Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 24.11.2018

velikobritaniya_91; Britské ministerstvo zahraničí odpovědělo na prohlášení o spojení Navalného podporovatele s britskou rozvědkou. Britské Národní centrum pro kybernetickou bezpečnost byl informován o výrocích na toto téma.

2; Ruské banky začaly vydávat důchodcům více kreditních karet. Banky zaměřily svou pozornost na důchodce a aktivně jim nabízení své úvěrové produkty.

3; Na trhu s ropou se vytvořil kříž „smrti“, píše Bloomberg. Poprvé od června 2017 se padesátidenní klouzavý průměr ceny obchodů s americkou ropou WTI dostal pod stejný dvousetdenní ukazatel. Křivky se proťaly a vytvořily „kříž“.

4; Nevážíte si nás, tak plaťte. Proč mezi Srbskem a Kosovem znovu vznikl konflikt? Kosovo vyhlásilo obchodní válku Srbsku, ale také Bosně a Hercegovině, když uvalilo na veškeré zboží těchto zemí stoprocentní clo.

5; Případ rappera Huskyho: V Čem nemá Prilepin pravdu? Zákon musí platit stejně pro patriota i liberála.

6; „T-72 na steroidech“. Jaké schopnosti má nejnovější verze ruského tanku T-72? Rusko intenzivně modernizuje tank T-72.

7; Hluboce zasáhl naše duše. Film „Doněcká vrátná“ získal Grand prix na festivalu „Večevoj kolokol“ v Cchinvali v Jižní Osetii.

8; Kdo se v Evropě bojí cvičení NATO? Veškerá cvičení NATO tak či onak napomáhají vyostřování mezinárodní situace na evropském kontinentu.

9; Nebezpečný plán tureckých vojáků v Sýrii se už začíná realizovat. Nedávno v Afrínu vytvořili turečtí vojáci z ozbrojenců „Policii zvláštního určení“.

10; Za reprezentaci Doněcké republiky dostal fotbalista doživotní stopku. Sergej Kozačenko přestoupil do Doněcka z Kramatorska a začal hrát za „Oplot Donbasu“.

11; Japonsko vede proti Rusku nezvyklou válku o Kurily. Asociace za navrácení severních teritorií Japonsku je jedním z nástrojů války.

12; Kyjev nehodlá útočit na demokratické svobody, přestože jej o to žádá Berlín. Německý list Die Welt zveřejnil na svých stránkách článek ukrajinského velvyslance v Německu Andreje Melnika.

13; „Tatíček ataman“. Příslušníci Motorolovy jednotky Sparta a kozácké tance na doněckém letišti. Frontový soubor „Bratři kozáci“ je známý svými vystoupeními v zónách bojů od Donbasu po Sýrii.

14; Porošenko dostal ránu pod pás v předvečer autokefalie. Co bude s věřícími a duchovními Ukrajinské pravoslavné církve, kteří budou tvrdě stát za svou vírou, si lze jen domýšlet.

15; Mohutný výbuch Su-25: Ozbrojenci zveřejnili nové záběry z pádu stíhačky ruského letectva v Sýrii. Uskupení Haját Tahrír aš-Šám napoené na Al-Káidu vydala film, ve kterém jsou nové záběry z pádu letounu.

16; Krymský most bude shozen na Ukrajince. A nejsou to prý výmysly. Oficiální ukrajinská místa nás potěšila novou senzací. Byly zveřejněny další Kyjevem na dálku „zjištěné“ závady mostu, které „určitě“ povedou ke zřícení mostu.

17; Britský generál označil Rusko za nebezpečnější než Islámský stát. Nemůžeme jen nečinně přihlížet hrozbě, kterou představuje Rusko.

18; Rusové se svěřili, kolik peněz by potřebovali pro pocit štěstí. Průzkum probíhal v 37 velkých ruských městech (nad půl milionu obyvatel). Nejnáročnější byli ve Vladivostoku a v Moskvě, kde si představovali příjem v průměru 207 až 208 tisíc rublů na měsíc (zhruba 72 tisíc Kč). V Petrohradě byli skromnější – 160 tisíc rublů (55 tisíc Kč). V Orenburgu byli nejskromnější – 116 tisíc rublů (40 tisíc Kč).

19; Porošenko odvolal dalšího gubernátora. Včera to byl šéf okupační „Luganské vojensko-civilní administrativy“, dnes předseda Černovické oblastní administrativy
Alexandr Fiščuk.

20; Mosijčuk promluvil o „ponížení a podvedení“ Ukrajinců. Pořád jen běhají po světě s nataženou rukou „dej, dej, dej“. To, co dnes nabízejí, je jen ponižující žebrání.

21; OPEC a Saúdská Arábie vymyslely, jak zastavit pád cen ropy, píše The Wall Street Journal. Přitom kompromis by neměl naštvat Trumpa. To nyní Saúdové potřebují ze všeho nejméně.

22; Ostrovy Nového Zélandu se začaly k sobě přibližovat po silných zemětřeseních. Navic se zvedla hladina moře.

23; Na Kamčatce se objeví operativní skupiny pro ochranu proti medvědům. Je to nutné kvůli čím dál častějším příchodům medvědů do tamních obcí.

24; Doněcká republika informuje o ostřelování ze strany ukrajinské armády. Ostřelovány byly Gorlovka, Zajcevo, Jasinovataja, Krutaja Balka, Spartak, Alexandrovka a Sachanka.

25; Evropští zemědělci žádají, aby jim vrátili ruský trh. Ať se EU snaží sebevíc, nahradit Rusko jinými odbytišti evropští zemědělci nedokázali ani v roce 2014 a nedokáží to ani dnes.

26; Porošenkovo zaklínání Krym Ukrajině nevrátí, říká Puškov. Krym historicky vždy byl ruský. A stal se jím znovu po kratičkém nedorozumění, zdůraznil senátor.

27; Krysy okupovaly centrum Kyjeva. Případ z jedné z kaváren v ukrajinském hlavním městě, kde krysa (patrně potkan) uvízla a pošla na dobře viditelném místě, upozornil na neřešený problém těchto obrovsky přemnožených hlodavců.

28; CO bude s církví na Ukrajině? Pro Porošenka je hlavní, zejména v předvečer voleb, aby nová církev, byť by byla pochybného původu, nebyla jakkoli spojena s Ruskou federací.

29; Byly odtajněny dokumenty o likvidaci civilního plavidla izraelskou ponorkou v červnu 1982. Ponorka pozorovala potápějící se loď, dokud se úplně nepotopila. Izraelští vojáci měli zakázáno zachraňovat tonoucí. Zahynulo tenkrát 25 běženců z Libanonu směřujících na Kypr.

30; Bojovali do posledního dechu. Pět ruských jednotek, které šly do nerovného boje. Byl zveřejněn přehled historických bojových akcí, kdy ruští či sovětští vojáci často za cenu obrovských ztrát úspěšně bojovali proti velké přesile.

31; Kolik bude Ukrajince stát přežití zimy? Zdražuje nejen topení, ale i potraviny a léky.

32; Rogozin navrhl, aby bylo prověřeno, zdali Američané skutečně byli na Měsíci. Zmínil se o tom během návštěvy společnosti Ruské kosmické systémy spolu s prezidentem Moldávie Igorem Dodonem.

33; Opilí ukrajinští vojáci spálili bojovou techniku. Opilí vojáci polevili v ostražitosti a z nedbalosti přeskočil oheň na nedaleko stojící vojenskou techniku.

34; Ruský kosmonaut prozradil, jak lze dokázat přistání Američanů na Měsíci. Kosmonaut Sergej Rjazanskij komentoval slova šéfa Roskosmosu Dmitrije Rogozina o pobytu Američanů na Měsíci. Po výstupu astronautů na povrchu Měsíce musely zůstat stopy po jejich pobytu.

35; Prezident Íránu vyzval muslimy z celého světa, aby se sjednotili proti USA. Hasan Ruhání vyzval muslimy ke sjednocení proti USA místo toho, aby před zločinci rozprostírali červené koberce.

36; Lavrov zapochyboval o zdravém rozumu šéfa britského generálního štábu. Carlton-Smith předtím prohlásil, že Ruská federace představuje pro Velkou Británii a její spojence větší hrozbu než teroristická uskupení.

37; Krymskotatarská spisovatelka Kadi zveřejnila další úvahu o současných podmínkách existence Krymu. Život na poloostrově rozhodně nelze nazvat standardním kvůli uvaleným sankcím. Krym potřebuje investice a ty kvůli sankcím nepřicházejí.

38; Kadyrovovi navrhli, aby instaloval v Čečně pomník velitele Alfy. Nebude přehnané, když řekneme, že v mnohém právě díky Juriji Toršinovi a jeho spolubojovníkům je dnes na Kavkazu mír.

39; Byla zveřejněna výše první úvěrové tranše MMF pro Ukrajinu. Mělo by se jednat o 1,5 miliardy dolarů. Druhá a třetí tranše by měly být ve výši 1,2 miliardy dolarů.

40; Známého ruského spisovatele Viktora Jerofejeva nepustili do Gruzie. Na letišti v Tbilisi posadili pohraničníci spisovatele na letadlo zpět do Ruska.

41; V Kyjevě bude instalována pamětní deska odporného fašisty a antisemity. Kyjevské úřady mají v úmyslu instalovat pamětní desku na počest zakladatele ideologie integrálního ukrajinského nacionalismu.

42; Španělsko se s Evropskou unií dohodlo ohledně Gibraltaru a otevřelo Velké Británii cestu k Brexitu. Španělsko bude hlasovat pro smlouvu o vystoupení Velké Británie z Evropské unie a pro deklaraci budoucích vztahů mezi nimi.

43; Zacharova se vysmála Porošenkovu prohlášení o „nové zbraní Kremlu“. Porošenko na sociální síti vytvořil nový pojem „hydridní válka“ – nejspíš proto, že považuje Rusko za „hydru“.

44; Putin navrhl zmírnění trestů za drobné přečiny. Prezident Ruské federace předložil svůj návrh do Státní dumy.

45; Konstantinopol se těší, že získá desítky chrámů na Ukrajině, varuje Ruská pravoslavná církev. Konstantinopol má v úmyslu obnovit svá práva na církevní nemovitosti, které vlastnil na Ukrajině do roku 1686.

46; Hořící barikády a střelba. V Paříži začal nefalšovaný Majdan. Původním důvodem nepokojů je zvýšení cen paliv.

47; Měli by se opravdu už začít léčit. Na internetu se vysmáli šéfovi britského Generálního štábu, který srovnal Rusko s Islámským státem. Předtím prohlásil, že Rusko představuje vážnější hrozbu než Islámský stát a Al-Káida.

48; Rogozin označil svá slova o prověření pravosti pobytu Američanů na Měsíci za vtip. Zdůraznil přitom, že dnes ani jedna země světa nemůže sama realizovat program přistání na Měsíci.

49; Český ministr zahraničí Tomáš Petříček označil Rusko za „hrozbu“ a reálné riziko pro svou zemi a EU jako celek. Česká republika by měla efektivněji čelit takovým hrozbám a nesedět se založenýma rukama.

50; Ukrajinská armáda zaútočila na okraje Gorlovky. Část města je bez proudu. Informuje o tom šéf městské administrativy Ivan Prichoďko.

51; Ukrajinská armáda oznámila obsazení obce Rassadki v Donbasu. Podle štábu OOS (ATO) se akce připravovala více než měsíc.

52; Na Aleppo byl uskutečněn útok chemickou zbraní. Raketami byl ostřelován obvod Al-Chalídíja.

53; SBU zadržela šéfku administrativy jedné z vesnic Doněcké republiky. Zadržena byla na okupované části Donbasu, kam jela na soukromou cestu.

54; V Paříži demonstranti ve žlutých vestách došli až k rezidenci prezidenta Macrona. Během nepokojů bylo zraněno už více než 130 policistů.

55; V Číně automatický systém rozpoznávání tváří uložil pokutu fotografii vyvěšené v autobusu. Policie už situaci vyřešila a technický personál obnovil funkci systému.

56; Kyjevský poslanec Sergej Leščenko: Hlasování pro rozpočet je noc povstání korupčních upírů.

57; Avakov informoval o průběhu výstavby „Stěny“ na hranici s Ruskem. Projekt byl opět prodloužen – tentokrát do roku 2021. V rozpočtu země bylo vyčleněno 400 milionů hřiven na jeho realizaci.

58; Mekka byla zalita vodou. Včera, 23. listopadu v důsledku pokračujících lijáků tečou muslimským svatým městem celé řeky dešťové vody.

59; V Itálii bylo katolické církvi uloženo zaplatit miliardy dolarů daní. Evropský soud schválil rozhodnutí o nutnosti vymoci od katolické církve v Itálii daně za pronájem nemovitostí za období 2006 až 2011. Podle odhadů se bude částka pohybovat v rozmezí 4 až 5 miliard dolarů.

60; Dubajský šejk zaplatí 15 milionů za Rusku, které klinika ve Sjednocených arabských emiráty vystavila účet za léčení její matky, která na klinice zemřela.

61; Lotyšsko je nejen přítel, ale také advokát Ukrajiny, říká Porošenko. Na společné tiskové konferenci s prezidentem Lotyšska Raimondsem Vējonisem prohlásil, že Lotyšsko podporuje Ukrajinu.

62; Porošenko učinil dnešní Rusko odpovědným za hladomor před téměř sto lety. O této historické senzaci informoval na akci věnované památce obětí hladomoru. Rusko odmítá považovat hladomor na Ukrajině ve 30. letech za genocidu Ukrajinců. V říjnu Senát USA jednomyslným rozhodnutím označil hlad na území Ukrajinské SSR v letech 1932-33 za genocidu Ukrajinců.

63; Porošenko opět obvinil Ruskou federaci z pokusů ovlivnit volby. Podle jeho slov jde o boj proti propagandě ,kybernetickým útokům a falešným zprávám.

64; Konal se první let zkušebního vrtulníku Mi-38T. V dalším průběhu společných letových zkoušek systému a vybavení vrtulníku bude prověřeno, zdali parametry odpovídají technickému zadání Ministerstva obrany Ruské federace.

65; Ukrajina vyvezla ze skladů chemického závodu v Luganské republice více než 34 tun TNT. Ukrajinské velení pokračuje v odvážení výbušnin a munice ze zóny „operace sjednocených sil“ za účelem jejich následného prodeje v západních zemích.

66; Porošenko vyznamenal prezidenta Lotyšska Řádem Jaroslava Moudrého I. stupně.

67; Sergej Lavrov komentoval prohlášení šéfa britského generálního štábu. Navzdory prohlášením Londýna o prakticky úplné porážce teroristů Islámského státu jejich aktivita pokračuje zvláště na východním břehu Eufratu.

68; Ukrajinský astrolog Vlad Ross: Kyjeva a New York se stanou městskými státy.

69; Anatolij Šaríj: Jak jsme „vstupovali“ do EU. Vedení EU? NATO a USA potřebuje Ukrajinu právě v takové podobě, v jaké je dnes. Dnes je důležité už jen to, co ještě jsou ochotni vytrpět lidé, než se odhodlají něco změnit.

70; Ukrajinský poslanec Viktor Krivenko: Rusko rozdrtí ukrajinskou armádu během dvou či tří týdnů. Dnes je ukrajinská armáda proti ruské armádě absolutně bezmocná.

71; Tvůrce Iskanderu vyvíjí nový komplex. Společnost pracuje na novém projektu na objednávku Ministerstva obrany. Informuje o tom stránka podniku.

72; Timošenková slibuje, že bude zavírat lidi za odmítání „ukrajinské církve“. V případě svého vítězství ve volbách prezidenta Ukrajiny hodlá Timošenková zavést trestní odpovědnost za odmítání „naší“ církve.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
41 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 24.11.2018

 1. karel napsal:

  Petříčku, Petříčku! Není Sergej jako Sergej…Neposloucháš Lavrova, tak budeš muset poslechnout Šojgu, blbečku!

 2. .lak napsal:

  Vizíři odjinud.
  Forever Slav
  Bílý jezdec

  Spíše falešné pohanské bohy. V lepším případě nějaké přírodní věci či anděly, kteří byli starými Slovany mylně považováni za bohy. U řady pohanských národů často platilo to horší – šlo o démonské bytosti.

  Christianizace byl pozitivní krok, který přinesl Slovanům pravou víru v pravého Nejvyššího Boha. Opravila dávné mylné pohanské výklady. Jelikož jedině skrze víru v pravého Nejvyššího Boha vede cesta ke spáse. Nikoli skrze falešné pohanské modly.
  Slovanstvo christianizací nastoupilo na cestu za slavnou budoucností. Na cestě k naplnění naší historické mise, ke které byli Slované povoláni – k evangelizaci celého světa. K ochraně PRAVÉ VÍRY V PRAVÉHO BOHA. Slované jsou protikladem židů, kteří, narozdíl od Slovanů, mají přesný opak své historické mise – nastolit Antikristovo králoství na Zemi.

  3-10 OdpovězLis 24, 2018 20:49

  Návštěvník
  .lak
  Hezky vás naformátovali.
  Tam je to nahoře
  https://www.tartaria.sk
  https://www.youtube.com/watch?v=2hoqfTCsHew

  10-3 OdpovězLis 24, 2018 22:01

  Návštěvník
  Forever Slav
  .lak

  Hezké proti-křesťanské dezinformace. Znalosti historie však mizerné. Tyhle odkazy moc dobře znám. Hlavně překroucení Bible a navíc úsměvné tvrzení, že Slované tady křesťanství už měli. Jo, pohanské uctívání přírodních model aj. bohů je teda “křesťanství” jak vyšité. To křesťanství zjevně nebylo.
  Odkazy výše jsou jen propagandou všelijakých druhů neo-pohanství, spiritismu a okultismu. Tedy proti-křesťanské tažení.

  Největší sláva Slovanů přišla (a ještě přijde) až v době po přijetí křesťanství. České království, Srbské carství, Bulharské carství, Kyjevská Rus a následné pozdější Ruské impérium atd. – to vše je toho důkazem.
  A to není vše. Ještě má Slovanstvo šanci vybudovat civilizaci (SLOVANSKOU CIVILIZACI). To koneckonců mohlo přijít už dříve a mohly k tomu být vystavěny dobré základy – v případě vítězství Ruska v 1. světové válce. Bohužel Ruské impérium bylo sraženo na kolena díky veliké židovské nenávisti a také díky nemalé spoluvině negativní stránky slovanské národní duše – otupělosti a lhostejnosti.

  1-10 OdpovězLis 24, 2018 23:05

  Návštěvník
  .lak
  V tom to není a nevím proč neprolezl příspěvek, tak znovu.
  Svou snahou donutit přemýšlet okolí v intencích mainstreamových zájmů víte koho mne prostě nepřesvědčíte.
  Tahle píseň nebyla hraná v tržních rádiích a telce, kdoví proč.
  https://www.youtube.com/watch?v=J9q_oq6f19E
  https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA
  https://www.youtube.com/watch?v=HNGzQLxYHhM

  A zajímavé je to že pohádky mají v sobě pro mnohé pravdy a navíc uvěřitelné protože mnozí to mají prostě povahově z genů předků s celkovým nastavením gusta a proti tomu jak se říká není žádný dišputát a z naturelu prostě zjednodušeně nejde udělat z jasného sokola rybu a neuč ptáka létat.
  http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?nazevclanku=letali-predci-aryjan-slovanu-hlubokym-vesmirem&cisloclanku=2012080001
  Poznámka a výňatek k tomu že celé děje minulé jsou deformovány až tak že je co víc k neuvěření?:
  Začínám se tiše domnívat, že skazka je matematickým příkladem, majícím v souladu se všemi pedagogickými nástroji, rozvíjet lidského duch a jeho představivost. Neboť, kdo by dnes, po tolika ranách do hlavy, si troufal tvrdit, že celkem běžný mezihvězdný obchodní ruch ještě vládl po roce 468n. l., kdy byla sice místo zeměplacky církví povolená země koule, avšak s podmíněnými vztahy, které zakazovaly přemýšlet o mnohostí světů i mnohosti života na nich!!
  Ovšemže za všemi hejbly budou pravděpodobně zájmy jiné a takové že by ani běžní formanti nedoufali v čem jsou figurkami, marnými mnohdy.
  http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=2016050001
  https://www.youtube.com/watch?v=4u6cUqxxKlM

  00 OdpovězLis 25, 2018 9:45

 3. proud napsal:

  „Petrickovi“ na mzv jsem poslal velice jasnej e-mail:
  „49; Český ministr zahraničí Tomáš Petříček označil Rusko za „hrozbu“ a reálné riziko pro svou zemi a EU jako celek. Česká republika by měla efektivněji čelit takovým hrozbám a nesedět se založenýma rukama.“……………………..tak tohohle siozidovskyho nepritele vsech Slovanu jsem si na 1000% nezvolil,a zadnej Slovan tyhle bejvaly Slovansky republiky,dnes uz jen Slovansky kolonie,zadam jeho odstoupeni,nebo poveseni na prvnim kandelabru za vlastizradu!!! Do nasi nikoliv „vlady“,ale mezi nase zastupce patrej jen a pouze CESI vlastenci !!!


  proud

 4. .lak napsal:

  A od věci? Z AE

  Návštěvník
  kolemjdoucí
  “Kdyz rekneme ja a ukazeme na sebe,vzdy ukazeme do oblasti stredu tela na hrudniku, blizko srdce”

  Tohle je velmi dobrá poznámka, která otevřeným duším (kéž je jich co nejvíce) hodně napoví – ostatně psal jsem také (i) níže zde “Zapněte ne(jen) mozek, ale i srdce”. Mohu ještě trochu více napovědět: Na staré padesátikoruně (té papírové, co už neplatí – a možná právě proto, co chci sdělit) bylo vyobrazeno okřídlené srdce s hotspotem. Najděte si jej… při pohledu na něj pak člověku ledacos dojde blíže.

  70 OdpovězLis 25, 2018 22:31

  Návštěvník
  .lak
  Hot spot je o prý o teplotě 600° teď nevím definici jakéhosi rezidua vakua a v srdci je prý světlo. Fyzikální znalosti s dalšími jevy kvantové a vákuové úrovně poznání jsou mizivé stejně tak i jako filozofování řekněme třeba „lachtanů. Nicméně od určité úrovně si hraje na boha v trhu egoistů každý blb a dobře vidíme že společnost morálně, intelektuálně a téměř jakkoliv upadá z majestátů čehokoliv majitelů i tak maximálně prdu kuličky. I s idiotskými představami memorování že se mohou dobrat poznání v kutání řetězení vlastních příčin zmarů. S poručíme větru dešti a lidem to dovetou korporátníky s bududulínky systémově do dalších fází úpadků dříve nemyslitelných a dnešní člověk není na tom lépe než nevolník ve feudalismu kdy prozajištění prosperity panství tedy prozíravější tvořili podmínky na rozdíl dnešních iluzionistů třeba eu že zdroje jsou. Lidské zdroje a tedy věru že se před pučem v 89. žilo všem mnohem lépe i s garantovanými životními jistotami což vám tedy trh bez přívlastků nedá kromě hromad plytkých canců že jedni jsou schopní a drtivá většina břídilů a mohou si za “svrab a neštovice” sami. Ne, systém úžerů ho podporuje ve všech formách a od krize ke krizi a hlavně cíleně pomocí skutečných hlupáků a málo jich není se zájmovými podporami řekněme upírů bankovního švindlu systému dluhu a třeba ztělesněním produktů typu soroše a jeho příruček natěšených doslova stamiliónu v africe s nablblými neziskovkáři a vítači zde. Obchod s lidmi prostě pro mnohé v oblečeném rubáši dobra ale skutečném protikladu zájmů smrti účastníků hry pro pitomce ať chtějí nebo ne vskutku pomocí blbů.
  https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8
  http://www.chelemendik.sk/Seznam_hlavnich_americkych_intervenci_tajnych_operaci_a_ruznych__275539487.html
  Neotřelé pohledy a hlavně neučené tkz. průmyslově formantů školastiky zájmových hybžonů v deformanty bez chápání drilem dám odkazem.
  https://www.youtube.com/watch?v=o9GFGMlCTMo

 5. niSas napsal:

  No, řeknu vám to fešáci eště takhle. Věříte, že v zemi, gde žijete vládnou nějací potomci vod naší mámy? Zkuste si vyobrazit nějakého ideálního potomka, kerému byste nemuseli hned rozmlátit držku, nějakého poctivého, nepřiposraného, rovného, kerý neuhne nebo si sami dosaďte, esli nějakého znáte. Aeště todle. Podle mého mínění, žádnej takovej neroste v podnájmu ani nefachá pro korporát už vůbec není zasyslenej ve státní správě a přidružených neziskových výrobách. Takže? Takže dle toho, o čem tady melete, co vám leze z hlavy a jak se vyjadřujete, ste pro novej rod takřka nepoužitelní. Pudete maximálně na barikády, nosit svačinu a zprávy v motácích nebo se přímo vrhnete po schůzi nějaké revoluční odborové buňky do prvních dávekideologického odporu. Nebo se zkuste zeptat, pro jistotu, proč ozbrojení pakoši, co si říkaj různými názvy, že jako budouu bránit tuto zem, že jako až přinde hrozba nebo co, že už těch 200 oslů z parlamentní kantýny něgde nepřevychovávají ke slušnému chování nebo alespoň k pravdomluvnosti. Ále to je zas hrachu, kerej je škoda házet blboňům, dyk ten hrach má větší užitek.

  P.S. Ještě otázka pro HVZROH.
  Do kerého betonu komanči zazdili těch deset tisíc nepodmíněného přímu. To jen abysme neztratili ucho pro tu nit. Heh

  • proud napsal:

   Takovej ti do takovejch zasranejch funkci ani nikdy nepujde,protoze takovej je pro primou vladu vsech! Takovej dobre vi co s lidma delaji penize a majetky….a z nich!

  • HVzV? napsal:

   SASINE,DŘIVĚJŠI KOMANČI VYPLÁCELI NZP KAŽDÉMU,ALE JMENOVALO SE TO JINAK A TAK JE ZA TO VYCINKALI

   Stát vlastnil zdroje národniho produktu,všichni museli hákovat,ALE DOSTALI ZA TO JEN ČÁST ZISKU a nizký plat zbytek rozdali komanči na zdarma zdravotnictvi,školstvi dětské botičky a rekreaci ROHa.
   Dnešni Komanči se dělaji blbí,že to nevi a dali si do Programu,že to zas chtěji ale až bude ta technická revoluc 4.0, kdy budou platit daně roboti a jejich ksčm obsada pomře a oni prodaji majetek a uprchnou s nim do Argentiny a přeceda dostane jako výslužku za rozval zbytku komančů misto ve VIETMINU..
   Zkoušime jim to vysvětlit,že je to bak,bak,napsali jsme pod toho Skálu kde ty prachy jsou ten zbabělec zalez a oni začali před našimi puškami pravdy kličkovat jak králici a snaži se zalézt do nory.

   NZP VYPLÁCEJI PROTO jen KAPITALISTI,KTEŘI PRO SVÉ DĚLNIKY A ROLNIKY INSTALOVALI SOCIÁLNI STÁT

   a to vidi všichni,že plati dnes skoro 10 eur zatimco tu část zisku,která patři nám v NZP ukradou ČR prý podniklatelé protože vám bijou do kedlubny,že je to jejich zisk a Sasine,VY jim to žerete i s chlupama to je fakt sračka!

 6. niSas napsal:

  No, tak mě připadá, že tady kvete úplně stejný myšlení jak to říkal, esli Párkinson, že stádní aparáty mají tendenci si vynalézat pracovní činnosti a problémy, keré sou schopni řešit jedině při posílení , rozuměj voe, zvětšení, či zbytnění ouřadů, jen s tím rozdílem, že oni můžou posilovat ze za kona, kerej normální člověk ohnout může akorá ve snu. Párkinsonovy děti, už stojej fronty na místa v ouřadech, páč staří kokoti eště nejsou nažraní a hrozí z teho akorát monarchie, gde si to budou pro jistotu předávat dědičně. No a páč tady není zájem o podíly na neprodejné půdě po předcích , rozpočtu a začít mluvit a požadovat něco reálně, tak dostanete akorát howno. Muheeeeee

 7. Rocco napsal:

  SPD informuje:

  * Babišova vláda bude v nejbližší době projednávat stanovisko k návrhu zákona z pera SPD na zákaz islámského zahalování, který navrhujeme po vzoru Rakouska, Dánska, Belgie či Švýcarska. Po stanovisku vlády poputuje náš zákon do Sněmovny. Navrhujeme pod pokutou 10 tisíc korun zákaz zakrývání nebo skrývání obličeje nebo jeho části na veřejných prostranstvích nebo ve veřejně přístupných objektech. Držte nám palce.

  * Ve Sněmovně pokračuje debata o uzákonění manželství homosexuálů. Návrh zákona připravila a předložila Babišova poslankyně Radka Maxová (hnutí ANO) a prosazují poslanci hnutí ANO, Pirátů, ČSSD, STAN, KSČM, a TOP 09 – chtějí zrušit manželství jako muže a ženy, zrušit tátu a mámu – a chtějí to nahradit definicí, že je to vztah dvou lidí. S tím SPD nesouhlasí.

  https://www.facebook.com/hnutispd

  • proud napsal:

   Pekna picovina,takze se priprav na to ze si uz na zadny demonstraci hubu do masky vendetty neschovas,kazda takovahle picovina ma vzdycky dve nebo vic stran! Me zadna blba kunda s hadrem na tlame nezajima,naopak,aspon vim jakou pizdu mam proti sobe! Jeste jim zakazte fousy a budete podrezany debilove jeste driv nez vam dojde co se deje!

   • Rocco napsal:

    Proude, ty chodíš demonstrovat v masce?! A jaké? Mikuláše nebo čerta?!

    :-D :-D :-D :-D

    • proud napsal:

     Neni dulezity jestli ano nebo ne,dulezity je ze te v ni budou moct kdykoliv sebrat,dal nejsi schopnej to domyslet,proto o tobe prave ted vim,ze krome toho ze sem sem tam neco napises nic jinyho proti tomu co se deje v praxi nedelas,jinak bys rychle pochopil ze maska(jakakoliv) se muze zatracene hodit,a tohle se nekomu vyborne hodi aby mohli kazdyho v ni zkontrolovat a zavist mu slozku,takze za koho to SPD vlastne kope?………..dal s tebou nemam co resit.

     • Jan Kowak napsal:

      mistr PAN Proud.. chodí na demonštrace ww wždy
      .. w MASCE Ouda i na-še generace , má sswo-je kajícní-ci & fíz-li z facebuku
      A cnost.ný Úředníci.. ta tag CO Puškine !?

      .. dáš mi tu Medaj-li..

      Micha Lea

    • proud napsal:

     Premejslej radeji jestli stacis rozpoznat hladce oholenyho araba driv,nez ti podrizne ten krk.Protoze k tomu to smeruje.Ted se jim nelibej prosteradla na zenskejch,za chvili se jim nebudou libit plnovousy a pak uz ti to bude jedno az bude uz pozde,podporuj je dal s tim zasranym sikmookym „cechackem“.Pak se muzeme divit ze nam vladne od zidu pres slovaky a japonce az po amiky kdejaka cizi spatlanina a svoloc,dobre ti ta kolonie tak!

     • proud napsal:

      O buzerantech a tom ze nam budou krast deti,ani nemluve.Naplnujou agendu a tobe to prijde k smichu.

      • Petr C napsal:

       Proude, neni to zrovna o buzicich, ale o mozku tech co za tou agendou stoji – liberalove.
       https://m.youtube.com/watch?v=O5Yj5v8_z5M
       A tady je o jaky porad se jedna.
       http://www.pbs.org/the-brain-with-david-eagleman/episodes/how-do-i-decide/

       • proud napsal:

        Jisteze je to o tech kdo za tim vsim stojej,ted,dokud nas maj zmanipulovany ze si nas muzou ruzne koupit,rozdily jsou jen za co a za kolik…….jenze nebejt tech kdo se koupit nechaji,pak jsou v riti,na holickach a vyrizeny,az tak je to prosty.Proto jsem psal ze „zatim“,az se koupit nenechame,coz si usnadnime tim ze nebude ani cim a za co,pak se teprv dostaneme k nejvetsi mozny svobode s kazdyho zodpovednosti,protoze to prestaneme mit v palicich vycinkany drobnejma!!!

        • proud napsal:

         Pak uz jim nikdo picoviny k valceni a podobne,vyrabet nebude!!!

        • proud napsal:

         …..ani k zotrocovani a oblbovani(coz dela chte nechte prakticky kazdej kdo ma nejakyho zamestnance)…..samozrejme!

        • Petr C napsal:

         Ale tady to nema s penezy nic spolecneho. Spis se jedna o to jak jsou stavene jejich mozky a tim padem vnimani a rozlisovani. Penezy si muzete nekoho koupit, ale ne ho presvedcit.

        • proud napsal:

         Presvedcim te lehce: Chces prachy,moc a sladkej zivot,nebo se divat jak ti umira rodina a ty nakonec? Svobodne si vyber:-)))))))))))))))

        • proud napsal:

         Nebud naivka,kdyz vime ze nejsi……

        • Petr C napsal:

         Mozna si mne koupi, ale mysleni nezmenim. Potom kdykoliv podrazim. U tech lidi se ale jedna o jejich mozkovnu. O to ze vlastne dekadence vseho je vlastne dobro. Penize jsou neco jineho. Je to jak dva lide se budou koukat na abstraktni umeni a jeden bude tvrdit ze je to nadherna kresba a ten druhy ze to je mazanice. Jiste ze za poradnou sumu ten druhy bude rekne ze jak se na to zadiva tak je to vlastne pekne, ale ve skutecnosti vi ze to je brak.

        • proud napsal:

         A to pokrytectvi je prave to ceho se musime zbavit,tedy i toho co ho v nas vyvolava,vychova a pokuseni tak zvanyhoamrickyho snu,coz je soucast lzivy propagandy. Osobne neznam nikoho koho by samotny prachy udelaly skutecne vnitrne stastnym,ale znam jich plno jima zkazenejch.Podle toho kolik jich meli,divil by ses jak malo penez muze zkazit chudaka bez dusevniho zivota.

  • proud napsal:

   Ten hajzl Okamuru vas dostane na vasi blbost driv nez se nadejete,mate co jste chteli……………

  • HVzV? napsal:

   ROCCO S SPD JSME ZAČALI MLUVIT A ŘEKLI JIM,ŽE VOLIČI MAJI NPV

   a jestli chtěji zvitězitve volbách ať si ho osvoji a ukradnou.
   Ti nevzdělanci slibili,že se na to podivaji,jenomže na takové skvělé myšlenky nemaji hlavy,nebot vidite všichni,že jim stači ty % v Prdlamentu a nejsou schopni si už dávno osvojit náš občanský PROGRAM a ani si dát do programu,že jejich cilem je DOSAŽENI VĚTŠINY V PARLAMENTU a tak se mrcasi a dělaji návrhy ze kterých maji horporátni kapitalističti oligarchičti teroristé a výrobci vadných zákonů jenom prdel!

 8. Vaska napsal:

  podívejme se na situaci v širším měřítku:
  věčné šmírování špionážních letadel u hranic Ruska (podobnost s náckama před útokem na Rusko z roku 1941 je samozřejmě čistě náhodná), déle tajné transporty techniky z Iráku přes Hamburk na Okrajinu (v pouštní kamufláži – to je spěchu), zablokování projednání toho lodního incidentu v RB OSN, atd…
  K tomu lodnímu incidentu: naprosto primitivní (poflakovat se mimo plavební koridor ve výsostných vodách Ruska) , museli počítat s tím že Rusové zareagujou – co tím sledovali – příprava lůzy na válku (vyhlášení vyjimečného nebo buhvíjakého stavu – maj v tom zmatek, masmédia vyřvávaj pokaždé něco jiného) a odlákáni pozornosti Rusů od skutečného cíle útoku – tím nebude Krym ani Rusko (na to nemaj koule) ale Bělorusko. Opakovánim nacistického Kurského útoku ze severu (pobaltí) a jihu (Okrajina) se pokusej obsadit a vykrást Bělorusko (podobnost s rokem 1968 je opět čistě náhodná) – tím nadělaj Rusům obrovské problémy .
  Je to můj názor – nakolik jsem se trefil ukáže čas (a toho maj soudruzi z SS proklatě málo)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!