Čučkař Koudelka z BISu nás táhne zpět do Protektorátu Čechy a Morava

Ne tedy jen do Druhé republiky (1. 10. 38 – 14. 3. 39), která školní učebnice dějepisu a literární výchovy z republiky první nepřepisovala, nezakazovala školám mluvit o národním obrození, o Čelakovském a jeho písní ruských, o panslavizmu, nenutila ministerstvo školství přepisovat školní osnovy republiky první. Ne nic takového zrůdná vláda Beranova druhé republiky nečinila, všeho toho jsme se dočkali až v republice pohavlovské a to od oficiální zpravodajské organizace ČR BIS. jež, zosobněna svým ředitelem Koudelkou, vykonala v minulých dnech cosi jako demarši u současného ministra školství Blagy (ANO), aby jej ke shora uvedeným požadavkům dotlačila.

Ale pozor. Aktovka, s níž pan Koudelka do ministrovy pracovny vstoupil, neobsahovala jen požadavky shora uvedené, ale celou řadu požadavků dalších. Ředitel BISu, zcela určitě v tuto chvíli podoben Reinhardu Heydrichovi, českému ministrovi školství dále objasnil, že současné české učebnice a školní osnovy vykreslují německou kulturu a německý vliv v českých zemích neobjektivně a nepřátelsky, což je prý následek sovětského pohledu na věci. S tím je samozřejmě nutno co nejrychleji – a to už do začátku příštího školního roku – skoncovat.

Mnichov, pane ministře, řekl představitel BISu ministru školství dále, se už nebude žákům předkládat jako zrada, ale jako diplomatická dohoda, a český vojenský odboj se v učebnicích i osnovách přesune z Východu na Západ, tzn. od Svobodovy armády v SSSR k českým letcům v Anglii. Boje u Dukly se napříště popíší jako úkladný masakr českých vojáků zosnovaný na příkaz sovětské vlády, a květen 1945 se vykreslí tak, že Prahu mohli už dávno a dávno před 9. květnem osvobodit Američané, ale Stalin jim to zakázal. (Že ve skutečnosti bylo osvobozovací území v zájmu zabránit chaosu při styku spojeneckých armád už dříve rozděleno dle plánu Eclipse do čtyř sektorů, z nichž každý sektor byl přístupný jen jedné ze čtyř spojeneckých armád, se v nových učebnicích pochopitelně zamlčí). No a Pražské jaro, pane ministře, nebude už napříště žádným svátkem komunistického reformního hnutí, ale lidovým hnutím za svobodu.

Tím pan Koudelka své expozé u ministra školství skončil, a ten jej, představte si to, z kanceláře nevykázal a nehnal ho svinským krokem z Malé strany až do Stodůlek, ale srazil paty a údajně prý prohlásil, že některé z požadavků BISu jsou oprávněné.

Myslete si o tom, co chcete. Ale já vím i cítím jen jedno. Říká se tomu déja vu. Ta sprostota, ta blbost, ta faleš, ty jsou mi přece povědomé. Ano, vždyť jsem to všechno už jednou prožil. Před necelými osmdesáti lety. Za Protektorátu.
33 Komentářů k Čučkař Koudelka z BISu nás táhne zpět do Protektorátu Čechy a Morava

 1. petr napsal:

  1. fáze:
  Zničí se kvalitní socialistické školství až z pedagogických fakult budou vylézat úplní bezmozci neschopní kritického myšlení

  2. fáze
  Těm bezmozkům se podstrčí učebnice a osnovy zcela přepisující historii, ale ti hlupáci to budou cpát dětem do hlav aniž by se nad těmi absurdními nesmysly vůbec pozastavili

  hotovo.

  • proud napsal:

   Taky presny,a napis to tem kdo komancum a sociku nemohli prijit na jmeno za to ze dali lidem povinnou praci a povinny vejplaty s bydlenim,nemeli zadluzenou republiku a vsichni meli jakysi "premie" formou kvalitni zdravotni pece a vzdelani a krouzky pro deti zadarmo.Ti darebni komancove to pro lidi meli!Co maji ti dnesni nejlepsi a nejkrasnejsi a davaj lidem za zvedany dane a poplatky a s kazdym zvednutim vejplaty se to vsechno pekne 3x zdrazi..............

   • petr napsal:

    No, měli.
    Ke konci socializmu to trockistická páta kolona pěkně dokur... i po ekonomické stránce. Od stalinovy smrti šlo všechno pomalu a nenápadně do kytek, u nás se spožděním.
    Dělali vše aby lidi začali nenávidět stát a vládnoucí ideologii a s poslintanou bradou a vyvalenýma očima zírali přes plot na západ.

    Pamatuju jak se v 80. letech vyrojilo tolik bezpáteřních sviní, jakých v drsných 50. letech byla jen hrstka. V ideu komunizmu nikdo z nich ani v nejmenším nevěřil, zato naplno uměli využít šikanující a represivní možnosti režimu. Odchov z trockistické líhně. Ti to tu po 89. převzali do svých rukou.

    V 60. letech tomu lidi ještě věřili, chtěli pořád socializmus ale s lidskou tváří (ve skutečnosti bez trockistů), v 80. už nikdo ničemu nevěřil, každý se akorát pitvořil a předstíral že tomu věří.
    Jako dnes.
    Jak chcete taky něco změnit, když všude dodnes sedí trockisti nebo jejich potomci.

    • proud napsal:

     Jiste,dobre jsi je precetl :-).Proto tvrdim ze od valu meli jit,ne ze ne,ale velka cast zavedenyho a funkcniho sociku mela zustat,ale skutecne spravovana lidma,nejen zdanlive,ovsem to jste si po revoluci nechali ozralym bisexualem havlem a jeho siozidovskou bandou,sebrat,ohromna skoda,dostali jste to na taliri a zustali jste slepejma.

     • proud napsal:

      Faktem je ze jim to tajni statni policie hodne dobre hlidali na vsech forech po cely republice,jak se nekde strhlo volani komunisty povesit,uz okamzite zasahovali!

 2. HVzV? napsal:

  BABIŠ SLIBOVAL,ŽE UMI ŘIÍDIT ČESKO.NA NOSE MU TANCUJE ČSSD

  vnitro ČI CO TO JE ZA KREATURA ,která leze demolovat ministerstvo a zmanipulovat naše malé děti a neni prý daleko doba,kdy jim bude krást i svačiny!
  Má ten BABUŠ nějakou moc nebo mu budou brzy všichni dělat co se jim zachce?
  To má být to ANO BUDE LÍP? MERDE!

  • proud napsal:

   Ma koblihy pico a necervena se kdyz lze,to mu na pitomce staci.

  • Rocco napsal:

   Co vás to napadlo, volit zločince premiérem? Teď tu vládnou zločinci Babiš, Kellner, Tykač, kteří by měli být popraveni už před dvaceti lety! Ukradené Lovochemie Lovosice, Chemapol/Aliachem, Kostelecké uzeniny, Česká pojišťovna, CS fondy, Agrobanka a CzechCoal/Mostecká uhlená vám nestačily?

   • proud napsal:

    Taky se u nas musim smutne smat s tukanim si na celo,kdyz je tady turisticky hovno a radnice krici o turismu,kdyz nechala znicit naprosto vsechen prumysl a lidi utikaji.Lidi jsou tam kde se uzivej,na cumeni po kostelech jsou zvedavi az potom,a to jeste jen nekteri!

    • proud napsal:

     Chces si pico nakoupit? Bum!!! zaplat za parkovani...............dobre nas skolej,jako posledni hovna!Zdrazujou a jeste chtej za parkovani aby sis kurva jen nakoupil!

 3. Rocco napsal:

  Kde je ta fotka, jak říšský protektor Reinhard Heydrich houpá na jednom koleni malého Vašíka Havla a na druhém malého Kájíka Schwarzenberga?

  Kolaboranti Havlové a fašouni z Vlajky Schwarzenbergové.

 4. Rocco napsal:

  Vaši předkové, milí Češi, za první republiky byli vlastenci, čestní, pilní, pracovití lidé a nikdy by poslancem nezvolili žádného Schwarzenberga a takovou klerofašistickou špínu KDU-ČSL-TOP09-STAN, jaká se v našem parlamentu rozvaluje dnes!

  Hanba!

  Dnešní Česká republika připomíná jedině dobu pobělohorskou!

  • Járyn napsal:

   To je tím, že naši čučkaři jso poskoci americkejch čučkařů. Tak že politici jsou v lati a kývaj jak osli.

 5. Josef Švejk napsal:

  Čučkař Koudelka z BISu nás netáhne nikam. V německém protektorátu jsme už dávno! Aby toho nebylo málo, přidal se protektorát bruselský i ten zpoza Atlantiku. Za vydatné pomoci Havla a jeho nohsledů jsme se stali tím co adolfovci nazývali Untermenschen.
  Západní státy se konečně dostali k naplnění hesla Marxe:
  "Všeobecná válka, která [přichází], rozdrtí slovanské spojenectví a zcela vyhladí tyto zatvrzelé národy, že i jejich samotná jména budou zapomenuta… Vyhladí nejen reakční třídy a dynastie, ale zničí také tyto naprosto reakční rasy… a to bude skutečným krokem vpřed."
  Přežije jen jedna slovanská zem, ta od které jsme se jako "správní" slované odvrátili a nastoupili tak cestu dvojnásobných Untermenschen.

 6. HVzV? napsal:

  JE VÁM UŽ JASNÁ GENIALITA VIZIONÁŘŮ TVŮRCŮ NÁRODNIHO PROGRAMU

  občanů voličů,který počitá s eventualitou,že padouši,kteři nám občanům ukradou hlasy zmanipulovaným tiskem a tv se vydaji cestou dalšich a dalšich podvodů a budou hledět zneužitim nevědomosti voličů,které se se snaži vztekle podvést s využitím absence spravedlnosti nedát do ruky kontrolu nad jejich zneuživánim ukradené moci!

  NE NADARMO UŽ V ČLÁNKU Č.2.NPV

  je návod jak zajistit možnost kontroly pro všechny obyvatele ČR nad těmi zmrdy,které zvolime a to každý den permanentně dnem i noci a ne,že ne ANO!

  Jmenuje se to OBČANSKÁ PŘIMÁ DEMOKRACIE a je s podivemk,že si ji neosvojil ani náš skvělý favorit ta Oklamůra!

  TŘESTE SE ŠMEJDI ČEKÁ NA VÁS HNUTI TŘI HWĚZD A KDYŽ NÁS BUDETE SRÁT PŮJDETE SE OPALOVAT NA ROZPTYLOVOPU LOUČKU.!

  Jedině HNUTI TŘI HWĚZD SI TOTIŽ OSVOJUJE CO STOJI V NPV!

  Když budete vy Nemehla váhat bude mít to HNUTI na vás+++tři pěkné dřevokřiže a ne,že ne ANO!

  • proud napsal:

   A jejejejejeje,ono se nam to nabumbalooooo :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • HVzV? napsal:

    Krtecek vzkazuje ,že by jste se měl jako zdejši kurva odejit radši živit na zádech a neplést se mezi nás mladé a krásné!

 7. michal napsal:

  ten chlap musí skončit, napište do parlamentu, at´tohoto dacana Koudelku vyrazí.

  • proud napsal:

   Uz tam je,takze o tom dal nerozhodujeme.Ono to "zastupitelstvi" a "volby" jsou jen takova sikovna "vejmluva,smecko",vime? :-))))

 8. Jan Jinsky napsal:

  Nějaký zdroj k článku by byl? Nebo je to jen výmysl autora?
  Tady se lže až na půdu. Jako v článku o výuce děti. Nakládá se hromada nesmyslu, a ověřit to nelze. V jaké škole takto učí? Neřekneme... Fakt lež na lež pane Korál

  • proud napsal:

   Jdi sam prikladem,cekam na tvy pravy jmeno a adresu kde te najit! Ted se muzes ukazat jak uprimne svoje vylevy myslis,kdyz to zadas na druhejch!

   • proud napsal:

    Vam,systemove narusenejm pitomcum je marny psat ze tohle, jak staleti kriminalistiky a systemu prokazujou,neni zadny reseni,resenim je zabejvat se svejma detma a mit zajem o to kde,co a s kym a pratelsky vychovy k jejich silnymu mravnimu zakladu.tresty prichazej vzdycky "az pote",kdyz uz je pozde.Ale jak rikam,skoda energie ucit debily,protoze na takovy veci si normalne vzdelanej a od prirody normalne inteligentni jedinec kterej umi pouzivat hlavu k premejsleni a rozhlizi se kolem sebe,prichazi bez problemu sam!!!

    • Jan Jinsky napsal:

     Ali o tom nepíšu. Píšu o tom, že autor napíše článek, který je asi lež. A není možnost to nijak ověřit.

     • proud napsal:

      Pak ber ten clanek jako podnet k zamysleni se do budoucna na co si dat pozor.Apropo,novinari sem nepisou,ti lzou profesionalne jinde,a jeste si to nechavaji zaplatit.Pisou sem lidi svy uvahy,nebo zkusenosti a podobne,nebojej se svoje myslenky predhodit ke kritice druhejm a kdo vi,mozna jim to i pomaha pri praci na sobe.

      • Jan Jinsky napsal:

       Tohle není úvaha. V článku se něco tvrdí. Proude, ani pití zázračné vody ti nepomůže. Prostě ti chybí kritické myšlení. Nemůžeš brát každý žvásty jako pravdu jen proto, že souzni s tvým pohledem na svět.

       • proud napsal:

        Neberu zadnej zvast jako pravdu,ale necekam ze mi nekdo donese na stribrnym podnose rozhreseni a ja si ho pekne z gauce u piva prectu a napisu:"To jsem mu dal,co,to jsem ho odhalil!",to neni co chci dokazat,masaz ega pro me neni alfou a omegou,to nechavam blbcum.............Overuju si sam a hlavne koukam,abych mel zametyno pred vlastnim prahem.

       • proud napsal:

        A z jiny strany: v clanku se tvrdi,a??? A co? Ma autor pravo netroubit vsem kolem kde a s kym udelal zkusenost,kdyz se rozhodne o ni napsat? Ma!!! Je lehky na nekoho poslat zdebilneny ovcansky psy zverejnenim jeho jmena a jmena skoly,kdyby to udelal,pak bych bejt skolou,nebo vzopminanym ucitelem sel k soudu a poradne mu zpepril zivot,mozna bych na nem jeste i vydelal.To pokladas za lepsi ucel clanku?

   • Jan Jinsky napsal:

    Proude, základem práce novináře by mela byt důvěryhodnost. Tady to je jen tanec keců bez jediné možnosti ověřit pravdivost. Ale to je jedno, tady se nemyslí, tady se věří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!