Přehled zpráv – RusNext 29.10.2018

f-158668-tuka_grigoriy1; Ministr pro otázky „dočasně okupovaným teritorií“ Tuka prohlásil, že vydávání maďarských pasů v Zakarpatsku je společnou operací Moskvy a Budapešti. Dále poznamenal, že vyhoštění maďarského konzula byla správnou myšlenkou. On by ho dokonce vyhostil ještě dřív a nečekal by, jestli maďarský ministr zahraničí změní postoj.

2; Z interview Sergeje Lavrova pro pořad „Moskva. Kreml. Putin“. Přijede jeden asistent prezidenta USA a setkává se s tajemníkem bezpečnostní rady Ruské federace, ministrem obrany, ministrem zahraničí a pak ještě s prezidentem Ruska. To už v americké administrativě nikoho dalšího nemají?

3; Ukrajinský propagandista označil občany země za „domácí psy“. Poznamenal, že proces proměny občanů v lidi začal po roce 2014 a prý už došlo k velkým posunům v oblasti identity.

4; Iščenko: Ukrajina zůstane bez autokefalie kvůli ambicím Filareta a Bartoloměje. Kdo se může postavit do čela nové náboženské struktury na Ukrajině schopnou požádat o autokefalii Ekumenického patriarchátu?

5; Prezidentské volby v Brazílii vyhrál „fašista“ a „homofob“ Jair Bolsonaro. Brazilský Trump získal po sečtení 94% hlasů 56%.

6; Chášukdží se pokoušel dokázat použití chemických zbraní Saúdskou Arábií. Jiný vysoce postavený zdroj informoval, že britská MI6 poradila kolegům ze Saúdské Arábie, aby zrušili svou operaci, ale jejich doporučení bylo odmítnuto.

7; Vousatý svalovec mě mlátil stromkem. Britský novinář Tom Ough se ve svém článku pro list The Telegraph podělil o své dojmy z ruské sauny.

8; Civilní dopravní letoun Boeing 737 letecké společnosti Lion Air havaroval po startu z Jakarty. Informuje o tom Reuters s odvoláním na záchranné služby Indonésie.

9; Roskosmos úspěšně otestoval klíčový prvek kosmického jaderného motoru. Nejdůležitější součást kosmického jaderného motorového zařízení megawattové třídy – jeho systém chlazení úspěšně prošla pozemními zkouškami, vyplývá ze zveřejněných materiálů.

10; NASA úspěšně odzkoušela padák pro Mars. Padák je vyrobený z nylonu, technory a kevlarových vláken, které mu umožní nést těžší náklady a přežít pád skrz atmosféru.

11; Dejte nám další peníze. Prezident Polska nepovažuje téma německých reparací za uzavřené. Prezident Polska Andrzej Duda prohlásil, že nepovažuje téma výplat reparací Německem za újmu způsobenou zemi během Druhé světové války za uzavřené. Oznámil to v interview pro Bild am Sonntag.

12; Prezident Polska zařadil Gruzii k Evropě, která trpěla pod imperátorským Ruskem. Imperiální ambice Moskvy jsou očividné pro každého, proto je třeba posilovat východní křídlo NATO. Prohlásil to v interview pro Bild am Sonntag.

13; Ukrajinští poslanci navrhují zákaz dovozu automobilů z Ruské federace. Tři poslanci ze Zakarpatské oblasti (Robert Horvát, Vasilij Petevka a Valerij Lunčenko) se obrátili na premiéra Ukrajiny Vladimira Grojsmana s návrhem na zákaz dovozu automobilů z Ruska.

14; Ukrajinci získali 33 mandátů ve volbách v Polsku. 92 Ukrajinců kandidovalo ve volbách do místních orgánů v Polsku. Z nich 33 bylo zvoleno do rad, obcí a regionálních shromáždění. Znamená to, že každý třetí kandidující Ukrajinec získal mandát.

15; Čína plánuje postavit první stálé letiště v Antarktidě. Čínské úřady plánují během několik let postavit na Jižním pólu nepřetržitě fungující letiště, který by byl pravidelně schopen přijímat turistické skupiny a výzkumné expedice.

16; Další karavana migrantů se pohybuje směrem k USA. Tentokrát ze Salvadoru.

17; Na palubě Boeingu havarovaného u břehů Indonésie se nacházelo 189 lidí. Nejméně 181 cestujících včetně tří dětí a k tomu osm členů posádky se nacházelo na palubě zříceného letadla letecké společnosti Lion Air, informuje Jakarta Post.

18; Havarovaný boeing v Indonésii žádal o povolení vrátit se na letiště. Letadlo společnosti Lion Air žádal o povolení k návratu na letiště, než zmizel z radarů a zřítil se u břehů Indonésie.

19; Merkelová ztratila zahraničně-politický kompas kvůli přátelskému vztahu s Putinem. Novinář německého listu Bild Julian Repke se ve svém článku zabýval otázkou, zdali má právo Merkelové projevovat takovou náklonnost vůči autoritářským vůdcům.

20; NATO otestuje novou laserovou zbraň pro každé počasí. Severoatlantická aliance plánuje sledovat vliv povětrnostních podmínek na činnost laserové zbraně. Informuje o tm RT s odvoláním na výzkum Vědecko-technické organizace NATO.

21; Američtí investoři se vracejí do Ruska. Celkem příliv peněz do fondů aktiv orientovaných na ruský akciový trh činil za týden, který skončil 24. října, 65 milionů dolarů. To je prakticky pětkrát víc než je objem investic za týden předtím.

22; Taky máme cvičení… Ruská vojenská námořní flotila uskuteční v oblasti cvičení NATO Trident Juncture raketové střelby. V sobotu navštívili oblast příštích střeleb dva ruské bombardéry Tu-160.

23; National Interest: USA zapomněly ochránit své zahraniční základny před ruskými a čínskými raketami. Podle informací médií rakety s plochou dráhou letu a drony z Ruska a Číny mohou zlikvidovat americké základny v zahraničí.

24; Anatolij Šaríj: Jak novinář Al-Džazíry ponížil vicepremiérku Ukrajiny v přímém přenosu. Vicepremiérka pro otázky evropské a euroatlantické integrace Ukrajiny Ivanna Klmuš-Cincadze poskytla rozhovor katarské televizi Al- Džazíra. Proč se tak stalo, není příliš jasné. V určité fázi začal redaktor vicepremiérku bombardovat nepříjemnými dotazy jako: CO myslíte – prohrála Ukrajina? Přišli jste nadobro o Krym? Probíhá na východě země občanská válka? Bylo vidět, že se dobře baví, když se ukrajinská vicepremiérka snažila zpochybnit slovo „občanská“.

25; Tělo vraha z Kerče dosud nebylo pohřbeno. Tělo Vladislava Rosljakova, který provedl střelbu a výbuch v kerčské polytechnické internátní škole, nebylo pohřbeno, protože pokračuje vyšetřování.

26; Při letecké katastrofě v Indonésii zahynulo 20 úředníků ministerstva financí. Informoval o tom v pondělí 29. října šéf Národní záchranářské agentury.

27; Letadlo nebylo technicky v pořádku. Byly zveřejněny podrobnosti z havárie letadla. Piloti letu Jakarta – Pangkalpinang, který havaroval v pondělí ráno poblíž ostrova Jáva, informovali předtím o technických problémech na palubě Boeingu.

28; Peskov: Summit Vladimira Putina a Donalda Trumpa ve Washingtonu není ještě dohodnutý. Pozvání prezidenta Ruské federace na setkání s americkým prezidentem v USA bylo ale už zveřejněno.

29; V Kyjevě vykradli byt diplomata EU, který pracoval na asociaci Ukrajiny s EU. Když operativní vyšetřovací skupina vyjela na místo události, vyšlo najevo, že zloději pronikli o místnosti poté, co vylomili zámky.

30; Rogozin se vyjádřil k roli Komsomolu v rozvoji kosmonautiky. Systém morálních stimulů, který přitahoval do raketového a kosmického průmyslu mládež, skutečně fungoval.

31; To jsou jen fantazie. Grojsman komentoval sliby Julie Timošenkové. Podle jeho názoru země nemá na to ani možnosti, ani zdroje, protože veškeré devizové rezervy Ukrajiny činí k dnešku pouhých 16,6 miliard dolarů. Pro srovnání: České devizové rezervy jsou zhruba devětkrát vyšší.

32; Ruské ministerstvo zahraničí: Vztahy s NATO nemohou být obnoveny při nynější linii Aliance. Moskva už dříve opakovaně prohlašovala v souvislosti s rostoucí aktivitou zemí NATO u jejích hranic, že nenechá bez povšimnutí akce potenciálně nebezpečné pro její zájmy.

33; Volker přijede na návštěvu Ukrajinu v listopadu. Připomeňme, že 27. listopadu Volker podpořil iniciativu EU na jmenování svého zvláštního zástupce pro Donbas.

34; Ukrajinští ozbrojenci se účastnili maratónu námořní pěchoty USA ve Washingtonu. Čtyři karatelé překonali vzdálenost 10 km, další čtyři 42 km.

35; Savčenko se obrátila na Buzinova advokáta o pomoc. V tuto chvíli se Savčenková nachází ve vazbě pro podezření z pokusu o státní převrat.

36; Grojsman slíbil za pět let vytvoření silné ekonomiky na Ukrajině. Prohlásil, že chápe, že je třeba pro to něco udělat, ale dodal, že nezávisí vše jen na vládě. Je zapotřebí společného úsilí, důležitá je také podpora prezidenta a Nejvyšší rady.

37; Hrozí světová krize: Bývalá šéfka ukrajinské národní banky se stane mezinárodním konzultantem. Podle jejích slov se bude zabývat konzultacemi centrálních bank po celém světě na téma úvěrové finanční politiky.

38; Moře lidí. Rozloučit se s oblíbeným hercem Karačencovem přišly tisíce lidí. Neutuchající potlesk trval zhruba deset minut.

39; Dost divoký případ: V Moskvě řidič auta úmyslně srazil kočárek s dítětem a basebalovou pálkou několikrát praštil po hlavě jeho otce. Poté nechal auto na místě a utekl. Vyšetřovatelé chtějí zjistit motivy útočníka, vyšetřit okolnosti události, konkrétně například zjistit, zdali se dítěti, které vypadlo z kočárku, v důsledku incidentu nic nestalo.

40; Na internetu se našel potenciální pasažér havarovaného Boeingu 737. Muž odložil svou služební cestu o několik dní, což mu zachránilo život.

41; Merkelová už nebude kandidovat na místo předsedy CDU, píší média. Přitom ale chce setrvat v úřadě kancléřky Německa.

42; Korespondent NTV,kterého zmlátili v den Výsadkových vojsk, spáchal sebevraždu. NTV informovala o sebevraždě svého pracovníka Nikity Razvožajeva, který proslul po incidentu v parku Gorkého na den Výsadkových vojsk.

43; Dokonce i tam je líp. V Estonsku se zdvojnásobil počet ukrajinských pracovních migrantů. V Estonsku podle stavu z konce září dostalo povolení ke krátkodobé práci a pobytu více než 12 tisíc občanů Ukrajiny.

44; Bankrotář, kterého všichni milují. Agentura Fitch obnovila makroekonomický rating Ukrajiny. Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings potvrdila dlouhodobý rating Ukrajiny v zahraničních měnách i v domácí měně na úrovni B- se stabilním výhledem.

45; Opilý příslušní kontrarozvědky ozbrojený pistolí s tlumičem utíkal před kyjevskou policií. V neděli, 28,října v obci Višňovoje u Kyjeva členové veřejného uskupení „Odbor ochrany“ a policisté zadrželi opilého řidiče ozbrojeného útočnou pistolí s tlumičem.

46; Zapašnyj označil viníky v případu napadení dítěte lvicí. Během představení v mobilním cirkusu v obci Uspenskoje v Krasnodarském kraji napadla lvice holčičku.

47; Luganská republika: Ukrajinská armáda využívá americký radar pro navádění palby. Karatelé zhoršují situaci v oblasti a stahují své prostředky a vojáky k linii dotyku.

48; Soud uzavřel na žádost Voroněnkovova syna případ výpalnictví. Přitom od počátku právě on trval na tom, aby jeho otce soudili (a jak doufal i očistili) v nepřítomnosti.

49; Ve škole v USA došlo opět ke střelbě. K incidentu došlo v pondělí ráno ve škole ve městě Mathews Ve státě Virginia. Zraněn byl jeden student.

50; Kusturica: Bosna se nerozpadne. Kusturica si myslí, že idea rozdělení území mezi Srbsko a Kosovo je odsouzena k neúspěchu.

51; Ukrajinským policistům bylo uloženo vyšetřit rozkrádání za Jaceňukovy vlády. Solomenský obvodní soud v Kyjevě uložil Národnímu protikorupčnímu úřadu Ukrajiny zahájit řízení vůči bývalému premiérovi Arseniji Jaceňukovi a ministru spravedlnosti Pavlu Petrenkovi.

52; Kyjevští karatelé zaútočili zápalnou municí na západní okraj Doněcka. Podle údajů ministerstva v důsledku ostřelování došlo k požáru domu na adrese Dněpropetrovskaja 56.

53; Expert: Naftogaz táhne Ukrajinu k sociálnímu výbuchu. Podle jeho slov šéf podniku Andrej Kobolev už ani neskrývá, že provádí cílenou politiky vytlačování regionálních plynových podniků z trhu.

54; Merkelová: Je to moje poslední funkční období jako kancléřky. Německá kancléřka Angela Merkel se už nebude popáté pokoušet o obhájení své funkce. S tímto prohlášením vystoupila před novináři v pondělí 29. října, píše Reuters.

55; V důsledku teroristického činu v hlavním městě Tuniska bylo zraněno devět lidí. Poznamenává se, že žena odpovědná za výbuch použila granát.

56; Letecká katastrofa v Indonésii: Objevilo se video pořízené v letadle v okamžiku pádu stroje. Slyšet jsou hlasité modlitby. Na internetu se objevilo video pořízené jedním z pasažérů padajícího letadla Boeing 737 společnosti Lion Air minutu před dopadem.

57; Rospotrebnadzor zrušil licenci Institutu televizního a rozhlasového vysílání „Ostanikno“. Informovali o tom v tiskové službě úřadu.

58; V Moskvě kvůli střelbě zadrželi náměstka ředitele z ministerstva financí. Mezi podezřelým a náčelníkem dopravního odboru společnosti Speclitmaš vznikla rvačka, během níž Jefimov dvakrát vystřelil z plynové pistole a svého soupeře zranil.

59; Italská pravice zabránila muslimům v proměně kaple na mešitu. Politici z pravicové Ligy Severu neumožnili muslimské komunitě města Bergamo vykoupit kapli místní nemocnice za účelem její přeměny v mešitu, informoval portál The Local.

60; Na ministerstvu financí obhajují svého pracovníka kvůli střelbě na souseda. Pracovník ministerstva zranil člověka plynovou pistolí.

61; Vladimir Putin projedná s nejvyšším představitelem Kuby partnerství obou zemí. Plánuje se projednání stavu a perspektiv prohloubení rusko-kubánského strategického partnerství v nejrůznějších sférách.

62; Klaun a bavič Zelenskij poskočil na druhé místo hned za Julii Timošenkovou v průzkumech před volbami prezidenta na Ukrajině. Šoumen Vladimir Zelenskij by dnes dostal 9,9%. Julija Timošenko ale přesvědčivě vede s 15,4% Třetí je Petr Porošenko s 8,9%.

63; Frontman německé skupiny Rammstein Till Lindemann dostal v Moskvě darem „nádhernou bustu Lenina“ u příležitosti 101. výročí VŘSR (Pro ročníky 1980+: Velká říjnová socialistická revoluce).

64; Lékař záchranky v Novosibirsku prorazil závoru, aby se dostal k pacientovi. Nyní zdravotnickému pracovníku, který měl starost o život nemocného,hrozí, že bude muset uhradit škodu ve výši 2,5 tisíce rublů.

65; Kyjev slíbil, že nebude pronásledovat obyvatele Krymu za službu v ruských ozbrojených silách. Obyvatele Krymu nebudou ukrajinské úřady pronásledovat kvůli službě v Ruské armádě navzdory doporučení Porošenkova zástupce, aby se tito lidé hlásili na vojenských komisariátech na území kontrolovaných Ukrajinou.

66; Rusko a Řecko: Ministr obrany Řecka očekává nástup nové éry ve vztazích s Ruskem. Prohlášení Panose Kammenose po rozhovorech s ruským ministrem obrany Sergejem Šojgu v Moskvě přišlo od tiskové služby řeckého obranného ministerstva.

67; Američtí židé neočekávali od USA takový útok, jaký se odehrál v Pittsburghu. V důsledku útoku zahynulo jedenáct lidí a dalších šest včetně čtyř policistů bylo zraněno.

68; V Dněpropetrovské oblasti neznámí pachatelé prorazili hlavu nacistovi z „Národní družiny“. Ten utrpěl vážná zranění hlavy a nachází se v intenzivní péči lékařů.

69; Autor písní zpěváka Lepse a zpěvačky Orbakaite měl nehodu a zahynul. Skladatel Vladimir Borodin dnes k ránu zemřel na oddělení ARO, aniž by nabyl vědomí. Bylo mu 52 let.

70; Šojgu vyzval evropské lídry, aby popřemýšleli o následcích odstoupení USA od dohody o raketách středního a krátkého doletu. Dále vyzval evropské lídry aby se zamysleli nad touto „iniciativou“ a projednali ji v rámci NATO a EU.

71; Nejvyšší představitel Krymu informoval o znárodnění majetku extremistů krymskotatarského Medžlisu. Sergej Aksjonov oznámil znárodnění majetku skupiny ukrajinsko-tatarských extremistů Medžlis na poloostrově. Iniciativa vzešla od Duchovní správy krymských muslimů.

72; Redakce televizní stanice CNN dostala další výbušnou zásilku. Prezident CNN Jeff Zucker slíbil, že bude diváky průběžně informovat.

73; Grojsman promluvil o nutnosti likvidace Naftogazu. Přitom zdůraznil, že nyní nelze společnost rozpustit, protože země by tak přišla o možnost vymoci více než 2,5 miliardy „dluhu“ od Gazpromu.

74; Ukrajinská národní banka vysoudila na uprchlém oligarchovi Kolomojském první miliardu. Za poslední dva měsíce hospodářské soudy schválily 19 usnesení v zájmu Národní banky Ukrajiny v celkové výši 947 milionů hřiven ve sporech se strukturami spojenými s bývalým akcionářem Privatbanky Igorem Kolomojským.

75; Poslanec zahájil střelbu v parlamentu pětimilionové Středoafrické republiky. K incidentu došlo během voleb nového předsedy Národního shromáždění.

76; V USA začala rozsáhlá mezinárodní cvičení jaderných sil. Podle informace ministerstva manévry probíhají, aby zadržovaly, odhalovaly a v případě nutnosti odrazily strategické útoky proti USA a jejich spojenců.

77; Objevily se informace o izraelských úderech na Sýrii po havárii Il-20. V reakci na kroky Izraele Rusko dodalo do Sýrie protivzdušné raketové komplexy S-300. Dodávky byly dokončeny 1. října 2018.

78; Rostislav Iščenko: Odstoupení od Smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu je nástroj vydírání. Iniciativa odstoupení od této smlouvy je zákonitým a nutným krokem na americké cestě k definitivnímu zničení systému mezinárodní bezpečnosti, který se začal formovat po Karibské krizi v roce 1962.

Zdroj: http://rusnext.ru/news
11 Komentářů k Přehled zpráv – RusNext 29.10.2018

 1. John_Pitralon napsal:

  Vzestup peněz 2 – Spoutání dluhopisy https://www.youtube.com/watch?v=xBbNoRfHCPs
  PROPAGANDA – FULL VERSION CZ https://www.youtube.com/watch?v=lPpiRIy_q7g

 2. Kolaboranti ovládli Prahu napsal:

  Bude sudetoněmecký Witikobund vydělávat v Praze na migrantech?

  Praze bude vládnout koalice Piráti + “Praha sobě” poslance KDUČSL Čižinského + “Spojené síly pro Prahu“ zastřešující TOP09, STAN, KDUČSL.

  Hnutí poslance KDUČSL Jana Čižinského s názvem “Praha sobě” je přímo napojené, skrze bratry Čižinské a jejich obchodní a firemní aktivity, na ortodoxní a militatntní křídlo Sudetoněmeckého landsmančaftu Witikobund.

  Witikobund odmítá změny stanov landsmančaftu a trvá na zrušení Benešových dekretů, navrácení majetků sudetských Němců v plném rozsahu a dokonce vyplacení reparací odsunutým Němcům a rodinám ze strany českého státu za odsunutí Němců v roce 1945 a za násilné vyhánění.

  Čižinský dostal grant na tzv. sociální bydlení.

  Chce přesvědčit (donutit) majitele bytových domů, aby vždy jeden byt vyčlenili pro sociálně slabou rodinu.

  Ale v bytech podle projektu mohou být umístěni i azylanti a imigranti.

  Lidé z bytového domu se pak začnou stěhovat pryč, majiteli bytovky se uvolní další byty, které potom o to snadněji a ochotněji opět nabídne městu pro sociální bydlení, pro imigranty atd.

  Přesně tímto způsobem se postupuje v Německu.

  Bratr Čižinského Pavel Čižinský je pro-imigrační právník, katolický aktivista, a bude starostou Prahy 1 za hnutí “Praha 1 sobě“. “Prahu sobě“ lze doslova označit za katolické rodinné hnutí Čižinských.

  Miroslav Kalousek už před lety zavelel lidovcům, že musí klonovat KDUČSL, zakládat nové strany, “nezávislá hnutí“ a “občanské iniciativy“, nebo je infiltrovat, aby oblbli více voličů. Tak člen KDUČSL a poradce místopředsedy KDUČSL Libora Ambrozka Martin Bursík vystoupil v roce 2003 z KDUČSL, vstoupil v roce 2004 do Strany zelených, vyštval předsedu Jana Beránka a po parlamentních volbách 2006 vytvořil vládu s ODS a KDUČSL. Z KDUČSL povstala v roce 2009 TOP09 (Kalousek, Schwarzenberg, Parkanová a další). Vatikánský katolík Petr Gazdík po dohodě s Kalouskem založil v roce 2009 hnutí Starostové a nezávislí. Prvním předsedou STAN byl od roku 2009 Petr Gazdík a uzavřel dohodu s TOP 09 na všech úrovních politiky, Gazdík se stal i předsedou poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů. V listopadu 2012 si v parlamentu odhlasovali ODS, TOP09, Starostové a Peake LIDEM špinavý podvod, nadhodnocené církevní restituce a náhrady.

  Vliv v Praze tedy nyní získávají vítači napojení skrze rodinné a firemní vazby na Sudetoněmecký landsmančaft.

  Brno i Praha se horečně připravují na přijetí Globálního kompaktu pro migraci.

  https://aeronet.cz/news/sudety-sobe-rozkryli-jsme-napojeni-cizinskeho-sdruzeni-praha-sobe-na-extremistickou-sudetonemeckou-skupinu-witikobund-ktera-je-v-hledacku-bis-jako-bezpecnostni-hrozba-pro-ceskou-republiku/

  https://www.blesk.cz/clanek/volby-komunalni-volby-2018/569461/koalicni-namluvy-v-centru-jsou-u-konce-starostou-prahy-1-bude-pavel-cizinsky.html

  • .lak napsal:

   Prahu přejmenovat na stranoland, nebo pokročileji kmotrostan. :-)

   • Rocco napsal:

    Kalouskoland

    • .lak napsal:

     óblesland privilegialand araboland negroland multikulturoland islamabdotiland a finálně po kryplolandech mlokofland a z půlky je teď.

     • .lak napsal:

      ?? poslala se půlka, sama. Hotovo :-D

     • .lak napsal:

      V Zlatníkách se dobře saje do rána a asi tam jezdí prágl MHD, nevím jezdil jsem služebrem. :-D Musel bych se podívat do mapy kde jsem kilák jinak byl a jednou jsme tam na vybuldozerované hromadě hlíny seděli jak klofáci na židli vedle z borečkem z firmy a mohli jsme kvákat vidím město veliké. Hmmm, velkolepé :-)

  • niSas napsal:

   Věřte tomu, že se dočkáme, jako sme se už dočkali, eště větších prasáren, větších nactiutrhačných zlo dějen, páč v režimech vrchnosti tomu nelze legálně a nekrvavě zabránit. Blboni budou psát tak dlouho, dokud jim vrchnost prostřednictvím exekuční mafie nesebere klávesnici aji s celým windowsowským cirkusem. Tak pište směle, blboni, dokud máte čím. Muheeeeee

   • .lak napsal:

    Net se jim povedl protože umí nařezat vulgárním rádoby intelektuálům (hned si ji vlep) a pokud by se jim i povedlo kontrolovat cenzurou servery může naběhnout paralelní síť wifinami a mezi městy wimaxy do 30. km a zběsují nad zašifrovanými sítěmi.

 3. .lak napsal:

  ?? poslala se půlka, sama. Hotovo :-D

 4. niSas napsal:

  Už sem to psal mnohokrát, ohrnujete, ohrnujete, ohrnujete. A co? Pysky přece…Muheeeee

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!