Současné demokratické elity, obchod se vzduchem a zatmění slunce

eclipseJak zajistit vítězství správných stran a správných politiků v liberálně demokratických volbách? Zavedením intelektuálního volebního censu. Zatmění Slunce a zatmění rozumu jako dějinami prověřené návody. Mezi nebeskými a pozemskými jevy je důležitá souvislost. Zatmění Slunce od pradávna používali kněží, aby nevzdělaným lidem zatměli rozum, kdyby je lid poslouchat nechtěl a zpupně se domníval, že má rozum svůj vlastní.

Kněží v Babylonu i Egyptě pohyby nebeských těles znali, protože na jejich pozorování čas měli, na rozdíl od poddaných, kteří museli pracovat. Kněží proto věděli dopředu, kdy k zatmění Slunce nebo Měsíce dojde a jeho předvídáním lidu dávali najevo, že nebeská tělesa ovládají. Naposledy toho fígle s pohrůžkou zatmění Slunce použil Kolumbus na Kubě a domorodci se tak vyděsili, že požadované potraviny Španělům zadarmo  nanosili.

Naše současné globální i lokální elity a jejich kněží, kteří si v moderní době říkají vědci, také rádi předstírají, že přírodní procesy znají a budeme-li je poslouchat, budou je k prospěchu lidu nevzdělaného řídit. Ano, už dlouho to umí elity, od dob Babylonu či starého Egypta, kdy vše ovládaly magií, nebo z časů, kdy vládly díky znalosti vědeckého komunismu nebo i podobně vědeckého zabezpečení trvale udržitelného života, kterým se prý řídí současný demokraticky kapitalismus. Elity vždy uměly poroučet Slunci a Měsíci protože jejich kněží a nyní tak zvaní vědci to zvládají po celá tisíciletí.

S teplem a zimou, resp. s větrem a deštěm je to horší, ale sociální ekologové i ostatní sociální vědci a ochránci přírody to prý zvládnou. Chce to jen víc peněz, a politici to s jejich pomocí budou řídit, globálně i lokálně. Dávejte peníze sociálním ekologům i sociálním vědcům a hlasy ve volbách správným politikům, tak jako dávali v Babylonu a Egyptě kněžím a na Kubě Kolumbovi a nyní díky kvótám na kysličník uhličitý, ochráncům přírody ať už z OSN či EU.

Obchod se vzduchem je však stejně funkční jako býval obchod s odpustky ve středověku. A stejně drahý. Díky odpustkům však máme katedrály. Díky obchodu se vzduchem, tedy kvótami pro kysličník uhličitý, máme solárními panely znehodnocenou půdu a krajinu zohyzděnou drahými větráky. Posloucháme a  volíme politiky, kteří poznáním přírodních i sociálních procesů prý disponují.

Vzpomeňme si na mladou doktorku sociálních věd. Byla v našem Parlamentu za Zelené a k prosazení solární energie velmi přispěla. Nevěděla sice ani co je biomasa, jak se mladé zelené doktorce od té doby přezdívá, ale vzdělání jí nescházelo. Spolehlivou a levnou elektřinu i díky takto vzdělané doktorce máme. Biomasa jsme my všichni lidé. Staří i mladí, vzdělaní i hloupí, milá doktorko. Nejen mrkev.

Nejde však jen o mladé znalce přírody, ale i o mladé vzdělané znalce informačních technologií. Jeden inženýr, který byl rovněž do Parlamentu zvolen,  prohlásil, ze o šíření fejků internetem věděl svoje už Masaryk.  Ten s tím nic neudělal. Třeba však Piráti, které tento mladý vzdělanec reprezentuje, s tím něco provedou. Mnozí Piráty volili, protože se domnívali, ze díky sklonům k anarchismu budou bránit svobodu slova. Piráti nám nějaký informační filtr na fejky zkonstruují, vzdělání na to mají, jak je vidno. Přispějí tak k informatizaci naší společnosti, jak si od nich sliboval president Miloš Zeman i premiér Andrej Babiš.

Dennodenně nevzdělaným a většinou prý starým lidem údajné elity národa, především naši mladí a vzdělaní všech pohlaví spílají, že špatně volili, protože volili Miloše či Andreje. I mnozí starší se připojili, asi aby je ti mladí rádi měli a vážili si jich. Voliči jsou prostě hloupí a věcem nerozumí zní korektním éterem. Snad jsou takoví, že do divadla nechodí, jak si postěžoval jeden divadelní principál, který kvůli jejich notorické absenci zkrachoval. Výše uvedené příklady doktorky a inženýra nechť jsou nám vzorem, jak má správně zvolený politik a jeho strana vypadat. Mladým uvědomělým elitám, patří budoucnost, tak jako jim patřila i po Vítězném únoru. Mládí vpřed, znělo heslo doby.

Když sledujeme prosazené inkluzivní vzdělání, můžeme jen opakovat konverzaci ze seriálu Simpsonovi: „Děti, učte se, ve vzdělaní je vaše budoucnost“, říká ředitel školy. „Vždyť víš, že tyhle děti žádnou budoucnost nemají“, šeptá mu jeho zástupkyně. „Však my jim také žádné vzdělání nedáváme“, tiše konstatuje ředitel. Tolik k intelektuální úrovni mladých i našeho inkluzivního školství. Simpsonovi jsou americký seriál. Co lze vyslovit v USA o realitě, snad lze citovat i v naší české kotlině.

Z neustále opakovaného tvrzení korektních a pravdivých médii o hlouposti voličů, kteří volí všelijaké Miloše, Andreje či dokonce Tomie, mám dojem, že naše liberální demokracie směřuje k prosazení jakéhosi volebního intelektuálního censu. Tak jako byl kdysi volební census majetkový za císaře pána. Nemáš žádný majetek? Nemůžeš k volbám, protože neumíš hospodařit. Nemáš diplom z žádné z mnoha vysokých škol, zvláště nestátních, nemůžeš k volbám. Neumíš správně volit správné politiky. Kdybys měl aspoň plzeňská práva, dotáhl bys to i na ministra vnitra.

Pustí-li vás, nevzdělance, ještě k volbám, nevěřte elitám, že zatmění Slunce potrvá věčně, nezasáhnou – li. Nevěřte jim ani když vám budou hrozit katastrofou způsobenou šířením fejků.  Nevyhyneme, stoupne li teplota o pár tisícin stupně Celsia, protože ovce ještě nemají  přidělané lapače bzdin. Vždyť letadla nám nad hlavou spalují a rozptyluji miliony tun neobnovitelné suroviny a ochránce trvale udržitelného života to neděsí, lítají na své globální klimatické konference také. Naše společnost se nerozpadne, budete-li číst na internetu jakékoliv nesmysly, když přežijete i vysílání TV  z Kavčích hor. Hlídejte si však, aby  vám nezatemnili váš zdravý rozum, jako babylonští mágové a jejich následníci.

Pokud jde o liberální demokracii, což je korektní název pro elitokracii dle uvedeného „volebního intelektuálního censu“, ta nám blahobyt pro budoucnost nezajistí. Domníváte se snad, že vzdělanci z vysokých škol, které budou mít úroveň školy v Bradavicích z knih a filmů pro děti, mládež i dospělé od paní Rowlingové, něco zvládnou? Neboť to budou umět s čarodějnou hůlkou a vy mudlové jen budete zírat, jak vše čím dál lépe funguje? Na Zemi i na nebi, neboť na jiné planety a do jiných světů budeme putovat díky jejich znalostem brzo, jen co vše kolem sebe pod jejich osvíceným vedením vybydlíme.eclipse
21 Komentářů k Současné demokratické elity, obchod se vzduchem a zatmění slunce

 1. Josef Švejk napsal:

  Neučte se, život Vás naučí!
  Světlé zítřky nikdy nebudou, neboť kdykoliv se probudíte bude dnes. Naučte se jen pěstovat brambory, aby Vám nevyhládlo až zavřou markety.

  • HVzV? napsal:

   NAŠE PRÝ DEMOKRATICKÉ ELITY SE DĚLAJI HLOUPÉ A PRÝ NECHÁPOU

   co je nám lidovým komentátorům stále jasnějši.
   Občanům voličům jsou jednoduše zlým a zmanipulovaným tiskem a TV ukradeny hlasy a je docela možné,že takovým způsobem demolované volby nemusi vůbec platit.

   O TÉTO PŘIČINĚ KRACHU ČR ODMÍTAJI PRÝ ELITY PSÁT-BOJI SE a krmi nás zbytečnými články,kde chybi jakýkoli náznak řešeni!

   Druhým jistici překážkou je to,že námi zvoleni PRÝ ZÁSTUPCI nemohou vůbec nikoho kromě své verchušky zastupovat sotva kviknou ve prospěch občanů,kterí je zvolili a začinaji už mit prvni požadavky leti vyhozeni prázdným prostorem přimo na prcak a jejich prebendy jsou jim odebrány.

   TO JE TŘEBA ŘEŠIT, DRAHÉ PRÝ ELITY,KTERÉ JAK JE VIDĚT ASI vůbec NEEXISTUJI!

 2. .lak napsal:

  Poslouchejte že vy nechcete chápat že v usociopatátech se mají dobře kovaní. :-D A nedělejte kozi jako obdaření.

 3. niSas napsal:

  Člověk, né debil, potřebuje k svobodnému životu vlastní podíl na neprodejné půdě po svých předcích. Pak potřebuje mít kontrolu nad veřejným prostorem, kerý řídí svým jedním podílem na rozhodování společně s ostatními podílníky po předcích, jmenovitě vypsáním svých kon-krétních potřeb, a bere zato jeden rovný podíl z rozpočtu. Esli za ním přinde hvězdář, ať zaplatí za dalekohled, kerým se bude koukat nahvězdy nebo za ním přinde kokot, kerý mu bude chtít překožkovat děti nebo za ním přinde další vyžírka, že mu bude na ten jeho podíl z rozpočtu dohlížet v nějakých sněmech, či radách a že za něj bude podepisovat všechno svinstvo, keré mu bude tajit a že za to všechno si vezmou jen všechno co má, tak má svaté právo je zkopnout ze schodů.Chybí jen ten za-kon. Heh

  • proud napsal:

   S tim se da souhlasit,ovsem az po vysvetleni co je ten podil a co je vlastnictvi a po vyreseni onoho spolurozhodovani.Trvam na tom,ze vlast je cela moje a stejne jako moje je kazdyho z nas,nikoliv dilem,ale cela.S dilama jako domovem a mistem pro konicky a soukromi souhlasim,ale to se vzajemne nebije.

  • John_Pitralon napsal:

   Nic nového pod sluncem. Centrální banka stimuluje emisemi chazar hajzl-papíru rozvoj společnosti. O emisích a současně i o dluhu rozhoduje nezávislá bankovní rada. Na základě čeho „nezávislá“ bankovní rada vše řídí? Podle toho jakou nohou vylezli z postele, jestli jsou nezávislí?

   Všechny pohyby trhu řídí numerický spočitatelný zisk – imaginární záležitost kterou lidé generují pro židovstvo jako trubky a která se pak ukládá do švýcarských bank, nebo prostě někam jinam třeba na druhý konec planety – ve formě nicneříkajícíh čísel.

   Lidé bezvědomě generují protihodnotu vůči tomuto papíru zvanému „peníze“, vysilují se prací pro židokorporát a míří až někam za hranice svých možností, kde budou po zásluze jednou nakopáni do zadku a ponecháni s vymytým mozkem. Doktor nemůže udělat nic. Jen vykáže formální činnost.

   Tisk židopapíru bude dál podněcovat lumpárny, pojebané nápady vypečených soukromých podnikatelů, rozmary nenažranců a konzumně zaměřených debilů.

   Rozbují se neregulované „soukromé podnikání“, kde fungují „privátní“ společnosti s tisíci zaměstnanci. Státy a rodiny si půjčují na svůj provoz a rozvoj u soukromých bank. Parlamenty vesele vydávají dluhopisy, ale kdo je bude jednou splácet.

   Trh, burza, velké finance se rozlézají jako mor. Mor jde z finančního sektoru, militárního a mediální korporátu. Všechna ta pakáž, která podniká se životy lidí.

   Jen mechanismus. Ale nikde žádný hmatatelný podíl člověka. Ten sice ve finále také užívá svůj zděděný podíl (když si pravidelně kupuje v sámošce chleba z hybridní pšenice), jenže vše musí protéct přes mechanismus židopapíru.

   Prostě židoráj.
   Jak nemáš cit pro toho druhýho, tak jde civilizace do hajzlu.

   • proud napsal:

    „Parlamenty vesele vydávají dluhopisy, ale kdo je bude jednou splácet.“…………nikdo!Je to game(hra)ktera dokud bude vynaset prave ted,nebude ukoncena,skonci ji az kompletni nesplaceni,ale to by se musely zrusit prachy a obchodovani,oboji mimochodem drahy samo o sobe,a k nicemu!

    • John_Pitralon napsal:

     Právě, nikdo to v tom bordelu splácet nebude a honba za fatamorgánou „zisku“ skončí rabováním a demolicí měst…

     Města zločinu 3 Detroit dokument CZ 2017
     https://www.youtube.com/watch?v=7wBZH_SyYx4

     • niSas napsal:

      Už sme slyšeli mnohokrát, že pořádnej Slovanskéj kabát, nejlépe z medvědí kůže je lepčí než Harpakundechujcká košile, tralalajka. A ti blboni se jí drží jako vo život. A největší blboni ze všech prodají aji svojeho tatu a svojí mámu jen za nášivku, přišitou na tuctovej sekáč.

   • HVzV? napsal:

    ČNB ZABUNKROVALA 2 000 000 000 000 ŽABEK CO UKRADLA

    ovčanům ČR a čekaji tam až se na ně zapomene,aby sanovaly ejmericky dluh jako náš ČR podil NA JEJICH ZADLUŽENI.
    Gojimové se mohou těšit na dobu,kdy se sami nauči zacházet s penězi a začnou krást sami.
    Pak přestanou jen popisovat bezmocně situaci,ale začnou se veselit a chechtat,neni liž pravda?

    • HVzV? napsal:

     Je tu nějaký nápad jak to zabudovat do Národniho programu pro potěšeni našich dušiček?

     • John_Pitralon napsal:

      Národní program by měl obsahovat něco o tom, že i věci, které nemají směnnou hodnotu, mají hodnotu. Třeba celé spektrum zdraví, což sice všichni naoko uznávaj, ale za rohem se tomu mocipáni smějou až se plácají do kolen. Protože se nedá jednoduše numericky napočítat do účetních výkazů a grafů proti tržbám a HDP, tak se ignoruje a zanedbává.

    • Lukaš napsal:

     HVzV?
     Asi to měla ČNB nařízeno,co nejdřív splatit dluh,USA nemá dolary na chod státu.

     • HVzV? napsal:

      JEŠTĚ TO NEPŘEVEDLI TRAMPOVI TO MUSI POVOLIT KONGRES

      to jeho dalši proraženi stropu dluhu,on to chce udělat naráz později a platit budou muset VŠICHNI EVROPANI a naráz.
      Sliboval to už dávno,že splati ten trilionovy dluh a to,že neustále připominá,že EU mu dluži PLNO ŽABEK je pro to maskirovka.
      ČNB to vi ti lupiči,jen se podivejte,že se všichni třesou ve vládě,aby už se na ty 2 000 000 000 000 zapomnělo!

 4. Karel K. napsal:

  Премьера: «Три дня жизни для победы». Документальный фильм News Front

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

  • hel napsal:

   strašný, trpím s nimi, jsem tam s nimi celou duší, bolí mě jejich úrazy, protože jsem asi ještě stále člověk…

   • proud napsal:

    Netrpim s nima,snazim se jim „naposilat“ tolik Sily,kolik jen jde,potrebujou posilovat egregor vitezstvi………..

 5. Rocco napsal:

  Senátor Tomáš Goláň (SENÁTOR21): Babiš uplácel, teď se bojí. Mám důkazy podvodů a podám několik trestních oznámení, zabalí to

  Andrej Babiš jako Darth Vader a Agrofert temná strana síly. Senátor a daňový poradce Tomáš Goláň vidí v českém premiérovi zlo a chce na něj tlačit.

  Goláň říká, že jeho klient, který údajně pro Babiše dělal interiéry Čapího hnízdo, s premiérem právě na farmě u Olbramovic mluvil otevřeně o tom, že Babiš chce pro sebe získat zakázky a dotace. Šéf hnutí ANO měl zmínit, že mu v tomto vadí demokratické střídání vlád. Goláň má pro uplácení politiků jen nepřímé důkazy, myslí ale, že fungovalo se všemi stranami.

  Goláň tvrdí, že Babiš je největší podvodník a nejzkorumpovanější politik. Pro podvody má už důkazy přímé. Třeba firmu Profrost prodal podle něj Babiš záměrně pod cenou a šlo o daňový únik. Chce podat několik trestních oznámení. Doslova říká, že kolik kauz bude žalovatelných, tolik trestních oznámení podá. Třeba i kvůli reklamě v kauze Čapí hnízdo.

  Senátor se pozastavuje nad činností policie. Za tím, že se zastavilo stíhání korunových dluhopisů, byl podle něj politický tlak. Bojí se, že by mohlo být účelově zastaveno taky Babišovo stíhání v kauze Čapí hnízdo. Tam by údajně mohlo sehrát roli státní zastupitelství a vrchní žalobkyně Lenka Bradáčová.

  https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/91673/golan-babis-uplacel-ted-se-boji-mam-dukazy-podvodu-a-podam-nekolik-trestnich-oznameni-zabali-to.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!