Konference: Lokální a družstevní hospodaření jako progresivní vize 9.11.2018 /VIDEO

lokalni

Na konferenci, kterou pořádala Alternativa Zdola 9.10.2018 vystoupili: Jiří Silný, Klára Starostová, Ilona Švihlíková, Christian Pomper, Martin Mikeska, Karel Polanecký, Tanja Gaudian, Miroslav Kerouš, Eva Riečanská, Jiří Malík, Jason Nardi, Zbyněk Fiala
3 Komentářů k Konference: Lokální a družstevní hospodaření jako progresivní vize 9.11.2018 /VIDEO

 1. HVzV? napsal:

  HLUBOKÁ ISOLACE TZV ELIT,KTERÉ SI O SOBĚ MYSLÍ,ŽE MAJI ViZI

  pokračuje.

  NIKDO TU NEMÁ ZÁJEM NAPSAT JIM,ŽE JE VIDĚT JEJICH NESCHOPNOST

  a ignoranci řešit opravdové a jasné problémy.Ty samolibé a isolované elity vůbec nechápou,že je třeba řešit prioritně změnu systému z kapitalismu bez přivlastků a dalši body,které chtěji Občané a domnivaji se,že maji recepty,které jsou však jen okrajové a žádné řešeni či vizi nikdy představovat nebudou!

 2. proud napsal:

  Zacatek prvniho videa,dva "sponzori" ze zahranici se zajimavejma symbolama.................dal netreba sledovat! A to i prestoze mi "Lokální a družstevní hospodaření jako progresivní vize" zni velice sympaticky a vidim to co se vyzivy tejka jako jedinou spravnou moznost,protoze jen zivy jidlo a zivy je jen vypestovany do 5 km od konzumentu je skutecnym jidlem.Ty sponzory ale vidim jako prunik kohosi,rozhodne ne pratelskyho,do ty snahy!!! Me zajima jenom a pouze co Cesi Cechum!

  • proud napsal:

   :-) pro Moravany a Slezany...............jste taky Cesi,pro me urcite,i kdyz si nektery z vas sebevrazedne myslej,ze nikoliv.:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!