Přehled zpráv – RusVesna 25.10.2018

posylki1; Evidentní akt terorismu. Co je známo o bombách poslaných americkým politikům? Americké tajné služby zachytily zásilky s výbušnými zařízeními, které byly zaslány poštou řadě významných politiků.

2; Ukrajina se propadla v žebříčku světových výrobců oceli. V září bylo zaregistrováno snížení výroby oceli oproti září 2017 ve většině zemí první desítky.

3; Už je omrzelo se bát. Proč se investoři vracejí do Ruska? Po dvouměsíční přestávce mezinárodní investoři opět zvyšují investice do ruského akciového trhu.

4; Čubajs dostal dalších deset let ve vedení Rosnano. Nový kontrakt s Čubajsem na řízení aktiv společnosti Rosnano je hotová věc.

5; Rusko předalo Spojeným státům informace o „raketě porušující smlouvu“. Moskva předala Washingtonu veškeré informace o raketě 9m729, která údajně porušuje uzavřené dohody a slouží tak Spojeným státům jako záminka k vypovězení smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu.

6; Ukrajinu čekají hrozivé problémy, varuje bývalý ministr dopravy Jevgenij Červoněnko. Politik poznamenal, že policejní orgány mhouří oči před zločiny spojené s podněcováním národnostní nenávisti.

7; Hluchota civilizace. Jak Západ prováděl politiku násilné sterilizace. Finští občané s poškozeným sluchem, kteří se stali obětmi nucené sterilizace, požadují od státu omluvu a kompenzaci.

8; Kerč: Současné Rusko je bezbranné proti psychopatům a vrahům. Jsme zranitelní, vážení spoluobčané. Zranitelní z různých stran a v různých ohledech. Jsme zranitelní fyzicky, psychicky i morálně.

9; Neštěstí nechodí samo. Říjen přinesl Kyjevu tři velmi těžké údery. Britská consultingová společnost IHS Markit zveřejnila výzkum ohledně odolnosti různých zemí. Z hlediska makroekonomické a měnové stability je na tom Ukrajina zdaleka nejhůř z rozvíjejících se zemí.

10; Americká divize, která bojovala v Evropě, se vrací k ruským hranicím. V nejbližší době dostane 1. pěší divize pozemních vojsk USA odpovědnost za uskutečnění operace Atlantic Resolve.

11; Skryté technologie světové elity. Ředitel pro speciální programy Moskevského centra pro ochranu proti stresu informuje, jak se lidé dostávají pod cizí vliv.

12; Ukrajina přímo tlačí svět k uznání Krymu za ruský. Poslanec Nejvyšší rad Jurij Mirošničenko upozornil ukrajinskou moc na to, že krymské ambice jsou nesmyslné.

13; Trump zuří. Nová zbraň chaosu zasáhla Evropu a blíží se k USA. Zbraň chaosu je schopna způsobit značnou újmu ekonomické i sociální sféře civilizovaných zemí.

14; Proč na Ukrajině vybuchují vojenské sklady? Za poslední roky spotřebovala Ukrajina významnou část své munice.

15; Dynamika vývoje vede k jaderné válce. Co udělá Putin? Špatně položená otázka… On už udělal! Jeho výroky o ráji a „chcípání protivníků“ je dobře mířené poselství adresované do zahraničí, soudí Israel Šamir.

16; USA obvinily Rusko z vytvoření kosmického útočného laseru. V srpnu tohoto roku se psalo, že USA jsou znepokojeny „podivným“ počínáním ruských takzvaných inspekčních družic.

17; Ukrajinci s novými cenami plynu prostě nepřežijí, říká bývalý ministr bytového hospodářství. Podle slov Alexeje Kučerenka si prostí Ukrajinci ještě neuvědomili rozsah „tragédie“.

18; „Mister LED“. Obyvatelé Kyjeva se vysmáli Kličkovi po jeho sdělení o novém osvětlení v Kyjevě. Býval nazýván „mister bojler“, když doporučil Kyjevanům řešit výpadek dodávky teplé vody bojlerem. Nyní má po svém dalším „citlivém“ výroku novou přezdívku. Co kdybyste ty peníze raději dal nemocnicím, kde jsou dnes už přímo hororové podmínky?

19; Americký generál: Válka USA s Čínou je nevyhnutelná. Američtí vojáci očekávají velký ozbrojený konflikt za účasti USA už v roce 2019.

20; Na ruském ministerstvu obrany vysvětlili, proč Rusko přispěchalo na pomoc Sýrii. Náměstek ministra obrany Alexandr Fomin vystoupil na Osmém mezinárodním Sjanšanském (Xiangshan) fóru pro bezpečnostní otázky. S teroristy se nedá mluvit, ty je třeba likvidovat. A to dřív, než přijdou k nám domů. Neexistují hodní a zlí teroristé.

21; Pušilin, umělý fatalismus a strach. Nedávno publikovaný článek pana Čalenka vyvolal širokou diskusi mezi lidmi, kterým Donbas není lhostejný.

22; Ruská centrální banka zrušila licence dvou bank – Uraltransbank a Sojuznyj.

23; Na špatné místo. Američtí vojáci vysadili z letadla obrněný vůz jinam než počítali. Američtí vojáci se hodně netrefili při výsadku obrněného automobilu Humvee z vojenského dopravního letadla S-17. Vozidlo skončilo v zemědělské krajině.

24; Fámy o ruské zaostalosti ve srovnání se Západem jsou silně přehnané, píše evropský tisk. Nehledě na evidentní potíže, které dnes prožívá ruská ekonomika, dosáhli Rusové na cestě modernizace nemalých úspěchů. V polovině století může být Rusko v paritě kupní síly jednou z největších ekonomik světa.

25; Na silnici Soči – Džubga smetla voda most. Doprava je paralyzovaná. Spadla část mostu přes řeku Makopse. Doprava po federální silnici se zastavila.

26; Vojáci USA koordinovali útok dronů na ruskou leteckou základnu v Sýrii, říká ruské ministerstvo obrany. Masivní útok dronů na leteckou základnu Hmeimim byl řízen z paluby výzvědného letadla amerického letectva.

27; Jízda veřejnou dopravou v období dopravní špičky může zdražit. Ruská vláda obdržela návrh na využití dynamických regulovaných tarifů ve veřejné dopravě.

28; Putin upozornil na nesrovnalosti mezi národními projekty a rozpočty. Prezident Ruska Vladimir Putin potvrdil obavy ohledně národních projektů a jejich financování.

29; Čtyři roky se Ukrajina ubírá správným směrem, říká MMF. Západ pochválil ukrajinskou moc, jak statečně okrádá své vlastní obyvatelstvo.

30; Korunní princ Saúdské Arábie poprvé komentoval vraždu novináře na generálním konzulátu země. Předtím média tvrdila, že nad vraždě Jamala Khashoggiho (Džamála Chášukdžího) se podílel i poradce prince Mohammeda bin Salmána.

31; Piloti přiznali, o čem nikdy nehovoří s cestujícími. Jsou věci, které je lepší nechat nevyřčené, říkají piloti různých leteckých společností. Jde především o rizika během turbulencí.

32; Střílí na souši i pod vodou. Ruští vojáci dostanou unikátní samopal. Ruské ministerstvo obrany schválilo do výzbroje dvoustupňový samopal ADS, schopný vést palbu jak ve vzduchu , tak i pod vodou.

33; Vojáci Luganské republiky uskutečnili operaci na teritoriu pod kontrolou ukrajinské armády. Těla padlých, která evakuovali, se nacházela pouhých 200 metrů od ukrajinských pozic.

34; Jelena Baturina zůstává nejbohatší ženou Ruska. Prezidentka společnosti Inteco Management Jelena Baturina zůstává nejbohatší Ruskou.

35; Ostrov na Havaji byl smeten mohutným hurikánem. Vědci zjišťují, jakou škodu může zmizení ostrova způsobit místní fauně.

36; V Kyjevě za celých 24 hodin nedokázali odstranit ze silnice převrácený kamion. Jeřáb, který dorazil na místo, úkol nezvládl. Kamion byl příliš těžký.

37; Tři čtvrtiny obyvatel Doněcké a Luganské republiky chtějí zpět k Ukrajině, tvrdí ukrajinská rozvědka. Hlavní správa ukrajinské rozvědky ukrajinského ministerstva obrany se rozhodla změnit svou kvalifikaci na sociologický ústav.

38; Bylo přerušeno železniční spojení se Soči. Abnormální povodně, které začaly po lijácích, paralyzovaly automobilové spojení se Soči.

39; V Kremlu komentovali článek The New York Times o odposlechu Trumpova telefonu. V materiálu se říká, že prezident nadále užívá svůj osobní iPhone navzdory varování před odposlechem.

40; Evropský parlament schválil rezoluci o Azovském moři. Dokument má zjevné protiruské ladění.

41; „Absolutní“ a „nejděsivější“ americká zbraň se porouchala. V americké politologii mají dokonce speciální termín „weaponization of the dollar“ označující proměnu dolaru ve zbraň.

42; Běloruské ministerstvo zahraničí umravnilo Klimkina. Jeho slova o nebezpečnosti pobytu v Bělorusku pro Ukrajince označili za nezdařený pokus o surrealistickou pohádku.

43; Školy nefungují, spláchlo to mosty i domy. Obyvatelé Soči Tuapse vyprávějí o povodních. V zaplavené zóně na Kubani jsou oběti na životech a mnoho zraněných. Je přerušené automobilové i železniční spojení se Soči.

44; Státní duma schválila návrh zákona zjednodušující získání občanství. V případě definitivního schválení začne zákon platit tři měsíce po oficiálním zveřejnění.

45; Rakouské ministerstvo zahraničí zveřejnilo podmínku pro zrušení sankcí proti Rusku. Rakouské podniky utrpěly vážné škody v důsledku sankčního režimu. Rakousko zatím neiniciovalo zrušení sankcí, protože nepozoruje podstatný pokrok při plnění Minských dohod.

46; Otázka Azovského moře nemůže být vyřešena pouze diplomatickou cestou, prohlašuje ukrajinské ministerstvo zahraničí. Ukrajinské ministerstvo zahraničí přiznalo, že ruští pohraničníci při prohlídkách neporušují protokoly.

47; Lužkov komentoval informace časopisu Forbes o příjmech jeho manželky. Bývalý starosta Moskvy označil informace o majetku jeho manželky Jeleny Baturinové za nesmysl.

48; Cizinci jedou na krvavé „ukrajinské safari“. U Mariupolu byl zaznamenán příjezd skupiny ostřelovačů složené z litevských žoldáků.

49; Zacharova ostře reagovala na udělení Sacharovovy ceny Sencovovi, jehož filmy prakticky nikdo neviděl. To už by bylo lepší, kdyby cenu dostala Naděžda Savčenko.

50; Maďarsko oznámilo zhoršení vztahů s Ukrajinou. Maďarský ministr zahraničí Sijjártó informoval generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga o vzájemných vztazích s Ukrajinou.

51; Historicky největší konvoj ruského ministerstva pro mimořádné situace dorazil na Donbas. Podrobnosti sdělili v tiskové službě Doněckého ministerstva zdravotnictví.

52; V Krasnodarském kraji vyhlásili režim mimořádné situace. Podle rozhodnutí spadají do zóny mimořádné situace Apšeronský a Tuapsinský okres a město Soči.

53; Generál USA vyzývá Ukrajinu, aby vymezila „červené linie“ v Azovském moři a začala čelit Rusku. Podle jeho slov je nutné zvýšit množství zástupců vojenského námořnictva v Generálním štábu a na ministerstvu obrany.

54; Bartoloměj slibuje vyřešení otázky ukrajinské autokefalie „v rámci kanonického řádu“. Bartoloměj prohlásil, že otázka poskytnutí autokefalie Ukrajině bude vyřešena „v rámci kanonického řádu a pro blaho ukrajinského lidu“.

55; Na Krymu ostře odpověděli na rezoluci Evropského parlamentu o Azovském moři. Obyvatele Krymu nevystraší nové sankce, kterými vyhrožují evropští politici.

56; Ukrajinský poslanec Oleg Musij v přímém přenosu napadl svého oponenta, který jej obvinil z korupce. Příčinou konfliktu byla diskuse o odvolání Musije z funkce ministra zdravotnictví. Fyzické potyčky patří už na Ukrajině k běžným situacím. Pozornější diváci si už začínají klást otázku, zdali je to opravdu jen autentický výbuch emocí, nebo zdali se politici takto snaží získat popularitu. Rozšířený je i názor, že potyčky jsou předem dohodnuté s moderátorem pořadu kvůli zvýšení sledovanosti pořadu a televizního kanálu jako celku.

57; Rozhodnutí o autokefalii musí být věcí ukrajinského lidu, říká Státní department USA. Prohlásil to velvyslanec USA pro zvláštní úkoly a svobodu vyznání Samuel Braunback.

58; NATO se pokouší vplout se svými loděmi do Azovského moře, říká zástupce Krymu ve Veřejné komoře. NATO má zájem na růstu napětí v Azovském moři.

59; Dokáže ruská vláda zastavit růst cen benzínu? Vicepremiér Dmitrij Kozak informoval o tom, že vláda má veškeré nutné instrumenty pro zastavení růstu cen.

60; V Moskvě byl zraněn policista výstřelem do hlavy. Nedaleko stanice metra Šukinskaja v Moskvě utrpěl policista střelné poranění hlavy.

61; OBSE nezjistila žádné ruské vměšování v Donbasu. Co se týče toho, co jsme viděli přímo na místě, žádné přímé důkazy jsme nenašli.

62; Soud uvalil vazbu na místostarostu Soči. Na pokyn Alexandra Bastrykina byl případ předán Hlavní vyšetřovací správě pro Severokavkazský federální okruh.

63; V Nejvyšší radě informovali o vypracování superdůležitých protiruských rezolucí v OSN. Ukrajina pracuje na dvou „superdůležitých rezolucích“, které mají být schváleny na 73. zasedání Valného shromáždění OSN.

64; Lavrov zveřejnil termín odstoupení USA od smlouvy o raketách. V Moskvě se domnívají, že USA v nejbližší době oficiálně vyhlásí odstoupení od Smlouvy o raketách středního a krátkého doletu.

65; V Nejvyšší radě odpověděli na hloupé a nesmyslné prohlášení OBSE o neexistenci ruského vměšování v Donbasu. OBSE podle svých slov neobjevila žádné stopy ruského vměšování v Donbasu.

Zdroj: http://rusvesna.su/news
28 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna 25.10.2018

 1. .lak napsal:

  Nevím proč mne chytá křeč do levého chodidla. :-(
  Jo a s kopií ze zvědavce se samozřejmě ztotožňuji jako mnozí znalí.

  dnes 10:33
  Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !

  Altair 88.?.?.?
  Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili sumu, která se rovnala prakticky celému rozpočtu První republiky (stejně prý muselo platit Polsko i Rumunsko) ! Naše země nedostala nic zadarmo a v roce 1938 jsme byli svými „spojenci“ prodáni Hitlerovi. Není tedy vůbec divu, že První republika s takovou neskutečnou zátěží nedosáhla zrovna oslnivých hospodářských výsledků. Naši „spojenci“ ve skutečnosti nebyli a nejsou naši žádní spojenci ale záludná, zákeřná s Čechy a Českem pohrdající sebranka, která nás při první příležitosti znovu prodá a zradí. V historii jsme ve skutečnosti měli pouze jednoho spojence, kterého naše osvobození stálo 122 000 životů, kterým bylo Rusko. A to i přes zavedený komunismus a 1968 rok. Bez tohoto spojence by náš národ už dávno nebyl. A dnešním Rusko komunistické opravdu není a ani k němu nesměřuje (paradoxně, největším politickým protivníkem Putina je KSRF vedená Zjuganovem, který (a tomu asi málokdo uvěří) se chodí domlouvat proti Putinovi na americké velvyslanectví v Moskvě. V Rusku jsem byl, viděl jsem pozitivně a radostně naladěnou zemi, která je o poznaní chudší než současné Česko, která ovšem jde raketově nahoru. Zatímco my stagnujeme a spíš jdeme dolů, životní úroveň Ruska se zlepšuje každým rokem. Podle mého jsou Rusové a Rusko v dnešní době jediní možní spojenci naší země a našeho národa a kteří (jak jsem se osobně přesvědčil) mají Čechy stále upřímně rádi.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Objevil-jsem-tisteny-dokument-z-roku-1928-Historik-na-besede-ohromil-publikum-tim-co-se-docetl-o-samostatnosti-Ceskoslovenska-556707

  367294

 2. Rocco napsal:

  58; NATO se pokouší vplout se svými loděmi do Azovského moře, říká zástupce Krymu ve Veřejné komoře. NATO má zájem na růstu napětí v Azovském moři.

  Září 2018: U.S. Air Force reconnaissance aircraft Boeing RC-135V, serial 64-14848, started operations near the Kerch Strait.
  https://www.unian.info/society/10271460-ukrainian-navy-ships-pass-through-kerch-strait.html

  Kerch Strait je známý nově postavený KRYMSKÝ MOST, zvaný taky jako Kerčský most, který zásadně změnil geopolitiku Krymu, spojil ruskou pevninu s Krymem.

  Můžete mně říct, co u mostu dělá americké vojenské letectvo?! A loďstvo?! Táhněte, hovada!

 3. .lak napsal:

  Safra, safra, co dělá denaturovaný gambáč exotickými metabolity s probuzením. :-D
  Z AE
  .lak
  Tak jako je zbraň hromadného ničení ZHN tak by se pro měla používat zkratka NHZ nestvůrný hrůzný zrůd který ve výsledku zběduje společnost a obvykle po rozkopulování ne jednu a buďme upřímní “kvalitami systému dost dobře to není možné u muslimů kde ženy zařadili v poslední době do kategorie užitečnosti hospodářské zvěře. Nebudu to po ránu extra rozvíjet ale lidská stádní blbost dovede extrémně vyvýšit zájmové exoty skupin parazitací kdy to hlava nebere a výrazy pro následná dění zmarů se obtížně hledají s příčinami oněch vyadorovaných zplozenců řekněme horoucích pekel nesmírně obtížných stavů krizí přes prvotní morální s následnými exotismy kulturními, hospodářskoekonomickými a ryze sadistickými vyvrcholeními násilných uzurpací pomocí zbědovaných nádeníků coby užitečných idiotů kteří o tom zpravidla co by formanti záměrů zisků do posledních chvílí v rámci pofidérních představ imbecilních nóblés davovoelitářsky prostě neví. Znám jich dost kteří ode všech k jejich dehonestacím honí vodu pro vyvolené co by obludní klauni drezůrující v manéži šapitó i jejich budoucí oběti a stavy vyvolávající nerovnosti logicky sejí bouře které jak se zdá umí již ovládat cíleně po oněch nebohých funkčně cíleně nevzdělaných užitých zdrojích. Jak se říká když pálí mnohé dobré bydlo tak si z oněmi NHZ nedají pokoj a dávají jim prostor parazitací s následnými kolapsy které budou logicky jejich vlastními. Podumejte a nenechávejte vyrůst v podstatě omezence dělající omezence a strop pro velkomožné v jejich zvůlích e v současnosti téměř nemožné aplikovat většinou kdy každá taková totalita vždy skončila nesmírným utrpením společnosti a i když je to klišé tak je to pravda a napíši to prostě nevinných. V evropě se blýská na zlé časy s oněmi šperky NHZ a jak se zdá zpětná vazba prostě není a společnost ztratila imunitu vůči dárečkům korupcí a arogancí moci. Systém je evidentně neživotný a vadný a sveze se ve finále i po netečných kdy tedy molochy vojenskoprůmyslového komplexu si plní přání a to prostě nechci vidět aby to panáčci když už ne schvalovali přehlíželi a tedy směle se do ony zkratky vejdou. Co s tím? Je to na Vás, na nikom jiném se jejich záměry realizovat nebudou a berte tedy rozum do hrsti s oněmi dárečky které zase jak se jeví vás chtějí zatáhnout co by mamlasy do svých dobrodružství zisků ovšem na vaše úbytě až fatální. A čas se orientovat je již patrně nutný protože díky nenažraným to v evropě začíná smrdět velice těmi označenými tou zkratkou: NHZ

  50 OdpovězŘíj 27, 2018 6:37

  Návštěvník
  .lak
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2018-10-25-komentare-ans-k-aktualnimu-deni-ing-j-drobny-a-judr-k-hais-suverenita/

  00 OdpovězŘíj 27, 2018 16:11

  • HVzV? napsal:

   LAKU,DAL JSTE TADY ODKAZ NA DEBATU VE SVOBODNÉM VYSIRAČI

   zřejmě jste už jako jeden z mála zpozoroval,že je něco shnilého ve státě Dánském

   ALE CO JE PŘIČINOU NEZPOZOROVALI TAM DISKUTUJICI ELITNÍ INŽENÝŘI A DOKTOŘI DODNES.

   Sofistikovaným způsobem jsou totiž ovčané ČR obiráni jako domorodci banánového státu a toto sami chtěji,což může postihout každého občana ČR a to dřive nebo ṕozději.

   Když jim to tady jako JEDINÍ píšeme pod nos v NÁRODNIM PROGRAMU PROČ A JAK ,DĚLAJI SE HLOUPÍ,že jako nechápou význam tamnich slov a jednim uchem jim to jde tam,druhým zpět a pak docházi k debatám na radiu při kterých účastnici chtěji lepit to CO NEJDE!
   Jak je to možné a proč je tu najednou PĚT MILIONŮ EXEKUCI,co?

   Nikdo z tzv elit to nezkoumá a nenašel se doposud ani jeden z občanů tzv elity v celé ČR,kteří to zcela jistě musi vědět,ale to neprozradi to ,nebot by ho utloukli k smrti!
   Jen si vzpomeňte na cinkálisty.
   Kdyby jim tehdy někdo řekl co s nimi režim udělá zadupou ho do asfaltu a daji spláchnout cisternovým vozem!

   AČKOLI TO MAJI OD NÁS PŘIMO PŘED NOSEM A NEPOLITICKÁ OSV JIM TO OSLÍ DNEM I NOCÍ

   bude asi dost dlouho trvat,než najdeme správnou velikost kladiva,které nám budou muset ovčané dodat,aby jsme jim ukázali,že jejich problémy jsou pro nás hřebikem a ne že ne ANO!.

   Co myslíte váženi lidoví komentátoři,je to pravda nebo ne?
   Auž se těšime jak zas budete ty ryby a půjdete na pekáč!

  • HVzV? napsal:

   LAKU,ZAJIMAL JSTE SE JAK BUDOU DOPADAT VOLBY V HESSENSKU,

   tak tu máme prvni výsledky.
   CDU ztratila DVOJCIFERNÉ % .Soc .dem TAKY!
   neni možné vytvořit velkou koalici a v tomto okamžiku je možná pouze koalice z CDU,ZELENÝCH A FDP čili JAMAIKA. Mohutně vyhrálo AfD a pozor nastoupilo tak do všech německých zemských parlamentů!
   Nyni bude možná pouze Jamaika koalice se 72 křesly přičemž 62 je nutně třeba a tak cdu,fdp,zeleni se kvalifikovali ,COŽ MŮŽE BÝT PĚKNÁ RVAČKA a kdovi jak dopadne.
   Vinu za posrané volby se dáva Berlínu,potažmo pani Merkel.

   Dalo by se řici,že občanstvo to pěkně masti a půjde li to tak dál ztrati SOC.DEM na úrovni celé republiky možnost vytvořit GROKO,tedy velkou koalici a zřiti se všechno, občané tak bojuji vlastně za odstoupeni
   tvrdohlavé kancléřky,která zatla zuby do žlabu a prý to zvládne!

   • .lak napsal:

    Nevím pořádně kde je hessensko a závar u sousedů pod správou s vojskem nato ušáků mi smrdí z podstaty ovšem vím že lužičtí srbové byli po povodí až k moři a tam bych tedy předpokládal spolčení nevím na které prioritě obluzováním a patrně to zanechávalo i do dnes stopy programování nebohých jako i poláků kteří se v několika mi známých událostech stříleli do vlastních nohou a tedy když není možnost vlatních vyhledávání příčin a následků logicky užívaní egregorem jsou exploatovaní snavíc s nevědomím otroků což jim ulechčuje svědomí ale lotři se chechtají a nemyslím si že náběh na to nemá dorost i u nás a už se oopakuji že jsou prostě učení funkčí nevzdělanosti pro znalé nepochopitelnými balasty a když se ududkovávají navzájem v pofiderních znalostech tak je to socela i groteskní jim říci že jsou zvedení blábolisti což u dominantních může vés k popření rozumu a agresi z důvodů pocitů urážek a tedy psychologii řízení skupin znají ke svým profitům těch nešťastníků a i docela určitě mají v análech inkvizice konqisty vypracované manuály co s davy a vědomými rouhači. A se slovy giordana bruna a přece se točí bych šel na pivo kdybych mohl 3.dny. :-D
    No a něco na tomto odkazu bude.
    https://www.youtube.com/watch?v=3gNhYFQ3LTE Time 12:55

 4. Karel K. napsal:

  Kde je více jak 160 Unesených dětí z Kerči ?

  Teroristé ve vojenských uniformách bez poznávacích znaků, s balaklavami na hlavě a v balistických helmách vraždili nevinné děti. Ředitelka školy říkala, že nejhorší to bylo ve 2. a 3. patře .
  Tam čtyři až pět střelců ve vojenských neoznačených uniformách první postříleli děti na záchodech, když začaly děti utíkat po chodbách, dávkami ze semopalu je kosili, jako kachny ránou do zad. Ostatní Děti se s učiteli schovávali ve třídách, kde uniformovaní teroristé do tříd naházeli granáty, a jiné výbušniny a pak ještě vše pokropili dávkou ze samopalu. Jiný učitel popisoval, že nahoře ve druhém a třetím patře se válely všude na podlaze mrtvá těla dětí a na kytce na Ibišku viděl, jak na větvi mezi listy visí na žíle zkrvavené lidské oko, a že oficiální verze o 30 zabitých dětí a 50 zraněných vůbec nesouhlasí. Mrtvé děti byly všude, a muselo jich být několikanásobně více, než udávají státní orgány. Další učitel říká do kamery, že to vše vypadalo, jako by se úplně sfetoval nejbližší vojenský útvar, a jako v počítačové hře přijel střílet, ne Zombí, ale 15ti leté děti.
  Údržbář, který utekl ze školy jako první, a schoval se, popisuje, že viděl teroristy v uniformách bez označení, jak autem udělali do stěny školy díru, kterou pak pomocí samopalů vyháněli děti, které hnali jako dobytek a rvali je do dvou khaki vojenských nákladních automobilů. To vše bylo dříve, než přijela na místo místní státní policie, a policejní zásahová jednotka. V tu samou dobu nefungoval v okolí Internet ani Mobilní sít. Na informace je přísné embargo, ale pohřešovaných dětí už je více jak 160. Kde jsou ? Nikdo nechápe smysl, a ani to, kdo byli tito uniformovaní teroristé. O malém chlapci s brokovnicí nikdo vůbec nemluvil.
  Rodičům je místo informací vyhrožováno, jestli budou podávat komukoliv informace, budou postihy . Co se děje, kde jsou ztracené děti ??

  Bude z dětí libové jídlo v Picérii, plněná děloha s šafránovým máslem, nebo restované vaječníky pro naši vládnoucí elitu ??

  Osobně si myslím, že děti budou sloužit, jako nová setba, jako čistý a nový genetický výsev po Žních, po Žatvě na naší Planetě, po velkém Restartu. Doba ŽNÍ – SKLIZNĚ se blíží !!

  Děti byly určitě v posledním transportu převezeny na poloostrov Austrálie.

  Každých 300 a 550 let bývají na naši placaté Zemi Žně – Sklizeň. Pak přichází Mesiáš, a s ním veliký RESTART a naše FARMA se zaseje novým, čistým genofondem, který se právě vykrmuje na sedmém kontinentě, daleko za kruhem ledové bariéry Jižního pólu.

  Tisíce bílých dětí a vyvolených Jaloviček do 23 let bylo transportováno z poloostrova s názvem Austrálie , tunely pod starými, dopotopními městy s pomocí vojenských jednotek OSN do Nové Země, daleko za břehy Antarktidy přes velké moře na sedmý kontinent.

  Věčný led – permafrost po 500 letech SKLIZNĚ taje a pod ním se začíná objevovat nová pevnina, 300 let od doby , kdy poslední veliká potopa zavalila většinu evropských měst pod mnoha metrové nánosy bahna také dávno uběhla.

  Lidé si myslí že ví, kde stojí v potravním žebříčku, ale proč se nezeptáte, čí potravou sloužíte VY ???

  Kdo se krmí Vámi ?? !! Čí jste jídlo ??

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/

  .

  • proud napsal:

   Nezeptaj se,protoze nemaji ani koule si rict o zvednuti platu jak serou strachy o to aby mohli delat aspon za almuznu,natoz se jeste dokazat postarat o budoucnost vlastnich deti!A ty bys chtel aby se zajimali o to kdo je zere? To uz by jejich ovci mozecek v hlave plny pruvanu vubec nerozdejchal…………..

    • proud napsal:

     Jen tak mezi nami…………co je metal a hardrock vis,ci je to nastroj a jakej ma vliv,co dela z lidi,ze ano ;-)

     • Karel K. napsal:

      Já jsem vyrůstal na Debustrolu a King Diamond mi hrál ještě v Kočárku a bylo to fajn !

      • proud napsal:

       Proc by to nemelo bejt fajn,kdyz jsi nic fajnovejsiho nepoznal? :-).Vsichni prezivame jen tak a podle toho,co mame k mani…..jinak zit se teprve ucime a bez zmeny systemu to stejne nepozname uplne,jenom to prezivani,obzvlas jenom prezivaji vsichni kdo netancej druhejm po zadech.To nepoznaj ani prachaci,jen tech hornich 10 tisic celyho sveta.

       • .lak napsal:

        To je zoufalství parazitace omezenců úžerů protože tvořit cokoli neumí a vyšilují s oním vědomím velice. :-) Někdy až tak že ty co jsou schopní jich nahlédnout sjíždí školstvím a obluzováním obecně. Ve finále pogromy, válkami a když jim poté nemohou nadávat přestože /nejsou/ a tak se gumují stále více až na atrapy všehoschopných směrově likvidací a jistě platí s čím se zachází s tím se schází.

      • proud napsal:

       Taky jsem na ty hruze vyrostl,Rolling Stones,Kiss,AC/DC,Led Zeppelin,Deep Purple,T Rex…..a podobne,a az dneska teprve zacinam chapat o co jsem se pripravil a jaky to ma nasledky i presto ze jsem s tim zacal relativne brzy neco delat,ale i tak uz prilis pozde,neznalost a mladicka nerozvaznost,nebyl nikdo kdo by vysvetlil a dodal patricny vedomosti.

       • Petr C napsal:

        Proude ja to mam rad do dneska. To mi doma porad vrci rock, stara ceska muzika, classical a nekdy to zariznu i dechovkou. Co vam tak strasneho ten hard rock proved? Vzdyt co je spatne treba na tom
        https://m.youtube.com/watch?v=77ipuyL3_cM&list=PLiSmoSW1hQsS8PwIQPF8UqyCaTgQzYE3X&index=15

        • proud napsal:

         Ne provedl,provadi,a nejen me,vsem kdo si ho poustej i kdo ho hrajou a zpivaj.Kdy rock je obzvlast nezdravej, zrejme prave proto ze ho hodne poslouchaj mladi a po tech se jde, stejne jako kazej ostatni muziku umyslne spatnym ladenim.Je to nadlouho a dlouhy tema,jestli te zajima zacni si hledat veci kolem toho,jako napriklad Solfeggio frekvence,Fibonacciho sekvence,Schumannovy frekvence,frekvence prave muziky a jejiho ladeni, https://ulozto.cz/!me3T9Gbmte15/skryta-frekvence-432hz-v-pozadi-hudby-mp4 ,https://www.youtube.com/watch?v=5y5vcXyzeHE ,https://www.youtube.com/results?search_query=frequencies .
         Sam pochopitelne,i kdyz cim dal vzacnejc na rocku taky ujizdim,hlavne na Ortelu,ale co se da si hazu do 432Hz.

        • proud napsal:

         Dostanes se i ke „zlatymu rezu“ a zjistis ze vsechno se vsim souvisi,coz uz stejne prinejmensim sam tusis.

        • Petr C napsal:

         To ladeni je zname. Jenze kdyz se podivate v dnesni dobe co je zdrave, tak jen to dostane cloveka do deprese a ta neni take moc zdrava.
         Co se tyce hudby cloveka pekna skladba prece jenom potesi at jsou nastroje ladeny jak jsou. Vzdyt jen kdyz chodite po meste kolik ruznych frekvenci na cloveka pusobi a bude hur. Ja to kompezuji treba tichem a nebo je krasne se zaposlouchat do vyti vlku, nebo kojotu.
         Vsak se podivejte vzduch je spinavy, jidlo plastikove, voda kontaminovana, kolem litaji vselijake signaly na ruznych frekvecich a tak bychom mohli pokracovat do uplneho zblbnuti. Takze nam zbyva vsechny tyto faktory jen nejak kompezovat, proto ze eliminovat se moc nedaji. Pokud budeme chodit a premyslet jak nam vse skodi, tak to take neni zrovna nejzdravsi.

        • proud napsal:

         V pohode Peto,je na kazdym co si z ceho vezme nebo ne a jakou si udela svou kvalitu zivota.Hodne treba alkoholiku,kuraku,fetek rika,ze telo ma ji to hrobu zhuntovany,a podobny vejmluvy,jiny zase koukaj jen co jedi,ale ze jsou sami energii a meli by je zajimat frekvence,to uz nevidej a podobne,kazdymu co jeho jest,ale mel by o tom vedet mozny maximum.

      • proud napsal:

       Tak zanikly ve hrmotu rikajicim si tupe „hudba“ i zbytky moznosti danejch Universem, se kterejma se vsichni rodime a pak nam nezbejva,kdyz nahodou prozreme,nez se plno veci ucit zpatky a ne vzdycky uspesne se o ne znova pokouset,ovsem uz s mnohem horsi nastupni rovinkou,kterou jsme si uspesne znicili picovinama,ktery jsme mladicky pitome zboznovali.Holt GP neni zadnej vul,dobre vi jak na nas!

  • .lak napsal:

   Ten hyperkub je zajímavý a mnohé by to vysvětlovalo.
   https://www.youtube.com/watch?v=wm_gMCCD8hQ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!