Podporoval Západ Hitlera proti Stalinovi?

mohlstalin

Zábor Porýní, anšlus Rakouska, Mnichovská zrada, stejná ignorace smlouvy Polska se Západem ze srpna 1939, Podivná válka… To vše zcela jasně ukazuje, že jisté kruhy na Západě Hitlera potřebovaly a podporovaly (umetaly mu cestu), aby se – vyzbrojen z celé Evropy – obrátil na východ proti Sovětskému svazu.
23 Komentářů k Podporoval Západ Hitlera proti Stalinovi?

 1. Robo napsal:

  Konečne to začína poriadnejšie liezť na povrch.
  Dík!

 2. petr366 napsal:

  Stará věc. Se divím, že to ještě někdo nevěděl. To chtělo velkou dávku ignoranství.

 3. Paul Durham napsal:

  Tuhle se mne zeptal můj pes, proč áda dělal tak kompetentní rozhodnutí ve správný čas jako vrchní velitel wehrmachtu , tak jsem mu řek, ať se zeptá žeryka od vedle, ten ví vše bo studoval vytí na juniverzityofprak

 4. Lukaš napsal:

  Někdo to vysvětloval tak,že první světová,nedopadla podle přání sionistů z USA.Proto se hned pracovalo na další válce,proto i ta podpora Hitlera od bankéřů Rokef,Roschildů,jen dostat Rusko do své moci,zase se to nezdařilo,tak pracují na další válce,co už o ní mluví.jako o chlebu.

  • Forever Slav napsal:

   Lukaš

   Evidentně nevíte o této věci nic.
   K sionistickým dezinformacím výše jsem se už vyjádřil níže.
   Jen dodám:

   Zjevně jste zapomněl na Stalinova židovského-sionistického loutkovodiče v podobě Lazara Kaganoviče. Nebo na Naftalije Frenkela, židovského-bolševického řezníka, který v gulazích zahubil miliony až desítky milionů nejlepších ruských synů a dcer. A co Molotov, ženatý se židovkou?! Nebo Stalinův šéf sovětské propgandy Ilja Erenburg?!

   Co je pravdělodobnější? Stalinův Lazar, nebo Lazarův Stalin? Nejvíce vypovídající o tom celém je mj. také fakt, že Stalin podpořil vznik Izraele.

   A to jsem pominul i informace o tom, že Stalin byl ženatý se setrou Lazara Kaganoviče. Už vám to docvaklo?

 5. Forever Slav napsal:

  Tohle jsou klasické sionistické dezinformace. Právě že naopak Západ se spikl se Stalinem proti Hitlerovi, který těmto oběma stranám téže mince překážel.

  Nebudu dlouze rozebírat jednotlivé dezinformace výše, jen krátce a stručně:

  Už jen sám fakt, že Západ vydal Stalinovi bez mrknutí oka východní Evropu, dodával SSSR během války materiální a vojenskou podporu, bez které by SSSR Hitlera neporazil, a vydal vlasovce aj. ruské antikomunistické síly do rukou bolševiků a zabránil americkému generálovi Georgeovi Pattonovi učinit vojenské tažení proti SSSR a osvobození východní Evropy a Ruska od komunismu (hned po 8. květnu), je více než výmluvný.

  • proud napsal:

   :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))kundi pysk se opet projevil:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • anonym napsal:

   Co čtete za voloviny? Jste jako ti hloupí studenti kterým vymývají mozek.
   Ještě nám vysvětlete jak Stalin donutil Velkou Británii, Francii podepsat Beneše Mnichovskou dohodu. Bez té by Hitler nezaútočil.
   A jak Stalin donutil Francii vykašlat se na Poláky.

   • Forever Slav napsal:

    anonym

    Je to prosté, milý Watsone. Chamberlain si válku nepřál. Nakonec i on byl donucen zavést Británii proti Německu.

    Británie původně neměla vůbec v úmyslu vést přímo válku proti Německu. Jen prostřednictvím svých loutek a užitečných idiotů – Polsko bylo jedním z nich. Kdyby nezaútočil Hitler, jako první by zaútočilo Polsko na Německo (samotná polská přiznání). Hitler ale Polsko předešel. Navíc bylo v plánu, že Sovětský svaz dobyje celou Evropu. Proto se západní Spojenci až do Hitlerova útoku na SSSR stranou. Nemuseli na Hitlerovo Německo útočit. Tuto práci byla přenechána Sovětskému svazu.

    Kdyby Hitler nezaútočil na SSSR, SSSR by dobyl celou Evropu (sovětská agrese proti Polsku, Pobaltí a Finsku je více než výmluvná – předstupeň sovětského vývozu komunistické revoluce do celé Evropy). Díky Hitlerovi tak místo vývozu revoluce byla jen „Velká vlastenecká válka“ a komunismus se zastavil jen ve východní Evropě a ne až na březích Atlantiku.
    Západní Spojenci tak vydali Sovětskému svazu jen východní Evropu.

    „Hrál jsem golf s Joe Kennedym (Americký velvyslanec v Británii). Chamberlain mu řekl, že Amerika a světové Židovstvo ho donutilo zavléct Anglii do 2. světové války.“ – James Forrestal, ministr námořnictva (později ministr obrany), Deník, 27. prosince 1945.
    https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/jak-zide-vyhlasili-nemecku-svatou-valku/amp/

 6. Rocco napsal:

  Vždyť hitlerovské Německo válčilo už od roku 1936!!!
  Ve Španělsku a podporovalo fašistu generála Franka proti komunistům.

  Konkrétně bojovalo německé letectvo Luftwaffe. Byla zřízena Legie Condor, letecký sbor Luftwaffe ve Španělsku pod vedením Wolframa von Richthofen (bratrance slavného pilota z 1. světové války).

  Německé Messerschmitty a Junkersy bombardovaly městečko Guernika v roce 1937.

  Můj bože, Západu se to líbilo.

  • Forever Slav napsal:

   Rocco

   Nesmysl. Naopak, Západ vydal Španělsko do rukou pekla rudého komunismu. Už sama skutečnost, že zednářské Československo, tj. „druhý Izrael“, podporovalo zednářské republikány a bolševiky v občanské válce ve Španělsku, je více než výmluvná. Kdyby nebylo hrdinského vlasteneckého boje generála Franca, skončilo by i Španělsko ve spárech komunismu a toho ďábla Stalina.

   • Robo napsal:

    Nie si ty kamarát s klingáčom?
    Taký idiot…vy musíte byť bratia!

    • proud napsal:

     Tenhle je jeste nasobne pitomejsi :-))))))))))))))))))

    • Forever Slav napsal:

     Robo, proud

     Argumenty by nebyly?

     • proud napsal:

      Precti si po sobe to na co ani nemam nazev,to ti nestaci? Ty sam ses argument.Dal te pitomce ignoruju,skoda casu na blba.

     • anonym napsal:

      To co píšeš nejsou argumenty, ale voloviny.
      Na Španělsku si vyzkoušeli fašismus, bombardování města. Guernica je známa především jako oběť bombardování Legií Kondor nacistické Luftwaffe během španělské občanské války dne 26. dubna 1937. Nacisté, podporující generála Franka proti II. španělské republice, zde předvedli bombardování civilního obyvatelstva v dosud nevídaném rozsahu. O dva dny později vybombardovanou Guernicu dobyli frankisté.

      • proud napsal:

       Bacha:-))))))))))))))))))))))),ten blbecek si mysli ze s tim sracem co mu pada z drzky,soutezi:-)))))))))))))))))))))))))))))))).Ser na nej anonyme,at si v tom tu tlamu racha sam :-)))

      • Forever Slav napsal:

       anonym

       Je vidět, že o generálu Francovi nevíte nic. Ano, ani frankisté nebyli úplně svatí. V každé válce bohužel prakticky vždy dochází ke zločinům na obou stranách. Jedno však je jisté – frankisté (stejně, jako bělogvardějci za svou ruskou vlast) bojovali za svou španělskou vlast. Proti nepřátelům španělské vlasti a křesťanství – proti bolševikům a zednářům. Proti Satanově Synagoze.

       Bolševici ve Španělsku během své revoluce povraždili desetisíce lidí, včetně katolických duchovních. A srovnali tisíce kostelů a klášterů se zemí. To vám nevadí?
       Kdyby nebylo toho „zlého“ generála Franca, dobrého zbožného křesťana a španělského vlastence, který zachránil Španělsko před bolševismem, bolševici by zaplavili Španělsko potoky krve, stejně jako Rusko. A jak jinak, i tito bolševici byli „náhodou“ pod vedením židovských revolucionářů. Židovský element španělskému bolševickému revolučnímu hnutí naprosto dominoval. A republikánská vláda byla totálně pod zednářským velením.

       Díky generálu Francovi bylo Španělsko zachráněno. Nebýt něho, Stalinovi kati by proměnili Španělsko v jednu asiatskou bolševickou despocii. Byla byste poté spokojená? Vy byste byla spokojená zjevně i s tím, i kdyby asiatský bolševický despota Stalin hodil na celý svět atomovou bombu a ještě by jste to oslavovala, jelikož vše od Stalina je „požehnání pro svět“, že?
       http://www.realjewnews.com/?p=89

 7. sslavek napsal:

  Ještě by byla ve hře varianta, že by se Stalin , přes veškeré dějinné nepřátelství spojil s Polskem proti Hitlerovi. Předešel by tak přepadení SSSR v roce 1941 a možná by se Francie a Anglie zapojila, jak to říci kulantně, poněkud efektivněji. každopádně se dějiny vyvíjely tak, jak se vyvíjely.

 8. Jan Jinsky napsal:

  Zkuste se podivat cim jezdila ruska armada. Dodavky techniky a jidla do SSSR byly pomoci proti Hitlerovi. Chce si to overovat fakta…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!