Buď půjdou ti dva do tepláků, nebo žijeme in US Protectorate Bohemia and Moravia

Situace je jasná. Zřejmě se stal zločin a to jak podle státního práva Švýcarska, kde k němu došlo, tak i podle státního práva ČR, pod jehož jurisdikci oba podezřelí patří. Jde o redaktory Slonkovou a Kubíka, kteří ve službách Seznamu.cz navštívili ve Švýcarsku duševně nemocného syna předsedy české vlády, představili se mu jako novináři a požádali jej o rozhovor.

Potud tedy vše v pořádku, až na malý detail. Neřekli mu, že celý rozhovor budou natáčet na kameru, umístěnou v brýlích jednoho z redaktorů, což je v případě, že s tím všichni účastníci debaty nesouhlasí, jak nám prozradil americko-český novinář Erik Best, podle článku 179 švýcarského trestního zákoníku nezákonné, a pachateli takovéhoto činu hrozí až jeden rok odnětí svobody nebo pokuta.

Ale nejen to. Podle článku 186 švýcarského trestního zákoníku je trestem za tzv. neoprávněné vniknutí až tři roky ve vězení či pokuta. Jestli se ovšem za neoprávněné vniknutí dá označit vstup pod falešnou záminkou s úmyslem dopustit se protiprávního jednání, např. nahrání soukromé konverzace bez souhlasu všech zúčastněných, je už věcí státních zástupců a soudů.

A l e  p o z o r! Zveřejnění protizákonně získaných informací je ve Švýcarsku trestným činem podle článku 322 s až tříletým trestem odnětí svobody nebo pokutou.

K tomuto zveřejnění, jak všichni víme, s obrovským celostátním a dokonce i evropským třeskem došlo, došlo i k nezákonnému natáčení rozhovoru redaktorů Kubíka se Slonkovou se synem předsedy vlády na kameru, a zřejmě došlo i na neoprávněné vniknutí s úmyslem dopustit se protiprávního jednání (nahrání soukromé konverzace bez souhlasu všech zúčastněných), takže podle práva Švýcarska, na jehož území se přečin Slonkové a Kubíka proti švýcarskému právu stal, jednali oba jmenovaní na území Švýcarska proti švýcarskému právnímu řádu a nebylo by tedy od věci, aby stanuli před švýcarským soudem.

Ale pochopitelně nejen tam. Hlavně by je měl hnát k zodpovědnosti český stát, protože i podle českého zákona 101/2001 na ochranu osobnosti je protizákonné nahrát soukromou konverzaci, pokud s tím všichni její účastníci nesouhlasí. A navíc, jak nám v těchto dnech prozradila advokátka Klára Samková, n e l z e  t a k t o  z í s k a n é  i n f o r m a c e  z v e ř e j ň o v a t  a  l z e  j e  j e n o m  p ř e d a t  s t á t n í m  z á s t u p c ů m  n e b o  p o l i c i i.

Čehož samozřejmě jak Kubík se Slonkovou, tak Seznam cz ani v nejmenším nedbali, protože cíl, který měli před očima, byl příliš oslnivý na to, aby na nějaké právní pitomosti, jež s ním souvisejí, třeba i jen na vteřinu pomysleli. Vždyť už se blížil Státní svátek 17. listopadu, kdy hlavně studenti, v historii záměrně nedovzdělaní, vyjdou do ulic, budou shromáždění, projevy, průvody, takže svou informaci o setkání se synem předsedy vlády pěkně pár týdnů pozdržíme a vyrukujeme s ní – a to s veškerou možnou parádou – na veřejnost až těsně před tímhle svátečkem. Ať je to všechno ještě správně horké a třaskavé, darebáků i blbců, co jsou ochotni udělat binec, se v Praze najde vždycky dost, spřátelená média to rozmáznou, a není boha, aby to už tentokrát neprasklo a Babiš nezmizel ze Strakovky a Zeman z Hradčan.

A budou pak spokojeni všichni ti poslanci, obklopující ve sněmovních lavicích Kalouska, Fialu, Bělobrádka, Bartoše a Gazdíka, co předevčírem nebo kdy uspořádali v poslanecké sněmovně hotové ovace americkému ministrovi Mattisovi, co přijel do Prahy orodovat za to, aby atomovou elektrárnu v Dukovanech nepřestavoval nikdo jiný než krachující Westinghouse. Protože tady jde o miliardy dolarů – a právě kvůli nim se všechno, o čem tento článek je, událo. Pro ty dolary jeli Slonková s Kubíkem do Švýcarska, kvůli nim bude dnes v Praze binec a kvůli nim se dnes mezi sebou pereme jako vzteklí psi.

A zásluhou těch dolarů se nejspíš zapomene i na to právo, české i švýcarské, na které Slonková, Kubík a Seznam.cz tak opovržlivě vyplázli jazyk.

 
8 Komentářů k Buď půjdou ti dva do tepláků, nebo žijeme in US Protectorate Bohemia and Moravia

 1. Rocco napsal:

  Al Čapone do tepláků!
  Slonková a Kubík nám neukradli státní podniky Lovochemie Lovosice, Synthesia Pardubice, Fatra Zlín, Moravské chemické závody Ostrava, Technoplast Chropyně, Precheza Přerov, Kostelecké uzeniny, jako zlodějské duo Zeman (premiér) a Babiš (tunelář, korupčník)!

  I ten Grossův byt na Barrandově, od „strýce Vika“, který premiér Gross nedokázal vysvětlit a rezignoval, byl úplatek od Babiše! Hahaha!

  12. září 2005, Polská komise: korupce míří na Grosse
  V Polsku mají velmi silné podezření: privatizace českého Unipetrolu, který loni získala od české vlády největší polská firma PKN Orlen, byla zmanipulovaná. Provázely ji stamilionové úplatky a největší výhody z ní má pražský podnikatel Andrej Babiš a šéf ČSSD a expremiér Stanislav Gross.
  „Přímé důkazy o korupci – jako třeba údaje z bank o převodech peněz či odposlechy – nemáme. Ale co chcete považovat za větší důkaz než to, že váš expremiér Gross neumí doložit zdroj svých příjmů, které použil na nákup svého bytu,“ prohlásil Wasserman. Bývalý dlouholetý prokurátor tak narážel na bytovou aféru, která letos na jaře stála Grosse funkci premiéra.
  Dnes vlastní MF DNES Babiš a v MF DNES jsou novinářské presstitutky, tudíž proti němu nenapíší nic.
  Unikátní propojení politiky, ekonomické kriminality a mediální moci.
  https://zpravy.idnes.cz/polska-komise-korupce-miri-na-grosse-dvv-/domaci.aspx?c=A050911_221150_domaci_ad

 2. strelec napsal:

  Zřejmě se těm dvěma hyenám nic nestane, protože ministerstvo vnitro ovládá ČSSD a tu zase řídí SS. Přece Hamáček je členem Aspen klubu (a i další) a odtud jsou takoví lidé řízeni ve svých funkcích. Takže situace je taková, že si tady nevládneme, ale vládnou nám jiní s ohledem na své zájmy a bez ohledu na zájmy české nebo na spravedlnost. Tahají z nás peníze a my na ně makáme.

 3. proud napsal:

  Proc se mi vnucuje myslenka:“Jakej otec,takovej syn“?……….Chytte toho slovenskyho, estebackyho gaunera za prdel a pustte ho az v Bratislave s dozivotnim zakazem k nam!!!Majetek u nas zkonfiskovat a dat mu k uhrade jeho sanaci od pesticidu!

 4. petr366 napsal:

  Proude mám takové tušení, že po Tom chytání za prdel by nám sem říšský protektor nainstaloval daleko horší monstrum. A ještě bychom na Andrejka se slzou v oku vzpomínali.

  • proud napsal:

   Myslim ze ne,za predpokladu,ze bysme to prave my vsichni vzali do rukou,protoze pak by ten kdo zkousi neco instalovat stal proti celymu narodu,coz ted v tom bordelu neplati a bordel byl vzdycky drzenej umyslne,i za komancu,i kdyz dali lidem mnohem vic nez dnesni vlastizradna svoloc.

 5. hel napsal:

  Nestane se jim nic, jsme tím protektorátem, ve kterém plno politiků i novinářů už spáchalo vlastizradu…prezident Zeman, kladoucí věnce na hrob zakladatele sionismu Herzla v Izraeli, je už jen třešnička na dortu…slované si nevládnou ve své vlastní zemi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!