Přehled zpráv – RusNext 11.11.2018

truba_dym_obogrev_pech1; Kyjevské úřad oznámily, že 80% teplovodních sítí je v havarijním stavu. Experti připomínají, že v jiných městech je situace ještě horší.

2; Tusk informoval, kdo a proč chce zopakovat události z počátku První světové války. V sobotu tisková služba Rady Evropy zveřejnila vystoupení Donalda Tuska, v němž vyložil svůj názor na lekci, kterou nám dala První světová válka.

3; Neonacisticky orientovaní příslušníci německého specnazu plánovali spáchání státního převratu v Německu. V jakýsi „Den X“ plánovali vojáci vyvolat chaos v ulicích německých měst, během něhož plánovali vraždit politiky.

4; Západ se bojí voleb v Donbasu, protože jde o hlas lidu, říká pozorovatel z Finska. Ředitel a hlavní redaktor Mezinárodní informační agentury Janus Putkonen získal pověření pozorovatele na volbách v Doněcké republice.

5; Poločas rozpadu. V Nejvyšší radě varovali před možným rozpadem Ukrajiny. V textu jsou vyjmenovány faktory, které s jistotou vedou k rozpadu Ukrajiny jako státu.

6; V USA jsou na rozpacích: V důsledku nových sankcí proti Íránu získalo výhody Rusko. Ruské společnosti se rychle ujmou velké odběratele íránské ropy v Evropě i Asii, kteří hledají alternativu.

7; Porošenko se rozhodl „odklidit“ Filareta. Mnoho měsíců trvající církevní show Petra Porošenka pokračuje.

8; Polsko touží po miliardách. Evropská unie se může prudce zmenšit. Další země se zamyslela nad vystoupením z EU.

9; Konstruktér PAK FA informoval, proč platí rovnice F-22 + F-35 = Su-57. Hlavní výhoda ruského letadla spočívá v tom, že jde o polyfunkční letecký komplex.

10; To je tedy šok! Ukrajinské děti jsou zneužívány už od školních lavic. LGBT do každé domácnosti! Ukrajina natolik touží být ponořena do evropských reálií, že je připravena prznit svou dorůstající generaci přímo ve školních lavicích.

11; Nelidská nenávist a živočišná krutost, nyní i v ruštině. Prorocká slova Karla Junga. Karl Jung ve svém interview zveřejněném 11.května 1945 v listu Die Weltwoche hovořil o Němcích, o veliké tragédii německého lidu a strašlivých válečných zločinech spáchaných Němci. Nikomu není třeba vysvětlovat, kdo byl Karl Jung a jak ohromný je jeho příspěvek do světové psychiatrie a analytické psychologie.

12; Je Evropa připravena stát se obětním beránkem v zájmu USA? Moderní ruské zbraně nutí Evropu přemýšlet dřív než přikročí k činům.

13; Výbuch v Doněcku: Raketa z plamenometu Šmel zasáhla budovu. Informovalo o tom ministerstvo vnitra Doněcké republiky.

14; USA zahájily hvězdné války za účasti Ukrajiny. Byl zveřejněn fejeton z frontové linie. Novinek z Trumpova Geopolitického Vesmíru přichází do reálného světa čím dál víc.

15; Bankrot a vězení. Porošenko je krůček od vyhlášení války Rusku. Ukrajinský prezident Petr Porošenko je připraven udělat naprosto cokoli, aby zůstal u moci a mohl dále rozkrádat zemi.

16; Další zrada. Političtí technologové Petra Porošenka připravují jeho likvidaci. Četné sociologické průzkumy svědčí o tom, že popularita Petra Alexejeviče se pohybuje v intervalu od 5 do 6,5%.

17; V Doněcké a Luganské republice byly v 8:00 moskevského času otevřeny volební místnosti. Hlasování bylo ukončeno v 20:00 hod. Výsledky se očekávají po tamní půlnoci.

18; Okolí Gorlovky je ostřelováno. Byl evidován i zásah obytného domu.

19; Perla na koruně. Janukovičova spolupracovnice lituje ztráty Krymu. Výsledky hlasování v krymském referendu vysvětlila strachem obyvatel Krymu. Oni byli vystrašeni a báli se války.

20; Od včerejšího večera nebylo možné získat přístup ke stránce Russkaja Vesna a dalším zdrojům nepohodlným Kyjevu z území Doněcké republiky. Byla zjištěna příčina. Šlo o ukrajinskou diverzi.

21; V Německu bylo odhaleno spiknutí německých vojáků. Spolková správa německé policie odhalilo spiknutí německých vojáků, kteří plánovali politické vraždy.

22; Předměstí Doněcka bylo ostřelováno zápalnou municí. Informoval o tom šéf místní administrativy Konstantin Čalyj.

23; Před některými volebními místnostmi se tvořily fronty. Kromě toho už bylo oznámeno, kdy lze očekávat zveřejnění předběžných výsledků voleb.

24; Ctím žádost těchto pánů. Netanjahu vysvětlil, proč se nesetkal s Putinem v Paříži. Francie pompézně oslavuje století od konce 1. světové války.

25; Generál ukrajinské armády obvinil Merkelovou ze zmaření plánu na vstup Ukrajiny do NATO v roce 2008. Ukrajina měla šanci vstoupit do NATO šest let před Majdanem, ale „nepřátelé“ tomu zabránili.

26; Letěla bych třeba hned. Kosmonautka NASA je přesvědčena o spolehlivosti Sojuzů navzdory nedávné havárii. Prohlásila, že tento incident je v profesionální komunitě vnímán nikoli jako havárie, ale jako úspěch.

27; Ruský novinář zadržený ve Washingtonu opustil USA. Novinář už opustil Spojené státy a nyní se nachází v Paříži.

28; Putin dorazil do Paříže, kde se očekává krátké setkání s Trumpem. Zdroj zveřejnil i možné téma jednání ruského prezidenta s Trumpem.

29; Trump kvůli dešti odmítl uctít památku Američanů, kteří zahynuli v První světové válce.

30; Ruští a ukrajinští vojáci zorganizovali „Svaz za mír v Donbasu“. Válka na Ukrajině probíhá už několik let. Vláda Ukrajiny prostě vraždí své občany.

31; Poslanec Státní rady Krymu Vladislav Ganžara komentoval slova poslankyně Nejvyšší rady Ukrajiny Anny German o tom, že poloostrov byl perlou Ukrajiny. Ukrajinští politici a oligarchové se ke Krymu chovali jako k cenným kovům, které se pokoušeli rozřezat a prodat. Přitom do poloostrova nic neinvestovali, nic nerozvíjeli.

32; Putin a Trump se v Paříži setkali, stiskli si ruku. Očekává se, že Putin a Trump se setkají za účelem rozhovoru během oběda v Elisejském paláci.

33; Trump před přehlídkou v Paříži odmítl podat Porošenkovi ruku. Petr Alexejevič stál přímo za Trumpovými zády, ale prezident si ho vůbec nevšímal, když podával ruce všem okolo.

34; Sto let od posledního skutečného vítězství Západu. Co se dnes vlastně v Paříži slaví? Před sto lety bylo v Compiègnském lese ve štábním vagóně podepsáno příměří s Němci.

35; Macron si udělal ostudu, když sahal Trumpovi na koleno. Chvilku předtím francouzský prezident stiskl Trumpovu ruku tak, že to překvapilo dokonce i novináře.

36; Použití prostředků radioelektronického boje ukrajinskou armádou vedlo k poruchám spojení s Doněckou republikou.

37; Bojovníci armády Luganské republiky hlasovali přímo na frontě.

38; Karatelé zahynuli při operaci označené jako „boj s diverzanty Doněcké republiky“. 10. listopadu v zóně bojových akcí v Donbasu zahynuli dva ukrajinští okupanti a další dva byli zraněni.

39; Schröder byl zařazen do „očistce“ na stránkách ukrajinského Mirotvorce. Bývalý německý kancléř „útočil na suverenitu a územní celistvost Ukrajiny“.

40; Ukrajinská zpěvačka Anastasija Prichoďko, která se pokouší proniknout do politiky, si udělala ostudu a utekla z vysílání po sérii nepříjemných otázek o Timošenkové, ale také o Donbasu a situaci na Ukrajině.

41; Bezprecedentní účast u voleb v Donbasu je potvrzením kursu orientace na integraci s Ruskem, říká poslanec.

42; Kalifornie v ohni. Počet obětí stoupá, lesní požáry ničí stát. Počet obětí rozsáhlých požárů v americkém státě Kalifornia vzrostlo na 25 lidí.

43; Internet se směje Porošenkovi kvůli jeho ignorování Trumpem. „Nejspíš to byl převlečený Putin“...

44; Byla zveřejněna nahrávka posledních slov novináře Chášukdžího. Audionahrávka potvrzuje mučení a smrt novináře.

45; Putin komentoval Macronův nápad na vytvoření armády Evropské unie. Ruský prezident označil přání EU zajistit svou bezpečnost vlastními silami za pochopitelné a přirozené.

46; V Paříži se polonahá žena ve stylu skupiny Femen vrhla pod kola Trumpovy kolony. Po činu byla zadržena policií.

47; V Doněcké republice došlo k pokusu o útok na členy volební komise. Pracovníci doněckého ministerstva vnitra odvrátili pokus o útok na členy místní volební komise během výjezdního hlasování.

48; Za výbuchy na muničních skladech bylo potrestáno kolem dvaceti ukrajinských generálů. Za výbuchy na muničních skladech ukrajinské armády bylo potrestáno přes 75 vojáků, z toho přes 20 generálů.

49; Ukrajinský muzikant propadl pódiem při pokusu o roztleskání publika. K incidentu došlo v jeho rodném městě Lucku.

50; Volby v Doněcké a Luganské republice skončily. Začalo počítání hlasů. První výsledky by měly být zveřejněny o půlnoci místního času.

51; Brežněv a jeho epocha. Co pro Rusko znamená dnes? Profesor Vysoké školy pro ekonomii, politolog Dmitrij Jevstafjev se vyjádřil k výročí Brežněvovy smrti (10. listopadu 1982). Kolik toho bylo za jeho epochy postaveno! Ve městech, okresních centrech, sídlištích, vesnicích. Všude se setkáváme s tím, co bylo vybudováno za jeho epochy. Žijeme v prostředí vytvořeném za jeho vlády...

52; V Roskosmosu se vracejí ke stalinským metodám. Do posádky nové vesmírné lodi Feděracija je nutné zařadit vývojáře nového systému havarijní záchrany.

53; Je politováníhodný a mimo realitu. Churchillův vnuk kritizoval Trumpa za odmítnutí navštívit americké památné pohřebiště.

54; Tajné služby Ukrajiny se pokoušely zmařit volby v Luganské republice. Silové struktury Republiky nepřipustily narušení veřejného pořádku během konání voleb vedení Luganské republiky.

55; Porošenko se rozčílil kvůli dotazu na Trumpovo nestisknutí jeho ruky. Prezident podrážděně odpověděl na otázku novinářů, na chybějíc stisk ruky od Donalda Trumpa na fóru v Paříži.

56; V Austrálii byla zatčena podezřelá z vkládání jehel do jahod. Policie australského státu Queensland zadržela padesátiletou ženu podezřelou z podivného nebezpečného počínání.

57; Srbsko chce ve Francii získat Mistraly. Po ukončení cvičení na polygonu Pasuljanske Livade srbský prezident Alexandr Vučić informoval o stavu a perspektivách srbské armády.

58; Ruský vicepremiér: Srbsko je náš strategický partner. Jurij Borisov v pátek navštívil Bělehrad, kde se setkal se srbským prezidentem a minstrem zahraničí Ivicou Dačičem.

59; Je to samá lež! Porošenko se vyjádřil k ruské televizi.

60; Aktivistky hnutí Femen, které uspořádaly akci v centru Paříže, byly poslány do vazby a obviněny z exhibicionismu.

61; Po sérii explozí na muničních skladech stojí ukrajinská armáda před personálním problémem: Nikdo nechce zastávat funkce a hodnosti na muničních skladech.

62; V poslední době jsou v Rusku stále častější případy útoků divokých zvířat na diváky v cirkusech.

63; Další země obviňuje Rusko z pokusu zmařit cvičení NATO. Ve Finsku nevyloučili, že Rusko porouchalo globální navigační systém GPS během cvičení NATO.

64; Putin a Trump nedostali možnost sednout si v Elysejském paláci vedle sebe, aby spolu nemohli neformálně mluvit. Dokonce kvůli tomu měnili zasedací pořádek.

65; Díky Euromajdanu přišli Ukrajinci o svou zemi. Z „nezávislé“ Ukrajiny se stal americký polygon. To však nebrání kyjevskému režimu hrdě promlouvat o rovnoprávné spolupráci se Západem.

66; Podle slov ukrajinského minstra obrany většina vojenských skladů na Ukrajině musí být uzavřena kvůli nedostatečnému financování.

67; Další ukrajinské město bylo zcela odpojeno od tepla. V šestisettisícovém Krivém Rogu v Dněpropetrovské oblasti se konalo mimořádné zasedání městské komise pro otázky technogenní a ekologické bezpečnosti a mimořádné situace.

68; Lotyšské ministerstvo zahraničí nedokáže správně transliterovat (zapsat latinkou) příjmení ukrajinského manžela své občanky. Velvyslanectví Lotyšska ve Velké Británii jí navrhuje kvůli tomu změnu jména.

69; Na internetu byly zveřejněny detailní fotografie a videa demonstračního letu čínských stíhaček J-20 s raketami PL-10 a PL-15.

70; Pozorovatel z Finska doporučil uznat výsledky voleb v Donbasu. Podle jeho názoru konání voleb má potenciál stabilizovat situaci v Doněcké a Luganské republice.

71; Putin projedná s vládou otázku komunálního odpadu. Přechod regionů na nový systém zpracování komunálního odpadu je plánován už na počátek příštího roku.

72; Putin se vyjádřil proti omezení na internetu. Informoval o tom v interview pro RT France.

73; Běloruské nádraží v Moskvě bylo evakuováno kvůli hrozbě výbuchu. Pokračuje telefonní terorismus.

74; Hlava Církve Českých zemí a Slovenska ujistil Ukrajinskou pravoslavnou církev ve své podpoře. Setkání se konalo v rezidenci hlavy církve v Prešově.

75; Americký ministr energetiky „usvědčil“ Gazprom z nespolehlivosti. Zavíral plyn Ukrajině, která jej rozkrádala.

76; Roskosmos plánuje uskutečnění 240 startů raket Sojuz-5 během příštích 40 let. Potenciál trhu pro raketové nosiče střední třídy může činit až 58% s celkovým objemem až 1,2 miliardy dolarů.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!