Nová kniha: Nikolaj Viktorovič Starikov – Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina

101-book-sm2Kniha sleduje Hitlerovu cestu od okamžiku jeho objevení se na politické scéně až do osudového útoku na Sovětský svaz. Jsou v ní vyjmenována jména osobností, jakož i události, které už většinou znáte, jenže tato kniha je cenná výkladem jejich návazností. Nabídnutou optikou vidíme Hitlerovu kariéru jako jakýsi politický curling. Stanete se svědky neuvěřitelného a téměř nekonečného řetězce “náhod”, které vždy v potřebný okamžik připletly jednotlivé politické příležitosti a pomocníky k jejich realizaci Hitlerovi pod nohy. Zjistíte, že prakticky každému zásadnímu pokroku jeho NSDAP předcházela změna zahraničněpolitické situace ve světě, většinou v Sovětském svazu.

Ze stránek nabízené knihy se naučíte vnímat Velkou říjnovou socialistickou revoluci jako nezvládnutý investiční projekt. Rozpomenete se na strastiplný hospodářský vývoj Výmarské republiky a osvojíte si metodu zvládnutí hospodářské krize během několika dní. Seznámíte se s Hitlerovým prvním kurátorem a spoluautorem jeho slavného eposu. Naučíte se anektovat cizí území bez navazujících sankcí. Pochopíte logiku výběrů dějišť olympiád tehdy i dnes. Dovíte se, jak tomu bylo s Křišťálovou nocí a válkou ve Španělsku. Bude Vám nabídnut odlišný výklad mnichovských událostí i vzniku samostatného Slovenského štátu, než jsou ty, na které jste zvyklí. Dostane se vám objasnění, proč Francie podlehla tak rychle a proč v Anglii hitlerovci bombardovali civilní cíle a nikoliv ty vojenské.

Kniha je nejen úchvatné čtení. Je to učebnice geopolitické logiky. Odmyslíte-li si uvedená jména a data, kniha se promění na metodologickou příručku k pochopení logiky ostatních světových konfliktů. I těch co teprve přijdou…

Počet stran: 368
Dostupnost: SKLADEM, IHNED K ODESLÁNÍ NEBO K OSOBNÍMU ODBĚRU

Ukázka z knihy ke stažení

Cena výtisku:  350,-  Kč vč. DPH 10%  (poštovné zdarma při osobním odběru)

Kniha k zakoupení: https://www.zakazanevzdelani.cz/
31 Komentářů k Nová kniha: Nikolaj Viktorovič Starikov – Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina

 1. petr napsal:

  Mnohem zajímavější by byla kniha "Kdo přinutil Hitlera napadnout Británii, která ho stvořila, zafinancovala i vyzbrojila"

  Ale taková kniha by zřejmě zmizela dřív než by se dostala do tiskárny, a to včetně jejího autora.

  • Paul Durham napsal:

   směšná naivko, téměř všechny info si můžete dnes dohledat ( díky svobodě slova v usa ) a co na to lidské zdroje se svými mozky IQ negrů z konga ? h o v n o

   • petr napsal:

    No tak sem s tím, chytrolíne. Zatím jsi se moc nepředvedl, jen plácání do větru.

    Já zatím neobjevil SKUTEČNÝ důvod proč se Hitler vrhnul do sebevražedného boje na dvou frontách. Původně blábolil o tom jak by bylo super se s Británií skámošit. A Stalin by se taky radši dohodl než by riskoval miliony mrtvých, vždyť jejich společný nepřítel byl za kanálem.

    Takže Hitler byl buď pitomec kterému to nedocházelo a nebo neměl na výběr. Ale na druhou stranu mu došlo co je Británie zač. A to je divné.

    • Boris napsal:

     odpoveď je Churchil a jeho neochota dohodnúť mier s Hitlerom

    • Forever Slav napsal:

     petr

     Je to prosté milý Watsone - Hitler vůbec nechtěl vést válku s Británií a Francií. A vlastně ani s Polskem (se kterým byla Třetí říše defacto spojenec - do doby, než zemřel Pilsudský a k moci se dostaly radikální nacionalistické šovinistické proti-německé síly, které měly v plánu zaútočit a dobýt Německo - s posvěcením Británie a Francie, které do tohoto aktu před 1. zářím Polsko tlačily a vmanipulovaly jej do této situace).

     Jedinou válku, kterou považoval Hitler za nevyhnutelnou, byla válka s SSSR a Stalinem, Hitlerovým bolševickým nepřítelem na život a na smrt.

     Vaše pohádky o "mírumilovném SSSR" jsou vskutku úsměvné. Kdopak napadl Finsko, Pobaltí a Polsko?! Kdo podporoval bolševickou revoluci ve Špabělsku (viz občanská válka ve Španělsku 1936-1939)?! Stalin a sovětští bolševici měli v plánu dobýt a ovládnout Evropu. Ač Hitler nebyl svatý, je nezpochybnitelné, že on defacto zachránil Evropu před totální bolševizací - bolševismus se zastavil nakonec jen ve východní Evropě.

     • petr napsal:

      1) finové se z velké části paktovali s nácky a vraždili svoje odpůrce, rozhodně to nebylo žádné neutrální švýcarsko, spíš taková skandinávská Vichy

      2) poláci byli vždy kokoti co nevědomě dělali užitečné idioty západním anglosionistům, jen se koukněte co dělají dnes
      A tehdy si stalinistické rusko jen bralo zpět území o které ho poláci připravili v 1.světové za spolupráce 5.kolony trockistů
      Podobně jako chtěl Jelcin rozdávat japoncům Kurily a další ostrovy

      3) pobaltí bylo vždycky válečným územím mezi ruskem a polskem, koukněte se co se tam děje dnes pod taktovkou NATO. Myslím že oni by byli mnohem spokojenější pod SSSR, přinejmenším jejich národy nevymíraly jako dnes

      • Forever Slav napsal:

       petr

       1) Finsko bylo sice autoritářský stát, ale ne totalitní stát, který vyhladil desítky milionů lidí, jako Stalinův SSSR.
       A ne Finové, ale Sověti masivně vraždili - Finové byli jedni z řady obětí komunistického Sovětského svazu.

       Právě sovětská agrese nahnala Finsko do náruče Hitlerovy Třetí říše. Sovětská agrese, založená na Stalinově sovětské dobyvačné politice a vývozu komunistické revoluce (dle vaší logiky tedy byl Stalin zjevně "trockista" ;-) ). Agrese, založená na operaci pod falešnou vlajkou (viz sovětský zinscenovaný "finský útok" na jednu sovětskou vesnici). Kdyby bylo po vůli Stalina, Finsko by bylo dobyto Sovětským svazem. A celá Evropa též.

       PS: Finský národní vůdce Mannerheim právě že prosazoval politiku neutrality - obdobně, jako generál Franco ve Španělsku. Jeho dočasné spojenectví s Hitlerem byl pouze pragmatický tah. I po Hitlerově porážce se zasadil o neutralitu Finska.

       2) Tohle zkrátka neomluvíte. Byla to imperialistická agrese proti suverénnímu státu - s cílem ne osvobodit, ale zotročit. Dle vaší logiky by tedy Rakousko mělo právo zabrat území Československa, jelikož to kdysi Rakousku patřilo, že?

       3) To samé, jako v případě Polska - akt sovětské imperialistické agrese. Akt zrůdné bolševizace. Já vám velmi rád připomenu, jak takové "sovětské osvobození vypadalo:

       Rudá armáda znásilnila miliony žen (mladé i staré ženy a dokonce i děti či mrtvé ženy) ve východní Evropě. V Německu až 1 000 000-2 000 000 žen, v Polsku 200 000 žen, v Maďarsku 200 000 žen. Řada mužů, kteří se pokoušeli své ženy bránit, byli zastřeleni.
       A sovětská NKVD odvlekla sta tisíce občanů z východní Evropy do SSSR – do sovětských gulagů a věznic.
       Jen v Československu NKVD odvlekla až desetitisíce našich občanů, dokonce řadu lidí z ruské emigrace. Většinu z nich už nikdo nikdy nespatřil.
       A SSSR “osvobozeným” zemím sebral nezávislost. 

      • Forever Slav napsal:

       petr

       Btw. nejen Jelcin, ale i neo-bolševik a vlastizrádce Putin, který za jidášských třicet stříbrných zradil Rusko a ruský národ, vydal Sibiř komunistické ČLR. Možná nakonec vydá i ty Kurily Japonsku.

     • Mira napsal:

      Mas plnou pravdu Adolf chtel Mir ale Churchill nikdy nechtel , jeho zitat : ja neman nic proti Hitlerovi ale Nemce musime vyhladit !! A tech 6 milionu Zidu tery mel nahnat do plynu je take lez , v tomto videu uz se pise ze v Rusku zahynulo na hlad a mor 6 milionu Zidu . Od roku 1915 az do 1938 a to nekolikrat za tu dobu a to nebyla 2 svetova valka , tech Zidu nikdy tolik nebylo

 2. Petr C napsal:

  Petr - Stalin by se take dohodl - pokud vim Stalin se spis chtel dohodnout s Anglii proti Hitlerovi, jenze ta to odmitla. Anglie se spis mela zajem kamaradit s Hitlerem nez Stalinem.
  http://onthesquid.com/2010/07/hitlers-secret-visit-to-england/
  Muj nazor je to ze druha svetova byla pripravena a vypukla ve jmenu velkeho Izraele. Staci se podivat na vyvoj po valce. Zide v Evrope se dost asimilovali a zrovna nesnili o velkem Izraeli, bylo je treba postrcit. Vse co se deje je naplanovano, pripraveno a provadeno. Jedine kdy se neco vykoleji je v dobe kdy se planovaci poskudli mezi sebou. Jenze to vse se my figurky muzeme jen domnivat.

  • petr napsal:

   Vcelku souhlasím. Jen si myslím že vznik izrahelle je jen jeden z kolaterálních benefitů WW2. Stejně jako získání dalších zdrojů ropy bylo kolaterálním benefitem rozbombardování Lybie jako koridoru pro úprk afričanů do Evropy. Kadáfí to věděl, jen si bláhově myslel že evropské elity mají svobodnou vůli a nejsou jen loutky v rukou USA které na rozkaz klidně zahubí vlastní národ. Což by Kadáfí svým lidem nikdy neudělal a tak si to ani nedokázal představit.

   Nehledě na to že Izrahell je peklo i pro samotné židy, komu zbyl poslední zbytek nezfanatizovaného zdravého rozumu, ten odtud dávno prchnul jinam. Ani ne nutně dojit gojimy, ale třeba jen podnikat, hlavně pryč z té země zfanatizovaných pošuků.

   Mě dává smysl ruská verze, že vše nejméně od Napoleona směřuje jen ke zničení Ruska. Proč každá velká válka končí sebevražedným tažením na Moskvu kde si nakonec vyláme zuby sebelepší vojevůdce?

   • proud napsal:

    Znicit Rusko nechce nikdo,podmanit si ho uz chteji vsichni zkurvysini. Znicit Rusko by znamenalo prijit o nepritele,na tom stoji celej system,kterej by se bez nepritele rozlozil zevnitr,protoze zkousky s nepritelem z kosmu jim nevysly,nikdo je nebere vazne,zato existujici Rusko spousty naprostejch debilu vazne berou.

    • petr napsal:

     Když uděláš z celé planety open-air koncentrák na bázi čínského sociálního kreditu, tak už před mukly nemusíš hrát to divadlo na vnějšího nepřítele, muklové drží hubu a šoupou nohama protože nechtějí snížit svůj kredit na úroveň kdy si ani nekoupí jízdenku na vlak

     • proud napsal:

      I tak by to mozna slo,ale pak se uz nemas na koho vymlouvat a za kym se schovavat,nemyslim si ze by parazit dokazal bejt az takovej "machr"............

      • Petr C napsal:

       Proude, mocni si vzdy nepritele najdou. Zniceni Ruska je v planu. Chteji ho rozporcovat a tim oslabit a znicit. Vymlouvat se v dnesni dobe ani nepotrebuji, tak jak napsal Petr.
       Prave naopak znicenim Ruska by se zbavili nepritele a mohli by se zamerit na urychlene zotroceni zbytku lidstva.

       • proud napsal:

        Kdyz myslis................ale tim by sami zacli menit system kterej tak dlouho budovali.

       • proud napsal:

        A v kterym jim vlastne nic nechybi,kdyz vsechno ovladaj a hlavne znaji se zavrenejma ocima,pro ne predvidatelny optimum.

        • Petr C napsal:

         Materialne jim nic nechybi. Jenze s jidlem roste chut. Navic jim dochazi ze lidem se otviraji oci. Plus svet zacina byt prelidnen. Je potreba snizit populaci. Tech faktoru je vice. Chudi lide maji radi fyzicky sport a pro bohate je sport zisk a moc. Valky o tady to se vedly od nepameti. Normalni clovek vi kdy ma dost a ti nejvysi maji a budou mit porad malo.
         Rusko ma tu smulu ze je bohate a populacne slozene z menecennych narodu (pohled agresoru) mezi nez patrime i my Slovane. V praxi je videt ze vychod od Nemecka je porad jen kolonie a v ni moderni otroci. Proto rozbite Rusko by bylo idealni.

  • Forever Slav napsal:

   Petr C

   S tou Británií a Západem celkově v případě Hitlera a 2. světové války se mýlíte.

   Viz co jsem uvedl už jinde:
   "Už jen sám fakt, že Západ vydal Stalinovi bez mrknutí oka východní Evropu, dodával SSSR během války materiální a vojenskou podporu, bez které by SSSR Hitlera neporazil, a vydal vlasovce aj. ruské antikomunistické síly do rukou bolševiků a zabránil americkému generálovi Georgeovi Pattonovi učinit vojenské tažení proti SSSR a osvobození východní Evropy a Ruska od komunismu (hned po 8. květnu), je více než výmluvný."

 3. niSas napsal:

  Gdyž se to správně podá, vypadá to, že Hitler chtěl jen vykopat židlokavárnu z Evropy. a korát není jasný gdo ho za to platil. No a nakonec to skončí u hodného policajta, kerej se střídá se zlejm policajtem. A my blboni nesmíme vědětgdo to dělá. Jeden kokot říká, že sme pod řízení gépé, druhej kokot říká, že to máme za trest od nějaké židlovické konfederace a že tomu brání jako banderovští židlokavárníci keří tvrdí, že musíš chápat vícepatrové řízení. Takže to sou všichni kromě našich synů a dcer od naší mámy. Zeptejte se posledního vidláka jak se zbavit "plevele". čili něčeho co naroste na místě gde chcete mít něco úplně jinýho. Zdravím kokoty a mordechujce z bitkojstánu zvlášť. Muheeeeee

  • Forever Slav napsal:

   John_Pitralon

   Trochu to má pár háčků:

   1) Židé sami od r. 1918 pevně Německo ovládali. Nepotřebovali financovat někoho dalšího, aby jim vydobyl nadvládu nad Německem.

   2) Na seznamu firem, které údajně financovaly Hitlera, není nikdo, kdo by byl součástí židovského spiknutí.
   Židé naopak hromadně německé zboží a obchod od r. 1933 systematicky bojkotovali. Kvůli tomu málem došlo k likvidaci německé ekonomiky.

   Sám Západ také štval a vmanipoloval Polsko proti Hitlerovi. Kdyby nedošlo k Hitlerově invazi do Polska, Polsko by zaútočilo na Německo (se souhlasem a posvěcením Západu). Výmluvný je také fakt, že se Západ raději spojil se Stalinem, než s Hitlerem. Raději vydal půlku Evropy Sovětskému svazu, než by vydali Rusko a východní Evropu německému jařmu (což by na druhé straně znamenalo pád bolševismu v Rusku). Dokonce i zastavil George Pattona, který chtěl ten samý rok po porážce Německa vojensky táhnout proti bolševismu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!