Necháme si ukrást duše našich dětí?!

Pink-floyd-film-Stills122Obdrželi jsme velmi závažné svědectví o probíhajícím, bezpreced entním vymýváním mozků naších dětí na středních školách a učilištích. Zveřejňujeme ho, názor si udělejte sami. Zřejmě je to centrálně řízeno z ministerstva ve spolupráci s neziskovými organizacemi.

Dobrý den,

předem se chceme omluvit, že vás otravujeme s nepodstatnými věcmi, ale musíme se někomu svěřit, protože to, co se dozvídáme ve škole na hodinách občanské nauky a podobných, je už vážně přes čáru.

Během týdne proběhlo na naší škole několik hodin, se zaměřením na klamavé zprávy. Po tom, co jsme se dozvěděli, se nám udělalo špatně. Prakticky všechny hodiny byly zaměřené na to, aby mezi námi vyvolali strach z Ruska. Mohli jsme se dozvídat kupříkladu takové věci, že Rusko stojí s vyzbrojenou armádou na hranicích Pobaltských států a Ukrajiny a chystá se na vojenský vpád do Evropy. Že má po celé EU svoje tajné agenty, kteří šíří jejich lživou propagandu, a že kyberneticky napadají počítače a ovlivňují volby v celé Evropě. Že kvůli Rusku se zde k moci dostávají populistické a extremistické strany, a že dokonce Rusko finančně podporuje a cvičí místní extremistické skupiny, které zde mají v budoucnu páchat diverzní činnost.

Jako příklad vojenské agrese Ruska je podávána, cituji: „Invaze Ruských vojsk do Ukrajiny za účelem rozpoutání války, svržení legitimní DEMOKRATICKÉ vlády na Ukrajině a získání nástupní zóny pro útok na NATO.“

Rusko údajně (naopak od NATA) porušuje všechny mezinárodní smlouvy o odzbrojování, včetně smlouvy o omezení jaderných zbraní a naopak plně investuje do nových zbraní, … všechny tyto aspekty údajně jasně ukazují, že se Rusko v následujících několika letech chystá k vojenské invazi do Evropy.

A nepřímo bylo naznačeno, že v rámci zachování míru a demokratických hodnot, je nutné provést vůči Rusku co nejtvrdší postihy, kde není vyloučena ani vojenská konfrontace, za účelem preventivního obranného útoku.

To by ale nebylo nic nového, jediné co nás zaráží, je to, že už se to ani nesnaží skrývat a říkají to na plná ústa. Nicméně, to co jsme se dozvěděli dále, nám vyrazilo dech. Pozorně poslouchejte:

Podle našich učitelů občanských věd byl útok nacistického Německa na SSSR roku 1941 na rozdíl od útoku na západ, plně oprávněný, protože stejně jako dnes, tehdy SSSR, stál plně vyzbrojen na hranicích s Německem a chystal se k útoku na Evropu.

Citace učitele: „Rozhodně se nezastávám Německa v ohledu útoku na západní Evropu, nebo v otázkách holokaustu, ale abych zůstal objektivní, tak co se útoku na Sovětský svaz týče, tak tento útok byl plně oprávněný a s vojenského hlediska se jednalo pouze o způsob obrany“.

Citace učitele dál: „Následná prohra Německých vojsk u Moskvy a Stalingradu zapříčinila Sovětskou invazi do Evropy, která měla za následek okupaci Polska, Maďarska a Československa. Tato invaze byla jasnou vojenskou agresí, která se rozhodně nedá chápat jako osvobození od Němců, protože Spojené státy americké se v té době již připravovali k osvobození západní Evropy a tudíž by bylo toto „osvobození“ Sověty zcela zbytečné“.

Nemáme slov..............

Nejhorší na tom ale je, že téměř polovina studentů této „pravdě“ skutečně věří a předchozí informace o osvobození Sověty považují pouze za lživou propagandu bývalého komunistického režimu.

Tato, téměř polovina studentů, také věří, že se nacházíme v podobné situaci, jako stálo Německo v roce 1941 a případnou vojenskou operaci proti Rusku schvalují.

Jedná se o studenty, kteří se absolutně nezajímají a historii, nebo politické dění v Evropě a tudíž plně důvěřují tomu, co se naučí ve škole. Takže, pokud to tímto způsobem bude pokračovat dál, tak za pár let tu máme celou generaci lidí, kteří věří naprosto lživým historickým informacím a budou je šířit do dalších generací.

Samozřejmě, že ne všichni jsou takové tupé ovce, stále je více než polovina lidí, kteří to považují alespoň částečně za lež, ale tito lidé se bojí veřejně vyjádřit, kvůli známkovým nebo kázeňským postihům, nebo jednoduše proto, že se nechtějí vyčleňovat z davu.

Celé je to udělané velice chytře, aby to bylo špatně dokazatelné. Pokud si přijdete stěžovat na vedení, učitel to popře, případně řekne, že to bylo formulováno jinak a hraje si na slovíčkaření.

Další příklad: studenti jsou rozděleni do několika skupin a je požadováno, aby z těchto skupin vyšla shodná odpověď od všech studentů skupiny. V této skupině jsou logicky namíchaní přátelé, kteří mají ale často naprosto opačný názor. Dochází poté k situacím, že studenti, kteří nevěří těmto lživým informacím, radši mlčí, protože nechtějí, aby jejich přátelé ve skupině byli trestáni za jejich názor.

Nebo se objevují psychologické hry, které jsou postaveny například na tom, že jsou ve třídě vyčleněny 3 prostory s cedulkou, plně souhlasím, spíše souhlasím a nesouhlasím a učitel klade otázky a studenti si mají stoupat k cedulkám dle jejich názoru.

Učitel se poté zeptá například na otázku: „Jste pro přijímání muslimských migrantů do ČR?„ a sám si stoupne k cedulce: plně souhlasím. Když studenti vidí, kam si stoupl učitel, tak se pro jistotu postaví k němu, aby dostali lepší známku, pár zbylým studentům je nepříjemné, aby stáli osamoceni na druhé straně třídy, a proto se k nim postaví také. Pokud se přeci jen najde nějaký odvážlivec, který se z davu vyčlení, tak je potom vyslýchán, jak na policii, proč se zde postavil. Studenti, kteří se ale postavili s učitelem, dotazováni nejsou. Tento student je poté naprosto utlučen lživými argumenty učitele, kterým jako mladý student není absolutně schopen konkurovat, tím spíš když se o politiku nezajímá. Tento studen se následně vyčlení z třídního kolektivu a i mimo školu je na něj pohlíženo jako na rasistu a xenofoba.

A podobných her jsou desítky, zkrátka snaží se v mladých lidech zabudovat pocit jediné správné myšlenky a pocit strachu, pokud s touto myšlenkou nebudou souhlasit a plně ji podporovat.

Například na začátku roku je každý nucen podepsat, že souhlasí se zveřejňováním svého jména a fotografií a pak se nestačí divit, pod jakými články se jeho fotografie objevují, jako například: „Třída X bojuje proti xenofobii a podporuje pomoc migrantům„ a pod tím fotka třídy kde jste i vy. A nic s tím nejde udělat, protože jsme podepsali, že se zpracováním údajů souhlasíme. Pokud byste totiž nesouhlasil, tak samozřejmě že vás nedonutí, ale budete to muset řešit s ředitelem školy a opět se vyčleníte z kolektivu jako divný člověk.

A je to tak se vším, zkuste si přijít do školy s tričkem, na kterém je česká nedej bože ruská vlajka, nebo tričko na kterém je nápis civilní obrana. Nebo si zkuste nahlas říct, že podporujete Miloše Zemana nebo stranu SPD. Nebo si zkuste říct, že posloucháte Daniela Landu nedej bože skupinu Ortel. Zkrátka nic jako svoboda na školách neexistuje a osobně nás dost děsí, jakým způsobem se to bude vyvíjet dál.

A pokud si myslíte, že toto je záležitost pouze naší školy tak se pletete, naši přátelé ze skupiny, jsou na 5ti různých školách a je to všude stejné, na gymnáziích je to samozřejmě horší, ale nevyhnou se tomu ani automechanici.

Ještě jednou se omlouváme za tento vyčerpávající dopis, ale chtěli jsme vás seznámit s tím, co se na školách děje.

 

Svědectví je samozřejmě podepsané, ale z důvodu ochrany podepsaných osob, chráníme své zdroje, aby nebyli šikanováni, či vyhozeni ze školy.

Doporučujeme ptát se svých dětí, co je učí na základních, středních a vysokých školách. Zjištěné údaje nám zasílejte na adresu:
red-zpravodaj@zemdom.org.
84 Komentářů k Necháme si ukrást duše našich dětí?!

 1. HVzV? napsal:

  PISATELÉ ČLÁNKŮ SI NEUVĚDOMUJI,ŽE JE TŘEBA VŽDY NA KONCI NAPSAT NÁVRH NA ŘEŠENI

  Co nám tu pomůže,že si máme udělat obraz sami,když tisk a tv,chrli zmanipulované informace ohlupujici domorodce,kteři už nevládnou ani zvolit nějakou partaj,která by jim mohla pomoci.

  TAKOVÉ TOTIŽ DOKONCE VŮBEC NEEXISTUJI!

  Je nesmirným štěstim,že vznikla nepolitická Společnost voličů OSV,KTERÉ JSTE VŠICHNI ČLENY a nyni vzniká mohutné navazujici HNUTI TŘI HWEZD,které má jedině a monopolně je vaši záchranou a pokud chcete,aby vám bylo pomoženo máte možnost podporovat skwělý

  NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ.

  Tam v OSV hraje musika vaši budoucnosti přátelé a ne že ne ANO!

  ADRESUJTE TEDY VŠICHNI SVOJE STÍŽNOSTI TADY OVŠEM NAPÍŠTE I KDO JE MÁ ŘEŠIT!!!

  • Krtecek napsal:

   JAK VYPADÁ DISKUSE O NASTOLENI SVOBODNÉ A SPRAVEDLIVÉ SPOLEČNOSTI

   na NR,kde dávám těm zradcům do frňáku si můžete v odkazu přečist,když se vám bude chtit a jste revolučni gardisti,nebo taky ne!

   http://www.novarepublika.cz/2019/01/svobodna-spravedliva.html

   • niSas napsal:

    Bez vlastního podílu na půdě v zemi , pěkně rovným dílem na syna a dceru, ale od naší mámy, né kukačky z cizákova co u nás na dovolené roztahovala nohy, a bez podílu na rozhodování, psanými potřebami do sečítání, pochop voe, že tlamováním se nic nevyřeší, a podílem na vejvaru, čili, chápej voe, veškerém vyprodukovaném užitku ( né že zisk se odveze a ztráty nezměrné si podílem podělíme, se nic podstatného nezmění. Ožerou nás na kost. Podíl na rozpočtu, nepodmíněný příjem musí být vyplácen z podstaty rovným dílem a už nic jinýho. Né že to bude prostřednictvím předsedajícío posílat jako žebračenku babiš a že obratem ruky bude brát dotáce na zlo dějiny z cizákova. Takoví se budou polepšovat, páč to bude před občanským tribunálem jediná záchrana. A víte blboni co dokáže rozvášněný dav, že? Napíšou kolektívy při vedení odborářských bosů sepsat ortely smrti jen to fikne.

    • proud napsal:

     Jak poznas kukacku a nekukacku?:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).lehce,zadny uz nejsou,KAZDA roztahne za prachy,nebo majetek a podobne!!!Nakonec je to jejich prirozenost,vsechny jsou nejakym zpusobem jenom kurvy!

     • proud napsal:

      Dej jim jistoty a mas kundu a deti se starosti na celej zivot,jestli to vidis v soucasnosti jinak,jsi jen obycejnej tluchuba a pokrytec.

      • niSas napsal:

       Podmínky rodnosti se dají odhadnout. Že ty jako přestupník se posmíváš jiným co viděj dál než ty, není nic čím by ses měl hrdit. Troubo. Muheeeeee

      • Petr C napsal:

       Pokud tak pisete o vsech zenach (vsechny jsou nejakym zpusobem jenom kurvy), co na to vase mama?

       • proud napsal:

        Paklize to beres jen jako urazku,pak na to zapomen,kdyz vsechny zensky,pak vsechny,az na vzacny vyjimky a tou si myslim moje mamka nebyla,ac mohla bejt,kazda muze bejt,ale zdaleka neni,proto mluvime o vyjimkach co potvrzujou pravidla.Ovsem pokud se ti na tom neco nezda,popremejslej si nad tim sam celkove a k sobe uz uprimnej bejt muzes.Kolik zen jde do manzelstvi poctivejch a setrva v nem az do konce?Kolik se rodi nechtenejch deti? Kolik nemanzelaskejch?Kolik je rozvodu a kolik dokonce nasobnejch rozvodu? Proc rikam ze kurvy zensky a nerikam ze kurvy chlapi?,protoze kdyz fena nenastavi,pes si neda!!! A pes zpravidla vlitne na vsechno co nastavi,vzdycky to bylo na zenskejch,aby vedely a po intuici poznaly toho pravyho,ale to nesmely bejt kurvy,ty o tu schopnost prisly,nemaji ji!

        • Petr C napsal:

         Proude co je na tom ze zenska nejde do manzelstvi jako panna? Vite co je to panna? Nejskarednejsi holka v osme tride. Ja znam dost zenskych co v manzelstvi setrvavaji az do konce. Ja osobne jsem z jednou zenskou uz tricet roku a jsme stastni. Znam hodne chlapu kteri opustili zenske. Ja osobne jsem si v mladi uzival a dost holkam dal vale. Samozdrejme ze znam i to zdruhe stranky, kdy zena vymrdava s chlapem. Ale tvdit ze vsechny jsou kurvy je trochu tvrde. Proc bych mel byt pokrytec. Moji nejblizsi znami vsichni ziji spokojene. Pochazim z rodiny kde bylo manzestvi posvatne a pokud umrel jeden ten druhy sel do hrobu chvili za nim.
         Jestli ze nas prirovnavate ke zviratum, tak se mi tu pristehoval pes a zrovna si lize kulky. A prominte, ale mit vase nazory tak misto koukani po zenskych to delam taky, proto ze drzet v sobe semeno neni zdrave.

        • proud napsal:

         "Proude co je na tom ze zenska nejde do manzelstvi jako panna?"............... :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))),nic,kdyz si ji pred manzelstvim odpanis ty sam,jinak vychovavas sice svoje,ale cizi deti :-)))))))))))))))))))).Mozna ti to lip a srozumitelneji vysvetli pojednani o tom jak to bylo s rodinou ve starym Slovanstvi,kdyz jeste fungovalo a nebylo ovlivneny picovinama.O tom ze si zena volila muze jeste driv nez ten vubec vedel ze ho ma i na neco jinyho nez na curani:-)))))))))))))))).Ty zensky tenkrat vedely,nebo "cejtily" jak to ma spravne bejt a zrejme si to davaly matky s dcerama v duverny reci po vecerech.Dneska to neexistuje a proto je prakticky az na vzacny vyjimky kazda kurva,ty sam mi Peto vlastne svou nevedomosti davas za pravdu.

        • proud napsal:

         Nevim Peto jak ty,ale ja se x krat setkal s tim,ze jsou deti naprosto jiny nez rodice a popiraj ze jablko nepada daleko od stromu a samozrejme i s tim,ze deti jako rodice jsou,jak se rika jako by jim z prdele vypadly i povahove! Nechces mi tvrdit ze jde o nejaky nahody a shody okolnosti,ze ne? ;-) :-)))))))))))

        • proud napsal:

         Ale abych te vratil do reality,nepsal jsem tohle pojednani proto abych drazdil debilni zarlivce,nebo abych drazdil zensky a nadaval jim,a uz vubec ne abych odcizoval deti a rodice,sam se drzim toho ze diteti ktery vychovavam,jsem otcem at uz i fyzicky,nebo ne.Psal jsem to proto,ze to v sisrsich souvislostech mnohe vysvetluje.

       • proud napsal:

        Nechtej abych te taky nazval pokrytcem co se boji priznavat si kruty pravdy :-)))

       • proud napsal:

        Jestlipak Peto vis napriklad ci je vic dite,ktery mas (prokazatelne) se svou zenou paklize neprisla do manzelstvi poctiva? Povim ti to,toho s kym prisla o venecek!!! Muzes se vztekat jak chces,stejne s tim nejde uz nic udelat.Pravda je takova ze si vlastne vetsinou vychovavame a zivime nase deti navzajem :-).Proto bejvalo panenstvi a panny tak ceneny,i kdyz to mohly bejtjinak uplne "blby dury"! Proto bylo ve valecnejch tazenich znasilnovani tak popularni.Proto maji zidi v telmudu ze znasilneni gojimsky holcicky,zeny,je v poradku,ale znasilneni zidovky je hrdelni zlocin.Atd.atd.Az kdyz jsem se postupne dovidal vsechny tyhle veci,teprve jsem zacal leccos chapat.

       • proud napsal:

        A mozna ti zaroven docvakava jakto ze onech pokrevnich 13 linii vladnoucich svetu porad po ty tisice let existuje..........Oni maji ty veci o kterejch pisu davno zmaknuty a nam davno nastepovali ze to je jinak,ze je to vlastne jedno a podobne,podle toho,ze nevedomost hrichu necini,respektive je to u otroka uplne jedno,hlavne aby makal,neodmlouval a nepremejslel.

        • niSas napsal:

         Myslím proude, že vesmíru je v zásadě jedno, gdo je první, ale esli se nakřesá větší jiskra. A gdyž je jisker hnedle více, že to může přebít jiskru malou.

        • proud napsal:

         Vesmiru je v zasade jedno vsechno co nejde proti jeho zakonum,ktery jsou obecny a platny pro vsechny.Jinak ma kazdej vlastni svobodu a muze si svobodne vybrat jak moc mu je drahy jeho potomstvo a narod,nebo vlastni pohodli..........

        • proud napsal:

         Coz znamena ze muzes bejt moralne a charakterove zodpovednej,nebo muzes bejt kurva,kriminalnik,vrah,ale dokud neporusis vesmirnej zakon,vesmir si te ani nevsimne,jsi mu lhostejnej,dal ti vsechno co potrebujes,zbytek je na tobe.

        • Petr C napsal:

         Tak tu hodte ty vase vesmirne zakony. Ja osobne mam jeden zakon - svedomi.

        • Petr C napsal:

         Proude ja vam to napisi tak - pokudzenskou obdelate jak ma byt, nebudete s ni mit zadne problemy. Ba, naopak.

        • petr napsal:

         Nepřeceňuješ trochu tu teleogonii? Že žid něco má jako zákon ještě vůbec neznamená že to není naprostá kravina.
         Znám jednoho co si vzal sice pannu, ale má s ní peklo na zemi.

         Tady podle mě jde spíš o to, aby dotyčná nepanna nebyla už ve druhém měsíci o svatební noci, nebo aby neměla tajného milence za kterým ti po svadbě bude chodit zanášet, než o nějakou hypotetickou možnost zahnízdění genetické informace.

         A taky kvůli tomu že couru od té co měla jediného chlapa prostě fyzicky nepoznáš. U panny je to jistota.
         Pokud neměla matku couru a neokoukala od ní nejí postoje, tady jsi i s tím slavným panenstvím v háji.

         Nehledě na to, že se říká, když tu vytahuješ vesmírné zákony, že dítě je toho do koho je žena zamilovaná. Takže může být panna ale když si tě vezme a miluje jiného kterého si nemůže vzít, tak stejně není tvoje.

    • John_Pitralon napsal:

     Leda tak vyhulit, gestapákos MK Ultras Reptiliános.

     Litvínov, heja, heja, Litvínov https://www.youtube.com/watch?v=7Y7KsvnSIvg

   • HVzV? napsal:

    KRTECEK ŘIKAL,ŽE NEOMARXISTI OBSADILI EU PARLAMENT

    v rámci pochodu institucemi chtěji způsobit pod krycim jménem liberálni demokracie co největši chaos a anarchii s cilem rozbit na mraky všechny národni státy.
    V tomto směru vidime rozbiječku EU pani Makrelu jako hlavni rozbiječku EU S POMOCI NEOMARXISMU.
    Přitom s podobnou ideologii přicházi i islamisté,VIDIME UŽ JASNĚ ,že to žádné náboženstvi neni,ale agresivni a podlá ideologie neslučitelná a normálem, má k šiřeni k dispozici terorismuS ,strach a středověké názory,že ženy musime bít!,protože prý toony chtěji!

    ŘEŠENI:
    DO EU PARLAMENTU NESMÍME VOLIT ŽÁDNÝ POLITICKÝ SUBJEKT KTERÝ SI NEDÁ DO PROGRAMU HLUBOKOU REFORMU TOHOTO TĚLESA PŘIŽIVNIKŮ

    Anebo jeho totálni rozpuštěni,což je v našem občanském zájmu nebot tzv liberálni demokracie chce vládu menšiny nad většinou podporované terorem islamistů,který nikdy jinak neskonči,ale zasáhne každého z nás.!

  • Kadlik napsal:

   Tak reseni je uplne jednoduchy a nasnade ve chvili kdy ucitel zacne placat naky podobny blaboly. "Podle našich učitelů občanských věd byl útok nacistického Německa na SSSR roku 1941 na rozdíl od útoku na západ, plně oprávněný, protože stejně jako dnes, tehdy SSSR, stál plně vyzbrojen na hranicích s Německem a chystal se k útoku na Evropu." Tak ho jednoduse nahrat na telefon nejlepe jeste s doplnujicimi dotazy aby vysvetlil ze to tak skutecne mysli a nesplet se ani se neprereknul a potom video vzit a prilozit ho jako dukazni material k zalobe za schvalovani genocidy je na to paragraf. Tech rusaku ty grmansky prasata pozabijeli prez 27 milionu, takze to by melo zafungovat. No a kdyz pote policie ani statni zastupce nebude konat tak pak uz zbyva jedine pockat si na prislusnyho zmrda nekde vnoci v parku a vzit ho palici prez makovici aby se mu rozsvitilo !

   • proud napsal:

    Zdlouhavy a s Petrickem v ministerstvu komplikovany,pac je stejnej curak jako tebou zminovanej ucitel.Co takhle vyuzit deravyho zakona,tri kamaradi ho potkaj v tom parku a kdyz uz oni "spatni" Rusove zachranili jeho prarodice,kamaradi uz tak skveli nebudou a tu hlavu mu rozbijou uplne a dosvedcej si ze to bylo tim klackem co vzal on na ne.Jeho verzi uz se stejne nikdo nedozvi.

   • niSas napsal:

    Strom školených blboňů roste a plodí velkou úrodu dutohlavců, kerej každej z nich sepíše své dojmy, podloží to pojmy a odkáže na další ze stejného stromu, keří mu to dozajista potvrdí. Šichni budou tvrdit, že je to pravda jen aby se vyhli hanbě z vlastní tuposti.

  • HVzV? napsal:

   CHCEŠ ZVÍTĚZIT NAD NEPŘITELEM?VYCHOVÁVEJ JEHO DĚTI

   to je hned prvnipriorita řizeni světa,které tvoři 6 PRIORIT.
   Mnozi je znáte,ale neškodije znovu zopakovat,nebot za devatýdnyý je prý zapomenete.

   http://leva-net.webnode.cz/products/a6-priorit-zobecnenych-prostredků-rizeni/

 2. HVzV? napsal:

  VZOR DOPISU PRO HNUTI TŘI HWEZD.

  Drazi ženy a muži vašeho HNUTI TŘI HWEZD.

  My domorodci víme,že ČR naši prý liberálni demokrati ZE VŠECH NÁMI VOLENÝCH STRAN si vzali za úkol A ado hklavy úplně zdemolovat zuboženou republiku ČR, přičemž se jim podařilo ,aby ČR dosáhla standartu ROZVOJOVÁ ZEME typu Kongo či Bangladéš.

  NYNI JE NÁm JASNÉ,ŽE JEN HNUTI TŘI HWEZD,KTERÉ SI UŽ ZAČALO OSVOJOVAT ČLÁNKY NÁRODNIHO PROGRAMU VOLIČŮ NPV konstruktéra nás členů OSV

  to za nás vyřeši a zajisti.

  Proto se na vás obracime s touto stížnosti.

  ZDE na tomto mistě BUDE NÁSLEDOAT POPIS CO TYANIZOVANÉHO občana VOLIČE TRÁPÍ A MY TO DOPORUČIME OSV ZAŘADIT DO NPV.

  Dáváme to tady včas,aby jste měli prostor a věřime,že tžoho nebude moc nebot jsou všichni štastni a spokojeni!

  • HVzV? napsal:

   NA PŘIKLAD SE OZVALY I V NĚMECKU PRVNI HLASY VYSTOUPIT Z EU

   přičem zruseni Parlamentu EU a jeho komise bude programovými body s kterými se daji volit do parlamentu EU poslanci strany AfD!
   Naši aktivisté se rovněž zkusili zeptat odborů,zda budou podporovat článek č.4.Národniho programu ,kde se žádá Nepodminěný základni přijem ve výši 10 000 korun,který vypláceli dřivějši komunisté VŠEM OBYVATELŮM ČR a ti je prý za to vycinkali!

   Přislušnoi činitelé odborů však před našimi aktivisty prchaji,zalézaji do děr a odtud vykukujic křiči,že nemaji čas,nebot spěchaji už TŘICET LET na poradu,takže uvidime co se bude s nimi dít!

  • Jan Kowak napsal:

   3tí řa.. řádek - ce-lý ssem TO nečet , Krtečku.. El
   komandanre !

   Je kod.do.wán ??

   ps : NEmam mřížku kurwa : //
   N

   • HVzV? napsal:

    Krtecek vzkazuje,že ENIGMA zrezivěla a tak to pere jak to stoji a leži nebo vo nebo jak!

    • Jan Kowak napsal:

     Nemam oud.. a ani napětí - john Pitralon nám ss
     strhnul

     Drát ..ky : /

     Wodwez je & prodal za 200 ká
     Do BAZARU - by-ly to-tiž z METALU !!!

     M

   • HVzV? napsal:

    AfD JE ZKRATKA PRO ALTERATIVE FÜR DEUTSCHLAND,

    která nabývá rychle silu a hlasy a chce hlubokou reformu EU jinak bude po ftákách,když se podaři ovládnout ten pseudoprdlament EU.
    Rozbiječka EU kancléřka,je polovični nebožtik a kadze chodzi haxny lomi.
    Za alternativu je v Parlamentu DDR i bývalý Čech
    Boži dopuštěni je slabý odvar!

  • niSas napsal:

   V oslovení musíš napsat. "Drazí potomci, synové a dcery od naší mámy", jinak vynecháš celou generaci našich ohlupovaných dětí a to bys neměl.

   • HVzV? napsal:

    JEDNODUŠŠI BUDE ODOPEROVAT REŽIM CO JE OBLBUJE,

    protože vyškolené neomarxistické učitelky jim už beztak nabuřily do hlavy,že si musi zajet do Afriky pro černošku a holky se musi dát znásilnit,aby veděly co je gangbang.
    Mladi vždycky vi všechno lip reaguji jen na toto "dam ti tisicovku a napiš do Prdlamentu,že si za svůj žebrácký plat nemůžeš koupit ani mobil" atd.

  • trtko napsal:

   pošli to marošovi ten sa stale rype v zemi a hlada tam niečo senzačné čo nenašla M.K. v cinobani.

 3. .lak napsal:

  Trochu od tématu ale Ze zvědavce
  dnes 14:38
  RE: Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.

  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.? Reakce na 369085
  > je to pro nás škoda, že se naše země ... nenaučila nic jiného, než jen čekat ...

  Samozřejmě jste to myslel obrazně, že pane Gippie? Země se nemůže naučit ničemu. Učit se dokážou jen lidé. Proč to píšu?

  Zkušenost ukazuje, že prosťáčci se obvykle nedokážou naučit vůbec ničemu. Pohlédněme zpět na "elitu" tohoto národa. Tím myslím naše bývalé premiéry - Špidla, Gross, Paroubek, Topolánek, Nečas, Sobotka. A zkusme objektivně posoudit jejich činy ve prospěch naší země. Kde nic, tu nic. Jen samé škody typu nesmyslný výprodej státního zlatého pokladu, Mostecká uhelná, totálně předražené veřejné investice, OKD, kauza Promopro, ...

  Japonský geniální premiér Hajato Ikeda učinil na počátku sedmdesátých let z Japonska světovou průmyslovou velmoc. Jak? Několika chytrými nápady. Jedním z nich bylo přilákat ze světa zpět do Japonska vzdělané japonské emigranty i s jejich znalostmi a vědomostmi. Stalo se. A Japonsko začalo vzkvétat nebývalým tempem. Proč to nejde u nás? Ve světě prý údajně žije KAŽDÝ ŠESTÝ ! Čech viz https://www.e15.cz/domaci/v-cizine-uz-zije-kazdy-s... .

  Většina těch, kteří utíkali z Čech před nacismem, komunismem či sovětskou okupací nebyli prosťáčci. A dnes patří i v emigraci mezi tamní elitu.

  Co z toho plyne? Doma zůstala většina nás, prosťáčků. Buďme rádi, že není hůř.

  Vojta

  369091

  Neutíkali před temnáři? A po kontrarevoluci v 89. se zrovna tihle budou vracet?
  Po kontrarevoluci v 89. se soběstačná naše zem proměnila závislou a zadluženou kolonií zahraničních majitelů. Kdy samozřejmě kolonialisté přeběhlíkům z propagandy nasypala zrní a mnohdy pod sklo. To že měli prostředky pro 5. kolony poté převraťáků je jisté s ojedinělými snílky co by volavkami naivnějších. Tak měli kde brát než jsme se stali také soustem "mamona. A dnes zařazeni do zručných pracovníků zahraničních vlastníků outsorsace (a hned jste u funkčního otrokářství na který nemají vaši volení vliv, v eu naprosto ne) a dobijí jim leda baterky což mohou různými způsoby i nevybíravě. No a bez svébytnosti prostě bez nemožnosti života slušné střední třídy protože efektivita lidských zd(st)rojů. Kde nato berou s dnes s armádou promuslimské z 80?% osn nato kolonizace araboafrikou máte nástin.
  http://www.chelemendik.sk/Seznam_hlavnich_americkych_intervenci_tajnych_operaci_a_ruznych__275539487.html
  https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8

  https://www.youtube.com/watch?v=tWjcapm8Cj8

  • .lak napsal:

   Možná na zvědavci vyleze tohle trošku jinak v tomhle duchu když jsem to po spadnutí přepisoval. :-D

 4. Paul Durham napsal:

  na učitele a fízly se každý režim může vždy spolehnout na 110 %

 5. Inspektor Spaktátor napsal:

  No je to peklo, pokud ta zpráva není fejk. Mám v knihovně paměti od W.Churchilla "Druhá světová válka". A i když ten pán prokazatelně nebyl přítel SSSR, tak z těch pamětí i přes to, že některé informace neuvedl (protože o nich možná ani nevěděl), jasně plyne, kdo byl agresor (Německo) a kdo obětí (SSSR). Jde-li dnes někdo v našem světě i proti takovým svědectvím, jaké po sobě nechal sir Winston Churchill, pak je nutno jít a něco s tím udělat.

  • Josef Švejk napsal:

   K tomu abychom mohli posoudit kdo kdy byl agresorem a kdo byl obětí za posledních cca tisíc let není třeba se opírat o prohlášení kdejakého rasisty. Zvláště ne příslušníka země, která vždy vydatně pomáhala mnohým agresorům nejen v minulosti a nejen proti Rusku! K posouzení bohatě stačí průměrný vzdělanec základní školy, pokud není jedincem inkluzivním.
   „Horší než nepřátelství s Anglosasem může být jen jediné – přátelství s ním.“ (Alexej Jedrichin-Wandam)

   • petr napsal:

    Super citát.
    To si málokdo uvědomuje co jsou anglo-sionističtí chazaři zač.
    A že z jejich pohledu není nikdo přítel.
    Tenhle národ zajde především na naivitu. To je slabost slovanstva.
    Snad jen ti rusové jsou z toho po posledním století docela vyléčení.

 6. proud napsal:

  ".....Nie je známe, ako by dnes mesto mohlo vyzerať, ak by jeho predstavitelia neuskutočnili v praxi zaujímavú teóriu rozbitých okien.

  Táto teória, ktorá sa objavila na rozhraní sociológie a kriminalistiky, predpokladá spojenie medzi drobnými porušeniami verejného poriadku a závažnejšími zločinmi. Napríklad, ak je v budove rozbité okno a sklo nikto dlhšiu dobu nevymení, tak čoskoro nebude na budove celé jediné okno. Taktiež graffity a rozhádzané odpadky prispievajú k spáchaniu iných trestných činov pod sloganom: “Ak si toto niekto môže dovoliť, potom si to aj ja môžem dovoliť.”"....................tohle je zajimavy a dost se mi to libi,clanek vlastne mluvi o rozdilu ovladani ovcanu(ona teorie) a obcanu,kde to neni potreba.
  https://www.biosferaklub.info/teoria-rozbitych-okien/ , inu,jak rikam,je to o vychove a o vedomostech.

 7. Forever Slav napsal:

  1) Tak ono je to přesně naopak - legitimní demokratickou vládu na Ukrajině (skrze zinscenovaný Majdan) svrhl Západ - respektive Soros, CIA a neokoni ve spolupráci s Izraelem (který např. vycvičil jednotky Pravého sektoru v IDF).

  2) Tak zrovna s tím Sovětským svazem je to pravda - SSSR CHYSTAL ÚTOK NA EVROPU. A to bez ohledu na Hitlera. Sovětský svaz byl mnohonásobně větší zlo, než Hitler. Porážka nacistů ze strany Rudé armády si je nutné vážit a udržovat památku, ale nesmíme zapomínat na to, že Sovětský svaz byl říší zla.
  Škoda, že jsme po 2. světové válce nebyli osvobozeni americkou armádou (George Patton a Winston Churchill navrhovali vojenskou invazi proti SSSR hned nedlouho po skončení 2. sv. války). Bohužel na porážce komunismu neměly globální sionistické elity zájem.

  3) Rusko "má v plánu agresi proti Evropě". Proto také snižuje obranný rozpočet a ruská armáda kvůli Putinovi chátrá a kvůli masivnímu vymírání Rusů do konce 1/2 či do konce tohoto století nebude možné dát ruskou armádu dohromady.

  JEDINOU SKUTEČNOU HROZBOU JE RUDÁ ČÍNSKÁ HROZBA. Jestli nedojde ke svržení vazalského komunistického Putinova režimu, Z RUSKA SE BRZO STANE OTROCKÁ KOLONIE KOMUNISTICKÉ ČÍNY. To samé se stane s USA, jestliže nedojde ke svržení komunistického Deep state.

  • proud napsal:

   :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),ten je dobrej,mas jeste nejaky dalsi? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • John_Pitralon napsal:

    “A paranoid is someone who knows a little of what's going on. A psychotic is a guy who's just found out what's going on.”
    ― William S. Burroughs

  • HVzV? napsal:

   FS DEJTE TAM NĚJAKOU NOVOU DESKU A NE STARÉ CANCY,

   na přiklad jak zatopime neomarxistům z EU Prdlamentu a zda založite pořadnou fašistickou stranu či co.
   Pojedete na křižáckou výpravu?
   Máte na zahradě aspon pořádné dělo a co munice je taky?
   Dáte toho komunistu strejdu PUTINA do basy?

   ČTETE DĚTEM Z MEIN KAMPFU?

   Dejte tu výňatky naše komunistická vláda to uvítá!

 8. Marika napsal:

  Prosím o uvedení zdroje. Kdo konkrétně je pisatelem toho dopisu. Prostě jakýkoliv odkaz na zdroj. Děkuji.

  • Josef Švejk napsal:

   Vskutku zajímavý dotaz svědčící o mnohém ohledně tázajícího se! Stačí buď umět číst:
   "Svědectví je samozřejmě podepsané, ale z důvodu ochrany podepsaných osob, chráníme své zdroje, aby nebyli šikanováni, či vyhozeni ze školy."
   nebo konečně se rozhlédnout kolem sebe a zhodnotit "demokratický" vývoj v posledních 30ti letech.
   PS: "Ba přísámbůh, nedal bych tomu víry, nebít svědectví mých vlastních očí." Wiliam Shakespeare. Odtrhněte tedy svůj pohled od mobilu a rozhlédněte se.

   • proud napsal:

    Hezkyyyy :-)))))))))))))))))))))))))))

   • Marika napsal:

    Jasně. A říká ti něco mediální gramotnost? A vyrábění článku na zakázku?
    Já se neptám na konkrétní jméno. Než ale dám nějakou hypotézu, že jde o práci ministerstva s neziskovkami, musím to aspoň trochu prověřit, že.
    Jinak je to jen článek o tom, co už víme a jen se to připomnělo dalším příběhem (a právě možná i smyšleným).

    • petr napsal:

     A kdo by ten článek na zakázku asi tak platil, Janda s Evropskými hodnotami nebo jiná neziskovka?

     Nicméně aspoň školu uvést mohli. Takhle tomu málokdo uvěří. I mě to připadá přitažené za vlasy, že by se někde dělo něco tak brutálního a nikdo by se neozval.

     • Josef Švejk napsal:

      Dějí se mnohem brutálnější věci a nikdo se neozývá! Už 30 let.

      • proud napsal:

       Zajimavy,ze jo? Kdyz nesmel,tak riskoval ze se stane politickym veznem a ted kdyz muze bez rizika,tak se na to vykasle..........taky tomu nejak nerozumim.

     • Marika napsal:

      A o tom to přesně je. Pokud je nějaká taková zkušenost, tak o tom přeci nenapíše jeden rodič a ještě k tomu na tzv. alternativní server. Srovnej to s případem, kdy škola v Jablonném nad Orlicí v rámci výměnného pobytu ubytovala děti u muslimů.
      Dále by bylo dobré jít po informaci, co to jsou za lidi, kteří to školení vedou. Jejich jméno (název organizace a pod.) by mělo zaznít určitě. Takto to přesně nahrává tomu, že jsou pak takovéto weby vysmívány, protože vlastně nepřinesly žádná fakta, jen jedna paní povídala.

      A kdo by psal článek na zakázku? Kdokoliv, kdo momentálně nemá žádné téma a potřebuje udržet návštěvnost webu? Toto je podle mě i důvod, proč i mainstreamové weby neustále aktualizují své články a přitom tam změní jednu větu (případné chyby klidně nechají).

      • marek napsal:

       Mna by tiez zaujimala skola. Pripadne aj meno ucitela. Ved taketo veci sa daju riesit a ked to je pravda, mal by si ist ujo oddychnut na par rokov do chladku, bo sa mu zjavne prehrieva procesor.

       • proud napsal:

        Ten "ujo" je zrejme mladej a co uci ma z knih a ze skoly,on jenom predava dal co bylo predano jemu.Zavres ho a co,prijde jinej a bude ucit dal tak jak to naucili jeho.Mladejm je lehky zaflakat hlavu blbinama.Reseni vypada jinak.

        • proud napsal:

         Ucitel osnovy nevytvari a neurcuje co se bude ucit a jak.Ucitel pouze uci(papouskuje).Ty co urcujou si ze prej sami volime,kdeze je pak ona chyba kdyz volime,ze prej,ale chybky se dejou stale a cim dal vic? Nebylo by lepsi volit si primo a ne pres figurky a rovnou si i kontrolovat kvalitu?

        • Marika napsal:

         To by ses divil, ale když chce starší učitel zapadnout mezi mladší, přijme každou blbinu. Nebo i třeba kvůli politickému přesvědčení. Takže o věku to není.
         Ale souhlasím s Markem - zveřejnit i jméno učitele. Protože to je právě ten, který v konečném důsledku rozhoduje, co se dostane do hlav dětem. On to může odmítnout. Pokud kvůli tomu bude mít problémy, tak zveřejnit, veřejně bojovat. Ale to jsou ti jednotlivci na tzv. základně pyramidy, kteří musí začít konat.

        • proud napsal:

         Muze odmitnout hovno,jinak pprijde o praci! To plati pro kazdyho otroka v tyhle kolonii,at dela co dela.

 9. Petr C napsal:

  Proude, ja fakt nevim jak zili nasi predkove. Nanejvys se muzu domnivat. Kde mate seriozni podklady vy z doby kdy to jeste fungovalo?
  Ja se ridim intuici. Je jedno jestli vychovam cizi decko, nebo svoje, pokudje to dane na rovinu. Zalezi mi na tom jak ho vychovam.
  Ted ziji v oblasti kde Rus za kazdym rohem a maji decka. Jsou to krasne deti, blondate, modrooke. Jenze kdyz je pomichate, nepoznate kdo je fotr. Neboli v zadnem pripade nemuzu iopovrhovat s zenskou jen pro to ze neni panna.

  • proud napsal:

   Peto,nemam,jsou to vsechno jen tvrzeni tech kdo Slovanskou minulost studujou a hledaji z tech dob co se da.Ovsem s tim ze neco vim o drivejsich charakterech lidi a zpusobech zivota z ustniho podavani pametniku si myslim,ze v tomhle to tak mohlo lehce bejt.Napriklad moje obe babicky a dedove spolu byli do smrti,jejich rodice a prarodice taky,ani to nepovazuju za nahodu.

   • petr napsal:

    Ono jim tehdy ani jic jiného nezbývalo než být spolu až do smrti. I kdyby rozvod byl možný tak by to byla existenční sebevražda.
    Odstrašujících příkladů jak dopadly matky s dětmi bez manžela bylo tehdy dost a dost.
    A to si stačí přečíst Bezruče, ani nemusíme hluboko do historie.
    Každá vesnice měla svoji odstrašující Maryčku Magdonovu nebo Viktorku u splavu.

    • proud napsal:

     No,ono se to tenkrat resivalo jinak,zalezelo na tom co se delo,ale zaletnika a teroristickyho ochlastu dokazali manzelce v hospode chlapi zkrotit a nike nenasel zastani,to ostatne kupodivu fungovalo jeste jednotlive i za myho mladi u nas :-)

  • proud napsal:

   Vsak jsem nikde nic nepsal o nejakym opovrzeni,popisoval jsem jen soucasnej stav..............napsal jsem ze vsechny jsou az na vyjimky kurvy,nejen ty kdo se otevrene prodavaji,spousty je tech co se koukaj "dobre" vdat,laska nelaska a presne stejne tak to i na planete vypada,laska nelaska,zivot nezivot,a bezohlednost,hlavne ze vydelam,nebo se super vdam,vubec nejlip kdyz haranty vychovaji za prachy chuvy,kdo cizej na to doplati,co mi je potom,mel bejt "sikovnejsi",priroda prirofdovatejsi,nemuzu za to ze jsem nejlepsi,tak se mam,presne takhle to vypada a v tech kurvach toho jsou zacatky...............

 10. Zuzana Nováková napsal:

  upozorňujete, že príspevky trolov sú mazané, to znamená, že niekto aspoň čiastočne moderuje diskusiu. Tak ten niekto by mohol zmazať aj exkrementy psychicky postihnutých jedincov, viď diskusia vyššia, najmä keď sa netýkajú témy. Neviem, či vôbec medzi tými 70 príspevksmi bolo niečo k veci, aj keď išlo o tému naozaj závažnú.

  • houbeer napsal:

   Za me,jestli se ti nepozdava ,,diskuze" je to na tobe.to,ze lide neresi dulezitou podstatu tu pisou nekteri,zbytek svejkuje ci haze odkazy na ledasco.pokud by jste chtela ,,poradne,, info,tak nahodte otazku,podnet,svuj nazor apod.jinak takove plakani jena nic...uzivejte zivot

 11. Zuzana Nováková napsal:

  upozorňujete, že príspevky trolov sú mazané, to znamená, že niekto aspoň čiastočne moderuje diskusiu. Tak ten niekto by mohol zmazať aj exkrementy psychicky postihnutých jedincov, viď diskusia vyššia, najmä keď sa netýkajú témy. Neviem, či vôbec medzi tými 70 príspevkami bolo niečo k veci, aj keď išlo o tému naozaj závažnú.

 12. proud napsal:

  Chcete natrhnout farmaceutum a doktorum prdel? ;-)https://ulozto.cz/hledej?type=documents&q=sokujici+pravda+o+vode&orderby=latest

 13. Maroš napsal:

  Zuzana Nováková - až keď budeš CHCIEŤ patriť do klanu "nwoo.org zmrdi" - potom môžeš chcieť vyvolať zmeny - napr. ja už nebudem trtkať s Nowakom - lebo Nowak už trtká s Pitralonom - Proud medzitým prebral Nowakovi Marišu z Mexika... Prúser začína tým, že Nowak ma vydiera tým, že Pitralon nabonzoval zloženie vody po holení 378, že základ je z mojej studne, pričom základ je zo studne v Nelahozevsi... Je to fakt sprosté..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!