najlepšími znalcami svetovej politiky počas mnohých rokov.
  Vyznačovali sa schopnosťou fenomenálne rýchlo sa učiť. Preto noví lídri vôbec nemusia mať za sebou prestížne univerzity, či dokonca diplomatickú kariéru, ktorá človeka obvykle mení na zbabelého úradníka.
  Musia to byť vlastenci, vyznačujúci sa analytickým myslením, ktorí sa vedia rýchlo učiť a ktorí sa rozhodnú poskytnúť svoje umenie do služby svojmu národu.

  5. Môže existovať reálny mechanizmus odporu voči maďarskej expanzii?

  Nedávno na prechádzke po centre Bratislavy som počul úryvok vety postaršieho muža popíjajúceho v kaviarni pivo: “Keď Maďari nás okupujú...” Muž hovoril seriózne. Môže sa Slovensko vzoprieť maďarskej expanzii? Isteže, áno, ak bude chcieť. Správnejšia otázka znie, či bude chcieť? Slovenskí lídri môžu mať takúto jednoduchú a večnú stratégiu malého národa, ktorý nevie bojovať: “Keď okupujú, tak okupujú. Taký je náš osud”. Táto stratégia má právo na svoju existenciu. Rusov utláčali svojho času dobre organizovaní a silní Tatári a Rusi si celé stáročia opakovali magickú formulku: “Vyčkáme, pravoslávni, pokým sa Tatári pominú!” A Tatári sa nakoniec pominuli. Mimochodom, táto stratégia má aj veľa mínusov. Napríklad môže sa dlho čakať a nedočkať sa. Treba znášať ťarchu a poníženie okupácie. Ale možno si Slováci povedia: “Vyčkáme, kým niekto opäť nezačne okupovať Maďarov”, Tým viac, že v minulom storočí sa to stalo niekoľkokrát. A čo je pre Maďarsko zvlášť ponižujúce, po prvej svetovej vojne ho okupovali Rumuni, zďaleka nie najúspešnejší dobyvatelia v Európe. Dobre, povedzme ešte tak Nemci alebo Rusi... Ale rumunská okupácia bola pre Maďarsko veľmi ponižujúca...

  Je jasné, že maďarská expanzia je zjavná už dnes, je jasné, že Slovensko sa proti nej nejakým spôsobom postaví.

  6. Vedomý, nenásilný odpor.

  Noví lídri budú musieť stráviť jednoduchú myšlienku: ak mocní tohto sveta začnú krájať mapu Európy a juh Slovenska opäť dajú Maďarom, potom sa možnosti Slovenska postaviť sa proti tomu, obmedzia na možnosti dohodnúť sa s mocnými tohto sveta alebo využiť ich konflikty. Sú to slabé možnosti a je to ťažké, hoci nie beznádejné.

  Dohovárať sa s Maďarmi a Maďarskom nebude o čom. Sever krajiny Maďari nebudú okupovať. Myslím si, že nebudú ani juh, Maďari už dávno nemajú čím okupovať. Ale pripojiť k “Veľkému Maďarsku” juh Slovenska teoreticky môžu. Ak aj nie navždy, aspoň na nejaký čas.

  Scenáre, ktoré som opísal v eseji Slovenské Kosovo, majú právo na svoju existenciu a môžu byť realizované. Môžu byť aj základne NATO, aj mierotvrocovia na čele s Nemcami, môžu byť zobraté zásoby pitnej vody. Bude to smutné a nepríjemé, ale čo sa dá robiť. “Silný vždy považuje za vinného slabého!” povedal klasik. U Slovákov sa určite nájde “vina” a nechajú ich bez vody, najmä, ak Slováci na to budú čakať s otvorenými ústami. Život sa tým ale nekončí, tak ako sa neskončil po Viedenskej arbitráži, napriek generálovi Horthymu a jeho bielemu koňovi. Zato Slováci majú zatiaľ čas popremýšľať a bez zbytočnej hystérie preskúmať svojich susedov Maďarov, s ich mapami, zástavami a militantnými výkrikmi a pripravovať sa na svetlý zajtrajšok, skúmať svoje možnosti, s vedomím, že maďarská expanzia sa ako vždy skončí maďarskou katastrofou. A život opäť pôjde ďalej.

  7. Potrebné je vziať pod kontrolu slovenský informačný priestor.

  Tak postupuje akýkoľvek štát v situácii nebezpečenstva. Ak je Slovensko naozaj štát, urobí to. Ak to noví lídri Slovenska nedokážu urobiť, slovenský štát sa rozloží iba preto, že jeho občanov povedú do otroctva alebo na jatky, predajné, prehnité, najaté nepriateľmi za pár strieborných slovenské médiá."
  http://www.chelemendik.sk/Strategia_prezitia_Slovenska_a_Slovakov_721676225.html

 12. corgoň napsal:

  30 případů majora Zemana - 11. září
  https://www.youtube.com/watch?v=fxLmIBlAoJc

 13. Maroš napsal:

  V plnom kontexte - UNIKÁTNY KOMENTÁR - absolútny možný generálny prehľad o globálnej situácii na Zemi, aký je vôbec možný podať v jedinom komentári!!!

  Rozdieľ medzi statickým pohľadom na situáciu a CHÁPANÍM dynamických, práve prebiehajúcich procesov, sa dá pochopiť príkladom čerpania PHM na čerpacej stanici - okamžitý STAV natankovaného benzínu či nafty je na číselnom ukazovateľovi - je váš statický pohľad, ale rozumiete aj tomu, čo sa práve deje? - pretože v pozadí prebieha čerpanie a pohyb kvapaliny PHM s určitými energetickými vlastnosťami. To, že do akej mieri tento proces prebehne, zavisí na premennej - buď na vašej vôli - teda na 100%, alebo na možnostiach vašej peňazenky, alebo aj na tragickom zapojení sa energie vášho mobilného telefónu do energetického potenciálu výbušných pár PHM!

  Pjakin v tomto svojom unikátnom komentári podáva neskutočne PANORAMATICKÝ PREHĽAD globálnych tém, plánov a procesov, vďaka ktorým môžete byť Vy, aj Vaše deti, ak sú aspoň na úrovni na konci ZDŠ - V ÚPLNOM OBRAZE - ako to všetko na našej Zemi práve funguje - aké je to všetko jednoduché, keď tomu človek rozumie, a ako vďaka tomuto jedinému komentáru dokážete uvidieť aj tie nitky, ktoré vedú priamo K VÁM!
  Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 08.10.2018 Titulky CZ - oplatí sa archivovať!
  https://www.youtube.com/watch?v=B929v2_vCnc

  • Maroš napsal:

   „Generácia našich otcov mala v mililitri ejakulátu do 200 miliónov spermií. Potom ich bolo 40, 20 a aktuálne je to 15 miliónov spermií. A naše deti budú mať možno normu 1 milión. Takto to momentálne je a k tomu spejeme. Norma WHO sa bude musieť prispôsobiť. Časť populácie mužov sa teda do nej dostane, hoci majú zlý spermiogram. Počet i kvalita spermií sa však stále znižujú.“
   Poznámka – je to GENOCÍDNA agenda! – súbor opatrení – sociálne inžinierstvo v kombinácii s apeláciou na bezdetnosť – životný štýl – a JEDY!
   https://zivot.pluska.sk/clanok/550100/lekar-s-plodnostou-muzov-je-to-katastrofa-40-rocni-maju-lepsie-spermie-ako-dvadsiatnici

   Depopulačná agenda „Je nás priveľa.“ – nás je priveľa?! – alebo ICH je priveľa!
   Tak keď je nás tak priveľa – začnime konečne znižovať stavy elimináciou týchto zmrdaných novinárov! Druhý zmrd bude zase tvrdiť, že je nás málo a preto musíme prijímať migrantov!
   Kedy doboha pochopíte, aký podiel na našej genocíde majú práve médiá a novinári?! Kedy?!
   https://www.aktuality.sk/clanok/466409/je-nas-privela-skutocna-migracna-kriza-este-len-pride/

  • proud napsal:

   Tleskejte,Pjakin se tvari jako by prave objevil Ameriku,hlupaci a nevzdelanci to zerou jako novinku,ostatni uz to vedi minimalne nekolik desetileti,zalezi na veku.....tlesk,tlesk,tlesk,klante se novymu mesiasovi..........stavte kostely a zase nemusite pouzivat svou hlavu,porad dokola to stejny a az prohlidnete,bude uz zase pozde,a tak to jde od stoleti ke stoleti............

   • proud napsal:

    V tom ma Roberts pravdu,ani sam mozna nevi az jakou,ze: "Vsechno je podvod!"

    • Maroš napsal:

     Admin - koľko ťa stojí Proud mesačne? Mňa cca 30 ojro za šťávu. "Nekrmte trolly!"
     Si robíš prdel nie? Alebo práve ty nepoznáš základný psychologický profil trolla? Ty nevieš za tie roky, že Proud Hoven je troll? Alebo už je tichým spoločníkom tvojho webu? "Bitcoiny" ťa dostali?

     "Tak se stává, že je troll placeným, nebo i dobrovolným (z přesvědčení) spolupracovníkem nějaké agentury a jejich činnost bývá za účelem dosažení nějakého cíle koordinována." - no jo..., cíle....
     https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Troll_%28internet%29
     https://www.youtube.com/watch?v=KDRPnpVb5T8

     • Robo napsal:

      Proud tu prúdi zadarmo.

      Koľko ty bereš šekelov za propagáciu obrezan.ého arogantného kkta Pjaťkina, najsamlepšieho politika v celom Vesmíre?

      A predal by si za šekely aj vlastnú mať?

      • proud napsal:

       :-),zdarec Robiku,taky si vsimas jak se s nima roztrhl pytel? Kobyly kopou v posmrtny kreci,nahrnuly se jak kobylky kdyz si sio panicek vsimnul ze nejsme kolaborantskej web a zesral se strachy,honem naposilal co kde sehnal a protoze jsou cizaci na cestinu curaci levy, tak hledaj mezi vlastizradcema,klasika,jeste ty fasisticky zmrdy nechaj rikat si Slovani a myslej si ze to projde s anglickym "forever",bez klepani na celo,debilove,pritom ten blbecek bude nejspis to stejny,neli horsi buzerant a exhibicionista jak to teply Jandovo hovado s tim zidovskym rypakem.Maros ma aspon trochu sebeucty,ze je typicky Slovenskej a snad nebude teplous,jen zblblej ovcan co mu chybej drobny a panicek mu trochu nasype,jasne ze ne "zadarmo". Nektery se k tomu holt propujcej,nektery ne,aspon vidime kdo je kdo.

       • Robo napsal:

        Maroša je škoda, ale o to menej súcitu si zaslúži.
        Ten vo svojom veku, inteligenciou a skúsenosťami VEĽMI DOBRE chápe, čo robí!
        Na rozdiel od mnohých debílkov.

        Ani za zlaté prasa by som nechcel byť v jeho koži...

      • Maroš napsal:

       Tu moju ti darujem - nech ťa zoberie so sebou do pekla!
       A ako to, že ty vieš, že ten zmrd tu robí zadarmo? Ste jedna buzerantská eštébácká partia - skrývaš sa v Čechách? "Javorový vlastenec" - skôr Ivorov "vlastizmrd"!

       • Robo napsal:

        Viem, Klingáčik.

        Na zmrdov ja mám "čuch", je to môj talent.
        A teba už si Božia Ruka našla, maďarský zapredanec.

        • Maroš napsal:

         Javor-Ivor Robo Zlatoústy - teba si už našla Proudova dlaň. Zavrieš oči - vidíš mňa! Otvoríš oči - a Proud Hoven. Počuj - keď ti ho Proud Hoven hulí - aj ti to hlce? Keď sa raz tá tvoja, čo u nej prespávaš, lebo netuší, že si skrytý homonkoš, o tom dozvie z týchto stránok - nepomôže ti ani 10 kilo bižu. Ale veď Proud Hoven má veľkú búdu - budete pekne trollovať spolu - jeden bude medzitým variť alebo prať - šak víš jak to medzi bz bz chodí...
         NEXT!
         https://www.youtube.com/watch?v=U6Xci6IE1dU

        • proud napsal:

         Ja to nevim a Robik taky nejspis ne,ale az me do oci uhodilo jak ty ses podrobne informovanej.........cim to je? Vy to praktikujete tak nejak u vas v kotarech,ze ses tak v obraze? ;-)

        • proud napsal:

         Kdyby si nasla moje dlan tebe,to bysme se pobavili a potrenovali na zivym mase :-)))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         ....nez bysme ho z toho krku seskrabli....

        • proud napsal:

         Mas aspon syna aby me to nebylo tak blby a byli jste aspon dva? :-)

        • Robo napsal:

         Pozri, Proude, k akým doslova hovnám sa Klingáčik a jemu podobní uchyľujú, keď ich pristihneš pri čine:-)

         Trochu vtipu by to chcelo, zmrdi, nech je aspoň zábava.
         Nie furt tú istú pesničku..

        • proud napsal:

         S rukou na srdci musim priznat ze si s nima servitky taky neberu,takze mi nezbejva,co se zpusobu vyjadrovani tejka, nez se taky cervenat :-)))

        • niSas napsal:

         Machruješ tady že seš bouchač s dlouhou dlaní. Kulka bude dycky rychlejší než ty, troubo. Každá GPS a internetová navigace, tě poplete, tak budeš plácat kolem jako ten robot bez hlavy na obchodní lodi Nostromo. Muheeeeeee

        • proud napsal:

         Nejsem bouchac,neperu se........to jsem delaval jen pri treninkach kdy se vsichni zaroven ucili a ziskavali rychlost a fyzickou prupravu.Jiste,kulka je rychlejsi,otazka je ci kulka bude rychlejsi.Osobne strileni patron nemusim,pouta k sobe moc pozornosti,ale to neznamena,ze je vyrazeny z arzenalu ;-).

        • Robo napsal:

         Tu nejde o vulgarizmy.
         Ale len ozajstný mrzák si vezme do huby cudziu ženu, napríklad.

         Takže červenať sa ozaj nemusíš.

 14. Tošo napsal:

  Je to problém, byť TROLL

 15. Zighartice napsal:

  - Zemětřesení v Kašmíru - v Pákistánu a Indii

  - V Argentině dojde k zatčení slavného politika, obviněného z korupčních činů, které zanechaly
  Argentinu v ekonomickém "chaosu". Prezident Macri bude muset čelit demonstracím a nepokojům
  v zemi, protože situace po druhé půjčce MMF bude ještě horší a dosáhne maximálního rizika uvnitř
  domácí a zahraniční ekonomiky. To uvede zemi do bláta a Macri tak přijde o možnost obhájit
  prezidentský post v Argentině

  - Vražda na Aljašce, která na tamních obyvatelích zanechá strach, otřese Aljaškou zemětřesením 6,0
  stupně Richterovy stupnice

  - Zemětřesení 6,0 stupně Richterovy stupnice dosáhne na Havaji

  - Zemětřesení 7,0 na stupnici Richter zasáhne Chile

  - Výbuch sopky v Indonésii a Japonsku způsobí škody a oběti na životech

  - Zemětřesení o 7,0 na stupnici Richter zasáhne Itálii

  - V severovýchodní Brazílii nastane krize v zemědělství kvůli nedostatku srážek a nedostatku vody.
  Vzroste nezaměstnanost, objeví se nové skandály v Policii.

  - Silné zemětřesení zasáhne Bolívii

  - V Belgii může případná havárie vlaku usmrtit nevinné lidi

  - Silné zemětřesení by mohlo zasáhnout oblast Nové Skotsko - v blízkosti regionu Mavillette, NS, v
  blízkosti Meteghanu - Kanady -, který bude muset bojovat se silnými větry, tornády a povodněmi
  v zemi

  - V Mexiku může silné zemětřesení dosáhnout centrální části

  • proud napsal:

   A kdyz to stihnu na hajzl,smichy se neposeru do trenek a kdyz neskocim pod auto,pripadne me neprejede :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   A kdyz nebude prset,nezmoknem.A kdyz bude,pak stesti preje pripravenejm,strach te v suchu neudrzi!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!