P.C.Roberts: Jak rozumět výsledku amerických průběžných voleb

uselectPodíváme-li se na tuto mapu ze CNN: https://www.cnn.com/election/2018/results/house, zdá se, že s výjimkou některých tenkých oblastí na severovýchodě, na západním pobřeží a dále v hispánských a černošských enklávách na jihozápadě a jihu, volila země republikánsky. Podle mého mínění volilo vnitrozemí republikány proto, že „odrbanci“ se rozhodli Trumpa přece jen podržet. A to ze dvou důvodů. Prvním je, že vždy hovořil o jejich ekonomických problémech, způsobených vývozem amerických pracovních příležitostí do zámoří, který jim v materiálním smyslu zkrátil opratě. A důvodem druhým je fakt, že politika identity, která učinila z demokratů stranu nenávidějící bělochy – a zvláště pak bělochy heterosexuální, definované jako utlačovatelé menšin – znemožňuje v podstatě všem bělochům volit stranu, která je označuje za problém.

Až do časů Clintona reprezentovala Demokratická strana americkou pracující třídu a demokraté byli považování za opak republikánů, kteří reprezentovali byznis. Avšak za vlády Clintona vyjádřili demokraté svůj souhlas s republikánskou politikou vývozu pracovních příležitostí do zámoří, za což je republikáni odměnili značnou finanční podporou. Čímž došlo k dnešní situaci, kdy obě strany politického spektra ovládá stejný pán - americký kapitál.

Pracující třída, takto demokraty opuštěná, volí dnes spíš republikány, a voličská základna Demokratické strany nesestává už dnes z nemajetné a všemi opuštěné pracující třídy. Demokraté se totiž obrátili k nenávisti. V rámci své politiky identity učí lidi, označované za „oběti“, nenávidět své utlačovatele, což mají být, podle jejich slovníku, bílí muži, utlačující jak menšiny, tak ženy. Avšak v obráceném gardu se posléze i tito bílí muži stávají „oběťmi“ - tentokrát oběťmi nenávisti Demokratické strany a vůbec všech lidí, kteří se k této nenávisti vůči „utlačovatelským“ bílým mužům nechají strhnout.

Takto, samozřejmě, ztrácejí demokraté voliče bílé, ale na oplátku ziskávají hlasy jejich „obětí“. A přihlédnete-li k faktu, že imigrace zajišťuje větší růst voličské základny „obětí“, než je růst voličské základny bělochů, pak vláda politiky identity zařizuje, že reálnou obětní skupinou politiky identity jsou dnes běloši. A jestliže se dnes do hovorů mnohých demokraty zaposloucháte, zdá se vám, že právě tohle je stav, o který jim jde.

Podle zpráv, které jsem si v posledních hodinách přečetl či vyslechl, chce 75% demokratů, aby byl Trump procesem impeachmentu zbaven úřadu. Avšak ve všech těch zprávách chybí, proč by se tak mělo stát. Nu a já mám za to, že jediným tímto důvodem je už zmíněná nenávist. Trump je totiž ztělesněním bělošského miliardářského utlačovatele, který navíc - podle demokratů – pokud jde o ženy, když vidí jednu z nich, ví přesně, kam sáhnout.

Jinak se mi zdá poněkud kuriozní, že se Trump, ačkoli figuruje na kandidátce republikánů, chová jako demokrat. Byl pro mír s Ruskem a byl i pro pracovní příležitosti pro americkou pracující třídu. Mír a pracovní příležitosti byly totiž vždy hesly demokratů. Ale demokraté Trumpa nenávidějí, protože ho považují za prototyp utlačovatelského bělocha – a právě tato tupá nenávist je zavedla až ke spojenectví s vojenskobezpečnostním komplexem, který jde ostře proti míru s Ruskem. Ze známých důvodů, samozřejmě. Mír s Ruskem ohrožuje jeho rozpočet i moc.

A tak demokraté, ruku v ruce s hlubokým státem (vojenskobezpežnostní komplex, zpravodajské služby a neokonzervativci), mír s Ruskem zablokovali a dali volný průchod masové imigraci lidí ze Třetího světa do USA, čímž ještě dále zhoršili ekonomické postavení americké dělnické třídy. Hlasy pro demokraty z tábora imigrantů sice demokratům bohatě nahrazují ztracené hlasy z tábora americké pracující třídy, ale na jednu „maličkost“ přitom demokraté zapomněli. A totiž na to, že pracovní příležitosti pro jejich ilegální spojence ze zahraničí závisejí na příjmech americké pracovní síly. Nu a když tu ožebračí, nepřicházejí ilegálové už do USA za pracovními příležitostmi (ty zde nejsou), ale za ubohými sociálními dávkami, placenými Američany, kteří ztratili své živobytí.

Řekl bych, že jestliže bílí Američané v budoucnu nepodlehnou pocitům viny a nezkolabují, demokratická strana skončila, a právě proběhlé průběžné volby byly jejím posledním hurá.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/11/07/what-do-we-make-of-the-midterm-election/

 
27 Komentářů k P.C.Roberts: Jak rozumět výsledku amerických průběžných voleb

 1. niSas napsal:

  Trumpeta se rozhodl, že bude bavit blboňě. Říkal, že emerika dluží, ále že to nic néní, že von to zaplatí. Něgde říkají že to dělá 21 trilionů dol. ofšem esli mu kudrnáči fousatí budou věřit kurs směrem k ruskému ledovci. To voni by hned votočili, že trilion je vlastně milion, nebo raději půl a možná by to ohodnotili na scíplé burze, že vo nic nejde, že to prodaj za jeden dol, to je asi jeden čský pětník. Heh

   • niSas napsal:

    No a euroSodomie má nakročeno stejně jako emerika. Kua všechno na sekyru, Novej panelák pro lájoše. Chánov bylo taky gdysi nové, moderní sídliště s vybaveností. Za dvacet let to bylo vybydlený. Vytrhaný parkety, spálený, vokna vytrhaný, spálený, pod dírama po voknách skládky a tak to bude vypadat aji v euroSodomii. Esli to svět nechá zajít příliš daleko, Náklady na sanace, deratizace a odvšivení pudou do nebes. Tuhle vizi už Robert musel mít vesložce, gdyž nosil Reganovi tašku, tak proč se jako temu diví? Nebo se nediví a místní blboň to tady ukazuje jako veřejné pokání ze zpovědnice hajzlů, co se na tom už dávno podepsali. U nás už sou taky takoví, co podepisují všechno, ti až budou svatořečeni, budou sepisovat své dojmy a pojmy, ale ani za boha se nenapíše, co jako kua s našimi podíly na neprodejné půdě, rozpočtu a jakými písmeny budeme sepisovat vlastní potřeby, to né. To by asi klesla čtenost a cedulka s vybranými poplatky by se musela pověsit jinam. Muheeeeeee

    • .lak napsal:

     No napsal jsem to na tadesko ale vlastně to navazuje na tvůj příspěvek a nevím co by se muselo stát aby se zabednění to jak je okarosovali a rajtují na nich zbavili. :-D

     Zpovykaní modernisti dál budou podporovat úžeru deviantních rasistů a v inklinačních variabilních nepřínosných blbostech je napodobují se zdáním nové „kultury umění šokovat vulgarismy se se středy pozorností hulvátů, no a i když ne jen vlastní vinou ale i genocídním komplexem rasizmů od vzdělávacích, institucionálních. průmyslových a budou tomu říkat moderna. Přitom budou pouze zneužiti úžery řekněme s cizí mocí, s rasizmem kultur i etnicky podmíněných a dopadnou jako hubkaři jásající nad vlastními pohřby. Prostě je lotři dostali kde je chtějí mít aby sebedestrukčně ničili základ na kterém stojí a oni z něho tyli. Devast který berou sami na sobě a z kterého příživníci a úžera žije využívá i přes jejich možnosti něco se učit zpaměti tedy jejich hlubokou naivitu s tím že jsou okradení o vlastní identity a je jim vnucené posluhování z nudy tyjícím a důvěřiví dávají vlastní krev upírům ale v tom konceptu nyní jedou evropani pod taktovkou pekelného orchestru který jim vyhrává k pochodu do propasti zmaru cestovky dvou kontinentů a dělají jim hejly navíc neuvěřitelně stupidně exploatované zdeformovaným prostředím spravedlnosti ale myslí si snad že zdroje jsou. To ano ale ovšem jsou jim právě oni a společnosti vzaté uzurpátory do totalit násilí a nepsaného skutečného opovržení ze stran je využívajících a po pravdě, takto podnikajícím v trhu na profit slidskými zd(st)roji dle bruselu se ani moc nedivím.
     https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc
     https://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/11/the-betrayal-of-satanic-globalists.html&prev=search

     https://tadesco.cz/judr-jakub-kriz-prednesl-pravni-zduvodneni-nutnosti-zachovat-manzelstvi-jako-vylucny-vztah-muze-a-zeny/

 2. HVzV? napsal:

  VITĚZNY POCHOD NEOMARXISMU INSTITUCEMI TEDY ČISTÝ NEOMARXISMUS

  pochová spolehlivě nakonec AMERIKU zpět mezi středověké neandrtálce,kteři se budou mezi sebou nenávidět a vraždit.
  Podle názoru majitelů velkých peněz patři totiž sociál jim a je tam přiliš hodně odrbanců,kteři maji být pobiti,aby sociál už nebrali!
  Nakonec se to obráti.
  To uvidi až je přijdou menšiny o ty ukradené penize obrat zpět násilím pokud budou ještě naživu!

  V tom může být Amerika brzy OPRAVDU první!

 3. Járyn napsal:

  Také je dobré podotknout, že devadesát procent světové populace USA nenávidí. U nás k české televizi je to asi sedmdesát pět procent. Tak že ty jejich volby by bez poskoků na ČT a jim podobných poskoků ve světě nikoho nezajímaly.

 4. Paw napsal:

  ULOHA DEMOKRACIE jako nezbytne zakladny pro zavedeni a rozvoj totalitnich systemu a Fasismu ve svete.
  Opakuje se vzdy nepricetne kriceni, dodnes , o zavedeni demokracie. A to ma sve dulezite a nezbytne duvody.
  Chytry Odysseus /Homer/ se nechal privazat ke stezni a zalit usi voskem nebot by neodolal Sirenam, ktery by ho prilakaly a znicily.
  Ta sama uloha pripade populaci v demokratickych statech. Bez vosku a vydani na pospas Sirenam demokratu..
  Neni dulezite chcipnout treba hlady, ale neni to mozne, bez demokracie. A jejich opakovanych krizi a zotroceni populaci.
  Co udelali , nebo zmohli slavni demokrate Masaryk a Benes proti rozvijejicimu fasimu u Germanu. Co slavna demo-britska a Francouzska revolucemi porizena? Nic a nebo naopak...
  Francie pak pri konecnem zhodnoceni ma podstatne mensi podil viny a nasi okupaci a planovane zahube. Nase orientace byla spravne , nebot jedine francouzi chteli OPRAVDU , ale marne !!!
  napravit zlociny imperialnich fasistu s dusledky ...A zabranit opakovani...Nebot Francie/to se nevedelo/, byla urcena tez jako obetni beranek jiz od konce valky , na oltari svetoveho fasismu. Znicena I.sv. valkou, 4000 mest a vesnic, zemedelstvi vse a cele generace zmizely pod agresi germanskeho fasismu.
  Kdykoliv pozadovala Francie ve Versail efektivni prostredky
  proti znovu nastoleni, fasismu, byla odmitnuta.
  Zaruky od USA /Wilson/ , byly zruseny.
  V Nemecku valecni zlocinci Hindeburg/pozdejsi president !!, to hovori jasne/, a dalsi utekli do Svedska.
  Vlada,demokraticky fasisticka , pak vyhlasila ,ze za porazku Nemecka muzou jen ti co podepsali mira tak zradili a ti byli zavrazdeni.Tak zacal fasismus po vzoru Italie. Nikdo nebyl potrestan za desitky milionu obeti. Nikdo. Nejen se potom ustupovalo pozadavkum germanu ale dostavali obrovske, vskutku obrovske financni prostredky. Vyvoj a zbrojeni se svadi na Schachta bankere udajne zazracneho. Kdykoliv Francie pozadovala dodrzovani Dohody byla odkopnuta. Napr. po okupaci Sarska /kdy Hitler rozkazal utect, kdyby nastal odpor/, kdy Francie pozadoval pomoc k zasahu proti agresi , Britska vlada profasistickych elit odpovedela. Vzdyt si Germani okupuji sve vlastnu Uzemi !!!
  Churchill , demokrat i potom tajne stale vyjednaval s
  Hitlerem o napadeni SSSR.
  Hospodarsky upadek Francie z valky pokracoval a rozdily byly videt. Germani vyrabeli napr. 450 letadel mesicne a francouzi 45.

 5. Paw napsal:

  Konec demokracie a pad ve prospech bolseviku napr. Prozatimni vlady Ruska byl temer okamzity a dobry priklad. Zniceni demokracie ve Spanelsku pomoci svetove imperialni reakce a germani jiz byli na svetove urovni hospodarske a vyzbrojeni tak, ze mohli si dovolit obrovske pomoci Frankovi !!
  Bolsevici s Leninenm , Trockym a spol.chteli ovladnout svet pomoci GLOBALNIHO komunismu a Lidskych Prav. Pro bolseviky ovsem.
  Dnes je to zcela podobne s Globalnim terorismem imperialismu a jejich Nade vse Privilegovanych nasilim a masakry zavadenych Lidskych prav pouze pro teroristy a jejich sluhy.
  Proto totalni demokracii zamitli , po zkusenostech v Rusku.
  A Gorbacov , kdyz souhlasil a zavinil opetne spojenim Germanu, prichystal tak svetu dalsi teror , dalsi svetovou valku , tragedie a masakry , ktere logicky brzy nasledovaly , kazdou osvedcenou germanskou demokracii !!!. Nic jineho se nedalo ani cekat.
  Jsou zase na hranicich Ruska ,prevelice ochotni a jejich pocetne armady..
  Takze jak slysite zaklinaci formule o nekonecne dulezitosti demokracie mate co delat se zastanci a sluhy rozvijejicicho se kapitalismu do teroristickeho a fasistickeho Imperialsmu , protoze to nikdy jinak nemuze skoncit... I s Masarykovskou Svetovou revoluci k tem demo...

 6. Paw napsal:

  Pozn. Svadelo na Schachta , aby se zakryly ty miliardy vsech moznych financnich a materalnich injekci poskytovane germanum...
  Kazda demo vlada pak co nejrychleji utece /kdyz dojde k vyvrcholeni demokratickych snah a zavedeni nasili a agresi fasismu/ s tim ,ze vy kladte odpor a umirejte a my vam budeme porad a zdaleka z bezpeci vladnout ovsem demokraticky i pres to, ze pokazde rychle zmizime do bezpeci a nechame vas na pospas teroristickym bestiim...
  MY se vratime a demokracie se bude opakovat s vyvojem do dalsi, stejnych konfliktu a valek , porizenych znovu a znovu dalsimi fasisty ..
  Coz muzeme ocekavat i dnes..Protoze v dane situaci musime ocekavat ,ze dojde k rapidnimu zhorseni ,pomoci odzbrojeni narizenych demokraty EU , k pokracujici syrizaci v nasi republice a v celem EUrofasismu pri nejmensim...

  • Paw napsal:

   Jeste pro uplnost , neco podrobnosti. Napr. Britsky Expedicni Sbor na pomoc napadene Francii,/1940/ mel ve zvyku takticky manevrovat , jak vyslo najevo ,tak, ze odkryl znenadani prostor , kterym nacisti napadli francouzskou armadu , necekane..
   Nakonec Sbor utekl k Dunkerque a Hitler je za odmenu pustil domu..
   Coz by nemohl udelat , kdyby opravdu planoval invazi do Britannie.

 7. John_Pitralon napsal:

  Zvolili si nové prasečí hlavy, které jim budou popisovat papíry a zvedat ruce v Kapitolu. Znají je z bezcenného kecání v TV. Možná ani to ne.

  MacIntyre: Najdrsnejšie mestá sveta - Washington DC https://www.youtube.com/watch?v=lrTkpm38y4g

 8. .lak napsal:

  Elita není morální elitou ale mocenskou tak si nedělej naděje že tam mohou fungovat argumenty a bolševník je proti nim kulturní přínosná plodina. :-D

 9. Rocco napsal:

  Jak rozumět výsledku kalifornského požáru?

  Hollywoodskému herci Geraldu Butlerovi shořel dům v Malibu $6.45 million, autor: eco-friendly architekt Chris Sorensen. Dům prakticky zmizel, jen černé traverzy smutně trčí k obloze.

  Dům před:
  http://www.yolandaslittleblackbook.com/blog/2016/10/26/gerard-butler-house-malibu-ranch-point-dume/

  Dům po:
  https://1gr.cz/fotky/lidovky/18/112/lnc460/ELE774d26_pozar.png

 10. Martin Rubáš napsal:

  Americké midterms vůbec nedopadli špatně pro Trumpa. Jeho ztráty jsou mnohem menší, než ztratil Barrack Obama, nebo Bill Clinton po prvních dvou letech úřadování.

  http://www.epshark.cz/clanek/1242/kratce-k-americkym-volbam

 11. Rocco napsal:

  PROČ TRUMP NEPOSLAL DO KALIFORNIE U. S. ARMY BOJOVAT S POŽÁREM!

  AMERIČANÉ PLATÍ ZE SVÝCH DANÍ OBROVSKOU ARMÁDU NA ZÁKLADNÁCH PO CELÉM SVĚTĚ A KDYŽ JI POTŘEBUJÍ, VOJÁCI NEHNOU PRSTEM! PÁR POŽÁRNÍKŮ NEMOHLO POŽÁRY ZASTAVIT!

  Jediné, co Trump udělal, že napsal na twitter, že za požáry může špatná lesní správa v Kalifornii, to je pravda:
  "There is no reason for these massive, deadly and costly forest fires in California except that forest management is so poor. Billions of dollars are given each year, with so many lives lost, all because of gross mismanagement of the forests. Remedy now, or no more Fed payments!"

  After 'Armaggedon': Shocking before and after photos from space and on the ground reveal colossal smoke clouds and communities devastated by California wildfires, which flattened 220,000 acres and killed at least 44
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-6384867/Before-photos-reveal-devastation-wrought-California-wildfires.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!