The Saker: Americké impérium praská ve všech švech

Evil_Empire_002_cover(Ruské přísloví: Lepší je prožít hrůzný konec, než prožívat hrůzu bez konce). Není žádné pochybnosti o tom, že úpadek anglosionistického impéria bude pokračovat i v roce 2019. Avšak současně s tím zůstane schopnost USA zničit nukleárním útokem Rusko neporušena.
A to proto, že všechny nové fantastické zbraňové systémy poskytují sice Rusku schopnost potrestat USA za jejich první jaderný úder, ale neposkytují mu schopnost tomto prvnímu jadernému úderu zabránit. Takže: jestliže se američtí neokonzervativci rozhodnou, že nukleární holokaust upřednostní před ztrátou své moci v USA, pak už jim žádná síla nezabrání v tom, aby na Zemi rozpoutali svoji vlastní příšernou verzi Soumraku bohů.

Přinucen okolnostmi jsem strávil pár dní v Boca Raton, kde mnozí z nové americké „aristokracie“ tráví své dny, a mohu vám po této zkušenosti sdělit dvě informace: jejich současný život jim mimořádně vyhovuje a jsem si jist tím, že se v žádném případě nechystají vzdát se svého privilegovaného postavení “ vládců planety“. A jestliže se kdokoli pokusí jim tento statut uzmout, pak nepochybuji o tom, že zareagují tím nejvýbušnějším záchvatem zoufalé zuřivosti, jaký si lze jen představit.

Jedinou otázkou tak zůstává: Dokážeme my – to je lidstvo – vyrvat nukleární tlačítko z rukou této třídy parazitů dřív, než budou mít oni šanci jej stisknout?

Odpověď neznám. Takže: bude to hrůzný konec, nebo hrůza bez konce?

To také nevím.

Vím však, že impérium praská ve všech švech a že jeho úpadek se v r. 2019 bude dále zvyšovat.

(The Saker je psudonymem vojenského analytika, žijícího na Floridě. Jeho blok Sakerova vinice čte denně v průměru 50 000 čtenářů)

Zdroj: https://thesaker.is/
90 Komentářů k The Saker: Americké impérium praská ve všech švech

 1. Josef Švejk napsal:

  Some US officials are „first class idiots“ – Khamenei. A od idiotů můžeme očekávat opravdu cokoliv, rozhodně ne však něco rozumného.

  • Robo napsal:

   Jak ti šlapú Syzifovci, Švejku?
   Šľapú?
   Za koľko? Za polievku? A čo na to Hašek?

   • .lak napsal:

    Nezatlač mu prdy, mohli jsme mít natlačené rozumy s boulema za ušima. :-D

    • napětí napsal:

     Najde se Bílý Otec, co spasí Ameriku? Vždyť i Kleki Petru civilizace znechutila a odešel mezi Indiány. Pro svou odvahu, bystrost, fyzickou zdatnost a morální kvality byl přijat mezi Apače. Stal se také učitelem Vinnetoua a jeho sestry Nšo-či a jeho výchova byla založena na zdůrazňování křesťanské lásky k bližním. „Jen jediná bledá tvář mluvila pravdu – Klekí Petra. Byl mým otcem a učitelem. On vložil do mého srdce myšlenku míru a slitování,“ prohlásil o něm Vinnetou. A co na to my zkažení evropané? Karl May patří do knihovny, a my do Šhárie, cobydub/!

     • .lak napsal:

      Určitě jsem jako děcko májovky hltal a docela jsem se posmál poté když jsem se dočetl kritiky že nikdy mezi indiány nebyl a že prý to byl hospodský povaleč a tvorbu měl na kšeft a dál to nebudu rozepisovat protože ten seznam smrděl zaujatostí kritika který dobrou knížku nenapíše ale jako žánr pohádky dobré. Nakonec ta literatura je svým způsobem nejhumánější. :-)

 2. geronimo napsal:

  Něco je třeba udělat,
  než Amerika uškrtí svět
  a nasere mu na hlavu

  Frank Zappa

  • Lukaš napsal:

   geronimo.
   Přesně,až začne USA chcípat,budou šeredně kopat.
   Doporučení hrdinů,useknout drakovi hlavu.

   • .lak napsal:

    To co se v euálu děje se rozjelo od návštěvy muslima bombami v franci aby se ujistil že z vošintonské bažiny nebude atol bikiny když sarkotcimu Kadáfí zaplatil prezidenta francie a potom vojko osn promuslimské organizace nato zničilo nejbohatší africkou zemi a zfunkčnili nálet kobylek na kontinent.

   • geronimo napsal:

    Co když má hlav víc ? Jednu usekneš, ostatní začnou chrlit oheň …. lepší by bylo přestat ho krmit, on zeslábne, možná i odejde do věčných lovišť

    • geronimo napsal:

     tím krmením draka se navíc stáváme spoluviníky

     • proud napsal:

      Velice,ale velice presny.On by se kdekdo z gauce u tv rval jak hrdinnej rek,jenze skutecnost bejva naprosto opacna,za prve,za druhy jen velikej moula nevidi jak se parchanti na neco podobnyho pripravili a opevnili,navic si z toho udelali vynikajici businnes a vsichni ti „radobyrvaci“ si ani neuvedomujou jak jim nahravaj hecovanim k vrazdeni se navzajem.Vyhladovet je ignoraci a nepodporovanim je pritom nejcistsi a nejrychlejsi,bez zavdani priciny k niceni a zabijeni.

      • proud napsal:

       Ovsem jisteze,chce to osobni sebekazen,znalosti a misto ovcanstvi,obcanstvi a hlavne jednotu!!! Ta bude nejspis nejvetsi problem soucasne s vedomostma.

      • proud napsal:

       Ovsem doplnit si znalosti a umet se sjednotit a zorganizovat je garance uspechu!

       • niSas napsal:

        Celou věčnost sou blboni konfrontováni s ideologií, že gdyby měl každej svůj malej hrnec do kerého naháže co v okolí sebral, že to je zaostalé myšlení, že velkej hrnec, opravdu velkej hrnec je mnohem lepší a uvaří tolik pomejí, co si gdo jako bude přát. Takovej velikánskej hrnec co vaří jako sám dycky navaří víc než se do něj vejde. Že taky se do něj naháže co se sebere v okolí, ale už se neříká, že se tam hážou u blboni, že při tom masovém vaření néní čas na to dávat pozor, páč zástupy hladovejch a nenažranejch blboňů tluče lžičkou do ešusu. Že gdo ten rámus má jako vydržet. Muheeeeeee

        • proud napsal:

         Vidis to spatne,ja to vidim tak ze kdyz je dost ve velkym hrnci,tak se z nej ma nalejvat do plna i tech malejch.Od toho ten velkej hrnec je,nebo vy doma varite kazdou porci zvlast?

        • napětí napsal:

         No jo, ale tohle neplatí pro naše „zakonodárce“, tudíž posranercké vyžírky žijící na náš úkor!? Ti volové nám nedají nic, jen prostředník, okecanej volobními slibmi…kua.

        • proud napsal:

         Samozrejme,protoze co tvrdim je teprve hudba budoucnosti,ale samo se nezaridi ani neudela.

       • niSas napsal:

        Teď si měl příležitost excelovat na dimenzách. No nic.

        • proud napsal:

         Jak na nich mam excelovat,kdyz jsou pro me jenom teorii?:-)))

        • proud napsal:

         Navic kecum o putovani mezi nima neverim,pac i kdyby byly,pak proto jsou od sebe oddeleny,aby to nepadalo v uvahu:-)

        • Paul Durham napsal:

         1*****

     • Petr C napsal:

      Problem je v tom ze toho draka nekrmime my. On se sice krmi za nase, ale sam.

   • Járyn napsal:

    Na jaře po volbách to čeká EU. Jestli ovšem nevyhrajou štětinatý svině, jako je ta co jí vykopli z TOPky.

    • napětí napsal:

     O to se neboj, tzv. ˇUstřední Volební KOMISE“ to ZAŘÍDÍ ! Mimochodem , znáš někoho z nich? Já NE !!!

  • Jan Kowak napsal:

   Koukám.. že co Če-hůň ~ To : MUZIKANT..

   ……….. ( o )( o ) …………
   a ta-ky ssi muslim , že ww wám to Nwoo Zooo asi br-zy Wypnu !!

   Reptiliani

  • Paw napsal:

   A jako vzdy zase to zbylo na Rusko na Maticku Rus aby krvacela ,zachranila a spasila svet..

 3. Eschatolog napsal:

  strašení gojů je poměrně efektivní i efektní, bu bu bu, sedí bubák na dubu, který v lese stojí a pak se sám bojí :-)

 4. Jan Kowak napsal:

  Mistře.. mistře Proude – údělej něco pro Kidy & na
  .. pič Gustowi ta-ky prima koment..

  Úděl len.. kur-wáá , TO juž ssem Psal : /

  OUD ww wybírá popelnice & wybírá Činži..

  ps : celej Stalone !
  2 ps : .. johne – Nepiš ssem ty Uheráky – linkni KISS ; )

  ROBOTI

 5. Rocco napsal:

  Politická aristokracie se rekreuje na Floridě? A kdo to je?!

  Snad ne umaštění Židáci z Ukrajiny jako Chuck Schumer (jeho otec
  Jacob Schumer narozen 14. prosince 1894 v Buchach, Ukraine – 26. listopadu 1977 Brooklyn, New York) nebo z Česka Madeleine Albrightová!

  Buchach, Bučač (ukrajinsky Бучач; polsky Buczacz; v jidiš בעטשאָטש‎‎ / Betšotš) je malé město na západní Ukrajině, žije zde zhruba 12 tisíc obyvatel.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Bu%C4%8Da%C4%8D

  Tyhle krysy vlezly do USA, aby zničily USA! Aby zničlily všechno, co si Američané pilnou prací vybudovali!

  Kde jsou senátor McCarthy a ředitel FBI Hoover, ti by s tím póvlem zatočili, do vězení nebo deportovat.

 6. Jan Jinsky napsal:

  USA, EU, dolar, euro – to vše se už léta řítí do záhuby.
  T
  Rubl, yuan, BRICS- to je budoucnost.
  Tak tohle je zdejší mantra .
  A co je skutečnost? Nechám vás přemýšlet

 7. Rocco napsal:

  Petr Vilímek: Ideové proměny zahraniční politiky USA
  https://www.cdk.cz/ideove-promeny-zahranicni-politiky-usa

  Odkud se vzali američtí neokonzervativci?
  Na počátku historie „neokonzervativního hnutí“ stojí skupinka newyorských intelektuálů z židovských rodin z řad pracující třídy, kteří dospívali v průběhu bouřlivých 30. a 40. let 20. století. Soustředili se kolem časopisů jako Commentary, Dissent či Partisan Review a rychle si nejen v rámci newyorské intelektuální obce získali postavení prominentních, radikálně levicových kritiků poválečné Ameriky.
  Vietnamská válka a rozchod s levicí
  Šokovaly je však násilí a konfrontační taktika protiválečných demonstrantů a také podpora, kterou příslušníci levice vyjadřovali Vietkongu a komunismu obecně. Distancování se budoucích neokonzervativců od protiválečného hnutí tak znamenalo počátek jejich odklonu od levice. Z tzv. neokonzervativců stali téměř přes noc na levici vyvrhelové.
  Mezi demokraty a republikány
  Přiklonili se proto k pravici a vstoupili do řad Republikánské strany. Ani ti neokonzervativci, kteří se stali členy Republikánské strany, nesdíleli ovšem v době Reaganovy administrativy řadu jejích programových východisek. Příznačné je, že téměř všechny funkce, které v ní získali, spadaly do oblasti zahraniční a bezpečnostní politiky, školství a kultury. Žádný naopak nezískal funkci, z níž by mohl významněji ovlivňovat hospodářskou či sociální politiku.
  Druhá generace – „ovládnutí“ zahraniční politiky
  Jacksonovi poradci Richard Perle, Elliot Abrams či Douglas J. Feith. Prací na podkladech, které pro Jacksona připravoval v souvislosti s jednáními o kontrole zbrojení, na sebe poprvé upoutal pozornost Paul Wolfowitz (přímo mezi Jacksonovy poradce ovšem nepatřil).
  Senátor Jackson prosadil v 70. letech např. Jackson-Vanikův dodatek, který blokoval obchodní výměnu s Moskvou kvůli překážkám, jež tehdejší sovětské vedení kladlo do cesty židovské emigraci.
  Kruh se uzavírá
  Vývoj v 90. letech poskytuje vodítko, v čem spočívá význam neokonzervativců a odkud pramení jejich vliv. V duchu wilsonovského idealismu se neokonzervativci soustředili nejdříve na boj proti komunistickým totalitarismům a po konci studené války proti dalším tyraniím, na podporu šíření demokracie a ochranu lidských práv po celém světě. V souladu s wilsonovskou tradicí současně Ameriku charakterizovali jako zemi, která je svou historií, kulturou, tradicemi a také díky svému postavení supervelmoci předurčena k realizaci výše zmíněných cílů, a to i prostřednictvím síly.
  Přes určitou podporu, již uvnitř Republikánské strany pro své myšlenky a jednotlivé iniciativy v 90. letech získali, se republikáni jako celek v tomto období s neokonzervativní koncepcí zdaleka neztotožnili. Nepanovalo přesvědčení, že by některá z hrozeb (případně ani všechny dohromady) po skončení studené války představovala ohrožení srovnatelné se SSSR a světovým komunismem, a ani sami neokonzervativci nedokázali nalézt uspokojivou odpověď (dokonce ani shodu mezi sebou), pokud jde o otázku, jak postupovat při praktické realizaci jejich zahraničně politické koncepce.
  V tomto ohledu 11. září 2001 vše změnilo. Pro administrativu a většinu americké veřejnosti se další tradiční americké přístupy zdály být nedostatečným nástrojem k boji proti hrozbě militantního islamismu. Naopak neokonzervativní koncepce se jevila jako nový vhodný ideový zdroj americké zahraniční politiky.

  Republikánská strana tedy začíná po 11. září 2001 přejímat v zahraniční politice řadu neokonzervativních východisek.

  ———-

  Musím oponovat, že Woodrow Wilson by byl určitě zděšen, že jeho jméno zneužili neokonzervativní paraziti.

 8. niSas napsal:

  Gdyž společnost zGOUstne, zkoprní zatuchne a vládu, nadvládu, chápej voe poručníkování v zemi má pod kontrollou jedna přízeň ORGanizovaně řízeného chaosu, stáne se z teho biologická mašina, něco jako kopie vesmíru s nekonečně různorodými impulsy chaotických zrodů a zániků chovaící se jako součást přirozeného cyklu na sebe navazujících ciklů. Každá změna je ve skutečnosti mutací, morfózou, převtělením, převlečením principu na kterém vznikla Je to jako hrnec plnej hnusný polívky, do kerési každej blboň hodí co by rád nebo co urve v okolí, ale podstata tkví v tom,, že musí hrnec zahřívat energie, kerá prošla mutací mnohem dříve. Takže dle moudra starého vožraly, co maloval Sixtínskou kapli, , nezbývá blboni než zamyslet se před rozhodnutím, že té šlichty né, DEJ VÍCE, ale gdyž je víno kyselé, vyleje se. Heh

 9. Karel K. napsal:

  Čínský podvod „letu“ na Měsíc je odhalen. „ČÍNSKÁ LEŽ“ má krátké nohy .

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

  • trtko napsal:

   Tie zábery z pristátia činanov sa mi zdaju čudné. Nebude to vyrobené v 20 century fox a tsg entertainment? film Marťan sa im podaril.

 10. Rocco napsal:

  Ani „shutdown“ je nezastavil! Neoconi nepřestanou strkat pazoury, kam nemají.

  Ministr zahraničí Mike Pompeo, doprovázený hladovými americkými diplomaty (momentálně nedostávají platy kvůli shutdownu), objíždí Střední Východ – za nezájmu médií a veřejnosti – od 8. do 15. ledna 2019: Jordan, Iraq, Egypt, Bahrain, the United Arab Emirates, Qatar, Saudi Arabia, Oman, and Kuwait.
  https://www.state.gov/r/pa/prs/ps/2019/01/288319.htm
  https://www.arabianbusiness.com/gallery/411226-in-pictures-us-secretary-of-state-mike-pompeo-visit-the-uae?page=0&img=0

  Včera byl v Abú Dhabí, dnes je v Katarr, zítra do Saúdské Arábie.

  Drzý Pompeo se snaží zformovat ani-íránské Arabské NATO.

 11. niSas napsal:

  Šímáte blboni, že jak se chce mluvit vážně, třeba o navalení zpět podílů na neprodejné půdě, neprodejném rozpočtu a že místo zlo dějů si budeme psát potřeby do rozpočtového sečítání sami, to je ticho. Už aji gdyž se píše vo vlastních hrncách, ozve se jen proud, že by raději chodil s ešusem ke společnému okýnku. ˇAle jak se napíše kokotina z velké dálky nebo něco transmutačního , zhmotněná tma nebo jak si něgdo myslí, že lidi budou kvokat podle počtu satelitů na nebi, to je už narváno. A představte si tu polízanici, píšou ti inteligentnější blboni

  • .lak napsal:

   https://tadesco.cz/zprava-o-gradujicim-silenstvi/

   .lak
   Velmi zdařilé a skutečný opis dění destrukcí ve všech rovinách životů těmito dárečky postižených na kontinentu ale obávám se že s jejich choutkami a vášněmi dominovat po přečtení tohoto leda znásobí úsilí jako jatá domina v sadomasochistickém salónu od založení omylu univerza. Jediné čemu uzurpátoři rozumí je obávám se pouze jejich eliminace ať už si to pojme kdokoliv jakkoliv kdy se zatloukli na postech funkční inkvizice konkvisty svéhlavého kleroabsolutistického feudalismu lenních panovníků.

   https://www.youtube.com/watch?v=1BtEqIEJOAs

   https://www.youtube.com/watch?v=SQ1r_XPbdLI Jenom vypíchnu pro překotné time 7:00 / 9:25

   Podotknu že odkaz byl původně z roku 2015 a tehdy se to zdálo usměvné i mne, tohle je patrně kopie.

   Odpovědět9 hodin před

   • proud napsal:

    „Jediné čemu uzurpátoři rozumí je obávám se pouze jejich eliminace“………..to je pravda,ale nemusi jit hned o fyzickou likvidaci,staci jejich naprosty odstaveni od zdroju a vlivu zrusenim toho cim nas ovladaji,to naprosto v kazdym pripade,jinak se nic nezmeni,mozna na chvili pro uklidneni,nakonec jste to vsichni zazili hned po „revoluci“(podvodu) kdy se povolily obojky,a kdeze jsou dnes? a pro koho,mam pocit ze dal nez kdy byly ;-).Pozdeji pak muze dojit k jejich soudu treba za vlastizradu a potrestani,to uz je vec lidi co budou chtit a co si rozhodnou.

    • Petr C napsal:

     Proude jak ty bestie chcete odstavit bez nasili? Snad si nemyslite ze se mirumilovne zreknou sve moci? Nebo ze je vyhladovime? To spis oni vyhladovi nas. Ty bestie jsou chytre snazi se nasoslabit vselijakym ockovanim, vymenou ocasu za vaginu, prosazovanim pervertnich sklonu, dekadence umeni, ochuzenym jidlem a podobne. Maji strach z probuzeni lidi. A bude hur. Udrzet armadu parazitu bude stat vic a vic penez. Budou nas zatezovat vetsimi a vetsimi danemi a inflaci. Mezi tim tu prijde spousta emigrantu, kterych se nemusime ani tak bat ohledne nasili, ale budou mit velkou volebni moc. Lide porad jeste tento prubeh zvratit, ovsem museli by prekonat svoji rozhadanost.

     • proud napsal:

      Kdo vladne penezma co se nedaji jist,nemuze nikoho vyhladovet! Jak to udelat uz jsem x krat tady vsude mozne psal,OON(Organizovana obcanska neposlusnost.Jak vidis,nikde nepisu „ovcanska“,to znamena ze je nejdriv potreba se ovcanu zbavit,pomoct jim v premene zpatky na ovcany.

     • proud napsal:

      Kdyz na sobe budes makat a pujde o neco skutecne vaznyho,pak tu rozhadanost prekonas lehce.

 12. Petr C napsal:

  Proude psat muzeme co chcete, ale realita je jina. Podivejte se jak jsou drceny staty ktere se tomu molochu postavily. Nejmarkantnejsi to videt ve Venezuele. Bojkot velkych retezcu je sice forma obcanske neposlusnosti. Jenze kolik lidi ji dodrzi. Navic by to musel dodrzovat cely svet. Ted jsem zrovna v Taipei a myslite ze lidi presvedcite o obcanske neposlusnosti? My jako rodina se snazime eliminovat ty velke retezce ovsem vsichni moji znami budou pindant jak je vse spatne a pritom nakupuji svinstva. Aby se svet zmenil musi se stat neco velkeho co zatrepe celou ekonomikou. Dokud lide maji neco ztratit nepohne se k lepsimu nic.

  • Rocco napsal:

   Ale podívej na Venezuelany! I když nemají celkově vysoké vzdělání, moc dobře ví, že příčinou hospodářských problémů je blokáda od USA a ne „socialismus“, jak kvičí česká média.

   Český národ by asi hned hodil Madura přes palubu, jak mají Češi vymyté mozky.

  • proud napsal:

   Blbost Peto,kdo se jak stavi onomu molochu? Vzdyt to je smesny „staveni se“,o jakym to mluvis,o nasranym 3 letym chlapeckovi v koute co si brbla:“nene,nene“,ale poslusne v nem stoji dal a dela co se mu rekne,jinou moznost ani nema? Dokud jsou prachy a dokud maji ridici funkci,zapomen na nejaky tanecky jmenem sprajcovani se!!! O tom uz jsme se namluvili a uz jsme to probrali ze vsech stran mockrat a stejne s tim vzdycky nejakej „chytrak“ prileze znova a znova!!! Jestlize si te muzu koupit a nez si te koupim,drzim te zkratka,ale ukazuju ti jak si jiny „zijou“ a mam tolik ze stojim i nad hranicema a zakonem,pak nemuzes mluvit o zdnajch sprajcech,ale jenom o taneckach! Zrus prachy a obchod a teprv pak uvidis ten poprask,doted z nas maji jenom prdel.

   • proud napsal:

    A dokud budes muset bejt z prace schvacenej jen abys prezil,ani ne zil,do ty doby z nas tu prdel i mit budou a budou s nama dal hrat onu hru ze se nam s vaznou tvari smejou ale maji nas uplne v prdeli,zajima je jen co maji z nas,ne my!!!

   • Petr C napsal:

    Venezuela se postavila a moloch ji chce utopit. To vy nechapete ze mluvit o zruseni penez v dnesni spolecnosti je tak vse co muzete udelat. Lide na to nejsou pripraveni a ani 40let sociku je na to nepripravilo. Lide jdou uplne opacnym smerem.

    • proud napsal:

     Me je jedno co ted lide delaji,zajima me budoucnost,ne soucasnej bordel a spravne,nejsou pripraveni aprave proto to je vec na kterou poukazuju ze je potreba zmenit a davam k budoucnosti a zmene nejaky myslenky,nikoliv dogmata,natoz prikazy,hotovy veci,bez toho se nehnem dal,ostatni uz je na nich,na me je abych jim to neprestaval rikat a psat.

     • Petr C napsal:

      Proude s komunismem jste neprisel vy, ty myslenky tu jsou uz davno. To ze svama argumentuji neznamena ze se ta idea nelibi. Jenze jak jsem uz par krat napsal, jsem realista vim co muze byt zmeneno a co ne. Ted je situace ze pokud chcete neco dokazat, lide musi byt vedeni.

    • proud napsal:

     Chci po nich jen jedno,aby se naucili si sami urcovat budoucnost a co s nima bude,ne aby si to urcovat nechavali.

 13. Rocco napsal:

  Vyhladovět Deep State, jo. Jenže ti mají vysoké mzdy a tím pádem i úspory. Ti vydrží dlouho.
  Spíš kvůli shutdownu dají výpověď uklízečky a hlídači národních parků. :-(

 14. SHUTDOWN napsal:

  Shutdown paralyzuje USA: Úředníci bez výplaty dostávají konzervy, tratí i pivovary

  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rekordni-shutdown-potravinove-balicky-pro-statni-zamestnance/r~e5778fae178511e9bc9a0cc47ab5f122/

  • proud napsal:

   Jo no:-)))))))))))))))))))))))).kdyz chodis k nosatejm talmudakum pro zpravy,pak to dopada jak to dopada a hystericky vykrikujes o pouzivani prezidentskyho nastroje v Americe,pritom o nem nic nevis:-))))))))))))))))))))))))))))))))).To jsou ti hledaci „trhaku“ za kazdou cenu,udelaj halo z bouracky auta s potlucenym soferem,ale na rozbitej autobus se 40 mrtvejma se ani nepodivaj…………napriklad:-)))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Navic se cela vec tejka jen vybranejch statnich FEDERALNICH zamestnancu,takze lidem to je vlastne jedno a ani to necejtej!!! To je asi jako kdyz si posranci v zavodni kantyne urcej ze stejka zlevnej z 10 korun na pet,ani se to nedovis a cumis jako puk ze si panove se statisicovejma vejplatama zerou vlastne zadarmo.A meni to cokoliv??

   • Paul Durham napsal:

    svatá prostoto , komouši přece v komunismu žijí už 70 let, no a nekomouši žijí v kapitalismu , buď státním nebo soukromém , cha, che, chi, cho, chu

    • proud napsal:

     „Komousi“,tedy GP v nem zijou uz x generaci! Protoze prachy nepotrebujou,tisknou si podle okamzity potreby na pockani.Pokud tomu teda chces rikat komousi,protoze to neni komunismus,ten byl jen pro nas,malicky,oni jsou uz davno dal a to je to co chci pro vsechny.Ovsem tobe to troubit,nebo pobouchanymu synu svoji „mamy“(kazdej mame nejakou a nemuzem za ni),jemu samotnej syn nebo dcera smrdej,blbcovi,to nema vubec cenu troubit,nedorostli jste a nejspis uz to ani nestihnete,tim jste o rozum pripravili i svy deti a udelali z nich ovcansky zmrdy!

 15. Martin Rubáš napsal:

  USA se rozpadnou stejně jako Jugoslávie a Rakousko-Uhersko. Rozdíly mezi různými častmi obyvatelstva názorové, etnické, rasové jsou příliš velké na to aby USA mohli existovat jako jeden stát s centralizovanou vládou.

  http://www.epshark.cz/clanek/114/rozpada-se-amerika

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!