Seminář „Smysl národa a lidská práva“ – 12.12.2018 /VIDEO

Panelová diskuse prosinec 18a

Na semináři, který pořádala 12.12.2018 Nová republika, vystoupili: Tomio Okamura, Ivan David, Petr Hampl, Lenka Procházková.
16 Komentářů k Seminář „Smysl národa a lidská práva“ – 12.12.2018 /VIDEO

 1. .lak napsal:

  Fčera jsem vješel na AE a putna. Ten kostěj je tam dobrej a pseudovzdělanci se vzhlíží s pacholky i naváženými privilegianty neziskovkami mimovladek s.r.o. paralelních řízení států deep state NWO.
  Time 2:19:53
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=8353&v=i7kC5KY7opk

 2. proud napsal:

  „Smysl naroda a lidsky prava“ by si mel urcovat narod primo,svou vetsinou v referendu a ne aby mu je urcovali zradny zastupitelsky psi pomoci zfalsovanejch voleb jeste navic mensiny naroda o kterym to je!!!

 3. Martin napsal:

  Inu…to je tak krásné, když tady má v hubě pojem národ hned několik Židů ( původ z ČSSD ), k tomu další Židovka ( ona se k tomu hlásí ) a superkurva ( co ráda dostala od dalšího exemplárního Žida Zemana medaili ) s rezavýma vlasama, co neví, kam by se ještě vecpala ( na kterou funkci )…a jako jahůdka na dortu – Tomík Okamura ! To je repre…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!