Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 30.12.2018

vmsu_01; Kyjev je rozhodnut zpolitizovat otázku Kerčského průlivu. Porošenko rozšířil zónu kontrol Ukrajiny v Černém moři. Kyjev připravuje nové provokace, myslí si v Rusku.

2; V ukrajinském Žitomiru vychovatelka kradla dětem šperky. Třiadvacetiletá vychovatelka mateřské školy odebírala dětem ve spánku šperky a prodávala je do zastavárny. K činu se přiznala. Motivem krádeží byly dluhy.

3; V Doněcku byla odhalena skrýš ukrajinských diverzantů. Ve skrýši bylo nalezeno více než 30 kilogramů výbušnin.

4; Absolutně reálná hrozba. Západ nedokáže odrazit útok ruského Avangardu. V tuto chvíli neexistují efektivní prostředky obrany proti této zbrani, zdůraznil německý specialista.

5; Neocenili žert. Bloggera zastřelili v okamžiku, kdy si z nich chtěl vystřelit. Mladý člověk se v Pákistánu pokoušel vystrašit kolemjdoucí a převlékl se za strašidlo. Kamarádi natáčeli reakce kolemjdoucích. Jeden z nich ale vytáhl zbraň a „strašidlo“ prostě zastřelil. Mladík byl na místě mrtev.

6; Vy jste ještě nedobyli Doněck? Kde vlastně ve skutečnosti útočí ukrajinská armáda? Ozbrojené síly Ukrajiny zabírají jen tzv. „šedou zónu“ oddělující obě bojující strany. Kdyby byly pravdivé všechny zprávy o postupu ukrajinské armády zveřejněné v ukrajinských médiích, museli by kyjevští vojáci být už hluboko na ruském území.

7; Nekrofilie a kšeft. Byla zveřejněna reportáž o nechutném nekrokultu Borise Němcova na Moskvoreckém mostě. „Němcovův“ most se stal velkou pastí na city lidí a jejich peníze.

8; Ukrajina a Rusko. Jednota a boj příbuzných povah. Jednou se zase staneme dvěma součástmi jednotného prostoru, protože v hodnotovém vztahu se obyvatelstvo obou zemí od sebe zase tolik nevzdálilo.

9; Pseudocírkev Ukrajiny se stane „Pravým sektorem“ v řízách aneb „Degradace Konstantinopolského patriarchátu“. Konstantinopolský patriarchát se změní v jednu ze sekt, kterých je na Západě plno, říká poslanec Gavrilov.

10; Strategie vyostření situace. Porošenko podepisuje dokument vydávající námořníky ukrajinského vojenského loďstva do velkého nebezpečí. Podle nového ustanovení budou námořní hranice Ukrajiny rozšířeny a narušitele čeká hrozný osud.

11; Byl zveřejněn fiktivní telefonický rozhovor dvou ukrajinských „patriotů“ velmi dobře ilustrující schizofrenii Majdanu. Účastníci rozhovoru jsou si dobře vědomi toho, že fandí hnutí, které Ukrajinu totálně rozvrátí, ale nevzdají se svého přesvědčení, nýbrž se domlouvají na útěku do Ruska za lepším.

12; Politická agónie USA pohřbívá stávající uspořádání světa. USA se pokoušejí zachovat si vliv ve světě, aniž by brali na vědomí ostré vnitropolitické problémy a změny v zahraničně-politickém prostředí.

13; Jaceňuk postavil Krymskou zeď. Na Ukrajině si vysmívají nové kyjevské moci. Jaceňuk chtěl postavit plot po celé délce Ukrajinsko-ruské hranice. Zůstalo naštěstí u nesmělého pokusu. Rusové postavili plot na hranicích Krymu, aby efektivně zabránili diverzím a teroristickým činům ze strany fanatických Ukrajinců.

14; Kdyby to, co píší opoziční média v Rusku, byla pravda, muselo by Rusko už dávno být na kolenou a trpět hladomorem. Opoziční, především liberální tisk ochotně zveličuje dva problémy pociťované občany Ruska – snižující se cenu ropy a snížení úrovně sociálního optimismu.

15; Ironie osudu. Výsledky roku ohledně životních nákladů. Jak se vyvíjely ceny v supermarketech v Doněcku a v Mariupolu? Autoři výzkumu udělali nákup potravin a porovnali jeho cenu podle směnného kursu 2,5 rublu za hřivnu. Cena v Mariupolu 1.222 rublů, v Doněcku 876 rublů. Podobný výsledek byl u dalších druhů zboží a služeb. Rozdíl ale ještě dále prohlubuje různá úroveň mezd.

16; Ukrajinským ozbrojencům zvýšili platy. Velitel batalionu 800 dolarů měsíčně, velitel brigády 1.000 dolarů za měsíc.

17; Šéf Naftogazu vyprávěl o tom, kolik hodlá vymoci od Gazpromu. Za hlavní vítězství roku označil Andrej Kobolev vítězství nad Gazpromem u stockholmského soudu.

18; Ruská armáda dostane nejnovější protivzdušný raketový komplex Viťaz v roce 2019. Kromě toho se plánuje dodávka zhruba deseti protivzdušných raketových dělostřeleckých komplexů „Pancir-S“ a protivzdušných raketových systémů S-400.

19; Čím dál větší špína. Zacharova odpověděla na stížnost BBC ohledně úniku informací o svých spolupracovnících.

20; Havárie vrtulníku v Ulan-Ude. Jsou oběti na životech. Po dopadu vrtulník takřka kompletně shořel. Zemřeli čtyři lidé.

21; Jak Západ zničil vztahy s Ruskem. Nad problémem se zamýšlí americký politolog Ted Carpenter v časopise The American Conservative. Nepromyšlené akce Západu vedly k začátku nové studené války, přičemž vznikla hrozba její proměny ve válku horkou.

22; Oděský novinář Jurij Tkačov popsal typického voliče Vladimira Zelenského, který, ač není profesionálním politikem, zaujímá dlouhodobě druhé místo v žebříčku politických preferencí.

23; Trump odhalil největší podvod v historii americké politiky. Téměř od samého začátku Trumpovy prezidentské kampaně se v USA tvrdí, že je „agentem Kremlu“ a pracuje v zájmu Ruské federace.

24; Na Ukrajině vydali nový propagační kalendář s nejpohlednějšími vojačkami 55. dělostřelecké brigády ukrajinské armády s názvem „Miss vojenská fantazie“. Je to sice pokrok ve srovnání s kalendářem obsahujícím polonahé „krásky“ s hloupými politickými hesly, ale jen do té doby, než si člověk uvědomí, kolik dělostřelectvo, kterému tyto ženy slouží, zničilo domů a lidských osudů.

25; Byl zahájen provoz na druhém úseku dálnice Tavrida. Očekává se, že 31. prosince bude spuštěn provoz na celé 190 km dlouhé trase z Kerče do Simferopolu.

26; Ukrajina oslavuje válečné zločince. Český prezident připomněl Kyjevu, co znamená OUN-UPA. Miloš Zeman veřejně vyzval, aby Praha oficiálně vyjádřila protest proti oslavování válečných zločinců na Ukrajině.

27; Juncker obvinil země EU z do nebe volajícího pokrytectví. Země EU, které v poslední době požadovaly lepší ochranu vnějších hranic, se nyní nechtějí podílet na zvýšení počtu struktur Frontex.

28; Na Ukrajině se chystají soudit legendárního Giviho. Ten tragicky zahynul v důsledku teroristického činu v Doněcku 8. února 2017 ráno.

29; Ukrajinská armáda provádí letecké výzvědné činnosti u Gorlovky. Vánoční příměří ozbrojenci ukrajinské armády „podpořili“ za použití minometu ráže 120 mm.

30; Putin neblahopřál Porošenkovi k Novému roku. Ukrajinský prezident nebyl na seznamu gratulací zveřejněném v neděli. Chybí i nová gruzínská prezidentka Zurabišvili.

31; Ukrajinská armáda poslala do oblasti OOS (ATO) vojáky nakažené hepatitidou A. Vojáci ukrajinské armády nadále trpí v důsledku svévole velení.

32; Byly zveřejněny další záběry z testů Avangardu. Ruské ministerstvo obrany zveřejnilo nové záběry z testů ruského nadzvukového komplexu Avangard.

33; Byl zveřejněn přehled nejžádanějších profesí v Rusku. Nejžádanější jsou prodejci, na druhé pozici jsou pracovníci ve sféře služeb (kadeřníci, číšníci, barmani…), na třetím místě pracovníci sféry informačních technologií.

34; Donbaský Děda Mráz se samopalem. Armáda Doněcké republiky a humanitární skupina Angel. Nový rok a Vánoce jsou dobou zázraků. A dělat zázraky může každý z nás.

35; Na Kanáry nebo na pryčnu? Ruská slovní hříčka: KANARY (Kanárské ostrovy) – NARY (pryčna, palanda, kavalec). Kde Porošenko přivítá Nový rok? V předvečer voleb si Porošenko nemůže dovolit naštvat si obyvatelstvo Ukrajiny svou luxusní dovolenou.

36; Hlavní nádraží v Kyjevě zeje prázdnotou. Chybí vlaky na Moskvu. Na nástupišti, odkud byly vypravovány vlaky do Moskvy, rezavějí koleje.

37; Pro nové „hrdinské činy“… Ukrajina dostane v roce 2019 americké čluny. Vojenské námořní síly ukrajinské armády očekávají přírůstek v podobě amerických člunů třídy Island v létě 2019.

38; Belgickým vojákům chtějí zakázat smartphony kvůli „špionáži“ ze strany Ruské federace. Informuje o tom Deutsche Welle s odvoláním na informace belgických médií.

39; Byl zveřejněn velmi podrobný seznam toho, co se v Rusku za uplynulý rok podařilo. Vypsány jsou úspěchy v oblasti medicíny (včetně genetiky), šlechtění zeleniny, úbytku kuřáků a alkoholiků mezi mládeží, popularity zdravého životního stylu, záchrany životů při katastrofách, fyziky, chemie, kosmonautiky, archeologie a paleontologie.

40; Krvavé volby v Bangladéši. Odpojené telekomunikace, mnoho zabitých a zraněných. Pro zajištění bezpečnosti bylo povoláno zhruba 600 tisíc policistů.

41; Ukrajinského ministra Omeljana vyzvali, aby si chránil genitálie. Iniciativa ukrajinského ministra infrastruktury Vladimira Omeljana o přerušení veškerého dopravního spojení s Ruskem se nejvíce podobá sadomasochismu. Podobný úchyl (Pjotr Andrejevič Pavlenskij), který si přibil vlastní genitálie k dlažbě, se nyní léčí ve francouzském blázinci, upozorňuje Andrej Zolotarjov.

42; Ukrajinský Stierlitz. Duší jsem spíše Rus. Ukrajinský plukovník, který si odpykává trest za velezradu, poskytl interview. Plukovník dodával ruské rozvědce informace o nových ukrajinských letadlech a dronech.

43; Na Ukrajině se opájejí “novou výkonnou zbraní“. Ukrajinský ministr obrany Stěpan Poltorak informoval o nadějné státní vojenské zakázce na rok 2019.

44; Nějak se jim namnožily. Nad vojenskou základnou USA byly přistiženy další objekty UFO. Američtí ufologové informují o nárůstu množství UFO zjištěných v okolí americké vojenské základny ve státě Ohio.

45; Novoroční operace armády Doněcké republiky a veteránské organizace v Gorlovce. Nejlepší odměnou za tuto humanitární práci jsou rozzářená očička místních dětí.

46; Putin a Šojgu přispěli k vítězství „legend hokeje“. Na Rudém náměstí se konal zápas „Noční ligy“ v ledním hokeji.

47; Kim Čong-un napsal prezidentovi Jižní Koreje omluvný dopis. Omlouval se mu za to, že v roce 2018 nemohl navštívit Soul.

48; Samsung si nechal patentovat pružný televizor s navíjecí obrazovkou. Očekává se, že Samsung představí prototyp takového televizoru na výstavě CES 2019, která se bude konat od 8. do 11. listopadu v Las Vegas.

49; Novoroční dárek: Na pobřeží ostrova Iturup (Kurilské ostrovy) v sobotu 29. prosince vyplavilo moře tisíce kusů japonské sardinky „ivasi“ (Sardinops melanostictus).

50; Jak se radikálové pokoušejí přepsat historii Ukrajiny. Ministerstvo školství cenzuruje učebnici dějepisu. Zmizí zmínka o spolupráci Šucheviče s nacisty.

51; Kdy může koňak zachránit srdce lépe než léky? Alkohol prodlužuje život lidí s nemocným srdcem, prohlašují vědci v časopisu JAMA Network Open.

52; Nejnebezpečnější kriminálnice připravuje teroristické činy po celém světě. Dcera vojáka královské jízdní jednotky Anglie, pětatřicetiletá žena z města Aylesbury Samantha Lewthwaite známá též pod označením „Bílá vdova“, se proměnila v jednu z nejkrutějších podporovatelek džihádistů.

53; Rakouský kancléř zveřejnil podmínku pro zrušení protiruských sankcí. Zrušení sankcí je podmíněno pokrokem při řešení konfliktu na východě Ukrajiny, řekl Sebastian Kurz.

54; Výplod chorého mozku. Ukrajina vždy vítězil, pokud měla silnou armádu, říká ukrajinský ministr Vladimir Omeljan.

55; John Kelly: Trump neplánuje stavbu monolitní stěny na hranicích s Mexikem. Jde jen o plot na jednotlivých úsecích hranice.

56; Automobil srazil šest lidí v centru Petrohradu. Osobní automobil se srazil s terénním vozem, který jej odhodil na chodník mezi chodce. Není hlášeno žádné úmrtí.

57; Trump byl obviněn ze spolupráce s mimozemšťany. Prý pomáhal mimozemšťanům zahájit na Zemi vlastní podnikání.

58; Na železnici v Doněcké republice zneškodnili tři výbušná zařízení.

59; V roce 2018 více než polovina ukrajinských bank pociťovala nedostatek kapitálu.

60; Rodiny zadržených ukrajinských námořníků dostaly po 100 tisících hřiven kompenzace.

61; Po Brexitu se Velká Británie chystá stát „globálním hráčem“. Británie plánuje vytvoření vojenských základen v Karibském regionu a Jihovýchodní Asii, prohlásil britský ministr obrany Gavin Williamson

62; Lavrov slíbil odpověď Ruska na rozmístění zakázaných amerických raket v Evropě. Ministr poznamenal, že spoléhal na samostatnost evropských zemí, ale ty jí nejsou schopny, ani když vnucená rozhodnutí přímo ohrožují jejich bezpečnost.

63; Dodik: Bosenští Srbové budou hájit právo na vojenskou neutralitu. Lídr bosenských Srbů opakovaně otevřeně vyjádřil svůj negativní postoj vůči násilnému zatahování Bosny a Hercegoviny do NATO.

64; Kvůli novým ruským sankcím Ukrajina přijde až o 25% obratu boží, prohlásil ředitel energetických programů Centra světové ekonomiky a mezinárodních vztahů Ukrajinské akademie věd Valentin Zemljanskij.

65; Kyjev se chystá nakoupit pro ukrajinskou armádu až dvacet typů nových zbraní, Většina bude ukrajinské výroby.

66; Kvůli provokacím Ukrajiny v Azovském moři přišel přístav v Mariupolu o více než 500 milionů hřiven.

67; V loděnici Zvezda dostali zakázku na výrobu tří tankerů na pohon zkapalněným plynem.

68; Porošenko uvítá nový rok v Janukovičově rezidenci v Karpatské oblasti.

69; Ukrajinu se nechystají přijímat ani do EU ani do NATO, říká prezidentský kandidát Bojko.

70; List Le Monde zobrazil Macrona na obálce úplně stejně jako Hitlera. Přítomnost gotického písmene vylučuje, že by mohlo jít o náhodu či omyl.

71; V Moskvě začal boj proti nelegálním dronům létajícím po městě.

72; V Novomoskovsku v Dněpropetrovské oblasti byl zadržen sedmnáctiletý student procházející se se samopalem a sáčkem s TNT.

73; Alexandr Vučić: Srbsko má zájem o ruský plyn. Srbský prezident Alexandr Vučić informoval, že návštěva ruského prezidenta v Bělehradě je pro Srbsko nesmírně důležitá.

74; Ukrajinštiny je v televizním vysílání už přes 90%, informoval člen Národní rady pro otázky televizního a rozhlasového vysílání Sergej Kostinskij.

75; Šéf Gazpromu Alexej Miller potvrdil, že „Severní proud – 2“ začne fungovat od 1. ledna 2020.

76; Lukašenko v blahopřání Putinovi sdělil, že spojenectví obou národů se osvědčilo.

77; Hranice mezi Kosovem a Albánií už neexistuje, prohlásil premiér samozvaného Kosova Haradinaj.

78; Rusko pokračuje v humanitárním odminovávání Srbska od munice NATO. Humanitární centrum sídlí ve městě Niš.

79; Ministerstvo vnitra plánuje sdílení databází alkoholiků s ministerstvem zdravotnictví. V roce 2019 začne elektronická výměna dat o řidičích trpících alkoholismem a narkomanií.

80; Když se šachista ukáže jako blbeček. Dvaadvacetiletý ruský mistr světa v šachu Daniil Dubov označil Krym za ukrajinský. Dále prohlásil, že sport je důležitější než politika.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
25 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 30.12.2018

 1. niSas napsal:

  Seru ti na přehledy. Piš co dál. Navrhuj něco. Alespoň něco málo ze své gebulky. Muheeeeee

  A) Zkus něco o podílech země
  B) Nebo o podílu na rozpočtu
  C) nebo eště líp, jakým mechanizmem to budeme řídit
  Heh

  • HVzV? napsal:

   VEDENI SPOLEČNOSTI VOLIČŮ UVAŽUJE DÁT I TADY ZVLÁŠT POVEDENÉ

   komentáře panma KRTECKA,aby všichni viděli jaký je to Národni hrdina a VELKÉ zvíře!

  • HVzV? napsal:

   DOCENT KRTECEK POSILÁ ZKUSMO INFO Z ČESKÉ ŠKOLY PRO NWOO POSLUCHAČE

   jak možná můžete vidět je třeba boj proti kapitalisnu bez přivlastků vycházejiciho z gangsterismudnes už v plném proudu.
   Každý by si myslel,že vytunelovánim továren a zavezenim jejich obsahu do šrotu ,vylupováni ČR skončilo,nebot už neni co ukrást.

   TO DRAZI DOMORODCI ČR JE OMYL.
   ZLÍ KAPITALISTI NIKDY S OLUPOVÁNI DOMORODCŮ ČR NESKONČI A POKUD SE OVČANÉ ODMITNOU BRÁNIT permanentně, ZAPLATI GIGAMILIARDY JEN TO FIKNE!.

   Továrny sice patřily nám občanům,ale nikdo si to neuvědokmoval a proto jsme je s lehkým srdcem dali tzv zprivatizovat ,rozuměj ukrást.
   Nikdo z ovčanů nepočital s tim,že po dolámáni a vykradeni továren přijdou na řadu i ubozi nezkušeni voliči jejich majetek a kapsy!

   Čeho si nesměli všimnout je absence jednoho slova hned v prvni článku Ústavy,kde záměrně chybi

   TO SLOVO ZNI JAK UŽ JISTĚ VŠICNI TUŠITE SOCIÁLNI STÁT!

   Jak to tedy přišlo,že námi zvoleni zločinci nás voliče za jejich zvoleni obrali a vylupováni pokračuje,přičemž tomu ovčané ještě tleskaji a umožnuji Šmejdům spokojeně mlaskat. Zkusime to tajemstvi poodhalit , přičemž použijeme komentáře živých lidových komentátorů a možná se přidáte k diskusi i vy!

  • HVzV? napsal:

   CHCE LI SE OBČANSTVO STARAT O svoje PENIZE A NEČEKAT, ŽE JIM VLETI DO HUBY

   nezbývá jim než se dohoufit nejlépe v nepolitické Společnosti voličů OSV, přičemž jsou vlastně všichni jejimi členy a jeji intelektuálni špička je jejich elita.
   Měla by samozřejmě existovat Národni elita ta je však jak se zdá vykleštěná a za třicet let nebyla schopna ani žblebtnout nemluvě o tom něco postavit na nohy!!

   JAKÝM MECHANIZMEM SE MŮŽEME DOSTAT NA NAŠE PENIZE KTERÉ JINAK BUDOU DÁLE MIZET!
   Taktika a plán té dlouhé a permanentni bitky začiná třemi body.

   A.VYTVÁŘENI NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ
   B.HLEDÁNI SIL K USKUTEČNĚNI VYTVOŘENÝCH ČLÁNKŮ

   tady se budeme muset zkusit věnovat pozornost našim tzv liberálnim demokratům a pokkusit se je přemluvit- obrátit kabáty jinak by se jim mohly srazit a museli by dokonce vystupovat pak v Parlamentu ve žlutých vestách a to by jsme už smíchem nevydrželi a pukli!
   Nejsou moc chytři a jak vidite kvůli tomu dopravuji ČR v roli satanistů do pekla k panu Belzebubovi a budou svěže v této činnosti pokračovat!
   Pak ovšem nezbude nic jiného než ty kteři nepochopi,že nám MUSI ukrást a osvojit si články NAŠEHO Národniho programu,že jim hrozi opalováni na rozptylové loučce a ne že ne ANO!

   MŮŽEME TOTIŽ ZKUSIT AKTIVOVAT BOD c.HNUTI TŘI HWĚZD NO NI?!

 2. HVzV? napsal:

  V TOMTO OKAMŽIKU JSOU TI MIZEROVÉ Z HzNR OD SOUSEDŮ NR JEDINI

  kteři TAM VERBUJI plno dalšich mizerů k boji o Sociálni stát,který NÁM CHYBI aby zajistil krach kapitalismu bez přivlastků.
  Použivaji k tomu polozakázaný už pomalu dnes podpultový Národni program voličů z kterého vládnim liberálům tečou strachem sračky do holínek a už i odhalili,že všechny přivěšky k slovu demokracie tj liberálni demokracie,lidová demokracie atd znamenaji DIKTATURU a ne svobodu!.

  Národni program je prý hrob pro vládni Šmejdy,kteři nechtěji dát podily z HDP tj NZP VE VÝŠI 10 000 našich peněz.

  DO NOVÉHO ROKU TAM PŘEJI SMRT VŠECH KAPITALISTŮ BEZ PŘIVLASTKŮ!!

  • Jan Kowak napsal:

   Dobrý KAKARÁM we fungl Nowym ww w roce KRTečku !!

   ps : práwě ssem se zwrátil z ta-hu..

   M

   • Jan Kowak napsal:

    Krtečku.. je mistr Proudoss eš-tě El komandantem , a nebo – Robo
    ři.kal , že že juž…. prejT ne ne maji Rá-Dy !

    například :

    Reptiliani..

    žerou je-nom Auroru – Alue org * * *
    ( prwní Zwezda ; )

    ps : ww wošukám TË Máňo..

    Reptiliani v.v.

    • HVzV? napsal:

     KRTEČEK TU NENI JSEM TU JENOM JA OBYČEJNY KRONIKER

     kdovi,jesti proudosi vědi co jsou to Reptilianny,
     Možná,že proudosi jsou krávy a žerou u mc DONALDA tak z toho dostavaji vyražku.

  • niSas napsal:

   Základní příjem ale musí dostat každej synek a dcera od naší mámy na ruku, né že ho budou muset dolovat z betonu, z dlažby, z kolejí…Všechny přerozdělovače „zásluh“ v řazení front u důchodové, zdravotní a sociální přepážky poslat do prdele.

   • HVzV? napsal:

    Samozřejmě.Jinak by to nemělo cenu.Němci chtěji NZP taky i když maji ode dneška skoro 10 eur na hodinu,jeden borec na NR možná napiše Z kANADY,ŽE HO CHCE TAKY!
    No jsme tu zvědavi co si to zvíře KRTECEK ještě vymyslí!

    • proud napsal:

     Oba to pisete spatne.Jde ne o zakladni prijem,ale o zakladni NEPODMINENY prijem kde ono nepodmineny je nejdulezitejsi.Otazkou je jak si lidi onen nepodminenej prijem budou predstavovat,hodne na tom jde pokazit.Moje predstava se slucuje s prvnim nemeckym klipem.Narok nastava narozenim,konci umrtim.Ale sam jeste vidim ,ze ustavenim onoho nepodminenyho prijmu by az na duchody a duchody po pracovnim uraze,vsechny ostatni podpory padly,nebyly by treba.A zakladni prijem by se nez by uplne padlo financnictvi menil s nim a pokrejval by jen zakladni veci,bydleni,energie,jidlo a obleceni,kdo chce vic at si vydela v praci.A protoze nepodminenej,dostane ho za kazdejch okolnosti,at dela,nebo nedela,vlastni nebo nevlastni a podobne,proto nepodminenej.

     • HVzV? napsal:

      PODSTATA JE PANE PROUDE,ŽE SOUHLASITE S NZP

      ostatni už je moucha.
      A máte nějaká dalši přáni stran NPV doposud jste nic nevymyslel,takový velký člověk by měl sršit nápady a vy hovno hovno.
      Že by jste byl v přechodu?
      Co vy na to naše těžká homokládo?

      • HVzV? napsal:

       NEJHORŠI BUDE KDYŽ NÁM DOJDE SRANDA,

       to bude všecko stát za hovno.
       Je nová nadávka čučmak od slova čučo,tj krabicového vina, kterým se živi houmlesáci?

       • John_Pitralon napsal:

        A Krtečku ty už zalez DPČ. Reptáš tu jak reptiliján.

        Wanastowi Vjecy – Tak mi to teda nandey https://www.youtube.com/watch?v=_uZ4dJTPH-Q

        • HVzV? napsal:

         Piralon,nemohu zalezt DPČ, neboť nejsem Krteček ten tu neni, ja jsem pan Kronikář,ale kdyby jsi se PČ,stal,což je snad málo pravděpodobné, sděl kolik bereš na hodinu a já se zeptám Krtecka jestli to je dobrá cena:

        • John_Pitralon napsal:

         No pracovní činnost prostitutky mě moc neuchvacuje zrovna.

        • HVzV? napsal:

         KRTEČEK VZKAZUJE,ŽE LEŽI A PŘEMÝŠLI PITRALONE

         pod hlavou má svoje pracinky se ŽLUTÝMI rukavičkami a taky nožku přes nožku.
         V této pozici je jak už tu vime nejnebezpečnějši.zkuste prozatim navrhnout něco sám jestli můžete ,řiká pan WIKINGER,který tady s námi popiji kubánský Jamajka rum s kolou a občas něco prskne na NR.

        • HVzV? napsal:

         Oprava,el combatante pije Bacardi rum cola a taky zdravi vás všechny mizerové v tom Novém roce či co to zas je za přelom a přeje všem starosvětským pozdravem

         Vitězstvi zdar!

   • Jan Kowak napsal:

    Čučmo , čučmiči ..prej na Alušce org *

    * * * ty 3 krteč.. KA & ty písme-na..

    .. stříhej ..kud-la.. TĚ wodhalí Mrožž zz Uher !

    .. Pam pa-dam !!

    Gde mam Biftek – no RyoBOTI ? ? ?

    • Jan Kowak napsal:

     Ssrándujem : ))

     R.

     • Jan Kowak napsal:

      Čučmo , čučmiči ..prej na Alušce org *

      * * * ty 3 krteč.. KA & ty písme-na..

      .. stříhej ..kud-la.. TĚ wodhalí Mrožž zz Uher !

      .. Pam pa-dam !!

      Gde mam Biftek – no RyoBOTI ? ? ?.. jo & a a ta-ky wod

      Prý.. Ště ssem swou ZEM – dě-lí was

      .. Yz das ..ten -dál TO newim ,

      Zíwá T9 Nohawice..

      Medaj-lu mi dej Putine ; )

      Michaela

  • HVzV? napsal:

   KRTECEK NÁS INFORMUJE,ŽE NÁS TU VIDI VŠECHNY JAK V AKVARIU

   libi se mu,že POUZE pan Sasin by chtěl na př.NZP penize,
   Ostatni ne a namisto toho i když bylo u Koncepce VÍCE NEŽ 3200 lidu žádný ani Mrož,kterému jsme napsali,že existuje boj o doktrinu porážky kapitalismu bez přivlastků a o naše HORY peněz se jako jeho shnilé komunistické okurky, neumi ani ozvat.
   To co se na NR děje ukazuje plán,jak dělová rána z AURORY JE HADRA!

   TAK MÁ ON JEDINÝ A PAN SASIN MONOPOL na Národniho hrdinu,který NÁM ukáže,že to umi i sám!
   Dá tu brzy stopy litého boje ve formě odkazů hlavně pod pana Sasina a pana EL COMANDANTA ,OSTATNI PRÝ JSOU TISKEM A TV VYKLEŠTĚNI a dávaji tony,aby řeč nestála i když to je DVOJKA MÁSLO PJAKIN s jeho koncepci,které stejně nerozuměji!!

   • proud napsal:

    Krtecek at mi polibi prdel,plati i pro tebe a ostatni prospechare!

    • HVzV? napsal:

     KRTECEK vzkazuje,že neni buzik jako vy co touži po polibku!
     Ptá se Ještě zda se se každou sobotu z nedostatku materiálu obšťastňujete v chliku s kozami tak jako v čase kdy tu byl a vy jste proklínal den kdy jste mu napsal,že nenávidite jeho skvělý Národni program voličů,který dnes nastoupil viťěznou cestu institucemi!

 3. Hell napsal:

  Vítejte na nejlepší sex seznamka = = > http://tinyurl.com/kp95cw8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!