Naši vlast ovinul temný mrak hybridních hrozeb

hybridni-langsadlovaTěsně před polednem jsem si pustil ČT 24 a měl jsem štěstí. A to proto, že jsem milovníkem absurdních scén, absurdních řečí a absurdních lidí. To všechno totiž v ideálních rozměrech představovala nevábná skupina lidí, která s velice zachmuřenými tvářemi právě nastupovala na obrazovku, aby národu sdělila, v jak příšerném a až témě nesdělitelném nebezpečí se v tento čas, v tuto hodinu a snad i v těchto vteřinách nacházíme. Hrozí nám nebezpečí ruského napadení, sdělovali nám Langšádlová za TOP 09, Farský za STAN a jakýsi mladíček za Piráty, životem dosud tak málo otlučený, že jsem jej vnímal, byť jsem se tomu bránil ze všech sil, s mlékem na bradě.

A všichni tito tři vespolek se dovolávali zprávy bezpečnostní agentury BIS, která prý o nebezpečí, hrozící nám z ruských tunder jasně hovoří, a je proto jejich povinností co by zodpovědných politiků, národ na tuto nesmírně závažnou situaci upozornit. A současně mu též oznámit, že oni, tzn. tihle tři zástupci tzv. demobloku, budou společně se svými spolustraníky už na příští schůzi sněmovny žádat, aby byl v rámci sněmovny vytvořen speciální výbor pro potírání tzv. hybridních (rozuměj ruských) hrozeb, který se těmito hrozbami bude stále, průběžně a možná už až do konce tohoto současného našeho světa zaobírat. A to proto, že vážnější a urgentnější úkol, než je tento, v České republice v současnosti neexistuje. Vážnější a urgentnější prý i proto, že současný předseda vlády prohlašuje, že on osobně v Rusku hrozbu nevidí, a prezident je tak proruský, že víc proruský už být nemůže.

Takže rozumějme: hybridními hrozbami nerozumí současná fašizující opozice jen hrozby ze zahraničí, a v tomto případě tedy hrozby ruské, jak je na hrozby hybridní s ohledem na názor naší veřejnosti, zhruba před dvěma lety rychle přeformuloval tehdejší ministr vnitra Chovanec, ale míní též hrozby vycházející ze samého nitra našeho státu. A to dokonce z úřadů nejvyšších: prezidentského a vládního.

Že by nové kolo štvanice proti předsedovi vlády a vládě obecně, když to kolo poslední s využitím premiérova nemocného syna, nevyšlo tak, jak bylo naplánováno? S tou ovšem změnou, že tentokrát má v síti uváznout i český prezident?

 
85 Komentářů k Naši vlast ovinul temný mrak hybridních hrozeb

 1. Justass napsal:

  „Vážnější a urgentnější prý i proto, že současný předseda vlády prohlašuje, že on osobně v Rusku hrozbu nevidí, a prezident je tak proruský, že víc proruský už být nemůže.“

  Vážné a urgrntní je to asi proto, že je to tak správně-řek bych

  • Járyn napsal:

   Kolaboranti v akci. Volit tuhle pakáž, tak si radši useknu ruku. S USA na věčné časy.

  • Járyn napsal:

   Dámy a pánové. V prdel řítíse ekonomika USA. Zítra ji ještě zachrání, ale to je už naposledy. Žide plač. Tvůj konec je spjat ………….

   • HVzV? napsal:

    JARYNE,ŽIDÉ PLAKAT NEBUDOU MY GOJIMOVÉ UŽ VIME,ŽE VŠAK

    pukaji vzteky,když někdo z nás gojimů napíše,že musime od nich odkoukat jejich zacházeni s penězi.
    ČNB má na př.zabunkrováno 2 000 000 000 000 nám ukradených žabek připravených k sanováni našeho dílu gigantického zadluženi rozpočtu ejmeriky a tak budete brzy všichni bezmocně koukat jak to pan president který byl už několikrát bankrot a má s tim zkušenosti provede!

    • HVzV? napsal:

     rEŽIM MÁ RADOST,KDYŽ SI JEHO OTROCI STĚŽUJI O STO PÉRO,

     ale jakmile někdo něco konkrétniho navrhne,tak mu chtěji utrhnout křidla a radši ho vypnou jak to vidite nahoře.
     Tak se nedozvite,že rozhovory s vládou toho typu HzNR a HVzV jsou prý odposlouchávány a FB kde žene vláda ty svoje voliče protože nechce tu NAŠI PŘIMOU DEMOKRACII ,která by se dala uskutečnit HNED slavi vánoce přivalem peněz od voličů všech stran,které toho FB využivaji a prodávaji ty data beztoho,že by strany na to upozornily své voliče a oni tleskaji jak sviňa!
     No he to bak,bak.

   • HVzV? napsal:

    PTALI JSME SE VEDLE PANA KRTECKA,ZDA UŽ ZA NAS PROSADIL

    ten Národni program nepolitické OSV a co na to jeho DESPERADOS Z HzNR řikaji a zda to zkoumá.
    Největši novinka tom je opravdu zajimava.
    Tvrdi totiž,že tam má jakésiho ŠTEFANA s přimo přehradu bořici myšlenkou.
    Ten chce zajistit nejprve převzeti moci a teprve pak ten Národni program voličů lážinko uskutečňovat!
    Že prý když to komunisti uiž nechtěji a pan Soros nedá 3,9 milionů eur co by to stálo,tak by to mohlo jit přes Okamůru.
    Jeho muži už mluvili s okolim SPD a navrhli mu způsob jak ziskat většinu v Parlaqmentu,prý už to začali projednávat,ale strašně se divili,že OSV přeciiiiiiiiii nemůže mit 8 395 132 voličů a která jsou prý jeho část.
    oVytáhli z

    • HVzV? napsal:

     TO,ŽE NAŠE KONKURENCE HzNR MÁ SVOJE DESPERADOS NÁS

     nemůže nechat spát.
     Navrhujeme začit psát propagandu jakou ČR domorodci od své elity ještě neviděli.
     Všimli jsme si,že ideologie zničila tanky a děla CCCP i když jich bylo jako máku.
     Všechno zmizelo beze stopy.
     To je známka,že je třeba se přizpůsobit dnešni moderně ,nemusime nikomu ustřelovat palice,ale naopak plnit je neboť VŠICHNI VIDITE,že to politické třidě vadi tak,že ČSSD vnitro puká vztekem a chce cenzuru.
     Co by asi řeklo neviné sbirce otázek a odpovědi pro MAŠI ČESKOU ŠKOLU jak VOLIČI ZKŘIŽIT kusadla,aby dala fleka Frankfurtské.
     Uvedeme na př. dnešni výsledky výzkumu CO SE DOMORODCI čr PTAJI SKORO NEPŘETRŽITĚ.

     Jednou z prvnich otázek je opakujici se CO JE TO NEOMARXISMUS?

     No neni nic jednoduššiho odpovědět po našemu ve zkratce.
     Je to vládni ideologie,kterou musime my domorodci jako podporovat neboť se prima vyplati.
     Poté co provedeme velký pochod institucemi,zavedeme tzv anarchismus, chaos ,rozval státu,policie,justice a zničime věznice,všechny vězni nabudou svobody a humanismus menšiny zvitězi nad většinou budou ovčané už přistupnějši zavést toho MARXE i ENGERSE.

     NAŠI DOMORODCI PAK UŽ OPRAVDU,ALE OPRAVDU SNÁZE PŘIJMOU KOMUNISMUS A PRVNI CO BUDE ZNÁRODNIME OBSAH BANK A JEJICH MAJITELE A BUDE TO!

     Samozřejmě by bylo dobré,kdyby se toho katalogu otázek a odpovědi účastnilo co nejvíce voličů a odpovědi průběžně zpřesňovalo.
     Soustředime je do jedné knižky či článku na webhu a ta půjde čist a ne se prokousávat tlustým KAPITÁLEM,na to neni čas!

     Kdo má prvni otázky at je dá do diskuse a dá i odpověď jak to vidi on ve formě učeni se OPRAVDOVÉ PŘIMÉ DEMOKRACIi! .

  • HVzV? napsal:

   V DISKUSI i tady LZE POZOROVAT VLIV REŽIMU,KTERÝ SE TĚŠI

   že si neštastní občané srdcervoucně komusi neznámému stěžuji a ten neznámý by měl prý něco dělat snad v jejich prospěch.
   To je právě směrováni na které zdá se maji naleťět a spokojit se s nim.
   Přestože je už jim jasné,že pokaždé jim budou zmanipulovaným tiskem a tv ukradeny hlasy a tedy i jejich moc a i když zvoli někoho z politické třidy Šmejdů,kterou jim režim naserviruje,jejich prý zástupci tzv poslanci NIKDY nesmi mluvit či chtit to co už začinaji špičky voličů formulovat!

   POKAŽDÉ JE TOTIŽ JEJICH TZV VERCHUŠKA DONUTI K PODVODNÉMU JEDNÁNÍ V JEJI PROSPĚCH a nikoli prospěch těch,kteři je zvolili!

   Nic nepomůže,že vzniknou dalši a dalši nové strany!
   Pokud si neosvoji už dnes občané prvni naformulované články NPV budou VŽDY bez pardonu a skrupuli podvedeni ve svůj neprospěch a ještě se jim Šmejdi vysměji,že nedokáži rozebrat a podporovat ani svůj PROGRAM a sbirat sily k jeho uskutečněni .

   Tak nadále režim doporučuje si stěžovat na webech celému vesmiru na svůj těžký osud občana voliče a bude se čekat na to až voliči zpozoruji,kde je jejich biftek!

   • proud napsal:

    „V DISKUSI i tady LZE POZOROVAT VLIV REŽIMU,KTERÝ SE TĚŠI

    že si neštastní občané srdcervoucně komusi neznámému stěžuji a ten neznámý by měl prý něco dělat snad v jejich prospěch.
    To je právě směrováni na které zdá se maji naleťět a spokojit se s nim.“……………s tim musim souhlasit,chteli by vsechno naservirovany na zlatym podnose a sami prdel od tv a otevrenyho piva nezvednout,ovcani zapraskany!Myslej si ze se jednou za 4 roky proberou,neco zvolej a budou mit pokoj,tim to pro ne vadne at si to kdo nasvindluje jak chce,maximalne to priozrale okafraj ve zbytecny,skodlivy a predrazeny nalevne chlastu.Jsou ovcani a ovcani-blby svine,porad nevim kterejch je vlastne vic.

    • HVzV? napsal:

     OMLUVOU JE,ŽE OBČANÉ NA ZÁPADĚ SE ZA SEBE MUSI BIT

     a jsou zvykli se svého domáhat od dudlíku jinak budou prostě zdemolováni výkonovou společnosti a to se budou muset naučit i ČR domorodci.
     Pokud zůstanou v modulu čekat až zahřmi bude jim ukradeno i to pivo a tv.

     NELZE SE DIVIT,ŽE PAK MUSI ČINIT PŘIMO SATANSKÉ POTĚŠENI JE SVLIKOUT Z BOHATÉ REPUBLIKY NA STROMY ROZVOJOVÉHO KONGA!

     No co budeme mít aspon potěšeni,že jsme tim stromem republiky hezky třepali a že to umime!

     • proud napsal:

      To neni omluvou,protoze ne ze nemusej,ale nesmej,jsou zpracovany tak ze za jim vymezeny mantinely ani nekoukaj,natoz aby je vubec napadlo tam zkouset lizt!

      • HVzV? napsal:

       BUDEME MUSET ZMĚNIT STRANY A PODPOROVAT NEOMARXE.

       takový dlouhý pochod pro demolici instituci s cilem instalovat konečně chaos a anarchii,aby masy přijmuly přiznivě to naše učeni Marxe a začne se hned zvostra znárodněnim bank a tamnich nakradených peněz majitelů velkých peněz to by bylo jiné žůžo než se tu mrcasit s bandami Netáhel!
       Maji už naši motorovi přiznivci připraveny žluté vesty?

       • proud napsal:

        Radeji bych instaloval svobodu zalozenou na zodpovednosti.Anarchie neni hodna cloveka,vladne zviratum.

        • HVzV? napsal:

         Tak to by se museli postavit naši ovčané nejen za Národni program,ale i za to HNUTI TŘI HWĚZD,musel by to schwalit el comandante Kowak ,ale ten neni nikde vidět možná se ožral a kdesi leži pod smrkowým stromem!

        • proud napsal:

         At se radeji ucej stavet se sami za sebe a pod tim a tim se sjednocovat.

     • proud napsal:

      Jsi uplne mimo,zrejme z neznalosti,rozdil mezi nami a jima je ten,ze oni uz prijali a otrocej „s radosti“.A to i v Americe,kde z toho aspon maji ze sveta nejvic,na jeho ukor,ukor nas vsech,ale to prosty amici nevedej,nezajima je to,nemaji potrebu se zajimat,zatim,nez jim zacne bejt taky ouzko,pak vyndaj zbrane a pujdou na ne.

      • HVzV? napsal:

       ZBRANĚ JSOU DNESKA NANIC.USTŘELITE JEDNOMU KEBULI

       a na jeho místo se nahrne deset dalšich.Dneska se nosi ideologie.
       Vezměte si korán tam maji až čtyři manželky.
       Někteři naši se zmohou s bidou na dvě.
       No a v Česku mohou přijmout domorodci i nejnovějši hit Národni program ovčanů a tam mohou padat hned i všichni Šmejdi jak kuželky,to by byl prima masakr neomarxismu naruby nebo jak jim to budeme lít do těch dutých kebuli mezi ušima?
       Je škoda,že vláda dala vyhodit do povětři celé sklady bomb,dobře by se daly prodat panu Porošenkovi,který právě prý dokázal okrást Unii nebot z dotaci dal koupit svoje vlasni obrněnce ,které mu Poláci umyli od hlíny a nastřikali a Slováci je přes sebe dopravili zpátky do Ukrajiny,tomu se musime chechtat jak obral UNII no ni?

       • Jan Kowak napsal:

        Newim.. kam TO dať El komandanta WIKINGERE Petero..

        5 tero DESATERA pp přichází přes Ženy.. ( pani P & páni i Hell .. o.i.

        z Nus~lí Mroži ..oo okrem.. Atď.
        ..jo TO juž ssem psal.

        Dl pi-či Fehertwárosz !

        M

        • Jan Kowak napsal:

         Out38.. byd-lý u mistra PANA proudaw & Kozim chlíb-ku..

         f Kocourkowě naď Váhem – já TO wim : p
         M

    • Paw napsal:

     Co se vyrojilo tech ‚UDERNIKU‘ vyhrozovani . Predhaneji se kdo bude vyhrozovat vic a casteji.
     1/ Vyhrozovani Rusku kdyz ale nikdo netusi co rusove vubec udelali.
     2/ Vyhrozovani nam populace co nam chce Rusko vsechno a zarucene udelat , ale nic z toho se jeste nikdy nesplnilo.
     3/Vyhrozovani nam vsem ,co nam vlady a urady chystaji provest. Vetsinou jsou to zlociny vyderacstvi, propaganda ideologie , kdy vse normalni je dle zakona zlocin. A vse nenormalni se pak hodnoti jako vznesene skutky konajici osobami , ktere drive nebyli pripusteny ani na verejne zachodky.
     4/ Vsechny vyhrozujici aktivisti se ukazuji jako osoby nevyhovujici , neschopne /ani myslet a pochopit dopad jejich zvaneni/,nejsou schopni videt ani realitu. Ta se pak lisi markantne od nazoru , ktere maji rozkazano sirit.
     5/ Neskodny kdysi Bilak mel zakazano jako krejci „Nepoustet na saka“ , ale dnesni cleny vlad a jistych organizaci bych nepustil ani do materske skolky. A jeste behaji po svet aby nekde ukradli nejake sirotky..
     6/ kdyz vezmes nekolik tehle , pak nenuzes odmitnout tamty. vezmes nekolik uprchliku natrvalo, potom pribehnou dalsi a vice jich , potom jeste vice a musi byt prijati a pak neni mozne 100 milionu z Indie a z Ciny , 50mil. z Pakistanu a dalsi z Bangladese..Ti vsichni musi byt prijati. Populace EU pak nemusi byt prijata nikde. Coz zase ukazuje na ty stare historky o racism atd..
     &/ Na co je ta nova „nezavisle“ zapadni demokracie baziny na Ukrajine ? K cemu tam byl proveden zapadem ten prevrat ? A proc vsichni lzou a proc se porad Ukrajina od te doby potapi do nasili masakru a lide musi utikat a nebo jsou stestim beze sebe kdyz se jich rus ujme /Krym/.

     • HVzV? napsal:

      NA SAKA NEMĚL BÝT PUŠTĚN BAKALA.

      dnes by mohl,ale být puštěn na žluté vesty,které se mu daři.
      Oni taky nemaji fujery a převzali Českou školu,kde jsou a budou vůdci všichni,kdo přijdou mezi nás s dobrými nápady a žluté vesty takovým nápadem možná i jsou!

 2. Eva napsal:

  Ještě větší blbci, než jsme doufali. ( V tom parlamentu musí být ve vzduchu nějaký halucinogenní plyn, jinak si nedovedu vysvětlit, co z úst těch poslanců /za naše peníze/ vypadává).

  • Josef Švejk napsal:

   V Česku jsme v poslední době dost často svědkem, že i studovaný člověk, inteligent může být až neskutečným blbcem. Zdeněk Mahler
   V tomto případě jde o nemoc odhalenou Oskarem Krejčím – parlamentní kretenismus.
   Voliči by si měli uvědomit, že s politiky je to jak s uhlím, samo se nevykope. Možná však jim právě tito vyhovují, když je tak vytrvale a s nadšením volí. Nebo jde o národní sport zvaný – voli volí voly.

   • Ina napsal:

    Když si jdete něco koupit, taky si vždycky nepřinesete domů to, co byste chtěl. Koupit můžete jen něco z toho, co tam prodávají. S volbami je to stejné.
    Před časem jsme, tedy někteří, poslali do parlamentu tzv. veverky a brzy nám bylo spíláno, co jsme to za idioty. Nu, moje úvaha byla následující: kandidují profláknutí zloději a podvodníci, které znám. Zloděje a podvodníky volit nebudu. Pak kandiduje strana, kterou ještě neznám. Možná jsou to také zloději a podvodníci, ale na rozdíl od těch prvních si tím nemohu být tak jistá. No a jak se ukázalo, byli to rovněž gauneři, nebo podlehli i dnes známé mediální manipulaci, proti níž jsme ještě nebyli tak obrněni, jako dnes.

    • proud napsal:

     Pravda,zajic v pytli a kupceni s nim se dneska staly normou,kam to speje netreba popisovat.

    • proud napsal:

     Ta „obrnenost“ je jen vrouci prani……..neni lip,je porad hur,cim driv na to prijdeme ze jeste deni gauneru ani nepribrzdujeme,tim lip pro nas.Kdopak asi a proc pousti ony reci jak jim davame na frak,ze? Jen slepej nemuze nevidet onu dalsi lez.

   • HVzV? napsal:

    ŠVEJKU,VOLIČI SI NEMOHOU NIC UVĚDOMIT,JSOU OHLUPOVÁNI

    politickou třidou Šmejdů,kdy tisk a tv ukradnou hlasy a poslanci nesmi nikoho zastupovat kromě své verchušky.
    Tady je třeba se zeptat zda vy a ostatni občané máte nápad jak to změnit.
    Nevime tu jak by jste odpověděl vůbec na otázku KOHO VOLIT A PROČ?

   • Irena napsal:

    Dobry den, myslim ze dnes národ uz nevoli voly, myslim ze dnes je to vsechno tak sfalsovane, podplácene, zatutlane, ze ty voly se volí samy, jinak mi to hlava nebere. Dle toho co čtu na různých neovlivnitelných portálech, tak česky národ se začal probírat, chápat co se děje. Bohužel nema moznost tak uplne to změnit protoze oni ti na hoře si to udělají dle svých představ a tak to dopadá jak to dopadá. Bohužel moc a peníze v dnesni době je na prvním místě, hodnota lidského bytí uz neni podstatná. Akorat si pokládám otázku k cemu jim bude ta moc a ty penize kdyz zničí vse okolo sebe, odstěhuji se na jinou planetu?

    • HVzV? napsal:

     INO,ČETLA JSTE ČLÁNKY NÁRODNIHO PROGRAMU VOLIČŮ?

     jak se zdá zapůsobilo na vás ohlupováni ohlupovadel tisku a tv,kterému odolávaji jen opravdové ženy a muži a zkuste popsat postupně jak chápete jednotlivé články.
     Možná změnite názor nebo taky ne.
     To je ta demokracie znamenajici diskusi zdejšich lidových spindoktorů,kteři to pomalu ale jistě jak je vidět dovedou jak umi.

    • anonym napsal:

     Tak nějak, na poslední volby si pamatuji. Furt měli STAN s TOP pod 5%, pak spadl server, dlouho nic a když naskočil, měli nad 5%. Bez téhle manipulace by neotravovali.
     Dále do toho drbe ta podrbaná NDRačka, sjednocení Německa nám byl čert dlužen.

 3. Josef Švejk napsal:

  Hoši jsou na tom asi jako Taťána Malá. Ta je tak blbá, že i kus hovězího ji v hodnotě IQ předčí.

  • .lak napsal:

   :-) Nejvyšší sq nebo eq porrrrraďte ji identifikovanie s iq tykve má ta od vousatých sirotků či zařezávačů koz a ovcí od 6.let, jak to mají s prašivými nevěřícími psi nepovím ani kdybych to věděl.

 4. petr366 napsal:

  Přestaňte už blbnout a nechte si něco na silvestra komici.

 5. michal napsal:

  konečně vím, jak se jmenoval ten pitomec, co řečnil na Václaváku na 17.listopadu proti Babišovi – Farský, no to je tedy hńup

 6. Lukaš napsal:

  Jaké školství,takové chrlí produkty.
  Ani tak nejde o hrozbu z Ruska,jako strach o místo o peníze o popularitu.Už jim nezabírá hrozba od naších komunistů,tak se všichni vrhly na Rusko i když větší hrozba je od muslimů,jen doufejme,že si to Langšádlová s muslimy užije.

  • Ina napsal:

   No, nedivte se. Pracovala jsem léta jako učitelka na střední škole, tak o tom fungování školy něco vím. Zažila jsem, že k přijetí žáka na střední školu s maturitou stačilo, když neměl na vysvědčení ze základní školy žádnou pětku!!! Ty děti jdou studovat a neznají procenta, převody jednotek, o češtině a vyjadřovacích schopnostech lépe nemluvit. A myslíte, že střední škola má šanci ještě něco dohnat a napravit? Kdy? Děti mají běžně padesátiprocentní docházku, k tomu přidejte nejrůznější přednášky neziskovek, které organizují školní preventisti (to jsou taková školní sluníčka) – přednášky pro prevenci šikany, nutnosti tolerance a multikulturního soužití, k tomu prevence drog (obvykle spíš návodná než odstrašující), teď se k tomu přidají genderisti a podobná pakáž. Kdy byste chtěl děti něco opravdu naučit?

   • proud napsal:

    Ptejte se proc to tak je a proc je to mozny……

   • Lukaš napsal:

    Ina.
    Přesně.
    Dříve tito studenti sotva dostali výuční list.
    Dnes chce mít každý VŠ ruce dozadu a práce nikde,podobně jsou na tom řemesla,chybí.Je to zaviněno i firmami,žádná se nestará o nastupující mládež,každá chce hotové pracovníky.Zřizování těch neziskovek,je jen uplácení svých voličů,pohunků.

   • HVzV? napsal:

    INO,PRVNI PRIORITA K OVLÁDÁNI MAS JE ZNIČENI VZDĚLÁNI

    to je cilem ŠMEJDŮ a vy to jste to poznala v praxi.Podivejte se co se začiná dit ve Francii,když se tam ptaji demonstrantů co vlastně chtěji vědi,že jim VLÁDA odebra
    á dalši peníze a je hluchá k jejich protestům.
    Proto je tedy jediná možnost pořádně to roztočit možná revoluci,kdy majitelé velkých peněz museji ustupovat anarchii a rozkladu jejich systému,ale jejich chamtivost je požene dál!
    Prozatim tam nemaji Program ani vůdce uvidime co se tam bude dit dál.
    U nás je třeba hledat sily k uskutečněni NAŠEHO PROGRAMU pokud se bude jen popisovat situaci a nic jiného tak to bude dokonce ve prospěch politické třidy Šmejdů,ti z toho maji jen srandu a potvrzeni své schopnosti utírat si boty nářkem.který k ničemu nevede a vést nebude!

   • Eschatolog napsal:

    proč jste nepožádali zemědělce, aby vám ve školství udēlali pořádek, když jste sami impotentní :-)

 7. proud napsal:

  A neco k migraci,uz tak je narod pitomej,ale je to malo,potrebuje bejt jeste pitomejsi,zkazenej zpusob vzdelavani evidentne nestaci: https://www.youtube.com/watch?v=1M8MxAjku7o&feature=youtu.be

  • HVzV? napsal:

   JE MOŽNÉ,ŽE HNUTI A STRANY,KTERÉ BUDOU VOLITELNÉ

   musi teprve vzniknout,to si mysli nynějši špičky Společnosti voličů,které už propaguji v historii ojedinělý program ne zmanipulovaných stran,kdy jejich verchuška at je jakákoliv vždy bude zabijet pokrok a systém manipulovat bezohledně A BEZ SKRUPULI PROTI TĚM KTEŘI JE ZVOLILI.

   To je to co občané myslí tím,že pokud by volby mohly něco změnit Šmejdi by je zakázali!Tady je široké pole pro ty,kteři dokáži přemýšlet jak to opravdu začit napravovat a pokračuje hledáni sil,které to i uskutečni!

 8. proud napsal:

  A dalsi parada,uz ne o pedofilech jako kriminalnich zivlech ohrozujicich nase deti,ale o kamaradech bohem seslanejch……:

  https://www.youtube.com/watch?v=yNP-ryVhl7M , nasledky si prictete!

 9. proud napsal:

  A otazka,dali jste konkretne svejm,vami zvolenejm „zastupcum“ k necemu takovymu mandat??? Je to tedy vasim pranim,aby to tak bylo?………….

 10. weissbach napsal:

  Byli proškoleni na četnické strážnici v Putimi.

 11. hel napsal:

  Ta Langšádlová na té fotce připomíná Martina Růžka z Princezny se zlatou hvězdou : „Já, Kazisvět první, hlava pomazaná, z boží vůle král…“…vlastizrádným kazisvětem je tedy bezesporu a nemyslím, že by to na rozdíl od pana Růžka hrála..

  • proud napsal:

   Uz z titulu jejiho zidovsky „ceskyho“ jmena…………..

   • proud napsal:

    …….a tlusty zadnice kterou nikdo nechce! Typicka,ale nehezka predstavitelka tech co maji v zivote jen dve sance,vedu nebo vrcholovej sport,nema ani na jedno,tak bere „politiku“ a uz se stacila znicit,holt kun zustane konem i kdyby mel maturitu.

 12. hel napsal:

  To je normální účelová štvanice na lidi, co tady předvádí demoblok se svými novinářskými komplici…nejlepší je, jak lid reaguje zvýšením preferencí pro Babiše…njn, v tomto zfašizovaném blbákově se stanu jeho voličkou časem i já, neb nebude jiné cesty…teda, jestli mě k volbám pustí, už mi novinky.cz natrvalo zablokovali účet, parlamentní listy mě nevpustí na svou stránku….no, co mi ještě předvedou cenzoři, netuším..za chvíli budu mít na internetu přístup asi jen do eshopů a kuchařských receptů…cítila jsem se jako občan 2.kategorie za komunistů a cítím se tak znova, jen vítr vane z opačné strany a já už zase čůrám proti němu

  • petr napsal:

   Jsem zásadně proti používání velmi zavádějícího pojmu „demoblok“.
   Protože s demokracií nemá nic společného. To už raději židoblok, to je realitě blíže. A nebo kolaborantský blok vlastizrádců.

  • HVzV? napsal:

   HEL, ZŘEJMĚ PATŘITE MEZI OPRAVDOVÉ ŽENY A MUŽE.NEJVÍCE NAŠTVETE

   ty dubové hlavy politické třidy Šmejdů,když začnete prosazovat náš občanský Národni program dokud to ještě jde.
   Teror menšiny,která chce poroučet většině se totiž bude stupňovat.

   NEJLEPŠÍ ODPOVĚDI VÁS A DALŠI AVANTGARDY OBČANŮ TERORISTŮM BUDE KDYŽ SI ZAČNETE OSVOJOVAT ČLÁNKY npv A NAPÍŠETE JAK JIM ROZUMITE.

   http://www.nwoo.org/2018/11/19/opet-pokus-o-barevnou-revoluci/

   tam jsou NPV prvni články a je to i začátek ne Frankfurtské,ale České školy.

 13. petr napsal:

  Náhodou je to pravda. Morální hybridi ve vládě jsou pro nás opravdou hrozbou. Je od nich hezké že takhle veřejně společně udělali svůj comming out.
  :-)))

 14. Jozef Jalta napsal:

  Zase pár užitočných idiotov sa ukázalo na obrazovke….Slúžia diablovi lebo ich platí…z mojich skúseností však viem,že vela jednoduchých ludí o tom nevie ,že sú to idioti a práve týmto idiotom o to ide a najmä ich páničkom.Potrebujú neustále vymielať mozgy týmto nevedomým ludom,ktorí sú zamerne udržiavaní v biede a nevedomosti.
  Sociálni psychologovia,ktorí sú tiež nimy platení už vedia ako to využiť…aj vo volbách.

 15. Putin Fanklub napsal:

  No já si myslím,že d’Emokrati trpí „Hybridní poruchou osobnosti“.

  Je to dost vážné psychické postižení a život s takovými lidmi je nesnesitelným peklem.

  Ale dá se to léčit. Propušténím z práce, odebráním dětí, zákaz kontaktu s dětmi, alimenty větší než příjem, exekuce na všechny nemovitosti účet příjem, a nějaké to trestní stíhání, a to tak dlouho dokud bude mít na právníky…

  Ale k soudu bych je nepředvolával,měli by jen blbé keci o lidských právech a demokracii …

  • HVzV? napsal:

   DRAHÉ OBĚTI EXEKUCI,DOVOLUJEME SI VÁS POŽÁDAT,VYPRÁVĚT TADY SVŮJ PŘIBĚH

   zcela určitě vám tady všem pomůžeme a poradime.
   Najděte si chvilku tady na progresivnim webu postěžovat a nežinýrujte se.

   ČIM DRASTIČTĚJŠI PŘIBEH TIM LEPŠI.VAŠE PŘIBĚHY DÁME POŽRAT ŠMEJDŮM.

   Udusime jejich prdlament a uvidite jak se půjdou chutně
   opalovat na rozptylovou loučku!.

  • Eschatolog napsal:

   1*****

 16. Rocco napsal:

  Babišova Jourová organizuje cenzuru v Evropské unii, navštěvuje centrály Facebooku a Googlu, aby je přinutila k cenzuře, a Babiš podepsal 22. května 2018 ve Finsku spolupráci s evropským centrem pro boj s hybridními hrozbami sídlícím v Helsinkách….

  A teď si stěžujete, Kobliháři?!
  Za směšné navýšení důchodu o 900 korun měsíčně jste prodali NAŠI ČESKOU VLAST ulhanému slovensko-židovskému tuneláři Babišovi! Hanba!

  • HVzV? napsal:

   BABUŠ SI UVĚDOMIL PRVNI,ŽE MUSI PŘES EU ORGANIZoVAT CENZURU

   tak tam poslal Jourovou a ona se tam nepřetržitě foti s panem Zorosem a jeho synem.
   Budou jedna rodina.
   Podle poslednich zpráv vynálezce protokolu http pracuje na novém protokolu,který by mohl vyřadit jak FB tak GOOGLE,kteři naše data kradou a obchoduji s nimi.
   Moožná tu někdo vi podrobnosti jak daleko práce jsou,ačkoli je to tajné!

   • Rocco napsal:

    Přesně přesně, dobře, že to připomínáš!

    Vynálezce World Wide Web, jazyka HTML a protokolu HTTP Angličan Tim Berners-Lee varuje před špehováním ze strany vlád, zvyšující se regulací a cenzurou, bojuje za síťovou neutralitu a za ochranu našich základních práv na soukromí a svobodu. Je mu zle z vývoje internetu. Spolu se svými kolegy z MIT a z nově založené firmy INRUPT se podílí na tajném projektu nového, decentralizovaného internetu.
    Tim Berners-Lee je britský vědec s titulem Sir, je mu 63 let, žádné ucho.

    „Již delší dobu Berners-Lee i další ochránci soukromí bojují proti snahám sbírat údaje o chování uživatelů, dávat je do vzájemných souvislostí a sestavovat z nich co nejúplnější profily uživatelů.“

    „Uživatelé Internetu nedisponují nákladnými lobbisty, ale jsou o to podstatnější, protože jde o miliony uživatelů. Internet je dnes kritická infrastruktura. Pro život, pro ekonomiku i pro demokracii. Pokud dojde k striktní regulaci, bude to mít dopad na budoucnost, inovace, konkurenceschopnost i možnost vyjadřování se. Pro Evropu to může znamenat, že ztratí možnost být na špici digitální ekonomiky.“

    NWOO je taky na facebooku, ale tipuji, že z důvodu osvěty.

    https://www.facebook.com/NewWorldOrderOppositionOrganization

    • HVzV? napsal:

     SKWĚLÝ ROCCO JE DOBŘE INFORMOVÁN,ROVNĚŽ DALŠI SE DRŽI

     el comandante vede masy a jeho kodovaným roszkazům je dobře rozumět ,bude dobrý neomarxista a zabavime hned po povstáni pražských kavárniků hory nahrabaných peněz co přesahuji desetkrát výkon celé zeměkoule a připomináme,že bude dost cigár piva,kořalky a ženských pro všechny a Jandovi dáme chlapa,když je to ten pedofil.

   • anonym napsal:

    Musel se jí zbavit, bo předminulé volební období ukázala, že je blbá.
    A v EU parlamentu zblbla totálně, jo těch 500000 tisíc měsíčně (prý) je lákavých.
    Co Babiš má dělat? Nečase taky odstavili, nevolila jsem ani jednoho aby bylo jasno.
    Bo koblihy se rozdávají v Čechách, na nás na Moravě se chodí dívat jen prezident.

    Zase v tom je ta jaderná elektrárna, Američané ji nedostaví bo jim ta firma zbankrotovala, ale platit mužem.

 17. Jan Kowak napsal:

  Do.. pi-či Krtečku & ,snáz TO napíču.. Možu ssi U wás sss
  Skočit..

  .. N maou ??
  Pedofil w.r.

  ps BISko.. len ssráduJem : )))))))))))))

  M

  • Jan Kowak napsal:

   Chybí mi tam l..

   • niSas napsal:

    Pod jakou vlast patří pražáci, nowaku. Furt kolem teho koktáš, nigdo temu nerozumí. Gdyby ti teklo do bot, tak pěkně krasopisně napíšeš svoje potřeby a budeš hledat díru, gde ti na to dají razítko, že se to jako s ostatníma potřebama lidí sečte. Tobě by ty potřeby co tady píšeš asi stejně nigde nezaregistrovali. Tak jen pro pořádek, abys nebyl v klidu. Heh

    • proud napsal:

     Kdyz registrovat potreby,pak VSECHNY bez rozdilu!Jinak to nema smysl,jednomu registrovat,druhymu ne,to tady mame uz ted.

     • HVzV? napsal:

      Musime všechno nechat na el comandantovi NOWAKOWI alias Kowakowi ,komunisté to taky tak dělaji nechávaji všechno na přecedovi a přece se jim to tam toči!

    • Jan Kowak napsal:

     Já chcu Kulownici.. na prouda & ty hejbací Smajlíky
     .. ja-ko má .lak na welikym Seweru !!

     ww wokamži-tě..

 18. Jan Kowak napsal:

  .. jo Sasíne Eště ssem ti chtěl napsat , ale sem TO
  Zapoměl o.i.
  Naďmároš

  ww wšim-ly sste si ROBOTI jag sem zatočil s tim trollem č.23 ??

  .. Asi ja-ko Wēmola : ))

  ps : oute – gdesi !??

  Čakám před BANKOU..

  M

 19. proud napsal:

  Apropo,“nasi vlast“? Kde je ta „nase vlast“? Protoze „vlast“ tedy nam „vlastni“……neexistuje,dokud nebude jakou ma bejt,aby si nazev „vlast“ zaslouzila! Ovsem to si tu NASI,nikoliv „zastupitelu“ co se chovaj jako vlastnici soukromyho vlastnictvi,tedy diktatori,musime nejdriv vzit zpatky a vybudovat! O spravnejch ceskejch vyrazech jako „hybridni“ ani nemluvim………….

  • Jana napsal:

   Proude, ty tomu věříš? :)
   Že byl Napoleon korunován potmě a chrám osvětlovala energie z atmosféry – ze špičaté věžičky na střeše?

   • Jana napsal:

    Oprava – korunován v noci.

   • proud napsal:

    Je duvod neverit? O tom ze je kolem nas spousta energie a je ji i plnej vesmir,nebo co to kolem je,se se mnou asi hadat nebudes? Jen si ji neumime vzit,respektive se domnivam ze umime ale nesmime aby se mohli okradat lidi.;-)

    • proud napsal:

     Zacni se tim zabejvat a svete div se,najdes i prakticky DUKAZY!

    • Jan Kowak napsal:

     .. á ty pag /čár-ka/ ke-rý pro progra-

     J
     J
     Jo ..rezig.nujï kk k píwům & poma-li nám
     .. Sféry atď TO zas neumim

     Kurwa ROBOTI já SA kwů-li Mrožowi & pp !
     .. Učim po Maďarsku .. a nic ; )

     A asi to neumim prodat či , čo ??

     ps : ssom TM postawwil Slowenský grad a ta-ky Slowan.Ský a co-sy .. Replay co-sy..

     Sasíne.. kurwa – poš-li my táky ..ty Powidla w.r. & .lak ta-ky !
     Čackÿ.ho ho prawopis ssu 29 Pitralone ?

     Su El komandantem !!!

     Michala

 20. proud napsal:

  Kolik jeste komisi musej zalozit a kolik kresel vymyslet aby ty nama placeny miliony na vejplatach pro ktery si sami sobe hlasujou dostali domu????!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!