Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 24.12.2018

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Proč současná vlajka Ruska není historicky vlastní ruskou vlajkou, jak byla vždy vlajkou nepřátel Ruska a proč nemá vůbec co dělat při oslavě Nesmrtelného pluku, jak Západ využívá Overtonova okna proti Rusku, aby prosadil to, co bylo dříve nepřípustné, proč nemůže být Ukrajincům zatčeným za nedovolené proplutí pod Kerčským mostem přiznán status válečných zajatců a jak je nutné chránit Kerčský most, proč ukrajinské dluhy u MMF nejsou dluhy ukrajinského státu, ale bandy, která provedla státní převrat, proč Západ nemá v úmyslu přenechat zničenou Ukrajinu Rusku, Putinova tisková konference a nevalná úroveň otázek, proč je postupné objevování skandálů s korupcí ruských úředníků nežádoucí pro Západ a žádoucí pro Rusko, proč nyní USA stahují svou armádu ze Sýrie, a další
223 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 24.12.2018

 1. Robo napsal:

  „Som jeden z 5 najlepších politikov v RF“

  To asi fakt na svete neexistuje nič lepšie, keď tu vidno len nosatých kreténov….

  • Maroš napsal:

   Robertko – Pjakin nepovedal, že je jeden z 5 najlepších politikov v RF, ale že patrí medzi 5 najlepšie informovaných ľudí v Rusku. Si zúfalý blb. Keby bol Pjakin politik, robil by asi niečo iné, že? Ale vylízancovi, ktorého každý deň môže vyhodiť tá jeho židula s ktorou žije po tom, čo opustil svoju manželku a deti – to zjavne v tom strese nedochádza. Skús ju začať jebávať odzadu – nebude sa ti o jej nose snívať. Ani o lese a kartónovej chalúpke. Čo oko Horovo nevidí – to srdce nebolí.

 2. .lak napsal:

  Novoroční nášleh a nesnažte se zvyšilovat nebo fakt. :-)

  Lubomír
  Co když Vám chybí 96% vědění.

  20 OdpovězPro 31, 2018 0:10

  Návštěvník
  .lak
  Mnohem víc, je spíš zlomek zlomku vědění a je to ještě nabulíkovaný blby formantům. Klauni klaunů ale dost drsných sebezáhub s přínosy spíš omyly. Moc bych nedal na to že by superinteligence se chtěla snažit o zachování pohodlí na věky spórám plísně v intencích standartních obyvatel ale je možné že negativní entita by se nemusela nudit s intrikami majitelů politiků. Lidé mají samozřejmě větší kapacity vnitřních vesmírů jednotlivě a jako na kolektivy je hanba hledět vy západní ho.noty trhu vexláky se skořápkáři rvaček. Kapacity mohou vyrůst v prostředích znalostí ale jak se tam ochomýtnou pindos (kupčíci a penězoměnci) je to o vydupání a zubožení okolí včetně účastných sebezubožovačů. Viz jejich nizkoprahová zařízení pro plebs. Kdy si tedy udělají zlatou klec pro sebe ale svých výkalů intelektů omezenosti. Net v této podobě je luxus pro každého ale je zřejmé že omezenci chtějí dělat omezence a v podstatě je to pokus o opakování dějin honů na čarodějnice inkvizicí konqisty kdy tedy zubožení obyvatelstev bylo ne náhodou označeno za klerofašistický absolutismus kdy tedy nablblý korporativismus je schopen primitivním násilím na podstatě vědomí a myšlenek překonat svou tupostí středověké tmáře zhovadilých imbecilit oné totality bez sebekontroly zpětnou vazbou primitivními řekněme až dětinskými jednosměrnými myšleními primitivů ad absurdum se strojkem plácajících retardů plastelínu v .íču.

  00 Odpověz UpravLed 1, 2019 0:36

   • Maroš napsal:

    Kto chce kvalitne jesť – mal by akceptovať občasné hladovanie – potom bude mať aj na kvalitné potraviny. Nemusíme sa napchávať šitom každý deň…
    https://www.cas.sk/clanok/773820/da-sa-zit-bez-jedla-prezradime-vam-co-sa-deje-s-telom-ak-nejete/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie-24.c.x…B.1

    • petr napsal:

     Jenže hladovať musíš v čistém prostředí. Ve městě prozářeném mikrovlnami, zamořeném nanočásticemi a psychoenergiemi magorů všeho druhu, se ti vybije biopole klidně během 1-2 hodin. A pak jen nasáváš škodlivé energie když hladovkuješ (osobně vyzkoušeno).

     Slovákům těm je hej. Tam je příroda všude. Ale my jsme ji tu nechali zdevastovat židoprůmyslníky jak jen to šlo. Vždyť i ty krkonoše nejsou hory ale spíš takový zdevastovaný příměstský park oproti libovolnému slovenskému pohoříčku které ani nikdo nezná jménem.

     • Maroš napsal:

      petr – v pôste je základný problém – čo s toxínmi obsiahnutými v tukovom tkanive, keď organizmus prechádza do ketogénnej vázy – po 2 dňoch, keď pečeň spotrebuje glykogén. Vtedy treba toxíny a nepolárne radikály inak rozpustné v tukoch zmeniť na radikály polárne -rozpustné vo vode – a vylúčiť to močom – a to prísunom ľahko stráviteľných bielkovín a pomocou mineralizovaných zeleninových štiav, resp. aj s vodou riedenými ovocnými šťavami – ale v zime u nás nie citrusmi!!! – ochladzujú tzv. vnútorné ohrievače. Napríklad pomocou vaječno-rajčinových kokteilov – plus vynášací detoxikačný kokosový olej – 2 lyžice denne. Základnou chybou pôstov a krátkych hladoviek je, že sa ignoruje tá záplava toxínov po rozpade tukov – a toto s človekom zamáva, spôsobuje to nevoľnosť a slabosť – a následnú žravosť – na zastavenie tohto metabolizmu. Čiže kľúčom úspešného pôstu je súčasný detox a pitný režim – vitamíny ako antioxidanty sú až druhoradé – bez detoxu akurát konzervujú neutralizované radikály v tele, čo je problém do budúcna.

      • Jan Kowak napsal:

       Nejlepší porad-ce cez wýžiwu je Filip Grrznár !

      • petr napsal:

       No já jsem 3. den hladovky úplně přestal vidět. A znám i jiné lidi co se jim tohle stalo. To toxínama nevysvětlíš.

       To je stejný důvod proč všichni čeští „breathariáni“ jsou lháři nebo vyšinutí blázni. Protože v ČR nelze získat dostatek bioenergie z přírody, je tu strašný energetický smog který ti rychle vysaje energii a naplní tě negativní energií.

       Možná by ji šlo získat z vesmíru, ale zase nám tu chemtrailsují nebe aby to nešlo.

       • Petr C napsal:

        Petr, kopce,hory a klid. Ziji daleko od civilizace a je to pohoda pro dusi. Nejhorsi je navsteva mesta. Po par minutach plivu vzteky. Velke rozdily jsem pozoroval v dobach, kdy jsem v meste bydlel a byl pod stresem. Po prijezdu na samotu ten stres doslova s cloveka spadnul. Cim frekventovanejsi mesto tim vetsi stres. Napr. ve Vancouveru mi lide pripadali jak zombie.

       • Maroš napsal:

        petr – už sa tu blbo orientuje…
        1/ na pôst musíš mať správnu motiváciu – „hladovka“ je desivá.
        2/ Bežne živený človek má eegetické zásoby na cca 40!
        3/ Ak si presal vidieť – bol to panický – psychosomatický mód – nebol si vnútorne motivvaní – len si skúšal, čo to urobí. Odbočím…

        V Ugande v 80-tych rokoch uniesli čechoslovákov-technológov – vláčili ich kvôli nejakým vyjednávaniam vyše mesiaca „po horách“. Podstatné – niektorí vlastní rodičia odopreli vlastným deťom pridelené jedlo – bolo im to fuk – tie deti kŕmili zo svojho cudzí. Bolo to viac než hanba. A teraz čo – chceš tvrdiť, že ťa V PANIKE TY SRALO že oslepneš po 3 dňoch hladovky?! No tak si zmrd a je mi jedno, že oslepneš! Normálny človek neoslepne! ŽIADEN ČLOVEK EŠTE NEOSLEPOL PO 3 DŇOCH HLADOVANIA!

        CHOĎ DO BOHA! YAHVEHO! TOTO – ČO TU ROBÍŠ, SA VOLÁ SOFT TROLLING – „slušný jemný hadí trollig“! Zneistiť a dezorientovať!

  • Maroš napsal:

   BODlak – minulonovoročný nášleh – keď už!
   Carlos Santana LIVE Full Concert 2018
   https://www.youtube.com/watch?v=0EW80BwB9mQ

 3. Josef Švejk napsal:

  Milé NWOO, při 1945 Kč příspěvků za měsíc je nejvyšší čas zamyslet se nad svou prací. Požadovat zamyšlení od autorů komentářů si nedovolím, znaje rčení o hrachu házeném na zeď.

  • Robo napsal:

   Pozor, už je tu zas!

   • evita napsal:

    Robo, mám prosbu na Teba. Tipujem, že Ty by si mohol vedieť, kde zmizli stránky dvtr.eu. Už mesiac mi pri ich načítaní zobrazí chybu „404″. Naozaj sú zrušené? Ak áno, je nejaká náhrada? Na inej adrese? Ďakujem za radu a pomoc.

    • Robo napsal:

     Admin sa bez slova vyparil, obsah stránok aj stránku samotnú vzal zjavne so sebou.
     Už jej niet.

     Možno sa zas objaví a niečo k tomu i napíše.
     Zatiaľ s tým ale nepočítame.

     • Jan Kowak napsal:

      A čučma SA.. ta-ky wyparil , a ne-bo ne ?

      .. newíš Robo ??

     • Maroš napsal:

      Robko – chápem to tak – že vy banda sionistická – už nebudete trollovať dvtr.eu? He he… Takže teraz trolluješ KSB – lebo nemáš do čoho iného pichnúť? D piče s vami…

     • hledám napsal:

      Co by tak měl psát, že dostal všimné aby zmizel s kolodejom ze scény?

      • Dita napsal:

       Najskôr to tak bolo. Tá rýchlosť, akou sa obaja admin aj Kolodej vyparili, bola kozmická.

       • Robo napsal:

        Admin stránok má maily na všetkých nás, samozrejme. A historicky už si s niektorými občas aj niečo napísal. Ak by mal čisté svedomie (alebo aspoň nejaké), tak by pre neho nebol problém napísať.

        Kapitána kolodeja komentovať radšej nebudem.

        • Dita napsal:

         ? Naozaj? Tak to nie je dobrá vizitka pre neho. To, že jeho krok ľudia ako ja, čo len čítali, nepochopili,je jedna vec, ale to, že neoboznámil so svojim zámerom tých, ktorí mu tú stránku tvorili, tak to je smutné. A to dosť za hranicou slušnosti voči tým, čo tam priniesli toľko pravdy a informácií o sekte Pjakinovej. A nielen o sekte.
         Veď sa zachoval ako elitár, ktorý si osobuje právo na majetok, ktorý tvorili iní… To sa predsa nerobí…Duševný majetok prispievateľov ukradol pre seba. Boli to veľmi cenné informácie, ich hodnota bude vysoká…

        • Robo napsal:

         Tak.
         Už dávno to neboli LEN jeho stránky.
         Ale všetkých nás.

         Zhodneme sa.

        • hledám napsal:

         Přísavky se nerozpakovali spláchnout informace Marie, Juliusa a dalších do hajzlu a zavřít z hodiny na hodinu deštník. Hráči, jen co je pravda.

        • S napsal:

         Pěkný podraz od admina je to

        • Mária napsal:

         Ďakujem, Evita, Dita, hledám aj S.
         Človek je rád, ak zistí, že spriaznené duše existujú…

        • hledám napsal:

         Mária, nevíte náhodou na kterých sl. stránkách píše nick – bohužel, nemohu si vzpomenout jméno, oznámil odchod z dvtr-eu asi před rokem,s tím, že se bude věnovat již jen svému projektu. Psával obsáhlé a fundované příspěvky.Vy někam přispíváte, nebo alespoň zvažujete ?
         Hodně zdraví v novém roce a též Vaší šikovné vnučce.

        • Mária napsal:

         Pre „hledám“.
         Neviem. Asi myslíte nášho Petrusa.
         Nik iný od nás neohlásil odchod. Neviem, kde sa podel. Často mu v duchu ďakujem, že je a určite pracuje pre národ. Som si istá.

         A ďakujem, vnučka sa má fajn. Nemám v úmysle niekde písať. Nie je kam…

         Tiež Vám prajem veľa zdravia a nech Vám život len radosť prináša a nech nikdy nezakúsite také sklamanie a šok, ako my, na dvtr.eu…

        • hledám napsal:

         Mária,
         ano, Petrus, Petrus, toho jsem měl na mysli.
         Kolodej byl veš v kožichu.
         Děkuji za odpověď.

        • Mária napsal:

         Tak som rada,že som Vám obnovila pamäť, ja na Petrusa nezabudnem. Jeho články mám uložené v pamäti. To, že z internetu zmizli ešte neznamená, že „inde“ neexistujú…

  • vilon napsal:

   Švejcare, prečo považuješ NWOO za svoju konkurenciu? Otvor si svoj vlastný web, chujko!

  • Eschatolog napsal:

   nejvyssi forma breathariánství je vacuumariánství

 4. petr napsal:

  Řekl bych že mnohem závažnější problém než ilumináti a prediktoři nebo neoconi či sionisti, jsou změny co probíhají na planetě. To loňské brutální sucho je jen začátek toho co se bude dít.
  Jsou i teorie podle kterých to vČR do 20 let bude jak na arabském poloostrově a obyvatelná bude tak skandinávie a pobaltí. Pokud se nezastaví golfský proud a dřív tu nebude druhá kanada.

  • Petr C napsal:

   Petr, Canada bude u Vas a jeste vetsi maras u nas. Pocasi na severu Canady se otepluje. Rok od roku tu je tepleji. Pamatuji mrazy pod -50 Yucon a kolem -40 British Columbia. Letos (loni) to tu neslo ani pod -10. Snehu u nas (Skaliste hory), bylo kdysi az 7m, nyni jestli to dosahne 2m. Dnes tu nemame jeste ani pul metru. Jo, holt priroda se brani, ani ji to nemam za zle.

   • petr napsal:

    Hmmm, takže spíš ta arábie u nás.
    Pjakin pořád straší že na západ od Ruska to bude klimaticky neobyvatelné. Nejsem si jistý co tím chtěl říct.

    Ještě by bylo dobré se zamyslet nad klimatickými zbraněmi jako haarp a další neznámé.
    Technologie umožňující aby někde pršelo nebo naopak vůbec nepršelo je podle rusů známá přes 50 let. A ani na to prý nejsou potřeba masivní soustavy antén a lokální elektrárna jako u haarpu.

    • Maroš napsal:

     petr, Petr C – pozrite od 10:40
     04.12.2017 25 rokov a ako ďalej – Peter Staněk
     https://www.youtube.com/watch?v=PQxoP8uNyxA

     • proud napsal:

      „Slovensko je na rozvodi“………..takze je na rane,republicka nebo kolonie co ma „ze prej“ 5 milionu lidi,nema sanci,jen co bude ty vody opravdu nedostatek……..,ale zvolili jste si…………..pocitam ze brzy bude beztak zase neco jako rakousko-uhersko a budete se objimat s bratrama madarama pod nemeckym vedenim,proto nas taky rozdelili zatimco se sami spojili,nic neni nahoda.A protoze si tluceme do hlavy jak jsou nasi bratri na vychod spatni,tak si sami zavirame dvere pred novou Tartarii a „radeji“ budeme delat otroky parchantum.

     • petr napsal:

      A my snad nejsme na rozvodí? Tady fakt asi pomůže jen Rus. Když ne tak jsme v háji.

      • Maroš napsal:

       petr – V4 = Voda Štyroch – už to tu trúbim dosť dlho, škoda že z trubky zlikvidovali dokument National Geographic . Vypráhlí – Válka o vodu.
       https://www.ulozto.net/!L5mgHuCsHu0F/vyprahli-valka-o-vodu-ngc-avi

       • Maroš napsal:

        KONTEXT:
        Dokument o tom, ako prebieha vojna o vodu s Palestíncami a Jordánskom v Izraeli, a ako Turecko zastavením-prehradením vody pritekajúcej do Sýrie, spôsobilo vysušenie oblasti, z ktorej sa muselo vysťahovať jeden a pol milióna Sýrčanov, a Sýriu tak oslabilo o zdrojové zázemie pred útokom Islámskeho štátu, za ktorého vznikom sú USA, Izrael a Saudská Arábia.

        V4 = Voda Štyroch, je síce vodnou strechou strednej Európy /hlavné rozvodie sladkej vody – až do súčasnej klimatickej vojny pomocou geoinžinierstva, ktoré zásadne mení historické klimatické podmienky!/, ale táto voda sa každým dňom vďaka intenzívnym chemtrails spádom toxických kovov a iných chemikálií, stáva 1/ nedostatkovou, 2/ ako pitná neupotrebiteľnou! Čo vám to pripomína?!

        ČR – na rozdiel od Slovenska – venuje pozornosť čisteniu vôd znečistených chemickým vplyvom – činnosťou človeka – o. i. aj pôsobením chemtrails! Štyria Slováci na to údajne majú patent /zdroj – prof. Peter Staněk/ – založený na technológii nano-striebra /ktoré však Slovensku ako „nano“ chýba!/. A môžte 3x hádať, kto bude tieto patenty využívať, keď Izrael plánuje ovládnuť trh s technológiou spracovania pitnej vody?

        „Spolupráce s Izraelem
        Ministr Richard Brabec na tiskové konferenci po jednání také uvedl, že Česko v budoucnu uzavře dohodu s Izraelem o boji proti suchu. „Dohodu dnes vláda schválila. Izrael je světovým lídrem v oblasti zpracování vody a boje proti suchu, máme se od nich hodně co učit,“ uvedl. Podle Brabce se jedná o průlomovou dohodu, o termínu uzavřené se momentálně jedná.“
        https://zpravy.idnes.cz/jednani-vlady-pakt-o-migraci-osn-vlada-se-odmitla-pripojit-dohoda-s-izraelem-voda-gf3-/domaci.aspx?c=A181114_082452_domaci_lre

        Dokument – Zlodeji dažďa.pdf
        http://www.nwoo.org/wp-content/uploads/2018/08/zlodeji-dazda.pdf

        • petr napsal:

         To není první dohoda. Něco podobného bylo už předtím. Už tehdy jsem varoval, že takové dohody z nás udělají druhé palestince kterým žid bude draze prodávat vodu a diktovat další podmínky.

        • trtko napsal:

         To akože bude o chvíľu u nás voda drahšia ako nafta?

        • proud napsal:

         To jako trtko ze zavedou i dan na vzduch kterej dejchas,aby zas bylo z ceho rozkradat.Ses skodna,vydechujes co2.

        • proud napsal:

         K tomu staci jen malickost,dal drzet hubu a nekonat!

    • benmil napsal:

     Petr

     Nejen klimaticky

 5. proud napsal:

  Nasel jsem dost zajimavy video evropskejch hranic, https://www.youtube.com/watch?v=RJfQ8-M2-j0

  • benmil napsal:

   proud

   Jo, to video už pár let koluje, nejspíš od roku 2013, kterým končí. Básník tím chce říct, že státy a národy vznikají a zanikají, a že je zcela přirozené, že zanikne bílá, kvázikřesťanská rasa, spolu se státy, které vybudovala, a bude nahrazena světlehnědou rasou s průměrným IQ 96. A kdo s tím nesouhlasí, nebo chce proti tomu dokonce dokonce bojovat, je xenofob, homofob a prostě zpátečník.

   • proud napsal:

    Njn,zaslouzi si to kazdej kdo nedela nic proto,aby to tak nebylo.Pritom je zrejmy,ze si to panickove nahore naramne zjednodusujou a pochopitelne ze zase na ukor obycejnejch lidi(otroku,z jejich hlediska),a kdo mlci k utahovani obojku,je dobre,kdyz jim bude uskrcenej,kazdej mame na vyber.

 6. Forever Slav napsal:

  Čím dál tím víc se potvrzuje, že Valerij Pjakin je vlastizrádce. Ale co čekat od bolševika a „bývalého“ KGBáka?!

  1) Už zase plete páté přes deváté. Bílo-modro-červená vlajka je symbolem nepřátel Ruska? Pod jejím vedením vždy přišla na ruský národ katastrofa? A nebyla nikdy defacto používána jako státní vlajka?

  Pjakin zjevně „zapomněl“, že tato vlajka byla přijata jako oficiální státní symbol Ruského impéria před korunovací cara Mikuláše II. A už předtím se používala v řadě oblastí – např. v námořnictvu.

  Označit tak tuto vlajku jako „protiruskou“ je proto zcela směšné.

  PS:
  https://youtu.be/GvfsGXi7P-I

  A že tato vlajka má západní původ? Ne všechno, co přišlo ze Západu, bylo špatné. Ze Západu přišla i sposta dobrých věcí – individualismus, svobodné tržní hospodářství, svoboda (byť minimálně vnější) založená na odpovědnosti jednotlivce atd. A právě ČÁSTEČNÉ PŘIJETÍ ZÁPADNÍCH PRINCIPŮ A KULTURY POZVEDLO RUSKO – viz např. éra Petra Velikého. A vlastně obecně éra Romanovců, kteří přinesli do Ruska řada západních principů a stylů. Bez toho by ruská státnost nepřežila. Částečné přijetí západních principů a kultury byla a je nutná podmínka, sloužící jako odrazový můstek pro Rusko (a Slovany obecně) k nalezení skutečné velikosti (podobně jako pro anglo-saské národy byla římská kultura a principy odrazovým můstkem k nalezení své skutečné velikosti).

  Bez toho nikdy vize slavjanofilství nemůžou být naplnění. Sice pro Rusko a Slovany je přijetí západní kultury a principů se vším šudy nepřijatelné, ale jejich částečné přijetí a aplikace bude a je nutným odrazovým můstkem k vybudování své vlastní svébytné slovanské civilizace.

  Rusko bylo nejblíže k tomuto kroku za cara Mikuláše II., který učinil řadu významných reforem (zejména s pomocí předsedy vlády Pjotra Stolypina). Bohužel bylo Rusko později sraženo na kolena bolševismem.

  2) Pjakinova obhajoba protiruské VŘSR jakožto údajné „záchrany ruské suverenity“ a útoky proti bělovardějcům, kteří právě že bojovali za svobodu a suverenitu Ruska, narozdíl od bolševiků, je více než výmluvné. Žádný „ruský patriot“, ale zrádce Ruska je Pjakin (stejně jako Putin).
  Je to samá lež a dezinformace vedle druhé.

  Západ, podmaněný a ovládaný židy, naopak podporoval všemi silami bolševiky a bělogvardějcům naopak všemožně házel klacky pod nohy a sabotoval veškerou pomoc bělogvardějcům.
  https://russia-insider.com/en/history/western-media-and-elites-supported-bolsheviks-russian-civil-war-ugly-truth-emerges/ri25171

  Ne nadarmo bolševici dokonce děkovali americké vládě za pomoc, kdy americká intervenční vojska zastavili postup Japonců, kteří bojovali proti bolševikům.
  Jediným zločinem a hříchem bělogvardějců bylo to, že nebyli jednotní proti bolševikům a že řada z nich měla máslo na hlavě v souvislosti se zednářskou Únorovou revolucí a svržením cara, což otevřelo dveře bolševické VŘSR.

  Právě vítězství bolševiků znamenalo ztrátu suverenity Ruska – kdy se Rusko stalo ŽIDOVSKOU OTROCKOU KOLONIÍ. A je jí dodnes.

  • Forever Slav napsal:

   3) Dal jsem si trochu práci a vyhledal jsem si Pjakinův názor v souvislosti s jeho názorem na krymskou prokurátorku Natalju Poklonskou a její nesení obrazu svatého ruského cara Mikuláše II. A má předtucha, že Pjakinovy názory budou silně vůči tomu negativní, jehož součástí bude i šíření lží a pomluv proti carovi Mikulášovi II. (co se také dalo od bolševika čekat), byla správná.

   Abych shrnul lži a dezinformace (včetně těch, které šíří Valerij Pjakin) o ruském carovi Mikulášovi II.:

   1) Mikuláš II. nebyl žádný krutý a nelítostný car, ale jeden z nejmilosrdnějších carů, který kdy na ruském trůnu seděl. Během vlády bylo vydáno celkem kolem 6000 rozsudků smrti. Z toho kolem 3000 lidí bylo omilostněno a jejich trest jim byl zmírněn. Ironií je, že Mikuláš II. daroval milost i svým budoucím vrahům – mezi nimi i židovi Leninovi, kterého místo trestu smrti poslal na Sibiř (kde se měl Lenin jako v ráji). Též je třeba připomenout, o čemž se příliš nemluví, že radikální levicoví revolucionáři (komunisté či anarchisté) během téže doby zavraždili až kolem 20 000 vládních úředníků. Velkou část popravených lidí za carské éry tak netvořili nějací “svobodomyslní lidé”, ale komunističtí revolucionáři (navíc většina poprav se udála v období revolučních zmatků – např. r. 1905) – tedy lidé, kterým šlo o destrukci Ruska, nikoli nějakou “svobodu a demokracii”. Za časů Mikuláše II. naopak měli Rusové nejvíce svobody za celou carskou éru – svoboda slova byla zaručena. Sám car a jeho rodina proto museli snášet neustálý příval pomluv a útoků na jejich osoby.

   2) Největším mýtem je také tvrzení, že bez SSSR by nebylo modernizace země či že za carského Ruska žádný technologický vývoj neprobíhal. Ve skutečnosti modernizace Ruska by bylo dosaženo i bez SSSR. A možná v dřívější době, než byl modernizován SSSR. Je nutno si uvědomit, že řada z toho, co víme u předchozím carském Rusku, je produktem sovětské propagandy, která ve většině věcí lhala. A nejinak je tomu i u Ruska za cara Mikuláše II. Je smutné, že řadu těchto lží přejala i řada západních historiků a školství. Jednou z nich je tvrzení, že carské Rusko nemělo žádné vědce a technologický pokrok. Ve skutečnosti Rusko mělo řadu vědců – dokonce někteří z nich rozpracovávali plány ruského letu na Měsíc. Rusko též vyvíjelo vlastní letadla a mělo svůj vlastní vojenský průmysl (řada zbraní, např. křižníků a lodí, vyrobené za carské éry, se významně podílely na vítězství SSSR ve 2. světové válce). Všechno toto lehlo popelem po VŘSR, kdy bolševici kompletně vyhladili ruskou národní inteligenci (včetně vědců).

   Známý ruský chemik Mendělejev na počátku 20. století vypočítal, že pokud Ruské impérium půjde cestou reforem nastolených premiérem Stolypinem, bude mít na konci 20. století 596 milionů obyvatel a největší ekonomiku světa.
   I to je jeden z důvodu, proč carské Rusko muselo být zničeno.

   3) Silnou municí proti carovi Milušovi II. je též tzv. “Krvavá neděle”. Její obraz je však prakticky celý vylhaný.

   Např.:
   Nešlo o střílení do lidí nařízené carem, který se ve skutečnosti v tu chvíli nacházel mimo Petrohrad a o událostech „Krvavé neděle“ se dozvěděl až později. A nešlo o „nenásilné a pokojné demonstrace“, které byly „nesmyslně brutálně rozehnány carskou gardou“. Ve skutečnosti (ač nepochybně řada demonstrantů protestovala pokojně) řada demonstrantů se uchýlila k násilnostem.
   Řádu demonstrantů tvořili levicoví anarchisté a komunisté, kteří se neváhali uchýlit k násilí a terorismu. Na řadě míst došlo k násilným útokům na členy císařské gardy a policisty. Císařská garda reagovala střelbou v řadě případů právě v reakci na tyto násilnosti ze strany „pokojných demonstrantů“.

   A tyto protest nebyly rozhodně lidově spontánní. Řada protestů byla dána do pohybu levicovými revolucionáři, kteří měli od samého počátku v plánu vyvolat násilné střety. V podstatě šlo o nepodařený Majdan či zkrátka nepodařenou VŘSR.
   A počet obětí této „Krvavé neděle“ je též zveličován. Proti-carská propaganda vytvořila mýtus o až tisících mrtvých. Ve skutečnosti (i podle svědků z řad bolševiků) byl počet mrtvých kolem 100-200 lidí.
   Jistě, tyto oběti i tak jsou tragickém. Ale to nic nemění na skutečnostech výše, které vyvrací vylhaný obraz „Krvavé neděle“.
   Též proti-carská propaganda zamlčela tyto skutečnosti:

   Car uskutečnil nedlouho poté schůzi s dělníky, došlo k vyplacení odškodného rodinám, které byly zasaženy událostmi „Krvavé neděle“. Nemluvě o tom, že byla vytvořena vládní komise, která se měla zabývat potřebami dělníků.

   Bohužel vylhaný obraz „Krvavé neděle“, stvořený a přiživovaný žido-zednářskou a komunistickou propagandou, je už hodně zažraný do mysli veřejnosti – jak na Východě, tak i na Západě.

   • Forever Slav napsal:

    4) Car Mikuláš II. naopak dělal vše proto, aby zabránil světové válce. Nebyl imperialistický, ale anti-militaristický národní a duchovní vůdce. Např. inicioval celosvětovou mírovou konferenci, kde r. 1899 v Haagu vyzval ke světovému odzbrojení. Také to byl on, kdo těsně před vypuknutím 1. světové války opakovaně tlačil na německého císaře Viléma II. (který byl jeho bratrancem), aby zastavil a zdržel se vojenského tažení proti Srbsku. Bohužel marně. Co je však jisté – Mikuláš II. patřil mezi ty, kteří si nejméně přáli světový konflikt. Dělal vše proto, aby ji zabránil. Pochopil, že Rusko může nejvíce prosperovat a vzkvétat jedině v míru. Byl takový ruský Šalamoun – muž míru.

    Bohužel, když někdo si tolik přeje válku, včetně západních velmocí (Británie, Francie, Německa, R-U), lze válce těžko zabránit. Skutečnost, že když už ta válka vypukla a car se postavil na stranu slovanského národa Srbů, i když se mohl spojit s Německem a R-U (ani jedna z možností nebyla vyloženě špatná), Mikulášovi II. naopak slouží ke cti. Kéž bychom my měli takovou oporu v r. 1938.

    Co se týče samotných ztrát během 1. světové války – proč se tedy Rusové nevzbouřili proti Stalinovi a židovské-komunistické moci během “Velké vlastenecké války”? Kde nesmyslně zahynulo 20 000 000 Rusů? Kde sovětští komisaři nahnali na smrt miliony vojáků do předem prohraných bitev a bojů? Kde se Němci po absolutním selhání sovětské vlády dostali až k největším ruským městům? Kde sovětští komisaři a NKVD pálili do vojáků, kteří ustupovali z předem prohraných bojů a nechtěli jít na jistou smrt?
    Za cara Mikuláše II. Rusové během 1. světové války utrpěli jen zlomek ztrát 2. světové války a Němci se nedostali ani nadosah Petrohradu (za sovětské éry Leningrad), ani Volgogradu (za sovětské éry Stalingrad). Přičemž 1. sv. válka byla stejně důležitá, jako 2. světová valka, kde si Rusko nemohlo dovolit prohrát. O tom níže.

    5) Ruský car Mikuláš II. nebyl žádný zhýčkaný ruský šlechtic, ale ZBOŽNÝ ČLOVĚK, stejně jako jeho rodina, který si uvědomoval, že nevládne z vlastní vůle, ale z BOŽÍ MILOSTI. A že panovnická moc nemá sloužit k vlastnímu obohacení, ale ke službě Bohu a svému lidu. Byl to ryzí idealista, kterému neleželi jen na srdci ani jen samotné ruské národní zájmy, ale také zájmy celého ortodoxního křesťanstva. Ruský mesianismus nechápal v úzkém nacionalistickém smyslu (jako později Hitler německý mesianismus), ale jako KŘESŤANSKOU MISI VEDENOU ZA BOHA A NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA. I to se projevilo např. na Balkáně – v rámci ruského boje za osvobození křesťanských národů z krutého osmanského jařma. Panslavismus se zde zkombinoval s křesťanským pravoslavným mesianismem a dal vzniknout něčemu, co dnes málokdo dokáže pochopit – ruská zahraniční politika byla ve své podstatě ANTI-IMPERIALISTICKÁ a ANTI-KOLONIALISTICKÁ – čistě osvobozenecký boj, aniž by Rusko chtělo dělat z osvobozených národů nějaká satelitní státy či jejich území přímo zabrat. Ruský car Mikuláš II. panslavismus nechápal v žádném případě jako nástroj ruských “imperiálních zájmů” (jak mu, i celému carskému Rusku, západní liberální i sovětští bolševičtí manipulátoři podsouvají), nýbrž jako křesťanskou pomoc bližnímu – v zájmu pravoslavného křesťanstva.

    Byl též i vzorným panovníkem pro svůj lid – milující a věrný manžel a dobrý otec. 

    Byl jedním z posledních panovníků, který si uvědomoval, že nevládne z vlastní vůle, ale z Boží milosti, která jej činí odpovědným před Bohem, svou zemí a jeho lidem. Panovník, který svou vládu nevnímal jako své vlastní uspokojení, ale jako službu Bohu, svému národu a své zemi. Takový byl ruský car Mikuláš II. Byl to svatý muž. Jeden z největších ruských panovníků v ruských dějinách.

    Žel, židovští farizejští propagandisté je pomluvili a naházeli na něj tolik tun špíny a lží, kolik jen mohli. Ruský car Mikuláš II. patří mezi jedny z největších obětí židovské očerňovací kampaně. Jemu by se snad v tomto vyrovnal španělský generál Franco či samotný německý vůdce Adolf Hitler.
    Výše uvedený seznam je jen zlomek lží, šířených proti ruskému caru Mikuláši II.

    Kdyby Rusové bojovali v 1. světové válce s takovou vírou a houževnatostí, jako ve 2. světové válce, byli bychom my Češi s největší pravděpodobností Ruskem osvobozeni. Rusko by pak osvobodilo východní Evropu už v r. 1918. S tím rozdílem, že, narozdíl od “sovětského osvobození”, by šlo o SKUTEČNÉ OSVOBOZENÍ, jako v případě jihoslovanských národů od osmanského jařma. A židovské plány na globální židovskou hegemonii a židovskou světovládu NWO by přišly vniveč. Bohužel se Rusové nechali zmanipulovat židy a zednáři k Únorové revoluci a svržení svého cara Mikuláše II. Pak byla židovská VŘSR, která Rusku a Rusům totálně sebrala slibnou budoucnost, už jen otázkou času. A zbytek už znáte. Následkem své zbabělosti a zrady musí nyní Rusové od r. 1917 snášet židovské jařmo.

    Mám silný pocit, že tažení proti odkazu cara Mikuláše II. se řada lidí snaží trochu kompenzovat nepřímou vinu ruského lidu na židovském dobytí Ruska. Jelikož právě vnitřní duchovní a morální úpadek a zrada ruského lidu (jak prostého lidu, tak i ZEJMÉNA ruské šlechty), který zradil svého Bohem pomazaného cara, byla příčinou židovského dobytí Rusi. Stejně jako příčinou pádu starověkého Izraele do babylonského zajetí byl vnitřní duchovní rozklad a úpadek izraelské společnosti či pád Západořímské říše r. 476, který způsobil duchovní vnitřní rozvrat a úpadek římského lidu, stejná věc byla i příčinou pádu křesťanského Ruského impéria r. 1917, kterou dobyli židovští barbaři – s nemalou nepřímou spoluvinou duchovního a vnitřního rozvratu, zrady (zejména zrady ruské šlechty, infiltrované svobodným zednářstvem) a lhostejnosti ruského obyvatelstva. To si bohužel většina Rusů nechce přiznat. Namísto toho většina Rusů, ať už z řad liberálů či neo-bolševiků, stojí v jedné frontě v plivání na cara Mikuláše (komunista Valerij Pjakin je toho názornou ukázkou). Avšak právě tady je příčina strastí ruského národa. Dokud si tuto chybu ruský národ neuvědomí a nenapraví ji (neučiní pokání), čeká jej nevyhnutelný pád do propasti židovského NWO, znamenající definitivní zánik ruského národa.

    • Jan Kowak napsal:

     Tag mě D.nes-ka přepad-li .. ty.. 3 králowé , dyž ssem
     Šel z na Barrandowě do METRA & chtěli prašule..

     Nasrat jó nasrat.. buzeranti – stejně wám TO
     Nakukal do Prdele Jakub Janda.

     No ni ?

     M
     ps : Pitralone , že že newíš Co je-to za song ???

     Reptiliani

    • Maroš napsal:

     Forever Anglo“slav“ – podsúvaš nezmysly! Pjakin kritizoval Mikuláša II. za to, že nezvládol riadenie krízovej rozvratnej situácie – nie za to, že nebol neľudský – ale naopak – je to obdoba ruského HAVLOIDA!
     Už keď FOREVER kopeš za Angličanov, ktorí rozkladajú Rusko už od obdobia nimi zlikvidovanej dynastie Ivana Štvrtého – podľa nich „hrozného“, mal by si vedieť, že ako Romanovec – Mikuláš II. bol pokrvným príbuzným anglickej kráľovskej rodiny – jeho bratrancom – podobní si boli ako vajce vajcu – bol myslím vojvoda z Yorku. Romanovci v podstate zlikvidovali Sibírsku Tartáriu /povstanie atamana Pugačova/ – predpríprava na ovládnutie Sibíri a Aljašky Západom v projekte Hodvábna cesta.
     Jeho manželka bola žido-nemka /židia svojimi dcérami infiltrovali prakticky všetkyvýznamné európske šľachtické rody – pozri materiály Grigorij Klimov, takže v kombinácii s jej dedičným ochorením tu išlo – týmto dohodnutým manželstvom – o cielenú likvidáciu rodu /mužského potomstva/ – „formátu“ Romanovcov v Rusku, nakoľko Mikuláš našiel v sebe lásku k Rusku, a „ako Salin a Lenin zradil svetovú revolúciu“ zradil GP a jeho súčasť – britskú kráľovskú rodinu!

     Pjakin teda ak – kritizoval Mikuláša za to, že „liberálny“ ovládač sionistov Tolerancia a Humanizmus nakoniec ovládol samotného cára, a namiesto toho, aby anarchistov a trockistov utopil hneď od začiatku v krvi – cár im ešte poskytol „štipendium“ na Sibíri! Pozri dokument o Molotovi – čím prešiel na Sibíri – podporovaný finančne vďaka cárskej naivite, že vzdelaní ľudia nepotrebujú bojovať proti systému, ktorý ich podporí! Z dokumentu Molotov – muž za Stakinom – presne túto časť – cca 5 rokov príprav boľševického prevratu vo vyhnanstve – vystrihli! Takže dávam sem link na dokument, kde to je – napr. meno nedostal podľa kladiva, ale preto, že obec z ktorej pochádzal, bola dávnejšie premenovaná na Molotovsk.

     „Kto sníva o kariére – nebude snívať o revolúcii“ – cár – chyba lávky! Jedovatý had zohriaty na prsiach ťa nakoniec uštipne – lebo hady to tak skrátka robia.
     Zapomenutí vúdci – Vjačeslav Molotov -dokument (www.Dokumenty.TV)
     https://tune.pk/video/7448940/vja%C4%8Deslav-molotov-dokument-wwwdokumentytv

     FORMÁT BÁŤUŠKU CÁRA – podľa Pjakina, je to, čo chcú našiť aj Putinovi a vyrobiť z neho osobnosť, ktorá bude zodpovedať za všetko – a z ľudí opäť vyrobiť bezduché stádo, ktoré „nemôže za svoj život a osud“ – je to normalizačný!!! formát budúcej elitárskej totality – v podstate to vyhovuje modelu riadenia v NWO – neomarxistická monarchia. A o to ide v konečnom dôsledku.

     História a korene Romanovcov
     Подмена Петра 1 – История семьи Романовых
     https://www.youtube.com/watch?v=WwgiV00nvH0

     • Jan Kowak napsal:

      Mrož si wzal za ženu.. Židofku z KOLEDA..

      .. a upad s ní do leda !
      Heč ~ ssem měl wčera / 2. bledna / narozeninýý : ))

      Stotřicátýtřetí..

     • Forever Slav napsal:

      Maroš

      Tohle jsou typické sionistické dezinformace o carovi Mikulášovi, které dnes i rozšiřují různé komunistické loutky typu Pjakina.

      1) S tím, že car ušetřil život významných bolševických revolucionářů, souhlasím. Kdyby učinil opak a utopil by prakticky každého v krvi, jako Ivan Hrozný, ruský lid by si řekl – ha, car je krutý tyran. Svým činem ukázal Mikuláš II., že není jen krvelačným a nelítostným vládcem, ale milosrdným vládcem. Stejně za každým bolševickým revolucionářem povstane deset dalších. Tady rozhodně chyba nebyla.

      PS: Nutno podotknout, že carova žena Alexandra Fjodorovna, na kterou liberálové i neo-bolševici kydají špínu, byla zrovna ta, která chtěla po Mikulášovi II., aby bez milosti rozdrtil bolševické revolucionáře. Ale to jí evidentně ani dnes neuchránilo od kydání špíny od různých pjakinovských KGBáckých dezinformátorů. :-)

      2) No a co že Romanovci byli Němci? No a co že Mikuláš II. a Alexandra Fjodorovna měli germánskou krev (podle někoho dokonce i židovskou – proto také zjevně Alexandru Fjodorovnu židé nemilosrdně zavraždili, že? :-) )?

      Bez Romanovců by bylo Rusko v háji. Kde by bylo Rusko bez západních reforem?

      A ač to řada „Hurá Slovanů“ nerada uslyší, tak Romanovci byli NÁRODNOSTÍ RUSOVÉ. A to jak car Mikuláš II., tak i Alexandra Fjodorovna. NÁROD TOTIŽ NENÍ O KRVI, ALE O DUCHU. O KRVI JSOU JEN RASY. Každý, kdo má slovanského národního ducha, je pravým Slovanem. Proto Romanovci, včetně Mikuláše II. a Alexandry Fjodorovny, byli Rusové a Slované, jelikož jejich národní duch byl slovanský. Jejich srdce bilo pro Rusko a ruský národ.

      3) Velká Tartárie je mýtus “hurá Slovanů”. Ve skutečnosti nic takového neexistovalo. Jelikož Slované nebyli schopni vybudovat stálé státní útvary proto, že slovanský národní charakter je chaotický a nesourodý. Museli přijít Germáni, etnikum státotvorného ducha, kteří položili základy vzniku prvních slovanských států – např. Varjagové Kyjevské Rusi, francký kupec Sámo tzv. “Sámově říši” atd.

      Navíc během ruské kolonizace Sibiře v čele s kozáckým vůdcem Jermakem Timofějevičem žádnou Velkou Tartárii neobjevila. “Zjevně byl Jermak Timofějevič součástí spiknutí za utajení existence Velké Tartárie”. :-)
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Jermak_Timof%C4%9Bjevi%C4%8D

      4) Lenin a Stalin žádnou revoluci nezradili. Jen na její vývoz, ve službě židovských-sionistických zájmů, lépe SSSR připravovali. K samotnému Stalinovi (kdy „Hurá Slované“ a různí neo-bolševici udržují při životě jeho mýtus – k radosti židovských pánů, kteří tak mohou bránit re-christianizaci Rusi a udržovat tak v otroctví ruský lid):

      Stalin Rusko neosvobodil, naopak utužil židovské jařmo nad Rusí. Jeho vzpoura v 50. letech proti židovské nadvládě na tom nic nemění.
      Ovoce jeho politiky hovoří za vše:
      – vyhlazení 40 000 000-60 000 000 Rusů a miliony dalších národů bývalé ruské carské říše
      – dokončení vyhlazení ruské národní inteligence
      – dokončení vyhlazení pravoslavné církve
      – Holodomor: řízený hladomor na Ukrajině, který zahubil až 7 000 000 Ukrajinců a 3 000 000 Rusů
      – gulagy, kde zahynuly miliony až desítky miliony Rusů a příslušníků dalších národů bývalé ruské carské říše
      – podíl na vymyšlení podvodu “židovského holocaustu”
      – podíl na vzniku satanského Izraele
      – pokračující degenerace ruského národa

      Za Stalina byla dokončena totální duchovní a kulturní likvidace ruského národa – z Rusů, kdysi hrdého slovanského národa, se stali BÍLÍ NEGŘI.
      Ovocem této duchovní proměny ruského národa je skutečnost, že později tito “bílí negři” (též doplňuji, že na masovém znásilňování se velkou měrou podíleli také Mongolové aj. žluté asijské národy) později vyznásilňovali půlku Evropy. Jen v Německu rudoarmějci znásilnili 1 000 000-2 000 000 německých žen.
      Aneb DUCHOVNÍ a KULTURNÍ VÝTVOR ŽIDO-BOLŠEVISMU (na němž se podílel i Stalin).

      Doporučuji vám toto:

      V. Uškujnik – Kagan a jeho bek
      https://pospolitost.files.wordpress.com/2009/01/uskujnik_kagan-a-jeho-bek.pdf

      Možná pak přestanete oplakávat nejhorší období temna, které Rusko v jeho dějinách kdy postihlo.

      • Forever Slav napsal:

       5) Řada lidí nechápe, že v r. 1917 NESELHAL CAR, ALE RUSKÝ LID, KTERÝ SE NECHAL ŽIDY A ZEDNÁŘI ZMANIPULOVAT K ÚNOROVÉ REVOLUCI. Navíc k revoluci, která nebyla ani nutná – Rusko by se pomalu zreformovalo a proměnilo v moderní vyspělý stát i bez této revoluce.

       Zde platí staré známé:
       CAR JE DOBRÝ, ALE BOJAŘI JSOU ZLÍ.

       Obecně platí, že car vedl dobrou politiku. Ne dokonalou, ale dobrou, v zájmu Ruska a ruského národa. Selhal ruský lid, který zradil svého cara, navíc v důležitou a osudnou chvíli, kdy si ruská říše nemohla dovolit takové revoluční otřesy. Kdyby v tuto osudnou hodinu ruský lid zachoval svému carovi věrnost tak, jako ji v těžké chvíli zachoval Petru I. Velikému (důležité reformy, inspirované západní kulturou a principy), Alexandru I. (napoleonské války) či Mikuláši I. (pokus o převrat ze strany děkabristů), nedošlo by k pohromě pozdější židovské invaze v podobě VŘSR. Ale ruský lid učinil opak. A tím nepřímo přispěl k židovskému dobytí a zničení Ruského impéria – největšího slovanského státu své doby.

       Theodor von Winberg; Křížová cesta Ruska
       http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Krizova_cesta_Ruska.pdf

       Za zradu nevinného člověka a věrného božího služebníka také ruský lid zaplatil velikou cenu (viz židovské jařmo, které trvá nad Rusí dodnes), stejně jako národ Izraelitů zaplatil velikou cenu za zradu pravého Boha Hospodina (viz babylonské zajetí).

       6) „FORMÁT BÁŤUŠKU CÁRA – podľa Pjakina, je to, čo chcú našiť aj Putinovi a vyrobiť z neho osobnosť, ktorá bude zodpovedať za všetko – a z ľudí opäť vyrobiť bezduché stádo, ktoré „nemôže za svoj život a osud“ – je to normalizačný!!! formát budúcej elitárskej totality – v podstate to vyhovuje modelu riadenia v NWO – neomarxistická monarchia. A o to ide v konečnom dôsledku.“

       To jen ukazuje morální pokrytectví pjakinovců. Tento kult totiž nevytváří příznivci dávného carského Ruska, ale zejména neo-bolševici Pjakinova rázu – ze Stalina i z Putina.
       Nemluvě o protimluvu celé této myšlenky – být proti „absolutistické elitární despocii“ a sám podporovat a oslavovat nejhorší despoty své doby – Ivana Hrozného či Stalina?! O jeho nekritické oslavě Putina (který se ve své podstatě neliší od Jelcina), který totálně zdevastoval a ničí Rusko a ruský národ (skrze islamizaci, masivní imigraci nebělošských imigrantů, čínskou kolonizaci Sibiře, důchodovou reformu atd.), ani nemluvě.

       Prostě FARIZEJOVÉ.

       • Maroš napsal:

        F.S. – si klasické židovské pokrivené Zrkadlo! Pjakin kritizoval snahu o vytvorenie kultu osobnosti okolo Putina – a ty hajzel tvrdíš – že kult osobnosti okolo vytvára Pjakin a jemu podobní?! Už si zúfalý?!

        „Now we Choke!“ – teraz vás podusíme = Novičok!
        Celú rodinu Ivana Hrozného, jeho synov a 4 manželky- otrávili ortuťou – konkrétne jeho anglický lekár! A toto trávenie – tito vypúšťané jedy pokračujú dodnes.
        Forever! NAVŽDY chazarská nenávisť voči Rusom!

        • Forever Slav napsal:

         Maroš

         Ano, vytváří. Sice pokrytecky tvrdí, že bojuje proti vytváření kultu osobnosti okolo Putina, ale sám jej vytváří – svým nekritickým bráněním Putina prakticky v každé věci – i kdyby na Rusko padaly trakaře. A svými útoky proti každému, kdo si „dovolil“ jeho bůžka Putina zkritizovat.

        • proud napsal:

         :-)))).Ve skutecnosti jde proti Putinovi a proti Rusku,ale uznavam,ze to je na tebe uz prilis :-)))))

     • Maroš napsal:

      FOREVER Anglo“slav“ – ad „Čím dál tím víc se potvrzuje, že Valerij Pjakin je vlastizrádce. Ale co čekat od bolševika a „bývalého“ KGBáka?!
      1) Už zase plete páté přes deváté. Bílo-modro-červená vlajka je symbolem nepřátel Ruska? Pod jejím vedením vždy přišla na ruský národ katastrofa? A nebyla nikdy defacto používána jako státní vlajka?
      Pjakin zjevně „zapomněl“, že tato vlajka byla přijata jako oficiální státní symbol Ruského impéria před korunovací cara Mikuláše II. A už předtím se používala v řadě oblastí – např. v námořnictvu.
      Označit tak tuto vlajku jako „protiruskou“ je proto zcela směšné.“

      F.S. – 1/ Dal si sem link na nakrútený film o Kremline „z roku 1885″ – Russian Tsar Hurrah – so záberom na stenu, kde vlaje bielo-modro-černená „HOLLYWOODSKA“ zástava – akože cárska – ale trapne bez štandardnej symboliky – zdrap – lebo všetci sme tu povinne idioti! Lebo „pochopiteľne“ Rusi sa od červenej kabalistickej zástavy vrátili k !pôvodnej“ Ruskej zástave – hovno!

      „Bielo-modro-černená“ slovanská zástava nám bola pridelená GP ako free masonic flag – a nemôžem ti povedať „naštuduj si“ – lebo ty to kurva dobre vieš, že je to slobodomurárska symbolická farebná zostava!

      2/ „A už předtím se používala v řadě oblastí – např. v námořnictvu.“ – no zjedz mi môj starý lodnícky poneváč! To sú všetko „webárske“ podvrhy! Toto ti namaľujú a link na zdroje zásadne NEFUNGUJE! Lebo NIE SÚ!
      https://www.crwflags.com/fotw/flags/ru~xviii.html#1700j

      Čo sa týka námorných vlajkových signálov – existujú 1/medzinárodné dohodnutá signály, 2/bojové taktické signály, ktoré sú zrozumiteľné len veliteľom – o tom je vlajková loď bojovej flotily. Takže farby môžu byť relatívne hocijaké – keď sú utajené.

      Ruská zástava zo staršieho obdobia – po nástupe prozápadných Romanovcov má nie náhodou farby podobné britskej zástave – len s opačnými farbami – modré križovanie v červenom poli – už odvtedy naznačené príbuzenské prepojenie kráľovských rodín.

      Toto je cárska námorná zástava! V podstate ide o symboliku faraónskeho pokrvného prepojenia.
      https://www.crwflags.com/fotw/images/r/ru_czpaul1800.jpg
      Štandarda Moskvy – odkazuje na dátum Stvorenia sveta podpísaním Veľkého mieru v Hviezdnom chráme po boji ruských s čínskymi plemenami pred 7527 rokmi – teda na bojovom poli „po kolená v krvi“ – čo prevzala Kabala – červené pole, ako symboliku večného boja – svetovej revolúcie – zástavu ZSSR. Moskva bola po revolúcii navyše vystavaná podľa prísnych okultných pravidiel.
      https://www.crwflags.com/fotw/images/r/ru-mow.gif

      Súkromná štandarda cára
      https://www.crwflags.com/fotw/images/r/ru_tzp.gif
      Imperiálna štandarda 1858-1917
      https://www.crwflags.com/fotw/images/r/ru~tzl.gif

      Čierna „pirátska“-vikingská zástava Ivana Štvrtého „hrozného“ – „až sem Pjakin nedovidí“ – pretože to by musel vymazať z histórie práve Romanovcov – ktorými západ – Anglicko a Vatikán – vtedajší GP – nahradili pôvodných cárov Rurikovcov – prepojených na vikingov /nie Vikingov – vikingovia neznamená etnickú skupinu, ale „ísť na viking“ – na zboj/ – teda aj priateľské prepojenie Rusov a Švédov – najväčších nepriateľov anglickej námornej rozpínavosti na sever! Preto bol aj cár Peter I. vymenený – alternovaný Petrom Veľkým – anglosasom! Po jeho smrti – keď splnil čo mal /vojna so Švédmi, do ktorej by Peter I. nešiel/ bol opäť nahradený potomkom Romanovcov. Kľúčové je pochopenie práve doby Ivana Štvrtého „hrozného“!
      https://www.crwflags.com/fotw/images/r/ru_civ4.gif

      Takže Pjakin tára len za toto obdobie – ďalej do rurikovskej histórie nejde,lebo to by sa svet obrátil úplne naruby! Na ten staroslovanský-staroruský!

      Takže ani Forever Anglo“slav“ – ani Pjakin – môže byť?
      Dvojhlavá orlica od roku 1700 /údajne 1692/ v ruskej heraldike je U6 typickým symbolom GP – potom záleží, v akej polohe má krídla, t. j. či v dominantnej, aktívnej, či pasívnej-pokojnej – v tom sú zadefinované úlohy rodov v určitom období. Nebudem to sem teraz vešať.

      „V roku 1848 v Brezovej pod Bradlom ešte viali bielo – červené farby, ale prvá dobrovoľnícka slovenská armáda, ktorá bojovala po boku Habsburgovcov proti maďarskej revolúcii, používala v tom istom roku už obnovenú vlajku s farbami biela, modrá, červená (sporadicky aj v inej zostave, avšak „všeslovanská“ farebnosť bola zachovaná).“ = revolučné procesy už riadené slbodomurármi! Modrá – znamená ATLANTICKÁ modrá – klin medzi Slovanmi! Modrá – znamená ZÁSTERU – slobodomurársku zásteru! Modrá – znamená „záplavu“ ako útok, ale aj centrum najdôležitejšieho zdroja – pitnej VODY! Prvé, čo posádka každej lode po pristátí-vylodení urobila – obnovovala zásoby čerstvej pitnej vody! Symbolika má vždy viac významových vrstiev.

      „Dnes je veľmi ťažko vystopovať, kde je pravda, avšak isté je, že pred rokom 1693 nie sú žiadne zmienky o trikolóre, ktorá sa stala neskôr vzorom slovanských štátov. “ – o tom sú tie „nedobitné“ slovanské zdroje – len úvahy!
      REPLAY: „Dnes je veľmi ťažko vystopovať, kde je pravda“!
      https://martinmalobicky.blog.sme.sk/c/54393/Slovenska-vlajka-su-jej-farby-slovanskeho-povodu.html

      Tu je dôležitá zmienka!!! Ruská vlajka – údajne od roku 1693 ako MERCHANT flag! = obchodná vlajka – v tom čase v zmysle Hansovných spoločností = nemecko-holandsko-ruského obchodného prepojenia v Severnom mori a Pobaltí! Teda – konkurencie angličanom!
      Osobná štandarda cára /už Romanovec/ bola vtedy prakticky rovnaká, ako štandarda Villiama Oranžského!
      Vojnová ruská námorná vlajka bola iná!

      Takže – v tomto má Pjakin zase pravdu – že trikolóra je KUPECKÁ VLAJKA – handra! Lebo v kontexte – s Ruskom sa už odvtedy len kupčí! V zmysle – kto nosí trikolóru – je na predaj! Aj keď o tom možno nevie! Asi tak…
      The Flag of Russia Explained
      https://www.youtube.com/watch?v=QXNThhDS8ns

      Vlajka Viliama Oranžského – žlté pole – mohla mať význam „drž odstup“ od vladára – ako neskôr „karanténa“ – drž odstup.
      ADMIRAL Movie Trailer (2016) /nie film Admirál Koľčak/
      https://www.youtube.com/watch?v=hlnKcAN-mXE

      Takže s odstupom – „Obchod je vojna“ /japonské príslovie/ – a možno v tom „vlajkovníctve“ časom objavíme preživšie záujmy potomkov templárov…

      • Forever Slav napsal:

       Maroš

       Tak znovu:

       Je to symbol Ruského impéria – nejpozději od časů před korunovací cara Mikuláše II.

       Ta vlajka má údajně původ u kupců? A to je problém? To je tedy problémem i jeden z největších slovanských panovníků – kupec Sámo?

       „V roku 1848 v Brezovej pod Bradlom ešte viali bielo – červené farby, ale prvá dobrovoľnícka slovenská armáda, ktorá bojovala po boku Habsburgovcov proti maďarskej revolúcii, používala v tom istom roku už obnovenú vlajku s farbami biela, modrá, červená (sporadicky aj v inej zostave, avšak „všeslovanská“ farebnosť bola zachovaná).“ = revolučné procesy už riadené slbodomurármi! Modrá – znamená ATLANTICKÁ modrá – klin medzi Slovanmi! Modrá – znamená ZÁSTERU – slobodomurársku zásteru! Modrá – znamená „záplavu“ ako útok, ale aj centrum najdôležitejšieho zdroja – pitnej VODY! Prvé, čo posádka každej lode po pristátí-vylodení urobila – obnovovala zásoby čerstvej pitnej vody! Symbolika má vždy viac významových vrstiev.“

       Když ty barvy jsou údajně zednářské, proč tedy dobrovolnická slovenská armáda pod touto „zednářskou“ vlajkou s těmito barvami bojovala proti zednářské maďarské revoluci?

       „Preto bol aj cár Peter I. vymenený – alternovaný Petrom Veľkým – anglosasom! Po jeho smrti – keď splnil čo mal /vojna so Švédmi, do ktorej by Peter I. nešiel/ bol opäť nahradený potomkom Romanovcov. Kľúčové je pochopenie práve doby Ivana Štvrtého „hrozného“!“

       A teď tu pohádku o Červené Karkulce.

       „Dal si sem link na nakrútený film o Kremline „z roku 1885″ – Russian Tsar Hurrah – so záberom na stenu, kde vlaje bielo-modro-černená „HOLLYWOODSKA“ zástava – akože cárska – ale trapne bez štandardnej symboliky – zdrap – lebo všetci sme tu povinne idioti! Lebo „pochopiteľne“ Rusi sa od červenej kabalistickej zástavy vrátili k !pôvodnej“ Ruskej zástave – hovno!“

       Nevím, co tím básník chtěl říci, ale nechme to tak.

       Btw. ruská vlajka a tyto její barvy nemají nic společného se zednářstvím.

       - Bílá symbolizuje mír, čistotu, neposkvrněnost, dokonalost a svobodu.
       - Modrá představuje stálost, víru, věrnost a Bohorodičku.
       - Červená je symbolem energie, síly, krve prolité za vlast a absolutistické vlády.

       Připomínám, že tyto barvy byly součástí znaku Moskvy.

       Tyto barvy se později staly i symbolem panslovanského hnutí.

       Dvojhlavý orel není symbol nějakého imaginárního „GP“, ale Byzantské říše, jehož je Moskva duchovním nástupcem (ochránce pravoslavného křesťanství) – tento symbol byl přijat Rurikovci i Romanovci (jako hlásení se k duchovnímu odkazu Byzance a k duchovnímu nástupnictví Moskvy jakožto „Třetího Říma“).

       • proud napsal:

        „- Bílá symbolizuje mír, čistotu, neposkvrněnost, dokonalost a svobodu.
        - Modrá představuje stálost, víru, věrnost a Bohorodičku.
        - Červená je symbolem energie, síly, krve prolité za vlast a absolutistické vlády.“ ????………………

        - Modrá oddeluje mir od valky,zrno od plev,blbecku,to te ve skole neuicili? Banik pyco :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

       • niSas napsal:

        Proč by to nemohl být původně dvouhlavý drak? :-)

       • trtko napsal:

        Pekná analýza F.S. Pokús sa ešte analyzovať vlajku Belgicka a Nemecka

        • Maroš napsal:

         F.S a trtkoŠ – táto stránka je už prevzatá a prerobená – pôvodnú – Astro Tabu – autorovi zrušili, takže…

         ŠTYRI FARBY, ktoré figurujú nielen v slobodomurárstve, ale aj na vlajkách sveta – nie sú vybrané náhodne, ale majú svoj pradávny ezoterický význam. Predstavujú štyri svetové strany, na ktorých sa rozprestiera náš hmotný svet (všetky kontinenty a štáty) a zároveň symbolizujú štyri základné živly hmoty, ktoré vládnu nad všetkým, čo je v zemi aj na planéte Zem.

         BIELA = vzduch, MODRÁ = voda, ČERVENÁ = oheň a ČIERNA = zem. Tieto farby tajnej symboliky prevzalo slobodomurárstvo na označenie svojich lóži (pomenovanie légie alebo ligy majú ten istý význam v ich slovníku):

         Biela farba symbolizuje katolicizmus a jednotný boj proti nemu (vzduch = dych, teda – v duchu aktivity, intelektu a rozumu, kontaktov a spojení, výmeny skúseností a informácií sa realizuje cieľ na prevzatie svetovlády).
         Poznámka mimo text – biela = program „čisté ruky“ /biele goliere/

         Modrá farba symbolizuje slobodomurársku infiltráciu, masový vstup do lóži (ako voda, ktorá je univerzálnym rozpúšťadlom a prezrádza zmeny, ktoré prebiehajú vo vnútri. Symbolizuje bratov ktorí sú zastúpení vo všetkých spoločenských skupinách).

         Červená farba symbolizuje nastolený boľševizmus, teror, totalitný režim (ako oheň, ktorý umožňuje premenu… Prevádza hmotu z jedného skupenstva do druhého – podľa potreby murárskej elity).

         Čierna farba symbolizuje tajnú maffiu (materialistická, finančná a filozofická, aliancia) a vojenskú zložku, kedykoľvek a na čokoľvek použiteľnú (ako zem, ktorá sa dá formovať. Slobodní murári“ sú konzervatívni, fixovaní na minulosť, túžia po moci a zaujímajú ich len konkrétne výsledky).“
         http://freddiee.blog.portal.sk/detail.html?a=bf5b9284ca55e64de294be9295ddc9fa

    • proud napsal:

     „Dokud si tuto chybu ruský národ neuvědomí a nenapraví ji (neučiní pokání), čeká jej nevyhnutelný pád do propasti židovského NWO, znamenající definitivní zánik ruského národa.“……………hotove,proste jsi idiot,kdyz tady zkousis podsouvat zanik prastaryho naroda kterej dal svetu rec i pismo,zase jsi dostal za odmenu v Bohnicich chvili u kompu? Az vymre cely lidstvo,Rusko bude bud az posledni,nebo z nej vznikne novy a dalsi debilni foreverove se znovu a znovu budou pokouset ho znicit.To uz je normalne drzost,bejt kreten a jeste to vystavovat:-)))))))))))))))))))))))))))

   • niSas napsal:

    Myslel si, že je to známka dranku, ale blboni řékali, že každej kokot má svého kupce…Muheeeeee
    https://www.youtube.com/watch?v=ZuYx_z9KU68

     • Jan Kowak napsal:

      Pitralon ssi má-zal-rownou.. na prdel & mus.lim , že je to – znám.ka pu punktu ..

      Už ssem TO naČet : /
      M

      ps: M – ja-ko METALISTA johny Repelent..

      • Robo napsal:

       Pjakné!

        • proud napsal:

         Taky podle tebe ti kluci co tam zijou,lzou,ze?………..Tady by si o svejch snech mohli nechat leda tak zdat a denne pochlastavat v nejaky zaflusknajpe a nechavat se otravovat ozralejma bezmozkama.

        • niSas napsal:

         Esli jejich sny sou vo tem, že si můžou v „nejlevnějším“ bufáči naporoučet pomeje , muheeeee , nechat tam balík a mít špatný svědomí esli dali málo dýška, tak to NE. To nejsou sny .To je buranství. Muheeeee

        • proud napsal:

         To tezko,na to jsou experti hlavne tady.Tam je to o prostredi ve kterym zijes,kam a na co se podivas,a taky na tom co delas,nikoho tam debilni papiry z debilnich skol nezajimaj,jenom jestli chces delat a jestli to umis.Kdyz jdes do divociny,jsi v ni doopravdy,ne jak tady ve zbytku lesejku,jeste dorajtovanyho technikou,o cem se ti tady jen zda,je tam doopravdy.Bavime se o Americe uvnitr,abysme si rozumeli,ne o svinstvech ktery dela v zahranicni politice a vztazich.Kdyby sis to jinak pustil poradne,zjistil bys i kolik nasich lidi sponzoruje na svejch vysokejch skolach,vysrat by se na ne mohla,ze ano.Atd. Jen si klidne haz vsechno a vsechny do jednoho pytle a pak se div ze nejsi branej vazne :-).

        • proud napsal:

         Ale bud v klidu,takovejch buranu co v zivote hovno dokazali,nic ve svete neznaj,ale ukazujou jen na druhy jak brouci pytlici co vsechno znaj a vsude byli,je v tyhle evropsky vesnici naprosta vetsina!

        • proud napsal:

         Az se tady lidi naucej bejt obcanama a Slovanama a ne zavistivejma,zhlouplejma a skodolibejma blbeckama,bude to na vlajku:-)

        • Forever Slav napsal:

         proud

         „Az se tady lidi naucej bejt obcanama a Slovanama a ne zavistivejma,zhlouplejma a skodolibejma blbeckama,bude to na vlajku:-)“

         Tak to si ještě počkáme. Závistivých komoušů, včetně soudruha prouda, je v České republice i na Slovensku ještě pořád odst.

        • Forever Slav napsal:

         oprava: pořád dost

        • niSas napsal:

         Ty emerickej pohůnku, nechápeš co tam dělaj? No přece budují vlast ty voe… Muheeeeeee
         Že nechápeš zá-vidění, to mě nepřekvapuje. Heh

        • proud napsal:

         Ver mi trumpeto,ze tady na tom malym ceskym dvorecku je jen par lidi kterejm bych mohl jen castecne zavidet,kdybych zavistivym byl ;-).Ty se svejma mainstreamovejma blbinama ktery si navic ani neumis spravne vylozit(to znamena jak jsou ty lzi vubec mysleny) mezi ne rozhodne nemuzes patrit ani hypoteticky :-))

        • proud napsal:

         Nemyslim si ze budujou neco o co uz prisli jejich rodice a ani oni k tomu nebyli nejspis vedeny.Ale maji moznost se leccos priucit od mistnich patriotu,tech pravejch,samozrejme,ne blbecku co to o sobe jen vykrikujou ale v zasade vlastne tu svou vlast co jeste maji,na rozdil od nas,zrazujou.

        • proud napsal:

         Mel by sis tam taky zaletet abys poznal co a jak a jak co funguje,probrat se ;-).Protoze USA vnitrni a vnejsi,to jsou dva pary bot.Ale to by ses musel naucit rec a hodne si povidat s mistnima obycejnejma lidma a prestat bejt kretenem.

        • niSas napsal:

         Vod zlo dějů se nebudu nic učit. Dost na tom, že seš stejnej. No a sereš se k nám. Hajzle.

        • proud napsal:

         Zadnej strach,ke kretenovi jako ses ty se rozhodne srat nehodlam,ja radeji lidi co maji vizi :-)

        • Forever Slav napsal:

         proud

         Vy jste možná tak zamindrákovaný „patriot“, sedící u kompu, ale to je tak vše. :D

    • Maroš napsal:

     Sasin – ani nevieš, ako si trafil klinec po hlave /keď mi prejde koment hore/ – ruská – poťažmo „slovanská“ trikolóra je merchand – obchodná vlajka pridelená Rusku v námorných nemecko-holandsko-ruských Hansových severomorských spoločnostiach tej doby. Bojová „poľná“-štátna zástava bola iná, takže trikolóra je handra pridelená GP v zmysle úlohy-poslania na globálnej Hodvábnej ceste.

     „že každej kokot má svého kupce“ = každý kokot v trikolóre.

     • Maroš napsal:

      …dnes máš merchand /t/ – ČIAROVÝ KÓD! Temlársky!

      • Maroš napsal:

       Ešte „mličkosť“ – podľa Hansového námorného práva – dnes sa premieta do nadnárodných práv nadnárodných korporácii – krajinu, ktorá nespláca svoje podlžnosti – je možné obsadiť – okupovať. V podstate – lénne záruky lénnych pánov, ktorí sa dali n veľkoobchod. Asi tak.
       Ad Pjakin a „uctievaie“ ruskej trikolóry blbcami.

       • niSas napsal:

        Na zdravie.. Muheeeeee
        Emily & Justice – Cítim vôňu lesa (Borovička) (official video) (prod. Marek Vozár)
        https://www.youtube.com/watch?v=sv0h75GIVsQ

        • Jan Kowak napsal:

         Ta tlustá cigoška ( Justýna ) ?.. ww wypadá jag ja-ga Máňa..

         .. Dyckyowá : ))

        • Maroš napsal:

         „Tá tlustá cigoška Justína“ – sa „náhodou“ podobá
         1/ na Čaputovú – kandidátku na prezidenta
         https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-domova/kandidatka-prezidentku-zuzana-caputova-sokovala-rozvod/1

         2/ Čaputová sa „náhodou“ mimikou podobá na Macka Pú – Kisku, a „náhodou“ vo volebnom korupčno-dramatizovanom spote na You Tube používa „jeho“ scio-terminológiu „o slušných ľuďoch“ = synergická podprahová podpora „role budúcej prezidentky“, ktorá sa zo skládky pezinského odpadu chce dostať na výdatnejšiu skládku „na hrade“.

         3/ Kiska sa „náhodu“ podobá spôsobom komunikácie a intonáciou na svojho NLP guru – Petra Sasina – a Čaputpvá sa „náhodou“ podobá na Sasina tiež aj ksichtom – spodnou častou tváre určite – pozrieť mimiku úst – lebo tú sledujeme v spotoch,
         https://www.youtube.com/user/NLPakademiask

         4/ A ten čierny nigérijský multikulti odkundes sa podobá na hrdinu akčných USA filmov – karatistu „Blade“ – takže nás určite prišiel zachrániť pred nami samými,

         5/ A tá borovička je len správna podprahová asociácia – aby sme sa nebáli púšte – a o naše záhorácke lesy.

         Holt – celá herecká prezidentskovolebná banda previazaná scientológmi a pezinskými sponzormi – pezinskej skládky odpadu. Mafia to na chvíľu vzdala a ukladala odpad inde – dohoda.

         6/ A úplne náhodou to sem zavesil Sasin – ktorý s týmito nemá nič spoločné… Len „tuc, tuc, tuc“ na dvere katastra… Momentálne je Katasterpotál web vo vástavbe – aktualizuje sa, takže je neprístupný.

 7. Hell napsal:

  Vítejte na nejlepší sex seznamka = = > http://tinyurl.com/kp95cw8

 8. novapalo napsal:

  Zaujímavé je to podrobnejšie vysvetlenie fungovania Overtonovho okna…….. Ten Kysucký vie, ako funguje toto okno? Ale výsledky už počujem okolo seba!

 9. Maroš napsal:

  CHORÉ!!! – ale je to tak – našu históriu píšu Nemci a anglosasi! Podrbaná mediálna globalistická BBC rozhoduje o slovenských osobnostiach – ona má totiž patent na tento formát! A mediálni hajzli tento formát samozrejme potrebujú k životu! Takže „načo voliť prezidenta“ – prezidentom „všehomíra“ je aj tak BBC! Do pi…! Pokiaľ nevydrbeme z médií týchto manipulatívnych KOZMOPOLITNÝCH parazitov – nebudeme mať nikdy pokoj!

  „Speváčka Marika Gombitová vyhlásila, že chce prenechať miesto v TOP 10 televíznej ankety RTVS Najväčší Slovák. Verejnoprávne médium sa však s touto zmenou musí obrátiť do Veľkej Británie.

  „Sama som očakávala, ktoré osobnosti našej histórie získajú najväčšiu podporu v ankete ,najväčších‘ Slovákov, a vlastné umiestnenie v prvej desiatke bolo pre mňa veľkým prekvapením. Preto som sa rozhodla prenechať miesto osobnosti, ktorá je možno menej známa, avšak pre Slovensko z historického hľadiska viac výnimočná,“ píše sa vo vyhlásení speváckej legendy.

  RTVS pre Aktuality.sk potvrdila, že zaregistrovala vyjadrenie Gombitovej. Jej vyradenie z TOP 10 však nebude také jednoduché. “

  „„Najväčší Slovák je licencovaný program, ktorého vlastníkom a tvorcom je britská televízia BBC. Z tohto dôvodu je potrebné, aby sme takýto výrazný zásah, akým zmena finálovej desiatky jednoznačne je, konzultovali s vlastníkom formátu,“ objasnila Silvia Turnerová z marketingu a komunikácie RTVS.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/654007/marika-gombitova-nechce-byt-v-top-10-najvacsich-slovakov/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x…A.

 10. Maroš napsal:

  Mafia a skládky odpadu – najlukratívnejší biznis organizovaného zločinu!
  A preto nie je náhoda, že prezidentská kampaň Čaputovej je postavená na „boji proti skládkam odpadu“! Detto „v Pezinku“ – Pezinok je centrum chazarskej mafie na Slovensku! Mediálnej mafie!
  https://www.youtube.com/watch?v=FhFxl-sPDl0

  • Maroš napsal:

   VEĽKÁ DOHODA – AKO SA NA SLOVENSKU VYRÁBAJÚ PREZIDENTI…
   Zuzana Čaputová – kandidátka na prezidentku SR
   https://www.youtube.com/watch?v=CYJ3_fQZn90

   Poznámka – dramatizovaný spot „o nekorumpovaťeľnej“ advokátke vás dostihne na You Tube. Akurát…
   Akurát, že Čaputová má len „náhodou“ fyziognómiu Kisku a jeho guru NLP Sasina a používa rovnaké NLP scio-zaklínadlá „o slušných“ ľuďoch ako „náš“ prezidentský Macko Pú…. Formát – Berlusconi… Kontinuita…
   Budovanie vzťahu „My“ – volebný marketing
   Zuzana Čaputová, kandidátka na prezidentku: Postavme sa zlu, spolu to dokážeme
   https://www.youtube.com/watch?v=eYzOzuWKawI

   • Jan Kowak napsal:

    Boga je-go Mária.. KRTečku & HzDS ( pro Ouda ! ) *
    Ssem ček-o-wal prima CAMPER – na jůů tu-be..

    .. nejmuje se TO : * Starou Oktáwkou do Chochorwat.Ska *

    A nebo tag ňák.. NEumim dát link : (
    .. ale hrajou tam ww w Telewizi Bielo Dugme & hned potom / cca 1o : o1 / strejda Putin tam je ta-ky : o

    Pitralone – widěl.sto ?
    Reptiliani

 11. houbeer napsal:

  Zdarec clovickove-koukam,ze to je jako vzdy rozhadane do vsech smeru…..
  Kolik jste zasadili cedru tedy?

  • Jan Kowak napsal:

   Houbeere.. El teroristo – sse Učim.. SA ~ po PortuGal .. se mi pp pásek : o

   Mroži.. milujem Ťa & ako o.i. Sasína !

   ps : OUDA .. néèéé / ww wobsko.. wčil HO Bron !

   .. Boga je-go Hz DS ..

   Prask-lo my / mne zas Péro & Kardan-ka ta-ky : (

   Se sserem / něm ss ss seret.. .lak kkk KOLOŠVÁR rr..

   Ha – ww wodchá-zí mi ABSINT wárš..

   Kurwá ..drát ??

   Gugyto w.r.

   • Maroš napsal:

    Nowak – ad „Mroži.. milujem Ťa & ako o.i. Sasína !“

    Štb psycho-ambukancia…
    Otázka – „Pane Nowaku – jaký máte vztah k sowjetskému svazu?!“
    Nowak: „Pán vedúci – čisto sexuálny!“
    Otázka – „Ako to?!“
    Nowak: „Ja ich všetkých jebem“!

    • Jan Kowak napsal:

     Houbeer žere CHROUSTY.. tag mu jich nalož na kel
     celej Žok / pytel.
     A pozor !!
     Ten je-ho eee.mail je zawirowanej .. ři.kal KRTek od ČSSD : o

     Michaela

  • John_Pitralon napsal:

   Nejsou rozhádaný, ale zarušuje nás nějakej Reptiliáno. Čapičky z alobalu to chce.

  • Maroš napsal:

   Houbeer – skoro by som bol zabudol – ja mám tiež jeden cedrus deodara, na 30-metrové libanonské nemám flek, sused má céder atlantský strieborný – takže s týmy CD-ROM-ami to nie je až také zlé…

   • houbeer napsal:

    Me kamoska co jsem ji tedkom pomahal rodit,tak mi sehnala sibirsky,vraj tunak bol megre a nejake take propojeni zustalo…

    • proud napsal:

     Sibirsky co,ti sehnala? Jestlipak vis cemu se rika „sibirsky cedr“? ;-)

    • proud napsal:

     Jsou toho u nas plny lesy.

     • Robo napsal:

      Proude, ty si normálny ignorant.
      Sibírsky ceder som videl v Chorvátsku a ROZHODNE to nieje normálna borovica, aké rastú bežné tu.

      Prečo aspoň nepoužiješ googol, než trepneš nejakú chujovinu?

      Inak, taky „normálny“ borovicový les…nádhera!

      • proud napsal:

       Heeee??? :-))) Myslim ze si v tom asi nerozumime,proc bych mel bejt ignorant jen proto,ze na Sibiri rikaj borovicim cedry? ;-).Mozna to ma i neco spolecnyho s tim,ze tam nejsou stary stromy(jakykoliv) ? Navic to ani neberu jako nejak extra dulezity.Cely to dilo je urcite dulezity uplne jinak :-)

      • proud napsal:

       Mimochodem Robiku,me osobne je to jedno,jestli ten strom,nebo ten,urcite ti uz doslo ze to nemam z vlastni hlavy,jen mito jako „bonbonek“ zustalo v hlave kdyz jsem o tom nekde cetl,nejspis asi na Biosfere,uz vazne nevim,neni to pro me dulezity,nic to nezlepsuje,ale ani nekazi.

       • Robo napsal:

        Nieje to pre teba dôležité.

        To ti nebráni písať chujoviny.

        Si ignorant, proudíku.

        • proud napsal:

         Nejsem si vubec jistej ze jde o chujovinu…..http://www.wmmagazin.cz/vsechno-bylo-jinak-nase-fantasticka-minulost/ ,podivej jak se veci fofrem menej,a ten cedr mozna ani neni borovice,ale modrin! Robiku,nereagujes ty tak trosku,jenom vzdalene,uplne malinko,jako napriklad krestanskej fanatik,kdyz se opru do cirkve a poboznosti? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Ja verim ze te to zajima a neco ti to dava,jsem proto rad,ale neprestanu rikat : S rozumem a intuici ;-)

        • Robo napsal:

         Chováš sa, jak idiot.
         Reagoval som na tvoje slová, že sibirsky ceder v podstate neexistuje. Samozrejme, že je to druh borovice. A?

         Budeš svoju idiociu maskovať za môj údajný fanatizmus?

         Odkaz si strč do prdele, Houbeer rozprával o „sibírskom cedri“, nie o „zvoniacom“.

         Máš ešte nejaký múdry komentár?

  • houbeer napsal:

   Je to smutne,na kdejaky flus se tu chyta kdejaky ,,svejk“. A kdyz se vas zeptam co jste tedy ,,udelali“ za te minuly rok,tak tichoucko na pesince.tak takhle se to ma v ceskych luzich a hajich? Cucma by mohl hodit bilancni clanek,kde kokomenty by mohli take rozvazit jiz zasazene,klicici,kvetouci,….

   • Jan Kowak napsal:

    Tahni do POrtugal-,ska Mongoloide – dlužíš mi za Rejži..
    Eko terotisto – pi-čo !

    Gdy mi to dáš ??

    • houbeer napsal:

     Toz chtelo by tonalozit mrozovi tu rejzi at ji na sankach(eko) dovali jako.
     Pak zaplatim,(seker(o)u).

     • Maroš napsal:

      houbeer – „rejže“ – „ryža“, „ryžovať“, = Reiss = aškenázi výraz pre zlato a lǒwe! Takže kľudne mi to „na čeluste-sánky“ nakladajte – vy aškenázi! Vyplatím vás sekerou – do zátylku!

      Čiste súkromne Houbeer – odkedy si sa ocitol v sračkách a musel si sa vrátiť z Hispanioly – dosť si sa zmenil – a myslím, že si – si sa nechal – musel si – ale už si kúpený… Isteže – „deti“…

      • houbeer napsal:

       Ciste soukromne marosu-v srackach som nebol,nechtel jsem v nich byt.co se zmenilo okolo mna,to je vec na debatu.
       Tasllhof@email.cz
       Ps.:klidne at ti kowak nalozi zaludy,ide o cestu.nie o naklad. ;))

   • proud napsal:

    Co jsi tedy udelal ty sam??? Ptat se na to je vulgarita a tlaceni nekoho do neceho,je to tedy otazka idiotu,ale budiz,kdyz sis sam nabehl……….

    • proud napsal:

     Vzdycky se ma ptat jen kazdej sam sebe a bejt poctivej, na tom totiz zalezi v prvni rade.

     • houbeer napsal:

      Jo to mas pravdu proude.tak mozna i bych neco napsal ,,co se mi povedlo,co jsem prehodnotil,v cem se mam jeste co ucit,…“.ja napsal,ze jsem pomohl na svet novemu clovicku,v typku pri minus15,uvnitr+37,pekny porod.a tak dale.trosku jsem jen hodil polinko do ohne,ze bychom nemuseli mrznout

      • proud napsal:

       Njn,je potreba se snazit aby kazda mamka mela prima porod at je kde je a podle moznosti podle svejch predstav.Spital(i porodnice) tak jak vypada dnes podle predstav nejspis nebude,aspon teda naprosto urcite v mym okoli,to se tejka i rychly pomoci ve ktery makaj naprosty tupci a necitove,roboti.Doufam ze jinde jsou na tom za svy penize ktery jim krade pojistocvna,lip.

 12. niSas napsal:

  Páteří společnosti musí být po ctivej život a udržitelnost podílů na neprodejné půdě, neprodejném rozpočtu a neprodejném psaní vlastních potřeb do společného plánu, co dělat se společnými přebytky. Všechno ostatní je mordechujština, echkonomika a víra v pojebané představené. Přednáší se běžně aji na „ALT“ernativních med-álních, chápej voe, zdrojích potvrzených z několika haluzí stejného stromu, gdy až podle plodů poznáš je. Nepříjemnost s jalovou zelení. :-) Takže jako ve vidlákově je třeba si zopakovat. Že v každé zemi jhe horda tupanů, co si myslí že se proexportuje otrockou „prací“ k bohatství a že blboni se budou mít lépe jak u sousedů. Dále, že gdyž si rozdělíme práci, hlavně tu, u které nám de vo kejhák, s ostatníma blboňama mluvící cizí řečí, že se jako znásobí užitek. Vážení kokoti, upozorňuju vás, že nic není dál od pravdy. Takže jen zrekapituluju už sdělené. Robotizované výroby narvat do betonových tubusů, na patra do podzemí, objednávky předem. Kolem nich vojenské jednotky blboňů se zákadním rozcvičením podílnické služby národu, teda společenství, né jak dnes, že tlupy banditů a pobíračů dotácí se nasrali do měst, gde domobranci „baráčníci“ hlídají jen své kurvy, a půdu vrátit dekretem každému synovi a dceři od naší mámy, že vo tem se nevyjednává. No a vypadá to, že by se nám vyplatil výzkum společenské obrany, nějaké magnetodynamické dělo, lejzrová pole nebo prostě něco, co nigdo nemá a vysrat se na vyrábění zbraní na prodej. To ostatně dycky normální lidi chápali, že svým kurvám za drátem, co na ně řvali každej den že je zabijou,, bylo úplně jasný a srozumitelný. No a teď se zamyslete, včetně čučmy čučmiče, čím marníte svůj zbytečný čas. Heh

  • proud napsal:

   Cim marnime cas? Ctenim tvejch bachorek ve vojensky,defakto policejni republice protoze se nemuzes donutit vzdat se pekelnyho nastroje ovladani a zotrocovani…..penez :-)))))))))))))).Vtipalku,ve tvy „svobode“ bych teda rozhodne zit nechtel,tvoje budoucnost ukazuje na jeste horsi a nesvobodnejsi otroctvi nez je ted.

  • John_Pitralon napsal:

   Jedině alobalový čapky na hlavu můžou pomoci jakožto zbraň. Jinak lidé vylézají ven a plácají na Letné reptilijánům.

   Ilumináti vytvorili svet zo strachu Reptiliáni sa živia práve tou negatívnou energiou 1 https://www.youtube.com/watch?v=hcpP3OLcyD4

    • Jan Kowak napsal:

     Tuhle psa-li ..Sasíne – že mistr proud je Kkt.

     Asi TO napsal Robo : (
     Boga je-go Replay – bo abych sse newoka-kowaal ..boga

     Zassek se mi kurwa Drát.. Boga je-go ..kukurwa drát.

     Zasek.. sse mi do woka Drátek – už na Barrandow chodit n&

     Kardio – NEBUDU , bo Michsela = madam Báthory : //

     .. jebem ti bo-ga i Máriu .. čerešňu – fekete pína ,
     Čá

 13. Jan Kowak napsal:

  Jo.. ztrácej sse tu piss.mena & ta-ky ce-lý wě-ty ..ěty..

  Čučma čučmič ..zrzawej – na TO čučí .

  ps : wčera mi napad.nul na Barrandowě YETY : o

  Michala

 14. Jan Kowak napsal:

  Si si si ..w moři oud.. Yjenom je-jich Sslouha ná napsdá mě

  Šaltr.ps-ko dlouu.há – há…
  … Nešetřim – nehřešim jag mistr Proud..
  Born in U.S.A.

  Boga je-go Mária Krtečku – newíš , čo čo bo-lo fungl Nowý-
  Ho na tý.. NR ??

  Mam tam BAN : (

  Michala

 15. Maroš napsal:

  Ad výroba prezidentov na Slovensku… Mená a „náhody“…
  Poznámka – v Pezinoku sú po Bratislave najvyššie ceny stavebných pozemkov a nehnuteľností – napriek tomu, že v Pezinku je najvyšší výskyt karcinogénneho rádioaktívneho radónu… Pezinská Baba je bývalá sopka. Takže – developerská eviromentalistika…
  https://domov.sme.sk/c/4296098/pezinska-skladka-zaujala-americanov.html

  Tak – a „Goldmanova cena za uvoľnenie priestoru“ pre novú skládku – ono sa ten VYROBENÝ odpad – keď už nie do Pezinka – niekde vyviezť musí. Čierny Peter. A „enviromentálni právnici“ proti výrobe odpadu akosi nemajú potrebu behať po súdoch.
  https://www.cas.sk/clanok/354463/foto-skazy-pri-zlatych-klasoch-hori-150-000-m3-smeti-nepustajte-von-deti-vyzyvaju-rodicov/

 16. Maroš napsal:

  Úžerníctvo z presvedčenia…
  „Ak robí človek veci z presvedčenia a zo srdca, dokáže priniesť aj výsledky. Pred novinármi to dnes vyhlásil prezident SR Andrej Kiska, ktorý prijal vo svojom úrade dve Slovenky Zuzanu Čaputovú a Zuzanu Števulovú ocenené v zahraničí za svoju prácu. Čaputová získala medzinárodnú Goldmanovu cenu za dlhoročné komunitné a právne líderstvo v kauze Pezinská skládka a Števulová ocenenie International Women of Courage Award za osobné nasadenie v boji za práva utečencov a migrantov aj počas migračnej krízy v Európe.“

  „Števulová prišla k prezidentovi aj v sprievode afganského utečenca Faisala Ahmeda Kamaliho, ktorý žije na Slovensku už viac ako dva roky. Hlave štátu darovali obraz, na ktorom je utečenec v mori v typickej oranžovej záchrannej veste. Namaľoval ho utečenec z Etiópie žijúci na Slovensku. „Ja si dlhodobo myslím, že Slovensko má kapacity na to, aby pomohlo určitému počtu utečencov tým, že ich prijmeme na naše územie a poskytneme im možnosť začleniť sa. Viem si predstaviť, že by sme takto vedeli ročne pomôcť asi 1500 ľuďom,“ uviedla Števulová s tým, že musia byť zdôrazňované príklady úspešnej integrácie.“

  Na snímke vľavo Fasil Ahmed Kamali, chlapec z Afganistanu, ktorého sa ujala Zuzana Števulová. Foto: TASR/Pavel Neubauer
  Kamali priznal, že pôvodne utekal do Nemecka, lebo tam má rodinu, bol však zadržaný našou políciou, a tak na Slovensku požiadal o azyl. V súčasnosti má doplnkovú ochranu, chodí do školy s cieľom urobiť si maturitu a popritom pracuje.“ – úžasné – ochranka pracuje ním…

  Čaputová si prevzala Goldmanovu environmentálnu cenu v americkom San Franciscu 18. apríla. Táto cena je často prirovnávaná k Nobelovej cene v oblasti environmentalistiky, udeľuje sa od roku 1990. Jej laureátov nominujú renomované environmentálne organizácie a experti z celého sveta za trvalý a významný prínos v oblasti ochrany životného prostredia. Vyberá ich medzinárodná porota. Cena má zviditeľniť nielen jej držiteľov, ale najmä ich prácu. Odovzdávajú ju každoročne v apríli v čase celosvetových osláv Medzinárodného dňa Zeme v San Franciscu.“
  REPLAY: „Cena má zviditeľniť nielen jej držiteľov“ = výroba prezidentských kandidátov.
  Poznámka – za výrobu volebného spotu Čaputovej – „Nebjím sa, nie som sama, sú za mnou slušní ľudia“ = nezvolia ma len tí neslušní – by som jej navrhol rovno Oscara /aspoň pezinského/.

  „Števulová si ocenenie International Women of Courage prebrala z rúk amerického ministra zahraničných vecí USA Johna Kerryho 29. marca. Ocenenie sa udeľuje ženám za výnimočnú odvahu a líderstvo pri obhajovaní ľudských práv, zrovnoprávnenia žien či za prínos k sociálnemu pokroku, pričom sú často vystavené vážnym bezpečnostným rizikám.“

  REPLAY: „pričom sú často vystavené vážnym bezpečnostným rizikám.“ – asi ako to 15-ročné nemecké dievča zavraždené „adoptovaným uchýlencom“ vo vlastnej rodine…
  https://www.teraz.sk/slovensko/prezident-kiska-caputova-stevulova/194699-clanok.html

  • Maroš napsal:

   „Radónová mapa Slovenska
   Zvýšené riziko radónu je zaznamenané v mnohých slovenských lokalitách, a to predovšetkým v oblastiach veľkých miest. Pre lepšiu prehľadnosť uvádzame ich zoznam podľa jednotlivých krajov.

   Bratislavský kraj: mestá Bratislava, Malacky, Pezinok a ich okolie;“
   http://www.zaklady.icopal.sk/Temy/Radonova-mapa.aspx

   • Maroš napsal:

    Mimochodom – prezidentská kampaň začína „až už“ dnes, s čím pani advokátka nemá už pomaly mesiac na You Tube žiaden problém…

    • niSas napsal:

     Marošu, co takhle beraní svrchní vestu s límcem,. s hnědým nebo černým nahore, kapsama uvnitř, venku a koženýma přeskama, máš nazbyt? Bych to odnosil a předal dalším potomkům.

    • Maroš napsal:

     https://www1.teraz.sk/slovensko/prezidentske-volby-budu-16-marca/371491-clanok.html

     Čaputová má dobré „bufery“ – čím nemyslím jej kozy ako nárazníky, ale že niekto jej riadi kampaň tak, že ani ona nevie ako! Ten spot mohol zastaviť n You Tube hocikto – z dôvodu, že porušil volebný zákon! Nikto – ni ona to nezastavila – a niekto to má prípadne zobrať na seba – v každom prípade – už teraz ako právnička pochybila a pánboh chráň Slovensko pred touto blonďatou bábkou! Inak – normálny človek, ktorý sa podujíma preberať súčasne aj funkciu vrchného veliteľ ozbrojených síl – musí byť v tomto aspoň minimálne kompetentný a nesmie podliehať cudzím záujmom – ani ako táto súkromná, rozvedená, bezdetná osoba! Slovenská „Merklová“?!

     Žiadam vás ostatných – uložte si printscreen zo začiatku volebnej kampane Zuzany Čaputovej!
     „Zuzana Čaputová, kandidátka na prezidentku: Postavme sa zlu, spolu to dokážeme
     3 637 221 zhliadnutí /k 11.01.2019
     +276 -207
     Zdieľať
     Uložiť
     Zuzana Čaputová
     Zverejnené: 13. 11. 2018
     Zuzana Čaputová, kandidátka na prezidentku: „Celý život som bojovala proti neprávosti a arogancii mocných. Pred 10 rokmi sme sa im úspešne postavili v kauze Pezinskej skládky, no…“
     https://www.youtube.com/watch?v=eYzOzuWKawI

     Zuzana Čaputová – jej volebný team – započal jej volebnú kampaň cca 2 mesiace pred vyhlásením volieb!!! Kurva!

     • Maroš napsal:

      Malá skulinka vo volebnom zákone?
      “ § 14
      Zverejňovanie informácií o kandidujúcich subjektoch počas volebnej kampane
      (1)
      Zverejňovať informácie o kandidujúcich politických stranách, kandidujúcich koalíciách politických strán, kandidátoch na prezidenta a kandidátoch na funkcie do orgánov územnej samosprávy v ich prospech alebo neprospech v rozhlasovom vysielaní, v televíznom vysielaní, v rámci audiovizuálnej mediálnej služby na požiadanie, v periodických publikáciách, neperiodických publikáciách a v agentúrnom spravodajstve je 48 hodín pred začiatkom volieb a v deň konania volieb až do skončenia hlasovania zakázané.
      (2)
      Ustanovenia odseku 1 sa nevzťahujú na vysielanie prostredníctvom internetu.“
      https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2014/181/20170331

      Problém spočíva vtom, že predmetný spot nie je len nejaká informácia o kadidujúcom subjekte – „čo radá varí, akého má psa – ale ide o preukázateľne deklarovqný volebný spot – teda aj s výzvou k voličom!“

      Takže sa – ja ako určite volič – odôvodnene domnievam, že mohlo ísť o porušenie volebného zákona veľmi predčasným apelom na voličov, vďaka čomu daná kandidátka získala enormnú výhodu voči iným kandidátom – ako svedčí cca až 3 milióny 600 tisíc návštev jej spotu už v čase začatia volebnej kampane. Minimálne – je to korektné? Ale chuj s korektnosťou v boji o moc, nie?

     • Maroš napsal:

      Opravujem sa – ad „ani ako táto súkromná, rozvedená, bezdetná osoba! Slovenská „Merklová“?!“ – Čaputová má 2 dcéry – ide o to, že ma už začínajú iritovať kariérne blondýny lezúce do vysokej politiky, ktoré nemajú bohvie aký vzťah k „potomkom“ a potom sú chladné aj voči osudom ostatných. Vieme, o čom hovoríme – narážam na feministky.

   • trtko napsal:

    Mohli by na chvíľu vo večerných správach vynechať reportáže z ciganskych osád, alebo o počasí v USA a trochu to oživiť nejakou pravdivou reportážou. Napríklad o radone. Z ktorej EU elektrárne že to stále uniká ? Dožijeme sa v našom americkom sne aj nejakej pravdivej reportáže?

  • trtko napsal:

   M. Píšeš tu veľké veci, rúbeš hodne vysoko. Nebojíš sa že si ťa za tvoju pravdu veľký brat nájde a skončíš ako novinár s družkou? Žasnem nad tvojou odvahou. Alebo to tu píšeš z bezpečia z Ruska?

   • proud napsal:

    Z bezpeci kotaru:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • Maroš napsal:

    trtko – asi ti uchádza – do inkontinenčnej plienky, že ja nič nepíšem, len kompilujem to, čo tu aj pred 10 rokmi napísali INÍ! Vysoko rúbu len cigáni – jednak sa im nechce zohýbať a jednak sa musia stále obzerať – aby ich pri tom rúbaní nechytili. Teraz inak – z minulosti viem, že v bratislavskej „Kukurici“ – ubytovňa min. obrany pri Račianskej – oproti Slimáku – bol cca pred 20 rokmi spravodajský monitoring médií priamo na prízemí.
    Podstata – že viem, že také niečo existuje vôbec.
    A preto píšem aj IM!

    Otázka – je dôležité, kde je táto služba teraz, alebo že existuje vôbec – a v akom rozsahu a v akej technologickej a spravodajskej kvalite?
    Otázka – tí, ktorí sú tam teraz – boli tam už aj pred 20 rokmi? Odpoveď neviem, ale asi ťažko! Pretože systém potrebuje, aby aj v spravodajstve existoval chaos a nevedomosť – aby spravodajci pracovali pre tých, ktorí potrebujú TEN „SPRÁVNY“ VÝKLAD – ako si prajú tí, ktorí týchto spravodajcov zamestnávajú.

    Čiže – darmo sa mne a iným niekto „legálne“ hrabe v počítači vďaka technológii – sú tu informácie – niektoré priam historické, ktoré treba vedieť hlavne spájať. Ja napríklad neviem ísť viac dozadu na internete, čo sa týka našich článkov – než novinári začali používať internet aj na Slovensku. Lenže oni archivujú tlač už od obdobia Meternicha!
    Dobre – niekto uverejní fotokópie starších vecí. Podstata – ja mám z verejných zdrojov miliónkrát menej informácií, ako majú /možnosť/ vládni spravodajci cez prieniky do PC a z deep internetu /ktorí pri Kiskovej kampani vynechali jeho NAJDÔLEŽITEJŠIE obdobie medzi jeho krachom v klenotníckom podnikaní v USA a jeho „už“ schopnosťou požičiavať „anjelske“ peniaze iným TU!/.

    Otázka – potrebujeme tu ďalšieho takéhoto? Potrebujeme mať „na Hrade“ americkú herečku? Hovorím MY!!! ???

    Lebo trtko – uniká ti do plienky, že NIELEN ONA „nie je sama“ – ani ja – MY nie sme sami! A tieto diskusie nesledujú len naši nepriatelia, ALE AJ NAŠI PRIATELIA – kapišto?
    „Faktom je“, že – /konšpiračná teória/ Kočnera „možno“ odpratali z cesty „aj kvôli pezinskej skládke“ – aby neprekážal vo voľbách. ??? – len iný pohľad na vec.
    Otázka je – koľko záujmových skupín tu reálne stojí proti sebe a koľko v skutočnosti spolupôsobí – proti našej krajine?! Zatiaľ našej. ???

    Ad „Nebojíš sa že si ťa za tvoju pravdu veľký brat nájde a skončíš ako novinár s družkou?“ – vyhrážaš sa mi?!
    A ty sa nebojíš, že dostaneš šmyk pri sobotňajšom nákupe?
    „Žasneš“ – ako odborník, lebo len blbec sa diví – nad mojou odvahou, alebo nad mojou blbosťou? Vek starca – je podľa čínskeho učenia – vekom Vody – tak si to daj dohromady. Odbočím…

    V Alpách napadlo 4 metre snehu a v Alpách sú zároveň miliónové lesné polomy – na úrovni polomov v Tatrách.
    Otázka – čo s tou vodou „urobí“ Dunaj – lebo podľa predpovede Michala Kravčíka – združenie Ľudia a Voda – tiež držiteľa Goldmanovej ceny z roku 1999 /Čaputová v roku 2016/ – Dunaj v Bratislave môže vďaka odlesňovaniu /aj víchricové polomy/ na hornom toku dosiahnuť v Bratislave okolo roku 2020 – 12 metrov – hrádze sú dimenzované na 11 metrov, a do roku 2030 – 20 metrov – čo je už horotvorný proces meniaci krajinu! Takže – TOHOTO SA BOJÍM JA! – TRTKO!
    Ja som totižto videl situačnú mapu CO – celú zaplavenú Petržalku, pretože takúto povodeň je výhodnejšie odkloniť cez Petržalku – aby sa zachránila východná ľavobrežná časť Bratislavy a priemyselná infraštruktúra – a spodné zdroje pitnej vody na Žitnom ostrove! Lenže – v Petržke žije väčšina mojej rodiny. ???

    Tak to zhrniem – na rozdiel od Kravčíka – Čaputová je enviromentalisticky negramotná, a len ju cielene ZVIDITEĽNILI MERCHANTOM – „ocenením“ – lebo na všetko musí byť čiarový kód a cenovka doboha!, za niečo, čo by nezvládla – keby niekto veľmi chcel INAK – asi tak.

    A pokiaľ by bola prezidentka – ako „ocenená“ davo-elitárka zastupovať GEOINŽINIERSKE záujmy USA „a slušných ľudí“ – v tejto krajine sa nebudú riešiť ŽIADNE naše – ku genocíde smerujúce problémy! A to je podstata – „tej inej vlastizrady“! A tej sa bojím – trtko!

    Takže trtko – pokiaľ ja ešte mám vojenskú knižku – choď doboha! Ja sa báť NESMIEM! Ani takého prezidenta – ako vrchného veliteľa ozbrojených síl, ktorý neháji záujem našej krajiny!
    Viď:
    Porušovanie povinností pri obrane vzdušného priestoru
    Zbabelosť pred nepriateľom
    Ohrozovanie morálneho stavu jednotky
    https://www.lewik.org/term/1380/trestne-ciny-vojenske-trestny-zakon/

    • Maroš napsal:

     trtko – keď už si načal novinára /ktorý údajne – podľa jeho šéfa Bárdyho – „ani nevedel písať“/ a jeho družku – ARCHEOLOGIČKU!!! – lebo to nebola žiadna „náhodná piča, ktorá možno „niečo tiež“ vedela“! – tak podľa KSB /keďže sme pri Pjakinovi/, a na základe VEREJNÝCH ZDROJOV – info novinárov – a podľa „mojej“ /logika veci/ „konšpiračnej teórie:
     1/ Kušnírová zomrela kvôli 2. priorite = HISTÓRIA, keďže pracovala na žiarovej kultúre Lužičanov /v Cinobani/ – dnes považovaných za priamych predkov o. i. aj Slovákov, Moravanov a Čechov – západných SLOVANOV.
     V rámci plánovaného rozvratu nášho NÁRODNÉHO štátu – takéto vedomosti o dejinách, predkoch a kultúrnej príslušnosti sú NEŽIADÚCE, lebo majú väčší vplyv na hrdosť a jednotu národa ako je len „jednota tých slušných kozmopolitných liberastov“- oproti nejakej inej záujmovej skupine toho istého národa, ktorá paradoxne – ako parazit neplánuje „úplne zabiť“ svojho hostiteľa – Slovensko – a profituje zo štátnej moci a suverenity práve tohoto národa.

     “ už nyní můžeme říci, že česká odnož kultury lužických popelnicových polí, o které se někdy hovoří jako o celé jedné civilizaci trvající bezmála tisíc let, má podstatně hlubší kořeny. Navíc to, že je doložená už ve střední době bronzové, znamená, že je místního původu, nikoli že přišla už zformovaná odjinud, z území Slezska. Hradecko platí za kolébku této kultury. Hvozdnické nálezy rozhodně pohled na historii změní,“ vysvětluje Miroslav Novák.“
     “ Je to důkaz, že přinejmenším od starší doby bronzové v této oblasti lidé žili a že tu docházelo k nepřetržitému a přímému vývoji. Pěkně nám to do sebe začíná zapadat a dávat smysl.“

     REPLAY – “ Je to důkaz, že přinejmenším od starší doby bronzové v této oblasti lidé žili a že tu docházelo k nepřetržitému a přímému vývoji. Pěkně nám to do sebe začíná zapadat a dávat smysl.“
     https://hradec.idnes.cz/archeologicke-nalezy-ve-hvozdnici-u-hradce-kralove-f8e-/hradec-zpravy.aspx?c=A161015_2279468_hradec-zpravy_the

     Takže… Z verejných zdrojov…
     2/ Strelec – „slovenský“ Maďar – údajne nemal objednávku, ani nedostal peniaze za vraždu Kušnírovej, a údajne 2 hodiny čakal v blízkosti, než sa podujal k činu – a vedel, že obaja sú doma, takže ak mal zabiť len Kuciaka – „mohol“ zmeniť plán, lenže ASI NEMOHOL! Prečo?

     3/ Pretože TIMING rozvratu štátu vôbec – strelec mohol mať info, že to musí urobiť „teraz“ – lebo článok mal výjsť „teraz“ – čo bolo info z monitoringu K. komunikácie s redakciou, alebo priamo z redakcie. A jeden šéf /Vagovič/ tvrdil, že K. poslal článok vo finálnej podobe, druhý šéf /Bárdy/ tvrdí že článok nebol celý a K. vlastne ani nevedel písať – a je tu priestor pre manipulovanie – informačné hrozienka z bábovičky niekto pekne vyjedol.
     A prípadný trestný čin marenia vyšetrovania nič?

     Podstatné – strelec zabíjaj „náhodou“ práve v tom čase, keď údajne nad miestom prelietavala USA družica – čo „nepriamo“ viedlo aj k jeho odhaleniu. Načo družica? No na to, že keď majú niekam zmiznúť PC, notebook, archívne úložiská – tak je dobré vedieť, kam to kto odvliekol – či?
     A o PC Kušnírovej sú nejaké informácie? Lebo akurát jej matka – lebo práca je to prvé, že – odovzdala Martininu archeologickú prácu „jej zamestnávateľovi“ – a čo to boli – lužické výšivky? A na jej stole ostali 3 šalky od kávy a bronzové nábojnice – ako symbolické artefakty, ktoré Lužičania ukladali do urnových hrobov. Odkaz?

     4/ Kuciaka- podľa KSB – zabili kvôli 4. priorite – peniaze, korupcia – a ďalej už rozoberať netreba, bola to zápalná šnúra „informácií“, ktorú potom zažehli naši milí „slušní“ majdanisti – ale zhasla.

     Našťastie – Slováci nie sú až takí barani – úkladov sme si ako národ užili dosť. Aj tohto divadelníckeho „ochotníctva“ – „achóta“ = po rusky LOV. V tomto prípade mediálny lov – pohon za falošným líčším ocasom.

     Keď už píšem z toho bezpečného slovenského „Ruska“ – „plivu na váš hrob!“ – asi tak…

     • niSas napsal:

      Víš Marošu, že nemáš beraní vestu, hmm, sereš ma, ale dobre. To druhí, že kultura podle nějakých vykradačů hrobů pro ně končí gdyž hned vedle najdou novej model téhož, že jako de o úpadek nebo o zánik je bohapustá echkonomická retroreverzní propaganda, páč každej novej zkurvenej model v současnosti znamená rozvoj, pokrok , ze kerého sice nemá žádný zisk synek ani dcera od naší mámy, ale placebomortále imbecilní společnost pré valí mílovými kroky kupředu levá, pravá, což se vykazuje jako hádépé i s mrtvolama a společenskýma ztrátama z odevzdání výrobních prostředků, půdy a vodního hospodářství. Nigdo z blboňů sice neví kam dou, ale rozvíjí to.

    • trtko napsal:

     Otázka – čo s tou vodou „urobí“ Dunaj
     Mám to chápať ako že na Bratislavu príde onedlho 20m záplavová vlna vody_? To akože nás tu chce niekto vedome utopiť_? Asi budu v tom ohromné peniaze.
     [ Dunaj v Bratislave môže vďaka odlesňovaniu /aj víchricové polomy/ na hornom toku dosiahnuť v Bratislave okolo roku 2020 – 12 metrov – hrádze sú dimenzované na 11 metrov, a do roku 2030 – 20 metrov]
     Odbočím – prečo zavreli Kočnera_? to sa tak strašne boja jeho presláveného albumu audio video nahrávok_? Koho a čo tam asi na nich má_?. Prečo ho nezachránili jeho milióny_? Alebo mohol on ovplyvniť voľby_?

     • proud napsal:

      Spis ho radil do podobny kategorie s nasim Rathem,chcesli s vlky byti,musis s nimi vyti,jak ne,jdes za mrize………..coz ovsem takhle lidem kukat nemuzou,ze ano :-)

     • Maroš napsal:

      Mňa sobne serie nový volebný zákon v tom, že ide doslova o FACEBOOKOVÝ FORMÁT! Ak je 48 hodinové moratórium úplne v poriadku kvôli orgnizácii a pokoju a bezpečnosti – už vôbec nie je v poriadku, že počas vlieb do volebnej kampane môžu zasahovať len 1/ kandidáti – ako 1. a 2. strana, a 2/ „tretia strana“ – len registrovaní podporovatelia volieb, ktorí túto činnosť vykonávajú obvykle za úplatu – tá registrovanosť je ten formát.

      Ja – ako volič – som tiež registrovaný niekde, ale zákon mi zakazuje vstupovať aktívn do volieb – fakticky 2 + 15 dní pred dňom volieb /vychádza mi to od 16. marca dozadu 17 dní, ale tiež hovadina – „kampaň začína dňom zverejnenia v zbierke“ – takže musíš správne odhadovať, že kampaň prezidentská začína 15 dní pred voľbami a už 2 dni sa musíš – ako neregistrovaný účastník volieb zdržať! – „musím sa zdržať, inak pokuta 300 až 1000 eur. Takže – ak chcem dobrovoľne roznášať letáky, alebo keby som chcel vstúpiť – verejne vystúpiť v tomto období s nejakými argumentmi – už som zastrašovaný štátom – musím fungovať ako ovca! Isteže – aj kandidát, alebo jeho 3. strana keď niečo poruší, môžu dostať 100 tisíc – čo je však pre nich – v zmysle následného mocenského efektu NIČ!!! – a ja ako občan ani nemienim udávaním nahánať štátu peniaze – ktoré si tí pri moci následne rozkradnú tak či tak!

      Považujem to minimálne za porušovanie mojich ústavných práv vyjadrovať sa slobodne a zdieľať informácie s ostatnými – hovorím mimo všeobecného moratória!
      Podstata – odborne spôsobilí = právne kvalifikovaní ľudia, ktorí vedome porušujú zákon kvôli honbe za mocou – by principiálne nemali byť pripustení k ich voľbe vôbec! Srať na tých 100 litrov – to porušovanie je ako DOPING v športe! Alebo nepovolený handicap! Doboha! Čo môžeš potom očakávať od takýchto „progresívnych Armstrongov v cyklistike“ – že ťa v cieľovej rovinke skopne dole?!

      „Spravodlivosti a pomoci slabším som zasvätila celý svoj profesionálny život… Ako občianska aktivistka som bránila verejný záujem pred záujmom politických strán či podnikateľských skupín.“
      „Prišlo však v kontexte posledných mesiacov, kedy sa ukázala hlboká frustrácia ľudí z toho, ako u nás nefunguje vymožiteľnosť práva, vyvodzovanie zodpovednosti voči najvyšším verejným činiteľom či mnohé individuálne boje o spravodlivosť. Slovensko potrebuje zmenu, a to na systémovej úrovni.“ – HNUS!!!

      • proud napsal:

       „Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“

       — Benjamin Franklin

       „Svoboda bez vzdělání je nebezpečná, vzdělání bez svobody je zbytečné.“

       — John Fitzgerald Kennedy

    • trtko napsal:

     Krajniak sa dnes na TA3 dušoval vraj ma iba 330 OOO strieborných na kampan. Mistrik zas že ho sponzoruje Marko z ESETU. ESET je uz vsade, za chvilu uz bude v kazdom WC—-. Brblavy chce nadalej bojovat za europske hodnoty—-Porubanová všade vidí nacistov a konšpirácie. Z médii ide už len smrad a hnus potrebujeme to tu dobre spláchnut. Kto tu tento cirkus asi financuje_?

 17. Maroš napsal:

  Možno zaujímavá stránka ohľadom prezidentských volieb – otázka – na koľko aktuálna – v zmysle – kto má potvrdenú kandidátku – vyzbieraných 15 tisíc podpisov, resp. 15 poslancami SNR – „zelení“ sú akože schválení, ale to nesedí v prípade určitých ľudí – a je to v zmysle „prieskumov“ tendenčné v prospech konkrétneho kandidáta… Berte s odstupom…

  „Volebná kampaň
  Oficiálna volebná kampaň sa má začať 15 dní /Pozn. 1.3.2019 – voľby sú 16.3.2019 – 55 dní pred voľbami termín vyhlasuje predseda SNR/ pred voľbami a končí sa 48 hodín pred začiatkom voľby /14.3.2019/.[35] Neoficiálne však kandidáti boli aktívni už niekoľko mesiacov pred voľbami. Na základe prieskumov verejnej mienky zverejňovaných koncom roka 2018 vyzýval Robert Mistrík Zuzanu Čaputovú, Františka Mikloška, Milana Krajniaka a Veroniku Remišovú, aby sa vzdali v jeho prospech.[36]“
  https://sk.wikipedia.org/wiki/Vo%C4%BEba_prezidenta_Slovenskej_republiky_v_roku_2019

  A teraz „upresnenie“ lehôt
  § 2
  Volebná kampaň
  (2)
  Volebná kampaň začína dňom uverejnenia rozhodnutia o vyhlásení volieb v Zbierke zákonov Slovenskej republiky (ďalej len „vyhlásenie volieb“) a končí 48 hodín predo dňom konania volieb.
  REPLAY – „dňom uverejnenia rozhodnutia o vyhlásení volieb v Zbierke zákonov“
  https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2014/181/20170331#

  Takže neplatí novinárske „volebná kampaň začína dnes – lebo dnes Danko vyhlásil termín volieb“…

 18. Maroš napsal:

  Ruské vlajky – 1:22 min
  Russian Jack, Russian Transport, Russian Merchant, Russian Man of War…
  Преемственность флагов России и Тартарии
  https://www.youtube.com/watch?v=x-bCFX27AYo

  • trtko napsal:

   Pokús sa ešte analyzovať vlajku Belgicka a Nemecka. čo znamená žltá?

   • Maroš napsal:

    trtko – inak tá téma „indiáni“ perfektne rieši dilemu – „národ, alebo územie?!“ Stále platí, že v prípade akejkoľvek šance na obranu – národ aj územie – aj za cenu strát životov, ale v prípade nezdolateľnej presily – najprv národ a potom sa uvidí! Toto nie je len o sporoch medzi štátmi – ale treba si predstaviť situ – nové zaľadnenie, kataklizmy – potom čo?! No to, že sa sťahujeme a potom sa uvidí – inak zahynieme. V Grónsku sa darilo wikingom – pokiaľ tam bola mierna klíma, ale keď prišla malá doba ľadová – 14.-17. stor. – vikingovia tam pokapali, pretože odmietali eskimácky spôsob života – kultúrne sa neprispôsobili Eskimákom, ktorí mali dobu ľadovú v DNA.
    „Kultúra je prostredie vytvorené človekom“, ale kultúru treba prispôsobiť vtedy, keď je prostredie silnejšie.
    V súčasnosti budú veľké problémy v starých kultúrach na Níle a Mekongu – kvôli novým priehradám – technologická civilizácia, ktorá v konečnom efekte slúži hlavne parazitom a drancuje zdroje – likviduje biogénnu civilizáciu s dostatkom pre všetkých. Odporúčam…- lebo v Egypte žije 90 miliónov ľudí – a tí sa niekam pohnú…
    Tajný život jezer 3 – Náserovo jezero
    https://www.youtube.com/watch?v=wif-XxHDJtw
    Tajný život jezer 5 – Tonle sap
    https://www.youtube.com/watch?v=Kv8ivRwdE0w

    • trtko napsal:

     M. chyba tie milióny v Afrike už sa dali na pochod. Checkpoint v Líbii je len priestupná stanica. Čo myslíš kam asi pravidelne ako poslušný člen EU posiela Fico milióny eur?—-do Afriky.

   • Maroš napsal:

    žltá – aškenázi

 19. Maroš napsal:

  Ad UMENIE ROZVRATU – Tvrdý alkohol pre Rusov /Slovanov/ – história jedného podvodu
  История одного обмана. Проект Общее Дело. СМОТРЕТЬ ВСЕМ!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=LgNfur3fSb0

  • Maroš napsal:

   Odporúčam… Než dopadneme rovnako…
   Indiáni Slzavá Stezka
   https://www.youtube.com/watch?v=rw8d0M17YLk

   • trtko napsal:

    Jožo Ráž to už v minulosti všetko naspieval v jednej piesni [že je sídliskový indián----] Ale má aj lepšie piesne zo súčasnosti v médiách cenzurované.

    • Maroš napsal:

     Starý Jožo je OK, ale jeho mocibažný „zlatý“ potomok už patrí medzi ficozmrdov – už to tak chodí…

     Akože mimo tému, ale práve pozerám dokument o byžinách – ich vysušenie spôsobuje 1/3 emisií CO2, pričom dokázali by viazať ročne 2x viac CO2, ako potrebuje zastaviť Kjótsky protokol – plus produkujú biomasu ako palivo – a stačí tak málo – pár hodín práce bagrov na zahradenie ich odvodňovania, a navyše – obnovované bažiny /v Nemecku/ poskytujú možnosť rozmanitejšej bio-diverzity ako mali špecializované bažinné ekosystémy. Takže vlastne aj toto je téma sociálnej-enviromentálnej bezpečnosti – či? Lebo tézy o „nebezpečnom“ CO2 a nutnom ďalšom zdaňovaní palív sa nás už týka bezprostredne!
     Tajemné kouzlo bažin 2 – Ohrožený ráj
     https://www.youtube.com/watch?v=PMA9GU_S8eE

     • Maroš napsal:

      „Navzdory skutečnosti, že tato infekce nejvíce ovlivňuje americký poddruh buků, může, jak ukazují pozorování Bonella a jeho kolegů, proniknout do listů evropských a asijských stromů. To znamená, že se může šířit po celém Starém světě a získat globální charakter v nadcházejících letech“
      https://ac24.cz/-/tajemna-choroba-ve-spojenych-statech-zahadne-zabiji-stromy?redirect=%2F

      • trtko napsal:

       V našej lokalite sú dosť poškodené slivky. Najskor sa na nich urobí taký sivý hnusný hrubý pancier a potom usychajú. Oškrabovanie toho svinstva z kmenov nepomáha. Ide to aj na jablone.

       • Maroš napsal:

        Slivky vydržia sucho, ale uprednostňujú viac vody. Ak je ten povlak z lišajníkov – nevadí. Dôležité je, aby kôra dýchala – cez lenticely – má to tvar „malej pičky“ – sú to dve zvyslé buňky v malom trojuholníku. Takže stromy sa možno zadúšajú. Základ je, aby na stromoch nevysedávali sliepky a neosierali konáre – to j istá smrť stromu. Najprv si zisti, aký pôvod má ten povlak – či to nie je kombinácia spádu chemtrails, následne fyziologický porucha aj zo sucha a až potom infekcia.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!