P.C.Roberts: Za ukrajinskou námořní provokací stojí Washington

5bfb1333fc7e93bc5f8b45e3Ukrajinská válečná plavidla při své akci v Azovském moři porušila články 19 a 21 konvence OSN o mořském právu. Překročila totiž ruskou námořní hranici a vstoupila tak do uzavřené oblasti ruských teritoriálních vod. Za tuto akcí je odpovědný Washington, protože Ukrajina sama by se podniknout takovýto agresivní čin nikdy neodvážila.

Zde čtěte přesný popis proběhlé události: https://www.rt.com/news/444857-russia-ukraine-kerch-strait-standoff/

Ruské námořnictvo ukrajinské lodě podle práva zadrželo a západní presstitutky, z nichž mnohé figurují na výplatní pásce CIA, spustily plánovaný povyk o ruské agresi. Tak Washington a jeho presstitutky dělají vše možné i nemožné, aby do říše snů poslaly cíl, který pro své prezidentské období vyhlásil prezident Trump: vytvořit normální vztahy s Ruskem. Mluvčí NATO Oana Lungescu prohlásila, že NATO se plně staví za Ukrajinu: „NATO podporuje integritu Ukrajiny, a to včetně všech jejích navigačních práv v jejích teritoriálních vodách“.

Vojenskobezpečnostní komplex USA tímto dává najevo, že upřednostňuje riziko nukleární války před jakoukoli možností snížit svůj současný bilionový rozpočet. A presstitutky v jedné řadě s ním den po dni zostřují démonizaci Ruska a Putina coby hrozeb.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/11/26/russia-is-disadvantaged-by-her-belief-that-the-west-is-governed-by-law/

 
13 Komentářů k P.C.Roberts: Za ukrajinskou námořní provokací stojí Washington

 1. Rocco napsal:

  Situace je výbušná, mnohem horší než vypadá. Neoconi končí a kopou kolem sebe, kdo ví, co ještě vymyslí za provokace.

  V USA jsou na neocons připravené čistky, na jejich „koně“ Mohammeda bin Salman zatykač na víkendovém summitu G20 v Argentině a Bibi Netanjahu by měl být do konce roku obžalován z korupce.

  Salmán je válečný zločinec? HRW žádá Argentinu o vyšetřování saúdského korunního prince
  https://eurozpravy.cz/zahranicni/amerika/241476-salman-je-valecny-zlocinec-hrw-zada-argentinu-o-vysetrovani-saudskeho-korunniho-prince/

 2. Jozef Jalta napsal:

  Už dlho tvrdím,že neoconi pojdu pred súd pokial nerozputajú vojnu a že by bolo aj ked je to sci fi naznačiť im ,že dostanú amnestiu,že nejde o pomstu a nekonečný proces zla sa takto hádam zastaví…ved odpúšťať treba…ved ich špinavé svedomie je horšie ako smrť…len kto by im tu amnestiu zaručil….neviem? OSN…?? Tu som v koncoch…
  Inak sa máme na čo „tešiť“…

 3. Martin Rubáš napsal:

  Bohužel Porošenko si vybral špatný čas k eskalaci krize. Evropští lídři a Američtí mají teď jiné problémy a Ukrajina nikoho nezajímá. takže si myslím, že tahle krize vyšumí do ztracena.

  http://www.epshark.cz/clanek/1337/k-afere-kercsky-pruliv

  • proud napsal:

   Ukrajina prave je zajima nejvic! Specialne siozidy a ameriku jako i jejich armadu !!! Zkus se zamyslet trochu takticky,jak dostanou Ukrajinu,uz nikdy to nemuze bejt jako driv,jinejma slovama,dostat ji nesmeji.

 4. proud napsal:

  Pravda vetsinou,zatim,v tomhle systemu pekna nebejva,peknou ji teprve musime zpatky udelat zpusobem nasich zivotu.Ale to ze neni pekna neznamena,ze neni dulezita,je to videt na kazdym kroku co se deje slidma co maji radeji peknou lez co ukradla pravde saty,co se z tech ovcanu stava za roboty……….

 5. Jan Kowak napsal:

  P.C.Robert.. Kokomentáře a ani Član-ky .. zde NAČTU : ))
  .. nečtu – bo Korálemu , pá-nu Welkomožnýmu čučmě Uherákowý-mu

  Ta-gy NEPLATIM !!!
  Admine.. sstaw sse U Honga – máš tam triko 3 * * * tří ZWEZD..

  strejda Putina
  Micha Lea

  ps : Oude – kolik TY sw wlastně neplatiš.. DYŽ drržiš tu Powolen-ku ??

  AC/DC media

  • HVzV? napsal:

   EL COMANDANTE NA TRIKO TŘI HVĚZD SE RVE DRUHÁ HWĚZDA TA HvNR

   jsou to určitě zločinci a budeme se s nimi fackovat, neboť nám kradou NPV a všechno co tady v potu tváře vymýšlíme.
   Tak a teď jsme je udali.
   Jsme zwědawi kdo bude třeti hwezda a napevno se zeptáme přes Slowanstwo,koho nominuji a schwáli náš car PUTIN alias PUTLER!

   • HVzV? napsal:

    KDYŽ STREJDA PUTIN DOKÁŽE ZVOLIT AMI PRESIDENTA,

    který mu prý jde na ruku čehož se lekla i CIC,

    co kdyby poručil své sovětské cirkvi,aby to v ČR taky požehnala a poslala své věrozvěsty,kteří by udělali nějakou tu akciovou společnost za účelem řizeni ČR jako podnikU a začalo by se zase verozvěstecky,po staročesku tentokrát moderně s prima slowanském webu nejakého toho pěruna!
    Optat se té cirkve,která má sand i v ČR kostely by pořadne nasmolilo ministra zahraniči on by ji chtěl zakazat a tak by se rozvinula…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!