Opět pokus o barevnou revoluci

Pokus o vyslovení nedůvěry vládě, lidé v ulicích a vyhazování věnců, které u památníku položil establishment, to všechno jsou revoluční činy. A o čem je tato revoluce? K čemu je, když občané rozhodují ve volbách? Neuznávat legitimní vládu je revoluční čin. Je to čin proti vůli většiny národa, který stávající establishment zvolil. Taková revoluce byla na Ukrajině, v Egyptě, v Libyi, v Sýrii apod. V posledních třech případech bylo možno vlády považovat za nedemokratické, nicméně byly uznávány mezinárodním společenstvím. Někdo chce změnu poměrů. Snad proto, že vláda odmítla globální Compact o migraci, možná se to někomu nelíbí a potřebuje vládu jinou. Někdo tady asi chce migranty za každou cenu. Někdo chce chaos. Jak si jinak představit, že zrovna v této době se organizuje rozvrat.

Lidé chtějí „slušné Česko“, ale co to znamená? Opravdu už po těch několik let trvajících nemorálních mediálních nemravnostech, propagandy, šíření křečovitých pomluv a dehonestací vědí lidé, co to je slušnost? Z jednání lidí v Praze a z jednání opozičních politiků se domnívám, že to lidé vlastně ani nevědí a žijí v jakési zmanipulované bublině postpravdivého světa manipulací, zlostných projevů, šílených nelogických výmyslů, schvalování hyenismu ve zpravodajství apod. Je zajímavé, že obyčejní lidé, kteří nejsou pod přímým a neustálým vlivem tohoto vymývání mozků, si zachovali zdravý rozum. Poznají ještě pravdu od nesmyslů, ale pražští intelektuálové ne. Připadá mi, že čím lidé více navštěvovali vysoké školy, zvláště v posledních letech, s globalistickou výukou, tím více ztratili představu o přirozené morálce. Morálka je totiž trochu víc než nepoužívání sprostých slov a emotivních projevů. Morálka především znamená pracovat pro společnost a mít na mysli její, nikoliv svoje nebo skupinové zájmy.

Je to zajímavé. Lidé vyjdou do ulic a protestují proti establishmentu, který většina národa zvolila, a chovají se tak razantně, že vyhodí věnce od pomníku, ale neprotestují proti nemravné reportáži bulvárních novinářů, kterou udělali s psychicky nemocným člověkem, aniž by na to upozornili. Lidé v Praze neprotestují proti neustálému znemožňování výkonu vlády, která viditelně nevládne špatně, což je přece pro normálního člověka důležitější než nějaká selhání hlavních osob; opozice nemá proti vládě nějaké skutečné programové nebo faktické výhrady vyjma neustálých výpadů a štvavých řečí. Proč chtějí rozvrátit vládu? Opravdu jim jde jen o poslanecké posty a peníze za politiku? Nebo jde o něco víc? Jsou vedeni nějakými zahraničními centry k přijetí Compactu? Snad někdo nevěří, že příčinou je výpověď psychicky nemocného Babišova syna? Něco takového jako důvod je opravdu naprosto absurdní. To by museli být stejně nemocní jako on.

Na celou tuto nemorální absurditu, schvalovanou a prosazovanou revolucionáři, bych odpověděl asi takto:

1/ Ohrožení demokracie není. Prezident Zeman využívá možností svého úřadu do krajnosti, porušil některé zvyklosti, vysvětluje to tím, že je přímo zvolený. Prezidentská demokracie je součástí mnoha států, jako je USA, kde prezident má daleko vyšší pravomoci, než u nás, a nikdo to za ohrožení nepovažuje. Premiér Babiš chce vést stát jako firmu. To je neuskutečnitelné, je to jen předvolební slogan. Babiš žádnou moc jako diktátor nemá a ani mít nemůže. Myslíte si, že by si někdo dovolil na diktátora to, co si dnes dovolují sdělovací prostředky? Myslíte, že by někdo na diktátora mohl házet vajíčka nebo jablka a vyhazovat jeho věnce od pomníků? Ona hesla revolucionářů ohledně ohrožení demokracie by se hodila spíše opačně. Vyvolávání revolucí a neuznávání zvolených orgánů je nedemokratické daleko více než cokoliv, co udělal Babiš nebo Zeman.

KSČM je gerontologickou stranou bez komunistických myšlenek, a protože žije z politiky, musí svým přestárlým členům a voličům říkat líbivé pohádky a chválit minulý režim, aby se udržela v parlamentu. Stále ztrácí voliče a postupně se dostává mimo parlamentní půdu. Vláda ji musela využít z důvodů, které známe. Je to sice trapné, ale jinak to nešlo.

2/ Docela věřím, že Babiš mohl být agentem StB. Podstatné je, že tato skutečnost mohla být důležitá v devadesátých letech. Nikdo ovšem proti tomu nic neměl, ani u Babiše, ani u ostatních. Jestliže to takovou dobu nevadilo, nevzniklo nic, v čem by to vadit mělo, proč najednou? Protože se to hodí k dehonestaci a jen hlupák si může myslet, že najednou to nějaký význam má. Ve světě se pohybuje na vysokých místech mnoho takových lidí, dokonce i na Západě. Důležitější je jak se chová a co dělá pro stát. Člověka přece posuzujeme komplexně, nikoliv podle zlovolné propagandy.

2/ Dotační kauza Čapí hnízdo: Dotace samy o sobě jsou nemravné, to říká i předseda Senátu pan Kubera už dávno, protože jsou dávány zadarmo a demoralizují nás. Aby se obdržely, musí se splnit podmínky, které jsou někdy problematické. Většinou je ani nelze splnit bez nějakých manipulací a přizpůsobení. Babiš udělal pouze to, co jiní, dal svým dětem majetek v takové výši, aby mohly dotace přijmout. Jenže v mnoha věcech přitom administrativně pochybil, prostě nedodržel, to co bylo podmínkou. Zda to bylo ještě legální nebo za hranou zákona, posoudí soud. Předjímat se to nedá. Vládne proto, že ho zvolil lid, který nevěří, že je vinen, nebo vinu považuje za nedůležitou.

3/ Kauza Babiš ml. a výzva k odstoupení vlády: Kdyby si opozice vymyslela, že už ji Babiš nebaví, ať odstoupí, asi by to bylo hodnoceno přijatelněji než tato výzva na základě novinářské hyenistické reportáže s Babišem mladším. Chudák stižený stihomanem si vymyslel, že byl unesen, na sugestivní otázky, jestli má strach, odpovídal samozřejmě kladně. O to nejde, ale opozice organizující lidové povstání na tom založila svoji agendu.

4/ Zemanův postoj se dal očekávat, jeho vyjádření mělo zabránit ČSSD, aby vládu rozvrátila. Zeman se tedy chová státotvorně, ostatně jako téměř vždy. Jeho vydržování Babiše ve vládě bez důvěry bylo také státotvorné jednání, protože jinak by nevznikla žádná vláda. Pseudomorální výzvy proti trestně stíhanému premiérovi jsou sice pro opozici, která prohrála volby, typické, ale přece nakonec zájmy státu musí nějak převážit nad osobními zájmy. Je podstatné, že Babiš byl jasně zvolen lidem, který v jeho vinu nevěří.

 

Závěr: Žijeme v době nejvyšší životní úrovně, jakou jsme kdy měli. Máme svobodu slova, kterou už třeba v Německu nemají. Mimo jiné za to můžeme děkovat pádu komunistického režimu v listopadu 1989. Všechno je zatím v našich rukách a záleží jen na nás, jak si budoucnost zařídíme. Měli bychom řešit věci do budoucnosti, aby to tak zůstalo. Měli bychom si zachovat demokracii a svobodu, což znamená především nepředávat další pravomoci EU a odmítnout cenzuru internetu, která už pomalu začíná, odmítnout islamizaci země, která nyní zatěžuje západní Evropu a odmítnout útok na náš tradiční život rodin a výchovu dětí. Je to složité, vyžaduje vůli a jednotu.

Měli bychom snižovat dluh a prodávat hotové výrobky s vysokou přidanou hodnotou do světa, hlavně tam, kde je lze prodat, kde je ještě nezaplněný trh, což už není v Evropské unii. Měli bychom mít více dětí, abychom nemuseli přijímat migranty na práci a měl kdo živit staré a nemocné. Měli bychom se snažit získat banky a obchodní domy do našich rukou, aby zisky zůstávaly doma. A ještě další věci. Vláda proti těmto věcem nevystupuje a dokonce je řeší, což je pro občany podstatné. Strach vyvolávaný opozicí je nezodpovědné revoluční jednání, které není v zájmu našeho státu a našich lidí, protože jinou vládu sestavit nelze a dokonce s těmi, kteří dnes revoluci dělají, je dost problematické počítat pro onu národní jednotu a obhajobu našich národních zájmů, které byly shora řečeny a které jsou pro budoucnost důležitější než kauza Čapí hnízdo.
101 Komentářů k Opět pokus o barevnou revoluci

 1. napětí napsal:

  A nepomohlo by vyhodit do vzduchu nějakou „slušnou“ redakci? Pro výstrahu neukázněným sluníčkovým papouškům.

  • HVzV? napsal:

   ANO,BUDE HŮŘ NEUMÍ VÉST ČR JAKO FIRMU,TAK TO UDĚLEJME SAMI

   Máme k dispozici nepolitickou Společnost občanů voličů přičemž jeji špičky už navrhly skvělý a srozumitelný HESLOVITÝ plán s názvem

   A.NÁRODNÍ PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ,který chce dále
   jenom vyslovit

   B.NÁRODNI PROGRAM HLEDÁNI SIL K JEHO USKUTEČNĚNI!

   Program v neobvyklé formě se stará PŘEDEVŠIM v rámci opravdového hnuti prý hned TŘI HWEZD o naše penize a ne,že ne ANO!

   Čtěte co vás zajimá tj NP a to jako pravi kapitalisté a neni vyloučena ani drsná obchodni Společnost voličů a.s.,která bude chtit nejenom koblihu,NO NI?

   • HVzV? napsal:

    Připomínáme co pět minut,našim cteným voličům jejich špičkami navržený skvělý NÁRODNI PROGRAM v neobvyklé formě občanských nikoli politických hesel.

    Jak všichni vidite se ho náš prolhaný a zlý tisk a tv dnem i noci boji zveřejňovat, aby se tzv alternativa nestala našim hlavnim proudem,že ANO nebo snad NI?

    1.ANO POKROKOVÉMU SOCIÁLNIMU STÁTU DO PRVNIHO ČLÁNKU ÚSTAVY!

    2.ANO OPRAVDOVÉ OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACII VE FORMĚ OTEVŘENI ZABLOKOVANÝCH DISKUSNÍCH RUBRIK PŘIMO NA NÁMI OBČANY PLACENÝCH WEBECH POLITICKÝCH SUBJEKTŮ!

    3.ANO POUŽITELNÉMU ZÁKONU O REFERENDU!

    4.ANO NEPODMINĚNÉMU ZÁKLADNIMU PŘIJMU,KTERÝ ZMIZEL BEZE STOPY PRÝ PROTO,ŽE HO VYPLÁCELI KAŽDÉMU VYCINKANI KOMUNISTI!

    5.ANO PODPOŘE DROBNÝCH A STŘEDNICH PODNIKATELŮ A ŽIVNOSTNIKŮ,KTEŘI TVOŘI VŠUDE JINDE SLOUPY STÁTU!

    NE ÚSTAVĚ,KTERÁ NEBYLA SCHVÁLENA NÁRODEM V REFERENDU A PRÝ PROTO,ASI ANI NEPLATÍ!

    Kdo je proti mili spindoktoři, ať napiše proč a zdůvodni to podle svého!

    • HVzV? napsal:

     JE NÁM VELKOU CTI NAPSAT NAŠIM VOLIČŮM,ŽE BUDE POTŘEBA

     pro voličské občanstvo potřeba velké množstvi fujerů,neboť dnešni politická třida žádné voliče prý nechce což lehce poznáme v tom,že si náš skwělý občanský nepolitický PROGRAM odmitaji osvojit,přidat ke svému a nikdo vlastně nevi proč a pro koho vůbec ještě chtěji žit!

     U NÁS ZUBOŽOVANÝCH DOMORODCŮ BUDE PROTO FUJEREM KAŽDÝ,KDO PŘINESE naše jakékoli potřebné NEPOLITICKÉ LIDOVÉ KOMENTÁŘE K VĚCI.

     Když nikdo z polit.třidy nás nechce vést a odkopávat nás nadále na FB ,kde máme tomu kapitalistovi cickerbergovi zvětšovat jeho TŘICET MILIARD tak nám tu nic jiného nezbude než si na alternativě,kde je i hlavni proud vygenerovat svoje fujery sami a bude to,no ni?
     Ne ,aby jste mlčeli nebot by to znamenalo souhlas!

    • Krtecek napsal:

     VEDLE NA NR TVRDI DOCENT VÁLEČNIK,ŽE CHYBI FUJEŘI A OSV IGNORUJE

     nebot prý nechce vyučovat svou uni drobotinu a hledá statečné mladé i staré,aby vytvořili síly k realizaci NPV,jehož aktivisté oprášili zkušenosti ISLANDSKÉHO PARLAMENTU ALTHINGI.IS,
     Za pomoci všecho tamniho lidstva tam vznikla Ústava,kdy v 15 versich,které se verse od verse vyklepšovaly s pomoci internetu.
     Ústava byla schválena v referendu.Zděšené polit.strany ztuhly hrůzou ,že se to podařilo a peripetiemi ji nacpaly k ledu,kde čeká na nové volby,aby byla schválena nebo se z ni maji ti politici posrat!

     Sledujte boj HzNR,skwělé ruky nepolitické OSV za domorodce a jejich peníze z NZP.

     http://www.novarepublika.cz/2018/11/proc-to-babis-ustal-aneb-chybi-skutecny.html

     • HVzV? napsal:

      NAŠE STŘECHOVÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ VÁM ZUBOŽENÝM OBĚTEM

      kapitalismu bez přivlastků tedy odrůdě gangsterismu posilá něco ZAKÁZÁNÉHO A KRUTÉHO.
      Kolik na tom proděláváme jako stát řitíci se mezi banánové republiky rozvojových zemi typu KONGO či Bangladéš ve srovn,tak si to můžete zapsat za ucho a děkovat,že máte ten NPV Společnosti voličů jako záchrannou brzdu!

      https://legacy.blisty.cz/art/48053.html

     • HVzV? napsal:

      NAŠE STŘECHOVÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ VÁM ZUBOŽENÝM OBĚTEM

      kapitalismu bez přivlastků tedy odrůdě gangsterismu posilá něco ZAKÁZÁNÉHO A KRUTÉHO.
      Kolik na tom proděláváme jako stát řitíci se mezi banánové republiky rozvojových zemi typu KONGO či Bangladéš ve srovn,tak si to můžete zapsat za ucho a děkovat,že máte ten NPV Společnosti voličů jako záchrannou brzdu!

      https://legacy.blisty.cz/art/48053.html

  • HVzV? napsal:

   NA SOUSEDNIM VEBU NOVÁ REPUBLIKA ZAČALA ZUŘIVÁ DEBATA

   o tom,že naše Ústava bez referenda nemusi vůbec platit,HzNR tam poslala to zviře pana KRTEČKA ,DAL TAM ODKAZ NA VŠECHNY úSTAVY SVĚTA,dále komentář jak podváději polit.strany i na ISLANDU brzy tam bude skoro dvě stě komentářů pod článkem Nová ústava,volič nejen voli ale i odvolává atd

   • HVzV? napsal:

    SOUSEDNI HzNR PRÝ ZAČINÁ UVAŽOVAT O ZAŘAZENÍ ČLÁNKU

    Č.6.do NÁRODNIHO PROGRAMU v tomto navrhovaném zněni.

    NE DNEŠNI ÚSTAVĚ,KTERÁ NESMĚLA BÝT OBČANY ODSOUHLAŠENA V REFERENDU

    v důsledku této skutečnosti byl ČR implantován kapitalismus bez přivlastků,který umožnuje bezmantinelové rabováni všech domorodců ČR neboť vycházi z gangsterismu.
    Ten se vyznačuje zejména tim,že porušovatelé zákonů nejsou trestáni a policie je prý všechny musi krýt a odkládat velké zločince a jejich přiběhy ad acta !

    • HVzV? napsal:

     Neškodilo by oprášit přiběh Islandu,

     který jako prvni na světe vytvořil s pomoci všech občanů a internetu návrh své nové ústavy dal ho schválit v referendu a nyni různými peripetiemi a obraty politických stran byla uložena k ledu a uvidime jaký bude jeji dalši osud,neboť ji jednoho dne musi jejich Parlament schválit nebo hledat důvody jejiho úplného odmitnuti!

    • HVzV? napsal:

     PAN KRTECEK SE PTÁ,JESTLI U JE NĚKDO PROTI ČLÁNKU 6.

     a pokud existuje protinávrh at ho i tady napíše,aby ta demokratická diskuse potažmo demokracie měla šmrnc!
     Stejně nikdo nevi,zda taková Ústava bez referenda vůbec plati a tak to musime zkusit zjištovat ,nebo trpět ten karambol s kapitalismem bez přivlastků,tedy korporátni oligarchickOU tyranii shrbených hřbetů a nízkých platů donekonečna,co?

     • Krtecek napsal:

      HzNR ZE SOUSEDNIHO WEBU NR VÁM TU POSILÁ DISKUSI VCELKU

      jak to vidi občané s naši ústavou,která nebyla schválena v referendu a nikdo pořádně nevi jestli plati, naši poslanci NESMI vůbec nic za své zvoleni chtit v prospěch jejich voličů nebot by byli okamžitě svou verchuškou vyhozeni na dlažbu,kde by hynuli na podpoře nebot nic neumi či myslíte ,že ano?!

      http://www.novarepublika.cz/2018/11/volic-nejen-voli-ale-i.html

      • Krtecek napsal:

       HzNR ZE SOUSEDNIHO WEBU NR VÁM TU POSILÁ DISKUSI VCELKU

       jak to vidi občané s naši ústavou,která nebyla schválena v referendu a nikdo pořádně nevi jestli plati, naši poslanci NESMI vůbec nic za své zvoleni chtit v prospěch jejich voličů nebot by byli okamžitě svou verchuškou vyhozeni na dlažbu,kde by hynuli na podpoře nebot nic neumi či myslíte ,že ano?!

       http://www.novarepublika.cz/2018/11/nova-ustava-volic-nejen-voli-ale-i.html

       HVzV mě upozornilo,že odkaz nefunkči a onimaji zakázáno dávat z NR odkazy,tak to opakuji

       • John_Pitralon napsal:

        Dosáhnou jen toho, že jeden papaláš už nepřijde zvedat ruku a posadí na jeho židli jiného. Ta pučistická ústava je ale zmršená celá od základu, takže tzv. „Parlament“ je taky zmršenina.

        • HVzV? napsal:

         A PROTO NELZE TÍM KAPITALISMEM BEZ PŘIVLASTKŮ.

         který implantoval bývalý čif ODS KLAUS pohnout a všichni už musi slyšet radostný řev těch prý našicjh poslanců,kterým přes Národni program teče do bot,nebo taky ne.

         lHOSTEJNI DOMORODCI čr TO JEDNODUŠE POSEROU A JEŠTĚ TOMU SVÉMU OHLUPOVÁNI BUDOU RADOSTNĚ TLESKAT!

     • HVzV? napsal:

      I KDYŽ PAN KRTEČEK VÍ,ŽE TU NEJSOU DALŠI OKNA VZKAZUJE

      že vztekli občané prý mohou navrhnout,aby si chamtivi majitelé velkých peněz nechaji tu menšinu , která chce držet svoji moc s pomoci teroristů a my jim za to znárodnime jejich banky a i s tlustými konty a penězi,které stejně nemaji na nic než na vyvoláváni válek a chaosu.

      Ostatně je to prý cil jejich nové doktriny neomarxismu tak co bychom si nezazpívali NESERME SE A DRŽTE SI KLOBOUKY MŮŽEME JET S KOPCE!

 2. Paw napsal:

  Tady stoji za povsim Umisteni kamery velmi blizko „davu“ a ostry uhel , aby se zakryl jejich skutecny pocet…
  Videl jsem jinde ,/fotka asi zmizela ted/, zaber na nekolik demonstrantu a nad nimi velky transparent.
  Byl ten transparent prinesen a predem pripraven /protoze se vedelo ze ucastniku bude jen trochu/ /ABY TOTALNE ZAKRYL NA ZABERU MALY , BIDNY az ubohy POCET nekolika kriklounu a udelala dojem statisicu protestujicich…Jako mnohokrate predtim…
  Dulezita je kompozice fotky , blizkost kamery k hlavam protestantu a obrovsky transparent zakryva velkou prazdnotu.Za nimi.
  Asi Soros malo plati a ten Obamuv velvyslanec co se ted prisakl do Ceska aby pripravil a provedl revoluci , taky , asi zoufale setri na Kolacky , pro ty co potom strili a vrazdi obcany zeme ,jako na Ukrajine…

 3. stas napsal:

  My starší jsme v praxi zjistili, a ti nejstarší si připomněli, že ti, kteří sami sebe nejhlasitěji považují za demokraty, se ve skutečnosti odvažují nedemokraticky rozhodovat, co je a není v rozporu s demokracií. Kdo je a kdo není demokrat.

  • proud napsal:

   A ty vis co to je,ta „demokracie“?……

  • HVzV? napsal:

   DEMOKRACIE DRAZI NAŠI VOLIČI JE DISKUSE,KTEROU NÁM ODPÍRAJI ŠMEJDI

   a to už v druhém článku našeho NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ.
   To je možné jenom proto,že jsou voličům ukradeny hlasy prolhaným a zmanipulovaným tiskem a tv,přičemž se už začiná pochybovat,že takové volby vůbec plati.
   Volby by totiž byly dávno zakázány,kdyby námi zvoleni tzv“zástupci“ něco zmohli.

   NEZMOHOU A NESMĚJI VŮBEC NIC.

   Jen se zeptejte svého posrance zda něco za vás občana začne prosazovatmna př.články NP,které jsou jasné stručné a skvělé.

   NESMI VŮBEC ANI CEKNOUT,JINAK JE Z POLITICKÉ TŘIDY ŠMEKDŮ VYHOZEN ZTRATI PREBENDY A MŮŽE SE DÁT TAK JEDINĚ VYCPAT!

   Naše nyni silící Společnost voličů OSV je jediná,která vi,že když se neozveme budou nám všem později TI ŠMEJDI vyčitat,že jsme se pasivně divali na jejich BORDELÁŘSKÝ kapitalismus bez přivlastků,který charakterizuje gangsterismus obcházeni zákonů a korporátni oligarchická tyranie shrbených hřbetů NEJEN cenzurou ,kde vévodi nizké platy a odmítáni NZP ve výši destetitisiců korun měsičně,které jsou nám už skoro třicet let kradeny strakami,které k tomu zvolíme!

   NAŠI ZÁSTUPCI JSOU DEGRADOVÁNI JEN NA UBOHÉ NETÁHLA VYRABĚJICI VADNÉ ZÁKONY TYPU, VÁS VŠECHNY DÁME DO EXEKUCE A VY NÁM ZA TO BUDETE TLESKAT!!

  • HVzV? napsal:

   SUPERKOMUNISTA SKÁLA NÁM TU SLIBOVAL,ŽE PRÝ UKÁŽE COSI VOLIČŮM!

   Je to dalši lhář,který spolu se svou už skoro zdegenerovanou stranou,která ve svém zenitu vyplácela VŠEM Nepodmíněny základni přijem NZP v dnešnim rozsahu asi 10 000 korun měsičně a dnes tato prý komunistická strana je jednou z hlavnich brzd boje proti našemu okrádáni a ohlupuje své členstvo,že prý musi počkat na průmyslovou revoluci numero čtyři,kdy daně budou platit roboti!

   fuj,fuj,fuj členům včetně té skály,která se prý jenom dere ke žlabu a jen členové ví,že je to dalši Netáhlo!

   http://www.nwoo.org/2018/11/09/ultrakomunista-skala-ukazme-volicum-odpornou-nahotu-kapitalismu/

   Jen se tam podivejte jak mu tam tlučeme do hlavy,kde mizi naše peníze z NZP,ale on zaleze do mušle a je schopen tak jedině přednášet neandrtálcům,kteři právě slezli ze stromů!

  • Járyn napsal:

   Za vším je třeba hledat toho dobytka Kalouska a USA ambasádu.

 4. proud napsal:

  „Je to čin proti vůli většiny národa, který stávající establishment zvolil. „……………….tak ten je dobrej,nejlepsi:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Kdy byla kurva u voleb naposledy ona „vetsina“????????????????????? Mozna u primy volby prezidenta,a to jeste pochybuju. Cim dal vic lidi,ona opravdova vetsina,nechce uz davno mit s tim svinstvem nic spolecnyho a presto jsou vysledky MENSINY uznavany,naprosto verejne a beze studu se lze a klame!!

 5. petr366 napsal:

  Fraška, která se furt opakuje. Před lety jsme jezdili sedmnáctého listopadu protestovat proti Topolánkovi a Nečasovi. Taky si hajzlíci přivstali aby to od nás neslízli.Od Rudolfína jsme řvali, že Klaus je buzna. Tehdy s námi mašíroval šéf komančů a řečnil mladej Dienstbbier. Pořádal to tehdy Pro Alt. A kde je tomu dnes konec. Pitomci se vyřvou a Babiš povládne dál. Popravdě vetšině ta mesaliance se socany docela vyhovuje.

  • proud napsal:

   Mozna vyhovuje podle kecu a slibu,protoze nevidej vysledky!Lepe receno se jich bojej,tech vysledku a proto na ne radeji schvalne nekoukaji.

 6. Jan Čáka napsal:

  Jak jde čas tak už ze všeho začínám být sřízlivější.Jistě 28 říjen 2018 jsem se opravdu bál že ti pravdoláskaři udělají majdan v Praze a možná že svrhnou našeho legitimního prezidenta.
  Tohle divadlo proti Babišovi ideologická masírka,festival svobody atd SKUTEČNĚ SE NEMUSÍME VZRUŠOVAT.To by se muselo stát něco sakra vážného aby se o nějaký státní převrat skutečně pokusili.
  Ačkoliv Babiše nemusím tak jsem přesvědčen že je na tolik silnej že to ustojí.Maximálně místo ČSSD by se do vlády dalo SPD a to by pro naší zemi bylo jen dobře.Paradoxně by havlovci nám vlastencům nahráli do karet.

  Jo vyřádí se na václaváku ať se vyřádí.Jen naštvou voliče ANO,SPD i komunistů a ještě další lidi.Volají po demokracii a nerespektují ANO,SPD I KOMANČE ani našeho prezidenta.Nelhledě na to jaký ty jmenovaný subjekty jsou tak tohle co vyvádí třeba na festivalu svobody je přímý opak demokracie.

  • proud napsal:

   Cely je to dopredu nacvicovana komedie a vsichni v ni jsou pouhejma hercema! Pro nas se nezmeni vubec nic.To nakonec uz hodne dlouho dokazujou i ony „volby“,no ne? ;-)

  • proud napsal:

   A Babis kterej zavedl jeste vetsi kontrolu vsech a spizovani,at kreten visi!!!

 7. proud napsal:

  Kde maji zakrocit,tam nezakrocej,ale ty nejbednejsi drze a s vysmechem obiraji,ksindl jeden.

 8. Martin Rubáš napsal:

  Pointa je v tom, že bez ohledu, da vláda dostane důvěru nebo ne a budíou předčasné volby, babiš si udrží značnou popularitu. Protože jeho voliči nesnášejí Kalouska, Kocába a jiné vůdce těchto protestů.
  Takže se babiše nezbavíme.

  http://www.epshark.cz/clanek/1282/tahle-afera-babise-rozhodne-neznici

 9. petr366 napsal:

  Přesně Martine Babiš bude vítězit vždy když proti němu potáhnou takové zjevy jako je Kalda,Kocáb a celá ta uřvaná zlodějská kumpanie. Prohraje jedině s někým mimo tyto struktury, ale navíc musí přijít s nějakou novou smysuplnou vizí.

  • proud napsal:

   Vzdycky budou vitezit jen jeho penize!!! Nikoliv ten zlodej.Ty pozbudou svy moci jen kdyz budou stat proti celymu narodu a ne sefum a „zas(e)-tupcum“ kterejm plnej kapsy!

 10. Rocco napsal:

  Komunisti a ČSSD podporou oligarchy Babiše zrazují svůj program i svou historii!

  Takzvaní oligarchové Petr Kellner (majetek 15,5 miliardy dolarů), Andrej Babiš (4,6 miliardy dolarů), Komárek, Vítek, Křetínský (správce majetku Martina Romana), Šmejc, Tykač, Dospiva, Bakala a další nakradli státní majetek. Nejsou žádní podnikatelé, jsou zloději a podvodníci.

  Nač a proč běhají na svobodě a Policie Čr jim dělá ochranku?!

  Žvanění o svobodě a demokracii jen zakrývá skutečnou vládu kleptokracie a oligarchie v Česku.

  • John_Pitralon napsal:

   Rozkradli národní majetek. Třeba je to jen hra na soukromé vlastnictví a jednoho dne je zase vyvlastní pod záminkou, že páchali lumpárny, kdo ví.

 11. Rocco napsal:

  Udavač StB, turkotatar Filip přece musí podpořit udavače StB, turkotatara Babiše.
  Byla to přece jejich Velká listopadová estébácká revoluce.

  Filip dovedl komunistickou stranu k nejhoršímu výsledku všech dob, teď je otázka, jestli ho poslanci poslechnou? Jako když jim Filip nařídil zvolit prezidentem Čr tuneldědka Klause.

  • proud napsal:

   Pruser je ze vsichni si pekne dozijou za nase v luxusu,protoze nejsme schopny je utnout! A to urcite neni jejich vinou,ze se prodavame i sami proti sobe a tak si nas kupujou,stejne jako majitele montoven! Stejne jako ti co kseftujou s nasi predrazenou vodou,ti vsichni maji jedno spolecny,serou na nas a berou plnejma hrstma,protoze je nechavame,ruku na srdce vazeni a nehazte porad svou vlastni zodpovednost jenom na ne!

 12. niSas napsal:

  Až důchodci žijící ze socialistického majetkuvymřou, tak šichni nadpodlažníci, to sou ti nad přízemím, vodtáhnou, páč nebudou mít na nájem, ani jim nigdo nebude splachovat jejich hajzly, páč Rus řekl, že má vobušek, kerým dosáhne až na kokoty ve Fašingtonu. Celej poschoďovej cirkus se sesype na hromádku a pak každej bude hledat svůj podíl. Pište dopředu své požadavky nebo potřeby aby se na vás kua dostalo. Muheeeeeee

  • HVzV? napsal:

   ABYCHOM DOSÁHLI NA SVŮJ PODIL V ROZPOČTU POZEMKOVOU REFORMU

   musi být komunistická brzda uvolněna,nebo ji musi prasknout lanko,které drži jeji členstvo tzv Lumici a nejsou schopni najit mezi sebou pořádného kapitalistického managera,který zná ty kapitalistické bankstery papenhajmské a vedl by zbytek Lumiků za nepolitickou Společnosti voličů OSV a.s.,ke konci tumelu!!

   Prozatim jen oni komunysti chtěji socialismus a vodi nás za nos,že nevi jak udělat to znárodněni a slibuji zas cágloviny.
   kdyby aspon Novou Ústavu PO ZPŮSOBU ISLANDSKÝCH DĚLNIKŮ A RYBÁŘŮ,kdy o tom začala kostrbatá debata na NR a přitom lidé o NZP penize a podily z pozemkové reformy neprojevuji zájem,aby zůstali chudi jak kostelni myši!

 13. Rocco napsal:

  Babišové jsou ve Švýcarsku, výborně, doufám, že jim švýcarská žalobkyně Graziella de Falco Haldeman zkonfiskuje miliardy jak tunelářům Mostecké uhelné.

 14. Jan Jinsky napsal:

  Pokud jsou děti Babiše psychicky nemocné; proč na ně napsal firmu? Podivné…
  Pokud jeho syn potřebuje péči, pošlu ho na Krym s někým, kdo neni lékař. Podivné…
  Manželka Babiše mlčí. Když jí Babiš navštíví najednou promluví. Podivné…

  Nemyslite?

 15. benmil napsal:

  CO MI PŘIŠLO_

  Koukám že někomu tam Babiš asi šlape na kuří oka
  Připravená akce byla spuštěna po zprávě, že česká vláda odmítá podepsat
  migrační pakt OSN v Marrákeši.
  Eurohujerské strany okamžitě vyrazily do osobního útoku na předsedu
  vlády a snaží se ho rychle odstranit, jako se to podařilo na Slovensku.
  Otázka je, jak A. Babiš pečlivě nabroušené střely vydrží.
  Kavárna se snaží o rychlý útok, než se záležitost prošetří.

  Jestli Babiš odstoupí, tak jsme jako Česká republika, ale hlavně
  normální obyčejní občané, ztratili poslední možnost, jak se ekonomicky
  jako tako zvednout na úroveň našich západoevropských přátel. Je to
  jediný člověk v politice, co chtěl s tím něco udělat. Marasmus
  stranictví již tady byl. Místo starostí o blaho voličů platíme ze svých
  katastrofálních daní politiky, pro něž je největším problémem Čapí
  hnízdo, kde nikdo nic neukradl, jenom si přiblížil dotace, tak jako
  každý podnikatelský subjekt. Kam nás přivedli ODS, ČSSD, ČSL KDU a
  podobní je již evidentní. Jsme ve světovém systému jako rozvojová země.
  Ta, která kdysi vyráběla motocykly, auta, zemědělské a textilní stroje,
  lokomotivy,turbíny,tramvaje,elektrárny,cukrovary a jiná sofstikovaná
  zařízení.
  Je to poslední šance k nápravě. Politolog Fiala a podobní nás opravdu k
  prosperitě nepřivedou.

  Tož tak…

  Podotýkám,že nejsem volič ANO !!!

  VŠECHNO JE UCELOVE…kdyz ČSSD prohlásila ze chce ,,slovenské řešení,,
  a media křičí – politicka krize…kdyz jsou svolavany demonstrace…pak
  lze rici jedine slovo…to které oni nikdy nepouziji, slovo ,pravdivé a
  vystižne…,,MAJDAN,, !!

  Takový malý,ale stejně divoký a nenávistný…po česku..

  Je ale velká škoda,
  že se podobný humbuk nedělal okolo církevních restitucí – odhady o 50
  miliard navíc – to je 1 000 x víc než ,,čapák,, !!

  Je velká škoda,
  že se podobný humbuk nedělal okolo 43 000 bytů v Ostravě – OKD – při
  průměrné hodnotě okolo milionu to dělá 43 miliard – to je více jak 800
  x více. Celková ztráta státu z OKD ja uváděná 100 miliard, to je 2 000
  x více

  Je velká škoda,
  že se podobný humbuk nedělal okolo solárního byznysu – tam lítá bilion
  !!!! a to je 20 000 x víc.

  Je velká škoda,
  že se podobný humbuk nedělal okolo H systému, kde se podle zpráv
  sdělovacích prostředků pozemky z konkurzu prodaly za 36 milionů, aby se
  vzápětí pře-prodaly za více jak 1,2 miliardy, takže okamžitý vývar přes
  1,1 miliardy – to je nějakých

  3 000%.

  Proč je tak důležitých 50 milionů, když se i více jak 1 000 násobné
  částky neřeší??????

  Nepřipadá vám to jako gaunerství ?!?
  Proč se nejedná o těchto kauzách, které jsou mnohokrát vyšší než nějaké
  Čapí Hnízdo za 50 mega….nota bene…ty peníze nikdo neukradl ani
  neužil jinak než bylo určeno v dotačním programu – ty peníze byly
  použity na to Čapí Hnízdo !!!

  Bulvární novináři se chytají všeho jen aby pomohli Babiše sesadit. Proč
  svolávají demonstraci, když ještě policie pořádně nevyšetřila nic. Proč
  nepočkají na výsledky. Tohle je ta demokracie, to je právní stát? Ne
  tady vládnou média!!

  Podívejte se jak se ČT až zalyká…jak nám ,,lepšolidi,, razantně
  říkají co je jediné správné a jak se jedině správně na věci
  dívat…hm..

  Jen kuknite…a to je jen tak namátkou!!!

  A toto se prostě ,,vypařilo,, a co??

  No nic…v poho..

  /Lepšolidi sobě/

  Náklady transformace 1991-2004 577 500 000 000 Kč
  Nucená správa IPB 200 000 000 000 Kč
  Chemapol 16 900 000 000 Kč
  Knižní velkoobchod Praha 21 000 000 Kč
  Anex Cirrus, Kalouskovy padáky 150 000 000 Kč
  Modernizace tanku T72 13 000 000 000 Kč
  Kasárna na náměstí Republiky – penále pro stát 400 000 000 Kč
  Lehké topné oleje, LTO 100 000 000 000 Kč
  Promopro, Vondra 938 000 000 Kč
  OpenCard 800 000 000 Kč
  Zelená Praha 250 000 000 Kč
  Bezdrátová Praha 390 000 000 Kč
  Praha Olympijská 70 000 000 Kč
  Nova, arbitráž s CME 10 000 000 000 Kč
  Kauza Český dům, nevýhodné pronájmy 26 000 000 Kč
  Diag Human, arbitráž, zabavení majetku 13 000 000 000 Kč
  Mostecká uhelná 3 200 000 000 Kč
  OKD, nevýhodný prodej firmy 5 700 000 000 Kč
  OKD, následné tunelování 80 000 000 000 Kč
  Gross, akcie, byty 300 000 000 Kč
  Internet do škol 884 000

  Tak co,jde o Čapí Hnízdo ???

  …hahaha..

  • proud napsal:

   Tomu rikam poctenicko.

  • proud napsal:

   „Koukám že někomu tam Babiš asi šlape na kuří oka
   Připravená akce byla spuštěna po zprávě, že česká vláda odmítá podepsat
   migrační pakt OSN v Marrákeši.
   Eurohujerské strany okamžitě vyrazily do osobního útoku na předsedu
   vlády a snaží se ho rychle odstranit, jako se to podařilo na Slovensku.
   Otázka je, jak A. Babiš pečlivě nabroušené střely vydrží.“………………k tomuhle si nalejem cistyho vina,Co se tam deje a kdo co vydrzi nebo nevydrzi nam muze bejt uplne jedno protoze pro nas se nic nedeje,je to proti nam,perou se jen o to kdo na tom vic trhne,protoze jeden gauner mydli jinyho gaunera neznamena,ze prestava bejt nekdo z nich gaunerem!!!

   • Petr C napsal:

    Proude, kdo v politice neni gauner? Politika je stavena tak ze i z poctiveho udela gaunera. Navic jak vidim ten vykvet mladych kteri se serou uspesne do politiky, tak nase potomky neceka nic dobreho.
    U vas aspon ten gauner odmitl odmitl podepsat ten pakt OSN a mozna pry Westinghouse. Ten nas grazl odrovnava uplne vsechno.

    • proud napsal:

     Mas uplnou pravdu.Mam za to,ze „odmitl“ je jen tah,nemuze nic odmitnout,co mu neni dovoleno,ale muze se pokouset ukazovat v lepsim svetle kdyz mu z toho neco kouka,casem z toho odmitnuti nic nebude,nema to vliv,protoze to stejne potichu,neverejne odklepne,jinak odklepnou jeho:-). Ten vas „gauner“ je mozna poctivejsi,protoze nic nepredstira,kdyz stejne vsichni vedi ze dostane „zeshora“ co ma a co nema delat,kdo vi.

     • Petr C napsal:

      Ten nas nic nepredstira?
      https://m.youtube.com/watch?v=KYhdgi8J8bc
      nebo ten je jeste lepsi
      https://m.youtube.com/watch?v=A8nhiz_zWZI
      Je jasne Babis lhar je. Jenze prozatim zaden pakt nepodepisujete. To se pocita. Vite snad o nekym lepsim z te party ktera to proti nemu tahne ?

      • Rocco napsal:

       Ňé ňé, Al Čapone vůbec nic nepodepsal, jenom:
       * velvyslankyně ČR při OSN Chatardová v červenci hlasovala pro Globální pakt, ale to nic, ona to určitě tak nemyslela,
       * ministr Metnar v květnu hlasoval v Marakéši pro afrikanizační Marakéšskou deklaraci, nic nepodepsal, ale ČR je uvedena v hlavičce Deklarace, zatímco Maďarsko ne,
       * ministr Metnar v červnu hlasoval v Bruselu pro pokračování v Dublinu IV., ale zase nic nepodepsal,
       * Babišovi eroposlanci hlasovali v září pro návrh na zahájení řízení proti Maďarsku, ale nevadí, Vondráček se za ně pak omluvil,
       * Babišovi poslanci hlasovali v září proti sněmovní debatě o Globálním paktu, debata v poslanecké Sněmovně se tedy nekonala a Sněmovna nezaujala stanovisko (debatu chtěli jen poslanci SPD a KSČM).

       Babiš hraje dvojí hru, jednu pro občany a jednu pro Brusel, nalže cokoli kdekoli a jde mu o nakradení co nejvíc zakázek a dotací pro sebe. On nic, on to jakože nechtěl, všechno přece dělají jeho ministři, poslanci a europoslanci, kteří ho jinak poslouchají na slovo a klepou se před Babišem strachy jak osika.

       Babiš totiž není politik, je tunelář!

       • Petr C napsal:

        Samozdrejme ze dela to co umi, jinak by se ke korytu nedostal. Babise se neda obhajit jako solidniho cloveka. Jenze ten puc proti nemu spiskali (muzu cerpat jen podle zprav z alternativy, nebo oficialnich) jeste vetsi prasata. Nejde jim o napraveni soucasneho marasu, ale spis opacne. V dnesni dobe neexistuje politicpa strana ktera ma zajem o vycisteni odpadu. Lide maji jeden vyber, vetsi tunelar a nebo jeste vetsi tunelar.

      • proud napsal:

       Peto,bavis se porad zlu a mensim zlu,nekdy,jindy zas naopak vetsim,ale porad je to zlo.Jak je to s tim vasim u vas samozrejme nevim,odpovidal jsem jen na to co jsem si precetl :-).Nakonec pro me to ani neni nic jinyho nez drby,tedy nic dulezityho. Pro me dulezity bude az se lidi skutecne zacnou davat dohromady a neco tvorit,do ty doby jde porad jen o tlachy psu ktery stekaj,ale nekousou. A v zajmu svym a svejch rodin dobre delaj,protoze bud povstaneme vsichni za nas a pro nase deti a vnoucata a je to legitimni,nebo jen nektery a udelaj z nich gaunery a poserove jim nepomuzou,coz bude zbytecna obet o nicem,je potreba se ucit a ziskavat znalosti,sjednocovat se,jinak to postrada smysl.Jenze spis pozoruju ze by se chteli sjednocovat takovy,co by toho hodlali pro sebe nalezite vyuzit,viz pirati a podobne,nebo blbci co rvou po „nejakym“,jakymkoliv kapitalismu a pritom si serou do huby a protirecej,popiraj sami sebe.

       • Petr C napsal:

        Proude vidime to stejne. Ale take jen tlachame, nemame na vyber. To ze vychoveme a nebo se snazime poucit mlade moc nefugunguje. Vyvoj spolecnosti smeruje uplnym jinym smerem nez tim spravnym.
        Pokud se podivate na koreny toho to systemu a systemu minulych porad jsou stejne. Muzete zacinat v kterem korenu chce a stejne se dostanete do jednoho kmene.

 16. niSas napsal:

  Jj, petr z C, konečně příklady táhnou, že? Celá ta emerika vznikla z majdanu, nalezli tam vši z celého světa a začali rozhodovat jako by jim to tam říkalo Pane. A že se něgdo snaží poučovat našince jak mají myslet nebo se dokonce chovat, to už patří do jiné kategorie. Jak by to pomenovali ti domorodci? Asi by vzali knížku od nějakýho migrantskýho canˇďána a začali přednášet o solidaritě, o práci , o spravedlnosti a ták, že gdyby zůstal doma na prdeli, že by mohl tak akorát bojovat o 1ha neprodejné půdy po předcích. ˇAle to je mu málo, to by nestačilo na jeho velkodušnost a rozmach. Muheeeeeeee

  • Petr C napsal:

   Sasin nez zacnete neco psat, nastudujre si aspon o cem pisete. Indiani tu maji ve vlastnictvi mnohom vic pudy nez pozadujete vy.
   Ja se snazim poucovat vasince? A ty vase pozadavky? Strcte si ten ha – nekde. Furt jenom knucet to je vse na co se vzmuzete.

   • John_Pitralon napsal:

    20 tun brambor z jednoho hektaru na jednoho indiána, to musí bohatě postačovat. Ten Šašin to myslí dobře…

    • proud napsal:

     Zamysli se nad tim vsim co a jakym zpusobem tlaci a prijdes sam na to jak to je, Honzo :-)

    • proud napsal:

     Vis jakou plochu ma 1 mizernej hektar? :-).Tech 20 tun pri respektu k prirode a zemi bych moc rad videl,i jenom polovinu:-)))).Navic ten problem s hektarama po jednom a prirodou je mnohem a mnohem sirsi! Nikdy se jeden clovek,byt i cela rodina,nebo rod nepostara o jakoukoliv vec tak jako celej narod,at si milej Sasin placa co chce,staci se jen podivat co se ve vetsim deje s pralesama!!! A stejne lidi nezacnou premejslet jak to udelat aby se dosahlo kompromisu a prirode se puda nebrala,naopak vracela! Tak daleko Sasin nekouka,presto ze mozna i cetl jistou literaturu ktera o tom mluvi.To neni jen o osvobozeni sebe,ale i prirody,potazmo planety!

     • John_Pitralon napsal:

      No dobře, ale ať si potom s tím hektarem dělají co chtějí. Jestli je to blázen, tak může mít až sto tun brambor – https://uroda.cz/brambory-s-vynosem-nad-sto-tun/

      • proud napsal:

       Kdyz ti povim ze slechtenim mozna dosahnes vetsi vynosy,ale bylinu znicis,uveris? Prave slechtenim jsme se dostali u obili,hlavne psenice k pruserum s lepkem,kterej kdysi nikdo ani neznal,co to znamena? Ze obili je defakto znehodnoceno a co z takovyho jis,telo nepoznava a stavi se k tomu jako k necemu co ho ohrozuje,takze svou zivotni silu spotrebovavas na boj s takovym hajzlem! Jak vidis,ono to neni o vynosech,ale o zdravi.Pak telo opravdu odchazi do hrobu „zhuntovany“ a predcasne.

      • Petr C napsal:

       Brambory rostou dobre. Pred hodne lety jsem mel zlikvidovat velky mariuhana grow up zrovna po indianech. Zustaly tam dva 40l pytle plne toho produktu. Nevedel jsem co s tim tak jsem pohnojil pole. Ten rok jsem skoro kilove brambory. Takze s dobrym hnojivem vas i ten ha uzivi.

       • proud napsal:

        Nerikal jsem ze neuzivi,jen uvadim na takovou snad normalnejsi miru ony cisla,prave proto ze brambory pestuju prave taky a to jenom prirodne,kvalitou jsou vynikajici,mnozstvim uz ne,ale i tak je jich dost,stacej,mel jsem jich jen 4 radky asi po deseti metrech a od doby kdy „uzraly“ jsem do ted nemusel koupit ani jedinou,az nekdy ted uz budu kupovat,dosly.Kdybych byl zavislej jen na tom co vypestuju,mel bych samozrejme vsazeny i pozdni,mel jsem jen ranny.

        • Petr C napsal:

         Jde o to najit dobre odrudy a nebo semena pro zeleninu. Vetsina semen uz jsou modifikovana. System misto aby podporoval zdravou vyzivu dela uplne neco opacneho. Povoluje ruzne chemikalie do potravin. Ozaruje maso a koreni, povoluje chemicke osetreni treba brambor aby nerasily a pod.

        • proud napsal:

         Vsak prave,to je o cem mluvim.Vsechny ty veci se s jidlem dostavaji do nas a kdovi co se deje kdyz se mezi sebou smichaji,plus s tim co poustej do vzduchu.Na to prave hrajou,na tu nasi nevedomost a na to ze takhle si to nespojime,neda,e dohromady a budeme zehrat na kraviny a velky veci,ty zasadni,nam utecou.

       • proud napsal:

        Az bude skutecne potreba,rozsirim a prodlouzim zahony,pridam dalsi foliaky,ted to mam jen jako konicka ke slepicim a kacenam,cviceni psu a podobne.Pak ale bude min casu na praci s lidma,hlavne s detma ktery ucim obranu=utok,protoze obrana utokem je,jak se jenom branis,je jen otazkou casu kdy te dostanou,obrana ma bejt co nejkratsi a prejit do tvrdyho a nemilosrdnyho utoku,kterej rozhodne, a preziti v prirode.

        • Petr C napsal:

         V tom to je. Lide by se meli zatit starat o samozasobovani. Jen tak budou vedet co ji. Tak samo to je z ucenim. Zaklady vseho by melo decko pochytit od rodicu. Jenze trend je jiny. Decka se snazi odebrat uz od maleho veku, aby matka mohla delat. Misto hrani do nich budou biflovat vedomosti. Lide nemaji cas na zahradky, protoze musi vydelavat penize, ktere vzapeti utrati za nesmysly.

        • proud napsal:

         Presnejsi je „o ktery jsou vychcane obirani“.A s detma podobne,jak neni cas je vychovavat,vychovaj nam je jini,podobne jako kdyz si nechceme vladnout sami a primo,povladnou nam jini,a podle toho to taky vypada,jen se obavam,ze nez na to vsichni prijdeme,uz tu vlastni lenosti a blbstvim,pohodlnosti……nebudeme.

        • Petr C napsal:

         Prooude vse je v nas. My jsme se prispusobili podminkam a decko jsme do desiti let vychovavali a ucili sami. Nevim jak v Cechach ale tady to jde, rika se tomu homestudy. Decko akorat jednou za cas udela skousky. A muzu napsat ze nyni kdy mu je pres dvacet je velky rozdil v chovani a k vztahu k rodine oproti deckam ktere prosly systemem.

        • proud napsal:

         Rozumim,kamarad v ameru to dela taky tak,ma holku a kluka,neockovany a uz odmalicka byl znat az nehoraznej rozdil mezi jeho detma a ostatnima jejich vrstevnikama,trvalo mi samotnymu nez jsem to zpracoval.Veril jsem ze budou lepsi,ale ze az tak,to me opravdu nenapadlo.

        • proud napsal:

         I kdyz je fakt ze to nemusi bejt jen tim ockovanim a domaci vychovou,protoze oba rodice maji IQ menzy a univerzitni vzdelani,kdy si vedome nenechali vymejt palici.

        • proud napsal:

         Cesi,samozrejme.Od svyho mladi v Ameru.

    • Petr C napsal:

     No, to by se o ten ha museli starat bili a nejlip propalit. Indiani si spis na tom ha uzivaji. Ti kteri v tom umi chodit tu maji komunismus. Ne podle zasluh, ale podle potreb. Jo a nazyvat indiany jmenem indian je rasizmus. Nechaji se nazyvat native (nejtiv).

   • HVzV? napsal:

    POKUD TOMU MAJI VOLIČI A OBČANÉ DOBŘE ROZUMĚT

    prosazuje pan Sasin snad tu pozemkovou reformu podle vzoru pana prvorepublikového presidenta pana Masařika nebo snad ne?

    • proud napsal:

     Tu zidovskou podle toho zida,tak ted uz tomu zacinam rozumet,dik za postrceni!

    • John_Pitralon napsal:

     Masaryk zkonfiskoval čtyři miliony hektarů, pak znárodňoval Beneš a KSČ. Jenže člověk neví, co se děje s jedním jeho hektarem, jaké se tam používají pesticidy a tak. Korporát řekne – vyzkoušíme, zahulíme, uvidíme.

     • proud napsal:

      Svet je velika laborator a my a vsecho tady jsme pokusny zvirata,to je treba si uvedomit.Chtej vyzkouset nejakej -ismus,sup a nekde ho zavedou,stejne jako s ruznejma zakonama a narizenima,zkousej vsechno a vsude,podle moznosti a ucej se pritom.Ne jako my co na vsechno sereme a vic nez jen sebe nevidime,natoz se divat dopredu.

 17. John_Pitralon napsal:

  Někdo může říct, to pole ti nepatří, tak do toho nemáš moc co kecat. I když ty si kupuješ a sníš finální produkt. Oni si představují, že naplácají na pole sajrajty, vytvoří hybridy a pokusnej králík to má sežrat.

 18. proud napsal:

  Radeji jsem vetsinu komentare primo k autorovi tyhle pitomosti co tady zplodil,smazal……povazuju tenhle vyplod,snad jen krome tech vencu,za kdyz ne velikou pitomost,tak az malem za vlastizradu…….v kazdym pripade za obrovskou nevedomost,nebo az umysl.Jednu otazku mam,jakyho je autor vyznani?

 19. Aleš K. napsal:

  Praha, Praha… a zase Praha… Jaké štěstí, že nevíme, jak se žije v pohraničí, resp. KDO tam žije… 70 let po válce… Potkávat opilce, pobudy, zákeřné padouchy (v uniformách, na úřadech). Civilizační bída non plus ultra. Třebíč…, toť vstupní brána do světa podivností, zvláštností, popleteností, ale i všudepřítomnému sprosťáctví a hrubostí. Čím dále na západ, tím je situace horší… Středověk v Jemnici uvidíte v prvním masném krámku, nemusíte čekat na Barchán. Vysoko ční blbost a tupost Moravských Budějovic. Co je na nich moravského, věru nevím… Dále přes J. Hradec… až po zpustošené vísky kolem Lipna… Rumunsko hadr.

 20. proud napsal:

  Revoluce nas zajimaji vic a davame jim vic energie,nez napriklad :

  V 21. storočí podľa WHO trpí podvýživou 60 % populácie.
  Ročne degraduje 10 miliónov ornej pôdy na následok erózie.
  Ročne je zničených 105 000 km2 lesov, čo je dvakrát viac ako je rozloha Slovenska.
  Denne sa slovenská orná pôda zmenší o 5 ha.
  Len v roku 2008 podľa IUCN vymrelo 717 druhov živočíchov.
  Podľa WHO alkohol zabíja ročne 2,5 milióna ľudí na celom svete.
  Podľa WHO fajčenie zabíja ročne 5 miliónov ľudí na celom svete…

  Sme rozrastajúca sa skupina ľudí, ktorá si kladie otázky:

  Komu je výhodné a kto má zisk z toho, že ročná spotreba čistého alkoholu v roku 2011 podľa WHO na hlavu obyvateľa Slovenska bola 13,33 l a Českej republiky 16,4 l?
  Komu je výhodné, že reprodukčná schopnosť mužov sa každým rokom znižuje o takmer 2 %?
  Máme považovať za normálne, že podľa EFA, do roku 2016 má trpieť alergiou každý druhý Európan a počet astmatikov má narásť do roku 2025 o 100 miliónov?
  Prečo úroveň školstva a vzdelávania podľa PISA (krajiny OECD v roku 2003 – 500 bodov, v roku 2012 – 494 bodov, SK – 482 bodov) neustále klesá? https://www.biosferaklub.info/?s=spirala

 21. proud napsal:

  „…..Šel dost dlouho, čím dále šel, tím se les stával hustším. Zdáli uslyšel řev lva a sténání nějakého zvířete. Dal se do běhu. Bál se o tu malou, křehkou dívku. Bál se, aby ji neublížili a strach o ni ho poháněl kupředu. Udýchaný doběhl na palouk a tam viděl stát ji, klidnou a vyrovnanou, vedle lva, který pojídal právě ulovenou laň.

  Obrátila k němu zrak: „Ty už si se najedl, teď byla řada na něm. Pojď, pokud si pamatuji, přišel jsi proto, že chceš být neporazitelný.“ Chytla ho svou malou dětskou dlaní za jeho velkou ruku a vedla ho zpět tam, odkud vyšel.

  „Měl jsem o tebe strach.“ řekl ji.

  „Bál ses zbytečně. Jsem Síla, nezapomeň.“

  „Co kdyby tvůj lev zdivočel? Mohla si skončit jako ta laň.“ odvětil.

  „Lev je divoký,“ řekla „a k snědku má raději lesní zvířata než lidi. Tak jako ty potřebuješ jíst, abys neztratil sílu, potřebuje jíst i on. Jenže na rozdíl od tebe on neví, jestli to, co cítí je strach, setká-li se se zvířetem stejně silným či silnějším, než je on. Jeho řídí instinkty, tebe – tebe by měl řídit i rozum.“

  Nevěděl, co tím chtěla říci. Považoval se za člověka odvážného, za člověka, který nezná strach. Anebo zná? Ten pocit před turnajem, před bitvou, či v boji proti přesile – to přece byl strach. A i když ho překonal, strachem zůstane. Strach měl přece i o ni, o tu malou holku jménem Síla.

  Přemýšlel a nevšiml si, že se zastavila a zvedl něco z trávy. Vrátil se k ní a uviděl, že drží v dlani malé ptáče s polámaným křídlem. Něžně k němu promlouvala, malými prstíky se snažila srovnat kosti. V očích měla slzy. Nechápal tu proměnu. Tam na palouku stála bez emocí, díval se, jak lev zabíjí laň a jak ji trhá svými zuby ještě položivou. A teď tu pláče nad malým ptákem.

  Jako by četla jeho myšlenky. Zvedla hlavu a zadívala se mu přímo do očí. Její pohled byl najednou ocelově šedý.

  „Nic jsi nepochopil. Každá smrt je hloupá, není-li nutná. A vy lidé rádi zaměňujete nutnost s hloupostí. Lev nezabíjí z rozmaru, ale proto, že má hlad. Ale tohle ptáče spadlo náhodou a ještě i může užít svého krátkého života. Jeho bolest, bolest té laně, bolest každé kořisti je stejně velká, jako bolest zraněného nebo umírajícího člověka. Ale žádné zvíře nezabije z rozmaru zvíře svého druhu, jako to děláte vy lidi.“
  Její hlas byl suchý a pálivý. Po dětském tónu nezůstala ani stopa.
  „Oni loví, aby obnovili svou energii, jsou loveni, aby byla obnovena energie jiných. Ale vy svou energii promrháváte na nicotnosti. Berete životy druhým, ne z nutnosti, ale pro svůj hloupý rozmar. Jednou vás ta vaše pošetilost dovede k záhubě.“

  Cítil v jejím hlase zlobu a smutek….. “ https://ulozto.cz/!T61pEXFL7vci/07-sila-docx

  • proud napsal:

   „„Jednou ji budete všichni nutně potřebovat,“ pokračovala, „a nakonec zjistíte, že se vám síly nedostává proto, že jste ji hloupě promrhali. Lásku měníte za nenávist, ačkoli sami nevíte, proč nenávidíte. Přátelství a spojenectví jste vyměnili za  nepřátelství a války, kterými ničíte nejen sami sebe, ale i životy těch okolo. Spálené lesy, kopyty koní udusaná pole, krví zbarvené vody řek. Milióny lidských těl a milióny zvířat hynoucích hladem, protože jste jim vzali domov. Jejich bolest a bolest těch, co přežili – to vše je výsledek vaší hlouposti.“

   Stál proti ní a mlčel. On – velký chlap, mohutnější než většina mužů, stál proti malé křehké dívce a připadal si jako hloupý kluk. Věděl, že ona má pravdu. Už věděl, že ona je Síla. Její síla nebyla síla paží, ale pramenila zevnitř, z jejího přesvědčení a neúnavného snažení nenarušit harmonii tohoto světa. To něha, trpělivost s takovými jako on i schopnost snášet bolest, kterou ji přináší zklamání nad lidským pokolením, ji činí neporazitelnou.

   „Děkuji,“ řekl a pohladil ji po vlasech. Pak opatrně vzal z jejích dlaní ošetřené ptáče a začal šplhat na strom, aby je uložil zpět do hnízda, z kterého vypadlo.“

 22. Justass napsal:

  Jsou prostě trapní – ti „demokraté“. Především ti pražští.
  Ani si nestčí všimnout toho, že ta jejich demoktacie, za jejich vydatné pomoci, už zmutovala natolik, že je blíž k fašismu, jako k čemukoliv jinému.

 23. hel napsal:

  lidi o barevných revolucích nic neví, ta vytvořená bublina je dokonalá..zároveň s naším pokusem bylo vyprovokováno Rusko ke střelbě na svých hranicích a ve stejné době zahájen masívní útok na obytné čtvrtě Donbasu…Porošenko požádal parlament o schválení stanného práva na Ukrajině a konzultuje zásah Nato..to jsme přece chtěli a tam byly důsledně směrovány naše kroky důslednými a soustavnými mediálními masážemi hodnými pouze Goebbelse

  • weissbach napsal:

   Jo, pořád to propaganda a penězovody tlačí, kde to chtějí mít. A ovčan čumí a chystá se zabíjet spoluovčany, kteří nebékají podle not, co jim vlci za ohradou napsali…

 24. Krtecek napsal:

  NO ONO TO DOPADNE NAKONEC TAK,ŽE SI MAJITELÉ VELKÝCH PENĚZ DOBUDOU MOC

  svým terorem a my jim za to znárodnime jejich banky a s nimi i ukradené penize nebo jak to vlastně ti neomarxisti chtějí?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!