Dva muži z davu – Za všechno může Putin

dvamuzi

Mnoho z nás už zapomnělo,
kdo zachránil Evropu.
Kdo život položil a za nás všechny se bil.
Kdo hrdost si zachoval
a nezávislost udržel.
Jejich vlastenectví, nechť je nám příkladem.
10 Komentářů k Dva muži z davu – Za všechno může Putin

 1. John_Pitralon napsal:

  ППК Перезагрузка https://www.youtube.com/watch?v=UyUUAFxj4YM

 2. vilon napsal:

  Pri každom kladení vencov, či uctení si pamiatky hrdinov, by som navrhoval nahlas predniesť staroslovanský Otčenáš. Napr:. tu ho recituje dievčatko v piesni Zuzany Michnovej - https://www.youtube.com/watch?v=_o41UuSji_U

 3. Járyn napsal:

  Dnešní časy jsou pro nás stále smutnější. Už tu nic nevlastníme. Naše zemně nám nepatří. Politiky které volíme jsou jen laciní poskoci amíků. Pro němce vyrábíme auta v jejich továrnách u nás. Teď se němci s američany dohodli. že tu němcům u nás amíci postaví nové atomové bloky. Mi to zaplatíme, ti naši političtí tajtrdlíci to odsouhlasí a zacálují zdražením elektriky pro čechy. Deprimující pravda, o které se nikdo nesmí dozvědět.

 4. Hell napsal:

  Vítejte na nejlepší sex seznamka = = > http://tinyurl.com/kp95cw8

 5. Krokodýl napsal:

  Pokud se nezačnou bát politici zbraní v rukou normálních občanů,pak se nezmění nic!!!Pár "kusů" tzv.nepostižitelných z*rdů alá Benda....postřelených do kyčlí,koulí čili jen nadosmrti zmrzačených....jejda,jak rychle by začali chápat,že tam jsou za naše peníze pro nás!A k tomu stejně dojde. EU už to tuší,že se střední třída nasere a pak bude to pravé tóčo.

  • proud napsal:

   Mas to popleteny,vsichni jenom na ty zbrane cekaji aby meli zaminku a mohli konecne udelat ten svuj "rad a poradek",protoze dnesni zblbla co ani na vojne nebyli zbran beztak neumej pouzivat,o ostatnich vojenskejch dovednostech ani nemluve.Je lepsi zpusob jak si zjednat poradek a posrany nato bude jen nasrany nato a tim to zvadne :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!