Přehled zpráv – RusNext 1.11.2018

odessa_more_zamerzlo_obledeneli_mashiny_avto1; Kvůli dluhům za plyn mohou na Ukrajině zamrznout celá města. Osudy konkrétních lidí nikoho nezajímají. Příčinou je povolení vlády vypínat plyn kvůli dluhům za dodávky.

2; Rusko, Indie a Írán se chystají spustit alternativu k Suezskému průplavu. Tyto tři země uskuteční v listopadu setkání, na kterém bude projednána možnost spuštění mezinárodního dopravního koridoru Sever-Jih.

3; Slabomyslnost a riskování. Washington zvyšuje sázky v obchodní válce. Akciové trhy USA začaly opět padat po zprávě o připravenosti Donalda Trumpa uvalit na veškerý čínský dovoz cla.

4; Sen ostřelovače. Čeho je schopná nová ruská karabina K15? Přesná střelba z pušky s optikou je umění, které si nemůže dovolit každý bojovník.

5; Helloween na Ukrajině. Když je život horší než helloweenská strašidla. Dovozový svátek čertů a čarodějnic se změnil v parodii na politickou realitu na Ukrajině.

6; Ruské bataliony přivítají vojska NATO na hranici Běloruska. Odpověď Minska na akce Varšavy může jít dvojím směrem. V souvislosti s možným odstoupením USA od dohody o raketách středního a krátkého doletu a rozhodnutí rozmístit raketovou základnu v Polsku vzniklo mnoho variant odvetných kroků Ruska. Jedním z nich je rozmístění zatím neexistujících raket středního doletu na území Běloruska.

7; Je to k smíchu. Porošenko se pokusil obhájit tříetapové zvýšení cen plynu na Ukrajině. Porošenko také varoval Ukrajince před nízkými cenami: Bezplatný sýr bývá pouze v pastech na myši…

8; Tanky ukrajinské armády útočí na Doněckou republiku. Jeden tankista byl zabit vlastním tankem, byly sestřeleny drony. Na jižní frontě ukrajinská armáda beze studu používá tanky a dělostřelectvo ráže 122 mm. K tomu velké množství dronů a skupin ostřelovačů.

9; Výsledky a pouční z Ruského jara. Ruské jaro skončilo podpisem Minských dohod, které nedokázaly zastavit válku v Donbasu.

10; Delegace z Pobaltí poprvé přijede na Krym po jeho připojení k Rusku. V delegaci budou aktivní politici, experti, obchodníci a zástupci veřejných organizací.

11; Je to jen přežívání. Poslanec, který se rozhodl žít za 3500 rublů, si stěžuje na chudou stravu. Jeho rozhodnutí bylo vyvoláno nadutým prohlášením saratovské ministryně, která tvrdila, že se za tuto cenu dá sestavit kvalitní a zdravý jídelníček.

12; Na Ukrajině už začali stíhat úředníka, který prezentoval mapu s ruským Krymem. Když nemají možnost jít bojovat přímo o Krym, bojují v Kyjevě s větrnými mlýny.

13; Obdivuhodný osud. Jak se voják wehrmachtu stal Hrdinou Sovětského svazu. Na první pohled nemožná věc se skutečně stala… Jeho jméno je Fritz Schmenkel.

14; V Indii postavili největší sochu světa. Její výška bez podstavce činí 182 metrů.

15; Ruské bombardéry poškádlily NATO při cvičeních. Británie musela poslat do vzduchu stíhačky k eskortování dvou Tu-160 ruského letectva.

16; Ukrajina žije jako akvarijní rybka – pouze dneškem, říká ukrajinský neonacistický poslanec. Poslanec Borislav Berjoza zdůraznil, že Ukrajina potřebuje veřejnou smlouvu místo starých pořádků.

17; Ruská vláda zmrazila ceny paliv do konce roku. Vláda Ruska se dohodla s ropnými společnostmi na prodloužení zmrazení cen na úrovni květnových do konce roku.

18; Trump vyprávěl Američanům o bezmocném Rusku, které žádá od Ameriky ekonomickou pomoc.

19; Podle srpnových výsledků USA předehnaly Rusko a zaujaly první místo v těžbě ropy.

20; Příčiny havárie jsou očividné. Státní komise ukončila vyšetřování mimořádné události se Sojuzem. Bylo zjištěno jednotlivé porušení technologického procesu při montáži.

21; Na pařížském letišti se srazila dvě letadla. Americké letadlo zavadilo křídlem o francouzské letadlo.

22; Platební bilance Ukrajiny se dostala do červených čísel. Za stejné období roku 2017 vykazovala platební bilance země téměř dvě miliardy dolarů přebytku, nyní je to 418 milionů deficitu.

23; Cisterna explodovala na dálnici v Kanadě. Jsou oběti na životech. Kvůli hustému provozu bylo incidentem zasaženo několik automobilů.

24; Majitel pyramidového byznysu Cashbery slíbil založení dalšího. Majitel skupiny společností, které fungují pod značkou Cashbery, oznámil ukončení činnosti kvůli honu na společnosti.

25; Nešťastníky pohřbívali zaživa. Byla zatčena banda černých realitních makléřů, kteří operovali v Moskevské a Tverské oblasti. Nechali na sebe přepisovat vlastnická práva na byty a osoby, které byty obývali, fyzicky likvidovali.

26; Rusko zavedlo sankce vůči Ukrajině. Příslušné rozhodnutí podepsal premiér Dmitrij Medveděv.

27; Ceny na benzinových stanicích jsou zmrazeny až do jara. Podle výsledků tříhodinového zasedání se vláda a naftaři dohodli na opatřeních na stabilizaci trhu s palivy.

28; Na Krymu požadují od Ukrajiny kompenzace za způsobené škody. Ukrajina musí kompenzovat ztráty, které obyvatelé Krymu utrpěli během blokád v posledních letech.

29; Na Krymu byl zadržen ukrajinský ozbrojenec, hlásí FSB. Dvaadvacetiletý „aktivista“ prodělal výcvik u vojenských instruktorů nezákonných ozbrojených formací na Ukrajině.

30; V Radě federace odpověděla ba drzé prohlášení britského ministra zahraničí. Dříve britský ministr prohlásil, že Moskva musí změnit své chování, jinak bude pro ni cena hodně vysoká. Čeln výboru Rady federace pro mezinárodní otázky Oleg Morozov prohlásil, že jde o absolutně neužitečnou hru se slovy, které není třeba si všímat, protože je bezobsažná, natož aby obsahovala nějakou konstruktivní myšlenku.

31; Na Ukrajině vstoupily v platnost nové drakonické ceny plynu. Přitom v následujícím roce budou tyto ceny Ukrajincům zvýšeny ještě minimálně dvakrát.

32; Ukrajinská armáda přisouvá houfnice k linii dotyku. V zóně odpovědnosti 79. brigády zjistila rozvědka Armády Doněcké republiky přítomnost těžkých zbraní v okolí obcí.

33; V Kremlu vysvětlili, proč Porošenko nebyl zařazen do sankcí proti Ukrajině. Dmitrij Medveděv dříve svým výnosem zařadil do sankcí ukrajinské politiky a podnikatele. Ale Prezidenta se to netýká, ať jím je kdokoli.

34; Protestní akce ubližují nezralé mysli, říká archangelský gubernátor o sedmnáctiletém teroristovi. Tady vidíte, kam vede, když se řady protestních shromáždění účastní školáci. Nikoli studenti, ale skutečně školáci, zdůraznil s jasnou narážkou na metody práce Alexeje Navalného.

35; Byly zveřejněny záběry z havárie Sojuzu. Video pořízené palubními kamerami zveřejnil Roskosmos.

36; V Kremlu reagovali na Lukašenkovy iniciativy ohledně Donbasu. Předtím Alexandr Lukašenko oznámil připravenost Minska zajistit mír v Donbasu. Dmitrij Peskov lakonicky poznamenal, že Donbas má své vlastní politické vedení, které musí stanovit vhodný a možný režim kontroly.

37; Proč mohou cvičení NATO v Norsku přijít Evropu draho? Proti komu je namířeno ostří „trojzubce“ (Trident Juncture) proč reakce Ruska na sebe nenechala dlouho čekat?

38; Arménský parlament opakovaně zamítl kandidaturu Pašiňjana na post premiéra. Podle zákona bude nyní Národní shromáždění automaticky rozpuštěno.

39; Bil surově, všichni se ho báli. Byly zveřejněny podrobnosti z vraždy rozvědčíka ukrajinské armády v Donbasu. Dozvuky případu, kdy velitel rozvědky batalionu umlátil k smrti velitele výzvědné čety 28. mechanizované brigády ukrajinské armády.

40; Šéf ukrajinského Naftogazu reagoval na sankce ze strany Ruska. Kobolev odpověděl na zařazení jeho jména do ruského sankčního seznamu citátem z ruského filmu Pokrovská brána: „Je to nízkost, Chobotove…“.

41; Spojeným státům se nepodaří vrazit klín mezi Rusko a Čínu, říká Zacharova. Předtím Bolton prohlásil, že Čína během vojensko-technické spolupráce s Ruskou federace bude brzy prodávat svoje vlastní zbraňové systémy.

42; Porošenko komentoval sankce Ruska proti Ukrajině. Jak tvrdí, rozhodnutí Ruska o sankcích nebylo nečekané.

43; Hrdinovi je třeba pomoci. Chtěl se pomstít neofašistovi, který vraždil lidi 2. května 2014 v Oděse. Dostal deset let. Účastník tábora antimajdanu na Kulikově poli v Oděse a politický vězeň Denis Šatunov byl odsouzen kyjevským režimem na deset let.

44; Vyšetřovatelka znásilněná náčelníky v Ufě přišla za náčelníkem s kamarádkou. Vyšetřovatelka, která byla znásilněna, nepřišla v noci do pracovny náčelníka sama.

45; Poláci zapálili lampičky u zničeného pomníku vojáků Rudé armády. 1. listopadu se v Polsku tradičně slaví Den všech svatých.

46; Zacharova komentovala Klimkinovu výzvu odevzdat ruské pasy. Diplomatka připomněla, že ukrajinský ministr navrhl „dobrovolně-povinně“ odmítnout občanství Ruské federace.

47; Velvyslanci USA v Rusku Johnu Huntsmanovi diagnostikovali rakovinu kůže – melanom.

48; Merkelová v ukrajinštině pozdravila vojáky ukrajinské armády. Prezident Ukrajiny Petr Porošenko se ve čtvrtek 1. listopadu setkal s německou kancléřkou Angelou Merkel.

49; V Dagestánu byla zlikvidována extremistická buňka. V Dagestánu pracovníci FSB a ministerstva vnitra zadrželi vůdce extremistické buňky a čtyři její členy.

50; Doněck: Z Ústředního obchodního domu ukradli šperky za 120 milionů rublů. Na místo události okamžitě vyjela vyšetřovací skupina a kynologická služba.

51; Porošenko bude zklamán. Byl zveřejněn favorit prvního kola voleb prezidenta Ukrajiny. Pokud by se volby prezidenta Ukrajiny konaly v říjnu, nebyl by to Porošenko, kdo by skončil na některém z prvních dvou míst. Timošenko – 13,4%, Zelenskij 7,6%, Porošenko a Gricenko 7%, Jurij Bojko 6,9%. Na třetím až pátém místě je natolik těsno, že Porošenko může skončit hluboko v poli poražených, hlásí Kyjevský mezinárodní institut sociologie „Rating“.

52; Bitka v centru Kyjeva: Zraněni byli dva policisté, zadrženy desítky ozbrojenců v maskách a se zbraněmi.

53; Stavební společnosti opakují „černá schémata“ bank. Top management jedné z největších stavebních společností v Rusku během čtyř let vyvedl za hranice země prostředky akcionářů.

54; Merkelová komentovala volby v Donbasu. Pozorovatelská mise OBSE musí získat přístup k celému regionu.

55; V Donbasu byl zlikvidován jeden z nejstarších karatelů. „Dědek“ (Viktor Borisovič Batajev) nechtěl opustit vojenskou službu, dokonce jsme psali i do Nejvyšší Rady žádosti, aby mu dovolili zůstat, zdůrazňovali v jeho brigádě.

56; Arménie: Prezident rozpustil parlament. Prezident Arménie Armen Sarkisjan podepsal výnos o rozpuštění parlamentu a uskutečnění nových voleb 9. prosince.

57; Merkelová vyzvala Nejvyšší radu, aby zrušila dotace na energie pro obyvatelstvo. Výzva zazněla během setkání s předsedou ukrajinského parlamentu Andrejem Parubijem.

58; Putin: Ruské hospodářství je na vzestupu. Prezident Vladimir Putin vysoko hodnotí vyhlídky ruské ekonomiky a podmínky pro podnikatelskou činnost v zemi.

59; V Kyjevě naléhavě evakuují návštěvníky vlakových a autobusových nádraží. Přišla zpráva o bombě na autobusovém nádraží hlavního města.

60; Piráti Azovského moře: Ukrajina odpověděla na ruské sankce únosem plavidla. Unesené plavidlo převáželo pod liberijskou vlajkou zboží z Ruska do Belgie.

61; Merkelová v Kyjevě informovala o důvodech jejího odchodu z politiky. Mezi důvody poklesu její obliby zmínila poslední sporty ve svém politickém bloku CDU/CSU ohledně migrační politiky.

62; Pachatel, který oznámil bombu na nádražích, formuloval své požadavky. 1. listopadu večer přišla zpráva o bombě na nádražích v Kyjevě. Pachatel požaduje 250 tisíc hřiven.

63; Ukrajinská ministryně zdravotnictví osočila politiky, kteří ji vyzvali k odchodu, z toho, že chtějí návrat sovětského korupčního systému a obnovit sovětskou Ukrajinu.

64; Tělo zavražděného saúdského novináře rozpustili v kyselině.

65; Za rok 2018 navštívilo Krym více než milion turistů z Ukrajiny.

66; Mike Pompeo: USA doufají, že Turecko neopustí NATO. Vyjádřil naději, že si Erdogan uvědomuje, že USA jsou lepším partnerem než Írán.

67; Merkelová v Kyjevě podpořila prodloužení protiruských sankcí.

68; V Chersonské oblasti začaly testy řízených protivzdušných raket středního a krátkého doletu.

69; Národní banka Ukrajiny zveřejnila očekávanou sumu úvěru od MMF: 1,9 miliardy dolarů.

70; Polská prokuratura vyšetřuje případ počítačové hry o Osvětimi. Vývojem podivné hry se zabývala společnost pod vedením občana Ukrajiny.

71; Sériová výroba balistických raket Sarmat bude v Rusku zahájena v roce 2021.

72; Prezident Makedonie byl obviněn z neplnění služebních povinností, informuje prokuratura ve Skoplje.

73; Hlas Ruska bude v budoucnosti znít důstojně a sebejistě, říká Vladimir Putin na zasedání Celosvětového ruského národního shromáždění.

74; Londýn nevyhledává konfrontaci s Moskvou, prohlásil britský velvyslanec v Moskvě.

75; Neznámý pachatel zranil kuchyňským nožem moskevského úředníka bodnutím do stehna.

76; Ruské automobily Aurus jsou vykoupeny na dva roky dopředu.

77; Süddeutsche Zeitung: V Existuje nový důvod nenávidět Krymský most. EU kritizuje ruské tajné služby za nadměrnou kontrolu ukrajinských plavidel, na což Moskva odpovídá, že je to naprostý nesmysl.

78; Turčinov se pochlubil novým minometným komplexem. Prý se jedná o důstojného nástupce nebezpečného „Molotu“.

Zdroj: http://rusnext.ru/news
31 Komentářů k Přehled zpráv – RusNext 1.11.2018

 1. Rocco napsal:

  ad 2) Mezinárodní dopravní koridor Sever-jih zahrnuje Írán, Rusko a Indii je to ruská konkurence čínské iniciativy Nová hedvábná stezka.
  Hlavní předností MDK Sever-jih je skutečnost, že většina celé trasy vede železnicí po souši. Je to rychlejší, levnější a bezpečnější než po moři. Do plného využití svého potenciálu má však koridor ještě daleko.

 2. Rocco napsal:

  Ad 51) Prezidentská kandidátka Naďa Savčenko je držená pořád ve vazbě? Porošenko je opravdu ubožák!

  • proud napsal:

   Osobne bych ho videl spis na kriminalnika!

  • napětí napsal:

   vypadá to na emerickou réžii. Ani Tymošenko, ani Savčenoko, (co je škoda), zase bude volební podvod, hadejte kdo, já už vím…. pietro, pietro, pietro,,,,

 3. .lak napsal:

  Velmi zdařilý opis na pochvalu a tak činím z AE, obávám se že v budované kleci s primitivy v euálu holt na ně zabírá specifická forma islámu a ne vědomí nositelů které je ještě ksakru prostřednictvím povedených exotů helpervexlů s průmyslem úžerů dluhového systému k SAKRU HOSTÍ! :-( kdy ke všem čertům mladí bulici neví prostřednictvím školství funkční nevzdělanosti se záměrnými příšernými balasty idiotizace s příměrem dávají krev upírům.

  max
  Semite odpadlici od puvodnich hodnot vedicke indoevropske kultury si jedou sve uctivani krvezizniveho jahveho,allaha,shivy a nezkonci dokud cely svet nebude uznavat darwinovy zvireci zakony, pedofilii,rasismis,sebeobjetovani se krvavemu bohu. Lez ,pretvarka zvirat v lidsktch telech.
  gmo jidlo,trans “lidi” a ted roboti namisto onech semitskych biorobotu zombie zenoucich se za krvi.

  Vmichali se do nasi krve za ucelem nasi genocidy a jejich vlastni zdegenerovane incestni snatky je nuti
  michat se dale nez znich vzejdou opice.
  nasi barvou zridily bludy rasismu bileho muze.
  Falesne zido krestanstvi nam vzalo zem dalo otroctvi a dan za to ze nas nechalji zit.
  Kolonialismus nam privedl stada otroku co ted kolonizuji sve pany s cimz se pocitalo.
  Zido chazarsky nacismus otocil pravou podstatu aryjanismu,symbolu,duchovni nauky a udelal z nej odpad.
  Zido anglo sasko chazarsky rotchild juda marxismus nas mel vyhubit v revolucionalnim holokaustu za dohledu bolseviku a zidovskych pohlavaru v gulazich…scitani lidu v roce 1900 a po v 1945 odhali ty hruzy ale stale mensi nez kristianizace.

  Kapitalismus vytvoreny taktez zviraty nam sebral vse legalne protoze zakon si udelaly na obranu sveho pedo kanibalistickeho nabozenstvi.

  Co dal? Migranti ,roboti.

  Hlavne se snazit co nejvice poskodit nasi,indickou a perskou kulturu..premazavat nase harddisky az do zblbnuti..

  To je to cim oni jsou.

  Ale duchovnost nepodleha materialismu ani casu a smrti takze maji marny boj . Lasku,svobodu,svedomi,ducha dusi a cely tento proud svetla zivota a poznani nelze totiz vladtnit ani mu poroucet ani ho zdegenerovat,znicit ,zakazat….to vse je v nas na vzdy a oslavujme to ze jsme byly pocteni se narodit slovany v krasne zemi ,krasnymi lidmi,jazykem,umem a duchem.

  3-1 OdpovězLis 3, 2018 1:15

  A ještě tam odtud s čechráním peří obšvihnu tohle protože nejsem omezenec a mám všechny vlastnosti i s ješitností. :-D

  .lak
  Poslouchám pana V.K. a trochu mi připadá jako snílek s čtvrtinovými mzdami zde proti německu a předtím s dostavbou bloků temelína a dukovan s palivem. Tak s jejich vlastnictvím kodů ovládání z druhé strany planety tady nechají klepat reaktory na mezi /pic/ aby vytlačili podlokajníci poslední zlámanou grešli. A až tu nebude roztříknou reaktory mezi šumavu a krušné hory s beskydami. Ta naivita v nějakou morálku tržníků je nevysvětlitelná každému průměrnému hráči karet. Mimochodem z fukušimi jeden reaktor po dvanácti hodinách kdy tam nebyl vůbec podle družicového snímku stále ukazoval stav pod kontrolou. Tak jako ochlokracie zcela zlikvidovala v sektorech právní státy tak diletanství v technologiích odborníků je téměř bezmezné a jsou papírovými exelencemi i s jejich ekonomikami a měnami bublin. Věřím tomu že v minulém tisíciletí co se řeklo platilo ale dnes všechno ukazuje na tržní lži v čemkoliv a hlavně jakékoliv a většinově se lidé pohybují na ostří nože bezpečnostně v jakýchkoliv aspektech bytí a mohou si vzít prášek nebo poslouchat politiky kteří jsou bezesporu odborníky jediné profese. Zkuste hádat 3.x jaké?

  190 OdpovězLis 2, 2018 19:46

  Návštěvník
  brutopýr
  Ježišmarjájozef – kde ses učil psát věty?
  Kdo to má po tobě číst?

  10-15 OdpovězLis 2, 2018 22:06

  Návštěvník
  Zvědavá matka
  Náhodou, dneska to má .lak hezký, srozumitelný

  • .lak napsal:

   :-) Nějak se mi to useklo tak to musím dorazit.

   Náhodou, dneska to má .lak hezký, srozumitelný

  • .lak napsal:

   No to je snad šotek? :-)
   ________________________________________________________
   Náhodou, dneska to má .lak hezký, srozumitelný

  • John_Pitralon napsal:

   Pučisté z tzv. „Parlamentu“ označují fixlování tržníků za právní stát. Příklad – jak sociálně-tržní lumpové „rozšiřují školu“:

   Zastupitelstvo města Štětí – 23. zasedání 1. 3. 2018 https://www.youtube.com/watch?v=keftn_VwDZs&feature=youtu.be&t=7281

  • proud napsal:

   Nedelej jeste ty ze sebe nedouka!!! „Zido anglo sasko chazarsky rotchild juda marxismus nas mel vyhubit v revolucionalnim holokaustu za dohledu bolseviku a zidovskych pohlavaru v gulazich“…………vis kurva kdo je to bolsevik???

  • HVzV? napsal:

   LAKu VŠIMLI JSME SI,ŽE SE VÁM NELIBI ČTVRTINOVÉ MZDY OPROTI NĚMCŮM

   vám a ostatnim připomínáme,že budete náramně z toho KLIDNĚ I DALŠI GENERACI smutní a čekat,že to kdosi napravi!

   Kdo to má konrétně být když NIKDO Z ČR neví,že NĚMCI se chechtaji hloupým Čechům,kteři nepochopili,že musi vyžadovat Sociálni stát do jejich ÚSTAVY a to všichni,jak to udělali oni.

   Je vám jasné že se nemůže NIKDY nic změnit dokud se občané nebudou chtit postavit za své požadavky prozatim shrnuté v návrhu jejich špičky v NÁRODNIM PROGRAMU který tady oslíme horem dolem ??

   Dnem i noci to tady dává naše skvělá avantgarda HVzV!

   TAK NAPIŠTE,ŽE JE TO TAKY VAŠE PARKETA NEBO PŮJDETE DO EXEKUCE A TO DŘIVE NEBO POZDĚJI!

   K tomu zdůrazňujeme, že vámi bude politická třida Šmejdů dále pohrdat neboť ohlupovadla napíši,že jste si to zavinili VŠICHNI sami,budete tomu věřit a nakonec to bude ta pravda a váš šmytec!

   • .lak napsal:

    Obávám se že ta masáž od 89. vytvořila z domorodců evropy indiány kupčíků a penězoměnců s jejich vyvolenými bezskrupulózními osadníky kdy si navíc exploataci s likvidací i s tvorbou pro ně koledují. Volání po formě slovanského svazu bývalého blahobytu a životních jistot již asi totálně vyduněné a naplněné hlavy balastem tržního školství naprosto evidentního úpadku ameriky i evropy s cílem rozkradení ruska kdy budou zamýšlení kanonenfutry toho co řekla železná lejdy podnikatelů a mělo by být známé že kolonialisté plánují přes milénia že po rudém koberci na svá ložiska surovin a energií kdy na nich mohou domorodce zaměstnat. To že ten rudý koberec budou dělat ne že by chtěli rusové ale ti jejich panáčci se jim nějak nehodí a tedy s nehodícím škrtněte neberou na zřetel. A kde mají skutečné nepřátele jejich životů jim tedy uniká.

    • .lak napsal:

     */školství bezduchých obětí na mamon nestvůr @ ad */panáčci s nimi

    • HVzV? napsal:

     LAKU,OCITL JSTE SE VE SPOLEČNOSTI KDE SE POŽADUJE VÝKON

     a pokud píšete,že by jste rád rezignoval, budete zmačkán z vyhozen BEZ SKRUPULÍ jako nepotřebný papir.
     V socialismu dělali za občany vše komunisté výměnou za moc a celostátni poslušnost.
     To ovčané odcinkali,neboť tehdejši hloupí manageři nezpozorovali,že je přejede informačni revoluce.

     TO SE STALO A JE MARNÉ LHANI NYNĚJŠICH KOMUNISTŮ SLIBUJICICH SOCIALISMUS,KDE SE VYŽADUJE ZNÁRODNĚNI,COŽ PŮJDE nyni TĚŽKO.

     Pokuste se přidat k naši avangardě,pokud chcete a sledovat aktivně co špičky občanů voličů už maji v NR!
     NEROZUMITE LI PTEJTE SE DOKUD TO JEŠTĚ JDE!

     • .lak napsal:

      To je o zpracování formantů a netečnosti starších i ze zápřahu šílenými vozky růstu růstů pro absolutistickou šlechtu inkvizice konqisty.
      Tam nejde o rezignaci ale o kontakt sebevyvolených s materiálem zvůlí kdy první den v 1. třídě mi sociopatka při odchodu kdy si všichni museli zavázat tkaničky u bot na mašličky udělala uzel tak jsem nad tím udělal mašličku a chtěl jít ale byl jsem tam cca od 9. do 18. hodin protože když jem chtěl utéct tak vždy příšerná nestvůra vyběhla ze třídy na chodbu že nikam nepůjdu dokud to nebudu mít správně. Nakonec když za ní šli zplozenci pekel se zborovny že už jdou domů tak jim vykládala že je to jistý že mne mohou drezůrovat jako psa a její marfuša se tlemila a panáček fakt vyskočil blahem do vzduchu. Doma mi vynadali kde jsem byl a řekli ať si nevymýšlím a tak měla pravdu. Od té doby říkám že větší odpad lidstva se nemůže soustředit nikdy jinde než ve školství. :-)

 4. proud napsal:

  „4; Sen ostřelovače. Čeho je schopná nová ruská karabina K15? Přesná střelba z pušky s optikou je umění, které si nemůže dovolit každý bojovník.“…………….je to trosku jinak,prumerne presne strilet se nenauci jen malokdo,jako se z malokoho stane strelec-“virtuoz“,ale odstrelovac co se neumi zamaskovat a vydrzet x dni na fleku,nebo prezit v tylu nepratelskyho uzemi,je mrtvej odstrelovac.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!