Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 29.10.2018

pjakin2017

Proč USA usiluje o odstoupení o raketách středního doletu, proč přiletěl za Putinem Trumpův poradce Bolton a jak zabránit 3. světové válce, summit Putina, Merkelové, Macrona a Erdogana v Istanbulu o tom, jak se bránit válečným aktivitám Američanů, jak s tím souvisí vražda saúdského novináře Chašukdžího a nutnost zlikvidovat Saúdskou Arábii, kdo a proč poslal bomby představitelům Demokratické strany v USA, kdo a proč vraždil židy v Pittsburgu, proč vyhodili moderátorku Meghan Kelly, přípravy na válku o Bělorusko, a další
35 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 29.10.2018

 1. John_Pitralon napsal:

  Nějak se tu kupí problémy podvodníků a průserářů z Pindostánu.
  Apollo 11 Press Conference FULL https://www.youtube.com/watch?v=MbjWinuZXRY
  Denis Leary – Asshole (Uncensored Version) https://www.youtube.com/watch?v=UrgpZ0fUixs

 2. Jozef Glinsky napsal:

  Dalsi mimoriadne dolezity rozhovor Pjakina.

  Pripomeniem tu Pjakinom spominany rok 2014,rok mimoriadneho usilia vyprovokovat vojnu, videom tunajsieho „Vlasova“ Dulebu:

  „Putin vonkajsi zapas prehrava a ak nechce prehrat aj doma,pojde do toho“.
  Posle Girkinovi armadu.Na pomoc masakrovanym Rusom.
  „Girkin zostrelenim lietadla zatiahol Rusko do vojny“.

  „No,bude vojna“,Putin neustupi – vravi cynicky tento…tiezclovek v dlhorocnych sluzbach Deep state.

  https://tv.sme.sk/v/30456/analytik-duleba-putin-neustupi-blizime-sa-k-vojne.html#ixzz3OAia6iG4

 3. novapalo napsal:

  Obdivujem pána Pjakina. Počúvam jeho videá pravidelne a všetky už od roku 2015. Obdivujem ho však nie tak pre jeho znalosti, ako pre jeho ODVAHU a STATOČNOSŤ. Bežný priemerný človek je totálny zbabelec. Ak ja niekde v kaviarni nahlas poviem, že Západ je degenerovaný demokracia je hlúposť, tak všetci sklonia hlavy a pozerajú do podlahy, akože ma ani nepočuli…. Chuji zbabelí. 99 % populácie sú plní strachu a boja sa všetkého okolo seba…. Ako chcete týchto posratých zbabelcov niečo naučiť? Človek, ktorý je celý život „vystrašený“ zo svojho života, nikdy sa nebude učiť žiadne „fantastické“ teórie. On tento „živočích“ zbabelec, nebude bojovať, ak nebude mať výber : buď boj a možnosť prežitia, alebo smrť zabitím-popravou za zbabelosť!! Len vo vojne sa ukáže rozsah „hovna“ ľudského, ktorí nás obklopujú…. Jasné, že Slovensko aj Česko veľmi úspešne rýchlo „doháňajú“ západnú EU v duchovnej degenerácii a zbabelosti a odmietaniu „zomrieť“ za vyššie hodnoty. ….. Je jasné, že Západ s ich „zločineckou“ demokraciou a tržnou ekonomikou nie sú žiadne hodnoty a preto logicky žiadny debil nechce bojovať a skapať za túto Západnú „stoku a hovno“…. Preto je len logické, že africkí a iní islamskí migranti, ktorí prichádzajú do EU, nebudú akceptovať filozofiu a ideológiu civilizácie, ktorá je zdegenerovaná…. Vy chuji pozitívne mysliaci …. Čítajte knihy P.P. Kysuckého.

  • Maroš napsal:

   Novapalo – zbabelosť je výsledkom výchovy chlapcov-detí feministkami v rozvrátených rodinách socializmu – napriek tomu, že štát sa „snažil“ vychovávať chlapcov k hrdinstvu a vlastenectvu – a suplovať tak NENAHRADITEĽNÝ výchovný vzor – otca – prirodzeného hrdinu – ochrancu rodiny. Toto sú dôsledky „vývojového“ sociálneho darwinizmu – pokus zničiť rodovú genetickú pamäť – atavizmus a inštinkt prežitia a ochrany tých najbližších zameniť za potlačenie tohoto inštinktu na ochranu ideológie, strany – a v konečnom dôsledku sa to vypomstilo aj vymazaním inštinktívnej ochrany vlasti – lebo keď nemáš OK rodinu – nemáš prečo chrániť ani jej teritórium! Lenže elita NWO to tak chce – totálny rozvrat, totálnu demotiváciu, rozvrat princípu teritoriality! Defenzíva = obrana – lenže toto nie je ani obrana- toto je hromadný útek!

   A teraz kukni na plány marxistov, ako pomocou namnožených králikov vo Východnom Bloku chceli pomocou baby boom /Husákových/ vojakov v 80-tych rokoch, silou mocou zaviesť marxizmus aj na Západe – dnes sa to deje parlamentnou cestou v Europarlamente – detto bude takto zavádzaný aj NWO – u nás zmrd Lajčiak a spol!

   A/ Úkoly pro 1. armádu
   1. armáda ve složení jak bylo uvedeno výše, tedy 19. a 20. motostřelecká divize, 1. a 13. tanková divize s armádními silami, což byly 311. armádní raketová brigáda, 312. kanonová dělostřelecká brigáda, 33. protitanková dělostřelecká brigáda bez 7. protitankového dělostřeleckého pluku, 2. pontonová brigáda bez 71. pontonového praporu, 351. a 352. ženijní prapor 52. ženijní brigády měla stanoven:
   A/ Bližší úkol: V součinnosti s 8. gardovou armádou 1. západního frontu zničit uskupení 2. armádního sboru NSR, 7. armádního sboru USA a rozvíjet útok ve směru Neustadt, Nürnberg, Ansbach a částí sil v součinnosti se svazky 8. gardové armády ve směru na Bamberg. Ke konci dne D 1 ovládnout čáru Bayreuth, Amberg, Schmidmühlen, ke konci D 2 dosáhnout čáry Höchstadt, Schwabach, Heiden.
   B/ Další úkol: Postupovat směrem Ansbach, Krailsheim, Stuttgart; zničit nastupující operační zálohy protivníka a ke konci D 4 dosáhnout čáry mimo Mosbach, Bietigheim, Nütringen.
   C/ Dále být připraveni rozvíjet útok ve směru Stuttgart, Strasbourg, Epinal.
   Dělící linie zleva – Poběžovice, Schwandorf, Weissenburg, Heidenheim, Reutlingen
   Velitelské stanoviště – les 1 km jižně Stříbro.
   Osa přesunu – Stříbro, Grafenwöhr, Ansbach, Schwäbisch Hall.

   B/ Úkoly pro 4. armádu
   4. armáda ve složení jak bylo uvedeno výše, tedy 2. a 15. motostřelecká divize, 4. a 9. tanková divize s armádními silami což byly 321. armádní raketová brigáda, 7. protitankový dělostřelecký pluk 33. protitankové dělostřelecké brigády, 71. pontonový prapor 2. pontonové brigády, 92. pontonový prapor, 353. ženijní prapor /52. ženijní brigády
   A/ Bližší úkol: V součinnosti s vojsky 1. armády zničit uskupení 2. armádního sboru NSR a rozvíjet útok ve směru Regensburg, Ingolstadt, Donauwörth a částí sil ve směru Straubing, München. Ke konci D 1 ovládnout prostor Schmidmühlen, Regensburg, Passau; ke konci D 2 Eichstätt, Moosburg, Mühldorf.
   B/ Další úkol: Postupovat směrem Donauwörth, Ulm, zničit nastupující jednotky 1. polní armády Francie a na závěr D 4 dosáhnout čáru Metzingen, Memmingen, Kaufbeuren.
   C/ Dále být připraveni rozvíjet útok ve směru Ulm, Mulhouse, Besancon.
   Velitelské stanoviště – 6 km severozápadně Strakonice
   Osa postupu – Strakonice, Klatovy, Falkenstein, Kelheim, Rennertshofen, Burgau.

   Nejdůležitější část mapy s plánem útoku Československého frontu na západní Evropu

   C/ Úkoly pro ostatní síly armády v operaci

   C-1/ Raketová vojska frontu
   Raketová vojska frontu v prvním jaderném úderu zničit uskupení vojsk 7. armádního sboru USA, část sil 2. armádního sboru NSR a část sil protivzdušné obrany protivníka.
   V dalším hlavní úsilí soustředit na zničení nastupujících operačních a strategických záloh a také nově zjištěných prostředků jaderného napadení protivníka.
   Pro splnění úkolů frontu použít:
   - na splnění bližšího úkolu 44 operačně-taktických a taktických raket s jadernou hlavicí,
   - na splnění dalšího úkolu 42 operačně-taktických a taktických raket s jadernou hlavicí,
   - na řešení nenadálých úkolů vytvořit zálohu frontu 10 operačně-taktických a taktických raket s jadernou hlavicí.
   Jako nosiče jaderných hlavic sloužila odpalovací zařízení na pásových podvozcích:
   - R-30 Luna v roce 1964 zde bylo 21 kompletů
   - R-170 v roce 1964 zde bylo 21 kompletů a
   - R-300 do konce šedesátých let bylo dovezeno 7 kompletů.

   Celkově bylo přiděleno 96 hlavic, z toho jich bylo 44 kusů operačně taktického a 52 taktického určení.

   Velitel raketových vojsk převezme samostatné montážní brigády se speciální municí, které budou předány Československému frontu v prostorech: 2 km východně Jablonec a 3 km východně Michalovce.

   Použití speciální munice – pouze s povolením hlavního velitele spojených ozbrojených sil, myšleno Varšavské smlouvy

   Poznámka: tyto počty jsou naprosto mimo realitu či spíše zdravý rozum. I kdy šlo o ráže podobných té použité v Hirošimě, tedy do 30 kilotun což bohužel nebyla pravda, byly zde možné použití i hlavic ráže 100 kilotun, nedovedu si představit postup vlastních vojsk přes jadernou pustinu obrovský zamořených prostorů. Další otázka, která není a nikdy nebude zodpovězena – co by se stalo s naší zemí při adekvátní odpovědi? Zabýval se tím někdo? Opravdu někdo věří, že toto někdo jako plán mohl brát vážně a ne jen jako hru na tvrdé hochy?

   C-2/ Letectvo
   10. letecká armáda ve složení 1. stíhací letecká divize, 2. stíhací bombardovací letecká divize, 34. stíhací bombardovací letecká divize, 25. bombardovací letecký pluk, 46. dopravní letecká divize, 47. průzkumný letecký pluk, 45. dělostřelecký průzkumný letecký pluk měly plnit tyto úkoly:

   Prvním jaderným úderem zničit část sil 2. armádního sboru NSR, dvě řídící a naváděcí stanoviště a část sil protivzdušné obrany protivníka. Pro splnění úkolů stanovených frontu použít:
   - při plnění bližšího úkolu 10 atomových bomb,
   - při plnění dalšího úkolu 7 atomových bomb,
   - na řešení nenadále vzniklých úkolů ponechat v záloze frontu 2 atomové bomby.
   http://www.csla.cz/armada/taktika/plany001.htm

 4. proud napsal:

  “ zbabelosť je výsledkom výchovy chlapcov-detí feministkami v rozvrátených rodinách socializmu“……………stejna picovina jako tva uboha existence!

  • Maroš napsal:

   Proude – si príkladom boľševickej existencie „na výslní“ – z milosti davu v roku 1989 – ako „odvážny“ kohút na smetisku – dokiaľ ťa niečo nebiblické nezadrhne – ale myslím, že konkrétne ty sa zadrhneš sám!
   No čo – pochváľ sa – už máš nového chlapečka – ty odporný starigáň? Podľa všetkého – z nedostatku trollskej potravy – diskutérov tu – onedlho skapeš ako hajzlový pavúk v prázdnom dome, do ktorého roky nevletela ani muchu. Tak si ešte cucni – ty stará chorá kreatúra…

   • proud napsal:

    https://www.youtube.com/watch?v=fuPX8mjeb-E , v 89 jsem se ty ostudy nezucastnil,uz jsem v tom bordelu nebyl,kdybych byl,zastrelili by me,protoze bych ten podvod prokouk a po tom zmetkovi siozidovskym bych sel! Slova jako bolsevik,socialista,nebo komunista ti vubec neprislusej,aby sis je bral do huby,bez nich by ses zmetku vubec bejval nenarodil,20 milionu takovejch zarvalo jen proto,abys ted mohl machrovat a spinit je,zmrde,aniz by ses zacervenal! Chcipni tam v tech tvejch fasistickejch kotarech!

    • proud napsal:

     Chyba,ani ne ve „svejch“,prodali jste je zidobankam i se sebou jako my,spravne kapitalisticky.Uz ti tam nepatri ani zidle na ktery sedis!

   • Jan Kowak napsal:

    Mroži.. jag TO wíš , že WC muž – pan Oud Brakáč / ten od model-ky
    Edie / zdech.nul ???
    Ha.. čekuješ wideososáky Gustawa Bejra !

    Micha Lea

 5. proud napsal:

  Pro FERDU!,podivej se na mapach kde je Zdirecky Dul, tam se potkame,jeste upresnim cirka misto.

 6. proud napsal:

  „Sedí tak lenin,stalin a trockij nad vodkou a vášnivě diskutují zda je lepší mít milenku či manželku
  stalin povídá že lepší je manželka jelikož revolucionář potřebuje při své práci jistotu zázemí.,,Ne to není pravda soudruhu!“oponoje mu trockij ,,Manželství je buržoazní přežitek a jedině nejistota s milenkou udrží revolucionáře v bdělosti!“,,A co ty myslíš vladimire?“optají se i lenina ,,Myslím si soudruzi že nejlepší je mít manželku i milenku,manželka si myslí že jsi u milenky a milenka si myslí že jsi u manželky zatím co ty můžeš sedět v klidu v knihovně a učit se! učit se! učit se! „

 7. proud napsal:

  „- Co je důkazem, ze Země se točí?
  Na východ jsme se vysrali a ze západu přišlo kovno .“

 8. Maroš napsal:

  VYPRAHLÍ – V4 – BOJ O VODU!!!

  „Česko se nepřipojí ke globálnímu paktu OSN o migraci, potvrdila vláda“

  „„Mohu jenom potvrdit, že vláda se rozhodla, že se ČR k tomuto kompaktu nepřipojí,“ uvedl na tiskové konferenci ministr životního prostředí Richard Brabec.“ – ???

  POZNÁMKA – a teraz príde to najdôležitejšie /keďže za imigráciou moslimov z Blízkeho Východu do Európy stojí Izrael, ktorý tak zaťahuje Európu do jeho problémov s Arabmi /Palestíncami a Jordáncani/, ktorých sa potrebuje zbaviť o. i. aj preto, že na jeho záujmovom území prebieha BOJ O VODU!!!
  ???
  „Spolupráce s Izraelem
  Ministr Richard Brabec na tiskové konferenci po jednání také uvedl, že Česko v budoucnu uzavře dohodu s Izraelem o boji proti suchu. „Dohodu dnes vláda schválila. Izrael je světovým lídrem v oblasti zpracování vody a boje proti suchu, máme se od nich hodně co učit,“ uvedl. Podle Brabce se jedná o průlomovou dohodu, o termínu uzavřené se momentálně jedná.“
  ???
  POZNÁMKA – „Len taká maličkosť“ – ČR – na rozdiel od Slovenska – venuje pozornosť čisteniu vôd znečistených chemickým vplyvom – činnosťou človeka – o. i. aj pôsobením chemtrails! Štyria Slováci na to údajne majú patent /zdroj – prof. Peter Staněk/ – založený na technológii nano-striebra /ktoré však Slovensku ako „nano“ chýba!/. A môžte 3x hádať, kto bude tieto patenty využívať, keď Izrael plánuje ovládnuť trh s technológiou spracovania pitnej vody? ???

  Takže po lopate – V4 = Voda Štyroch, je síce vodnou strechou strednej Európy /hlavné rozvodie sladkej vody – až do súčasnej klimatickej vojny pomocou geoinžinierstva, ktoré zásadne mení historické klimatické podmienky!/, ale táto voda sa každým dňom vďaka intenzívnym chemtrails spádom toxických kovov a iných chemikálií, stáva 1/ nedostatkovou, 2/ ako pitná neupotrebiteľnou! Čo vám to pripomína?!

  Kto najčastejšie býva za obvyklou schémou – „1/ Najprv spôsobíme problém, 2/ potom ponúkneme jeho riešenie!“ ???
  No lebo pitná voda je už teraz najvzácnejšou komoditou na Zemi – lebo bez ropy sa prežiť dá – bez vody nie!

  Otázka – prečo zmizol z internetu a webu National Geographic dokument
  - Vyprahlí – Válka o vodu NGC – dokument o tom, ako prebieha vojna o vodu s Palestíncami a Jordánskom v Izraeli, a ako Turecko zastavením-prehradením vody pritekajúcej do Sýrie, spôsobilo vysušenie oblasti, z ktorej sa muselo vysťahovať jeden a pol milióna Sýrčanov, a Sýriu tak oslabilo o zdrojové zázemie pred útokom Islámskym štátom, za ktorého vznikom sú USA, Izrael a Saudská Arábia?!
  https://zpravy.idnes.cz/jednani-vlady-pakt-o-migraci-osn-vlada-se-odmitla-pripojit-dohoda-s-izraelem-voda-gf3-/domaci.aspx?c=A181114_082452_domaci_lre

  https://www.natgeotv.com/cz/serialy/natgeo/vyprahli
  !!! – dokument – Zlodeji dažďa.pdf
  http://www.nwoo.org/wp-content/uploads/2018/08/zlodeji-dazda.pdf

  • proud napsal:

   Mam a budu mit vody dost,staci mi na to auto sutru,to neni otazka straseni,ale otazka vedomosti!!!

   • Petr C napsal:

    Ale houby, poradte to v oblastech kde neni voda a mam dojem ze vam ty sutry napakuji – vsak vite kde.

    • proud napsal:

     Kdyz myslis…………..ale je to obycejna fyzika,do skoly jsi chodil,co? :-).Jinak se klidne zacni vodou zabejvat a prijdes na to ze vody je celkove porad stejne! Jen nekde je,nekde neni,nekde ji je vic,jinde min.Nekde si ji opatrit umej,jinde ne,na kazdej pad dobrej artikl k ovladani mas.

     • Petr C napsal:

      Tu se nejedna o to ze je vody min, ale o znecisteni a take ze nekde je vody moc a nekde je sucho cim dal tim vetsi. Vzdyt pokud mate bordel ve vzduchu tak ani ta destova voda nemuze byt dobra. Zdraz vodu, pritahni kohoutky je nesmysl, spis se zacit starat o to at vse nezamorujeme chemikaliema a pod.

      • proud napsal:

       Tak to samozrejme,o tom zadna. Ale voda o ktery pisu neni destova,nybrz vysrazena,jak jsem psal,fyzika.Kdyz se ti tedy vysrazi z toho co dejchas,asi ta chemie nebude az tak horka co se pitnosti bude tejkat.Ta voda se ti vysrazi na Sibiri uplne stejne jako na Sahare,rozdily budou nejspis v mnozstvi,nevim,az tak dobrej zase nejsem:-))).

       • Petr C napsal:

        Proude samozdrejme ze zavisi na zmnene teploty a vlhkosti vzduchu. Treba kde bydlim mame po ranu plno rosy. Ale par set km na jih treba u Kamloops a nebo Kelowny kde jsou jezera ale krajina je sucha a kamenita tu rosu v lete budete hledat marne. Jo kdyby to bylo tak jednoduche – auto sutru a postavit pyramidu.

        • proud napsal:

         Je to jednoduchy,voda bude porad,jen nekde min,nekde vic,vetsi pyramida,mensi,nebo vic pyramid…………..vsechno porad lepsi nez zadna voda!A nepotrebujes k jejimu ziskani drahou energii………..

        • Petr C napsal:

         Nevim jak by jste se uzivil oblizovanim kamenu po ranu. Staci se podivat do Egypta. Spis by se melo zacit se zalesnovanim nez stavenim pyramid. Ja tu vzdy rikam kokotum kteri si nevazi prirody ze $ je vytisknuty za okamzik kdezto zelen potrebuje cas a $ se nenazerete.

        • proud napsal:

         Ze zalesnovat,ale s hlavou na krku,misto prazdny nadoby,o tom zadna,mas naprostou pravdu,ale neverim ze nekomu dojde co vsechno znamenaly ony dubovy a bukovy haje.Navic vyrustaj uz jen a pouze mladi pitomci(ne vlastni vinou a cest vyjimkam)co se nezamyslej nad tim jak ma vypadat spravnej les i s moznosti tezby dreva,o udelani jadra a az teprv na stranach ono tezebni,to je trochu moc ocekavani od spotrebnich blbu.Ale sutry olizovat nemusis,vzpominas jak jsem psal ze z pyramidy svadely vodu potrubim?????? Nenech se mejlit,dava to zatracne hodne vody,zalezi samozrejme na velikosti,navic bych se s radosti podival jak bys v takovy pyramide olizoval mokrej sutr uvnitr ty pyramidy,protoze srazeni vody je zavisly na rozdilu teplot uvnitr a venku :-))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Mit takovej jazyk co by to dokazal,tak se s nim zivim :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • proud napsal:

     Chces udelat paniku,pudu pro povstani,nebo podobnou krizi? Zdraz vodu a pritahni kohoutky………..

    • proud napsal:

     K ty vode.Uz minuly civilizace vedely jak postavit ze sutru pyramidu a pod ni chytat vodu pro cely mesta!

  • proud napsal:

   Kdyz nas strasej a ty jim v tom pomahas,dobre vedi proc,oni ano,ty ale ne!

 9. Petr C napsal:

  Jak jsem napsal Proude, jdete to poradit treba do bohate Californie, tam s vas udelaji hrdinu. Kolik vody se chyta pod pyramidama v Egypte?

  • proud napsal:

   Peto,kdyz o tom nic nevis a pises o egyptskejch pyramidach co byly puvodne cast zarizeni k vyrobe elektriny,pak se dovzdelej,paklize te to zajima.Vodni pyramida je trosku jina,muze to bejt i kuzel a podobne,stojici na pevnym podklade(bazenu) jimajicim vysrazenou vodu ;-).Nedavno je nasli v horach i s drevenym a hlinenym vodovodnim vedenim dolu do mesta.

 10. Maroš napsal:

  „Sorosove“ Slovensko na Balkáne…

  Nielen Slovákom odporúčam pozorne sledovať časť komentára Pjakina od 30:05 min, ktorá sa týka novodobého štátneho novotvaru Rumunska a budúcej úlohe Moldavska /a budúcej „úlohe Slovenska“ = Lajčáka/ – ak sa tNo podarí, ktoré by prirodzene malo patriť do ruského – slovanského sveta.

  Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 12.11.2018 Titulky CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=eIOEStSPzP8

  „By malo“ – ale aby sa tak nestalo, upozorňujem na nedávno LAJČÁKOM!!! uzatvorenú dohodu Slovenska a USA, podľa ktorej Slovensko „dostalo mandát“ – spolu s USA sa srať do vnútorných vecí Moldavska, čo veľmi pripomína Lajčákovu „zmierčiu misiu“ v Kosove – Lajčáka na túto úlohu v USA navrhol Soros /pozn. – a v merku treba mať Soros + syn plány vytvoriť Balkánsku úniu/, a Lajčák je údajne kvôli tomu údajne u Srbov na odstrel – aj keď Slovensko zatiaľ neuznalo samostatnosť Kosova.

  „“Začatie predprístupových rokovaní je začiatkom cesty, z ktorej niet návratu. To je cesta, ktorá vedie k členstvu v EÚ. Som si absolútne istý, že pre Srbsko je najdôležitejšie práve to, aby sa stalo členom EÚ, a potrebuje preto podniknúť všetky opatrenia a všetky kroky, ktoré vedú k tomuto cieľu. Pretože to je zárukou ochrany politických, ekonomických, sociálnych a ľudských práv občanov Srbska na najvyššej svetovej úrovni,“ odpovedal Lajčák na otázku, či má Srbsko v záujme získania termínu začiatku rokovaní o prístupe do EÚ zrušiť srbské inštitúcie v Kosove, ktoré predstavujú jedinú ochranu pre tamojších Srbov.“ – ???
  https://svet.sme.sk/c/6742974/lajcak-dohoda-medzi-srbskom-a-kosovom-je-dosiahnutelna.html

  Späť k tomu vmiešavaniu sa „USA“ a Slovenska v Moldavsku:
  „Ve středu v americkém Washingtonu šéf slovenské diplomacie Miroslav Lajčák podepsal bilaterální memorandum o porozumění v oblasti mezinárodní rozvojové spolupráce mezi vládou Spojených států, jednající prostřednictvím rozvojové agentury USAID, a Ministerstvem zahraničních věcí a evropských záležitostí SR (MZVaEZ SR), uvádí Nezávislý deník Nový Čas.
  Podle portálu je Slovensko první zemí střední a jihovýchodní Evropy přijímající americkou rozvojovou pomoc, která podepsala s USA tento typ smlouvy.“ = Slovensko ako rozvojová kolónia?!

  „„Jsem hrdý na to, že se Slovensku podařilo v tak krátkém časovém rozmezí přeměnit z přijímacího státu na rozvojového dárce. Dnešní podpis memoranda s USAID United States Agency for International Development zdůrazňuje tento úspěch a vyjadřuje společnou snahu Bratislavy a Washingtonu o udržitelný rozvoj v zemích Východního partnerství a západního Balkánu,“ řekl Lajčák.“ = čo ide Slovensko rozdávať na Balkáne?!

  „Prvním výsledkem zahájené spolupráce bude společný projekt v Moldavsku, který se bude realizovat v oblasti rozvoje místních samospráv.

  Jak zároveň uvádí portál, budou během projektu využívány autentické zkušenosti SR v dané oblasti.“ = moje Lajčákove a Sorosove autentické zkúsenosti!

  https://ac24.cz/-/sef-slovenske-diplomacie-podepsal-dohodu-s-usa-jsem-hrdy-na-to-co-se-nam-podarilo-?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D2

  Komu to nezapína – pokiaľ sa bude Slovensko spolu so Sorosom srať do vnútornej politiky v Moldavsku a tým pádom zasahovať aj do záujmov Rumunska – ktoré si mocnosti plánujú rozobrať v rámci vzniku Veľkého Moldavska – potom Rumunsko prestane držať za gule /v prospech Slovenska/ – Maďarsko!

  Takže súdruh Lajčák sa neustále snaží dostať nás do budúcich problémov – raz s Paktom OSN o migrácií, a teraz s týmto!
  Aké „prezieravé“ – REPLAY – „spolupráce mezi vládou Spojených států, jednající prostřednictvím rozvojové agentury USAID, a Ministerstvem zahraničních věcí a evropských záležitostí SR“

  Žaloba na USAID!
  „Judicial Watch: Nové doklady ukazujú ministerstvo zahraničných vecí a USAID Spolupracujú so skupinou Soros na kanálové peniaze na „vojenskú armádu“ ďalekosiahlych aktivistov v Albánsku“
  “ Dokumenty sa zaoberajú predovšetkým aktivitami vrcholového operátora Sorosu v Albánsku Andri Dobrushi, riaditeľom Nadácie otvorenej spoločnosti v Albánsku, ktorý sa aktívne angažuje v poskytovaní finančných prostriedkov na to, čo maďarský premiér Viktor Orban nazýva Sorosovou “ žoldnierskou armádou „.“

  “ Okrem Albánska podala spoločnosť Judicial Watch aj žaloby proti FOIA proti ministerstvu zahraničných vecí USAID a USAID pre záznamy o financovaní a politických aktivitách Nadácií otvorenej spoločnosti George Sorosa v Macedónsku , Rumunsku a Kolumbii .“
  https://www.judicialwatch.org/press-room/press-releases/judicial-watch-new-documents-show-state-department-and-usaid-working-with-soros-group-to-channel-money-to-mercenary-army-of-far-left-activists-in-albania/

 11. Maroš napsal:

  Hot! Sťahujte! Unikátna relácia s autorom VYPREDANEJ knihy – LEXIKÓN menej známych a mätúcich sekulárnych a náboženských pojmov – doc. Dudášom! Toto vás-nás všeobecných „akademických“ nedovzdelancov – posadí na zadok!!!

  Dopoludnie na Infovojne s Adrianom – 19.10.2018
  https://www.youtube.com/watch?v=FCu238Syos8

  Upozornenie – kniha vo formáte .pdf bola pravdepodobné hacknutá u vydavateľa a tento odkaz na úložisko na WordPress.com klamlivo presmerováva na iné produkty a stránky s hazardnými hrami!
  !!!
  https://uwplelivre.files.wordpress.com/2018/01/lexikon-menej-znamych-a-matucich-sekularnych-a-nabozenskych-pojmov.pdf

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!