Republiku stravuje žár a plameny – a žháři se vydávají za hasiče

Když na obrazovce ČT vidím, jak se na ní, jak na pražském orloji, střídají skupiny nejvyšších pravicových politických špiček s obličeji co nejzachmuřenějšími, které mají národu vsugerovat, že se děje cosi strašného, čemu se ovšem oni rozhodli co nejrozhodněji postavit, a nikoli pro sebe, ale pro ubohý lid jim svěřený zachránit to, co se v tomto nejkritičtějším momentu ohrožení samé podstaty republiky pro tento lid ještě zachránit dá, ptám se sám sebe, co je tohle zase za lotrovina? Protože šmíráctví kouká ze všech těch vystoupení jak sláma z bot sedláka, je to vše tak uboze hrané, násilné a neupřímné, až vám to téměř žene horkost do tváří.

Jsou to špatní politici a ještě horší herci, hrající (jak oni to asi vidí), svůj historický part tak mizerně, že by je Hamlet hnal z Elsinoru tak, jak je ještě nikdo ještě nikdy nehnal. A když navíc v těch trapně účinkujících rozpoznáváte tváře Kalouska, Fialy, Farného, Bartoška, Bartoše, Bělobrádka a vůbec celé té naší politické spodiny, která se u nás po sametu prodrala k moci a teď se neštítí hrát roli jakéhosi svědomí národa, napadne vás, že tady se zřejmě hraje o hodně. A nejspíš o to zbavit tuhle republiku i posledního zdání svobody a demokracie, vyčistit jednotnou politiků pražské kavárny od všech nepříjemných kritiků, zbavit prezidenta moci a udělat v zemi konečně ideologický pořádek. Zkrátka spáchat majdan v českém vydání.

Že se k dosažení tohoto cíle využilo poruchy osobnosti syna předsedy vlády ( jde o poruchou zvanou ZPO ze skupiny duševních poruch F.60.7, charakterizovanou tím, že nemocný bezmyšlenkovitě opakuje to, co se mu povídá, dokresluje morální úroveň všech, kteří se právě probíhajícího pokusu o změnu politických poměrů v naší zemi účastní. Včetně tzv. investigativní novinářky Slonkové, která povídala, a nemocný syn předsedy vlády její slova bezmocně opakoval.

 
92 Komentářů k Republiku stravuje žár a plameny – a žháři se vydávají za hasiče

 1. Dobroděj napsal:

  Velmi podnětná poznámka! Jenom bych upozornil, že Babiš pracuje jako premiér docela dobře!! Dobrá je ve škole 3! Pokud Babiš odstoupí, padne vláda a Zeman bude jmenovat úřednickou vládu, která může být mnohem horší , než Babišova!!! Můžeme snadno sejít z bláta do louže!!! Jenom připomenu „komunistu“ Tošovského v úřednické vládě, který nám prodal „trezorové“ zlato z ČNB!! Takže pozor, Babiš je sice „kanec“, ale náš kanec!

  • proud napsal:

   Babis je SLOVENSKEJ STBak, Sorosuv nastrcenej kanec do nasi vlady podobne jako jiny s jinejma statnima prislusnostma a potichu skupuje nasi zemi a nase firmy!!! Zapomen na nejaky ze muze bejt tak nebo onak kdyz uz tak je! Dokud se lidi nezacnou starat sami,budou se za ne starat jiny a pochopitelne, ze jenom pro sebe!

   • proud napsal:

    Doufam ze to jednou vyjde a tyhle „zvirata“ sam slehnu devitkou do palice kdyz se vcas nespakujou a nevypadnou se zrazovat navzajem,praxi s nasim narodem uz v tom maji a ovce drzej hubu a jeste je snad i chvalej????? !!!

   • benmil napsal:

    Babiš je hajzl. O tom není pochyby. Který politik není hajzl? Znáš nějakého? Já ne! Ale je třeba si uvědomit, že ti, co na nátlak kavárenskosionistické lůzy přijdou po něm, budou ještě větší hajzlové. Už se aktivizují.

    • proud napsal:

     Pravda,ale uznej sam,oni se aktivizujou,lidska vetsina ne a prijima ze zas bude nejak trpet a nicit blizniho svyho,protoze na ty gaunery nedosahne,zaslouzi si teda ten lidskej odpad co sebou nechava orat a vlacet a nechce se pro vlastni dobro sjednotit,neco jinyho????

    • proud napsal:

     Kolik let se tu snazime primet lidi premejslet vlastni hlavou a davame navrhy nad cim,a jakej ze to ma efekt??? Zacinam premejslet ze mozna ti bystrejsi jako Pirati,Okamura a podobne na to prisli driv nez ja a rekli si: „Dobra,kdyz nechteji pomoct,sereme na ne,svezem se za lepsim korytem a budeme se mit,na jejich ukor,kdyz to vlastne ani jinak nechteji!“

  • jopp napsal:

   Dobrodej

   Babiš je „náš“ kanec

   ty si zjavne alebo platený babišom člen jeho PR úderky, ktoré o ňom píše oslavné komentáre v diskusiách

   alebo

   si vypatlaný idiot

   Iné varianty o tebe možné nie sú, idiot alebo zaplatená sviňa

   • proud napsal:

    Zapomels na jeste dalsi velice rozsirenou variantu nevedouciho ovcana co se nechava smerovat mainstreamem a mysli si jak je nejlepsi kdyz travi vetsinu zivota v praci za almuznu a deti si nechava vychovavat prihratejma debilama,protoze na ne nema cas.Hrde si hreje hada na prsou,curak.

  • HVzV? napsal:

   DRAZI LIDOVI SPINDOKTOŘI.NYNI UŽ VÍME,ŽE BUDEME MUSET

   jednoho dne spoléhat jen na naše občanské sily ať chceme nebo nechceme.
   Už jsou tu nám k dispozici i prvni špičky nepolitické střechové Společnosti OSV a jimi vytvořené prvni články Národniho programu.
   Očekávaji,že k článkům povedete páni spindoktoři diskuzi typu

   JAK TO NEJDE!

   Nemusime mit ani fujera,nebot jim bude každý,kdo přijde s jakýmkoli nápadem a to zda nápad povede dopředu, už v diskusi i kdyby byla chaotická, dovedeme posoudit sami a vytrvale žádat uskutečněni po prý našich zástupcich a neni vyloučeno,že nakonec budeme muset za ně vše udělat sami..

   To bude to hledáni sil k uskutečněni NP.V tomto okamžiku oni voliči pohrdaji a předpokládaji,že jsme pro ně jen vzduch.
   Budeme NP doporučovat k osvojeni politické třidě,která se nám bezprizorně ignorujic pro ně PRÝ nepotřebné voliče, motá pod nohama už skoro TŘICET LET a prosazuje korporátni oligarchický ZLÝ systém ohnutých hřbetů,nizkých platů a JEJICH nechutný kapitalismus BEZ přivlastků s vadnými zákony,kde vyniká exekuční,který se budou MARNĚ snažit dále vylepšovat což vůbec nepůjde bez NP a to nikdy!

   NEJVÍCE JIM VADI NZP,KTERÝ TU POD NÁZVEM PODILY Z NAŠICH PENĚZ V ROZPOČTU VEDE PROZATIM JEN PAN SASIN,

   Tak KACIŘI zazpivejme si písničku naserme se a uvidime dál.

   • HVzV? napsal:

    ZDÁLO SE ŽE NÁM,ŽE K VÝROČI LISTOPADU NÁM ZABLOKOVALI PC

    zejména kvůli tomu,že tu naznačujeme možnost jak bude vyloupena ČNB o 2 000 000 000 000 zabunkrovaných žabek a jak platili VŠEM občanům komunisti NZP a kde ty penize dneska jsou.

    MÁME NA TO DOKONCE ODBORNÝ POSUDEK NESMRTELNÉHO PANA Dr.ING .JM. CSc našeho mentora,takže nekecáme!

    Pokud dojde k našemu zcenzurováni pak nás budou zastupovat VŠICHNI,kteři tu a tam napíšou vzácné a použitelné nápady at je vidět jak i my všude makáme!
    Krteček řikal,že HzNR nám tu všechno co půjde ukradne a narve se k nám na triko,tak bacha na něj,je to zvírže!

   • Krtecek napsal:

    PODIVEJTE SE JAK PAN BÝVALÝ ŘEDITEL BLÁZINCE PÍŠE DO PARLAMENTU

    a na diskuzi o panu píčinském,.který k tomu ponese transparenty
    http://www.novarepublika.cz/2018/11/exministr-psychiatr-ivan-david-prinasi.html

 2. niSas napsal:

  Kua, gde je ten vypínač, furt ta samá vodrhovačka. A co tak novej bygbít. Vo těch naších ukradenejchi podlech na neprodejné půdě po předcích nebo jak se dělí rozpočet a eště k temu rolničky, rolničky, gdo vám ukrad hlas, kašpárek maličký nebo děda mráz? Muheeeeeee

 3. karel napsal:

  Jó, Slonková, stejná kurva jako Nagyová, ale ještě o level výš…

 4. m.petr napsal:

  syn je psychicky nemocný,přesto,že nedávno vlastnil průkaz pilota.obě děti jsou psychicky nemocné.otec zneužije psychicky nemocných dětí k podpisu smlouvy.syn ohlásí únos,pilocie to ignoruje.syn neví,co se děje s jeho synem.doktorka vyhrožuje pacientovi.matka stojící vedle syna neřekla ani jednou,že si její syn vymýšlí.syn má strach z řidiče.otec chce,aby byl jeho syn zavřený.existuje aféra,kde by bylo víc trestných činů?

  • Jan Jinsky napsal:

   Nevidíte to ve správné perspektivě. Je to účelovka. Je úžasné jak mu to prochází. Lež na lež… a on je chudák ubohy…

   • houbeer napsal:

    Ucelovka to je,datovana,schovana na presny cas.podle me to je prace vysokych kruhu z vychodu a zapadu.babis neni sam,kdo pise majetky na nem.deti a vi proc.kdyby ,,nahodou“bylo dite zbaveno svepravnosti,tak opatrovnik bere vse a tak dale.hajzl za hajzlem se promenadujou

 5. petr366 napsal:

  Pokud by měl koblihář koule, tak by mohl celkem jednoduše ten chystaný majdan

 6. petr366 napsal:

  Dnes už tradiční listopadový, obrátit proti jeho zadavatelům. Stačí nějaký ten zmlácený, zkrvavený důchodce, napadený antifou nebo fetkami z kliniky a vyvolá to mazec.

 7. Martin Rubáš napsal:

  Babiš je zlo. Je smutné, že je premiérem Česko. je to KGBák, zloděj a dotační podvodník. Pryč s ním! Ale Češi se za koblihu a reči typu Čau lidi nechají zmást.

  http://www.epshark.cz/clanek/976/z-burese-babisem-babis-a-bures

 8. petr366 napsal:

  Babiš je jen synem zla, které se dnes snaží opět vedrat k moci. Nepřítel mého nepřítele je můj spojenec.

  • jopp napsal:

   petr366

   Nepřítel mého nepřítele je můj spojenec

   v Indii žijú v džungliach medvede a tigre spolu, sú to nepriatelia, bojujú o teritórium, o korisť, napádajú sa navzájom.
   Ani medveď ani tiger nie sú spojenci človeka, obaja človeka napadnú.

   Politické strany nie sú tvoj spojenec napriek tomu, že napadli Bureša.

   Okamura nie je tvoj spojenec, Okamura je jeden z nich, hrá podla ich pravidiel. Tým myslím pravidiel Globálneho prediktora a jeho divadelnej hry s názvom „demokracia a voľby“.

   Pravidlá elít v ich divadle sú nepriatelské voči tebe ako človekovi, ale Okamuru tieto pravidlá kŕmia.
   Okamura predáva lístky do divadla elít, lístky kupujú ohlúpnuté ovce, všeobecne známe pod názvami ovčania, alebo „voliči“.

   O tom čo sa deje na javisku divadla rozhodujú elity, nie ovčania!
   Herci „politici“ na pódiu len hrajú odvedené úlohy a majú v rámci svojich kŕmnych polovníckych (mysliveckých) revírov podiel z okrádania štátov

   • jopp napsal:

    lístok je vstupenka

   • niSas napsal:

    No voni pré hospodaří s našimi ukradenými podíly, páč my to jako neumíme, že bysme přišli jako na buben. Ale někteří nám říkají, že nám komanči pré vypláceli deset tisíc ve tvrdejch. Muheeeee

    • Jan Kowak napsal:

     ww w Dollarech ?
     .. NE w Českejch : ))

     Wši-chni sste GoGo..

     M
     ps : ..zas mi ne-šlo PC , kurwááá !

     • HVzV? napsal:

      PANE SASINE,ODPOVÍDÁME NA VÁŠ DOTAZ KDE JE NZP

      a to pod superkomunistou Skálou,který je ticho jak pěna a nechce nám vysvětlit proč komunisté jsou s kapitalisty pod jednou dekou a ohlupuji nás všechny spolu se svou vymírajici obsadou,že NZP dostane až začne ta průmyslová revoluce č.4.kdy už se budou opalovat ti oni tak jedině na rozptýlové loučce!

      Kdo chce těch 10 000 tvrdých at se s tim obráti na přecedu a buďte ujištěni,že i ten vás odkopne ke kapitalistovi cickerbergovi na FB dělat mu tam dalši miliardy,aby je za to zcenzuroval!

    • HVzV? napsal:

     PANE SASINE V TOMTO OKAMŽIKU NÁM NEDOVOLUJI VYSTRČIT ROHY

     stači napsat jen náznak jak kapitalisté kradou domorodcům ČR žabky,bunkruji je v ČNB brzy pro sanováni AMI rozpočtu a vzteklá cenzura to blokuje.
     Jde totiž o 2 000 000 000 000 a to fakt nejsou drobňasy.
     Ještě horši to bude když propíšeme kde je NZP ačkoli jsme to už napsali,ovšem nikdo ty penize nechce.

     Chvili počkáme a pak se vás zeptáme znovu,zda pořád ještě ty podily NZP chcete a kdo ještě má zájem.
     Ono proč vlastně chcete pane Sasine znát tem vylupovaci mechanismus,chcete ho snad porouchat nebo co?
     A koho ze zdejšich spindoktorů by jste vzal do party?
     Neměli bychom se zeptat el comandanta zda bude chtit taky popdily NZP a co zaveli.?

     Jen se podivejte okolo i superkomunista Skála se topi v nečinnosti a nechce se tu mezi námi objevit,ze strachu,že by bylo vidět jen slibotechnu a jinak NYC!

  • proud napsal:

   „Nepřítel mého nepřítele je můj spojenec.“………..bylo by docela zajimavy znat kdo tuhle picovinu vymyslel a hlavne co tim nahradil………..

 9. Rocco napsal:

  Je nutné, NWOO, abyste tu tiskli plácání kobliháře nebo snad idiota Mana? My tady máme trošku jinou úroveň, nemyslíte?

  Když chce dva perou (Debilblok a Babiš), třetí by se měl smát a přilévat olej do ohně (my, čeští vlastenci, SPD).

  • Rocco napsal:

   Když se dva perou – oprava, překlep.

  • houbeer napsal:

   No,jsem rad,ze na uroven spd jeste nwoo nespadlo.takovych fasounu tu zas tolik neni.

   • Oliver napsal:

    Jó tak SPD jsou fašisti???
    A to Ti řekli lidovci (lidovečtí mutanti KDU-ČSL ,TOP09, STAN, PRAHA SOBĚ, SJEDNOCENÉ SÍLY PRO PRAHU), kteří jsou největší přátelé Sudetoněmeckého landsmanšaftu? Těm fakt věř!

    Za první republiky by žádná politická strana, dokonce ani Československá strana lidová, nepřijala za svého člena Schwarzenberga (Občanské fórum, KDU-ČSL, TOP09), Lobkowicze (ODS, Unie svobody), Czernina (TOP09), protože by se tím v očích voličů zcela znemožnila a skončila.

    Otec Schwarzenberg mohl akorát hajlovat ve fašistické Vlajce a zneužívat na práci vězně z tábora Lety u Písku.

    To je úplně neuvěřitelné, kdo sedí v současném parlamentu nebo vládě.

    • houbeer napsal:

     Klucino,nikde nepisu,ze mam neco ,,nakukano do hlavy“od kukacek,ktere jmenujes,tak nemanipuluj.ja bych nebral zadnyho kradouska,nebo okamuru,fasista jeden za druhym.ty si ovecko ver cemu chces.

     • Petr C napsal:

      Houbeer co vlastne ten fasizmus je ? Pokud se nemylim mame tolik definici ze za fasistu se da oznacit kde kdo.

      • proud napsal:

       Divna otazka :-)

       • Petr C napsal:

        No tak na ni odpovezte. Kazdy rve o fasizmu a ktera definice je vlastne spravna? Kdyz se podivate na ty ruzne definice, tak zjistite ze vlastne kazdy druhy clovek je fasista. A ta druha pulka jsou ovce.

        • proud napsal:

         Ty potrebujes na fasismus definici? Bez na wiki :-). Me k nicemu neni,stacej mi znat jeho vysledky.Jde ruku vv ruce s nacionalismem,nacky proste stavet ke zdi driv,nez se stane zase nejakej pruser.Maler je ze lidi nerozeznavaj mezi nackem a vlastencem .To neni vina ani vlastencu,ani nacku,ale tech blbejch lidi.

  • proud napsal:

   „třetí by se měl smát a přilévat olej do ohně (my, čeští vlastenci, SPD).“……………jo no,to je presne ten ukazkovej,cechackovskej,zkurvenej charakter,to umime,to nam vzdycky slo……..a pak se schovat v neci prdeli………..

 10. Le Marginal napsal:

  Tahle Babišova protiruská provokace na Krymu a fyzická i psychická likvidace neoblíbeného syna z prvního manželství psychofarmaky, na kterého Babiš hodil dotační podvod Čapí hnízdo, Babišovi nevyjde!

  Babiš ven z politiky a šup do krimu (kriminálu)!

  Zoufalý e-mail Andyho Babiše ml., který poslal Křetínského Blesku už v květnu 2018, ale teprve dnes jej Blesk zveřejnil, protože se bojí trestního stíhání za napomáhání trestným činům únosu a ublížení na zdraví!

  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/577417/babis-mladsi-napsal-blesku-zacalo-to-za-volantem-skoncilo-u-psychiatra.html

 11. Le Marginal napsal:

  Ten automechanik, Vedoucí kolotoče Roman Šedivý se asi taky zbláznil, maže příspěvky o stošest, chrlí články ve prospěch Babiše. Když ho platí Babiš, proč tahá ze čtenářů ještě další peníze?

  Roman Šedivý, reg. číslo 24629, zaveden dne 15.04.1988, krycí jména Pulec a Forman

 12. proud napsal:

  „A oni prijdou pres more jako sarancata,……………ale to nebude hmyz“ Nostradamus *1503 – +1566

 13. Ruda napsal:

  Celá zuřivá kampan proti Babišovi a Zemanovi je vedená za peníze židofašisty Soroše.Ten si platí i u nás velice mnoho pomatenců jako je Kalousek s TOP09,Němcová s bandou ODS,Stan a Piráti.Samozřejmě můžeme zařadit i velice ziskové tzv.NEZISKOVKY které si platíme my všichni.K tomu přidáme i bandu tzv.Europoslanců ,kteří za naše prachy se podílejí na rozbití a zničení našich práv.Musíme Babiše podpořit ,nebot tady jde o mnohem více.Babiš odmítl dostavbu Temelína profláklou firmou z USA.A také nechce dovolit aby byla naše republika přinucena se starat o obrovské množství migrantů.Tito jsou do Evropy tlačeni hlavně ze zemí kde prosazují tzv.demokracii USA se svými poskoky ze zemí NATO.Sarajevo II, Nečas II, Kuciak II: Pouhé 4 dny před 17. listopadem a v době, kdy je premiér v cizině, probíhá v ČR pokus o destabilizaci země a svržení vlády! Důvodem bezprecedentního útoku na rodinu Andreje Babiše je dostavba 2 energobloků jaderných elektráren Temelín a Dukovany! Babiš na poslední chvíli Američanům cukl a toto je výsledek! Bakalovy bestie vyslýchaly nemocného člověka, kavárna a havlérka chystají demonstrace, chtějí svrhnout vládu!

  Článek je jako příloha. Odkaz na článek by k mnohým z vás nedošel. Cenzůra funguje hůř jak za komunistů.Česká republika se doslova přes noc ocitla na pokraji vládní a ústavní krize, která má všechny parametry státního převratu organizovaného ze zahraničí, tedy úplně stejné procesy, které vedly k pádu vlády Petra Nečase v roce 2013 a k ústavní krizi na Slovensku v únoru tohoto roku v kauze účelově vyvolaných demonstrací a tlaků na odstoupení demokraticky zvolené vlády Roberta Fica kvůli dosud nevyšetřené vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně. Naše redakce byla dnes v noci kontaktována zdrojem, který nemůžeme identifikovat, poskytl nám ovšem informace a stopy, které vysvětlují hrozivé souvislosti, okolo celé kauzy, která vypukla včera pozdě večer. Sedněte si, dejte si kafe a čtěte. Jde o hrozné věci. O co se jedná, to si rozebereme v tomto článku.https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Průlomové-svědectví-v-kauze-Čapí-hnízdo.-Slonková-a-Kubík-vy-1.mp4-130535.000.pngÚtok na Andreje Babiše nemá s Agrofertem nic společného, jde znovu o “jádro”.

  Investigativní novinářka Sabina Slonková, provozovatelka fiat-alternativního serveru Neovlivni.cz a Jiří Kubík totiž pro server Seznam Zprávy natočili výbušný rozhovor [1] s pohřešovaným synem premiéra, Andrejem Babišem ml. (35), který figuroval jak spoluzakladatel projektu Čapí hnízdo spolu s Adrianou Bobekovou (39) a mají podezření, že prý sloužil svému otci jako Bílý kůň. Není to pravda, je to pomluva! Této verzi nemůže žádný soudný člověk věřit, a ukážeme si, proč a z jakého důvodu, budou hovořit tvrdá čísla a fakta. Andrej Babiš ml. se totiž skrývá se svou matkou Beatrice Babišovou ve Švýcarsku. Abychom pochopili, o co se jedná, musíme si o synovi Andreje Babiše něco podrobně vysvětlit. Podle exkluzivních informací naší redakce, které nám pod podmínkou naprosté anonymity zdroj poskytl, trpí Babišův syn Závislou poruchou osobnosti (ZPO), podle mezinárodního značení jde o nemoc indikativní skupiny F60.7 ze skupiny poruch osobnosti [2].Indikace F60.7 a zneužití nemocného člověka

  Toto onemocnění se projevuje naprostou důvěřivostí a podléhání autoritám. Osoba trpící nemocí indikativní skupiny F60.7 postrádá schopnost prosazení vlastního názoru. Jakmile je konfrontována se zdravým člověkem, okamžitě začne podléhat jeho názorům a přebírá jeho postoje. Uvědomuje si, že něco není v pořádku, ale v okamžiku projevu není pacient schopný rozlišit vlastní a cizí zájmy. Taková osoba je schopna na místě podepsat přepis veškerého svého majetku na cizí osobu, je ochotna podepsat jakékoliv tvrzení, převzít a ztotožnit se s jakýmkoliv názorem, který je před osobou vyřčený.

  Řekne-li dominantní osoba, že není dobré jíst sladké, pacient odmítne jíst sladkosti, i když předtím sladkosti od mala miloval. Řekne-li dominantní osoba, že její otec je vrah, pacient to potvrdí a podepíše, dokonce je ochotný svědčit u soudu. F60.7 popisuje i rozšířené ZPO poruchy, kdy sám pacient rozvíjí informace, které dominantní osoba vysloví. Motivace je ve snaze pacienta získat citovou přízeň dominantní osoby. Lidé s touto poruchou jsou zneužitelní, chorobně důvěřiví, patologicky naivní.drej Babiš ml.

  Ve světle těchto informací je zcela jasné, proč Andrej Babiš jako otec nechce, aby jeho syn vůbec kdy mluvil s novináři, protože i video, které natočila Sabina Slonková a Jiří Kubík ve Švýcarsku, zcela zřetelně potvrzuje, že naše informace o diagnóze F60.7 je zřejmě opravdu validní a pravdivá. Mladý Andrej Babiš kognitivně přebírá postoje a doplňuje věty Sabiny Slonkové v reportáži, její myšlenky. Ne vždy se ale vyjadřuje česky, vypadá to, že myslí v ruštině a skladba vět je chaotická.

  Všimněte si, že nejprve přebírá pouze postoje matky. Nechce o věci mluvit a loučí se pomalu s oběma novináři. Poté ale nastupuje Sabina Slonková v dominantní roli a najednou mladý Andrej Babiš začíná kopírovat její teze. Sami si pusťte video a sledujte změnu dominantního “rulera” (vůdce). Nejprve je to matka, syn přebírá její postoj. Poté nastupuje Slonková, matka nezasáhne a dominance se překlápí na Slonkovou, Andrej Babiš ml. plně kopíruje její narativ.ychiatrii

  Andrej Babiš ml. tak je nebezpečný ani ne tak sobě, jako spíš ostatním lidem ve svém v okolí v tom smyslu, že může o nich vypovědět cokoliv, co si dominantní osoba v jeho dosahovém vlivu bude přát. Kdyby novináři chtěli, aby Andrej Babiš ml. svědčil proti svému otci ve věci sebevětší absurdity, např. vraždy JFK, byl by k tomu ochotný a svolný, technicky by podepsal cokoliv, ale myšlenkově by za to nenesl zodpovědnost. V rozhovoru se Sabinou Slonkovou si všimněte, že mladý Babiš si jenom matně vzpomíná, že “technicky” měl něco společného s podpisem smluv o Čapím hnízdě, ale už si to nepamatuje.

  Vzhledem k tomu, že jde o událost starou jen 10 let, a navíc v tak důležité právní věci, je zcela jasné, že osoba, která podepisovala jakékoliv dokumenty, nemusela být úplně ve stavu vlastního rozhodování. V reportáži působí Andrej Babiš ml. zmateně, hovoří sice česky, ale poněkud zvláštně a s ruským přízvukem. Slovo “technicky” je klíčové, protože pacienti s diagnózou F60.7 konají mechanicky, technicky. Akty jako podpisy smluv, rozhodování, úkony, to všechno je prováděno mechanicky, ale bez vlastní vůle, tedy pouze technicky.Podle našich informací, které jsme získali, se oba novináři dostali k informacím o pobytu Andreje Babiš a jeho matky ze zdrojů kamaráda, se kterými si Andrej Babiš ml. psal přes internet. Adresu měl přímo sdělit samotný Andrej Babiš ml. v jednom z chatů na internetu svému kamarádovi, protože dostal tuto žádost “příkazovým tónem” a uposlechl. Tento kamarád potom měl posunout informaci Sabině Slonkové a jejímu kolegovi. V reportáži to vypadá jako akční detektivní film, ale realita byla jiná. Bez informace o adrese od kamaráda Andreje Babiše ml. by žádná reportáž nebyla.

  Lékařka Dita Protopopová, která před 2 lety vystavila posudek, že Andrej Babiš ml. nemůže vypovídat před policií a účastnit se trestního řízení, je dnes členkou Hnutí ANO a kandidovala na primátorku Prahy 8. Její manžel Petr Protopopov měl Babiše juniora unést do Ruska na Krym, kde prý byl držen v jakési blíže neurčené psychiatrické léčebně. Odtamtud se později přesunuli na Slovensko, odkud Andrej ml. kontaktoval Kriminalistický ústav v Praze, který ale nemá s policií nic společného, jedná se o výzkumný a laboratorní ústav v oblasti kriminalistiky. Požádal je o pomoc, že prý byl unesen. Jeho otec Andrej Babiš prý o tom neví, ale Protopopov chtěl jeho otci vyhovět, aby Babiš ml. nemohl být nalezen novináři.e nemá s policií nic společného, jedná se o výzkumný a laboratorní ústav v oblasti kriminalistiky. Požádal je o pomoc, že prý byl unesen. Jeho otec Andrej Babiš prý o tom neví, ale Protopopov chtěl jeho otci vyhovět, aby Babiš ml. nemohl být nalezen novináři.

  Snaha otce pomoci synovi naučit se business na malém projektu může skončit pádem vlády

  Vzhledem k diagnóze Andreje Babiše ml. tak není možné mu věřit ani slovo, protože přebírá instrukce, příběhy, vize, obrazy a konstrukty cizích názorů a osob. Všimněte si, že místo “vzali mně na Krym” říká “vzat do Krymu”, což zní jako argot (vzat do krimu = dostat se do vězení). Může jít o rusismus, “v Krym” místo “na Krym”, ale může jít psychickou deziluzi a neschopnost rozlišovat významy slov. Vzhledem k tomu, že byl v kontaktu přes internet se svým kamarádem, je vysoce pravděpodobné, že byl autoritou a dominantní osobou zpracován tak, aby vypovídal šílený příběh o Ruskem okupovaném Krymu, únosu, strachu z určitých osob apod.

  Když má Andrej Babiš ml. takovéto duševní postižení, jak je možné, že se stal v roce 2007 jednatelem Čapího hnízda, zeptáte se? Otec prostě chtěl syna finančně zajistit a osamostatnit, aby měl podnikání, které neponese riziko, bude mít formu rekreačního ruchu s malým provozem a malým obratem, nebude tak představovat riziko pro rodinné podnikání otce, protože v Agrofertu syn, vzhledem ke své diagnóze, pracovat nemůže. A se jménem Andrej Babiš ml. nemůže pracovat pro nikoho cizího, jinou firmu, protože by byl okamžitě využit jako zdroj informací proti svému otci.Čapí hnízdo mělo být projektem, které bude mít charakter první velké zkušenosti jeho syna s dotacemi z EU, protože na nich stojí značné příjmy Agrofertu. Syn se měl naučit, jak požádat o dotace, jak provést realizaci, jak se starat o udržitelnost projektu po stanovenou dobu 5 let a poté se posunout dál, pokud to bude možné. Jenže do roku 2013 vykázala farma Čapí hnízdo ztrátu přes 28 milionů korun [3] a Andrej Babiš zjistil, že jeho syn nedokáže firmu udržet a pokud se nezmění vedení, farma zkrachuje. Andrej Babiš proto mohl nechat projekt zkrachovat (což by asi bylo lepší ve světle pozdějších komplikací v politice), anebo mohl farmu převést pod Agrofert a situaci stabilizovat. A k tomu opravdu došlo. Namísto uznání, že Andrej Babiš senior nenechal Čapí hnízdo zkrachovat, přichází jeho mediální a politická poprava.

  Zisk skoro 10 miliard v daném roce a snaha médií vykreslit Babiše jako člověka, který neměl 50 milionů pro svého syna na rozjezd prvního projektu

  Jenom pro informaci, v roce 2008, kdy se Čapí hnízdo realizovalo, měl Agrofert nepřerozdělený zisk před zdaněním ve výši 9,6 miliardy korun [4]. Opravdu si někdo myslí, že by Andrej Babiš neměl 50 milionů korun pro svého syna na rozjezd farmy? Dotace z EU nebyla čerpána pro Agrofert, ale kvůli tomu, aby se jeho syn naučil businessu a základům eurodotací na prvním pokusném pilotním projektu v podobě Čapího hnízda.

  Tady budeš pracovat, tady si vyzkoušíš, jak se žádá o dotace, co je třeba splnit, jak je třeba dotace čerpat, jak je potřeba dohlížet na udržitelný rozvoj projektu. Když ti všechno zaplatím a koupím ze svého, nic se nenaučíš. Každý milující otec chce svého syna naučit, aby se uměl o sebe postarat, ne aby se nechal vést za ruku. Bohužel pro premiéra, Andrej

  Babiš ml.se nepotatil. Čapí hnízdo po 5 letech udržitelného rozvoje skončilo se sekyrou skoro 30 mega [5] a syn to vzdal. Jenže tady kauza nekončí, naopak pokračuje.Jiří Kubík, novinář.

  Útok na Andreje Babiše přichází v době, kdy jako premiér není doma, je totiž v cizině. Nachází se v Palermu na Sicílii, kde se účastní konference o Libyi a migraci. Právě ve chvíli, kdy je v cizině, tak v Česku je odpálen puč, jehož cílem je pád a svržení Babišovy vlády. Ve stejný měsíc jako máme teď, v listopadu 1997, došlo k tzv. Sarajevskému atentátu proti Václavu Klausovi. Místopředsedové ODS Jan Ruml a Ivan Pilip vyzvali Václava Klause k demisi, a to kvůli údajným skandálům ve financování ODS.

  Výzva přišla na tiskové konferenci 28. listopadu 1997 ve chvíli, kdy Václav Klaus byl na státní návštěvě v Sarajevu. Než se stačil vrátit, bylo hotovo a jeho vláda nakonec musela rezignovat. Hlavním důvodem bylo, že premiér byl v cizině a nemohl aktivně odporovat proti probíhajícímu puči uvnitř ODS. Útok na rodinu Andreje Babiše je načasovaný 4 dny před oslavami 17. listopadu a ve chvíli, kdy Andrej Babiš je v cizině, stejně jako kdysi Václav Klaus.

  Pokus o druhý Sarajevský atentát s příchutí pádu Nečase a Roberta Fica kvůli kauze Kuciak

  Máme zde i další paralelu, tentokrát s Jánem Kuciakem ze Slovenska a s tím, co následovalo po jeho vraždě. Pražská kavárna dnes oznámila mohutné demonstrace proti Babišově vládě, jsou svolávány v celé republice, stejně jako v únoru na Slovensku. Premiér je označován za mafiána s ruskými manýry, který nechal svého syna zavléct na Ruskem prý okupovaný Krym. Lidovci chtějí a plánují vyvolání hlasování o nedůvěře vládě. ČSSD, která se potácí na hraně volitelnosti a jen pár dní poté, co Jiří Zimola složil funkci v předsednictvu partaje, cítí Lidový dům možnost oslabit Andreje Babiše a získat si třeba přízeň voličů tím, že Lidový dům svrhne vlastní vládu. Možné je úplně všechno, i když pro ČSSD by to zřejmě byla volební sebevražda.Pokud se ale ptáte, proč útok najednou přichází v listopadu a tak náhle, budete překvapeni. Tento útok na Andreje Babiše nemáme nic společného s Marakéšskou deklarací, jak se mylně domnívají někteří politici z Hnutí ANO. Pokus o sestřelení Babišovy vlády totiž má stejné autory jako ti, kteří v roce 2013 sestřelili vládu Petra Nečase. Podle výbušných materiálů, které jsme v noci získali od anonymního zdroje spolu s výše uvedenými informacemi, je hlavním cílem této kauzy odstranění premiéra, který “zradil americké zájmy” ve věci obrovské mamutí zakázky na dostavbu dvou jaderných elektráren v Temelíně a v Dukovanech. Výstavba celkem 2 energobloků by vyšla podle odhadů až na 500 miliard korun. Malá varianta počítá s dostavbou jen 1 bloku, a to v Dukovanech. Ta by vyšla na celkem 200 miliard korun. Všechno vypadalo skvěle, do tendru se přihlásilo 6 firem. Jenže, koncem října přišel šok.

  Babiš: Temelín a Dukovany se dostavovat nebudou, odsuneme to o 10 let a provedeme jen modernizaci za desetinu ceny

  Premiér Andrej Babiš šokoval i Miloše Zemana a Pražský hrad, když uvedl, že není pro výstavbu nového bloku v Dukovanech a raději by ji odložil o 10 let [6]. Místo toho by se měly Dukovany jen modernizovat za pouhou desetinu ceny ve výši 20 miliard korun, více zde. Přitom jen několik měsíců předtím Andrej Babiš tvrdil, že je pro dostavbu energobloků, že je to dobrá investice do budoucna. A najednou se něco stalo. Jen 2 dny po návštěvě amerického ministra obrany v ČR Jamese Mattise v Praze k výročí 100 let založení republiky totiž došlo k obratu, Andrej Babiš otočil, že není vhodné teď dostavovat bloky, stačí jen modernizace. Pouhé dva týdny po tomto výroku přichází v ČR pokus o státní převrat v době, kdy je Andrej Babiš v cizině. Víme, k čemu došlo!Andrej Babiš se dostal do bezvýchodné situace. “Konsorcium Rosatom je jediným kandidátem, který může dostavět Dukovany.” Toto se píše v utajované zprávě, kterou má naše redakce k dispozici. V dokumentu se uvádí, že technologie použité v Dukovanech nejsou kompatibilní s americkými, ani francouzskými technologiemi, situace je mnohem horší, než je Temelín. Dukovany jsou starší a výstavba nového bloku jinou než ruskou technologií by znamenala de facto postavit vedle Dukovan novou elektrárnu, protože naroubování nového bloku na velín a kontrolní ruské systémy starých Dukovan by bylo nejen těžké, ale dokonce nebezpečné. Zpráva doporučuje neuvažovat nad jiným dodavatelem, než je Rosatom, a to z bezpečnostních důvodů. Tato informace je naprostá bomba!

  Westinghouse nemůže Dukovany dostavět kvůli jaderné bezpečnosti, Rosatom nemůže pro změnu kvůli politické situaci

  Jenže vláda Andreje Babiš nemůže v současné politické situaci nechat Rusy stavět jaderný blok ve střední Evropě. Američané by nedodali české armádě nové americké helikoptéry Bell UH-1Y Venom a narušilo by to vztahy AČR s americkou armádou, nemluvě o diplomatickém ochlazení vztahů mezi Prahou a Washingtonem. Andrej Babiš by to navíc neustál ve vlastní straně a vlastně ani ve sněmovně. Takže pod vlivem těchto tlaků změnil Andrej Babiš po návštěvě Jamese Mattise v Praze názor, protože Mattis se přijel přeptat nejenom na pokračující zájem o helikoptéry, ale i na dostavbu Dukovan a Temelína, i když veřejně to Babiš popírá, že by se o tom baviliBabiš si uvědomil, že nejlepší bude nic nestavět a pouze modernizovat. Tím ale proti sobě poštval americké elity. Westinghouse Nuclear patří společnosti Toshiba a výrobce reaktorů byl ve vážných problémech, od roku 2017 byl v ochranném bankrotačním režimu, jenže od jara tohoto roku je očištěný od dluhů [7] a chce dostavět Dukovany stůj co stůj. Jenže podle posledních informací z konce srpna tohoto roku je favoritem na dostavbu Dukovan právě zmíněný ruský Rosatom, informaci přinesla česká média [8]. A to Američané nemohou dopustit.https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/C1C157AF-59B4-4B79-8030-25A492A7519C_w1023_r1_s.jpgRuský Rosatom je největším favoritem po stránce technologií a kvality, ale politicky je neprůchodný v Praze a u amerických partnerů české vlády.

  Když 30. října Andrej Babiš cukl a rozhodl se nedostavět Dukovany, aby si nemusel zavdat s Američany (Westinghouse) nebo s Rusy (Rosatom), došlo ve Washingtonu k rozhodnutí sestřelit vládu Andreje Babiše stejně, jako byla kvůli dostavbě Temelína sestřelena v roce 2013 vláda Petra Nečase, který předtím v Rusku na návštěvě v Moskvě se prořekl, že ruský Rosatom má největší šance na to, aby vyhrál tendr o Temelín. Američané to nemohli dopustit.

  Historie se opakuje. Pokaždé, když se v ČR rozhoduje o dostavbě energobloků, padají vlády. Pomalu se to stává tradicí a kolorytem. Američané doufají, že nová vláda vznikne na ose ODS – Piráti a tzv. Demokratický blok (KDU-ČSL, Hnutí STAN a TOP09). Pokud preference nelžou, potom by posílená ODS a Piráti dali dohromady po předčasných volbách dohromady většinu ve sněmovně. Očekává se totiž, že levice ve sněmovně (ČSSD a KSČM) ještě více oslabí. Andreji Babišovi by nestačilo ani vítězství Hnutí ANO okolo 30% hlasů.https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Průlomové-svědectví-v-kauze-Čapí-hnízdo.-Slonková-a-Kubík-vy-1.mp4-092605.246.png

  Pokus o svržení vlády z ulice i z parlamentu, kopírování demonstrací po vraždě Jána Kuciaka míří do Prahy

  Vláda ODS plus dalších by byla otevřeně proamerická, zcela jistě by došlo k příklonu k polskému stylu zahraniční politiky, americké základny v ČR, raketové baterie atd. Česko by se tím stalo integrální součástí americké státní moci ve Střední Evropě se všemi důsledky a projekt Trojmoří by začal nabírat nebezpečné obrysy na mapě Evropy.

  Ve chvíli, kdy ruský Rosatom je jediný možný vítěz dostavby Dukovan a Andrej Babiš nechce dát dostavbu Dukovan do rukou Američanů, tak nezbývá nic jiného, než dostavbu odložit a nezavdat si s nikým. Jenže ve chvíli, kdy se Westinghouse Nuclear právě vyhrabal z oddlužovacího programu v USA podle Chapter 11, potřebuje nutně velkou zakázku, za každou cenu. A tou mají být Dukovany a posléze Temelín. Právě zítra má do ČR přiletět Rick Perry, americký ministr pro energetiku [9]. Bude lobovat za dostavbu Temelína a Dukovan, i když Babiš je proti.Všechno je perfektně načasované, opět do období okolo 17. listopadu. V roce 2014 to byly červené karty proti Miloši Zemanovi, tentokrát to budou demonstrace za demisi Andreje Babiš jako mafiána, který jako zlý muž vláčí svého syna mafiánskými způsoby po světě. Útok probíhá ve chvíli, kdy je Babiš v Palermu na Sicílii, kde má sídlo sicilská mafie Cosa Nostra. To zní doslova jako klišé. Už zase cizí moc útočí na premiéra české vlády, už opět mají padat hlavy, protože hrozí, že Američané nebudou stavět Dukovany a zřejmě ani Temelín.

  Podívej, padá vláda, něco si přej! Aneb tisíce podob politického šílenství

  V roce 2013 to byla žárlivá milenka premiéra jako záminka k pádu vlády. Jaké to klišé z béčkového filmu. Dnes je to snaha o pád vlády kvůli duševně nemocnému synovi premiéra, kterého unesli mafiánským způsobem na Krym. Takové klišé nevymyslíš. A nejhorší na tom je ta představa, kdo přijde k moci v ČR v případě, že vláda opravdu padne. Vládnout budou pro-americké koně z ODS, spolu s havlistickou frontou Demobloku z řad Pirátů, Lidovců, STANu a TOP09, pokud se TOPka vůbec dostane do parlamentu po volbách.https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Průlomové-svědectví-v-kauze-Čapí-hnízdo.-Slonková-a-Kubík-vy-1.mp4-015000.999.pngJako tajní agenti, jenže jejich cílem byl nemocný člověk…

  Vidíte, jak málo stačí ke zničení procesů řízení. Syn, který má psychické problémy, nerozumí obchodu a zkrachuje i farmu, kterou zkrachovat nejde, psí hlava na krku otce za to, že farmu nenechal zkrachovat a zachránil ji, převod firmy zpátky k tatíkovi poté, co projekt skončí se sekyrou skoro 30 mega a debilní novináři, kteří se miliardářovi snaží přišít paragraf za zneužití dotace na 50 míčů, když přitom vyděláte v daném roce 10 miliard zisku ve své vlastní firmě. Éto děbily.

  Už zase nám chtějí odstranit premiéra, protože nekývl Američanům na dostavbu jaderného energobloku. Nemusíme Andreje Babiše adorovat, to určitě ne, má spoustu chyb, ale nesmíme připustit, aby nám neoconi už zase a znovu pokládali vládu a premiéra. Protože pokaždé, když hrozí pád vlády, tak se ptejte na to, jaká vláda přijde po ní? A podívejte se na ten výkvět v poslanecké sněmovně, v té nabídce. Mocenský tenzor je neúprosný. Útok na rodinu Andreje Babiše musíme odsoudit a označit za hyenismus. Reportáž pouze potvrdila, že syn Andreje Babiše má psychické problémy, nemá to jednoduché. Komu to ale dává právo posílat na nemocného člověka novinářské hyeny v přestrojení za Jamese Bondy? Česko, proboha, kam kráčíš? Je mnohem více krásnějších míst, než to, ve kterém se nikdy nesvítí a vězíme v něm po krk!———————-Tento komentář jsem pouze převzal.

 14. proud napsal:

  Dneska si cesi pripominaji vsechny svoje nejhorsi vlastnosti v cele s podrazactvim,bezohlednosti,neuctou k predkum,lezenim do riti siozidum a bezmeznou blbosti,zaroven oslavej svoje herecky vlastnosti a umeni cinkat klicema s predanim vlastni zeme vlastizradcum k rozkradeni a zotroceni.

 15. proud napsal:

  „Babiš přijde po smrti k Svatému Petrovi a ten mu říká: „Babiš, my nevíme co s vámi. Lidi jako vy, co byli na Zemi v takovém vysokém postavení a ovlivňovali tolik věcí my posíláme, aby si vybrali, stráví nejdřív jeden den v ráji a jeden den v pekle…“
  Babiš jde tedy do pekla a všechno super: golf, spousta jídla s opravdovým masem, děvky… Pak jde druhý den do nebe a je to pro něj nuda. Chvilku přemítá a pak si vybere peklo. Svatý Petr ho tam ochotně pošle. Babiš vstoupí o pekla a najednou je tam vážně Peklo!
  Babiš zděšeně zírá a ptá se Satana: „Co to má znamenat?!“
  A Satan ho vezme kolem ramen, vede ho ke kotlům a říká: „Jo, Babiš, to včera to byla kampaň, teď už jsi nás zvolil!“

 16. Rocco napsal:

  Kdyby naše občanská společnost dokázala generovat dostatek slušných, vzdělaných a pracovitých politiků, nikdy by si Babiš, Kalousek, Zeman, Klaus, Havel ani neškrtli.

  • HVzV? napsal:

   ROCCO,TO BY BYLO PŘILIŠ JEDNODUCHÉ,ZAJIMAVĚJŠI BUDE KROTIT TY BESTIE

   a to se lze učit a naučit.
   Jen se podivejte už i tady se to pomalu, ale jistě utřepává a uvidime jednoho dne JAK!
   Jen si vzpomente na komunisty všichni si mysleli,že to bude tisiciletá řiše a puklo to jak řepa!

   No ni?

  • proud napsal:

   Sci-fi!!! Nikdy nemuzes vygenerovat to co pises jak tomu das do ruky klacek a moc!!! Zapomen na „zastupce“ a „vlady“,jako zastupci se naposled alespon do nejaky miry chovali komancove na ktery kdekdo nadava,pred nima a po nich nikdo a ani se tim netajej!!! A „do nejaky miry“ je tak jako tak malo,kdyz nedokazali vychovat z lidi Lidi.Protoze i obycejny mestsky sracove jak dostali klacek a moc aspon nad par lidma rychle ukazali a ukazujou dodnes co je ten xindl zac,protoze meli vzdycky hovno a najednou chtej do tejdne mercedesy a vily a na lidi serou,coz normalnimu cloveku dojde,blbcovi ne,ten chodi k volbam!!!

   • HVzV? napsal:

    KOMANČOVÉ VYMYSLELI,ŽE KDYŽ TO VŠECHNO BUDOU VYŘIZOVAT SAMI

    za nás ,budou lidi držet pusu a krok.
    Jako každý systém neni bez vady,rozdělovali lidem výnosy ze zisků továren i když byly malé a tak je ovčané za to vycinkali nebot dodneska nepochopili co je to informačni revoluce a jejich dnešni manageři ze zbytků té havarujici strany udělali Lumiky.
    Nesmi tu psát,schovali se za hliněné hradby a naše děla pravdy jim brzy vypáli rybnik,tak jsou nakonec vhodni jen na šrot a i tam se budou muset chtě nechtě bit o svoje zbytky,asi i bez podpory občanstva ,kterou tvrdohlavě odmitaji!

    • proud napsal:

     Zapomels na malickost,ze z veci verejnejch nevyrizuje nikdo nic sam,aniz by k tomu nemel oficialni,nebo neoficialni mandat od vetsiny.Jestlize je to vetsine jedno,nema zajem,nebo se boji,nebo je uplacena(armada,policie),to uz neni veci toho kdo vyrizuje,ale ty vetsiny a to ten vyrizujici celkem pochopitelne tedy vyuzije jen pro sebe nebo kamaradicky ktery ho drzej bud za koule,nebo se kterejma si navzajem mejou ruce,protoze tak je system vychovava a tak se jim sam vysvetluje.Proto rikam,ze kazdej musi nejdriv hledat chybu sam u sebe a nezbavovat se vlastni zodpovednosti hazenim ji na druhy,az teprve potom co si zamete vlastni prah se muze pustit do druhejch,nejdriv slusne,kdyz pozna ze jsou to smejdi sami o sobe,ma je postrilet.

    • HVzV? napsal:

     HLEDAT CHYBU U SEBE?TO PŘENECHÁME KŘESŤANŮM.ZDÁ SE,

     že jsme tu jakoby snad všichni prima smějici se bestie!
     Nikdo tu neni, kdo by se postavil a roznesl na kopytech navrhovaný Národni program postavený naši střechovu nepolitickopu Společnosti OSV,nebot jen tak podpořime kapitalismus bez přivlastků,který chce NA NÁS zkrachovat a ne že ne ANO!

     TO CHCE OPRAVDOVÉ ŽENY A MUŽE A NE DERVIŠE, KTEŘI SI BUDOU SYPAT POPEL NA KEDLUBNU!

     • proud napsal:

      „TO CHCE OPRAVDOVÉ ŽENY A MUŽE A NE DERVIŠE, KTEŘI SI BUDOU SYPAT POPEL NA KEDLUBNU!“…………takze nesebekriticky lidoopy,ok…..nakonec tak se mi od zacatku jevis,a to je jeste pochvala do Bohnic.

      • Krtecek napsal:

       REŽIm TU POSILÁ HUCULY TYPU DRBAN,KTEŘI SE PŘEDVÁDĚJI

       maji za úkol vypadat tady na nwoo jako to čim je fotr udělal.

       DOHADUJI se o hovně nic neumi a chtěji,aby režim ostatnim vykrade kapsy na plech mezitiím co bude naše skvělým aktivistům nadávat,protož odhaluji jeho capoviny typu sypám si jako váš vzor hovna na hlavu a to je správné!
       Proč nevychvaluješ ty pitoto NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ a nadáváš sobě když si ten jednozávitnik ostatni to tu trpí,zalez do svého chlivku mezi kozy a potěš se sexem neomarxisticku aby jsi tu mohl dále smrdět jak cap!

 17. Rocco napsal:

  Aeronet a voliči ANO jsou zjevně srozuměni, že Babiš spáchal padesátimilionový dotační podvod a nevadí jim to. Já jsem nikdy 50 milionů Kč neviděl a je to obrovská suma podle mého názoru.

  Myslím, že voliči ANO i moc dobře vědí či tuší, jak Babiš nabyl stamiliardový majetek – tunelováním bank a bývalých státních podniků. Nesplácení miliardových bankovních úvěrů bankám, které posléze zkrachovaly a sanoval je Zeman 600 miliardami korun, což je základ dnešního státního dluhu Za peníze z účtů jednoho ukradeného státního podniku si koupil další bývalý státní podnik. Okrádal ostatní akcionáře, okrádal zemědělce, protože Babiš vlastní někdejší státní monopol Zemědělské zásobování a nákup), obří korupce při privatizaci chemiček a Unipetrolu – a voličům ANO je jim to jedno.

  A teď vám kleptoman Babiš uprchnul do Švýcarska „za synem“, už se vám asi nevrátí, kobliháři.

  Poznámka: Babiš neviděl syna Andreje, o kterém tvrdí, že je švýcarský občan a schizofrenik (!) a nemůže být proto trestně stíhán v dotačním podvodu Čapí hnízdo, více než rok. Od loňského léta.

  • jopp napsal:

   AEronet je rovnaká prázdna neschopná „alternatíva“ ako aj miestne nwoo.
   Aj AE mi mažú komentáre, už tam nepíšem, lebo každý komentár si admin AE najprv prečíta, a rozhodne či ho pustí alebo zmaže.
   Totálna cenzúra mojich príspevkov, nikdy a nikde som horšiu cenzúru nezažil ako teraz na AE.
   Smradi a sráči, žiadna alternatíva, len divadlo a hra na alternatívu.
   Podla toho ako tam píšu najprv za Okamuru, potom proti Okamurovi, najprv proti Babišovi, teraz za Babiša je to tiež niekým platený PR web, ktorý sa hrá na alternatívu

 18. proud napsal:

  „Srpen 36: Zase povodně. Sdělovací prostředky mají opět „téma“. Sotva někomu nateče do bot, už se z toho dělá kdoví co. Přitom tato přírodní reakce nezavdává žádnou příčinu k nějaké hlubší analýze a o jakékoli reflexi už vůbec nemůže být řeči. Jen ať pochcípaj, jen ať platěj, jen ať makaj, až se z nich kouří, stejně nevědí, proč a nač! A i kdyby to věděli, nebylo by jim to k ničemu. Je mi líto jenom zvířat, neboť ta za nic nemohou… Ačkoliv stačí jediná pitomá malá bouřka a zhasnou světla, přesto se ta lidská verbež bije do prsou, jací to jsou kabrňáci. Ten proklatý ani živočich ani mrtvá hmota, ani ryba ani rak, tedy co vlastně? Tato rakovina Země, tento svrab, tento lidský virus, ničící a škodící už jen tím, že existuje, znovu má možnost při potopách světa plout na hladině jako kus hovna a prokazovat svého „nezdolného ducha“, svou lidskou solidaritu, jež už v dějinách napáchala tolik zlého, v boji proti té „zlé“ přírodě, jež nechce stále pochopit jejich perverzní výlučnost. Myslíte si, že to je hrozné, co se stalo, co se děje a co se dít bude? Každý rok katastrofální záplavy? To je prd, vám povídám! Vy si zasluhujete daleko víc! Konečně vám dává někdo na prdel! Konečně začíná svět vypadat podle mého gusta! Ničit a deptat tu hnusnou lidskou sebranku! – V zoo(!) „utratili“ (rozuměj zavraždili) topícího se slona. Prý to nešlo jinak. Kecy! Řeknu vám jedno: Kdyby se tam topil ten nejposlednější podělanej lidskej debil, taky by ho „utratili“? Prdlajz! To by se kvůli němu mohli posrat, ale ušlechtilé zvíře jim, parchantům, nestojí za námahu. Oni to zvíře do toho srabu dostali, oni se měli postarat! Kdežto lidi si tohle způsobili sami. Proto srát na ně! Znám jenom jednoho tvora na světě, který by se mnou souhlasil. Ostatní by mě lynčovali za moje názory. Řekli by, že jsem zrůda, ale on i Já víme, že zrůdy jsou oni.

  Daně by měly být dobrovolné, pak by se ukázalo, jak moc účinkuje ta všude proklamovaná všelidská solidarita! Politici by neměli být vůbec placeni. Politika by měla být bezplatnou službou státu. Pak by se ukázalo, kdo „to myslí upřímně“ a kdo ne!“………….hezky:-)))))))))))))))))))))))

  http://feuerteufel.blog.cz/1112/k-cemu-solidarita-citaty

 19. proud napsal:

  „“Ani půl milionu, ani sto tisíc neshrabe nikdo s docela čistýma rukama. Nemyslím vůči světu, to ne! Neboť zákony lze zachovávat přesně. Ale vůči vlastnímu svědomí.““

 20. benmil napsal:

  Nevím, kam dát, ale zajímavé:

  https://postimg.cc/Whsv3XP8

 21. Petr C napsal:

  I ta wiki vam napise ze je vlastne hodne definici. Jiste ze definici slova, ktere pouzivam bych mel vedet.

  • proud napsal:

   Jiste,paklize se ona vec jejiz nazev pouzivas sama neprokazala jasne v praxi,coz fasismus bohate udelal a ukazal se v cely svy „krase“ vsem.A z cehoze onen fasismus vznikl? Z nacionalismu! Ovsem oboji je nastrojem,tak jako penize a tak jako uz i my.Proc? Protoze si to nechavame libit a nikdo ani z tech kdo neco maji si neumi uvedomit,ze v takovym systemu dnes ma a zejtra muze bejt po smrti a jeho zastupci to posvetej.To vsechno svym nezajmem a nekonanim dokazal kazdej z nas zaridit.Kdo mlci ke zlu,sam se stava jeho spoluvinikem!

  • proud napsal:

   Mimochodem,Amerika ve svy zahranicni politice neni nic jinyho,nez bylo hitlerovsky nemecko!!!

   • Petr C napsal:

    No to mate pravdu, ale Hitler byl nacista.
    Zase ta wiki – Někteří badatelé například odmítají spojovat italský fašismus a německý nacismus do jedné kategorie.

 22. Petr C napsal:

  Teoreticky komunismus je zodpovedny za mnohem vic mrtvol a prece je vam sympaticky a neohanite jeho vysledky. Mi se jedna o to podle tech vselijakych definic fasizmus je system v kterem se zilo a zijeme vlastne porad a ne ze vznikl za nejakeho Musoliniho, kvuli jmenu jeho gard. Hodne se o tom pise, ale porad se nedokazou (ti kteri se tim zabyvaji) shodnouht co to vlastne je.
  způsob politického jednání vyznačujícího se obsesivními představami o rozkladu společenství, o národním potupení, o tom, že se národ stal obětí, a kompenzačními kulty sjednocení, síly a ryzosti, v nichž masová politická strana složená z militantních nacionalistů nepříliš spokojeně, ovšem výkonně spolupracující s tradičními elitami, opouští demokratické svobody a za pomoci spásného násilí a bez jakýchkoli etických nebo zákonných omezení usiluje o vnitřní očistu a vnější expanzi.[14] -to je podle wiki, jedna z nich. Takze nesoulasime li s liberalnim systemem (ktery podle jine definice) je vlastne take fasisticky, tak jsme fasiste. Mi se jedna o to ze osocit nekoho ze je fasista je smesne.

  • proud napsal:

   „Teoreticky komunismus je zodpovedny za mnohem vic mrtvol a prece je vam sympaticky a neohanite jeho vysledky.“………..to vubec neni o sympatiich,ale o realnejch vysledcich! A s tema mrtvolama uz bys taky mohl dat pokoj,jako vsichni ostatni co se tou picovinou kterou nekdo nekde povedel,zcela umyslne a rozhodne lzive,ohanite :-).A to jde jeste navic o mrtvoly trockismu a ne komunismu jako takovyho,co vim,jak se skoncilo s trockistama ve vedeni,vypadalo to cely uplne jinak.To vsechno je zpusobeny spatnym pristupem ve vsech -ismech bez rozdilu,diktovanym systemem jako takovym a jeho chovanim k nevychovavani.

  • proud napsal:

   Jakou demokracii seohanis,tou demokracii otrokaru vuci otrokum??? Nebo mas na mysli svobodu,ktera se s demokracii nesnasi,ani nemuze?Demokracie je preci vladou mensiny otrokaru vetsine otroku!!! Sedate na lep a hrajete si na alternativu,protoze neivte a neznate,takovejch je vas 99%,to se mi libi vzdycky ze vseho nejvic:-).Vsiml sis ze spoustu vyrazu vlastne vubec nepouzivam a demokracie je jednim z nich?:-)))))))))))))))

   • proud napsal:

    Nebo pochybujes o tom,ze jestlize se nam lze o minulosti,ze se nam lze ve vsem ostatnim jakbysmet?!!! Tedy pochopitelne i o demokracii! Protoze tehdejsi vlada lidu,byla vladou svobodnejch lidi kterejch byla hrstka mezi otrokama!

  • John_Pitralon napsal:

   Holej fašismus, korporátní fašismus – ideologie „soukromého podnikání“ a konkurenčního boje přeroste společnost, vznikají „soukromé“ firmy s tisíci zaměstnanci, kartely ovládnou politiku, militární sektor se potom chová jako čistý magor a vraždí po světě, ovládnou i media, vzdělávání.

   Stojí to na generování číselného zisku, jenže ten je imaginární. Vše co neumí převést do čísel, postupně degraduje. Čísla jsou matoucí – někdo úspěšný na kontě má miliardu, až to promění třeba na šišky salámu, co s tím bude dělat, k čemu to?

   Takže se to celé za obrovských celospolečenských nákladů sype, a k tomu musí patřit nějaký systém vymývání mozků, základem toho je výroba vnějšího nebo vnitřního nepřítele.

 23. proud napsal:

  :-))))))))))))))))))))))),pro pobaveni,jak tancuje saman :-))) : https://www.youtube.com/watch?time_continue=23&v=qwDf2GXQt4Q

 24. Martin Rubáš napsal:

  Bohužel na jedné straně máme byvalého Stbáka Babiše a na druhé straně kavárenské neomarxisty. Takže proti sobě bojuji komunisté s komunisty a ne vše se dívá neobolševický Brusel. Takže socialismus bohužel zvítězil přátelé!
  http://www.epshark.cz/clanek/1298/od-jakese-po-burese-ii

  • proud napsal:

   To je chyba,potrebujeme se oprostit od vsech -ismu,ale ze vsech si vzit to nejlepsi……….nemyslim si ze socialismus jak jsme ho znali zvitezil,bohuzel,protoze do zacatku by byl lepsi nez tenhle bordel,ovsem to jste si nechali v 89 sebrat,chytraci!

  • John_Pitralon napsal:

   To je tanec v parlamentu, co? Komouš Franta se fackuje s druhým takovým komoušem. Odejde Babiš, nevadí, tak přijde sednout na jeho židli třeba Hrabiš, nebo tam bude zvedat ruku Venca, co četl celého Marxe. Ale už nikdy ať nechodí žvanit do mikrofonu ten zlý židák Pepa!

   The Misfits – Last Caress https://www.youtube.com/watch?v=F39UP1mjAnc

 25. benmil napsal:

  Co mi přišlo ke kauze Babiš:
  Ke kauze Babiš…

  Václav Tomášek:
  (– cítí smutek)
  22 hod ·
  K tématu Babiš, ačkoli je to nechutné a stydím se za polovinu českého národa, tak jenom pro ty co řvou
  proti Babišovi. Bohužel pro Vás, měl dnes ve zprávách pravdu… Německý tisk se zabýval tou tkzv.
  vyvolanou kauzou a podivil se nad nesedícím datem pořízeného videa. Podivil se i nad tím, jak byla
  reportáž vůbec pořízena i nad tím, co bylo zveřejněno.
  1) reportáž je měsíc stará
  2) natáčení bez souhlasu je v Německu trestným činem a trestá se automaticky odnětím svobody
  nepodmíněně až na 10 let!!! s automatickou pokutou ve výši od 50 do 1.5 000,-€!! Ve Švýcarsku je
  10 let a pokuta až desetinásobná!!!
  3) tisk se pozastavil i nad tím, jak byli politici v ČR doslova připraveni na tento bezprecedentní útok
  4) pozastavil se i nad zvukovou stopou, která byla trochu upravena, podle znalců až ze 60 ti procent
  5) podivil se nad tím, že i video bylo tkzv. fušérsky sestříháno a zveřejněno, ačkoli podle časových stop
  trvalo 22min33sec!!! Kde je zbytek?
  6) Švýcarské zastupitelstvo oznámilo, že bude požadovat zákaz pobytu a pohybu těchto redaktorů v jejich
  zemi
  7) Švýcarsko podalo žalobu na tyto redaktory, protože Babiš – syn je švýcarským občanem a tudíž byli
  porušeny jeho práva a teď se držte na ochranu osobních dat a práv, a to v přímé linii zdravotní – ve
  Švýcarsku se tyto údaje nesmí jakkoli zneužívat.
  8) Švýcarský tisk se podivuje nad tím, jak je možné, že policie v České republice ví o pobytu a švýcarské
  úřady plně spolupracují s touto policií i s danou osobou, že unikli informace ze spisů, které jsou brány jako
  Secret neboli tajné
  9) Ministr spravedlnosti Švýcarska vydal příkaz k okamžité ochraně Babiše ml. a jeho matky, a vydal tkzv.
  příkaz k dočasné imunitě obou zmíněných občanů Švýcarska – matka se synem byli odstěhováni dnešního
  dne na jiné místo aniž by sdělila adresu českým policistům a justici.
  Tudíž mám dojem, že si to Česká policie posrala úplně. Německo nabídlo součinnost Švýcarsku a to v
  plném rozsahu!!! To znamená, že tito švýcarští občané mají na území Německa stejná práva daná jim ve
  Švýcarsku včetně imunity a plné policejní ochrany, vzápětí se přihlásilo Rakousko, Itálie, Francie a
  Maďarsko.
  A ještě jednou! Světe div se, ale o reakci tisku v zahraničí, jako prasata z Čech, co si říkají novináři a ještě
  jiné narážky v ČR ani tečka. Spousty novinářů to komentovala slovy STYDÍME SE ZA NĚ. A já také.
  zrušil jsem prohlížeč seznam, email, všechno, co jen zavání seznamem.cz. Nejsem jediný… Pokud i ředitel
  seznamu vypustí obhajobu za tyto novináře, mám dojem, že už není nezávislý na politickém klimatu v ČR.

  • niSas napsal:

   Vo co vám de Benmile. Nenapadlo vás nigdy jak to šílenej zemědělec vorá? Udělal z vůle pána záhon, pojmenoval to ČR, zasadil, sklidil. Co je vám na tem furt nejasné. bav se kua o podstatném. Gde sou našepodíly na neprodejné půdě. jakto že na nich sedí ludry, keré ani nigdy netáhly. Gde sou naše podíly na rozpočtu, no šak naše půda to je nebo ne? Kua. A gde je nějakej kua vypínač, záchraná brzda, to aj poslední kokot má nějakou pojistku na blbost , třeba na splachovači nebo u zásuvky. Jenže kokoti nemaj žádnou jistinu, vykračují si nahatí v bodlákovém poli a řvou bolestí jako kokoti.

  • proud napsal:

   benmile,v pohode,ale melo by ti bejt jasny ze to se bijou mezi sebou prasata co nas dole nemilosrdne obiraji,a at to dopadne jak chce,nam to rozhodne neprilepsi,takze jim ty sracky jenom preju,jedna vec,ta druha je ze trvam na tom ze v nasi vlade je misto jenom pro Cechy,Moravany a Slezany bez druhejch obcanstvi,nez ceskejch,prozatim,nez lidem dojde,ze kdyz chtej normalne zit,musej si taky normalne sami vladnout,tedy ani pro Slovaky,Rakusaky,natoz Amiky,nebo Izraelce,dal nemam se slabochama co si nechaj do vlady nacpat kdejakej hajzl, co nemaj paru o tom co se deje, dal o cem mluvit.

 26. proud napsal:

  Uz davno a davno je nacase tu zkurvenou vlastizradnou mafii vystrilet a rozveset po kandelabrech!

  • Jan Kowak napsal:

   W rodině u Becherů.. pi-jou BECHEROWKU přímo
   zze ze džberů – TO proto maj prochlastaný Ledwiny & páteře jag Kosodřewiny..

   A proto ..pyj-te ww Vodu , pyj-te pitnou.. A ne-pyjte Rum !!!

   ps : .laku.. ta Slunečnice sse mi ani za 3/4 hodiny
   nestáh-la – što róbiť ?
   M

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!