Globální Compact pro bezpečnou, řízenou a pravidelnou migraci – Otevřený dopis

gcm_logo-vertical_englishOtevřený dopis Parlamentu České republiky

Vážené dámy senátorky a poslankyně, vážení páni senátoři a poslanci,

obracíme se na Vás ve věci Globálního Compactu pro bezpečnou, řízenou a pravidelnou migraci (GLOBAL COMPACT FOR SAFE, ORDERLY AND REGULAR MIGRATION).

Žádáme Vás, abyste odmítli schválení dokumentu o migraci, který se má v listopadu projednávat na půdě Parlamentu ČR a nepodpořili přistoupení k němu v Maroku dne 10. 12. 2018. Compact  v některých bodech odporuje lidské přirozenosti a není zcela v souladu s Všeobecnou deklarací lidských práv. Myslíme si, že lidské bytosti by neměly podléhat regulaci. Proto ani svoboda nemá být regulována a řízena, nebyla by svobodou. Není důstojné lidské bytosti stěhovat kontinenty a dávat jim naději, že jinde budou šťastnější. Jakákoli regulace se stává nedokonalou, balancující na hraně nebezpečného sociálního inženýrství. Nedokonalá regulace, protože ani Compact nemůže být zcela dokonalý, může dojít k dalším křivdám a nenapravitelným škodám napříč sférou lidskosti.

Smysluplné a žádoucí je pokračovat v prohlubování záměrů a společného nadnárodního cíle, vyhlášenými v San Francisku  právě před sedmdesáti lety, dne 10. prosince 1948:

Valné shromáždění vyhlašuje tuto Všeobecnou deklaraci lidských práv jako společný cíl pro všechny národy a všechny státy za tím účelem, aby se každý jednotlivec a každý orgán společnosti, který má tuto deklaraci stále na mysli, snažil vyučováním a výchovou rozšířit úctu k těmto právům a svobodám a zajistit postupnými opatřeními vnitrostátními i mezinárodními jejich všeobecné a účinné uznávání a zachovávání jak mezi lidem členských států samých, tak i mezi lidem území, jež jsou pod jejich pravomocí. 

Záměry deklarace byly následně zpracovány v Paktu o občanských a lidských právech a Paktu o politických a dětských právech, u nás známy a zveřejněny pod č. 120/1976 Sb.

Zastáváme názor, že v souladu s naší Ústavou respektující lidská práva, je uvedený dokument nadbytečný. Jeho obsah neodpovídá našim anticko - křesťansko - židovským kořenům, našim přirozeným hodnotám, tradicím a historii.

Globální Compact pro bezpečnou, řízenou a pravidelnou migraci deklaruje 23 cílů, přesto   jej někteří jeho stoupenci považují za nezávazný,  údajně samotný text pouze odkazuje na to, že  lidská práva se mají dodržovat.

Jsme občanskou společností, tvoříme demokratický stát založený na úctě k lidským právům a svobodám. Humanita je náš cíl a směr. Jakákoli přehnaná regulace zavání diktátem plodícím další nařízení, parametry a zákazy. Proti tomu je třeba se postavit. Navrhované dokumenty postrádají víru v člověka, ve svobodu a nahrazují je obsáhlostí, formulací trestů a řízením lidských osudů.

Věříme proto, že budete hlasovat pro svobodu a humanitu.

V Olomouci 1. listopadu 2018
za ZET21, z.ú.

Zdenka Wagnerová
Pavel Ryšavý
své podpisy dále připojují:
Vlastimil Podracký, spisovatel
Zbyněk Holub, vysokoškolský profesor
Helena Kadlecová, lektorka
Jaroslav Kaštyl, občan Vrahovic
Marie Kaštylová, občanka Vrahovic
Ing. Ivan Šrámek, lektor a koučsvůj souhlas připojují občané v přiložené petici: Elektronická petice

Zdroj: https://zet21.blogspot.com/2018/10/globalni-compact-pro-bezpecnou-rizenou.html?view=sidebar
47 Komentářů k Globální Compact pro bezpečnou, řízenou a pravidelnou migraci – Otevřený dopis

 1. HVzV? napsal:

  HALO PŘÁTELÉ NECHTĚLI BY JSTE VICE NEŽ JEDEN DOPIS?

  Co tak se přidat k nám nepolitické Společnosti voličů,která má už dopkoce NÁRODNI PROGRAM a hledá už sily k jeho uskutečněni pod článkem MY KACIŘI dosahujici vice než 200 komentářů snad opravdových kaciřů

  CO VY NA TO?OZVETE SE TADY?

  http://www.nwoo.org/2018/10/28/lenka-prochazkova-my-kaciri/

  • HVzV? napsal:

   EL COMANDANTE KOWAK CO TAK SE ZEPTAT PANA ADMINA,

   zda by pisatelům dopisu nenapsal vzkaz přimo k nim na jejich web a zeptal se zda chtěji více než jeden dopis a pozval je k nepolitické informačni diskusi mezi opravdové kaciře!

   Tady by se kowalo to železo dokud je žhavé,neboť nakonec bude vše jasné pod heslem.

   DEJTE NÁM DO RUKY DOSTATEČNĚ TĚŽKÉ,VELKÉ KLADIVO A UKÁŽEME VÁM,ŽE VŠECHNY PROBLÉMY CO JICH JENOM JE, SE STANOU OBYČEJNÝMI HŘEBIKY

   NO NI?

  • HVzV? napsal:

   HLOUPÝ KDO DÁVÁ A JEŠTĚ HLOUPĚJŠI KDO NEBERE.

   Máme vyplácet prý každému migrantovi 21 000 korun prebendy a mohuitně se dále zadlužovat!
   Migranti jsou k nám vyháněni ze zemi,které disponuji pohádkovým bohatstvim a miliony prázdných mist v komfortně zařizených stanech nechtěji obsadit svými prý jimi vybombardovanými souvěrci.
   Tlači je všechny k všehoschopné Makreli,která ohlupuje své sousedy,že to zvládne.
   Namisto toho padá a má tam prý samopalniky o kterých se ví akorát to,že dostali od ztrejdy Putina na dekel a utekli!

   Přitom naše ministerstvo zahradnictvi

   JI STÁLE DARUJE 3,6 BILIONŮ dnešnich korun což je pro nás pekelnĚ nepředstavitelná suma,za kterou by byl ten NÁŠ CHYBĚJICI Sociálni stát jak Brno!

   NAVIC SE ODDALUJE DISKUSE,KDE JE NAŠICH ASI 10 000 MĚSIČNĚ Z NZP,KTERÉ VYPLÁCELI KOMUNISTÉ VŠEM,NEŽ BYLI VYCINKÁNI TĚMI PRÝ JEJICH NEOMARXISTY!

   Dali jsme tu dotaz,zda voliči penize chtěji a nikdo se neozval!
   Dozvidáme se,že je to proto nemožné vyplácet,že by to dostali i naši mili romšti spoluobčané a ti by to prohráli v automatech a ruletě!

   NO JESTLI TO NENI ZDŮVODNĚNI PROLHANÝCH OHLUPOVADEL tisku a tv ,KTERÉ PRÝ V TOMTO SMĚRU UŽ UDĚLALY ANKETU A NIKDO TY PENIZE NECHCE A TAK MĚLY VÝSLEDKY V OBLBOVÁNI ZUBOŽOVANÝCH VOLIČŮ JAK MAMUT!

   • John_Pitralon napsal:

    Lidé už nechtějí dělat na vlastním, ale chtějí se do konce života plazit v židokorporátu. Za odměnu jim signatáři Charty 77 pod vedením strýčka Čóroše ukáží 17. na náměstí véčko.

 2. John_Pitralon napsal:

  Lidské bytosti si budou zdrhat kam chtějí a bezcenné papalášské papíry popsané v tzv. "Parlamentu" blitinami na to nemají žádný vliv. Nečeská takzvaná "Ústava" je neoliberální sajrajt, který zaručuje předání naší země gaunerům. V Africe už čeká půl miliardy nastartovaných černochů.

  • HVzV? napsal:

   FAKT JE TEN,ŽE TA PRÝ NAŠE ÚSTAVA NEBYLA SHVÁLENA V REFERENDU

   a kdoví zda vůbec plati!
   Proč tam nedali hned do prvniho článku ten Socialni stát,aby jsme byli pokročili jako sousedé,kteři prohráli válku a nyni chtěji brzy platit 12 EUR NA HODINU!
   Možná ten Parlament byl podplacen a schválil ji jen pro pár korporátně oligarchických majitelů velkých peněz,kteři nás chtěji trápit nejen shrbenými hřbety a cenzurou ,ale i nízkými platy akrást NZP každému domorodci měsičně dál.

   UŽ SE PRÝ I VI,ŽE TEN KAPITALISMUS BEZ PŘIVLASTKŮ,CO NÁM KORPORÁTI implantovali

   umožnuje krást BEZ mantinelů nejméně dalši stoleti!

   Ted si dokonce vymysleli,že NÁM ukradnou navic i demokracii nebot znamená diskuzi a nahradi ji jakýmisi VANDRÁCKÝMI menšinami,které nám většině budou vládnout s pomoci dovezeného teroru neomarxistů z BRUSELI ve skutečnosti z BERLINY!

   Tady nestači dopisy,ale velké kladivo a pak BUDE KLID!

   • HVzV? napsal:

    PANE PITRALONE,ZDA SE ŽE TU POLITICKOU TŘIDU ŠMEJDŮ

    ty chromé okurky, bude opravdu třeba celou polivat vaši živou desinfekčni vodou,aby se ty už pomalu smrdici lemry, rozválejici se v křeslech Parlamentu,vyrábějici tam nejen vadné zákony,ale pozor, nejsou schopny za TŘICET let udělat ani jeden ubohý použitelný Zákon o referendu no a jak píšete snad jako jeden z prvnich občanů voličů, byli prý snad i PODPLACENI pověsit nám na krk načisto bez referenda odsouhlašenou ÚSTAVU,která tak možná ani neplati a nepomůže kolem toho kličkovat,nebot ji určitě zmastili jen pro sebe a svoji korporátni oligarchickou tyranii majitelů velkých peněz a nízkých platů,která nám krade měsičně i náš NZP a námi zvolené ministerstvo zahradnických praci čssd leži jak placka a daruje NAŠICH 3,6 BILIONŮ z VÁLEČNÝCH reparaci hynouci Makreli, namisto,aby ti zahradnici přestali lhát,že jsou Sociálni a to už v názvu té jejich polorozpadlé strany ČSSD ,která nechce propagovat námi voliči požadovaný Sociálni stát hned do prvniho článku Ústavy,protože penize na něho daruje,poraženým německým průmyslnikům,kteři si ho tam rychle nainstalovali,ještě v době,když se z válečných ruin ještě kouřilo!

    NECHTĚJI HO ANI DIVERSANTI VE VEDENI KOMUNISTICKÉ STRANY PRÝ PROTO,ŽE NEVĚDI CO TO JE!!!

    Stejně tak na nás kašle i ta OKAMŮRA,která má v hlavě jen jedno .
    Vést se na vlně kapitalisty bez přivlastků instalovaného neomarxismu a kašle na náš skvělý NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ, protože mu stači ty % a nedala si do Programu udělat si v Parlamentu většinu!

    NO ŘEKNĚTE JE TO POŘÁDEK,KTERÉHO SE STÁLE NEMŮŽEME DOČKAT?

    • John_Pitralon napsal:

     Samozřejmě, že tzv. "Parlament" nevydal zákon o referendu, protože první referendum by bylo o rozpuštění
     "Parlamentu" a zrušení jejich hlavního právního zmetku - nečeské pučistické "Ústavy" z roku 1992..

  • HVzV? napsal:

   Na co je nám načisto prohnilá a ztrouchnivělá kancléřka

   ,která chce roztřiskat naši milovanou EU na sračky,
   Proč ji pan Babiš dovolí,držet se zubami zatnutými do koryta do posledni chvile ,aby tak dále otravovala celou EU svým lhanim,že to šafne,což jak dokazuje znásilnovani a zabijeni nemeckých nazletilých děvčat ,dokonce židovek,je lež!

   • John_Pitralon napsal:

    V Detroitu žije už jen 10 procent bílých. A stejně to skončí v Západní Evropě.

    • proud napsal:

     Ne az tak uplne,migranti z afriky nemaj ani zakladni vzdelani, neumej delat ani u pasu,z toho plyne spousta zasadnich veci........

     • John_Pitralon napsal:

      Právě vznikne bordel, který stejně bude muset pořešit policie a silové složky. Pokud nesvrhnou režim, budou celý život honit černochy a muslimy, zatímco vlastizrádci se budou za hezké peníze rozvalovat v "Parlamentu" a hrát v klidu na notebooku Tetris.

      • proud napsal:

       V ty dobe uz se valet v parlamentu nebudou,byla by sebevrazda i zustat v republice,pujde po nich kazdej Cech co mu zustalo aspon minimum rozumu, dustojnosti a sebeucty,a to nemluvim o tech ktery o nekoho prijdou,ti uz se s nima srat vubec nebudou,vystrilej parlamentni zmetky kde je zahlidnou,sam bych nejednal jinak,zacal bych tu svoloc lovit na plnej uvazek i se sracema ktery by je chteli jeste chranit,zmrdy!

 3. Carlos IV napsal:

  Tak ty zidovsky koreny si taky mohli nechat....pro sebe a pro Milose.
  Pod to bych se nepodepsal. Sorry.

  • HVzV? napsal:

   cARLOSI VÁŠE SDĚLENI VYPADÁ NESROZUMITELNĚ,

   Miloš je gojim jako snad my tady všichni.

   Pod co by jste se mu nepodepsal konkrétně,objasněte to,at vidime co vám vlastně chybi.
   Možná by jste chtěl napsat,že jste ten neomarxista a budete šlapkovat přes ty instituce?

   Nebo jak se to u vás projevuje či co?
   JAR ,kde chcete uprchnout už neni co bývalo, tam vás upečou a sežerou v karbanátkách,vite to?

   • proud napsal:

    Zeman je politik = prolhanej pokrytec a demagog jako kazdej jinej z branze,jinak by tam ani nebyl,to nejsou koryta pro slusny lidi!Je to jen podle zaludku,jeden skodi min,druhej vic,ale skodej vsichni uz jen tim co delaj,prizivnici.

   • Jan Kowak napsal:

    .. f Aquar.ku mam Kladiwouna a we skříni Pepu Lwouna
    pod poste-lí Sstará má
    Souseda Juru Jánošíka..

    Žralok žere hřebíky - Žuby má won weliký
    A gdyž plawe Aquriem Voda stříká a já blijem..
    .. soutěž s s stejně wyhrál ssem já

    Medaj-lu my dá muj Strejda - u památníku Puškiná
    Putin my Medaj-lu dá..

    ps : Krtečku.. eště ssem Adminowi nepsal - bo sem
    zapoměl : (

    M 2

  • proud napsal:

   Se zidovskejma korenama to taky nebude tak jednoduchy ani jednoznacny,kdyz judaismus je umela vira,nabozenstvi.Podle me jsou mnohem horsi turku poturcenci.

 4. Eschatolog napsal:

  ale ceska televize a cesky ministr s p r a v e d l n o s t i rikaji neco jineho :-)

 5. Rocco napsal:

  Chazaři jsou kočovný dálnovýchodní národ.

  Právo na kočování - to je jejich sen.

  Inu, v carském Rusku měli zákaz vstupu do centrálního Ruska, car věděl moc dobře, co to je za zloděje.

  • niSas napsal:

   Věděl, že skořápky uměj, že v konečným důsledku vošuleným lidem budou pronajímat všechno, co předtím měli zadarmo. Vodu, vzduch, podíly na neprodejné půdě po předcích, bydlení, prácu a splátky eště natáhnou na celý život, esli z teho neonemocní příliš brzy. Věděl, že voni uměj ten lapák, kriminál okeecat eště tunama románů vo kacířích nebo kopama pohádek jak si vydlabanej Janík hledal službu nebo trhák vo tem, že jako gdo, kromě nich nepracuje ať kua nejí. Muheeeeee

 6. proud napsal:

  "....na všechny dvojí metr máte
  takhle to přeci nejde dál
  jedny mentalitou omlouváte
  druhý čeká kriminál..."

 7. proud napsal:

  "Jakmile se k moci dostanou důstojníci(zvoleni "zastupci"), zavládnou nedůstojné poměry."

 8. HVzV? napsal:

  VŠIMLI JSTE SI VY KACIŘI,ŽE U TOHO DOPISU nahoře HRAJI ROLI VRAHOVICE?

  kdovi kolik berou na hodinu jejich domorodci a mohli by napsat i jakou maji tradici a dát tu album úspěchů.
  Na dubové hlavy námi zvolených pitomců totiž niíc neplatí ani vrtáky na železo,ale kdyby jsme si ty obyvatele lizingovali tak by mohli tu politickou třidu Šmejdů postupně liznout a pak si připnout na prdel trikolory, nebot to je značka,že tam maji pro to srdce,či co?

  KDO JE PROTI AŤ TU NAPIŠE PROČ!

  • petr napsal:

   Vrahovice? To jako iluminátská symbolika? Protože jinak nevím jaký jiný význam by taková díra zakopaná v tom dopise mohla mít.

 9. proud napsal:

  "Zem, která se zdráhá živit vlastní armádu, bude brzy živit cizí!"

  • Rocco napsal:

   Proude, ale živit z Pandurů "zbrojní magnáty", přesněji překupníky, zloděje a korupčníky Strnad, Háva, Topolánek s Dalíkem, Parkanová s Bartákem?

   Tak to taky není úplně nejlepší nápad. V Česku.

   • proud napsal:

    Jestlize je potreba udelat poradek v zemi,pak je pochopitelne treba udelat poradek v prvni rade ve vlade,ve druhy v silovejch slozkach,armade,policii,soudnictvi.A bez armady jsme v pici,jak ti to mam jeste jinak napsat,co je na tom nepochopitelnyho kdyz se nam tady NATO,Nemci a Americani prohanej jak za valky,jako by jim to patrilo,a atkyze patri,kdyz nam vladnou vlastizradci co nemaj co vladnout,ale pouze zastupovat? Zastupci co si sami urcujou vejplaty........a porad zbabele drzime tlamy!

 10. Rocco napsal:

  Pražáci, nedělejte si legraci z Hanáků. Proč by se Hanáci nemohli vyjádřit ke Globálnímu kompaktu.

  • petr napsal:

   Hanáci mají ještě v živé (genetické) paněti nájezdy východních kočovníků, a částečně i turků. Takže tam je postoj jasný.

 11. Martin Rubáš napsal:

  Těmito pakty otevíráme pandořinu skříňku. Je to závazné dokument je plný slov jako přijmou závazek, zavážou se... To že to je nezávažné jsou lži.

  http://www.epshark.cz/clanek/1232/globalnim-paktem-otevirame-migracni-pandorinu-skrinku

  • proud napsal:

   Proto "zastupci",aby takovy svinstva prochazely.......

  • HVzV? napsal:

   Martine nemůžeme se k nim dostat na ty žraloky.
   Nenapsal by jste jim TAM odkaz na článek Lenky Procházkové ,že tu maji prima požer v článku MY KACIŘI a taky tady v dopise se stovkami nezapomenutelných lidových komentátorů,kteři už maji
   plán B. Hledáni sil k uskutečněni

   NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ?

 12. HVzV? napsal:

  ČLÁNEK Č.8.NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ MÁ CHARAKTER A ZNI

  NE NATO?
  A PROČ?A KDO NÁM ŘEKNE CO BUDE POTOM?VŽDYŤ STAČI UDELAT NATO PRO ČR NEPOTŘEBNÝM!

  Co bude potom je jasné, miliardy na patrobny a rakve padlým žoldnéřům brzy (4 % hdp ) ušetřime a rozdělíme si je všichni mezi sebe

  A BUDEME SE MIT JAKO VE ŠVÝCARSKU A NE ŽE NE, ANO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!