Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.11.2018

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Zadržení představitele KSB V.A. Jefimova a falešné podezření z defraudace, zadržení ukrajinských lodí pod Kerčským mostem jako neúspěšná prověrka připravenosti Ruska na státní převrat, důvody neúspěšných pokusy o dojednání brexitu, prohlášení českého ministra zahraničí a velitele britských vojsk o nebezpečnosti Ruska pro západ jako projev kádrové nedostatečnosti globalistů, proč předseda ruské kosmické agentury Rogozin prohlásil, že by se měla prověřit cesta Američanů na Měsíc, proč je znalost metodiky zpracování informací důležitější než znalost samotných informací, a další
60 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.11.2018

 1. niSas napsal:

  Gdyž sem byl malej, tak sem nigdy neslyšel o mordechujcích. Eště před pár lety, gdyž to s harpagondechajama začlo prosakovat, sem si myslel, že to sou jen takoví chmatáci, přisátí na státních ceccích. A dnes už to vypadá jako morová nákaza, že to je základní problém všech normálních lidí, keré tidle chujové sprostě a drze přez systém prachů a demosgráce prachsprostě vokrádaj. A teď už to vypadá eště tak blbě, že nakonec pré existou leví mordechujci a praví mordechujci, že jedinej rozdíl v kradení je ten, že ti praví chcou krást tajně a ti dru´zí chtěj krást veřejně, přímo všem na vočích i se svým velebelzebubem na nějakém jéruzalajňáckém stolci. A že nám jako zbývá si jen vybrat esli tajně nebo veřejně. A to už mě velevážení kokoti připadá přez čáru všeho. No a včíl mudrujte, hlavně vy, co se vám štítí podíl po předcích na neprodejné půdě a podíl na rozpočtu ze všeho z této země a eště ste líné kundy napsat na sečitatelný „bijánko“papír nějaké ty své rodné, vlastenecké, hospodářské nebo osobní potřeby, keré byste nechali registrovat naprotivá námi všemi uznanému potvrzení a setřídit z teho náš národní a rodný plán na tisíc let. Heh.

  • Lukaš napsal:

   Sasine.
   Víme moc dobře,kdo vládl na západě o světovládě židů se mluví dost dlouho.Stačí se podívat do Německa,kdo vládl jako premiér,akorát nevím co Adeneur,jestli byl také žid.Proto se musel rozpadnout socialistický blok,jinak nešlo státy mimo SSSR ovládnout.Částečně se rozpadl i SSSR,že Rusko zůstalo největší a také nejtvrdší oříšek pro západ,okupovat ho.Teď jasně vidíme,kde kdo vládne a že je to po všech státech jenom žid vedle žida.Už jsou přesvědčeny o svém vítěství,už se s tím ani netají.

   • niSas napsal:

    No ale esli zjistíme, že mor kerej nám leze do žaludku, do kapes nebo až do genů a chcípáme po ňom, že ty ganzfekálóbrfutrálnězkunděné potíže, keré nejdou slovem léčit, ani jejich mediální kleptokracií ani tím jalovým svobodným slovem ani neexistuje žádná interakce EQvalirízovaného cítění, “ nedělej nikomu co sám nechceš aby dělal tobě“, no tak pak už nic nebrání poslat delegácu v čele se hrdinským úderníkem Zemanem, aby zajel za těma co to platěj, Za ročíldem a jménem našeho blboňského národa se smečkou novinářských pijavic se zeptal, pane Ročíld a vy to fakt platíte? Nebo ještě blbější votázku by mu mohl dát, třeba písebně, a ty Ročílde, co po nás chceš? Nebo něco jako, esli nedáš pokoj pošlu na tebe speciání exekutorskou jednotku s naší desetičlenou armádou a necháme tě uvařit v kotli i s Jílkovou,. To je první krok, kerej by něgdo gdo má moc a pět pohromadě udělal,. A stalo se? Stalo se něgdy za éru této pracovní kolonie, že by něgdo normální se ptal, hdo je ten belzebub a pak za ním zajel na souudružskou návštěvu a řekl mu před novinářsky vyzbrojenou jednotkou z celého světa, ty sviňo, esli nedáš pokoj, pošlu na tebe svoje vycvičené vlčáky a ti tě budou štvát celej život dokud nechcípneš. přez to všechno věřím , že paměť je nekonečná, tu se pár kapkami zavlaží a hned se rozjaří. Páč svoboda nigdy nebude závislá od žvanění, ale je závislá na plném pupku, teplé posteli pod střechou a rodině, kerá se tetelením číní ku prospěchu a RAdosti všemohoucího, proto“ Například kokot, kerej veme stádní peňáze aby jel místo za Ročíldem s ultimátem nebo aspoň položil kytku na Arkoně, do Jeruzalajňáckého pašíkova aby si tam zase zabouchal svým květákem na zeď je přez čáru totálně. Co furt psát kolem horké kaše nevím.

    • John_Pitralon napsal:

     No platí nám to tady přece nezávislí bankéři z centrální banky. Protože jsou nezávislí, tak se jako každý soukromník rozhodují podle toho, kterou nohou ráno vstali z postele. Každá emise peněz znamená, že si za to lidi něco koupí, předají peníz jako štafetu dalším a kolotoč se sám už točí dál.

     • niSas napsal:

      No esli, že kolik potřebuje běžnej českej blboň na běžnej nákup za den, deset tisíc? Dvacet tisíc? Třicet tisíc? že jako gdyž si teda všichni jako dlužej, třeba stovku, že se s ňou dají za hodinu vyměňovat několikrát a už jako dal, předal, přeposlal. Že až to jednou blboni pochopí, sepíšou kua ty potřeby písemně naprotivá potvrzení, třeba deset milionů potřeb jednotlivě na den a během pár Fteřin se to všechno pošle a přepošle a bude nám všem stačit na den třeba jen těch blbejch dvacet tisíc Kčs. Na kundy, co je jim to málo nezbyde a eště se za těch dvacet tisíc můžou papaláši večer na hradě, po „práci“ :-) vožrat jako prasata ve společném zájmu. Heh

      • Eschatolog napsal:

       gojove to nikdy nepochopi, nikdy, proto jsou gojove a ne vyvoleni, koukni do zrcadla a opakuj: házím perly proudům, hazim perly proudum, … 10x
       (mantra se tomu rika, vyvoleni rekli gojum, ze je to modlitba)
       modlete se , amen, salam, šalom, čest práci

       • proud napsal:

        Trochu sis to obratil,proud hazel perly tobe,ale uz to nedela,hazi je tem kdo maji mozek tvorenej alespon jednou bunkou a vic……

       • niSas napsal:

        Tydle perly mám na rozdávání. To von ví, tak nebere. Muheeeeee

      • John_Pitralon napsal:

       Prachy nikde chybět nebudou, stačí je natisknout.
       Nic jako vydělávání peněz neexistuje, peněz je dost pro všechny. Není problém. Budou kryté prací Japončíků. Štvou se od rána do večera a pak zbytečně zhebnou na karoši.

    • proud napsal:

     Konecne napad,toz jed za nim,popovidej s nim a napis nam o tom jakej jsi hrdina clanek.

 2. novapalo napsal:

  Český minister zahraničia je len produkt „Pražskej degenerácie“. Rozprávajte v bare s ľuďmi v Prahe a na Morave. Jasne, že pražáci sú skutočne „vyčúraní“…….. A takí chuj „vyčúraný pražský“ je minister zahraničia. Však aj tí Piráti….. Kto volil týchto bláznov? Hlavne pražáci a mladí ľudia s „vygumovanými mozgami Západnými pseudohodnotami“. Tvrdím, že 50 % voličov Pirátov budú v budúcnosti potrebovať opateru psychiatrov.

  • benmil napsal:

   Novapalo

   Svojho času na Slovensku letelo heslo: DOSŤ BOLO PRAHY, VLÁDNIME SI SAMI.
   Zdá sa, že je čas to heslo oživiť.

   • proud napsal:

    Pekny…………jen se dal rozdelujme,nic jinyho se po nas vlastne ani nechce,krome poslusnosti a dani,podle hesla rozdel a panuj……….

    • proud napsal:

     Takova Praha,to je jen milion lidi,to je vlastne z deseti milionu uplny nic,jako z 15 odeslejch 5………..

   • proud napsal:

    Nez nekoho ziskat a dovzdelat ho,je lepsi ho poslat do prdele a udelat z nej nepritele,super politika.

   • Petr C napsal:

    Ale take koloval vtip – mama Husakova se pte syna Gustava jake to je na tom Prazskem hrade? A on odpovi – na hrade to uz je dobre , ale pod hradom je este moc Cehunu.

    • Maroš napsal:

     Leonid Brežnev bol údajne vášnivý motorista a tak občas v noci vyrážal s CD limuzínou na zbesilé tajné jazdy po Moskve. A teda stalo sa, že keď sa posadil namiesto svojho vodiča a ten zase na jeho miesto – za kvílenia pneumatík ich začala prenasledovať motohliadka milície a Brežnev sa rozhodol nakoniec zastaviť, lebo si uvedomil, že tí policajti si predsa len musia robiť svoju robotu.

     Z auta motohliadky teda vystúpil milicionár a s rukou na služobnej zbrani pristúpil ku dveram vodiča diplomatického auta. Brežnev stiahol okienko a vystrčil obočie – „No čo je dobrý mužík – prečo ste nás zastavili?“

     Milicionár sa vystrel ako struna, zasalutoval a zajachtal – „Prepáčte súdruh Brežnev – prepáčte – nevedeli sme, že ste to Vy! Prepáčte!“

     „Charašo, charašo…“ – odvetil Brežnev, stiahol obočie aj okienko a odfrčal.

     Vydesený milicionár si s vytreštenými očami sadol do auta ku kolegovi. Kolega naňho – „Bľať Sáša – doboha! – kto to bol!“
     Sáša – „Míša – ja neviem – bľať – ja neviem – ale šoféra mu robil sám Brežnev!“

     • petr napsal:

      Marošu víš kdo to je Peter Staněk? Nedávno jsem na něj natrefil, mluví dost zajímavě. Ale něco se mi na něm trochu nezdá. Jak ho vnímáš ty?

      • Maroš napsal:

       Petr – myslím, že prof.Peter Staněk je plne kompetentný na vrcholnú riadiacu funkciu v Slovenskej – aj Českej republike! Odstavili ho – na akademickej pôde – pre jeho odôvodnené kritické postoje „na hlavu postavených vecí“. Pre mňa je to v podstate jediný kandidát – aj na morálnej úrovni, na prezidenta či predsedu vlády. Údajne ma-mal rakovinu – niekto to sem zavesil – už si nepamätám. Ale podľa jeho zdravej fyziognómie to asi nie je pravda. Staněk – polyhistor so zmyslom pre chápanie a prognózu globálnych súvislostí – taký slovenský Putin. Na rozdiel – napr. od Pjakina má navyše kvalitné odborné vzdelanie – a hoci pochybujem, že by niekedy študoval KSB – jeho chápanie riadenia globálneho supersystému je geniálne logické – na základe vedomostí – a mimoriadne intuitívne – daz zhora. Výsledok – emergencia – súvzťažnosť v pohybe. Dám sem schválne linky – jeden od nejakého idiota trola – druhý normálny – a sleduj situ s predpovedaním udalostí.

       Toto bude mať dosah na verejné zdravie a – dúfam – integrovanú zdravotnú starostlivosť a v budúcnosti na tzv. vertikálne – interdimenzionálne vzdelávanie – na úrovni kvantovej civilizácie!
       2/Prof. Peter Staněk – Architektúra ľudského tela, mysle a mozgu – ako jednotná architektúra INFORMÁCIE – a z toho vyplývajúci proces učenia. Dlhovekosť – ako luxus dostupný len svetovým elitám.
       Peter Staněk Jún 2018 – 2 časť
       https://www.youtube.com/watch?v=dJIbDZwMc-c

       1/ No tu sa „vyřádil“ nejaký blbeček – Sorosov študentík – ale urobil dobrú službu – kríza už v roku 2019, alebo len v roku 2020?
       Elitní bankstri si z tunelárskych globálnych kríz začali robiť vysokoobrátkový produkt – lebo im to zatiaľ verejnosť dovolí!
       Pozri úvodný komentár toho blbca, čo to sem zavesil!

       konspirativní teoretik Prof. Ing. Peter Staněk CSc.
       https://www.youtube.com/watch?v=CmEUBWVqd8A

       • Jan Kowak napsal:

        Bola ssom na tráwě.. šláp-la som na Hrábě – háále lu jah !

        Mroži , tpč. nej.sem powěrčiwej & dám si
        U Krále Jiří studenou Dwanáctku ; )
        M

        • Maroš napsal:

         Nowak-Kowak – „dám si studenou Dwanáctku“ – si pedofil aj nekrofil zároveň? Teplá Trinástka ti nič nehovorí?

       • out25 napsal:

        po 30 letech svobody vim jenom jedno. uz nikdy nikomu neduveruji, ppp… pravda marosú 12345???

       • petr napsal:

        No právě ty jeho obrovské znalosti jsou mi podezřelé, ale i to že to není v souladu s KSB. Jako kdyby řešil technické, ekonomické a sociální stránky věci a vyhýbal se těm filozoficko-existenčním které KSB právě řeší.

        Já mám tu zkušenost, že když je někdo mimořádně schopný, profesionální a kompetentní, a nedělá pro americkou elitu, tak dělá pro toho ještě vyššího. Tedy GP.

        Viz Zeman, Trump, ale i třeba bratro-sestry Wachovští jejichž filmová tvorba je úplně jinde než zbytku HolýÚdu, a z organizací třeba Greenpeace nebo již tady nedávno probíraný National geographic.

        • out25 napsal:

         petre, to vis marosú 12345 maji obrovske znalosti vseho, maji hromadu csu psat, a taky jsou urcite shopni vseho….

        • Maroš napsal:

         Petr – omyl – dokumenty vo vyhľadávačoch nám nabiehajú postupne – ani nemám/me šajnu, čomu všetkému sa Staněk, a nielen Staněk venuje – posúď sám…

         Poznámka – EMERGENCIA = súVzťažnosť prebiehajúcich procesov /vzťahy v pohybe/, emergentný = prejavujúci sa navonok = vyplývajúci, vystupujúci z prebiehajúcich vzťahov = dôsledok vzťahov na všetkých horizontálnych aj vertikálnych úrovniach, teda aj v úrovni nepoznaného – v inej dimenzii.

         Yuri Bezmenov – Umenie rozvratu a demoralizácie
         https://www.mojevideo.sk/video/2e6d4/yuri_bezmenov_umenie_rozvratu_a_demoralizacie.html

         KONTEXT: ROZVRAT VEREJNÉHO ZDRAVIA
         Ekonomické náboženstvo – korporátna „výživa“ vs. naše zdravie – stanovisko genetika a biochemika:
         Milan Calábek 1. díl: Nejhlubší úrovní molekulární, genetické a epigenetické roviny je informace
         https://www.youtube.com/watch?v=vuI8FETv_Ns

        • out25 napsal:

         jo jo dle rozkazu …vysetrovaci skupiny marosú 12345. jedu radeji na ryby tam bude klid. tam alespon nejsou st-baci…

        • petr napsal:

         Maroš:
         No já nevím. GP nás tu odjakživa pěstuje jako dobytek. Někde dobytek nechá pochcípat na podvýživu (zejména ten slovanský) jinde se má jak v bavlnce. Třeba německá kvalita potravin zcela nesrovnatelná s odpadem co prodávají v našich obchodech. A ještě o třídu výš kvalita v britských obchodech – v GB donedávna sídlil GP.

         Takže když někdo hovoří o zdravotní starostlivosti apod. tak z toho hned nejásám. Kde jsou ti opečovávané a blahobytné germánské prasátka teď? Jsou vydány na pospas allah akbarům.

         GP nutně potřebuje posílit stabilitu střední evropy, zejména Vyszegradské čtyřky (najednou jsou mu slovani dobří). Proto najednou Orbán a sposta projektů které jsou na první pohled jakoby v náš prospěch. I ta zdravotná starostlivosť, možná i lepší potraviny, rozvoj infrastruktury.

         To jsou ty technikálie o kterých Staněk mluví a které jsou namířené proti americké vojenské, bankovní a průmyslové elitě, ovšem NIKOLIV PROTI GP SAMOTNÉMU který se americké elity potřebuje zbavit.

         Plně Staněkovi začnu věřit, až bude veřejně mluvit o skutečné globální elitě GP a nikoliv jen proti američanům jako doposud.

 3. Jan Kowak napsal:

  .. ce ce-lý ssem TO nečet ~ naČet – stříhám píssme-na Já ja-ko

  KRT
  eček !

  • HVzV? napsal:

   KRTECEK JE DĚSNÉ ZVIŘE A POPISUJE U SOUSEDŮ NA NR

   proč se nesmi komanči distancovat od neomarxistů takto.

   Cilem neomarxistů potažmo pražské kavárny a komunistů je totálni rozvrat čr demokracie a státu jak to káže jejich Frankfurtská NEOMARXISTICKÁ škola!
   Použivá se přitom tzv nelogika,kdy si kapitalisti řežou pod sebou větev na které sedí rozvracenim policie,spravedlnosti a evropských hodnot pana Jandy ,na sračky!
   Až bude anarchie,a chaos úplné,nastoupi davy pod vedenim pražských kavárenských povalečů,kteři jsou rozmazlováni celou republikou,kdy jim platime jejich horentni platy a prebendy,aby v nastálem zmatku ve spolku s komunisty jsme snáze přijmuli toho MARXE!

   TAK A V TOM OKAMŽILU DAVY ZAČNOU PROSAZOVAT OPĚTOVNÉ ZNÁRODNĚNI MAJITELŮ VELKÝCH PENĚZ VČěTNĚ BANK KDE BUNKRUJI NAKRADENÉ PRACHY!

   Ruku v ruce se dá do pohybu i pozemková reforma a zahájime znovu socialismus akomunismus.To,že se nespokojime s žebráckým NZP,alerozdáme si zisky továren je jisá vize!

   PROTO MUSI NYNĚJŠI KOMUNISTÉ PODPOROVAT NEOMARXISMUS,NIKDY SE OD NĚHO NEDISTANCOVAT A MY TU TAKY!

   Ať žije pan Soros i když je škrob a nepošle 3,5 milionů eur na naše TŘI HWĚZDY.

   U makaronů si na to oblekli žluté vesty a moc se tam neserou,KDOVI JAK TO TAM DOPADNE AŤ TO TU NAPIČE!

   • Jan Kowak napsal:

    Kurwa ROBOTI.. newíte náhodou gde je Dědek ??
    Dochází my to-tiž jádrowý .. to , mýdlo : (

    Micha Lea

    • out25 napsal:

     musis vydrzat. nove americke palivo do ukrajinskych a ceskych reaktorov ti to jadrove myyydlo urcite onedlho vyrobi…

     • Maroš napsal:

      ouD25 – vyber si rolu – voči komu, alebo s kým chceš trollovať – OK?
      1/ Svoj život žijeme v súlade so svojimi prioritami – OK?
      2/ Ergo – kto nie je vášnivý rybár – vždy bude tvrdiť, že nemá čas chodiť na ryby – OK?
      3/ Deň má akože 24 hodín – takže aj Marošovia 12345 majú na súlad svojich životných priorít rovnaký limit – OK?
      4/ Takže kurva ouDe25 – pokiaľ si tu pracovne a neplatia ti nadčasy a preto nemáš čas „chodiť na ryby“ – tak pál odtiaľto do piče – a ten čas chodiť na ryby mať budeš – OK?

      • Robo napsal:

       Oukej?
       Maroško Klingáčik sa tu zas rozťahuje, jak to hovädo, oukej?
       Maďarský buzerantík niekoho ide vyhadzovať, oukej?

       Jak ti ide džípí, klingáč? Už si mu nastavil dnes riť? Oukej?

       • Maroš napsal:

        Javor Ivor Robo – konečne som prebudil tvoju spiacu eštébácku trollskú píču – uži si to – tá tvoja šereda nech ti raz strčí prst do prdele a vyšetrí sprostatu – tvoju podstatu! Aké je to musieť spávať s babou, ktorá vyzerá ako chlap, bije ťa a berie ti všetky peniaze?! Ou ou ou!

        • Robo napsal:

         To ti dží pí poradil, klingáč?
         Takže si mu aj dnes nastavil! Au au au!
         Oukej?

        • proud napsal:

         :-))))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Podle sebe soudis Robika? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

 4. Jozef Glinsky napsal:

  Chcem upozornit tu aj na Pjakina z 19.11.

  O udalostiach v Parizi vravi,ze „bola prevedena skuska organizovania globalnych nepokojov, s cielom zvrhnutia vlady a uvrhnutia statu do neriaditelneho chaosu….“
  „nech Macron uteka k Trumpovi“,len Trump moze usetrit
  Europu….

  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-19-11-2018/

  Blisty dnes to potvrdzuju pohladom zblizka:
  bolo to povstanie,chcu proste vybit hnev,nenavist…

  https://blisty.cz/art/93670-barbarske-nasili-v-parizi-nebylo-protestem-bylo-to-povstani.html

  • Maroš napsal:

   Myslím, že by sme mali prebrať jednu postavu zo Stalinovej éry – Berjiu! Ide o to, že Pjakin v minulosti prezentoval Berjiu ako pozitívum Slalinovej éry – ako človeka na špinavú robotu – Viktor Čistič – Berjia riešil „špinavé“ veci v sovietskej politike. Bavíme sa stále o Deep State – o skrytých spôsoboch riadenia – „Iba Boh vie, čo bude nakoniec to pozitívne!“
   Berija, Stalinova stvůra
   https://www.youtube.com/watch?v=JU9cjA_wNXE

   • petr napsal:

    V tom je podstata toho co nám vtlouká do hlav VVP. Že kdo toho zná víc ten má moc nad tím kdo toho zná míň. Proto mohl Stalin využívat celou armádu užitečných idiotů.

    A proto GP vládne na principu zasvěcení. Že každý kdo je trochu výš toho ví trochu víc a taky je víc pod dozorem. Ale to co ví si zuřivě hlídá protože mu to umožňuje privilegia a moc nad těmi nižšími.
    Typické v tom je zednářství.

    • Maroš napsal:

     petr – ten základný problém spočíva v tom – že keď veľa vieš a zároveň nevieš všetko – máš problém v rozhodovaní, pretože neustále vyvstáva množstvo nezodpovedaných otázok.

     Teraz neviem, kam mieriš s tým, že GP nás ovláda prostredníctvom obrovského množstva informácií – a teda kam mieriš, ak narážaš – že sprosté „ovce“ sú GP menej ovládateľné… Hm?

     A čo strach z neznámeho?! Pretože strach je ten základný ovládač GP /pozri dokument Príbeh nášho zotročenia/ Človek, ktorý veľa vie, netrpí xenofóbiou, ale trpí – ZODPOVEDNOSŤOU – ZA!!!

     A teraz čo s tým? Pomerne jednoduché – základ je ponechať si ROZHODOVACIU KOMPETENCIU – čo je základ našej slobody – a v tom nepoznanom – neurčitom – sa treba riadiť intuíciou a SVEDOMÍM!

     GP potrebuje preto zlikvidovať 6 miliárd ľudí na planéte, pretože kolektívne vedomie ľudstva je už na takej vysokej úrovni, že ohrozuje ten vedomostný monopol GP, ktorým doteraz ľudstvo ovláda – je to pokus o parametrické – kvantitatívne zníženie „nosičov“ vedomostí, zároveň prebieha kvalitatívne znižovanie úrovne vedomostí – debilizácia a génové preformátovanie – rasový mix a multikulti.

     Dôležité!!! – Pjakin sa raz zmienil o tom, že GP sa v roku 1775 rozhodli brzdiť technologické informácie a invenciu ľudí na planéte. Zrejme práve preto vznikol v roku 1776 rád Bavorských Illuminátov, ktorí AKO ŽABA NA PRAMENI strážia vedu, a ktorí absolútne ovládli akademickú pôdu!!!
     To sú tí, ktorí píšu naše dejiny, to sú tí, ktorí brzdia, resp. usmerňujú paradigmu nášho myslenia – paradigma = mentálny rámec uvažovania = to, z čoho sa pri uvažovaní vychádza! Tak vznikla Darwinova vývojová teória, ktorej cieľom bolo zlikvidovať horizontálnu – dimenzionálnu úroveň, kozmickú úroveň nášho vedomia a sotiť nás späť do plochého – materialistického uvažovania – na úroveň Gojímov-zvierat pochádzajúcich z opice a nie z vyšších bytostí – v zmysle zázraku Stvorenia. O tom je sociálny darwinizmus, Malthusova teória, marxizmus – dnes v podobe neoliberalizmu zvierat!

     Aby mi prešiel komentár – zavesím sem len po 2 linky postupne – prvá časť sa týka práve akademickej pôdy!
     Ešte poznámka – my nepotrebujeme univerzálny liek proti rakovine – keď už – my jej potrebujeme predchádzať = odstrániť jej príčiny!

     „Okresný súd v Banskej Bystrici vydal nateraz neodkladné opatrenie. Podľa jeho uváženia existujú vážne podozrenia, že Ústav polymérov SAV porušuje vlastnícke práva pôvodcov k vynálezu a zakázal akúkoľvek manipuláciu s vynálezom.
     Rázga a Némethová dali nateraz do národných patentových procedúr vlastné peniaze. Bolo to v hodine dvanástej, v čase keď na niektorých úradoch dobiehal termín.
     Ústav polymérov na to údajne nemal a nemal ani zadefinovanú návratnosť. Ústav viacnásobne deklaroval, že sa vynález pre nich stal nadbytočný a neatraktívny. S vynálezom však v tejto fáze nemôžu manipulovať. Nedá sa s ním trebárs odísť do inej, ústretovejšej krajiny. Najprv treba definitívne vysporiadať vlastnícke práva.“
     “ Z ústavu letel špičkový vedec pre nadbytočnosť, Veronika v obavách dokončuje doktorát. Niektoré stopy po ich aktivitách, ako aj stále bežiace projekty zlikvidovali.“

     REPLAY -“Ústav viacnásobne deklaroval, že sa vynález pre nich stal nadbytočný a neatraktívny.“

     „„Vyberiete si krajiny, v ktorých chcete ochrániť svoje duševné vlastníctvo. Prišla nám správa z patentového úradu, ktorý vo svete našiel len dva potenciálne konfliktné nálezy. Vyhodnotili sme ich ako irelevantné. Na svete zatiaľ nič lepšie ako to naše nie je. Poplatky na vstup do jednotlivých krajín stoja rádovo tisíce eur pre každú krajinu,“ vysvetľuje Rázga.
     Keď hľadali možnosti financovania, zistili, že vynález je prezentovaný ako vynález ústavu a nie dvoch pôvodcov. Hovorilo sa o tom čoraz častejšie.
     Napriek tomu, že do Slovenskej akadémie vied prišla dvojica zo zahraničia už v čase, keď mali vedecký poznatok spracovaný na papieri, ústav ho pokladá za svoje dielo. S tým však Rázga a Némethová nesúhlasia.“
     https://zivot.pluska.sk/clanok/550385/ich-vynalez-by-mohol-pomoct-v-liecbe-rakoviny-pre-konflikt-so-slovenskou-akademiou-vied-zapada-prachom
     https://dennikn.sk/blog/1306942/filip-vedec-zo-sav-a-starsina-slovenskych-brancov/
     „Patríme ku krajinám s najnižšou podporou výskumu rakoviny“
     https://www.sav.sk/?lang=sk&charset&doc=services-news&news_no=2474

     „Podľa právneho zástupcu predložili aj kľúčový dôkaz, knihu, v ktorej boli poprelepované informácie. „Súd vyzval Ústav polymérov na predloženie tohto dôkazu do súdneho spisu. Po jeho preverení sme zistili, že bol jasne sfalšovaný. Na to sme podali trestné oznámenie,“ dodal právny zástupca Miroslav Ivanovič. Ústav však protirečí. „K takémuto konaniu na našej strane nikdy nedošlo,“dodala hovorkyňa SAV.
     „Ak by šlo o niečo naozaj nepodstatné, tak by sa o vyšetrovanie nezaujímala NAKA,“ oponuje zástupca vedcov. Na to, či sa prípadu venuje aj NAKA, sme sa pýtali aj hovorkyne Prezídia Policajného zboru Denisy Baloghovej, tá nám však informácie nevedela potvrdiť.“
     http://www.infovojna.sk/article/dvaja-slovenski-vedci-vynasli-liek-na-rakovinu-slovenska-akademia-vied-dala-kvoli-vlastnictvu-patentu-pripad-na-sud-a-falsovala-dokazy

     • Maroš napsal:

      petr – dodatok 1
      Základom sociálneho inžinierstva je slobodomurárska lživá vývojová teória „Darwina“, ktorá vytvorila mentálny rámec-paradigmu – materialistický-ateistický rámec popierajúci zázrak a JEDINEČNOSŤ Stvorenia – s cielom rozvinúť a odôvodniť a implementovať SOCIÁLNY DARWINIZMUS, ktorý vyústil do marxizmu – odôvodňujúceho triedny boj ako prírodný výber tých najsilnejších /Malthusova teória/ – „človek ako zviera“.

      Darwinizmus je základom-paradigmou fašistickej /mocenskej, ovládacej, manipulatívnej/ doktríny /boľševizmus, nacizmus, fašizmus, neoliberalizmus, neomarxizmus, zelení – viď ideologická subverzia./ = SYSTÉM NENÁVIDIACI ČLOVEKA!
      Podvod jmenem Darwin
      https://www.youtube.com/watch?v=BY2vTEVdOi0

      !!!BOD ZLOMU!!! – MOLEKULÁRNE STROJE! – bakteriálny bičík!
      Vedecké argumenty podporujúce DESIGN STVORENIA!
      EVOLUČNÍ OMYLY – Odemykání tajemství života
      https://www.youtube.com/watch?v=6HyZHX7tNyo

      • Maroš napsal:

       petr – dodatok 2
       Riadený rozvrat spoločnosti = ideologizácia, v kontexte s rozvratom verejného zdravia. Depopulačná agenda Codex Alimentarius.

       Poznámka – EMERGENCIA = súVzťažnosť prebiehajúcich procesov /vzťahy v pohybe/, emergentný = prejavujúci sa navonok = vyplývajúci, vystupujúci z prebiehajúcich vzťahov = dôsledok vzťahov na všetkých horizontálnych aj vertikálnych úrovniach, teda aj v úrovni nepoznaného – v inej dimenzii.

       Yuri Bezmenov – Umenie rozvratu a demoralizácie
       https://www.mojevideo.sk/video/2e6d4/yuri_bezmenov_umenie_rozvratu_a_demoralizacie.html

       KONTEXT:
       „Codex Alimentarius byl vytvořen v roce 1962 jako obchodní oprávnění OSN pro kontrolu mezinárodního obchodu s potravinami. Jeho původní záměry mohou být nesobecké, ale to bylo převzato zájmy korporací, především farmaceutických, pesticidů, biotechnologie a chemického průmyslu.
       Codex Alimentarius je zálohovaný ochromujícími obchodními sankcemi Světové obchodní organizace (WTO). Jakýkoliv Kodexu nepovolný národ bude čelit obrovskému ekonomickému trestu, protože automaticky prohraje jakýkoliv spor se zemí povolnou Kodexu.“
       Dôležitá poznámka – Codex Alimentarius dovoľuje manipulovať so živinami – modifikovať, denaturovať, znižovať aj zvyšovať ich obsah oproti ich prirodzenému, resp. očakávanému obsahu v potravinách!!! Z toho vyplýva možná podvýživa /strata esenciálnych látok/, neprimeraná výživa /napr. obsah fruktózy a iných aditív/, obsah GMO!
       http://www.nwoo.org/2009/09/14/codex-alimentarius-svetovy-potravinovy-kodex-v-5-bodech/
       Použite prekladač…
       Codex Alimentarius, Agenda 2030 and New World Order (NWO)
       http://www.healthymoneyvine.com/codex-alimentarius.html
       - – -
       KONTEXT: ROZVRAT VEREJNÉHO ZDRAVIA
       Ekonomické náboženstvo – korporátna „výživa“ vs. naše zdravie – stanovisko genetika a biochemika:
       Milan Calábek 1. díl: Nejhlubší úrovní molekulární, genetické a epigenetické roviny je informace
       https://www.youtube.com/watch?v=vuI8FETv_Ns

       • petr napsal:

        Na to mi stačí chuťové buňky abych věděl že p-otraviny dodávané korporacemi jsou toxické jak po chemické tak po energetické stránce.
        Doslova se mi příčí v krku.
        Už skoro nevím kde mám kupovat poživatelné věci.

        • proud napsal:

         Nekoupis,jen co si sam vypestujes,nebo s jinejma proverenejma smenis,spis se zamer na to jak se tech svinstev z tela zbavovat a do budoucna zajistit aby se dalo koupit jenom zdrave vypestovany.

       • out25 napsal:

        nazdar partia marosú12345, nwoooooooo to boli ale tucne komentare. napisali ste ich vsetci piati alebo ste rozsirili utvar o dalsich agentov marosú678910 ???

     • petr napsal:

      Copak neznáš tu floskuli co pjakin opakuje na konci každého pořadu? To jsem měl na mysli.
      Měl bys ho víc studovat. Je to jeden z mála kdo zaručeně nepracuje pro ně. Ikdyž občas neříká celou pravdu, bo ani nemůže.

      • proud napsal:

       „Je to jeden z mála kdo zaručeně nepracuje pro ně.“……….ach tak??? :-))))))))))))))))))))))),a pro koho ze to ten pan „pracuje“? ;-)

  • proud napsal:

   Ja bych po nem chtel spis zpatky ukradeny „kopny pravo“,to obsahuje trest smrti taky,nejen za vlastizradu,i za vrazdu,nebo pokus o ni! Poskozenej rozhoduje o trestu,ne nejakej curak kterymu se nic nestalo a bije se v prsa jak je studovanej a je to jen idiot s titulem,casto koupenym v Plzni.

   • proud napsal:

    To by fofrem ubylo zlodeju az by se jim sekaly ruce a nemeli by narok na podpory,sami sobe vinni,vrahu i vlastizradcu co by automaticky viseli……….

    • proud napsal:

     ….lharu a podvodniku bez jazyka………….

     • Petr C napsal:

      Rekl bych ze to pravo rezani zacina. Spousta chlapu uz nema koule.

      • proud napsal:

       Na tom vsem je videt ona „prace“ systemu,ke kterymu se ironicky nekteri z nas obracej se zadosti o napravu,je to jako bych kohokoliv kdo chce zit a zije si velice dobre prosil,aby se zabil.

 5. Petr C napsal:

  Ja bych spis rekl ze to je vychovou. Vsichni se snazi vychovat sve potomky jako v bavlnce a potom to tak dopada. Hazet vse na system je lehke, za vychovu decek jsou zodpovedni rodice, pokud prenechali zodpovednost na systemu, je to opet jejich vina.
  V celku dobre shrnuti je tady
  https://rampages.us/univ200spring2016/2016/01/20/summary-of-lukianof-haidts-article/
  Oginalni artikl je moc dlouhy, tady je strucne shrnuti.

  • proud napsal:

   To jde prece ruku v ruce,i tebe vychoval system……

   • Petr C napsal:

    Mne vychovavali rodice. System mohl ovlivnit me nazory, dal mi skoly, ale to je tak vse. Rekl bych ze prave naopak. Co system do mne nalit, vyslo uplne opacne, tenkrat nebylo moc lidi co systemu verilo. Hlavni slovo mela rodina. Copak vas vychovaval system?

    • proud napsal:

     Dovychovaval,to nejde poprit a jeho vlivu jsem se pak dost dlouho zbavoval,ale az tehdy kdyz jsem prisel na to co je to za blbou bestii.System na tebe a na kazdyho ma vliv po celej zivot.

     • Petr C napsal:

      Vliv jo. Ja jen trdim ze decka maji vychovavat rodice. Pokud to tak nedelaji je to jejich chyba. Ale to jsme zasli daleko od toho kopnyho prava. Ja tady spis propaguji konopne pravo, to znaji i kanadane.

      • proud napsal:

       Tak to me je milejsi to kopny a samozrejme ze to ma bejt tak ze decka vychovavaj rodice,ale presto ze si to lecktery myslej a verej tomu,neni to tak,jen u vyjimek co potvrzujou pravidla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!