Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 21.12.2018

gosduma_71; Ve Státní dumě odpověděli na Porošenkovo prohlášení o přesunu vojsk k pobřeží Azovského a Černého moře. Je vidět, že rozkaz vydal někdo, kdo ani minutu nesloužil v armádě. Jinak by věděl, že takový krok je z vojenského hlediska nesmyslný, tím spíše, že se na danou oblast nikdo nechystá útočit.

2; Důvěřuj, ale prověřuj. Stálý zástupce Ruska při OSN zapochyboval o stahování vojsk USA ze Sýrie. Něbezňa vyjádřil pochybnosti ohledně stahování amerických vojsk ze Sýrie.

3; To brzo… V USA uznaly lynč za zločin. Senát USA schválil ustanovení, podle kterého lynčování neboli samosoud davu je federálním zločinem.

4; V Kremlu vysvětlili Putinovu větu „Ať potom ale nepiští…“ Věta zazněla jako reakce na rozhodnutí USA odstoupit od smlouvy o raketách středního a krátkého doletu. Zrušení smlouvy povede k rozmisťování raket středního doletu v evropských zemích jako za studené války. A na to bude Rusko nuceno reagovat.

5; Nacistický kult na Ukrajině. Místo toho, aby pracoval, kopíruje „uvědomělý“ Ukrajinec vnější symboliku těch, kdo už nějaké úspěchy má za sebou.

6; Dobrovolnická organizace „Cesta dobra“ na linii fronty poskytuje pomoc rodinám bojovníků Doněcké republiky. Mnoho rodin žije v bezprostřední blízkosti míst, kde se bojuje.

7; Pěst NATO u hranic Ruska a Běloruska. Fort Trump už ve skutečnosti existuje. Některé stálé základny polské armády už jsou využívány americkou armádou.

8; Drama pravoslaví na Ukrajině. Takzvané „sjednocující shromáždění (koncil)“ na Ukrajině jen dále prohloubilo rozkol ve společnosti i církvi.

9; Operativní situace v Sýrii: Ruští vojáci registrují aktivitu ozbrojenců. Podrobnosti o operativní situaci sdělil armádní zdroj.

10; Putin a Ukrajina: Mezi našimi národy jsou přirozené vazby. Včera proběhla první tisková konference prezidenta Ruska, na které bylo téma Ukrajiny mezi hlavními.

11; Specnaz Doněcké republiky „Berkut“: Od Majdanu a Děbalcevského kotle k novým hrdinským činům. 19. prosince oslavili svůj profesní svátek bojovníci OMON „Berkut“.

12; Sýrie: Nové hrozby a zájmy amerických generálů. Armádní zdroj se podělil o podrobnosti kolem aktuální situace v Sýrii.

13; Ukrajina chystá provokaci v Kerčském průlivu. Už je známo i datum: v noci z 23. na 24. prosince… Vyplývá to z vnitřních dokumentů mise pozorovatelů OBSE získaných hackerskou skupinou „Sprut“ (Chobotnice).

14; Pozvánka do války. Proč USA vyzývají k provedení operace v Kerčském průlivu? Američtí senátoři vyzvali prezidenta USA Donalda Trumpa, aby uskutečnil mezinárodní operaci na zajištění „svobody lodní dopravy“.

15; Může se stát Kolomojskij pánem Ukrajiny? Igor Kolomojskij má šanci nejen obnovit, ale i výrazně zvýšit svůj vliv na Ukrajině.

16; Ochromení moci v USA. Šéf Pentagonu se skandálem odchází z funkce. Jeho rozhodnutí je spojeno s nesouhlasem s Trumpovou politikou.

17; S Ruskem se vede válka do úplného zničení, říká Putinův poradce. Sergej Glazjev informoval o příčinách, proč ruská ekonomika utrpěla ztráty v důsledku úsilí západních „partnerů“.

18; Francouzský parlament odpověděl na požadavky „žlutých vest“. Národní shromáždění Francie schválilo v prvním čtení návrh zákona o neodkladných ekonomických a sociálních opatřeních.

19; Peskov informoval, proč se Západ tolik maže s Ukrajinou a Porošenkem. USA a Evropa investovali do krvavého převratu na Ukrajině už příliš mnoho, než aby uznaly svou fatální chybu.

20; Autokefalie místo tepla a chleba. Byly zveřejněny příčiny „infrastrukturní smrti“ Ukrajiny. „Ještě nezemřela Ukrajina“, zpívá se ve státní hymně. Ale stačí počkat pět či nejvýš deset let.

21; Alfa-Banka: Růst ruské ekonomiky bude dvakrát nižší než prognózovala vláda. Výzkum Alfa-banky ukázal, že potenciální růst ruské ekonomiky bude činit pouhých 0,7%.

22; Americké letectvo zaútočilo na Somálsko. Nálety byly organizovány v koordinaci s místní vládou.

23; Politická sebevražda Ukrajiny. Kyjevská vláda si sama kope hrob. Rusko může jen sedět a čekat, dokud mrtvola současné ukrajinské moci nepropluje kolem.

24; USA uzavřou vojenskou základnu v Sýrii. Připomeňme, že Rusko opakovaně protestovalo proti přítomnosti Američanů v Et-Tanfu.

25; Američan byl málem zastřelen jen proto, že si jej „lovec yettiů“ spletl se Sněžným mužem.

26; Na mapě Ruska se objeví Kuzbas. Parlament Kemerovské oblasti schválil rozhodnutí přiřknout názvu „Kuzbas“ oficiální status. Od této chvíle jsou „Kemerovská oblast“ a „Kuzbas“ rovnocennými pojmy.

27; Běloruská Pravoslavná církev uznala Jepofanijovu „Pravoslavnou církev Ukrajiny“ za rozkolníky. BPC vyjadřuje upřímnou vděčnost Patriarchovi Moskevskému a vší Rusi za tvrdost při obhajobě čistoty Víry.

28; Invaze dronů na celý den paralyzovala Londýnské letiště. Odklady startů letadel se dotkly 120 tisíc lidí. Policie a vojáci hledají majitele dronů.

29; Roskomnadzor zahajuje prověrku BBC v Rusku. Oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí označila rozhodnutí úřadu za dávno potřebné.

30; Za nezávislost Katalánska, V Barceloně začínají masové protesty. Více než tisíc policistů ze Španělska přijelo dnes do Barcelony. Nad městem kroužily vrtulníky.

31; „Pátý Stalin“. Byla zveřejněna úvaha o významných historických osobnostech ruských a sovětských dějin. Slovo „Stalin“ je zde užíváno v významu „silná historická osobnost“. Prvním „Stalinem“ byl kníže svatý Vladimir. Za druhého „Stalina“ byl označen car Ivan Hrozný, třetím „Stalinem“ byl Petr I. Veliký. Čtvrtým „Stalinem“ byl Josif Vissarionovič osobně a za pátého „Stalina“ autor úvahy Alexandr Prochanov označuje Vladimira Putina.

32; Rusko uskutečnilo úspěšný start další kosmické rakety. Vojenská družice Ministerstva obrany Ruské federace byla vynesena na cílovou oběžnou dráhu.

33; Dnes odpoledne začaly v ulicích Barcelony potyčky mezi demonstranty a policií.

34; Ruská raketová fregata pluje do Azovského moře, píše Reuters. Na palubě fregaty je vidět vrtulník, děsí se informační agentura.

35; Kreml: Výměna zadržených mezi Moskvou a Kyjevem není v tuto chvíli možná. Obě strany mají „odlišné přístupy“ k této citlivé otázce, vysvětlují v Kremlu.

36; Bylo rozluštěno tajemství ruské raketové fregaty, kvůli které panikařili v Reuters. Hlídkové plavidlo „Admiral Grigorovič“ je součástí 30. divize hladinových plavidel plnící své pravidelné úkoly ve vodách Černého moře.

37; O čem snili a co se splnilo? S čím uzavírají rok 2018 světoví lídři? Rostou ambice Číny, Evropa neví, čí je, Trump je neřízená střela, Kim se snaží přelstít celý svět.

38; Čína poprvé otestovala S-400 zakoupené v Rusku. Protivzdušná raketa sestřelila balistický cíl letící rychlostí 3 km z sekundu.

39; Ukrajina není zralá pro vstup do NATO, říká Volker. A NATO rovněž není připraveno dosáhnout dohody o integraci Ukrajiny.

40; V USA se letadlo zřítilo na fotbalové hřiště. Na místě jsou mrtví. Úlomky letadla jsou rozesety v okruhu 90 metrů.

41; Úvěr od MMF zachránil devizové rezervy Ukrajiny. Úvěr od MMF umožnil Ukrajině poprvé od roku 2014 navýšit devizové rezervy na 20 miliard dolarů.

42; V Nejvyšší radě Ukrajiny chtějí vyhlásit válku Rusku. Poslanec Vitalij Kuprij předložil do Nejvyšší rady návrh výzvy k Petru Porošenkovi se žádostí o vyhlášení války Rusku.

43; Lukašenko se musel omlouvat za své poznámky. Věta o nedostatku peněz, chybějících mercedesech a „šťabajznách“ na zadních sedadlech v Lukašenkově zápisníku natočená na video pečlivým úředníkem na setkání u prezidenta Běloruska se během dvou dnů stala nejpopulárnějším memem v zemi.

44; Jako kosti psům. Ukrajinští poslanci házeli dárky do davu dětí. Uživatelé sociálních sítí to přirovnali k házení kostí hladovým psům.

45; V Kongu havarovalo letadlo s ruskými piloty. An-26 společnosti Gom-Air havaroval včera 35 kilometrů od hlavního města Kinshasa.

46; Ruské ministerstvo zahraničí odhalilo podrobnosti smrti ruského dobrovolníka v ukrajinské věznici. Pitva prokázala mnohačetná vážná poranění na těle oběti.

47; Stálá zástupkyně USA v OSN potěšila mnohé země tím, že přišla o hlas. Stálá zástupkyně USA v OSN Nikki Haley onemocněla a nemůže mluvit, čímž podle jejího vlastního názoru potěšila mnoho zemí.

48; Rusko vyhostilo švédského diplomata. Ve Stockholmu potvrdili, že Rusko vyhostilo ze země švédského diplomata. Šlo o reakci na obstrukce Švédska při vyřizování ruských žádostí o diplomatické pasy.

49; Ukrajinští poslanci ručně přepsali Bibli. Tato akce sjednocuje všechny křesťany na Ukrajině a celý ukrajinský lid.

50; Volker informoval o plánech USA ohledně vojenské pomoci Ukrajině. Koordinujeme své akce s Ukrajinou a vyměňujeme si názory na vaši obrannou strategii a rozvoj obranných možností.

51; Trump se pochlubil svou tvrdostí vůči Rusku a Číně. Nikdy neexistoval prezident, který by byl tvrdší vůči Číně a Rusku, napsal Trump na svém Twitteru.

52; Ve Státní dumě reagovali na iniciativu poslance Nejvyšší rady Ukrajiny vyhlásit Rusku válku. Nedávno byl přijat zákon o vypovězení smlouvy o přátelství a spolupráci s Ruskem s platností od 1. dubna 2019. Autor iniciativy si prostě jen přeje vstoupit do historie a vůbec se přitom neohlíží na zájmy svých spoluobčanů.

53; Ministři obrany Ukrajiny a Velké Británie vypluli na moře v bojovém člunu. Ministři se seznámili s manévrovacími možnostmi malých obrněných dělostřeleckých člunů ukrajinské vojenské námořní flotily.

54; Valné shromáždění OSN nepřijalo rezoluci Ruska ohledně raketové smlouvy. Pro dokument hlasovalo 43 zemí, 46 bylo proti. Ne, každá země, která mluví o podpoře smlouvy, je ochotna pro to i hlasovat.

55; USA zaplatily za „ruský případ“ strašlivou cenu, píše profesor historie newyorské a Princetonské univerzity Steven Cohen. Zdiskreditovali jsme naše instituce i prezidentskou funkci. Kvůli takové hlouposti byly zničeny vztahy s Moskvou a v případě krize nebude možné vést věcné rozhovory. A Krize zcela určitě nastane…

56; Evropská unie prodloužila sankce proti Rusku. Rada Evropy schválila rozhodnutí o prodloužení sankcí proti Rusku do 31. července 2019.

57; Žádná válka mezi Ruskem a Ukrajinou být nemůže, říká senátor Franc Klincevič. A Západ by to měl také uznat.

58; Tři ruští miliardáři se dostali do top 10 nejúspěšnějších miliardářů světa. Hned tři ruští oligarchové se dostali na seznam deseti nejúspěšnějších miliardářů planety podle časopisu Forbes.

59; Novoroční sváteční tabule bude Rusy stát 6.253 rublů. Je to o 1,6% více než v loňském roce.

60; Proč Turecko odložilo vojenskou operaci v Sýrii? Prezident Turecka nedávno prohlásil, že se rozhodl odložit počátek vojenské operace v Sýrii, aby nedošlo ke zkomplikování odchodu amerických vojsk.

61; Ve Lvově neonacisté zaútočili na redakci místního média. Účastníky akce doprovázela policie, ale nezasahovala a nebránila jejich akcím.

62; Ve Státní dumě reagovali na rozhodnutí Evropské unie o prodloužení sankcí. Rozhodnutí Rady Evropy o prodloužení sankcí vůči jednotlivým sektorům ruské ekonomiky nebude mít absolutně žádné následky.

63; Vláda USA může zastavit svou činnost už 22. prosince, pokud se v Kongresu nedokáží domluvit o penězích na zeď na mexické hranici.

64; V Kremlu komentovali informace o podílu Ruska na stahování vojsk USA ze Sýrie. Dohoda Ruska a USA údajně předpokládá, že Rusko podnikne kroky směřující k zadržování Íránu v Sýrii.

65; V Kyjevě opilý policista zaútočil nožem na dítě a sebral mu smartphone. V Kyjevě byl zadržen za oloupení dítěte šestadvacetiletý pracovník vězeňské služby. Obětí se stala dvanáctiletá dívenka, které zločinec pod pohrůžkou použití nože sebral telefon.

66; Trump informoval o svých úspěších v boji proti Islámskému státu. Trump prohlásil, že nikdo z předcházejících amerických prezidentů nezpůsobil tolik ztrát Islámskému státu.

67; Ukrajinskou armádu ničí krysy a nedostatečná lékařská pomoc. Ukrajinští ozbrojenci na frontě se snaž zahřát tím, že kácí v nejbližších lesích stromy a pálí je na pozicích.

68; Velká Británie vysílá na Ukrajinu své vojáky. Už v lednu na Ukrajinu přijede skupina vojáků britského námořnictva pro organizaci vzájemné součinnosti.

69; Íránské loďstvo uskutečnilo start raket poblíž americké skupiny plavidel s letadlovou lodí.

70; V polském Gdaňsku porodila jedenáctiletá Ukrajinka dítě.

71; Migranti se skryli na britské nákladní lodi a po vplutí do ústí Temže vyhrožují posádce, pokud je nevysadí na břeh.

72; Byly zveřejněny podrobnosti zákona o totální ukrajinizaci, jehož předložení se očekává v únoru.

73; Ministr obrany a angličtí vědci: Černé moře nepatří Rusku. Británie tam vyslala loď Královské flotily, aby ukázala, že Kyjev není sám. Kyjev má v úmyslu „vpustit“ britskou loď do Azovského moře.

74; Bludný přízrak. Ukrajinská „policie Krymu“ se stěhuje z Oděsy do Chersonu.

75; V Německu zavřeli poslední uhelný důl. Německý prezident Frank-Walter Steinmaier konstatoval, že skončila éra německé historie, v níž bez uhlí nebyl možný rozvoj země.

76; Porošenko: Máme peníze na nákup zbraní pro ukrajinskou armádu.

77; My za to nemůžeme – on přišel sám. Jen 7,3% Ukrajinců uznává svou odpovědnost za zvolení Porošenka hlavou státu.

78; Nový rok 2019 mohou Ukrajinci přivítat bez vody. Hned první den nového roku mohou být zdroje pitné vody bez elektřiny, což by přerušilo dodávku pitné vody do domů a bytů.

79; Kolomojskij přiznal, že v Donbasu probíhá občanská válka, která nepřekračuje hranice regionu.

80; Ukrajinský poslanec navrhl prodat Naftogaz kvůli dluhům. Leonid Kazačenko tak chce splatit dluhy.

81; Neznámý pachatel střílel v centru V9dně. Do centra rakouského hlavního města jsou stahovány policejní posily.

82; V Africe byl ostřelován ruský vojenský vrtulník. V moment útoku se vrtulník nalézal na zemi. Byl poškozen a nemůže vzlétnout, dokud nebude opraven.

83; Ukrajina snížila cenu za tranzit plynu na polovinu. Patrně jde o konkurenční boj se „Severním proudem“.

84; V zóně OOS (ATO) spáchalo za poslední dva týdny osm ukrajinských vojáků sebevraždu. Bezprostřední příčinou je zadržování výplat a nárůst beztrestnosti velitelů jednotek, kteří s odvoláním na válečný stav změnili své podřízené v bezprávné otroky.

85; V hotelu v Machačkale našli mrtvé tělo poradce předsedy vlády Dagestánu Andreje Afonina.

86; Americká rozvědka oznámila ruský úspěšný test nadzvukové rakety Cirkon. Od roku 2015 Rusko uskutečnilo pět úspěšných letových zkoušek nadzvukové protilodní rakety s plochou dráhou letu „Cirkon“, říká CNBC.

87; Kolomojskij označil Porošenka za amorálního. Bývalý majitel Privatbanky poznamenal, že problém Porošenkovy činnosti pro Ukrajinu spočívá v tom, že se stal prezidentem, ale nepřestal být oligarchou.

88; Římský papež vyzval pedofilní kněží, kteří se dopustili v minulosti zločinů sexuální povahy, aby se vzdávali po dobrém.

89; V ruském ministerstvu vnitra informovali, koho se bude týkat procedura zjednodušeného získání občanství. V tuto chvíli se v Rusku nachází více než milion utečenců z Donbasu.

90; Ve třetím čtvrtletí vzrostl zahraniční dluh Ukrajiny o celou miliardu dolarů.

91; Mise OBSE v Donbasu postrádá na místech dislokace 149 kusů ukrajinské vojenské techniky. Většina vojenské techniky zjištěná mimo místa dislokace je ukrajinskými karateli využívána pro ostřelování Luganské republiky.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
26 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 21.12.2018

 1. niSas napsal:

  No, esli to jednou skončí tak to nechcu vidět, co zas blboni budou vyvádět, páč první řeči mesiášů budou napěchovaný láskou a budovatelstvím, že aji ty zlo ději a darebáci zblednou závistí. Že ani nebude čas vymyslet jak to udělat jinak. že se blboni poučili jako z krizového vývoja. Noa tuším že z póza opony vylezou socani a budou radit. Seberte těm největším banksterům ty bankocetle, že si za ně uděláme oprávky. Že se musej opravit silnice, hlavně fabriky a nakoupit ropu, plyn a uhlí do parních strojů. Že je doba zase mladá a že néní čas vymejšlet udržitelnost, páč lidskej dobytek bůůčí hlady a třepe se na „robotu“. Vítězným tahem bude opět přidělování „práce“, tedy práva na robotu a že zas budou močit v knajpách do žlabů, že konečně pokrok vítězí a pravda pojede jako dycky do zaslouženýho důchodu. Togle bych teda už nechtěl vidět a přál bych si aby už z póza opony vylízali krysy, na keré bude políčeno. No a hádejte kolik kokotů bude mít nějaký udržitelný plán pro zbídačené syny a dcery od naší mámy. To zní přímo jako test inteligence. No ale povím tak. Tuším, že to dopadne tak, že blboni se budou hádat vo tem esli mordechujci, Ročíldi a jejich přátelé se v posledních dnech zastřelili nebo uprchli s doklady tajně někam jako dožít si svůj důchod. No povím vám, že to je fakt idiotská představa. A aby to bylo trochu úsměvné, jedni blboni se budou ohánět, že mají nprávo na plnej důchod, páč poctivě rozkrádali posledních třicet let. Další kokot si bude chtít přilepšovat na stáří, že má našetřené bitkojny. Další magoři si budou chtít přivydělat, že jsou specialisti na programování her, a banerů a v neposlední řadě bude fronta zasloužilých policistů, sestřiček , hasičů , učitelůa invalidů, že jim se dycky přidávalo, páč byli potřební jako nejvíc. Muheeeeee

  • John_Pitralon napsal:

   Nepodceňoval bych socany, budou lidem dávat práci. Bude tolika práce, že lidi nebudou stačit makat a kdo chce, může zhebnout na pravé japonské karoši. Kdo se i tak dožije vysokého věku, získá za odměnu pobyt v kriminálu.

   „Japonské věznice jsou útočištěm pro seniory“
   https://www.novinky.cz/koktejl/427241-japonske-veznice-jsou-utocistem-pro-seniory.html

   • proud napsal:

    Pobyt v kriminalu na stari se stava vysadou,to co socik mel jako samozrejmost,zivotni jistoty, ted nabizi uz jenom krimos jeste s vylepsenim ze se v nem uz nemusi makat,pro kriminalniky vsechno,poctivy blbci at zhebnou pod mostem.

    • Petr C napsal:

     Ty dobre casy v base se take casem skonci.
     https://www.globalresearch.ca/the-prison-industry-in-the-united-states-big-business-or-a-new-form-of-slavery/8289
     To ze kriminalnik ma makat by mela byt samozdrejmost. Jenze kdo vlastne je kriminalnik v dobe politicke korektnosti a kdo na nich vydelava. Navic si musime uvedomit ze zakony schvaluji ti nejvetsi kriminalnici.

     • proud napsal:

      90% kriminalniku a 90% uchylaku jde napravit,jenze neni zajem,tak se zaviraj a zivej………..

     • proud napsal:

      Asi si taky poridim kriminal a budu Evrope uctovat za kazdyho hnupa v nem cenu nejlepsiho hotelu s plnou penzi,denne.

      • proud napsal:

       Proc ne,kdyz to hlupaci ovcani co zvednou pazouru pro kazdej nesmysl zaplatej,dobre jim tak a me nejlip,na blbech se vzdycky dobre vydelava.

       • proud napsal:

        Az prestanou bejt blbcema,teprv pak je ceka lepsi budoucnost,za tou si ale musej jit sami spolu,nikdo jim posluhovat nebude!

     • .lak napsal:

      Gdo to víte co to je jolka blílá? :-)
      Ze zvědavce
      dnes 2018-12-25 00:54:15
      RE: ČO? inu podívejme se na to rasově bez předsudků protože..
      Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:67c:2660:425:16::68f.?.?.?
      Všechno blbě, je to náboženství tak aby jste si ho dali dohromady. Reálně z čaker se odvíjí energetická a hlavně informační matrice kdy geny jdou prokazatelně měnit během života jak prokázali ruští vědci i pozor hudbou a jste u sporných ladění komorního Á a dokonce i krevní skupiny o spoustě věcí vám radši nepovím jako proutkař, třeba bez virgule i s ověřenými věcmi a naprosto neberete to že skutečný člověk žije milénium v fyzické podobě a neberte záměrné trosky i likvidované školstvím kromě bezpočtu destrukčních hejblů zaměřených na likvidaci produkce negativními prekurzory od očkování, éček stravy, GMO a stresy hňupy kterým jste mocensky vystavováni likvidace argentum astrum (hvězdný oheň) které je lidem vlastní a nyní je tak do půl %. Od dvou % skokově nabíhá inteligence a to vám věznitelé nedovolují dosáhnout. Od 400 telepatie, telekineze, teleportace. Při 1 200 tvorba hmoty a i představ tak že pohádky o bozích jsou o nepovedených kejklířích. Že to není možné? A teď si představte že vše co známe je pouze to co z vákua uniká kdy o velikosti media energeticky spekulují v neskutečných řádech. A se známou rovnicí energie – hmota jste u modelu který to jednoduše umožňuje. Nakonec organizmus rejdujete zcela podvědomě ale kdyby to mozek nekoordinoval čas myslet zhroucením vnitřního a nemyslete si komplexností vnitřního vesmíru co neznají vědátoři by jste neměli.
      Berte to jako rétorické cvičení ať máte klidné spaní.
      https://www.youtube.com/watch?v=GyQjVtIGQg8

   • niSas napsal:

    Budou temu říkat rozkvět, páč socani jak budou vy-lízat a leštit si mastný kožichy, aj krysy budou závidět, hned jim budou růst preference. a blboni jim budou dávat body jako v té blbé soutěži o myš krásy. Na votázky, že jak by zařídili svět, vyloví z paměti, že chcou mír a každejgdo dře na stát, se může mít tak dobře jako v půlnočním království. Nalezou do funkcí, lidem rozdaj metly, že aji za velikého ÓKÁmůry platilo, že „pojebaná práca až za každou cenu“ Muheeeee

    • John_Pitralon napsal:

     Pojedou staré fígle s rostoucími čísly v grafech až někam hodně vysoko, zatímco lidi pomelou z posledního. Účetní započítávají do nákladů amortizaci majetku, jenže amortizaci a rakvení pracovní síly nevykazují nikde. Takže karoši nestojí ani za mávnutí rukou, pokud prodeje rostou.

    • proud napsal:

     Zadnej rozkvet o nicem o cem si lidi nerozhodujou sami svou vetsinou neexistuje a ani nikdy nebude,a dokud bude system penez a obchodovani,je vylouceny pro otroky,tedy nas vsechny az na tech par uplne nejvejs,naprosto vsechno a jen idiot se necha oblbovat porad dokola nejakym zastupitelstvim a volbama.Prachy jsou moc a moc zkazi 99,999% populace.

   • niSas napsal:

    Jó japonci sou béčka, u nás se stala útočištěm starejch kokotů parlamentní kantýna a na hradě je taky pár přistýlek, ale tam chrápou ti nejzaslouženější kolaboranti a šmejdi, vyškolení z prognosťáku. No šak aji Havel tam chrápal a ani nechu vědět co tam eště dělal, páč bych velevážené kokoty nechtěl nasrat než přijede Ježíš a nandá jim zase pár šlohnutých sklíček a plechovek z korporátu.

  • proud napsal:

   A nezda se ti realnejsi a pravdepodobnejsi rceni: „Za vsim hledej cloveka?“ Nejakej mimon z vesmiru kterej je mnohem dal nez my se na nas muze logicky akorat tak vysrat.A jak jsem uz parkrat psal,moc rad bych videl kazdyho kdo nesnese smrtelnou uroven radioaktivity v pasech kolem nasi planety jak prilita na Zemi,nebo z ni odlita a prezije to.Nevim co je logictejsi,jestli zlo od mimonu ktery nikdy nikdo nevidel a zrejme to nebude neviditelnosti:-))))))))))))))))),nebo prokazany „lidsky“ zlo!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!