Za koho to na Ukrajině štve Petříček proti Rusku?

Ministr zahraničí ČR Petříček je na Ukrajině a jeho prvním hostitelem byl jeho rezortní ukrajinský kolega Klimkin. A aby byl postoj a směřování obou těchto mužů pro světovou veřejnost dostatečně jasný a výmluvný, nejednali na Ukrajinském ministerstvu zahraničí, ale na MINISTRY OF FOREIGN AFFAIRS OF UKRAINE, jak prokázal velkými písmeny vyvedený text umístěný na pozadí místnosti, ve které oba ministři tiskovou konferenci uspořádali. Nu a ideově po anglosasku se oba ministři na zmíněné konferenci též vyjadřovali. Klimkin ocenil Petříčkem „naprosto jasný“ oficiální český postoj podporující sankce EU proti Rusku a odsouzení ruské agrese Krymu, k čemuž Petříček dodal, že ČR nebývale tvrdě odsuzuje hybridní válku, kterou Rusko proti Ukrajině na východě země vede. „Ukrajina musí bojovat současně na dvou frontách, proti ruské agresi a proti proruským povstalcům na východě, a druhou frontou je potřeba modernizovat Ukrajinu“, řekl Petříček.

Mluvil i o pomoci, kterou ČR Ukrajině poskytuje. Ukrajinu označil za klíčovou zemi východního partnerství (zřejmě proto, že představuje nejvýhodnější nástupnické území pro útok proti Rusku-pozn.LM), s kterou už sice nemá společné hranice, ale nicméně ji i tak vnímá jako svého souseda.

Nejmilovanějšího ze všech sousedů, které má, tlačí se mi do pera, a to proto, protože je ze všech nejrusofobnější, stejně jako je sociální demokrat Petříček zřejmě nejrusofobnější ze všech ministrů české vlády. A člověk, který žlučovitě zlostné výpady tohoto člověka proti Rusku čte už po několikáté, se nemůže zbavit otázky, do jaké míry vyjadřují jeho protiruské výpady názor celé české vlády. Premiér Babiš se zatím k této otázce nevyjádřil, zato s podporou všeho, co Petříček v Kyjevu učinil a řekl, si pospíšil vyjádřit svůj plný souhlas Hamáček, předseda to ČSSD. Bývalé to strany českých pracujících lidí.

Inu i tak se bijí hřebíky do rakví.

Vždyť, propánakrále, pane Petříčku a pane Hamáčku, i Němec Günther Verheugen viděl, že to, co dnes Ukrajině z Kyjeva vládne, je čistokrevná vláda fašistů z masa a kostí. A vy Češi to nevidíte?

 
21 Komentářů k Za koho to na Ukrajině štve Petříček proti Rusku?

 1. Vaska napsal:

  za koho to kope - no přece za ty nácky a trockisty z vedení eurosojuzu

  • Járyn napsal:

   Tenhle ten náš Petříček
   je USA poslíček.
   Pěstičkou zahhrozí on Putinovi
   pak hluboce ukloní se Banderovi.
   Že kašpárkem trapným nedojde mu?

   • proud napsal:

    Kdyby to delal za sebe,jeho debilita, kterou by ukazoval vsem okolo,jenze tahle svine bohuzel jedna nasim jmenem............

 2. martin bareš napsal:

  Konečně od pana Mana smysluplný komentář. Že se mezitím koná bouře ve sklenici vody ohledně internetové "svobody" pod tažením Václava Klause mladšího... další majstrštik propagandy a zástupu politických stran, které za ním, jako za tím prvním volem, táhnou. O tom se mluví. O Petříčkovi se mlčí.

  Ke komentáři bych ještě dodal: Jasný důkaz podpory nacismu, sionismu, mezinárodního terorismu nejen na Ukrajině, ale kdekoliv ve světě od vlády naší republiky. A současně připosranosti, bezpáteřnosti, bezkoncepčnosti, prostě nedůstojného srabství. A nejde jen o vybrané osoby, tady pana Petříčka, který v Kyjevě snaživě blekotá.
  A co horšího: Ještě horší nebo stejná je ta druhá polovina politiků v čele s ODS a jejich Klausem mladším, který si hraje na umírněného rebela podle notiček svého odporného tatíčka, vida se již prezidentem po Miloušovi, co se rozpadá. A pak ti zbylí politici.

  Petříček za osmnáct, druzí bez dvou za dvacet, řekl bych.

 3. Jindřich napsal:

  pane Petříček, víte co, seberte se a běžte říct pozůstalým, těch vypálených vesnic na Slovensku a v Polsku, vyvražděným rodinám, že vlastně banderovci a UPA to nemysleli vážně, že vraždili protože prohráli válku. Ráno se podívejte do zrcadla jestli to myslíte vážně??? Koukám, že asi chcete jít do III. světové ..........

 4. petr366 napsal:

  Proude na toho hajzla budeme stát ve frontě. Zaorálek nebyl absolutní dno socanské zahraniční politiky. Tenhle Pocheho poskok je kunda už od pohledu. By mně zajímalo jestli ho za ten funus soc. dem. někdo platí, nebo to dělá z osobní iniciativy.

 5. proud napsal:

  Umi tu nekdo Ukrajinsky? Dokud tam ten hajzl je,chtelo by to napsat jejich rozvedce dopis ze je to dvojitej Putinuv spion,at toho zmrda zajebou!!!!

 6. Eschatolog napsal:

  no tak soudruzi, nebyli jste u voleb a ONI zvolili petřicky, co jste jako cekali ? ty vase fnuky jsou jen placem idiotu

  • proud napsal:

   Kdyby volby mohly cokoliv zmenit,uz by byly zakazany! Misto nich zakazujou verejny referenda,protoze tam jsou s podvadenim v riti,na rozdil od tvejch voleb,demente.

 7. Eschatolog napsal:

  a to cudne nezminuji ze maji podporu komunistu :-):-):-)
  to ty vase ruda srdicka asi zabije

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!