Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 03.12.2018

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Proč stále v Rusku nezačala občanská válka/Majdan z pohledu teorie řízení, i když toto nebezpečí stále trvá, jak průjezd ukrajinských lodí pod Kerčským mostem a jejich zadržení testovaly připravenost Ruska na občanskou válku, proč se na summitu G20 v Argentině nesetkal Trump s Putinem, proč Merkelová měla zpoždění a proč tam Macrona místo oficiální delegace vítal pracovník ve žluté vestě, proč je evropská státní elita podřízena americké státní elitě a proč nepředstavuje žádné nebezpečí pro globalisty během oslabování role USA nad světem, a další.
12 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 03.12.2018

 1. niSas napsal:

  A proč se s mordechujcama každá posraná vláda kamarádí? Proč každej panskej rezident chodí s harpakundechajcama na pivo? Proč eště stále nevíme gdo a gde sídlí GP, nějaké IČ a DIČ kua?

  • proud napsal:

   Protoze nas tyhle picoviny nemusej vubec zajimat,ani kdo to je,ani kde bydli,nebo kde je k sehnani,to je vec co nas jen odvadi od toho udelat co je treba,sebrat mu jeho moc a moci nastroje.Bez toho je v riti at je to kdo a kde chce…….ale to my neee,nas zajima jakou ma tlamu a ci je,jako by na tom zalezelo vic,nez sebrat moc vsem a nechat ji vetsine.

   • proud napsal:

    Takze nas vic zajimaj drby a kydy,nez samotna prace.

   • niSas napsal:

    Gdysi se hrála taková partyzánská hra. Běž do lesa, najdi pod šutrem papírek a dovíš se kam máš jít dál. Tys to evidentně nigdy nepotřeboval, páč si byl dycky poslední a museli tě hledat. Muheeeeee

    • proud napsal:

     Pravda,ja nikoho hledat nepotreboval,neni nad to bejt samostatnej a nezavislej……….

     • .lak napsal:

      A proto úlyjka, drtace, my granti. :-)

      Spíš se zabývejte tím do jaké jámy vás dostali a sebrali žebřík. Psáno na zvědavec ale vrazím to i sem.
      Nad čím bádáte, koloniální kondominium. A věřte tomu že pokud by se dostavěl temelín tak v roce 2000 by byli mzdy 70 000 nepoměrně tvrdší měny a důchod ve 40. aby nebyla nezaměstnanost. Tedy bez pozvratu utahovačů opasků na blahobyt s hledáním dna od kterého se nejlépe odráží ale pochybuji že někdo pokud ho viděl přežil 3? rok v rozvojové zemi za mrzké mzdy. Takhle budete dělat kromě západních hodnot tvrdého jádra na arábii, afriku a ti tom roce narození do 73. let. V 89. kdyby nevyhulili východní blok tak do půl roku materiálově a energeticky šli na párek. Definitivně, vždyť jenom outsorsují. Ale i předtím měli majstrštyk s ruskem za yeltzyna s nim pozvanou americkou administrativou kdy škody vyčíslili na dvaapůlnásobek WW2. Tohle je ve školách neučí tak budou dělat do sta. Mimochodem idiotizace automatizací 4. generace znamená pouze to že laciný přívěšek drahých CNC je obludně šikanován úžery a nikdy nebude pádlovat dost rychle a silně, nehledě vylágrovaných strhaných krumplů mamony normovačů na nejzažší mez fiktivní odolnosti mašin za které budou naprosto nevybíravě pracovníky likvidovat jako zbídačelé cvoky. A samo se to neudělá bez otročených naprosto neslýchaně exoty kdy upíři jsou proti nim andělé a vraťte se z obláčků na zem neviditelných rukou trhu.

  • Maroš napsal:

   Nový Zéland… Náhradná destinácia v budúcnosti – Altaj!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!