ČT možná jen na okamžik pootočila kolo svých dějin – a Farský ze STANu ji za to sepsul

putin2018Stal se zázrak. ČT vyslyšela dlouholeté volání českých lidí po tom, abychom se o názorech ruských politiků a konkrétně pak o názorech prezidenta Putina nedovídali jen zprostředkovaně, tedy až poté, co jej k obrazu svému, resp. k obrazu nadřízených přežvýkají její redaktoři, a tak nám – možná už v zajetí blížící se vánoční štědrosti – přichystala na čtvrtek 20. prosince 2018 skutečně nečekané překvapení. Od šesti hodin ráno do devíti hodin dopoledne, to je celkem 181 minut, jsme na ČT 1 a ČT 24 měli spolu se 1760 zástupci ruských a zahraničních médií možnost sledovat průběh tradiční bilanční tiskové konference prezidenta Putina v Moskvě.

Stalo se tak poprvé a poprvé se nám též toho útěšlivého rána a dopoledne zazdálo, že z Kavčích hor přestal na okamžik bouřit tupý a jen jedním směrem dující nepřátelský vichr a chlad, ale že z něj na okamžik vane i cosi přátelského a snad i naděje v naše lepší příští, kdy budeme moci sledovat co říká Západ i co říká Východ, a svobodně se pak budeme moci rozhodnout, kdo z těch dvou má pravdu a tomu pak budeme držet palce. Že k naplnění dojde konečně Masarykova slova, že demokracie je diskuze a že jen z diskuze může vzejít dobrý výsledek. A že ta diskuze se bude samozřejmě odehrávat nejen v parlamentu či v hospodách, ale též – a na to Masaryk hlavně myslel – i v médiích. Že jedny noviny budou psát tak a druhé jinak – a ne tudíž tak, že zde vznikne jakýsi mainstream, v němž všechna média budou zpívat stejně a jen tahle písnička bude mít vstup do našich hlav povolen. Že prostě zavládne demokracie skutečná, což znamená demokracii i v médiích, bez níž je demokracie skutečná – a ne tedy demokracie jen podle jména – nemožná.

Takovéto myšlenky se nám tedy včera ráno a dopoledne při poslechu Putinovy tiskové konference honily hlavou a jedna z nich se ozývala nejhlasitěji: Je tohle, co teď na obrazovce sledujeme náhodný úlet, který už zítra vystřídá včerejší jednostrannost, anebo jde o zablýsknutí na lepší časy, kdy napříště už nebude na jedné straně povinný nepřítel a na straně druhé povinný přítel – a to bez ohledu nato, jak se oba chovají.

Pan Farský ze STANu na tuto otázku sám za sebe i za svoji stranu STAN a možná i za celý současný tzv. demoblok (TOP09, ODS, Piráti a lidovci), ještě včera večer odpověděl, když ve večerním pořadu ČT 24, moderovaném Jabubem Železným, se do ČT ostře opřel za to, že si dovolila Putinovu tiskovou konferenci vůbec přenášet.

Takže buďme dál slepí a hluší k tomu, co se kolem nás i ve světě děje, buďme informovaní jen z jediné strany, nediskutujme a držme směr, to je demokracie, jak si ji na rozdíl od Masaryka představuje mladý politik Farský a spolu s ním zřejmě i všichni z jeho spolku demobloku.

 
39 Komentářů k ČT možná jen na okamžik pootočila kolo svých dějin – a Farský ze STANu ji za to sepsul

 1. HVzV? napsal:

  NEPOLITICKÁ OSV PŘEDPOKLÁDALA,ŽE SE DIDKUSE KTERÁ JE DEMOKRACIE

  dostane do tři fázi.

  a/Nejprve vás budou ignorovat
  b/pak s vámi začnou bojovat
  c/POTOM ZAČNETE VITĚZIT, ANEBO SE STANETE NESMRTELNI

  Zdá se,že kdosi na NR dostal herdu a zkusil bé napsal

  Ten váš ProgramNPV jsou skoro samé frázea pozy.NIC KONKRÉTNIHO,POZITIVNIHO,PROGRAMOVÉHO A PROMYŠLENÉHO!

  BLUDAŘINA!

  To u naši špičky skvělých vizionářů vyvolalo huronský smich.
  No HzNR to tam děli a požádali jsme zase ty psy o vzorek.
  Nesmime tu dávat odkazy na NR a tak jsme si řekli opět o toho Národniho hrdinu pana KRTECKA.

 2. Krtecek napsal:

  HzNR VÁS SPINDOKTOŘI NA NWOO ZDRAVI A PŘEJE VÁM K JEŽISKOVI ŽLUTÉ VESTICKY!

  zdá se,že frantici už zpozorovali,že i ono jsou korporátnimi fašisty,majiteli velkých bpeněz holeni jak vánočni stromky,nebot jejich korporace neplati daně a všechno musi zatáhnout dělnici a rolnici a tak zkouši nastavit rovnováhu požadavkem jejich zdaněni.

  NO TO BY JSME MOHLI KLIDNĚ ZKUSIT PROBOJOVAT TAKY NEBO MÁME ZŮSTAT VYKLEŠTĚNO A OKRADENIOP HLASY A TEDY I O NAŠI MOC ŠMEJDY Z TISKU A TV POTAŽMO VERCHUŠKOU?

  Jen se podivejte co vlastně naši už vzteklé žlutovesty chtěji a inspirujte se!

  http://www.novarepublika.cz/2018/12/pozadavky-zlutychů-vest-ve-francii.html

  • Jan Kowak napsal:

   Ha.. Farský byd-lí ww we STANU – teď ssem TO na-čet.

   Ale je to kódowaný / pro Mrože : o
   Michaela

   • Krtecek napsal:

    DRAZI LIDOVÍ KOMENTÁTOŘI VÁŽENÝ EL COMANDANTE,

    přestože se snaži naše střechová Společnost voličů OSV pomáhat VŠEM polit.subjektům,aby monumentálně vyhrály volby ,vidiíme na přikladu zdecimované KSČM a dalšich,že nás voliče nemaji rádi a arogantně pokračuji v ignoranci NPV,jehož osvojení by jim pomohlodo politického nebe!

    Tak dobře,nechť jedou dále do pekla i v přištim roce a nechť je vezme čert!

    Co bude Společnost voličů,která si pomalu začiná uvědomovat,že ještě nikdy nedostala nic pokud nepohla svou dobráckou medvědi tlapičkou,píši naši skvělé elitni špičky tak trochu pod komunisty,kteři nás dělniky a rolniky ptacujici a nepracujici yntelygenci považuji za vykastrované a ovlivněné vymiškovaným tiskem a tv!

    A co když se škaredě mýlí,napiši si pro svoji stranu Lumiků poučeni.Prý tam nominovali pár mladých nad 90 let no počkáme si,zda udrži péro a nebude jim čumět na buty!

    http://www.novarepublika.cz/2018/12/jaromir-kohlicek-josef-skala-nejen-o.html

    • niSas napsal:

     No tak ten váš NR , česky řečeno klub senilních socanů, má mentálně furt zabořené pracky v kapsách proletariátu a vymejšlí si tam furt sociální hry. Třeba že všem okradeným synům a dcerám od naší mámy alespoň metlu do ruky aby lidi jako nedegenerovali. Muheeeee
     P.S. Ohledně daní korporátu. No já stále nerozumím, co na tem naši blboni vydělali, gdyž je sem natahali. Jediné čím se může, jako výsledek své „práce“, pochválit psychopatická úderka z prognosťáku s blboňským zlo dějským příslušenstvím je to, že rozkradli a rozmrdali tuto zem do základů.

     No ale řeknu to takhle. Žádná zem nepotřebuje mezi-národní dělbu otroků ani pojebané práce ani bankstrocetlí. Může se chovat jako samostatná planeta, gde vstačit si s vlastními zdroji a uměním s ním zacházet ku prospěchu svých synů a dcer se považuje za čest. A tam, gde něčeho schází má teprve nastoupit vědecká jednotka s výzkumnými úkoly nahradit nedostatek předností nebo přímo dymenzionálními jinakostmi. Za tuhle činnost by dostávali diplomy a kytku s všeobecným potleskem a umístěním jejich fotky do památníku. Za to čím se hrdí dnes by jim slušel spíš vejprask včetně těch, keří je navádějí.

     Ani jeden kokot nepřišel s tím, že zkonstruují novou, udržitelnou, robotizovanou industrii s úmyslem zabetonovat ji dle oboru padesát metrů pod zem, gde na každém patře bude vlastně jedna továrna a to celé by spolupracovalo v sítí takových výrob, ze kerých každej synek a dcerka dostane přirozený podíl a to bezpodmíněně. Žádnej vývoz, odvoz a cizácké zásobování. Jen pro naše podílníky a jejich potomci by tam mohli jezdit na studijní prohlídky, gde by se učili jak to udržovat eště lépe. Esli by taková roura, chápej voe, tubus o průměru třeba šedesáti metrů, řtyřmi průmyslovými výtahy v deseti patrách stál stejně jako Blanka, kerou předražili o 100%, tak by těch tubusů klidně i za těch usmolenejch 700 mld, co někteří říkaj že byl úspěch v dotačním průmyslu na lavičky v polích a stezkách k sídlům papalášů by bylo třebas aji deset s vybavením. No a každej ten tůbus by měl pro naše syny a dcery hodnotu jako celá pojebaná Škodovka. A gdyby se do teho vrazili, fantazie samozřejmě, všechny ukradený prachy, tak bysme měli všechno a všechno by bylo zabetonovaný a u každého tubusu by byla umístěná jednotka na obranu vlasti. To by ale museli tutani socanský zahodit tu prácu do kanálu, přestat kvákat, že jediným smyslem člověka je běhání do „práce“ a začít představovat nový úděl podílů našich synů a dcer vyhodnocený koksovatelným užitkem, udržitelností (nejlépe na tisíc let) páč smyslem života je RAdost z tvoření a kult uRA. Muheeeeeeee

     • John_Pitralon napsal:

      Právě, socani nesmyslným běháním do práce jen snižují její cenu. Makáme, příkladně makáme, bezvědomě makáme pro kšeftsmana Babiše & corp., zvyšujeme úsilí ještě více až v našem kultu tvrdého makání onemocníme a zhebneme. Přitom nikdy nemůžou běháním do práce výkonově nahradit turbíny, to přijde samozřejmě karoši. Jedou naprázdno, protože bezvědomě generují maximální numerický zisk pro zbytečné oligarchy někde na druhém konci planety, místo aby si tvořili vlastní perspektivu.

     • HVzV? napsal:

      KORPORÁTNI FAŠISTI JSOU MAZANÍ A CELÉMU NÁRODU

      cpou do kedluben,které z toho dřevnati,že nemaji chtit podily na našem HDP a tak je mohou sami pohodlne vylupovat a ukrást.
      OSV řiká našim prý elitnim kruhům,že zbohatnou,ale oni sedi na vejcích a ani se nehnou.
      Nechápou,že je brzy nahradi plechové huby, automaty řvoucí YES YES YES.

      ROVNĚZ SE PŘESTANE VYPLÁCET MZDA,PROTOŽĚ DANĚ AUTOMATI PLATIT NEBUDOU.

      Elektrika též nebude ,protože ji sežerou auta a bude na listky.
      Už ted VW pusti 7000 dělniků a rolniků nebot ty eletrické obludy budou mít mnohem méně motorů a tak teprve PODPORA HNUTI TŘI HWĚZD vÁm dá perspektivni vizu na penize !

      At žije HVzV a ti psi Z HzNR,kdo by věděl kde hledat třeti hwězdu,která by mohla nahradit ČSSD,KDU,možná i ty shnilé dalši POLIT.okutky co jich jenom je tzv satanisty tak,at tu dá radu,bo tajtovat dál na mrtvých oslech je tak jedině na swiňu NOÉ NI?!

      • niSas napsal:

       Si myslím, že žádnej výrobní tubus ani nebude potřebovat vytápění a gdyž ten tubus bude mít sílu čtyř metrů, bude tam klidně na věky, kor gdyž bude obložen jílem. A gdyž bude naděláno, tak se to vypne jako pračka, gdyž je vypráno. A takovej tubus může být klidně poháněn dvěma tyčkama jaderného pohonu. Takže pro blbé. Na jednom patře může být klidně KobeREC, na dalším KošiLEC na dalším ZácloNEC, na dalším, PlátiNEC, na dalším SuknoVEC a na dalším a na dalším. V dalším tubusu může být BoTAS, na dalším GuMEX, na dalším PneoMATIK, na dalším PlasTIK a na dalším .. V dalším tubusu může být ChleBÁK, na dalším RohLÍK, na dalším KnedLÁK, CukRÁK, a td atd. V dalším tubusu může být něco vod dřeva a v dalším tubusu něco vod plechů a tak dále. Klidně by mohl bejt tubus aji pro pitomé programátory, keří by se tam ve veřejném zájmu zavřeli a nepustili by je dokud nenaprogramují národní operační systém aby ho mohl používat s háčky a čárkami aji proud. No jakej kokot potřebuje podíl na HDP? Blboni dostanou podíl na rozpočtu rovným dílem aby měli na lístky Káju Gota, gdyž by nechtěl zpívat jen za podíly a na bankocetlové poukázky se můžou natisknout třeba jednotliné díly Slovanské epopeje, páč na tom papíře to furt vypadá lépe než na křivě nastavených zrcadlech. A kolik buzerací a pitomých keců by se ušetřilo, že? Heh

       • proud napsal:

        Proud ti na hacky a carky sere :-))))))),kdyz neumis cesky bez nich,je to tvuj problem,ne muj :-)))))

       • proud napsal:

        A pod zem se chysta az zhuntuje svy telo,nevim proc bych tam dobrovolne lez uz pred tim,mam rad slunce a denni svetlo.

       • proud napsal:

        Fabriky pro mestsky bych resil jako industrialni centrum pouze na praci,nikoliv na bydleni,par kilaku od mesta,aby v nem byl klid.Kolem tovaren bych nechal pestovat maximum uzitkovy zelene,jist se ma to co se vypestuje do peti kilometru od spotrebitele a ne to evat zeleny buhvi kde a jezdit s tim sem a tam a pak se vymlouvat ze proto to musi bejt drahy.

       • HVzV? napsal:

        NO SASINE TY TOVÁRNY POD ZEMI JSOU UŽ DOBŘE ODZKOUŠENÉ

        a je to dobrá idea za Hitlera se tak vyráběly pokrokové tryskáče,takže rohlíky by šly též.
        Věřime tu,že každý bohatý Čech si po vzoru Ameriky pořidi i bunker s konzervami bo bude válka co chce pornojanda a Langsádlová.
        Je to smůla,že už je skoro všecko ukradeno a ted už chce vláda ukrást malým dětem i svačiny,nedivime se strejdovi Putinovi,že nás nechce obsadit protože už tu neni co krást a brzo i zbytky sežerou korporace,které nikdo nechce znárodnit neboť neplati daně a chtěji z nás udělat otroky jejich fašismu shrbených hřbetů a nizkých platů.
        Krteček,to zvíře řikal,že prý jsou Češi mistři světa ve skoku na špek a penize nechtěji,nebot teď budou slevy a mohli by se mezi nimi ušlapat!
        Kdovi je to pravda nebo lež?

        • niSas napsal:

         Myslel sem tubusy nastojato a bez otroků. To jen aby se toho nějakej kokot nechyt jako hovna z děravé košile. Chápu, že socani b do teho nahnali tisíc otroků, keří si tam v té díře vylámou voči. Takže eště jednou. Do teho tubusu, válce na stojato, namontovat roboty, né naše syny adcéry od naší mámy. A ani by nepomohlo tam za trest nahnat celou parlamentní sviňárnu, páč by se to tam jen zasralo jejich exkrementy a názorama. Chápeš to voe???? Heh

        • HVzV? napsal:

         TEN TUBUS BUDE fakt NA STOJATO BO TAM BUDE TURBINA

         a voda se bude pumpovat nahoru a padat dolu na turbinu,kdyby se tam dělaly rohlíky tak by navlhly.
         Auta na eletriku budou šroubovat automaty na ležato a VW přemistuje svoje bencin obludy do Česka,aby později byly zakázany a Češi šli do kytek a Putinovska emigrovat nebot tam to ješte pojede na dyslu a každy dostane bumažku,že může jezdit na čtyři nebo šest válcu což Němci i Francouzům zakažou, protože prý se spaluji odpadky a podporuje valka se Saudy.!

         To nás,ale teď nezajima,protože chceme přeci snad podily na HDP a NZP ve výši 10 000,který platili komunisti VŠEM a proto je ovčani vycinkali a ted breči,že jim kapitalisti CO VŠECKO ROZKRADLI ,kradou i děckam svačiny a Prdlament čr se radi jak to udělat,aby to nikdo nezpozoroval!
         Je to ono?
         No a elektřina bude stejně na listky bo než to co vynalezlo to zvirře Krteček přijde do výroby tak naši zastupitelé,kteři maji dlouhé vedeni do hlavy jak žirafa to nepochopi a pomřou!.

        • niSas napsal:

         Muheeeee. jó beru. Z hádépé dělá jeden podíl na hádépé asi 400 000 kčs. Blboni nemaj tucha o čem je řeč, ale my dva už to víme. Muheeeee

      • HVzV? napsal:

       KRTECEK DÁLE ŘIKAL,ŽE BY SE MOHLO Z TOHO TUMELU,

       pumpovat nahoru voda a pouštět zas dolů na turbinu.
       Nahoře by se postavily vrtule, anebo se natáhly dráty z Německa,kde je vrtuli dost a mohla by to být velká bakterie a perpetum mobile a prý tak chce pomoci blbým průmyslnikům,kteři nevi co s penězi a jen čekaji,kdy je znárodnime,nebo konečně zdanime!

 3. karel napsal:

  Farský: otec Klingon, matka – tenistka ze Spojených žump amerických, temné pleti a mozku…..

 4. Josef Švejk napsal:

  „Takže buďme dál slepí a hluší k tomu, co se kolem nás i ve světě děje,…“
  Nejen to, paní Boženo. Budete-li příliš sledovat bednu a výroky našich světových politiků, ještě navíc zhloupnete, stanete se silně dementní, krajně nesympatickou osobou odkázanou na sociální pojištění. Není vyloučeno, že se k tomu nadělení přidá i tik v oku, inkontinence a nezvladatelné cukání hlavou, která časem začne nabývat hranatých tvarů klasické bedny.
  PS: Televize v demokracii umožňuje lidem, kteří nemají co na práci, dívat se na lidi, kterým se pracovat nechce.

  • .lak napsal:

   Práce je pro tržníky jediná komodita která nemá pro ně cenu zlámané grešle, preferencí katů s pomocníky. ©®

 5. Karel napsal:

  To je zase úroveň příspěvků.

 6. Eschatolog napsal:

  tak hlavne aby se autor z ct neposral stestim

 7. anal-ytik napsal:

  Pokud všechna MassJedia hrají současně stejnou simfonii, tak musí mít i stejného dirigenta!

  Otázkou jenom je, jestli se ti „muzikanti“ sehrávají v Zednářských lóžích, „Think-tancích“ nebo v Sinagógách…

  Stačí pár dní poslouchat „České“ rádio aby vám bylo jasné, že ho ovládli „Holokausti“…

  Shulamit Aloni : Former Israel Minister – AntiSemitism and Holocaust Are Tools Against the Facts
  https://www.youtube.com/watch?v=LLbtu0-mgvw

  Projekt Migrace je způsob jak „zpalestinizovat“ Evropu.

  Na Times of Israel byl asi před rokem či dvěma článek o tom,
  že evropští židé jsou „Chazaři“,
  že přišli z Ukrajiny,
  že to dokazují i testy DNA,
  že tím je zpochybněn nárok židů na Palestinu,
  ale že tím pádem mají morální nárok na Urajinu,

  Uniklá tajná správa CIA predikuje zánik Israele do několika let …

  Navíc tam jsou čím dál větší problémy s pitnou vodou …

  To vysvětluje, co se teď děje na Ukrajině, kdo je za tím, a o co jim jde.

  A mlžení v Jediích je jen synchronizované vytváření „kouřové clony“…

  „Palestinizace“ Jevropy má zřejmě za cíl vzbudit soucit a pochopení s okupací a okupantama …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!