Přehled zpráv – RusVesna 7.10.2018

pushilin_21_21; Dočasný nejvyšší představitel Doněcké republiky Denis Pušilin informoval o tom, co očekává od ekonomiky Republiky. Bylo zveřejněno interview s Denisem Pušilinem o plánovaných ekonomických změnách v Republice.

2; Proruská strana Rižského primátora Ušakova zvítězila ve volbách v Lotyšsku. Politická strana současného premiéra „Strana zelených a rolníků“ skončila s 9,7% na ostudném šestém místě.

3; Už druhé plavidlo přikročilo k pokládce potrubí „Severního proudu – 2“ v Německu. Loď Audacia patřící společnosti Allseas zahájilo práce na úseku, kde provádí svou činnosti i plavidlo Castoro Dieci.

4; Proč se východním Němcům stýská po „sovětské“ minulosti? Východní Němci přiznávají, že zmizením NDR přišli o vlast, a s nostalgií vzpomínají na socialistickou minulost.

5; Režisér Bortko zareagoval na nápad Nejvyšší rady zbavit ho ukrajinských vyznamenání. V Nejvyšší radě byl zaregistrován návrh zákona, který navrhuje zbavit ukrajinských vyznamenání některé ukrajinské a ruské umělce za protiukrajinskou činnost. Týká se i takových jmen jako Svetlana Loboda, Vitalij Kozlovskij, Aňa Lorak, Taisija Povalij, Filipp Kirkorov, Nikolaj Baskov.

6; Chybí podmínky pro civilizovaný život. Proč v každém třetím domě v Kyjevě neteče teplá voda? Kolem tří tisíc domů v Kyjevě zůstává bez horké vody, přiznal starosta města Vitalij Kličko během zasedání Kyjevské rady.

7; Izrael obvinil evropské státy z vměšování do vnitřních záležitostí. Informoval o tom izraelský ministr obrany Avigdor Lieberman.

8; Americký dron uskutečnil výzvědnou misi u ruských hranic. Global Hawk startoval z italské letecké základny Sigonella.

9; V souvislosti s příjezdem Medveděva do Krasnogorsku byl zabarven nápis „Síla je v pravdě“. Dva dny vzrušení: Zabarvili, přebarvili... Vrtulníky, ostřelovači... Prostě čurbes.

10; Všechno bylo, jak je popsáno v Bibli. Objevy archeologů mohou přesvědčit skeptiky. Archeologové objevili nepřímé důkazy toho, že odchod židů z Egypta popsaný v Bibli, je historickým faktem.

11; Antiochijská církev vyzvala k naléhavému svolání Všepravoslavného sjezdu k projednání situace s ukrajinskou autokefalií. Antiochijská církev vyjádřila své krajní znepokojení v souvislosti s pokusy o přepsání geografie pravoslavných církví.

12; Ukrajinský jazyk je rovněž obětí jazykové politiky. Přísný zákaz uvalený na ruštinu na Ukrajině vnímají mnozí jako projev iracionální nenávisti.

13; Vystrašit Rusko s využitím NATO. Kyjev chystá provokace během manévrů v Azovském moři. Pod patronátem strýčka Sama tlačí Kyjev Moskvu do skandálu, aby aspoň nějak ospravedlnil sankce uvalené na Rusko.

14; Nepřátelé Ruska se sešli v Kišiněvě. Protiruský spolek dostal trhlinu. Včera se v moldavském hlavním městě konalo setkání předsedů vlád Organizace pro demokracii a ekonomický rozvoj zvaný GUAM. Zkratka je složena z počátečních písmen zúčastněných zemí: Gruzie, Ukrajiny, Ázerbajdžánu a Moldávie. Ázerbajdžán už ale svou činnost v organizaci prakticky zmrazil a dává přednost spolupráci s Ruskem.

15; Raději budou na kolenou sbírat jahody, jen aby nemuseli pracovat na Ukrajině. Hořká pravda o životě na Ukrajině. Život na Ukrajině už se dá dnes označit jako „drsný“.

16; Evropská unie se hroutí a mění se z obránce demokracie v problém. Evropská unie se postupně hroutí a její instituce, místo aby hájily demokracii, začaly být jejím problémem, píše Der Spiegel.

17; Kam dovedl Ukrajinu ten prozápadní dobytek, který se dnes nachází u moci? Dnes už téměř každý občan žije v děsivých podmínkách. Lidé už ani nemohou dodržovat ta nejzákladnější hygienická pravidla. Místo aby vládnoucí moc situaci řešila, ještě se lidem pošklebuje.

18; Komentátor KP.ru Dmitrij Stěšin se vyjádřil k návrhu ruského prezidenta dekriminalizovat článek 282 o podněcování nenávisti kvůli jeho snadné zneužitelnosti.

19; „Chobotnice“: Kyjevské tajné služby dostaly příkaz likvidovat protiukrajinská média. Porošenko zadal úkol evidentně všem silovým strukturám, aby „rozstřílely“ televizní stanice „112“ a „News One“.

20; Na Ukrajině už zakázali bezplatně hovořit rusky. Příběh boje proti ruskému jazyku na Ukrajině trvá už sto let.

21; Návrat z politického pekla: Condoleezza Rice navrhla způsob zadržování Ruska. Bývalá státní tajemnice USA obvinila Rusko z překročení všech možných „červených čar“.

22; Británie je připravena zaútočit na Rusko, píší Sunday Times. Zatím tedy „jen“ v kybernetickém prostoru. Slibují, že připraví Moskvu o dodávky elektřiny, pokud by došlo k okupaci malých estonských ostrovů, invazi do Libye nebo by došlo k ohrožení nových hrozeb pro nové britské letadlové lodě.

23; Melania Trump rozzuřila uživatele internetu svým oděvem připomínajícím kolonizátora v Africe. Zevnějšek první dámy USA během její návštěvy v Keni vyvolal vlnu posměchu a zloby v americkém tisku i na internetu jako celku.

24; V Litvě zahynul německý voják NATO. V současné chvíli se vyšetřováním incidentu zabývají německé policejní orgány.

25; Expertka komentovala prognózu saúdského prince ohledně odchodu Ruska z ropného trhu. Připomeňme, že princ prohlásil, že v roce 2030 už Rusko na ropném trhu nebude.

26; NATO zve Rusko na svá cvičení, aby pochopilo, s kým má tu čest. Informuje o tom vlivný americký list Business Insider.

27; „Zlaté lokomotivy“ z USA byly bez zapojených brzd. Nyní je táhnou přes Ukrajinu spolu s vozy na obilí, které mají soupravu brzdit. 10. září dorazila na Ukrajinu první americká lokomotiva General Electric.

28; Ukrajinští ostřelovači zahájili hon na civilní obyvatele. Nepřítel aktivizoval činnost ostřelovacích skupin po celé délce linie dotyku.

29; USA přesunuly na Ukrajinu část svého válečného letectva. Na Ukrajinu dorazily stíhačky F-15 a dopravní letadla C-130J amerického letectva.

30; V Itálii poblahopřáli Putinovi k jeho narozeninám ruskými písněmi. Dnes měl Vladimir Putin 66. narozeniny.

31; Na Zemi byl vrácen prachový filtr ze „Sojuzu“. Předtím posádka odhalila otvor v plášti Sojuzu MS-9 otvor, kterým unikal vzduch.

32; Byly zveřejněny další záběry z vykládky S-300 v Sýrii. Na záběrech je vidět, jak protiraketové komplex vykládají z vojenského dopravního letounu An-124 Ruslan.

33; Šok: Černé moře vůbec není černé, říká Berlusconi. Berlusconi včera prohlásil, že letí na Putinovy narozeniny ke svému příteli.

34; Čtyři roky Národní policie Luganské republiky. Už čtyři roky brání bojovníci Národní policie hranice Republiky, někdy i za cenu vlastního života.

35; Generální tajemník NATO během své návštěvy Bělehradu vysvětlil Srbům důvod bombardování v roce 1999. Prý chtělo NATO bránit civilní obyvatelstvo před režimem Slobodana Miloševiče.

36; V Lotyšsku vzrušeně informovali o blížícím se ruském vojenském plavidle třídy „Stěreguščij“. Ruská strana opakovaně ujišťuje, že všechny plavby lodí jsou v souladu s mezinárodními pravidly a neporušují hranice jiných států.

37; Výročí Babího Jaru. Na Ukrajině opět pronásledují židy. V poslední době přicházejí z ukrajinských měst stále častěji o nacistických a antisemitských obrázcích a nápisech.

38; Na Ukrajině vyjmenovali podmínky smíření s Ruskem. Ukrajinský funkcionář Tuka si myslí, že obnovení vztahů se sousedními zeměmi je možné. Rusko jsem nikdy nepovažoval za bratrský národ, ale na bázi rovnocenného partnerství je spolupráce možná.

39; Ukrajina nemá peníze, aby dostavěla raketový křižník. Původně Rusko a Ukrajina pracovali na výrobě křižníku společně.

40; Puškov „zhodnotil“ prohlášení Condoleezzy Rice o zadržování Ruska. Ukrajina nikdy nebude vážnou výzvou pro Rusko, prohlásil v reakci na její návrh pokračovat e vyzbrojování ukrajinské armády a rozmisťování batalionů NATO v Polsku.

41; Byly zveřejněny záběry z družice ukazující kataklyzma v Indonésii. Na záběrech je zachycen moment zničení dvou čtvrtí města Palu – Balaroa a Petobo.

42; Ukrajinská armáda ostřeluje okolí Dokučajevska. Situace v okolí města je nadále neklidná.

43; Žena zmizelého šéfa Interpolu informovala o podivné fotce. Podle jejích slov čtyři minuty předtím, než Meng Hongwei poslal fotku, poslal také informaci se slovy: Čekej můj telefonát.

44; Jaké dárky dostal Putin k narozeninám? Byl zveřejněn přehled nejzajímavějších dárků od okamžiku jeho zvolení. Obrazy, kopie historické čepice Monomacha, domácí víno, 220 metrů dlouhé plátno sešité z kousků s ornamenty a národní symbolikou všech národů Ruské federace, mládě usurijského tygra, erotický fotokalendář kalendář studentky Moskevské univerzity, hokejový puk Noční hokejové ligy, rybářské náčiní, složená píseň na jeho počest a mnoho dalších.

45; Erdogan oznámil odmítnutí Turecka brát úvěry od MMF. Turecko už nehodlá dále využívat úvěry od Mezinárodního měnového fondu.

46; V Oděse se střílelo po proukrajinském aktivistovi Automajdanu z brokovnice v momentě, kdy se nacházel za volantem svého auta. Muž utrpěl zranění.

47; Šéf Interpolu odešel z funkce. Volby nového šéfa organizace se budou konat v rámci zasedání valné hromady Interpolu.

48; Rusové se zmocní Aljašky a Konstantinopolu, varuje kyjevský propagandista. Ukrajinský novinář uznává, že nikdo Putina nezastaví, pokud si to sám nebude přát. A přitom píše o nutnosti sankcí.

49; V Radě federace zveřejnili podmínku pro zlepšení vztahů Ruska a Ukrajiny. Zlepšení vztahů mezi oběma státy je možné pouze za předpokladu změny vedení v Kyjevě.

50; Trump Tower, Eiffelova věž a Burdž chalífa poblahopřály Vladimiru Putinovi k narozeninám. Podobné akce se konaly v řadě dalších měst ve světě.

51; V centru Kyjeva početná skupina dětí ve věku 10 až 16 let vykradla obchod. Některé děti pak rozhazovaly zboží po ulici.

52; Našel se kandidát místo Merkelové, píše Die Welt. Merkelová se drží stylu moderátora, který jen řídí a usměrňuje, ale neřeší problémy a nenapravuje nedostatky. Matthias Herdeggen prohlásil, že se pokusí nahradit Merkelovou na pozici předsedy CDU na znamení symbolického povstání a vyjádření nespokojenosti s migrační politikou kancléřky ze strany členů strany a voličů.

53; Účastníci Ruského jara měli být upáleni jako v Oděse, rozhorlila se ukrajinská nacistka, bývalá zástupkyně gubernátora Oděské oblasti Zoja Kazanži. Upálení zaživa odpůrců majdanu v oděském Domě odborů se mělo konat také v době Ruského jara v Doněcké a Luganské republice.

1; Dočasný nejvyšší představitel Doněcké republiky Denis Pušilin informoval o tom, co očekává ekonomiku Republiky. Bylo zveřejněno interview s Denisem Pušilinem o plánovaných ekonomických změnách v Republice.

2; Proruská strana Rižského primátora Ušakova zvítězila ve volbách v Lotyšsku. Politická strana současného premiéra „Strana zelených a rolníků“ skončila s 9,7% na ostudném šestém místě.

3; Už druhé plavidlo přikročilo k pokládce potrubí „Severního proudu – 2“ v Německu. Loď Audacia patřící společnosti Allseas zahájilo práce na úseku, kde provádí svou činnosti i plavidlo Castoro Dieci.

4; Proč se východním Němcům stýská po „sovětské“ minulosti? Východní Němci přiznávají, že zmizením NDR přišli o vlast, a s nostalgií vzpomínají na socialistickou minulost.

5; Režisér Bortko zareagoval na nápad Nejvyšší rady zbavit ho ukrajinských vyznamenání. V Nejvyšší radě byl zaregistrován návrh zákona, který navrhuje zbavit ukrajinských vyznamenání některé ukrajinské a ruské umělce za protiukrajinskou činnost. Týká se i takových jmen jako Svetlana Loboda, Vitalij Kozlovskij, Aňa Lorak, Taisija Povalij, Filipp Kirkorov, Nikolaj Baskov.

6; Chybí podmínky pro civilizovaný život. Proč v každém třetím domě v Kyjevě neteče teplá voda? Kolem tří tisíc domů v Kyjevě zůstává bez horké vody, přiznal starosta města Vitalij Kličko během zasedání Kyjevské rady.

7; Izrael obvinil evropské státy z vměšování do vnitřních záležitostí. Informoval o tom izraelský ministr obrany Avigdor Lieberman.

8; Americký dron uskutečnil výzvědnou misi u ruských hranic. Global Hawk startoval z italské letecké základny Sigonella.

9; V souvislosti s příjezdem Medveděva do Krasnogorsku byl zabarven nápis „Síla je v pravdě“. Dva dny vzrušení: Zabarvili, přebarvili... Vrtulníky, ostřelovači... Prostě čurbes.

10; Všechno bylo, jak je popsáno v Bibli. Objevy archeologů mohou přesvědčit skeptiky. Archeologové objevili nepřímé důkazy toho, že odchod židů z Egypta popsaný v Bibli, je historickým faktem.

11; Antiochijská církev vyzvala k naléhavému svolání Všepravoslavného sjezdu k projednání situace s ukrajinskou autokefalií. Antiochijská církev vyjádřila své krajní znepokojení v souvislosti s pokusy o přepsání geografie pravoslavných církví.

12; Ukrajinský jazyk je rovněž obětí jazykové politiky. Přísný zákaz uvalený na ruštinu na Ukrajině vnímají mnozí jako projev iracionální nenávisti.

13; Vystrašit Rusko s využitím NATO. Kyjev chystá provokace během manévrů v Azovském moři. Pod patronátem strýčka Sama tlačí Kyjev Moskvu do skandálu, aby aspoň nějak ospravedlnil sankce uvalené na Rusko.

14; Nepřátelé Ruska se sešli v Kišiněvě. Protiruský spolek dostal trhlinu. Včera se v moldavském hlavním městě konalo setkání předsedů vlád Organizace pro demokracii a ekonomický rozvoj zvaný GUAM. Zkratka je složena z počátečních písmen zúčastněných zemí: Gruzie, Ukrajiny, Ázerbajdžánu a Moldávie. Ázerbajdžán už ale svou činnost v organizaci prakticky zmrazil a dává přednost spolupráci s Ruskem.

15; Raději budou na kolenou sbírat jahody, jen aby nemuseli pracovat na Ukrajině. Hořká pravda o životě na Ukrajině. Život na Ukrajině už se dá dnes označit jako „drsný“.

16; Evropská unie se hroutí a mění se z obránce demokracie v problém. Evropská unie se postupně hroutí a její instituce, místo aby hájily demokracii, začaly být jejím problémem, píše Der Spiegel.

17; Kam dovedl Ukrajinu ten prozápadní dobytek, který se dnes nachází u moci? Dnes už téměř každý občan žije v děsivých podmínkách. Lidé už ani nemohou dodržovat ta nejzákladnější hygienická pravidla. Místo aby vládnoucí moc situaci řešila, ještě se lidem pošklebuje.

18; Komentátor KP.ru Dmitrij Stěšin se vyjádřil k návrhu ruského prezidenta dekriminalizovat článek 282 o podněcování nenávisti kvůli jeho snadné zneužitelnosti.

19; „Chobotnice“: Kyjevské tajné služby dostaly příkaz likvidovat protiukrajinská média. Porošenko zadal úkol evidentně všem silovým strukturám, aby „rozstřílely“ televizní stanice „112“ a „News One“.

20; Na Ukrajině už zakázali bezplatně hovořit rusky. Příběh boje proti ruskému jazyku na Ukrajině trvá už sto let.

21; Návrat z politického pekla: Condoleezza Rice navrhla způsob zadržování Ruska. Bývalá státní tajemnice USA obvinila Rusko z překročení všech možných „červených čar“.

22; Británie je připravena zaútočit na Rusko, píší Sunday Times. Zatím tedy „jen“ v kybernetickém prostoru. Slibují, že připraví Moskvu o dodávky elektřiny, pokud by došlo k okupaci malých estonských ostrovů, invazi do Libye nebo by došlo k ohrožení nových hrozeb pro nové britské letadlové lodě.

23; Melania Trump rozzuřila uživatele internetu svým oděvem připomínajícím kolonizátora v Africe. Zevnějšek první dámy USA během její návštěvy v Keni vyvolal vlnu posměchu a zloby v americkém tisku i na internetu jako celku.

24; V Litvě zahynul německý voják NATO. V současné chvíli se vyšetřováním incidentu zabývají německé policejní orgány.

25; Expertka komentovala prognózu saúdského prince ohledně odchodu Ruska z ropného trhu. Připomeňme, že princ prohlásil, že v roce 2030 už Rusko na ropném trhu nebude.

26; NATO zve Rusko na svá cvičení, aby pochopilo, s kým má tu čest. Informuje o tom vlivný americký list Business Insider.

27; „Zlaté lokomotivy“ z USA byly bez zapojených brzd. Nyní je táhnou přes Ukrajinu spolu s vozy na obilí, které mají soupravu brzdit. 10. září dorazila na Ukrajinu první americká lokomotiva General Electric.

28; Ukrajinští ostřelovači zahájili hon na civilní obyvatele. Nepřítel aktivizoval činnost ostřelovacích skupin po celé délce linie dotyku.

29; USA přesunuly na Ukrajinu část svého válečného letectva. Na Ukrajinu dorazily stíhačky F-15 a dopravní letadla C-130J amerického letectva.

30; V Itálii poblahopřáli Putinovi k jeho narozeninám ruskými písněmi. Dnes měl Vladimir Putin 66. narozeniny.

31; Na Zemi byl vrácen prachový filtr ze „Sojuzu“. Předtím posádka odhalila otvor v plášti Sojuzu MS-9 otvor, kterým unikal vzduch.

32; Byly zveřejněny další záběry z vykládky S-300 v Sýrii. Na záběrech je vidět, jak protiraketové komplex vykládají z vojenského dopravního letounu An-124 Ruslan.

33; Šok: Černé moře vůbec není černé, říká Berlusconi. Berlusconi včera prohlásil, že letí na Putinovy narozeniny ke svému příteli.

34; Čtyři roky Národní policie Luganské republiky. Už čtyři roky brání bojovníci Národní policie hranice Republiky, někdy i za cenu vlastního života.

35; Generální tajemník NATO během své návštěvy Bělehradu vysvětlil Srbům důvod bombardování v roce 1999. Prý chtělo NATO bránit civilní obyvatelstvo před režimem Slobodana Miloševiče.

36; V Lotyšsku vzrušeně informovali o blížícím se ruském vojenském plavidle třídy „Stěreguščij“. Ruská strana opakovaně ujišťuje, že všechny plavby lodí jsou v souladu s mezinárodními pravidly a neporušují hranice jiných států.

37; Výročí Babího Jaru. Na Ukrajině opět pronásledují židy. V poslední době přicházejí z ukrajinských měst stále častěji o nacistických a antisemitských obrázcích a nápisech.

38; Na Ukrajině vyjmenovali podmínky smíření s Ruskem. Ukrajinský funkcionář Tuka si myslí, že obnovení vztahů se sousedními zeměmi je možné. Rusko jsem nikdy nepovažoval za bratrský národ, ale na bázi rovnocenného partnerství je spolupráce možná.

39; Ukrajina nemá peníze, aby dostavěla raketový křižník. Původně Rusko a Ukrajina pracovali na výrobě křižníku společně.

40; Puškov „zhodnotil“ prohlášení Condoleezzy Rice o zadržování Ruska. Ukrajina nikdy nebude vážnou výzvou pro Rusko, prohlásil v reakci na její návrh pokračovat e vyzbrojování ukrajinské armády a rozmisťování batalionů NATO v Polsku.

41; Byly zveřejněny záběry z družice ukazující kataklyzma v Indonésii. Na záběrech je zachycen moment zničení dvou čtvrtí města Palu – Balaroa a Petobo.

42; Ukrajinská armáda ostřeluje okolí Dokučajevska. Situace v okolí města je nadále neklidná.

43; Žena zmizelého šéfa Interpolu informovala o podivné fotce. Podle jejích slov čtyři minuty předtím, než Meng Hongwei poslal fotku, poslal také informaci se slovy: Čekej můj telefonát.

44; Jaké dárky dostal Putin k narozeninám? Byl zveřejněn přehled nejzajímavějších dárků od okamžiku jeho zvolení. Obrazy, kopie historické čepice Monomacha, domácí víno, 220 metrů dlouhé plátno sešité z kousků s ornamenty a národní symbolikou všech národů Ruské federace, mládě usurijského tygra, erotický fotokalendář kalendář studentky Moskevské univerzity, hokejový puk Noční hokejové ligy, rybářské náčiní, složená píseň na jeho počest a mnoho dalších.

45; Erdogan oznámil odmítnutí Turecka brát úvěry od MMF. Turecko už nehodlá dále využívat úvěry od Mezinárodního měnového fondu.

46; V Oděse se střílelo po proukrajinském aktivistovi Automajdanu z brokovnice v momentě, kdy se nacházel za volantem svého auta. Muž utrpěl zranění.

47; Šéf Interpolu odešel z funkce. Volby nového šéfa organizace se budou konat v rámci zasedání valné hromady Interpolu.

48; Rusové se zmocní Aljašky a Konstantinopolu, varuje kyjevský propagandista. Ukrajinský novinář uznává, že nikdo Putina nezastaví, pokud si to sám nebude přát. A přitom píše o nutnosti sankcí.

49; V Radě federace zveřejnili podmínku pro zlepšení vztahů Ruska a Ukrajiny. Zlepšení vztahů mezi oběma státy je možné pouze za předpokladu změny vedení v Kyjevě.

50; Trump Tower, Eiffelova věž a Burdž chalífa poblahopřály Vladimiru Putinovi k narozeninám. Podobné akce se konaly v řadě dalších měst ve světě.

51; V centru Kyjeva početná skupina dětí ve věku 10 až 16 let vykradla obchod. Některé děti pak rozhazovaly zboží po ulici.

52; Našel se kandidát místo Merkelové, píše Die Welt. Merkelová se drží stylu moderátora, který jen řídí a usměrňuje, ale neřeší problémy a nenapravuje nedostatky. Matthias Herdeggen prohlásil, že se pokusí nahradit Merkelovou na pozici předsedy CDU na znamení symbolického povstání a vyjádření nespokojenosti s migrační politikou kancléřky ze strany členů strany a voličů.

53; Účastníci Ruského jara měli být upáleni jako v Oděse, rozhorlila se ukrajinská nacistka, bývalá zástupkyně gubernátora Oděské oblasti Zoja Kazanži. Upálení zaživa odpůrců majdanu v oděském Domě odborů se mělo konat také v době Ruského jara v Doněcké a Luganské republice.

Zdroj: http://rusvesna.su/news
Jeden komentář na Přehled zpráv – RusVesna 7.10.2018

  1. John_Pitralon napsal:

    Eminem - No Love (Explicit Version) ft. Lil Wayne https://www.youtube.com/watch?v=KV2ssT8lzj8
    Města zločinu 2 Oakland dokument CZ https://www.youtube.com/watch?v=JxxkyWIZc1E

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!