Necháme si ukrást duše našich dětí? Pokračování.

Pink-floyd-film-Stills122U předchozího článku jména studentů nezveřejníme, musíme je ochránit. Nevezmeme si je na svědomí! Svoboda slova je jen na něco. Toto mutikulti obohacování se neprovádí jen na školách, ale i v organizaci Junák – český skaut, z.s. Již z roku 2017 máme informace, které si můžete najít na internetu, že Junák – český skaut, z.s. provádí multikulti výchovu u dětí.

Skauti na Zemi je tříletý mezinárodní projekt, jehož cílem je posílit roli skautského hnutí v podpoře důstojného života, lidských práv, rovnosti a spravedlnosti ve světě. Usiluje o to, aby skauti a skautky vnímali svět celistvě a v souvislostech a aby díky tomu dokázali domýšlet dopady svého jednání. V České republice na projektu spolupracuje Junák – český skaut a NaZemi, kromě nich se projektu účastní také skautské a globálně vzdělávací organizace ze Slovenska, Polska, Slovinska, Řecka, Velké Británie a Německa.

Uvedu zde konkrétní příklad jejich nebezpečných demagogických aktivit, jak působí na děti:

Aktivity a programy k tématu uprchlictví:

Vezmi mne na druhou stranu (14+, 45 min)Simulační aktivita, v niž jsou účastníci stavěni do role uprchlíků, kteří potřebují uprchnout ze své země překročením nebezpečné hranice. (Hrubanová, K. (ed.): Buzola – příručka globálního rozvojového vzdělávání nejen pro volný čas. NaZemi 2012.)

Abdin z Červené Lhoty (12+, 60 min) Účastníci se seznámí se situaci konkrétního dětského uprchlíka v českém uprchlickém táboře. Chápou, jak se mohou cítit uprchlici v cizí zemi, jejímuž jazyku nerozumí. (Malířová, E., Pavlíčková, M., Rychtecká, M. (ed): Svět do všech předmětů. Společnost pro Fair Trade, ARPOK 2009.)

Lovec draků (12+, 45 min) Účastnici se vcítí se do pocitů a obav uprchlíka z Afganistanu. Směřuji k respektu k cizincům v ČR. Vhodné k ohni. Četba textu s předvídáním. (Malířová, E., Pavlíčková, M., Rychtecká, M. (ed): Svět do všech předmětů. Společnost pro Fair Trade, ARPOK 2009.)

Uprchlíkem ve vlastní zemi (12+, 60 min.) Účastnici se vžijí do situace lidi, kteří byli nuceni opustit svůj domov. Porozumí podobnostem a rozdílům mezi uprchlíky a tzv. vnitřně vysídlenými osobami. (Malířová, E., Pavlíčková, M., Rychtecká, M. (ed): Svět do všech předmětů. Společnost pro Fair Trade, ARPOK 2009.)

Jaké je to být uprchlíkem (15+, 90 min, str. 36) Kdo je to uprchlík a pro je nucen odejit ze země svého původu? Jaké těžkosti na své cestě potkává, co ho čeká v zemi, kde chce získat azyl? Kolik uprchlíků přichází do ČR a odkud pochází? Účastnici se v tomto workshopu prostřednictvím rolové hry ocitnou v kůži uprchlíků a uprchlic, kteří utíkají ze své země před válečným konfliktem. (Kolektiv autorů: Workshopy s multikulturní tématikou. Příručka pro učitele a učitelky základních a středních škol. Nesehnutí 2012, str. 36.)

Hranice

Hraniční bingo (20 min, 12+): Aktivita představující téma hranic, určena především k prolomení ledů. Každý účastník dostane arch s výroky a musí ve skupině najit někoho, koho se tyto výroky tykají.

Hra na hranice (40 min, 10+): Ledolamka, ve které účastnici soutěži s ostatními v získávání území. Je založena na hře, kterou hraji děti v Bulharsku na ulicích.

Objímání na hranicích (30 min, 10+): Rozehřívací aktivita, při níž účastnici musejí překročit hranici, a to tak, že obejmou někoho na její druhé straně.

Mapa světa (30 min, 10+): Při aktivitě si účastníci uvědomí, jak často sami překračuji hranice, případně jak často jsou hranice kvůli nim překračovány. Tyto globální propojenosti jsou zaznamenávány na mapě světa.

Co je za zdí? (1h, 14+): Účastnici pracuji s informacemi o různých zdech vybudovaných od roku 5 př. n. l. do roku 2010 a s událostmi, které symbolizuji pád různých druhů hranic. V diskuzi se zamýšlejí nad příčinami vzniku těchto zdi a hranic. (Hrubanová, K. (ed.): Buzola – příručka globálního rozvojového vzdělávání nejen pro volný čas. NaZemi 2012.)

Další vzdělávací metodiky na webu projektu Společně k rozmanitosti (Nesehnutí).

Odkazy:

https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1932-informacni-a-metodicka-podpora?autologin=1

https://www.nazemi.cz/sites/default/files/vezmi_me_na_druhou_stranu_0.pdf

Důrazně doporučujeme ptát se svých dětí, co je dělají v dětských organizacích, nebuďte nevšímaví.

Zjištěné údaje nám zasílejte na adresu: red-zpravodaj@zemdom.org.

Petr Mirvald, náčelník Informačně-osvětového odboru ZD

Zdroj: https://vk.com/@zemskadomobrana-nejsme-kluci-hrajc-si-na-vojky-ii
87 Komentářů k Necháme si ukrást duše našich dětí? Pokračování.

 1. niSas napsal:

  Jen ti vylepším , čučmo, rejding abys to nemusel hned zabalit. Víš , už seš jako na NR, gde omílají ti důchodci do omrzení stále stejná, tisíckráte omletá bububu a výstrahy, ze kerých si blboˇni už upletli kabát. Ále abych nebyl impertinentní zbytečně, řeknu to takhle.

  Gdybys chtěl blboně ohromit nedejbože něčím spojovat, vytáhl bys z paty alespoň deset svých potřeb, keré bychom ti samozřejmě cupovali tak dlouho než by se z teho upletl společnými potřebami ten správnej bič na svině . Ale už Ale jak koukám, máš strach, že bys, možná taky dostal. No ale to je pré v Prahe dneska přírodní riziko, páč v tem městě , ať nmě koza kopne, nežije nigdo ze svého. Šichni tam nějak kolaborujete, už jen tím, že děláte kurwám zasraným křoví.

  P.S. Ale před svědomím neutečeš, igdybys každej den vypustil stovky přehledů zpráv s milonem blbostí, se kerejma nehnem, jen pro našlehání žáhy.

 2. proud napsal:

  Apropo,vsichni kdo zijete zdrave s destilovanou vodou,predpokladam mate na zitra a na pozitri udelany poradny zasoby,aby se vam voda obohatila a dlouho vydrzela. https://ulozto.cz/!ZEXhMzuDi/sokujici-pravda-o-vode-pdf , https://www.biosferaklub.info/podme-18-a-19-januara-na-pramenitu-vodu/

 3. John_Pitralon napsal:

  NATO magor reptil rozflákal svět, vyvolal migrační vlnu a divize SS Alzheimer vymejvá dětem makovice

  Ministry - Thieves (Full Metal Jacket) https://www.youtube.com/watch?v=ezK2ND8mwio

  • Paw napsal:

   O deti a jejich psychicke zdravi bych nemel zadnou starost. Deti jsou to nejzdravejsi a nejlepsi po vsech strankach co mame . Naprosto spolehlive jim pracuji instinkty a chrani je pred vsim uchylnym..MY je Musime chranit pred "zdravotnickymi" uchyly, jejich hormony a brutalnimi , teroristickymi zasahy do detske fyzicke existence.
   Sam jsem vyrostl pod bicem udesny komunisticky propagandy 24 hodin denne a ta ze mne spolehlive vyrobila antikomunisttu a jak je videt z vetsiny nas.
   Co je moc to je prilis , ale fanatici vseho druhu nejsou schopni neco takoveho ani normalnich vyvojovych lidskych zalezitosti a jejich vysledku POCHOPIT...

   • proud napsal:

    Tak to jsem musel vyrust nekde jinde,protoze proti ony "propagande" kterou jsem ani nevnimal,vnimam dnesni svinstva daleko lip a zjistuju ze proti genderismu a nejapnejm reklamam,o "prejumelecky" tvorbe tv ani nemluve,moralce a chovani lidi mezi sebou byli komancove se socikem pouzi ucni a miliusove,navic jsem mel tak nabity detstvi svejma detskejma starostma a sportem,ze jsem na nejaky kecy dospelejch ani nemel cas :-)

 4. ... napsal:

  Opravdu zábavnou formou je učí alternativnímu životu v záhrobí.

 5. Paul Durham napsal:

  Necháme si ukrást duše našich dětí? ano necháte , ostatně tradičně - jako duše vaše byly ukradeny vám

 6. Jan Jinsky napsal:

  Ono by stačilo zveřejnit jméno té neziskovky a jméno školy. Ale asi ani to ne. Vypadá to na vymyšlené lži.

  • proud napsal:

   Taky tady zverejnis svy jmeno a adresu? Jen do toho! Uz mam pripravenej papir a tuzku,kdyz to prejes druhejm!

 7. Jan Jinsky napsal:

  No, článek bez zdroje je kec. Staci to tak lidem tady.

 8. Maroš napsal:

  Rickie Rich - 12+, 60 min - ako sa s otcovým Pitralonom a nájdenou vylágrovanou kreditkou vcítiť do situácie malého chlapca, ktorého nezamestnaný otec - vdovec, sa rozhodol vylúpiť trafiku - aby mali čo jesť po tom ako zaplatil nájom, a ktorého poliši zmlátili tak, že im nemohol povedať, že jeho maloletý syn je "Sám doma"!

  • Jan Kowak napsal:

   Jinskej byd-lí kousek od Berouna.. juž ssem tam byl..
   2 roky měl pag pauzu - zdá SA - že mu wotrnu-lo !

   Chceš sohřadnice OUDe a nebo jezdíš pod-le MAPY ??

   M

  • trtko napsal:

   Z histórie 1989:
   Máme holé ruce ****
   Dosť bolo KSČ ****
   Havel na hrad ****
   Jakeše do koše ****
   Majetok komunistov vrátiť ľudu ****
   A všetci sa dobre ožereme ****

   Zo súčasnosti 2019:_
   Máme holé rite_####
   Dosť bolo Kapitalismu a EU_####
   Koho dáme na hrad_? je vôbec niekto_? _niekto ako Štúrovci_?_####
   Gorily za mreže?_nemožné!!! gangster gangstra nezatvorí!!! _####
   Majetok židovským bankstrom nikdy nikto nevezme_####
   A všetko u nás tak podraželo že nemáme ani na borovičku_####

   • Jan Kowak napsal:

    Spíš.. Čučmo ..??

    Oud w.r.

    • trtko napsal:

     Kowak ty zvíře_ _ _ _pošli mi trochu borovičky _ _ _ _alebo aspoň Pitralóón. Musim zapiť žiaľ. To vieš som sídliskový indián....indián_ _ _ _ _Elán.

   • niSas napsal:

    Zlodějská ruka je podporována eště dépéhá a hádépé. Spotřební daně zakrývají nahým hajzlům v parlamentní kantýně ohambí. A že se nestydí, no to si piš!!!

 9. Jan Kowak napsal:

  Doufám.. že tim TRIKEM nanaštweš Len.ku .. Do
  Doufám , že w ňom bu-deš dnes.ka srát.. do doufám.. atď.

  Nezpíwal TO Horňák , Johne ??

 10. Eschatolog napsal:

  tak fizli nám bleskově skrz mrdky medialněmafiální vzkázali, že dnešní pochodeň pod ocasem nemá politický motiv, no ty kokot, to je rychlost

 11. Maroš napsal:

  "Finská policie uvádí, že v loňském roce obdržela zhruba 1 400 hlášení o sexuálních útocích proti dětem. Ve čtvrtině případů byl podezřelý z útoku cizinec. Ve finské populaci přitom tvoří lidé se zahraničními kořeny jen sedm procent populace. „Na sexuálních útocích se nejčastěji podíleli lidé z Iráku a Afghánistánu,“ uvedl mluvčí finské policie Pekka Hmeikkinen."
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/finsko-migranti-znasilneni-azyl-volby.A190118_451640_zahranicni_zaz

  • proud napsal:

   „Na sexuálních útocích se nejčastěji podíleli lidé z Iráku a Afghánistánu,“....................v ty ctvrtine vsech,ze? Takze nejhorsi zmrdi a prasata jsou domaci,maj na triku zbytek ty ctvrtiny + ty cely tri ctvrtiny dalsi..........ses muslim ze to sem davas? :-))))))))))))))))))))))

   • Maroš napsal:

    Prouest - V Škandinávii a v Pobaltí prebieha cielená islamizácia - to už vieš, ale uniká ti to bruselské chápadlo svetovej siete PEDERASOV! Rozdiel medzi "Dutuoxovým" Belgickom 80-tych rokov a Fínskom dnes je v tom, že fínski policajti toto nekryjú! Avšak - keď v policajných zložkách budú slúžiť - po vzore Nemecka, Francúzska, Británie - musulmanskí policajti - ich tolerancia k pedofilným sklonom toho ich "oného" - pomôže vybudovať pedofilnú sieť aj vo Fínsku - resp. všade, kde Brusel presadzuje multikutli. A presadzujú to tí TVOJI masónski neomarxisti! Systema Evro Masonskogo Intelektuálnogo Terora!

    Sérioví vrazi Monstrum z Belgie
    https://www.youtube.com/watch?v=-65jzoANOh4

  • Maroš napsal:

   Proude - britská eugenika je základom rasizmu, ktorým si Briti ospravedlňovali VŠETKY svoje koloniálne výpady voči majetkom opíc - netýka sa len Afričanov, ale aj Indov /Churchil/ a Slovanov - Harwardský a Houstonský projekt na zničenie Slovanov - tak sa z toho vyjadrenia neposer - aj keď nie si Slovan! Anglická eugenika nerieši IQ chazarských židov - toto rieši Mensa. Ako židovi by ti mali namerať "najmenej 130" - tak sa snaž.

   • proud napsal:

    Blejes picoviny,navic to ze blejes picoviny sam potvrzujes filmem "Mali zlodeji". To nema nic spolecnyho s rasizmem,kterej mimochodem muze existovat jen k jediny existujici rase,bily!!! To ostatni co nazejvas rasama jsou jen chyby bilejch a jejich provineni k ony jediny existujici rase! Tak to dopadne kdyz se beloch smisi s lidoopem!!! Zase to nazves rasismem,nebo se zamyslis nad tim jak to vim a zacnes studovat?

    • Jan Jinsky napsal:

     Proude, ty jsi fakt ubohý... sice asi bílý, ale jinak...

     • proud napsal:

      Tohos ze sebe prave znovu udelal ty,jenze o tobe to uz vsichni vime,takze s nemel duvod,jen se predvist..........

    • Maroš napsal:

     Proude - správne by sa to malo volať NENAPRAVITEĽNÍ /zlodeji, to je jedno/. Hovno si zažil rómsky rasizmus - gadža okradnúť je ich povinnosť - u žida "obchodnícke" poslanie. Dedičnosť genetickej pamäte. Ak malé decko zarobí na bossa 700 eur denne - v živote nebude makať ani na seba inou "prácou". Podstatou toho nevypovedaného v dokument je to, že romski bossovia uplácajú politikov hore a "preto sa s tým nedá nič robiť" - skúsilo by to biele decko. Sú to ľudia zabrzdení vo vývoji na 4. priorite - jedni sú chamtiví, preto ich nič iné nezaujíma ako peniaze, a druhí sú takí degeneráti, že nevedia žiť inak, ako len cez peniaze - bohužiaľ - takto degenerujú už aj bieli. Len človek bez tvorivosti a neschopný idiot si nevie predstaviť život bez peňazí - dôležitý je ten postoj - peniaze "preto", lebo ma niekto láme že ich musím platiť, alebo peniaze preto, že znamenajú "slobodu" a splnené "sny" = baživosť. Pre mňa sú peniaze "výpalné" /dane/, prostriedok zmeny tam, kde sa niečo inak nedá za iné vymeniť - teda "materiál". Pre iného sú peniaze ako feromóny - "nevie prečo, ale musí ich mať"! Asi tak. Koniec koncov - parazitizmus je DNA dispozícia pre efektívnejšie získavanie energie.

     • proud napsal:

      A jsme u toho zpatky,seber jim prachy a obchodovani,vypocitej jim praci a prerozdeluj podle potreb,zacni vsechny ucit ucit se a pomalu ale jiste se dostaneme na uplne jiny urovne existence.Podle totiz degradujeme a ne ze se rozjivime.

     • proud napsal:

      O urovnich to vubec neni,ale o blbosti.Svoboda neznamena ze nemusis posilat deti do skoly,to znamena trestnej cin a ty deti by ti meli sebrat!

      • niSas napsal:

       Děti nejsou majetek státu, moulo. Rodina není kokon, kerej dodává za pět prstů otrockou sílu pro echkonomiku. Moulo. Heh

       • proud napsal:

        Tak? A ci jsou "majetek" kdyz jsi je tak nazval??? Pro me stat je narod,stat jsme my a deti patrej nam vsem dohromady ve smyslu jejich obrany a vychovy,starosti o ne,jinak samozrejme kazdy svejm rodicum,jenze to ty nikdy nepoberes,se svym zaprcanym dvoreckem 100x100 metru a neznalosti rozdilu mezi statem,republikou a kolonii!

        • niSas napsal:

         Stát je, byl a dycky bude jen o otroctví. Tak jako demosgráca je, byla a bude jen o otroctví. Esli ti chybí názvy, musíš si název svého uspořádání mezi rovnými lidmi vymyslet.

        • proud napsal:

         Hadej se s volem(sasinem) o nedeli,kdyz jde v sobotu na porazku............

        • proud napsal:

         Takze protoze Hitler zneuzil nasi svastiku,tak ji budu muset vymyslet novy jmeno,ty tupce? :-)))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         No nic,jen si dal vesele vymejslej kokotiny,ja se jdu postarat o domecek co me zivi :-) ;-)

        • niSas napsal:

         Eště todle. Blboň jako ty bez fantazie a bez tvořivosti není schopen nejen společnost mezi rovnými pobrat, ale ani není schopen tomu dát správné pojmenování nebo se alespoň snažit to pojmenovat jinak. Tvoje schopnost končí u používání zprofanovaných mordechujckých názvů jako i ostatní degeni co slintaj u zavedené zlodějské značky, a snahy nacpat do nich všechno jiné, ale říkat tomu stejně. To je výsledek školství, kerého se tolik domáháš, až tak, že gdo by nechtěl, sebral bys mu děti a možná bys je i zabil. To je fantastické, neuvěřitelné jaká hovada se snaží lidem do omrzení podsouvat staré lotrovské praktiky a tvrdit že to vede k osvobození člověka od jha. A já ti povím, že tu pyramidu hnusu vylepšují frajeři tvýho formátu s plnou držkou pravdy a lásky a přitom oškubává chudáky, keří nemají gde bydlet a podstata problému mu vůbec nedocvakává. Tobě pomůže už jen srážka s vlakem a ezoterické rozhřešení. Muheeeeeee

        • proud napsal:

         Ty si spolecnost mezi rovnejma nejen ze nedovedes prebrat,ani si ji neumis predstavit a zase te nenapada nic jinyho,nez misto zamysleni se to prekrucovat na me:-)))))))))))))))))).Hele,tak mezi nama,rovnou spolecnost bych moc rad,jen me tak trochu sere ze neco takovyho jako ty,plnyho slamy,by mi melo bejt rovny,ale co uz,ja i tohle obetuju pro dobro vsech :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         To si ric jak chces,ale kdo neposila deti do skoly,nebo je neuci doma a neposila na prezkouseni,nema na ne pravo,nezalezi mu na nich. Zabijel?,deti? To byl tvuj napad,ty se na sebou zamysli,problem je ale ze jednak nevis co to je a podruhy se nemas ani jak o tom dozvedet!

      • Petr C napsal:

       Co to placate. Sebrat deti za to ze nechodi do skoly? Vychova decka je moje povinnost a ne nejakeho statu. Prave naopak bych nakopal lidem kteri decka vlaci po nejakych tech jeslich a materskych skolkach uz od narozeni. Neplest z ciganama ti svoje decka nevychovavaji.

       • proud napsal:

        Rec je o skole,znas rozdil mezi zakladni skolou,materskou skolkou a jeslema?:-). Nevzdelany blbci svetu k nicemu nejsou,jedine jako konenfutter a nebo vrazi druhejch!Kdo to hodla podporovat,dite si nezaslouzi!

        • Petr C napsal:

         Samozdrejme ze jsem proti povinne dochazce decek do skoly. Ony ty skoly vam moc tech vedomosti nedaji. Ted mame u moci vzdelane blbce a svet je na pokraji zniceni. Komunity muzou zavest svuj vlastni system vzdelavani. Dnesni skolni system produkuje nemyslici hovadka.

        • proud napsal:

         Skolni system ma ucit,nikoliv vychovavat,tedy produkovat,produkujou rodiny co nevychovavaji a radi by aby tio system udelal za ne,tak to system tedy dela,ale pochopitelne sam pro sebe!Je to zajimavy,ja do skoly chodil rad a doma mi radili na co mam davat pozor,na co extra pozor a kde mi lzou a staci to flakat na trojky,kazdejch par dnu,nekdy denne,nasi holt "chodili do skoly" znova se mnou :-)))).O tom totiz je skola,a taky o tech sahodlouhejch nudnejch statich co se ucej zpameti,aby se mozek naucil si pamatovat.Kazdej harant patri do skoly!!! Jinak z nej vyroste primitivni,lakomy a sebestredny,sobecky a bazohledny hovado, nezvykly se cokoliv naucit a na spolecnost ostatnich.

        • Petr C napsal:

         A znova placate. Znam hodne lidi kteri decka do skoly neposilaji. Decka ve vetsine jsou popredu s myslenim, samostatnejsi, charaktivnejsi. Vidim to hlavne na vlastnim synovi. Je cestnosti(az mne nekdy sere), zodpovednosti a schopnosti rozhodovat daleko od svych vrstevniku. Jeste nedavno jste psal ze znate take rodinu ktera vychova a uci sve decka sama a jak jsou na tom lip nez decka vykrmene skolnim systemem. Navic nevim z ceho vychazite s vasi charakteristikou.

        • proud napsal:

         Znam,je to ceska rodina v Americe a duvody proc to delaji jsou dva,ten prvni je ze decka nejsou ockovany,tak je do skoly nevezmou,ten druhej je ze skolstvi v Americe uz stoji az za takovy hovno,ze je beze smyslu a ona je vysokoskolskej pedagog,navic deti posilaji 2 x tejdne do cesky skoly prave kvuli kolektivu,ne kvuli uceni se.Takze jak vidis,duvody nejsou ze by domaci uceni bylo vyhodnejsi,to rozhodne neni!!!

        • proud napsal:

         Kdyz se zamyslis nad deckou prirozenosti,melo by ti to dojit samotnymu............Mizerny skolstvi je jedna vec,odmitnuti traveni deti ockovanim a nasledny sikanovani druha a izolovani decka od vrstevniku treti.Ani jedna z nich neni to pravy orechovy.

        • Petr C napsal:

         Mohl by jste mi napsat podle ceho charakterizujete ty decka v minulem komentari?
         Ja na rozdil od vas vim o cem pisi. Kvuli kolektivu se decka muzou schazet kdekoli. Dalsi vec je ta ze muzou vznikat skoly komunit, ktere vubec nemusi jit propagovanym systemem. Jedna z dalsich veci je ta ze se utuzuje rodiny vztah.
         Vsak se podivejte kde to dopracoval te napajcovany skolni system.
         Ted jsem u more. Sousedka (Ruska) uci sve decka pekne venku na cerstvym vzduchu. Decka si to uzivaj a bavi je to. Take je to poznat na jejich chovani. Behem par minut se nauci co do nich ucitele vtloukaji hodiny.

        • proud napsal:

         OCKOVANI,Peto,to je duvod proc decka nemuzou do skoly a proc nemaji svyho doktora,to je trest systemu za to ze jsou zdravejsi a mentalne vic vpredu,nikoliv uceni se! Spatne jsi mi rozumel a pritahnul jsi to do debaty o uceni.Nebudu s tebou rozebirat zpusoby uceni na cerstvym vzduchu a umeni matky zabavit svy deti.Mozna jedny z milionu! Utuzovani rodiny na ukor kvalitniho vzdelani mi taky do hlavy nenatluces kdyz skola je jako prace od rana! Ale rozumim tomu ze kazdej se snazi jak mu to nejlip vyhovuje,jen by nemel zapominat na to pro koho to dela a na ukor koho.Domaci uceni neni pro kazdyho a ne kazdej ho zvladne.Myslim si ze skoly maji svoje nezastupitelny misto ve vzdelavani deti.Mimochodem,mrkni na elity,ty nejvyssi,jak vzdelavaji svoje deti,kdyby byly skoly na hovno,neexistovaly by privatni a velice drahy vzdelavaci skoly jen pro vyvoleny,nechavali by svy deti ucit doma,proc jen to asi nedelaji? ;-)

        • proud napsal:

         To neni o tom jestli skoly ano,nebo ne,rozhodne ano! Je to o tom jak a kdo v nich uci,o skolnim systemu! Tady je problem,nikoliv v chozeni do skoly,to je samo o sobe jenom plusovy!

        • Petr C napsal:

         Co pisete o izolovani decek od vrstevniku. Prave naopak, decka maji vice casu. Decko kteremu se venujete zvladne ucivo mnohem driv a ma vice casu na zabavu. Navic mu mozek nezatezujete vselijakymi kokotinami. Dnesni skolstvi je v prdeli. Teoreticky pozadavky co decka nemuzou zvladnout a v praxi decka neumi ani vypocitat vydavek.

        • proud napsal:

         V prdeli asi jak kde a do prdele to bohuzel jde,ale porad to je duvod s tim neco udelat a nebrat deckam skolu,mas v tom chlape poradnej bordel,protoze skola neni jen o uceni latky,je o spouste dalsich dobrejch veci,od discipliny,po dozor pri styku s ostatnima a,telocvik a podobne.Setkavani se s vrstevnikama venku mimo skolu je vec naprosto,ale uplne jina!

        • Petr C napsal:

         Samozdrejme ze nekteri rodice jsou neschopni sve decka ucit a dokonce i vychovavat, proto rikam ze skolsky system ma byt dobrovolny.

        • proud napsal:

         A mimochodem,k cemu je decku "vice casu"? Ja nemel jako decko nikdy zadnej,potreboval jsem aby den mel alespon 48 hodin! Neplet si nakladani s casem dospelyho a decka,ktery ma jediny tri starosti,vzdelani,zabavu a sikovnost.Neni nic horsiho nez rozmazlenej a linej fakan.

        • proud napsal:

         Da se vlastne vubec mozek vyuzivanej cirka ze 4% zatizit a pretizit,nebo je naopak jeho "pretezovani"(ehm,ehm) lepsi pro rozsireni jeho kapacity na 5 a vic procent? To by nam asi povedel odbornik.Ja nikdy necejtil,ze bych mel "pretizenej" mozek a to jsem mimoskolne jeste absolvoval jeho dalsi a dalsi "zatezovani":-)))))))))))))))))))))))))))))))).Zato jsem cejtil a zabijela me nuda kdyz se probiralo neco co jsem "uz davno zapomel" kvuli par tem co nebyli schopny to pochopit,coz mohla bejt jejich vina,nebo vina vykladajiciho,nebo mix obojiho.Coz ovsem opet spada do systemu skolstvi,ktery neumi vybirat priblizne stejne schopny zaky a delit je podle toho do trid,ne do viny skoly.Znam dost lidi co jsou neuveritelne chytri a maji hromady znalosti,ale jsou "pomali",uceni jim trva dlouho,ale nejsou to zadni blbci,presne naopak.To jsou rezervy spatnyho skolstvi,ze takovy da do slabsich,misto do pomalejsich,atd,atd...........ovsem v domacim uceni se tohle neresi a neresi se v nem mnohem vic veci co ve finale hodne skodej,ale az casem a neni kdo by je vcas rozeznal,protoze at se to komu libi nebo nelibi,jde v naprosty vetsine o amaterismus a nikoli odborny vzdelavani.

        • Petr C napsal:

         Ono kazdy zastavame to na co mame.

        • Petr C napsal:

         Proude pisete o vecech o kterych nemate poneti.

        • proud napsal:

         Mam pocit ze nejakej sajn o tom mame z duvodu ze jsme nejdriv byli tema detma vsichni :-).A par mazanku,nebo jinak "poskozenejch" z nedostatku organizovanyho styku s ostatnima z nas zna asi taky kazdej :-)

       • proud napsal:

        :-) nicmene je zajimavy sledovat jak hajis domaci vyucovani deti zaroven s tim jak nejsou lidi lecceho schopny a podvadeji,sami ucej deti doma ac mozna sami ve skole sotva prolejzali,nicmene to budou ovcansky hajit jako vec temer svatou.Ale zpatky k tematu,napsal jsem ze bych deti sebral tem kdo je neposilaj do skoly,coz jsem rozsiril o ty kdo neucej deti doma a neposilaji je k prezkouseni! Presto jsem ti slap na kuri oko,kdovi,jak to s tim tvym ucenim ditete doma vlastne je :-))))).Mno,troufnul a troufnu si na ledacos,ale ucit svy dite doma s veskerou zodpovednosti co to obnasi a rozhledem ,aby umelo stejne,nebo vic jako jemu rovny deti ze skoly,to bych si netrouf,az takovou zodpovednost bych k nemu cejtil a mel!!!

        • Petr C napsal:

         Proc by jste mi mel slapnout na kuri oko? To co jste napsal ma asi takou uroven jak ja bych napsal ze nazyvate zeny kurvama proto ze vam zadna nedala a tak se z vas stal buzerant. Osocovat nekoho je ubohost, proto to netvrdim.
         Proc bych mel decko posilat na preskouseni? Moje decko je jen moje zodpovednost a ja za neho zodpovidam, proc by ho mel nejaky idiot zkouset? Je na mne ho pipravit k nejakemu odbornrmu studiu a jen v tom pripade muzou zkouset jestli ma potrebne znalosti. Ja osobne stat poslal do prdele i s deckymi pridavky.
         Navic v mem okoli zije par starych farmaru, ti maji hovno skoly a jsou schopni uzivit stovky lidi. A znam hodne studovanych inzenyru a ti nejsou schopni ani kopirovat.

        • proud napsal:

         "Proc bych mel decko posilat na preskouseni? Moje decko je jen moje zodpovednost a ja za neho zodpovidam, proc by ho mel nejaky idiot zkouset? "...............zajimava logika a ne,tvoje decko opravdu neni jenom tvoje!!! Podle takovy logiky bys ho klidne mohl zabit,ne?Je prece jenom tvoje,ze?............... Hovno je tvoje tak jak si to predstavujes,nikoliv decko! A proc poslat na prezkouseni? Abys treba nevychoval dalsiho Hitlera,nebo seriovyho vraha! Pak by se totiz to "jenom tvoje",kurevsky zvrhlo!Jenom tvoje tedy ma bejt decko ktery je spravne vedeny a to prezkouseni je i tvym prezkousenim,jestli jsi schopnej ono spravny vedeni provadet,nebo zajistit tak jako je to na skolach!

        • proud napsal:

         Tos me kurva dostal:-))))))))))))))))))))))))))).Decko je nekdo komu jsi dal zivot a staras se o nej,zadnej tvuj kurva negr,otrockej majetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        • Petr C napsal:

         Jo Proude kdyz vy by jste vse mel nejvic chtel mit spolecne. Ja ne. Za vychovu a znalosti sveho decka jsem byl zodpovedny ja a moje rodina. A ze jsem to delal dobre svedci i to ze syn uz je presvedceny ze mi na vychovu napali svoje decka. A vy si muzete vyrvavat co chcete, klidne mejte spolecne i manzelky, ale lidem kteri si jdou svoji cestou se do zivota neplete. Co se tyce vrahu, nejvic jich vychazi z toho vaseho skolniho systemu. Navic uz smotavate jedno pres druhe. Pletete tu Hitlera, vrahy asi je cas koncit, nez vytasite nejake jine eso.

        • Petr C napsal:

         Nejak vam ujizdeji nervy, ze by to ta skolni dochazka?

        • proud napsal:

         Ani ne,jen to tak vypada vzdycky kdyz padnu na nezodpovedny jednani a mysleni tech kdo si ani neuvedomujou co muzou zpusobit a myslej si ze sezrali Salamounovo hovno na coz pak postupem casu doplati spousta cizich,nevinnejch lidi svym zivotem.Podekovat uz pak neni komu,odnesou to jen ti co se vlastne taky stali jako deti obetma onech "zodpovednejch chytraku"! Pletes se,nikdy jsem nepropagoval spolecny manzelky,nebo deti,ale propaguju spolecnou zodpovednost za vychovu deti vuci vsem.Napisu ti to tedy tak,abys rozumel:-))))))))))))))).Dite je tvoje,to materialisticky z nej,maso a krev,jinak je to duse ktera patri jen sama sobe,ale to co muze zpusobit tvym spatnym vedenim a tvejma chybama uz tvoje neni protoze se to tejka mnohem vic lidi! Vidim ze trpis velikastvym a ohanis se tim,ze "na to mas",jak vyplynulo z tvejch prispevku predtim.To pak vysvetluje i jiny tvy nazory se kterejma se nehodla ztotoznovat.Coz neni zadny zle,jenze prave jen potud,pokud to nikoho neohrozuje vubec a neomezuje bez jeho svoleni.

        • proud napsal:

         Porad ti unika ze to jsou tentokrat jenom tvoje nazory co jsou maximalne nezodpovedny vuci ostatnim.

        • proud napsal:

         Nejde o zadny "esa",bavime se o uceni a vychove kde je detem ve skolach vstepovany nejaky urcity obecny povedomi o tom co je spravne,co je na hrane a co uz je spatne podle jednoho modelu vsem,kde mi tvrdis,ze to delas lip a pritom se branis prezkouseni toho tvyho lip taktikou malyho smrada kriciciho moje,moje,a to jsi podnikatel jak tvrdis,kterej je naprosto samozrejme a spravne kontrolovanej co se tejka jeho cinnosti k tomu urcenejma inspektorama tak jako jsem bejval i ja,abych neco neprehlid a nezkazil,coz by odnesl nekdo jinej,nevinnej.A porad se snazis delat jakoze tomu nerozumis ackoliv vim ze moc dobre vis ktera bije;-).Apropo,jestlis svy decka vychoval dobre,je to prece jen super ne? Tim spis si ale umis predstavit jak dopadaj ve vychove a v uceni fatalni chyby,jsou jich plny veznice.A jestli je prezkusovana prace,proc ne i vychova??? A ze je o tom svedci pocet odebranejch deti fetkam a alkoholikum,kdyz odectu ovsem ruzny odebirani jako zneuzivani moci coz je trestnej cin sam o sobe,proto tvrdim primerene a duveruj,ale proveruj,cemuz se z nejakyho me neznamyho duvodu branis..............

        • Petr C napsal:

         Proude a budu vychovat taky vnuky a kromne nejblizsich mi do toho nebude nikdo kecat.

        • Petr C napsal:

         Proude, syn uz ma davno vzdelani ukonceno. Ted premysli ze pujde studovat kvantovou fyziku. Znam hodne decek domacky ucenych a vsechny ty decka predci vedomostma i chovanim ty ze skol. Ani jeden neni nasilnik, zlodej, nebo na drogach. Navic vladnim se to nelibi radi by na to sli jak vy, meli decka pod kontrolou a smerovali je do nastavenych koleji.Proto pozadavky na domaci studium jsou mnohem tezsi nez na normalni skole. Proude vy tu jenom stekate aniz by jste vedel o cem. Dnesni skolni system proste jen zapacha a decka jsou tam posilani spis pro opatrovnictvi misto pro vedomosti.

        • proud napsal:

         Evidentne si nerozumime,proste si chces delat co chces bez kontroly tech kterejch se to taky tejka,to mi staci,vic vedet nepotrebuju.Klafes nebezpecny blbiny,bud jen rad ze se ti nahodou povedlo vychovat decko dobre,kdyby ne,byl bys zodpovednej za jeho prusery,horsi ale je ze i za jeho osud! Neplet si mluveni do vychovy a vzdelani z dogmatama systemu,ty totiz nejsou v zajmu lidi,zato moje presvedceni je prave v jejich zajmu driv,nez ve svym,jestli ti to jeste nedoslo,je to tvuj problem a me je to fuk,paklize se to tejka jenom tebe,jenze netejka.Osobne si jen preju aby ta tvoje bozska samovychova byla v poradku,nerad bych si precetl ze tvuj kluk nekde neunesl nejakej vysmech kolektivu,nebo nejakou kritiku a nekomu,pripadne sobe,ublizil,protoze od tebe nedostal ony zakladni navyky a vedomosti chovani se mezi lidma a podobne............Kvakej si co chces,ale nikdo neni zvedavej na to aby jeho decko ohrozoval jakejsi domaci vypatlanek co vyrostl bez kontroly okoli,pisu kontroly,protoze to svym zpusobem kontrola je,zpravidla totiz az cizi lidi videj to co rodice nechteji,nektery nezadouci zmeny ukazujici na to ze muze bejt neco spatne,i k tomu je totiz dobra skola a jeji navstevovani!

        • niSas napsal:

         Navíc, proude, to tvý sebrat všechno všem, a nechat je hádat se o nezadatelných potřebách je stará mordechujština, nic nového.

        • proud napsal:

         Blejes picoviny,protoze nemluvim o sebrani vseho sem,ale naopak o rozdavani vseho vsem.Mas vubec pojem o tom co je to neomarxismus? Pochlub se! Vam nevoni nikomu tak prosty a jednoduchy pravidlo,jako je nesmis ohrozit a omezit jen s dovolenim omezovanyho,vy lidumilove! Pro vas je vsechno vuci druhejm v poradku,ale jen do ty chvile,nez se vas to zacne tejkat osobne,pak se z vas stavaj nepricetny kreteni co na druhy serou!

     • proud napsal:

      Urovne at si pjakin nastrka do riti!

   • proud napsal:

    O zadny eugenice nebyla rec,rec byla o tom ze kdo si zavda se zviretem,snizi si IQ,nejen ze si zmeni barvu kuze a lidsky rysy!!! Zajimavy je ze jak se na to poukaze,vesmes s dobrym umyslem o napravu,zacne se vrestet a vriskat o rasismu.................

 12. Maroš napsal:

  Malí zlodeji cz dab dokument
  https://www.youtube.com/watch?v=89R6nw_8K8Q

  • proud napsal:

   Ten je dobrej,ukazuje kdo je ve skutecnosti zodpovednej.Ti primitivove to urcite nejsou,nemaj na to jaksi mozkovy kapacity!!!

 13. proud napsal:

  "Již z roku 2017 máme informace, které si můžete najít na internetu, že Junák – český skaut, z.s. provádí multikulti výchovu u dětí."...................tady to mas,pico sasine,muzes se bat vlastni zodpovednosti a spoluviny jak chces a hazet je na jiny.Kdyby rodice brali deti houfne z celyho pojebanyho junaka a ze skol s pobouchanou ideologii,musel by se tim nekdo chte nechte zabejvat a zmenit to,ale drzej hubu,nic nedelaj????? No tak kurrrva dobre jim tak,kretenum!!! A ty ses stejna pica co se jich zastava v jejich obelhavani se navzajem a lhani si do vlastnich kapes,kokote.

 14. proud napsal:

  :-)))),ale o ty skole nemas pravdu,clanek by nemel mirit na konkretni skolu a ucitele a delat jim zle,ale na vsechny rodice aby se starali co jejich deti ucej a snazili se udelat poradek,vsude!!!,nejen v jedny skole.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!