Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 31.12.2018-1.1.2019

vybory_ukraina_41; Všichni na Ukrajině upřímně doufají, že přijde jakýsi hodný monarcha, který všechny a všechno zachrání a vysvobodí. Ale Mesiáš nepřijde, s tím se budou muset smířit.

2; Začala krize typu „matrjoška“: Po vyřešení viditelné stránky krize se objeví její další nečekané stránky a po jejich odstranění další. V Rusku (a nejen tam) je populární tzv. „gaučová analytika“, kdy „odborníci na slovo vzatí“ komentují situaci v zemi i po celém světě, aniž by zvedli zadek ze své pohovky a zvedli oči od monitoru.

3; Nový rok v Den svatého Ilji Muromce. 1. leden přivítají v padesáti městech Ruska, zemí SNS a Západní Evropy sportem a veřejnými modlitbami.

4; Květiny pro velikého Stalina. Levicové patriotické síly v Bělorusku žádají Lukašenka a Putina, aby urychlili budování Svazového státu. Položení květin k bustě Josifa Vissarionoviče Stalina se konalo pod heslem: „Naše věc je správná – vítězství bude naše!“.

5; Psychicky narušený příslušník specnazu vyprávěl v Moskvě o vraždě účastnice projektu BlaBlaCar. Členství v projektu sdílení vlastního automobilu pro zájemce o absolvování stejné trasy se stalo mladé ženě osudným. Pod falešnými žádostmi se do jejího vozu vloudil jako její budoucí vrah.

6; Schovejte se pod peřinu! Ruští liberálové nadále straší obyvatelstvo katastrofickými vizemi ohledně osudu Ruské federace. Myslíte si, že Nový rok je veselý svátek? Zapomeňte. Ruští liberálové mají zcela opačný názor. Svátek považují za vynikající příležitost jak lidem zkazit sváteční náladu svými chmurnými vizemi.

7; Ruské ministerstvo obrany srovnalo armádu Ruské federace a Ukrajiny jako odpověď na skandální bláboly ukrajinské a liberální propagandy ohledně údajné krácení odměn vojákům pskovské posádky.

8; Ruský politický vězeň: Už nechci být předmětem koňského handlu. Od poslední výměny zajatců mezi Doněckou/Luganskou republikou a Ukrajinou uplynul už rok.

9; Provokace musí být. Opilý Porošenko rozšířil námořní hranice Ukrajiny. To by v tom byl čert, aby odpovědí na naši další provokaci už nebyla ostrá palba ze všech myslitelných zbraní…

10; Rok 2018 byl rokem ruských zbraní. Militantní prohlášení Strýčka Sama a hysterické šílení jeho oprsklých generálů narazily na tvrdou realitu.

11; Ve věku 64 let zemřel náměstek ruského ministra dopravy Sergej Aristov. Ministr vyjádřil soustrast příbuzným a blízkým svého spolupracovníka.

12; V Magnitogorsku došlo ke zřícení velké části nájemního domu v důsledku výbuchu plynu. Probíhá rozebírání trosek. Zatím bylo hlášeno osm obětí, osud desítky dalších zůstává nejasný.

13; Na Ukrajině včera odstartovala horká část prezidentské kampaně. Dnes oficiálně začíná předvolební kampaň. Začíná oficiální registrace kandidátů na funkci prezidenta.

14; USA opouštějí UNESCO. Washington přestane platit členské příspěvky a zástupci země nebudou smět být voleni do výboru světového dědictví UNESCO.

15; Rakouský kancléř zveřejnil podmínku pro zrušení protiruských sankcí. Je k tomu nutný pokrok při nastolení míru v Donbasu.

16; Ukrajině předpověděli miliardu dolarů ztrát v důsledku nových ruských sankcí. Vývoz ukrajinského zboží do Ruska v roce 2019 poklesne o 20% a tisíce lidí riskují ztrátu zaměstnání.

17; Velká Británie zahájí po vystoupení z EU výstavbu nových vojenských základen. Londýn opustí politiku likvidace vojenských základen zahájenou v roce 1968 a vrátí se do Jihovýchodní Asie a do Karibské oblasti.

18; FSB zadržela amerického špióna. Informuje o tom její tisková služba.

19; Poltorak slibuje ukrajinské armádě dvacet nových druhů zbraní. Prioritu dostanou domácí výrobci, což po čerstvých zkušenostech nevyvolává u vojáků nadšení.

20; V USA navrhují využití ostatků zemřelých jako hnojiva. Ve státě Washington se kompostování ostatků zemřelých může stát alternativou pohřbu nebo kremace.

21; Stali jsme se příkladem pro Ukrajinu. Bylo zveřejněno novoroční poselství náčelníka národní policie Doněcké republiky Denise Siněnkova.

22; Poslanec Nejvyšší rady Vadim Rabinovič srovnal Ukrajince s blokádníky v Leningradě. Některým poslancům ukrajinského parlamentu už začíná docházet, kam až je schopna nová kyjevská moc zajít v ožebračování lidí. Ministerstvo sociální politiky snížilo normy spotřeby některých potravin o více než polovinu.

23; Válka, Krym a nový prezident. Karpatští šamani předpovídají Ukrajině složitý rok 2019. Hledat odpovědi na otázky, co čeká Ukrajinu v budoucnosti u jakýchsi věštců, jasnovidců a proroků budoucnosti je oblíbenou zábavou ukrajinských propagandistických televizních stanic.

24; Už je známa cena plynu pro Arménii pro rok 2019. Cena kubického metru byla zveřejněna ve zprávě Gazpromu. Tisíc kubických metrů bude stát 165 dolarů. Ukrajina kupuje ruský plyn prostřednictvím Evropy za 300 dolarů.

25; Putin včera navštívil Magnitogorsk, kde došlo k tragédii po výbuchu plynu v obytném domě. Na místo tragédie dorazil i jeho mluvčí Dmitrij Peskov.

26; Pro Asada končí doba diplomatické izolace, píše Washington Post. Syrský prezident Bašár Asad byl donedávna diplomatickým vyděděncem. Situace se ale začíná měnit.

27; Zemřel starší muž stojící ve frontě na kontrolním stanovišti na hranici mezi Luganskou republikou a Ukrajinou. Jeho identita ani přesná příčina smrti nejsou známy.

28; Vlak Moskva – Krivoj Rog u Charkova srazil a usmrtil člověka. K incidentu došlo v pondělí 31. prosince v 02:50 místního času.

29; USA se rozhodly zpomalit odsun svých vojsk ze Sýrie. USA si vzaly oddechový čas při stahování vojsk ze Sýrie, aby zvolily „nejvhodnější způsoby dosažení tohoto cíle“.

30; Putin ve své novoroční gratulaci popřál Therese May mnoho zdraví.

31; Pod sutinami domu v Magnitogorsku může být až sedm dětí. Jedno ve věku 11 měsíců bylo jako zázrakem vytaženo živé. Místní úřady disponují jmenovitým seznam osob, které žily na této adrese.

32; V roce 2019 proběhnou státní testy tanku Armata. V zájmu Pozemních vojsk byl vyvinut tank T-14 na univerzální platformě Armata. Nyní končí jeho testování samotným výrobcem.

33; Obyvatelé Donbasu mohou žít v Rusku až půl roku. 180 dní nepřerušeného dočasného pobytu v Rusku se budou počítat od data každého vstupu do země.

34; Ukrajinské ministerstvo obrany straší třiapadesátitisícovou armádou Ruské federace na svých hranicích. Podle informací ukrajinského ministerstva obrany je dislokováno na hranicích 28 batalionových taktických skupin.

35; Kličko půjde proti Porošenkovi do prezidentských voleb na Ukrajině. Kyjevský starosta Vitalij Kličko se vážně chystá kandidovat v prezidentských volbách 2019.

36; Ministr obrany Ruské federace poblahopřál vojákům a veteránům k Novému roku.

37; Vůdce Kosova vyhrožuje „malému Rusku“. Srbsko je jen Minirusko na Balkáně, blouzní Haradinaj.

39; Ukrajina žárlí na stěnu na hranici s Krymem. Rusko se asi opravdu nechystá Ukrajině vracet Krym. Ten plot jsme měli postavit my…

40; Státní department zareagoval na zadržení amerického špióna v Rusku. USA požádaly o přístup konzula k zadrženému.

41; V Porošenkově politické domovině došlo k hromadné vraždě. Podle předběžných informací ve městě Vinnica umírali lidé na úrazy hlavy.

42; Putin jako muž roku 2018. Co lze očekávat od začínajícího nového roku? Putin u moci, podpora lidu v celé zemi, zesílení tlaku zvenčí, akty zrady i zevnitř.

43; Bylo zveřejněno novoroční poselství Vladimira Putina k občanům.

44; V Moskevském Gorkého parku se zřítila dřevěná lávka pod tíhou nashromážděných lidí.. Na místo události dorazila speciální technika, lékaři, záchranáři a policie. Nikdo ale nebyl vážněji zraněn. Byla odvolána ředitelka parku.

45; Byl zveřejněn obsáhlý rozhovor s šéfredaktorem listu „Slovo“ u příležitosti dvaceti let jeho trvání. Viktor Alexejevič Linnik shrnul historii vztahů mezi Ruskem/Sovětským svazem a Západem a analyzoval současnou situaci. Dnes je třeba se soustředit na jediný a hlavní úkol: zachovat náš národ a naši zemi.

46; Změny situace na Ukrajině v roce 2019 budou v mnohém záviset na taktice Kremlu. I kdyby po volbách ukrajinského prezidenta v roce 2019 dostali k moci jiní lidé, nově zvolená moc bude muset bojovat s krajně obtížnými problémy, říká politolog Michail Pogrebinskij.

47; Třetí Řím není nějaké přání Moskvy, ale její osud. Nároky ruských carů na status následníků Římské říše měly vždy hlubší důvody než u jejich západních kolegů.

48; Chór Kyjevské duchovní akademie uspořádal v Itálii flashmob na podporu těžce zkoušené Ukrajinské pravoslavné církve a metropolity Onufrije. Muži žádali podporu diváků, kteří je odměnili potleskem.

49; Byl zveřejněn seznam nejšílenějších a nejpitomějších rusofobních článků ve světovém tisku za rok 2018. Je mezi nimi i zástupce českého tisku „Pravý prostor“. Gazeta Polska: Rusové nejsou národ, ale svoloč. Svenska Dagbladet: Rusko je jako psychopat, od kterého nemůžete odejít. Washington Examiner: Je třeba odstřelit Putinský most na Krymu. Fronda (Polsko): Putin vede Rusko ke katastrofě. Der Tagesspiegel: Horší než Putin je jen Lavrov. Bild: Dejme Rusům pocítit, co je to válka. Telegraph (Boris Johnson): Putin ohrožuje celý svět. Times: Animovaný film Máša a Medvěd je Putinova propaganda.

50; Vzpomínka na energetiky – hrdiny Donbasu. Umírali, když plnili své pracovní povinnosti pod palbou.

51; Ropa zůstává nadále nejžádanějším zdrojem energie ve všech státech bez výjimky.

52; Problémy Svazového státu: Existují perspektivy běloruské „neutrality“? V poslední době situaci zachraňuje jen nesystémový intuitivismus, který umožňuje otupovat aktuální problémy za chodu.

53; Dobrovolníci Donbasu: Existuje hrozba velké války a připravenost Ukrajiny k útoku. Byly shrnuty výsledky sjezdu veteránského hnutí.

54; Byl zveřejněn přehled zbraní, které dostala ruská armáda v roce 2018. Ruská armáda prošla zásadní fází své modernizace a přezbrojení.

55; Neústupní protivníci Ruska se smířili s nevyhnutelným. “Severní proud – 2“ se už nedá zastavit. „Severní proud – 2“ se staví už dlouho a už jej nelze prostě vzít a zastavit. Trumpovy výhrůžky na tom nic nezmění.

56; Pocity prostého Rusa: Já jsem snad sebral Ukrajině Krym? Já jsem snad střílel na Majdanu? Já jsem snad nutil Ukrajince skákat v mraze na Majdanu místo, aby šli pracovat? Já snad vedu v Donbasu „hybridní válku“? Ukrajina nám mimochodem dluží tři miliardy dolarů a vracet je nehodlá. Jedou si do Ruska vydělat a pak se vrátí domů a v ruském jazyce křičí něco o obraně ukrajinské nezávislosti. Mám z toho pocit, že spousta Ukrajinců – především na západě země – víc nenávidí Rusko než milují Ukrajinu. Ať mi třeba shoří celé hospodářství, hlavně když sousedovi chcípne kráva. To by mohli mít Ukrajinci jako národní ideu…

57; Proč Ukrajina nezahájila útok? Včasné varování před chystaným útokem zabránilo jeho konání. Novinář z USA Patrick Lancaster mluvil v Doněcku se zástupcem Národní policie Doněcké republiky.

58; Bylo zveřejněno novoroční poselství Denise Pušilina obyvatelům Doněcké republiky a obdobné vystoupení Leonida Psečnika v Luganské republice.

59; Američtí vojáci se omluvili za „vtípek“ s novoročním bombardováním New Yorku. Uživatelé sociálních sítí kritizovali vojáky, kteří vyjádřili připravenost shodit bombu na Times Square.

60; Ukrajinská televizní stanice přesunula vysílání Porošenkova novoročního projevu kvůli vystoupení komika Zelenského.

61; Ukrajinské ministerstvo zahraničí si postěžovalo na sovětské novoroční filmy. Ukrajinská kinematografie však za celou dobu své existence nevyprodukovala ani jeden film, který by byl u lidí populární. Ministr Klimkin podotkl, že sovětských filmů je sice méně, ale pořád je to ještě příliš mnoho.

62; Juščenko prohlásil, že se vláda snaží tlačit Ukrajinu do 17. století. Národ je ponižován sliby o snížení ceny plynu. Juščenkovi nevadí, že plyn z Evropy je prakticky dvakrát dražší než od Ruska.

63; Antidopingová agentura znovu požaduje vyloučení Ruska ze soutěží. Americká antidopingová agentura USADA navrhla, aby Rusku bylo odebráno osvědčení o dodržování standardů WADA.

64; Zase chlastali prostředek na mytí oken a začali střílet… Vzájemné přestřelky v řadách ukrajinské armády jsou spojeny s předávkováním nekvalitním alkoholem.

65; Systémová krize je diagnózou kapitalismu. Bylo zveřejněno vskutku originální blahopřání politického komentátora Konstantina Sjomina k Novému roku.

66; Ruští prankeři si vystřelili z Klička: Právě vytahujeme ožralého Porošenka zpod stolu. Ale váš pozdrav mu vyřídíme…

67; Odvrátili jsme příšernou jadernou válku. Trump blahopřál Američanům k Novému roku. Pochlubil se rozvojem vztahů se Severní Koreou, posílením moci armády a výstavbou plotu na mexické hranici.

68; Pochodňové průvody a ozbrojenci s čepicemi Santa Clause. Na Ukrajině se slaví narozeniny válečného zločince Stěpana Bandery. V různých městech Ukrajiny se na počest Banderových narozenin konají pochodňové průvody.

69; Lež, agrese, výsměch. Ukrajinci publikují lživé zprávy o tragédii v Magnitogorsku. Stejně jako nedávný požár v Kemerovu i magnitogorská tragédie vyvolala vlnu lživých zpráv od duševně chorých individuí.

70; Novoroční dárek: Na Ukrajině zdražili horkou vodu a topení. Ceny vzrostly o 16% V květnu čeká Ukrajince druhá etapa zdražování.

71; Počet obětí tragédie v Magnitogorsku stoupl na devět.

72; Ukrajina si konečně našla sobě rovného protivníka. Ukrajinské vojenské námořnictvo a SBU za pomoci střelby zadržely plavidlo plující pod vlajkou Tanzanie. V posledních hodinách roku 2018 bylo v teritoriálních vodách Ukrajiny odhaleno plavidlo pod tanzanijskou vlajkou.

73; Byly zveřejněny podrobnosti o americkém špiónovi zadrženém v Moskvě. Podle předběžných informací je zadržený bývalý příslušník námořní pěchoty, který přijel do Moskvy na svatbu.

74; Herec Andrej Mjagkov ostře odpověděl Rjazaňskému metropolitovi na kritiku filmu „Ironie osudu“. Předtím metropolita Rjazaňský Mark vyjádřil svůj názor na to, jaké poselství film „Ironie osudu“ vysílá.

75; V Magnitogorsku došlo k dalšímu výbuchu. Tentokrát na křižovatce explodoval linkový autobus. Zatím jsou hlášeni tři mrtví.

76; Ve Státní dumě informovali o možnosti referenda o předání Kuril Japonsku. Tuto možnost ale člen výboru Státní dumy pro zahraničí Anton Morozov okamžitě popřel. Tento měsíc se japonský premiér Šinzó Abe chystá navštívit Rusko.

77; Izrael hned po Spojených státech opustil UNESCO. Zástupce Izraele v OSN Danny Danon 31.prosince prohlásil, že země už neplánuje zůstat členem organizace.

78; Ukrajinský politolog Nikolaj Spiridonov pochybuje o skutečných ambicích Vladimira Zelenského stát se prezidentem. Určitou perspektivu vidí u jeho strany v parlamentních volbách. Zelenskij ale oznámil, že začíná budovat svůj volební tým.

79; V eurozóně v 17 z 19 centrálních bank ukončili vydávání bankovek v nominální hodnotě 500 euro.

80; V Německu může od 2. ledna začít stávka pracovníků přepravy hotovosti.

81; CNN uznala Simferopol za ruské město. Televizní stanice referovala o novoročních oslavách z ruského města Simferopol.

82; Lvovský starosta se postavil do čela oslav 110. výročí narození Stěpana Bandery.

83; Velká Británie a Kanada stanuly v čele „kontaktní skupiny“ NATO na Ukrajině. V předchozích čtyřech letech fungovala jako velvyslanectví NATO diplomatická mise Litvy.

84; V Německu muž úmyslně najel autem do skupiny migrantů. Ve skupině byli migranti ze Sýrie a Afghánistánu.

85; Na oběti tragédie v Magnitogorsku už bylo shromážděno 6 milionů rublů od občanů.

86; Sovětská a ruská estrádní zpěvačka Lajma Vaikule zmizela z novoročních obrazovek. Možná za to může její postoj ke Krymu.

87; Ukrajinská armáda ostřelovala Dokučajevsk.

88; Motor ukrajinské ekonomiky: Gastarbeiteři převedli z České republiky na Ukrajinu za poslední rok 600 milionů euro. Na základě informací Českého statistického úřadu o tom informuje Radio Praha.

89; V Charkově v důsledku výbuchu petardy přišel muž o ruku a utrpěl mnohačetné tržné rány v obličeji.

90; V ukrajinském Borispolu vylezl opilý muž na centrální novoroční strom.

91; V Kyjevě se konal pochodňový průvod na počest Stěpana Bandery. Před Divadlem opery se za tímto účelem shromáždilo několik set lidí.

92; Šinzó Abe ujistil, že vojska USA v Japonsku neohrožují Rusko.

93; Ženy v indickém státě Kerala vytvořily řetěz dlouhý 620 kilometrů a požadovaly rovnost mužů a žen.

94; Pozemní vojska Ruské federace budou v roce 2019 plně přezbrojena na Iskander-M.

95; Rusové dostali oficiální povolení sbírat klestí v lesích.

96; V roce 2019 bude na polygonu Kapustin Jar otestováno kolem 200 druhů raketových zbraní.

97; Kim Čong-un varoval Trumpa před tím, aby pokoušel trpělivost lidu neplněním svých slibů.

98; Turecko provedlo zkoušky likvidace protitankových řízených střel Kornet komplexem ASELSAN PULAT.

99; Klimkin slíbil, že zaveze nového šéfa OBSE na Donbas. Ptal se ho na to vůbec? V roce 2019 bude v čele OBSE stát slovenský ministr zahraničí Miroslav Lajčák.

100; Japonský premiér slíbil, že v případě předání Kuril Japonsku nebude vysidlovat Rusy žijící na ostrovech.

101; V Rusku přestaly být internetové Messengery anonymní. Administrace messengeru bude vyžadovat osobní údaje u mobilního operátora.

102; Polský prezident požaduje zpřísnění západních sankcí proti Rusku a zastavení Severního proudu – 2“.

103; Na Ukrajině zvýšili cenu za doručování dopisů a balíků.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
81 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 31.12.2018-1.1.2019

 1. proud napsal:

  2/ Mr.Pjakin :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Krtecek napsal:

   JESTLIŽE SI MYSLÍTE,ŽE MR.KRTECCI NEJSOU NA PONRAVY TVRDI TAK

   tato diskuse vás přesvědči o opaku,pokud se mi to podaři tu nasypat..

   http://www.novarepublika.cz/2019/01/mame-na-vic.html

   z fáze ignorance přešel NPV do fáze bitky o pravé ořechové,no ni?

   • proud napsal:

    Jenze na novou republiku ti zvysoka sere pes,cilem je stat patrici celymu narodu a ne zasrana republika otrokaru!

    • HVzV? napsal:

     KRTECEK VZKAZUJE PANE PROUD,ŽE SI MÁTE TU REPUBLIKU,

     káru v blátě z těch sraček táhnout sám a ne se tady naparovat,že jste bohatec,otrokář svých zubožrených nájemniků a nemůžete se prý vejit ani do tramvaje,protože pořád hajlujete.
     No to zvirže si před svoje žluté rukavičky žádné kapesniky nebere,že ano pane PROUDE, náš psavče,který by mu mel zaději špendovat na nadrozměrný pomnik,kde leži nožku přes nožku a pod hlavičkou má ty svoje žluté rukavičky ,nebot prý v té poloze je ten národni hrdina nejnebezpečnějši!

     • proud napsal:

      Republiku chces ty,tak neotacej,kretene.A debilkovi vzkaz ze mel pracovat a setrit a mohl pronajimat taky,nemusel by zavidet! ;-)

     • HVzV? napsal:

      KRTECEK ŘIKAL,ŽE POKUD JSTE OVČAN A VOLIČ ČR, TAK

      prý patřite pod naši nepolitickou Splečnost voličů OSV a jste tedy jeho jakýsi podřizený a tedy musite obsluhovat i články Národniho programu voličů,nebot jen ON je fujerem,který dá domorodcům ČR opravdový ráj o čemž už ví půl NOVÉ REPUBLIKY a ostatni,kteři jsou ještě zacofani prý brzy dorazi pod jeho HzNR,která je sice konkurenci HVzV,ALE MÁME SPOLEČNÝ PROGRAM tzv npv,který přinese doposud v ČR nevidaný SOLIDÁRNI STÁT A SOLIDÁRNI SPOLEČNOST,kde námi lidovými hrdiny jako je pan KRTRCEK zvolená vláda už ponese opravdovou odpovědnost za politickou,ekonomickou a sociálni prosperitu ,jak byk!

      TAKTO USKUTEČNIME TOHO WERICHA PÍSNIČKU STÁT PATŘI NÁM!

 2. Rocco napsal:

  Tak co! Kdy Babiš a Petříček dopíšou do OSN, že Česká republika odstupuje od uprchlického a migračního paktu? Hybaj, vy dva potkani!

  Babiš: Petříček musí oznámit OSN odstoupení ČR od migračního paktu
  https://www.novinky.cz/domaci/492197-babis-petricek-musi-oznamit-osn-odstoupeni-cr-od-migracniho-paktu.html

 3. Rocco napsal:

  Ad 23. Ha, Karpatští šamani!

  To zní dobře, ale co Ukrajině předpověděli?

 4. Rocco napsal:

  Ad 49. Seznam nejšílenějších a nejpitomějších rusofobních článků ve světovém tisku za rok 2018…

  No vidíte, já pořád říkám, že nwoo.org musí taky přitvrdit! Facky musí lítat!
  Američané nejsou národ, ale svoloč.
  USA je jako psychopat, od kterého nemůžete odejít.
  Je třeba postavit Putinův-Beringův most, 90 km dlouhý most mezi USA a Ruskem v Beringově průlivu.
  Demokrati vedou USA ke katastrofě.
  Horší než Nancy Pelosiová je jen Chuck Schumer.
  Dejme Američanům pocítit, co je to válka.
  Boris Johnson: Mayová ohrožuje celý svět.
  Americký film Robin Hood 2018 je propaganda. Robin (Taron Egerton), válkou zocelený bojovník, se vrací z křižáckých výprav, aby společně s svým maurským přítelem Malým Johnem (Jamie Foxx) povstal proti zkorumpované anglické vládě.

 5. niSas napsal:

  To je tady už jako v multi sběrně odpadků. zpráv. Každej osel z oslovské lavice už po deseti minutách školního výkladu, ´že otevřeme si stránku .., zýval a čučel z vokna jako čučma čučmič. Takže milí blboni, ukradli vám školu, rodiče běhaj po exekucích a po podělané mordechujcké „práccccici“ , ale vy ste blboni vybraní. Pro vás mám pomeje, přehled zpráv.. Muheeeeeeee

  • .lak napsal:

   Tak jenom zopakuji co se asi nikomu líbit nebude ale nesbírám body a nikdy to dělat nebudu. Na rok 2000 zlí komunisté plánovali platy 70 000 a odchod do důchodu ve čtyřiceti kvůli nezaměstnanosti s dostavbou temelína superetalonu tvrdé měny- energie. Manageři západních ho.not zavětřili bonanzu a v podstatě za minutu 12. nasadili propagandu nejtvrdšího kalibru vašíky kteří si rozdělili společnost na haflovky a clauzírky a poslali s utahováním opasků a hledáním dna od kterého se nejlíp odráží zem do rozvojového bandustanu 5. rok?, a své děti do důchodu dnes narozené v 78? Rozhodně práci budou vyžadovat tržníci. To by bylo aby se jim lidské zd(st)roje povalovali, no. A nyní jako třešničku na dortu se vyváží cca výkon bloku temelína které dotují domácnosti. Jako velice nejapný a stěží popsatelný žert prostě povedené. Že existují studie že vyhulili odsud kulihraši na 70. biliónů a víc je téměř jisté. A tedy ty mzdy mohli být navíc k spotřebními koši 1/17 tvrdosti tehdejší koruny a lidé si žít pohádkově a ovšem se soběstačnou výživou kromě banánů a armádou z které by za stavu před pozvratem úžeři hačali dodnes.

   A dnes má do žlabu vysoko kde kdo a lůzrzbohatlíky samozřejmě ožere krize.
   I kdyby z poloviny prášili a to zas tolik neuměli mohli jsme se mít jak prasata v žitě a se suveréní svébytnou zabezpečenou zemí bez možností krizí a úpadků kdy dnes nevíte kdy vás vyleje velkomožný, nehledě špinavých peněz od všech vyvoleným dotačkou bruselon.

   • niSas napsal:

    Aji dvacet let roboty na společnost je hodně, ale dejme tomu, že by se jednalo o společenskou výchovu podílníků., že po obědě v úterý příprava na společenský ples, ve středu po obědě, příprava na na písebné potřeby, ve čtvrtek po obědě příprava na volno, no něco jako úklid před vlastním prahem?

   • proud napsal:

    Zapominas na malickost,dopadlo by to jako s Kaddafim,bohuzel,protoze ovcanska blbost je nekonecna………..proto si myslim,ze zakladni a prvni veci musi bejt zbaveni se ovcanstvi a zacatkem kazdyho jedince od sebe sama a pak na zaklade vedomosti sjednocovani se za spolecnejma cilama,jinejma nez drenim pod vojenskou ochranou(kontrolou) na otravenejch pridelenejch kouskach zahrad co si na nich kdosi takk zaklada a opovrhuje vlastnenim cely svoji vlasti.

    • Petr C napsal:

     Proude spolecne cile neexistuji. Cim vic zbavite obcanu ovcanstvi, tim vic bude cilu. Co clovek,to nazor a kazdy je presvedceny ze ma pravdu.

     • proud napsal:

      Co clovek to nazor je v poradku.Jaky cile mas na mysli?

      • proud napsal:

       Akorat to ma jednu chybku,ze ne kazdej zvast a kazda „nemoc“ je nazorem.:-))))))))))))))))))))

      • Petr C napsal:

       Vy jste presvedceny neboli vas cil je zrusit penize, dalsi ze treba neprodejny podil na pude. Dalsi presvedcuje ze kapitalismus je to nejlepsi. Ja jsem presvedceny ze jedine co je realne je system mezi kapitalismem a socikem.

       • proud napsal:

        Penize a obchodovani,to je dulezity.Zrusim ten nejhorsi bic na lidi ze vsech,puvod nesvobody.Ale ab to melo smysl rusit,potrebujes obcany,ti to ocenej a hlavne pochopej,ovcani a ublizeny paka nemaji sanci cokoliv pochopit,budou chtit jen ten svuj dvorecek a okoli je nebude zajimat dokud buldozer likvidujici okolni pozemky nedojede az k nim.Tim narod co nema vztah ke svy vlasti skonci,ta prece jeho a pro jeho deti neni,jen ten podelanej podilecek.

        • Petr C napsal:

         O tom pisi, kazdy jsme jiny. A pres nase cile nevidime ze vlastne mame jeden spolecny, proto si jsou elity jiste svoji pozici.

        • niSas napsal:

         A tobě to proude ze staré „známosti“ napíšu eště jednou, blbe. Podílník má nezadatelné právo, nárok na podíl půdy, tím se nezříká přece celé země, ta je celá jeho podílem, ale nemůže vlastnit ukradenou a podvodně vyčórkovanou půdu jako extra zloději keří se rozvalují v parlamentní kantýně.

        • proud napsal:

         Ses s tim Sasine divnej,tim delenim „vlastnictvi“,ale budiz,del si jak chces,jen s tim u premejslivejch neprorazis.Muj nazor je ze cela vlast patri celymu narodu vcetne prirodniho bohatstvi na ni a v ni,tedy i vody a veskeryho tezkyho a strategickyho prumyslu,jenz se s tim vsim pochopitelne rozkradl a rozkrada,a za to nemuze vlada,nebo zlodeji,ale ti kdo si to ukrast nechali a nechavaji,protoze jim to nezatrhnou a nerozvesej je po kandelabrech,dobre jim tak.

        • Petr C napsal:

         Co vam pudy pomuzou v dnesni dobe? To spis ty flinty. Navic je jedno co mame, pokud to nepouzivame.
         Mi se libil Pitralonuv odkaz ze se nekdo zivi nasi negativni energii. Kdy hladovi se zivi nasi negativitou, proto ji v nas vyvolavaji. Uz jsem o tom cetl davno a dokonce jsem poznal take lidi. Vyvolat v lidech vztek a pak se jim krmit. To pisi proto aby si lide uvedomili ze nema cenu se vztekat a nekoho krmit.

       • niSas napsal:

        V principu de v socíku i v kapíku o totéž, o řízené otrokářství. Tomu je podřízena dělba práce tak, že gubernie musí být závislé na subdodávkách, keré prostřednictvím echkonomických pák řídí majitelé velkých peněz. V kapíku je to tlupa zlo dějů, penězoměnců a v socíku je to strana a předsednictvo strany. Společným cílem mezi jinými, je držení ovčanů na obojku a maření všech snah osvobodit se od jha jakoukoli činností vedoucí k osvobození od otrocké námezdní „práce“ . Tyto dva systémy fungují pouze v případě, že třetí svět je zbídačován válkami, k tomu jim dopomáhahá uplácení nebo likvidace kašpárkovských vlád, keré rozdělují bídu mezi obyvatelstvo.Na vytvořené bídě hodují kapitalistické země falšováním zisků, měny a gubernizováním ztrát. Socík rovněž využíval bídy, na keré kapík vyrostl. Pomáhal prací svých otroků následky ztrát mírnit za „férové ceny“. Na západě se otrokům platilo víc, páč přebytků z bankocetlového kasína bylo až příliš, ale po rozpadu socialistického pracovního tábora, (Československo bylo kovárnou), už se přebytky z kasína nevyplácejí, ždímají se z nových gubernií. Ve skutečnosti se jedná o dva symbiotické systémy, gdy jeden bez druhého degeneruje a teď je na řadě kapík. A teď ta otázka? Gde je tedy to východisko, co to má být něco mezi tím?

        • Petr C napsal:

         Je naprosto jedno co chcete vy, Proud, nebo ja, protoze nemame prostredky jak tento system zmenit. Lide muzou vypisovat sve potreby jak chteji. Jenze kdo je bude cist? Tak samo snit o bezpenezni spolecnosti. Jedine co snad prichazi v uvahu je prechod k polosocializmu. Male firmy soukrome, velke ve vlastnictvi statu. Prirodni bohatstvi, hl.banky a pod. vlastnictvi statu.

        • proud napsal:

         „V principu de v socíku i v kapíku o totéž, o řízené otrokářství.“………..pravda,jen s tim,ze v kapitalismu otrok nikdy nedostane to co dostaval jako samozrejmost v socialismu,ani zlomek toho.

        • proud napsal:

         To Peto nejde,jak nechas penize a obchod,umlatej te jima,vzpomen si na Kaddafiho.Navic jak je nechas,mas perfektne rozdelenou spolecnost a nesjednotis ji,penize vytvarej ovcany,ovcanstvi a stada.Jedina sance je ze si ovcan uvedomi svy ovcanstvi a stane se obcanem shanejicim informace,na to hraju ja,jinou moznost ani nevidim.A bud to lidem dojde,nebo se zlikvidujou navzajem a zmizej i se svou znicenou planetou ktera jim patri vsem.

        • Petr C napsal:

         Nevim Proude. Treba u nas lide na welfare dostavaji v prepoctu tolik aby zili jak socialisticti duchodci s mensim prijmem a system muzou vyuzivat zdarma.Tak tu hodne lidi preziva a jde to z generace na generaci. Ze by je napadlo nejak si privydelat to ani nahodou. Za sociku by z basy nevylezi. Jako obycejny pracujici tu mate mnohem vic nez na stejne pozici za sociku. Jenze vse to funguje na dluhove pasti. Lidem je natloukano do hlav ze potrebuji mnohem vice nez na co maji, jen at berou pujcky. Pokud by je nebrali tak se nevyrabi a oni by nemeli praci. Proste dluhovy kolotoc. Socik si ted jedni lide idealizuji a druzi pomlouvaji. Sasin ma pravdu v tom ze oba systemy jsou vice mene otrokarske.

        • Petr C napsal:

         Vypada to tak ze se lide zlikviduji. Coz uz se pravdepodobne kdysi stalo.
         Pokud ovcan prozre tak ani penize nebudou fachcit jako skodna. Ja netvrdim ze to je spatna idea, ale to ze je asi tak vzdalena jak ta Sasinova. Lide se ubiraji opacnym smerem spis k otroctvi.

        • proud napsal:

         Vsak jo,proto je potreba makat na naprave smeru a smerovani :-)

        • John_Pitralon napsal:

         Jenže kapik umocňuje hodnotu peněz – směnné hodnoty. Vše se dá jednoduše pořídit směnou. Takže člověk se může specializovat na svojí oblast, jenže tam od něj neviditelná ruka trhu očekává rekordy v rámci generování imaginárního zisku. Člověk musí makat aby v této oblasti vynikl a to, co nemá směnnou hodnotu zahnívá. Výsledek debilizace a vyrabování pracovní síly.

        • proud napsal:

         „Pokud ovcan prozre tak ani penize nebudou fachcit jako skodna.“………..vzdycky se ti povede me rozesmat :-).Popremejslej,pokud ovcan prozre,bude jeste vubec ty prachy co ho kontrolujou a omezujou,nicej mu planetu a zivotni prostredi potrebovat? A k cemu? ;-)

        • proud napsal:

         Zapominas Peto,ze penize se uz jako skodna narodily,byly k tomu prvorade urceny.

        • proud napsal:

         A porad jsou,dokud to lidem nedojde a nedojde jim i jak se jich zbavit a skrz ne i ty kdo je jima ovladaji a urcujou jima valky a kriminalitu.

        • Petr C napsal:

         Obchodovani smenou? To muze byt tak nanejvys mezi nama, obycejnyma lidma. Ackoli nevim jak bych treba smenoval cestovani. Johne ja neobhajuji kapitalismus ani socialismus. Pokud ovsem chceme neco zmenit, musime si uvedomit na co mame.
         Nema cenu se v dnesni dobe se hadat kvuli smenne spolecnosti. Tim tak nanejvys ziskame nepratele.
         Smena v dnesnich podminkach muze fungovat u stejne postavenych lidi. Ale co vam muzou nabidnout ti co nemaji atraktivni koeficient? Nechame umrit hlady? Ne by se meli vsichni vrhnout na to co zrovna leti.

        • proud napsal:

         Spatne mi Peto rozumis,zadny penize,zadnej obchod,zadna smena.Jenom vyroba,distribuce a rozdelovani podle potreb.Neco jako bylo treba DC++,nebo jsou torrenty,potrebujes,vezmes si,sam druhejm taky nabidnes…..nikdo nekouka kolik si beres ani kolik nabizis. krome tech ktery to sere,ze jim zadarmo necpes prachy.

        • proud napsal:

         A ty nemas duvod brat si vic nez spotrebujes,protoze co vezmes navic,neudas ani neprodas,kazdej si muze vzit co a kolik potrebuje,takze nemas ani duvod brat si vic a pestovat si doma zasobu staryho,kdyz muzes mit cerstvy.

        • Petr C napsal:

         Proude, mne nekontroluji prachy, ale lide. Jeste jsem nevidel jak peniz nici planetu. U lidi to vidim porad. Penize jsou jen bic v rukach otrokaru.
         Berte zivot jak jde. I pro prirodu je i skodna dulezita. Jen clovek je pritez. V dnesni dobe muzete o nejake bezpenezni spolecnosti jen snit. A nebo take vnuknout dnesni elite mnohem lepsi napad k ovladani lidstva. Misto penez bodovaci system. Pri dnesni technologii to nebude zaden problem.
         Mate pravdu v tom ze pokud bychom z lidi nadelali andely penize by byly k nicemu. Jenze at budete lidi presvedcovat, ucit, vychovavat a kdovi co jeste, lide zustanou lidma. Prave proto ja tvrdim ze jedine cim ma smysl se zabyvat je postupne meneni spolecnosti. Pokuud na ovcana hupnete se zrusenim penez, tak se mu zatmi pred ocima a vy ztratite cas, tady na zapade nekdy i zuby. Lidem spis vysvetlite co se musi udelat aby neplatili velke dane nez to zeby se mely zrusit penize.

        • Petr C napsal:

         Proude mi to vysvetlovat nemusite, ja to vim. Jenze jak jsem napsal – lide v dnesni podobe na to nejsou staveni.

        • John_Pitralon napsal:

         Právě veksláci vexlujou, tržníci trhaj a celá ta pošašená západní společnost ve finále přijde s něčím, co nikdo nepotřebuje, neodpovídá ničím potřebám, vlastně přinesou na stříbrným podnose svůj systémový dluh a ještě klauni chtějí aplaus…

        • niSas napsal:

         Myslím, že pro začátek by stačilo exemplárně zabít séréše, merkel, toho frantíka a humanitárně vybombardovat uzrael. Pak by se mohly zátěže přenést jinak . Heh

        • Petr C napsal:

         Samozdrejme. Podivejte se na dobu. Na cloveka, ktery si vydelava na zivobyti rukama se spolecnost diva pohrdlive. Vetsina rodicu tlaci sve decka do skol slovy- uc se at nemusis makat. Skoro nikdo se,uz nechce prevlekat do pracovniho.

        • Petr C napsal:

         Sasine to by byla ztrata casu. Na funkce by se dosadily dalsi figurky, akorat by se vic opevnily. Mnohem ucelnejsi by bylo odstrihnout tyto kobylky od posluhu. Ne podle prislovi ze schody se uklizeji od vrchu dolu, ale opacne. Pokud podkopete zaklad schody se zriti.

        • niSas napsal:

         niSas napsal:
         7.1.2019 (18.13)
         Myslím, že pro začátek by stačilo exemplárně zabít séréše, merkel, toho frantíka a humanitárně vybombardovat uzrael. Pak by se mohly zátěže přenést jinak . Heh

         Petr C napsal:
         7.1.2019 (18.14)
         Samozdrejme. Podivejte se na dobu. Na cloveka, ktery si vydelava na zivobyti rukama se spolecnost diva pohrdlive. Vetsina rodicu tlaci sve decka do skol slovy- uc se at nemusis makat. Skoro nikdo se,uz nechce prevlekat do pracovniho.

         Petr C napsal:
         7.1.2019 (18.20)
         Sasine to by byla ztrata casu. Na funkce by se dosadily dalsi figurky, akorat by se vic opevnily. Mnohem ucelnejsi by bylo odstrihnout tyto kobylky od posluhu. Ne podle prislovi ze schody se uklizeji od vrchu dolu, ale opacne. Pokud podkopete zaklad schody se zriti.

        • niSas napsal:

         To bych si představoval jako zákusek, před hlavním chodem. A je mi jedno jak se ty kurwy menujou, vyzmizíkovat, obstavit a nebo zrušit jejich konta. Každá pojebaná BIS v každé gubernii ví o jejich nitkách. Pak by přišly na řadu občanské tribunály. To už by bylo kino s nejvyšší sledovaností. Heh

        • proud napsal:

         Jisteze lidi,ale diky existenci penez a toho co diky jim lze dokazat,chci zrusit ne lidi,ale penize a moznosti jejich ziskavani s tim ze se ziskavaji vyhody nad jinejma,coz bych udelal nelegalnim,jediny legalni ziskani vyhody nad druhym,by bylo osobnosti,charakterem a znalostma,tedy lidstvim.Myslel jsem zes to pochopil dobre a nebude potreba slovickarit. Je jasny ze by se nebejt zpusobu jak zbohatnout nedelo spousty svinaren.

        • Petr C napsal:

         V tom nejste sam. Ja take pojmenoval vsechny sloupy verejneho osvetleni jmeny politiku. Jenze to je tak vse co jsem mohl udelat. Jednou jsem vypraskal urednika z pozemku, tak priste prijizdel s policajtama.

        • niSas napsal:

         Lidi nepotřebují žít v panelákách na patra se splachovacím příslušenstvím nedejbože v podnájmu aby byli na zapískání po ruce korporátu, státnímu či soukromému, , potřebují žít na podíle vlastní neprodejné půdy aby mohli rozkvést.

        • Petr C napsal:

         Proude i ve vasem spolecenstvi bude treba rozhodovat a schvalovat. Korumpovat se proste bude jinym stylem.
         Vy zase nechapete ze boj za bezpenezni spolecnost muzete bojovat az bude svet na jinem levlu. Ted by mel byt hlavni cil menit tento system v system lidstejsi. Pokud nemame nejake zaklady nevybudujeme nic. A pokud budou lide rozhadani nezmeni se nic.

        • niSas napsal:

         No a páč lidi nejsou zvířata, musej vidět že zlo, keré jim pilo krev bylo po „zásluze“ potrestáno. A gdyž nee?. Gdyž ne, tak z teho začnou pitomět a začnou dělat zlo taky. Heh

        • Petr C napsal:

         Ano Sasine to vime, ale jak to dokazat? Ja take nedovedu zit v meste, jenze vetsina lidi uz nedokaze zit na svojem. Take si myslim ze kazdy clovek ma pravo na strechu nad hlavou. Je ovsem otazka jak se k tomu dobrat.

        • Petr C napsal:

         Sasine, lide nejsou zvirata, ale v celku se chovaji mnohem hur.

        • niSas napsal:

         Sou to pudy. Každá živá bytost má pudy. Je to hledání cesty záchrany nejkratší cestou.

        • proud napsal:

         Koho budes chtit korumpovat a jak,cim,kdyz budou mit lidi na co si vzpomenou(az na picoviny) a rozhodovat a schvalovat si budou sami? ;-)

        • proud napsal:

         Njn,Peto,kdyz bude vsechno vsech,budes si moct vybrat jestli postavis,nebo pujdes do podnajmu,oboji zadarmo :-).Ani hadat se nebudou muset,bude to prosty,cim starsi tim niz bude bydlet a kdo driv prijde,ten driv mele,az tak je to prosty:-)

        • niSas napsal:

         Gdyž lidem vyfoukli neprodejnou půdu pod nohama, kerou dědili odjakživa, tedy zdroj přirozené potravy, přirozeného života a poznávání , a nahnali je do lágrů, dneska tomu eufemisticky říkaj města nebo vesnice aby se tam bili o pozice, tak od té doby sou lidi prostě nemocní. Tato nemoc se dědí, násobí se každou generaci předáváním., keré se kumuluje se všemi příkořími až zduří a začne z rány vytékat hnis. Mor. Každej normální synek a dcera, pokud nejsou vydlabaní školou a systémem, si jednoho dne spočítá, kolik času jim zabere na podíle postavit dům, zasadit stromy a splodit potomstvo, kerému už předá hotové. Deset? Dvacet lwet? A co nabízí otrokář. Námezdní práci s důcodem před smrtí nebo dotování zlo dějen s apanáží pokus ae ale nesvrhne sytém. Heh

        • proud napsal:

         Jako v Americe krizovatky,kazda cesta ma stopku a kdo prvni prijede,prvni odjede,nasrat na nejakou pravou ruku……….. ;-)

        • niSas napsal:

         Vypadly nějaké písmena, ale tak přidám dnešní poučení. Du kolem dětského hřiště, s tartanem a hejblatama asi za mega, gde se hádali myši…Že má sice samé pětky, ale učitel říkal, že to nevadí..zbytek už sem pro řehot neslyšel,Muheeeeeee

        • Petr C napsal:

         Lide nikdy nebudou mit to na co si vzpomenou.
         Je spousta veci jak korumpovat i kdyz penize nejsou involvovany. Schvalovat a rozhodovat si budou sami – kazdy podle svych zajmu.

        • proud napsal:

         Svoji pravou vetsinou ve vseobecnejch referendech Peto,protoze strany zrusej,prestat bejt ovcanem znamena taky prestat bejt debilem :-).Nu coz,dej mi par prikladu jak se lidi budou korumpovat,kdyz nebude cim :-)

 6. John_Pitralon napsal:

  Nejlepší produkt US zábavního průmyslu – Reptiliáni na Měsíci, čepičky z alobalu.
  Apollo 11 Moon Landing – AUTHENTIC FOOTAGE https://www.youtube.com/watch?v=G6A72ufn3l4
  ERA – Ameno https://www.youtube.com/watch?v=6xUnSVTh8fI

 7. Lastarr napsal:

  Interesy!

 8. Hell napsal:

  Vítejte na nejlepší sex seznamka = = > http://tinyurl.com/kp95cw8

 9. Petr C napsal:

  Proude, treba u nas je problem cest a to bude diky materialu i v te vasi spolecnosti. Takze cesty se opravi nebo postavi jen pro ty kteri maji vetsi vliv. Nebo povoleni stevet barak. Muzes mi byt prospesny dostanes povoleni. Jsi mi neuzitecny, bohuzel oblast je chranena. V praci treba cistit zachody, jsi neuzitecny udelej to, ten mi sympaticky pujde oprasovat stul. Podminky pro korupci se najdou vsude. Vzdy zacnou vznikat nejake ty zajmove skupiny. A to aby vsichni meli to co si preji, to se nestane nikdy. Snad ze by jste nejakym stylem lidi zrobotizoval, coz uz se deje take.

  • proud napsal:

   Zase jsi zapomel,ze pujde o lidi seznameny,zodpovedny,starajici se a vedomostne na vysi,protoze blbcum se to nikdy nemuze vyplatit,podle toho pak taky ber reci o korupci i o robotech a zajmovejch skupinach,s dneskem to nejde vubec srovnavat.Takze nepada v uvahu ze si kdokoli postavi cokoli v chraneny zone,nenajdes ani uplatkare,ani toho kdo se uplatit nejak necha,nemaji to zapotrebi a zadny Kelnerove a podobny hovada co by se cpali na Sumavsky chraneny uzemi taky nebudou.

   • Petr C napsal:

    Proude v jakem svete to zijete? Vzdy bude existovat dobro a zlo. Lidi muzete poucovat jak chcete, ale lide zustanou vzdy stejni. A cim vetsi budou mit prepych tim rozezranejsi budou. Ten vas raj nikdy nikde nebude.

    • proud napsal:

     :-) Kdyz myslis ;-),pak ale pujde o planetarni sebevrazdu lidstva….

     • Petr C napsal:

      Nemyslim. Vim, myslet znamena hovno vedet.
      Pujde o planetarni sebevrazdu lidstva – nic jineho nez opakovani dejin. Uz se na tom pracuje. Viz. ockovani, chemicke posypy, chemitrails, jidlo, voda a tak bychom mohli pokracovat do nekonecna. Neprivilegovani pomrou a par stejnych vladcu to zas rozjede znova. Proto proc se zbytecne vztekat nad necim co neni v nasi moci zmenit.

      • proud napsal:

       „Proto proc se zbytecne vztekat nad necim co neni v nasi moci zmenit.“………………..coze??? A neni spis ono presvedceni nas o tom cos napsal spis skutecnym duvodem? Osobne jsem totiz presvedcenej o opaku,protoze cokoliv zmenit je prave v moci nas vsech tech „nejmensich“ podle tohohle staryho,posranyho systemu,jinak totiz zadnej z nas neni ani mensi,ani vetsi,vsichni sem prrichazime stejne a vsechno nam ma bejt taky stejne k dispozici!

       • Petr C napsal:

        Proude, to vse jsou jen take silne reci. Az uvidim nejakou konkretni opozici uznam ze jsem se mylil.
        Napsal jsem proc se vztekat a ne ze nemame nic delat.
        Mate pravdu zmena zalezi na nas malych, ale to by se museli spojit. Zda se vam ze se to deje? Proto ze k tomu nedochazi nic neni v nasi moci.
        Parkrat jsem zkusil spojit lidi proti byrokracii, ani jeden se nepostavil proti nim. Musel jsem jit do sporu sam a take jsem vyhral, jenze lide dal jak ovecky jeli ve starym zavedenym systemu jen zavideli ze ja nektere poplatky platit nemusim.
        Proude ja nepisi podle svych snu a predstav, ale pisi z praxe a reality.
        P.S. Pan Chobot muze mit silne pocity, ale jak ty zmenily spolecnost k dobru?

        • S napsal:

         Pan Chobot dává lidem informace, aby se probudili a otevřeli oči v tom Matrixu. Aby si lidé uvědomili, že jsou něco víc, že nejsou jen kolečka v soukolí tohohle systému, že jsme bytosti, tvůrci reality a jako lidstvo máme nějaké vyšší poslání. Pokud si lidé neuvědomí, že je tady něco víc, tak zůstanou navěky zabředlí jen ve svých problémech a ani se nepokusí se z toho dostat ven. Až když si to uvědomí tak můžou na sobě začít pracovat, najít v sobě sílu a začít něco měnit.

       • proud napsal:

        Peto ja myslim ze se jednotlive mistama uz spojujou,ale podle me je to jeste vzacnost a taky nemuzes bejt po tisicich letech poroby nedockavej:-).Nez to bude videt,to si jeste nejakou generaci pockame,ovsem s tim,ze az to skutecne videt zacne bejt,uz to bude za hranici vratnosti,nastesti ;-).Jak chces vlastne videt spojovani lidi kdyz ti ho nema kdo ukazat,mrkej co v tv jede a o cem :-))))))

        • Petr C napsal:

         Jak chci spojovat? To hlavne musi chtit oni. Cela tato konverzace vznikla na tom co musime udelat. Hlavne si uvedomit na co mame a jedine co mame je rozklizena masa lidi. Co chci videt? Aby si lide uvedomili ze oni jsou tim zakladem na kterm se stavi cely system. Aby se konecne prestali bat postavit proti nesmyslnym zakonum, parazitum v uradech a vlade. Znam hodne lidi co knuci a jsou silaci v recech a pak jim reknete jdeme na to a oni ustupiji. Ja ted cekam na schuzku s ministrem nasi provincie. Myslite ze nekdo tam pujde se mnou? Proto si nekdy rikam – at maji ty ovce co si zaslouzi.

        • proud napsal:

         Jenze ta konverzace stoji na tom co musime udelat az jako dalsi krok,pred nim je jeste jeden dulezitejsi,co musi udelat kazdej jeden sam pro sebe a dobrovolne,aby se vubec takzvane „kvalifikoval“ do dalsich kroku,protoze povinnost a zakaz by se mely stat temer cizim slovem na zaklade sebevychovy kazdyho z nas.

        • proud napsal:

         „Aby si lide uvedomili …..“ ………presne tak,o tom to vsechno je,tim to zacina.

      • S napsal:

       Něco od Chobota: „Rád bych vám předal ten svůj vnitřní pocit, že můžete opravdu všechno změnit a ta změna může začít v tomhletom okamžiku. Pevně věřím, že můžete změnit cokoliv, jak ve svém životě, cokoliv negativního, jakékoliv utrpení i v rámci této planety.“
       https://www.youtube.com/watch?v=bqsFP1XAusQ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!