Štefan Harabin – naděje pro Slovensko

harabinI přijel na oslavu 100. výročí vzniku Československa slovenský prezident Andrej Kiska. Zavítal na Vítkov, hradní dekorování ozdobil. A pak hurá do Lucerny, kde jej neodolatelný Michael Kocáb přivítal coby „našeho prezidenta“. Přemýšlel jsem. Čím jsme si komediantské korunování popradského lichváře a bruselského eurohujera zasloužili?  A hle: ono je to skryto v písni! Ve slavné šifře mistra Kocába: Prachy, jenom prachy nečekají, jen po nich sáhneš a už tě mají“. Přes tento magický kód se Kocáb prozpíval až k založení fondu Trend, na jehož konci zůstalo bez zastání 100 000 podvedených akcionářů. No a Kiska? Ten se pod stejným praporem propracoval na Bratislavský hrad.

Chtivost tak stvořila zástupy nesvobodných služebníků cizí moci, odevzdávačů státní suverenity a schvalovačů vyděračských koloniálních manýr. Zkompromitované eurolidi. A  ti se všichni vzájemně vítají, oslavují, sdílejí a plesají.

A tak není divu, že když někdo hlasitě zvolá, že král je nahý, ba co více, když tak učiní způsobem kvalifikovaným, snaží se jej titíž překřičet, nevnímat, ostrakizovat. Když tak navíc učiní člověk, který byl po léta součástí systému a není to pouze rozhněvaný slepý střelec, umakartový establishment vycítí vždy spolehlivě smrtelné nebezpečí.

Na Slovensku se jako kandidát na úřad prezidenta objevil bývalý předseda Nejvyššího soudu a ministr spravedlnosti, soudce Štefan Harabin. Nebojácně definuje skutkové podstaty trestných činů čelných slovenských politiků, včetně samotného prezidenta. Chrlí právní analýzy Globálního paktu, Istanbulské úmluvy, vymezuje se jasně vůči uzurpátorství Evropské unie, hájí suverenitu Slovenska, národní svébytnost, rodinu proti genderovým sociálně inženýrským nenormálnostem a podporuje úzkou spolupráci V4.

I když není prezidentem, možná by si jeho hlas zasloužil větší pozornosti i u nás.

Štefan Harabin, naděje pro Slovensko, MFD 17. 12. 2018, str. 10
11 Komentářů k Štefan Harabin – naděje pro Slovensko

 1. Josef Šustek napsal:

  Jsem přesvědčen, že zvolení pana Harabina by pro budoucnost Slovenska bylo klíčové. Na vše otevřeně poukazuje a jako bývalý soudce se umí pohybovat na hraně zákona. Bratři Slováci si zaslouží pořádného prezidenta a ne takovou štěnici, co si zvolili minule.

  • .lak napsal:

   Jestli zase nerozhodne trh clownů. Ten pindosácký - kupčíků a penězoměnců circus si dosazuje principály a moc při převrácení rolí obecenstva v šapitó do manéže pod drezéry s mamonem je k popukání možná pro https://tadesco.cz/archontsky-zavoj-cast-1-2/

   No ale navazuji koukám blbě, kdyby to bylo na švejka tak :-)

  • Eschatolog napsal:

   karma bratranče :-)

  • proud napsal:

   Jo,no,nastehuj si ho domu a nepoustej ho mezi lidi,kdyz nevis jak se to vzdycky delalo a dela aby meli svoje lidi na vsech stranach(frontach),neznas zakladni veci.Nedivim se ze to jednookejm mezi slepejma tak vynasi.

  • out25 napsal:

   Harabin toho hodne napsal na blogu na http://www.hlavnespravy.sk/.
   nektere jeho prispevky maji smysl. sam toho na Slovensku moc nesmuze. potrebuje podporu masy obcanu... v mediach je cenzurovany. sance na post prezidenta jsou mizive, protože ho stejně při rozhodování zájmů přehlasují...
   je to jako v pisni mistra Kocába: „Prachy, jenom prachy nečekají, jen po nich sáhneš a už tě mají...

 2. Lukaš napsal:

  Mne stejně připadá,jako kovaný žid.

 3. corgoň napsal:

  Archív relácií S Harabinom o práve na Slobodnom vysielači
  https://slobodnyvysielac.sk/relacie/s-harabinom-o-prave/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!