Metastázy „plazivého“ Majdanu na Slovensku. Časť III.

pracovny-snem-strany-smer-fico-clanokWSMER. Kým Fico mlčí…
„A chytráčili oni, a chytráčil Boh. A Boh je najväčší z chytrákov…“

V poslednej dobe len slepý nevidí, že v SMER-e to vrie. Prvopočiatočným impulzom k urýchleniu vnútrostraníckych „vyjednávačiek“ sa stala Ficova abdikácia z premiérskeho postu v prvej polovici marca. Pre mnohých významných a vplyvných (avšak v svojej podstate psychotrockistov s otrockou psychikou – pozn.) členov strany sa však táto jeho abdikácia rovnala výraznému a okamžitému poklesu jeho autority a moci. Po udalostiach posledného mesiaca som sa definitívne presvedčil, že títo škodcovia uprostred SMER-u (márne Pellegrini zahovára, že v strane je všetko ok – pozn.) sa nezastavia pred ničím, a svojou tupou a neadekvátnou politikou vystavujú Slovensko obrovskému nebezpečenstvu. Neadekvátnou preto, lebo títo SMER-áci pília konár, na ktorom sedia, a nechápu, že globálna moc a eurobyrokracia ich potrebuje len dovtedy, dokedy existuje Slovensko, ktoré oni ničia.  Zatiaľ čo Fico robí všetko pre to, aby ho zachránil.

Podstatu vnútrostraníckeho vývoja v SMER-e, ktorý sme vo veľmi všeobecných črtách zhrnuli tu – „Kroniky slovenského Majdanu: kliatba „patriotov“, č. II.“, treba vnímať – nezávisle od klanovo-elitárnej prináležitosti toho-ktorého smeráckeho psychotrockistu – predovšetkým v kontexte širšieho zápasu o slovenskú suverenitu, tzv. Majdanu, odštartovaného „kauzou Kuciak“. Ficovou abdikáciou sa skončila jeho horúca fáza (koniec februára – polovica marca), ktorá bola prevažne v réžii otvorených podpindosníkov a neokonov. Jazýčkom na váhach bol Bugár. Fico odišiel, ale stiahol so sebou aj tých dvoch fašistov Šebeja a Žitňanskú. S Ficovým odchodom významne poklesla miera našej suverenity navonok a neokoni oslávili toto malé víťazstvo tým, že si podosádzali potrebných ľudí na vysoké miesta, zatiaľ čo naše „slovenské“ rádiá vyhlásili, že nemienia viac dodržovať zákonom stanovenú normu pre podiel slovenskej hudobnej tvorby vo vysielaní (Express a i.). Rôzne zradné živly v SMERE na to zareagovali tak, že dali do popredia ľudí typu Raši. T.j. namiesto napomáhania efektívnemu fungovaniu tandemu Fico-Pellegrini a realizácie potenciálu vnútornej ideovej a kádrovej obmeny – čo sme vytýčili my aj Fico ako nevyhnutnú podmienku prežitia strany a Slovenska – sa v riadení straníckych procesov dostali do popredia rôzni nominanti klanovo-oligarchickej periférie typu Glváč, a začali stranu významne nahlodávať. Tento sprvoti „Brownow pohyb“ smeráckeho krídla, ktoré pre ilustratívnosť nazveme „bahnom“, sa mimoriadne zintenzívnil za uplynulé dva mesiace, pričom vyústil až do nedobrovoľnej „kandidatúry“ Fica na Ústavný súd.

Najdôležitejším spúšťačom, referenčným bodomv nasledovnom chronologickom výpočte faulov a podrazov posledného mesiaca je, bezpochyby, Ficov prejav na sneme SMER-u v Trenčíne. Vynikajúci, ako každý podobného druhu za uplynulé roky. Fico využil svoje uvoľnenie od premiérskych povinností na detailné preskúmanie straníckych štruktúr, a v svojej reči povedal všetko, čo treba, a dokonca aj viac. Prakticky ozvučil celé spektrum otázok, ktoré boli načrtnuté v „Kroniky Majdanu: kliatba patriotov. Č. II“.

Fico

 

Ficov prejav na sneme SMER-u

Jasne povedal, že udalosti po vražde Kuciaka a Kušnírovej boli pokusom o štátny prevrat, realizovaný za účasti tretieho sektoru a NGO, platených zo zahraničia. Konštatoval, že celá „talianska stopa“ je falošná. A taktiež poukázal na účasť Generálnej Prokuratúry v štátnom prevrate, pre ktorý smrť Kuciaka poslúžila rozbuškou, a to slovami o rozčarovaní a počudovaní, ktoré v ňom vyvolal oficiálny postup GP v kontexte prokurátora Špirku. Veruže som nebol ani veľmi prekvapený, keď sa prevalilo, že Čižnárov podriadený Vanek poznal Zsuzsovú.  Fico nám teda odkazuje, že Majdan ešte zďaleka nie je zažehnaný, len prešiel do „latentného“ módu po skončení „horúcej“ fázy s významným poklesom našej suverenity. Presne to znamenajú jeho slová – „…Ide tu teda o mocenský stret, v ktorom jedna strana zneužila pravidlá, aby uchopila moc v štáte, a média pri tom zohrali kľúčovú úlohu“.

V predchádzajúcich prejavoch podobného druhu Fico konštatoval, že napriek všetkým pre a proti by sme si mohli ako spoločnosť viac vážiť skutočnosť, že žijeme v MIERI, že funguje dôležitá socio-ekonomická infraštruktúra, že ekonomike sa darí. Tentokrát symbolicky povedal, že hoci môžeme byť vlastne – s uvážením reálneho stavu a postavenia Slovenska a predovšetkým jeho riadiacich štruktúr – vcelku spokojní s tým, ako sa krajine darí, v krajine a v myšlienkach panuje veľmi nebezpečná atmosféra. Že táto atmosféra je vytvorená z veľkej časti médiami a vinou ich totálnej informačnej vojny proti SMER-u a Ficovi, ako aj všetkým alternatívnym neliberálnym hnutiam vo veobecnosti. Naznačil, že práve tento INFORMAČNÝ aspekt politiky a riadenia bude rozhodujúci v najbližších parlamentných voľbách, že pôjde, takpovediac, o záchranu demokracie, keďže jediným programom ich oponentov, vrátane „patriotov“ – je kriminalizácia SMER-u („po-oglašeniu“) a fašizácia spoločnosti („po-umolčaniu“). Upozornil, že na tomto stave má čiastočne vinu aj SMER. Na „prílišnú mäkkosť“ voči novinárom zo strany vysokopostavených SMER-ákov upozorňoval prakticky na všetkých nedávnych snemoch strany. Spôsob, akým sa rozlúčil s Maďaričom, je nadovšetko ilustratívny. Rím zradcom neplatí. Navyše, Fico konkrétne spomenul, že „chceme byť viacej draví“, čo je priama referencia na našu štúdiu, kde som použil to isté vyjadrenie.  To len do kartotéky vyjadrení Fica, ktoré priamo apelujú na terminológiu KSB a našich prác. Niektorí kolegovia totiž boli viackrát nadšení, keď započuli Harabina používať slovíčko z KSB, obzvlášť – podpindosníci. Skutočne škaredé, hanlivé slovo. Takpovediac, zlá voľba. Čistá frajerina a multi-tasking Harabina. Namiesto neho Fico vyberá a v svojej rétorike uplatňuje viaceré smerodajné pojmy z KSB vždy majstrovsky cielene, adresne, v kombinácii a vzájomnej nadväznosti s tradíciami slovenskej histórie a kultúry. Napríklad, jeho citácia Novomeského o „MIERE“ ako o nevyhnutnom základe slovenského národného života (oslavy SNP), alebo avizovanie dôležitosti ašpirácie po „rovnocennom postavení v dialógu o otázkach viery“ v kontexte cyrilometodských sviatkov. Všade vyššie priority riadenia a konkrétne zmysluplné posolstvo. V tandeme s KSB.

Fico teda otvorene avizoval nutnosť aktívneho informačného boja, napríklad v rovine obnovenia práva na odpoveď pre verejných činiteľov. Už len faktom samotnej absencie takejto nanajvýš potrebnej právnej normy dodatočne upozornil na KOMPLEXNOSŤ a ZLOŽITOSŤ informačno-riadiacej práce, ktorej musí čeliť. Však a čo chcete, užívame si všetky práva „člena aliancie demokratických národov“ – odchovávajú nás na treťotriednych potravinách pre vojnu proti Rusku alebo vzájomné jatky (to je v princípe jedno, hlavne aby boli jatky), a masa nevládnych a neziskových treťosektorových inštitúcií s miliónovými ziskami a objektívne-propagandistický mainstream dohliada nad tým, aby sme držali hubu a krok. Smutná realita, ale tak to je.

Je však veľmi pochabé od „patriotov“ a liberálov, keď vinu za tento stav hádžu na Fica, operujúc v rámci pseudomatrice: Smer – mafia – oligarchovia – korupcia – vykrádanie.  Smutná a mnohými „patriotmi“ prehliadaná slovenská skutočnosť je totiž tá, že Fico väčšinu obdobia svojich doterajších mandátov fungoval viac ako „krízový manažér“, než plnoprávny líder suverénnej krajiny. O väčšinu suverenity nás totiž pripravili vlády prechádzajúcich Dzurindovcov. Tých „kovbojov“, ktorých ideoví potomkovia dnes pôsobia v politike a ktorých vtedajší oligarchickí patróni dodnes masívne ovplyvňujú dianie vecí na Slovensku. To si neuvedomujú všetci, ktorí vidiac mnohé nedostatky systému, zvaľujú to na Fica, veď pretože on už je desať rokov premiér, uhm. Vôbec nechápu, že vďaka a predovšetkým SMER-u a osobne Ficovi, Gašparovi a Kaliňákovi sa podarilo vôbec stabilizovať a obnoviť normálnu vertikálu štátnosti – predovšetkým v rámci Ministerstva vnútra a PZ SR. O tom, ako bratislavský biznis a podsvetie v polovici nulových rokov, ešte pred prvou koaličnou Ficovou vládou s „patriotmi“ HZDS a SNS, musel prosiť ruskú mafiu o pacifikáciu Albáncov, ktorých hegemónia ako následok prepojenia na vládne kruhy dzurindovcov doslova terorizovala obyvateľov, už nikto nehovorí ani na to nespomína. Nik z nich nehovorí, že Fico nemohol ovplyvniť okolností a pravidlá, za ktorých musel bojovať za slovenskú štátnosť. Nekontroloval ani nemohol významnejšie ovplyvňovať – médiá, justíciu, euroatlantické smerovanie krajiny, kádre vo vysokom školstve a vo VÚC. Koaličných ministrov, podozrivých z korupcie, síce vyhadzoval, ale sami vidíte, ako dlhá trvá, kým ich odsúdia, aj to na povel „zhora“. To práve Ficove vlády – nech aj nedokonalé – urobili menšiu resuscitáciu systému a umožnili vyviesť ho, po dzurindovskej a predchádzajúcich rabovačkách, na viac-menej udržateľnú trajektúriu socio-ekonomického rozvoja, pričom terajšia úroveň je podľa všetkých štatistík bezprecedentná. Fico reálne dosiahol, že máme jedinečnú šancu ako občianska spoločnosť bojovať o našu budúcnosť,o konkrétnu podobu, ako bude vyzerať naša krajina a naša štátnosť. To vypovedá o kvalite Ficovho riadenia. V predvečer jeho prvej vlády bola Polícia v rozklade, teraz – vďaka Gašparovi a napriek všetkým chybám – dokáže k obrovskému prekvapeniu všetkých vypátrať páchateľov vraždy Kuciaka.  To vypovedá o kvalite riadenia Kaliňáka a Gašpara. Treba urobiť obdobný prielom aj v informačnej oblasti – s využitím všetkých dostupných a hlavne legálnych prostriedkov. Fico nepovedal konkrétne, ako na to, či má SMER vytvárať obdobné informačné platformy ako „patrioti“, ale poukázal na hlavnú zásadu informačného boja – „Bi sa tam, kde stojíš“. To znamená, že informačný boj je záležitosťou nielen každého aktívne činného členu SMER-u, ale aj všetkých „občanov, vyhľadávajúcich demokratickú ľavicovú alternatívu neoliberálnemu systému“. . To práve na to narážal slovami o tom, že je na „…každom z nás, či tomuto tlaku podľahneme, alebo sa vzchopíme (čítaj – ideologicky obrodíme)“. Kto zakazuje ostatným informačne pôsobiť tak, ako Blaha? V prípade, kedy je SMER nahlodávaný štruktúrnou kádrovou eróziou, treba pôsobiť sieťovo, sieťovo-informačnými technológiami tak, aby sa títo „progresivisti“ zo SMER-u informačne znemožnili, a aby sa nimi plánované deštruktívne „revolučné“ kádrové procesy premenili na konštruktívno-evolučné. Ďalšia nápoveda od Fica jeho spolustraníkom, ako postupovať pri riešení problému informačného prielomu, bola obsiahnutá v jeho slovách – „Treba vysvetľovať podstatu proces procesov… Opozícia neponúka koncepčnú víziu rozvoja“. A to znamená, že práve SMER s takouto koncepciou musí prísť. Treba otvoriť všetky informačné toky a uvoľniť kádrové výťahy, ak sa má dosiahnuť cieľ, nevyhnutný pre udržanie zdrojovej stability Slovenska, totiž vyhrať parlamentné voľby.  Fico svoje slová nikdy nehádže do vetra. Tento cieľ bol, je a zostáva ultima ratio, a práve z toho treba vychádzať aj pri hodnotení terajšieho víru udalostí okolo jeho kandidatúry na ÚS.

„Ak niečo nefunguje, treba vymeniť politkov, nie národ“. „Na veľké politické zmeny sú určené demokratické parlamentné voľby.“

Okrem nutnosti zásadného obratu a mobilizácie v informačnej vojne poukázal, veľmi krátko, sťaby britvou orezal, na nevyhnutnosť kádrových a personálnych zmien v straníckych štruktúrach, regionálnu úroveň nevynímajúc. A to všetko preto, aby SMER mohol vyhrať budúce parlamentné voľby (program-minimum) a zostaviť novú vládu (program-maximum), resp. využiť „reálnu príležitosť nadlho zakotviť sociálnu demokraciu v slovenskej politike“.

A čo je ešte dôležité, Fico vyslovil želanie, aby SMER postavil (výsledkom vnútrostraníckej dohody) takého kandidáta na funkciu Prezidenta SR, ktorý by požíval náležitú autoritu a bol by prijímaný vo všetkých svetových metropolách. A bol by lepší ako Kiska…

Také teda bolo Ficove posolstvo smerom k spolustraníkom, že je na čase pre každého, aby sa rozhodol, kam on osobne a s ním aj SMER smeruje? Bolo to fenomenálny čo do novátorstva, revolučnosti a energetiky prejav, ktorý však spustil procesy, plne protikladné jeho pôvodným ohlasovaným zámerom, a skončilo to až pri jeho zrejme vynútenej kandidatúre na ÚS SR. Až mi niekedy príde, že určitá „revolučnosť“ tohto programového prejavu bola vo Ficovom prevedení analógom „rozviedky bojom“, a Fico tým, že obetoval svoje postavenie v strane, súc „dotlačený“ sprisahaneckými spolustraníkmi k odchode na ÚS, vlastne zároveň dosiahol „vysvietenie“ všetkých zradcov a ohlásenie idey, ktorej čas prišiel. A preto, nech by ho trebárs psychotrockisti v strane aj odstavili, ale Fico tentokrát vypustil džina z fľaše. A už len za to mu patrí chvála a vďaka.

Nateraz stačí konštatovať, že terajšia situácia je pre neho osobne zrejme v mnohom „win-win situation“, a sám Fico sa definitívne rozhodne o svojom osude až po skončení prezidentských volieb. Práve tie budú ukážkou nálady a silových pomerov v informačnom poli, a v závislosti na tom prijme rozhodnutie o svojom osude. Práve informačné pole je kruciálnym bojiskom o našu budúcnosť. Pri takomto spätnom vyhodnotení podstaty jeho prejavu a obzvlášť šialenej špirály udalostí, ktoré jej nasledovali, sa nedá nepovšimnúť si, že tá „špirála“ bola preto taká šialená, lebo Ficov prejav bol pre mnohých sprisahaneckých členov SMER-u nečakanou a omráčujúcou studenou sprchou. Na doteraz dostupnom videozázname z predmetného snemu strany je po celú dobu v zábere s Ficom aj Rašiho tvár, a žiadne takéto „drobnosti“ sa v médiách nedejú len tak. A to znamená, ža dotyčný kameraman dostal konkrétne zadanie, aby spolu s Ficom točil aj Rašiho.

Odvážime sa vysloviť domnienku, že cestu k tomuto revolučnému prejavu vydlaždil pracovný „výlet“ Fica a Blahu na Kubu, kde zrejme dostali od globálnej moci carte-blanche na informačnú obrodu a artikulovanie novej ideologickej terminológie, ako aj sebarealizáciu na úrovni II. a III. priorít riadenia. Ako vynikajúco funguje takéto tandémové riadenia, vidno na konštelácii Blaha (ideológia) – Fico (kádre) – Kaliňák (štruktúry).

GP si uvedomuje, že Fico je tvrdý oriešok, dokonale demonštroval svoje štátnické schopnosti – a Slovensko SVOJU ZRELOSŤ! – keď sme ukázali, ako dokážeme ukočírovať Majdan. Fico je schopný káder a GP pri obmedzenosti svojich vlastných možností a s uvážením dôležitosti Slovenska preň si nemôže dovoliť totálne ho odpísať, lebo jeho protivníci pri ich neadekvátnosti sú schopní bezpečne tu privodiť sociálno-politickú katastrofu. Preto slovenský Majdan po „horúcej fáze“ prešiel do „latentného“ módu. Z toho istého dôvodu nechal GP Ficovi voľnú ruku na ohlásenie novej INFORMAčNEJ A KÁDROVEJ politiky. Lebo pri tej predošlej je nemožné udržateľné riadenie Ficom procesov v SMER-e a jeho úspech v očiach voličov. GP ho nebude brzdiť, ale ani podporovať. Každý, kto pochybujete, si položte otázku, ako je možné, že doteraz nevypli Blahov facebook. Táto carte-blanche sa teda vzťahuje na ideológiu a terminológiu, pričom Blahov fenomén ukazuje, že práve to je cestou k úspechu sociálnej demokracie, k jej „dlhdobému ukotveniu v slovenskej politike“. Zároveň sa zo skutočnosti, že tento ideologický boj zatiaľ kočíruje Blaha, dá dedukovať, že Fico stále počíta s možnosťou svojho zotrvania na čele strany, volebným líderstvom a potenciálnou budúcou angažovanosťou v mocenských štruktúrach. Už nám beztak viackrát dal neomylne na vedomie, že študuje KSB a reaguje na nás, ale jednoducho ak chce byť na čele nejakej budúcej vlády v takom zlomovom období, nemôže si dovoliť ísť do slovných prestreliek s liberoidmi, chápete. Ohlasovanie informačno-riadiacich posolstiev „po-umolčaniu“, t.j. na úrovni „druhej významovej rady“, mu beztak dobre ide, parádny príklad je Glváč, odnášajúci Ficovu prihlášku na ÚS. Fico, mlčiaci v ústraní, je pre týchto paranoidných a nenávidiacich ho na biologickej úrovni liberoidov ešte hrôzostrašnejší, než rozprávajúci Blaha. A čím dlhšie mlčí, tým viac sú z neho na prášky, pričom nielen oni, ale aj Ficovi stranícki Brutovia… A tak je to správne. Pretože na to, aby sa vyhrali voľby a zachránilo Slovensko, treba udržať SMER, vyhrať vnútrostranícky zápas a nepripustiť štiepenie strany. Fico ešte zďaleka nie je mimo hru, hoci ste ho už na pohľad vyšachovali… Osud a HNR však ukázali, tak ako pod Moskvou a pri Stalingrade, že potrebuje, aby Fico zostal na čele strany, aby žila idea slovenskej suverenity. Mám na mysli, pochopiteľne, „La Comédie Humaine“ poslancov NR SR vo veci schválenia kandidátov na ÚS ako aj Kiskove vyhlásenie, že za nič na svete nevymenuje Fica za ústavného sudcu, sú tomu dokonalým príkladom. Fico hral va-bank, položil hlavu katovi pod sekeru. Ale nenávisť voči nemu zo strany liberoidov je taká veľká, že im zatemňuje rozum. Mohli sa ho zbaviť raz a navždy. Teraz mu prakticky ponechali voľnú ruku v rozhodovaní o tom, či zostane na čele SMERU alebo pôjde na ÚS. V tejto ich liberálno-fašistickej neadekvátnosti sa tentokrát zhmotnil vyšší zámer, poslúžilo to na dobro veci. Ukázalo sa, že Boh potrebuje Slovensko.

 

Chronológia

Ako však zareagovali na Ficov revolučný prejav „šedé eminencie“ SMERU, ktorí, kým bol Fico pri moci, držali hubu a krok, teda aspoň navonok, ale po jeho demisii sa zoširoka predbiehajú v hľadaní nového pána a v úslužnosti euroatlantickým štruktúram? Už krátko po sneme strany, 12. decembra 2018 sa na spoločnej tlačovke zišli Žiga, Raši a Šefčovič, ktorý vtedy ešte ani nebol prezidentským kandidátom, a spoločne „slávnostne a smutne“ ohlásili vôľu globálnej moci a absolútne bezproblémovo, with a condescendant smile, sa jej podriadili. Ide o uhoľné bane v Novákoch. Tie, ktoré sa prednedávnom stali terčom vyčíňania neokonského Greenpeace. Na celom šírom svete im, hajzlíkom, vadia práve hornonitrianske bane. Nielen, že ohrozili prevádzku, ešte aj spôsobili mimoriadne nebezpečnú situáciu. Fico sa už vtedy pri hodnotení incidentu pýtal, či niekto z novinárov, tendenčne osvetľujúcich danú „kauzu“ v prospech Greenpeace, sa vôbec zaujímal o to, akým spôsobom vynahradíme tamojším tisíckam baníkov ich prácu a živobytie, ako ich resocializujeme po prípadnom zatvorení baní? S týmto Ficovým postojom však boli slová a reči Žigu, Rašiho a Šefčoviča v najostrejšom možnom kontraste. Tá tlačovka totiž vonkoncom nebola len o tých baniach, ale symbolicky to spečatilo kapituláciu „sprisahaneckého“ krídla v SMERE pred nadnárodným riadením prevažne neokonského zamerania (eurobyrokracia a Šefčovič ako komisár pre energetiku), ich jednotnosť v podrazáckom boji proti Ficovi. Tak farboslepo a neomalene, ako títo traja ohlásili koniec našich baní, asi vyzerali aj litovskí úradníci, keď na príkaz z EÚ svojho času uzatvárali jedinú atómovú elektráreň v krajine. Chápete, darček z obdobia „hroznej sovietskej okupácie“.

Ďalším významným medzníkom je ohlásenie Ficovej, zrejme pôvodne nedobrovoľnej, kandidatúry na Ústavný Súd SR 7. januára. Stalo sa tak po tom, ako bolo v Košiciach 5. januára nájdené pohodené výbušné zariadenie, v súvislosti s čím sa neskôr rozbehla policajná akcia a bolo evakuovaných 70 ľudí. Je odôvodnené predpokladať, že v rozmedzí od tlačovky Šefčoviča, Žigu a Rašiho 12. decembra a do 7. januára prebiehali intenzívne vnútrostranícke rokovania, kádrové vyjednávania a zákulisné handrkovačky. Táto košická bomba zrejme bola „game changer“. Fico pochopil, že to je výstraha z najvyššej úrovne, a rozhodol sa ustúpiť (náš rozbor udalostí okolo košickej bomby pozri tu: http://www.vodaksb.eu/diskuse/politika/comment-page-57/). Zrejmé skĺbenie boja o prezidentského kandidáta s reformovaním strany súčasne bolo priveľké sústo.  Fico je – podobne aj Kaliňák, podobne aj Gašpar – obeťou jedného smerodajného prúdu – erózie riadiacich štrúktúr SMER-u „psychotrockistami“ po Ficovej abdikácii a prechodu slovenského Majdanu do „spiaceho“ módu. Skutočnosť, že bol Fico k tomuto kroku „dotlačený“, ilustruje fakt, že jeho písomnú prihlášku zaňho na ÚS odniesol Glváč. Najsamozajstnejší  stranícky komplot proti nemu, ako koplot ruských podpindosných elít proti Putinovi vo veci dôchodkovej reformy. Dokonca aj slovenská analógia ruskej dôchodkovej reformy sa prejavila v plnej kráse, a totiž – zvýšenie platov poslancov NR SR o 1500 EUR. Nepočul som zo Smerákov nikoho okrem Blahu proti tomu protestovať, že je to teraz nemiestne, pri tom spoločenskom naladení. To nevymyslíš, to je NR SR, usilovne pracujúca na vyvolaní SVK Majdanu. Ficovi protivníci v SMERE sa postavili na zadné. Straníci sa vyľakali, čo už, dalo sa to čakať. Ale vždy treba ašpirovať po veľkých cieľoch,na maličkostiach si iba čo päsť rozbiješ. A Fico, keď predstúpil pred spolustraníkov na trenčianskom sneme, si možno už vtedy uvedomoval, že informácie, ktoré sa chystal ozvučiť, spôsobia menšiu revolúciu v strane a pravdepodobne aj tlak na jeho osobnú výmenu. Ale Fico je čestný a statočný človek, ktorý chápe, že inej cesty niet a okrem neho to nik neurobí. Táto myšlienka je matkou všetkých veľkých vecí. Preto môžeme Ficovu „kandidatúru“ na ÚS (pravdepodobne – taktický ústup pred generálnou protiofenzívou; pozn.) s ohľadom na vtedajšiu situáciu vyhodnotiť ako ustúpenie „sprisahaneckému“ krídlu SMER-u v otázke prezidentských volieb a kádrov výmenou za to, že Blaha bude výrazne meniť ideologický a terminologický kurz. Dlhý overstag v praxi s vyhliadkou na neodvrátiteľné informačné znemožnenie sa a samoodpis smeráckej piatej kolóny. Ustúp dnes, bojuj zajtra. Ideológiu teda ešte boli ochotní ako tak zbaštiť, šak čo – oni sú navyknutí tliachať o sociálnom charaktere politiky, majúc pritom davo-elitárne zmýšľanie (nechápu, margináli, že budú a sú z tohto poľa už teraz vymanévrovaní a čoskoro zatlačení do kúta „vlasteneckou frakciou“ – pozn.). Ale kádrová výmena a prezidentský kandidát, ktorý by prejavil múdrosť tým, že by v otázke zahraničnej politiky využil chiracovskú „jedinečnú možnosť mlčať“, to už bolo pre nich priveľa. „Úkol přece zněl jasně – Harabin musí projít za každou cenu!“ No ale tieto hrátky Vás, súdruhovia, vyjdú draho. To nie je práca s buzolou, páni, ale obchodovanie so slovenskou suverenitou.

GP dal teda tandemu Fico-Blaha možnosť artikulovať nové informačno-riadiace posolstvá, ale nepoistil ich pred následkami. A dokonca aj zradil prostredníctvom „Riškovho tímu“, keďže bomba bola práve v KE a spája sa s tými, kto „kryšuet“ Rašiho. A jedná sa zrejme o „kontinentálov“. V tomto kontexte je relevantný záchytný bod, že sa to udialo v Sobotu (5.1.) a že evakuovaných bolo 70 ľudí. V svetle toho, čo sme písali o „Sedembolestnej“ alias egyptskej Bast alias biblickom Sabta, je deň nájdenia bomby relevantný rovnako, ako číslo evakuovaných rodín. Ide o „podpis“ romano-germánskej frakcie GP, ktorá zrejme viedla Rašiho a z veľkej miery ovláda Košice. Veď kto podhodí bombu, môže ju aj nechať vybuchnúť. V predchádzajúcej časti sme taktiež písali, že pojmy Alžbeta, Sobota, Svätá, Sabta a Bast sú jednokorenné, a odvodené od kultu Bohyne-Matky, ktorú poznáme aj ako Pannu Máriu Sedembolestnú. V tejto súvislosti je pozoruhodné, že koreň BST alebo SBT sa prevtelil do latinského a francúzskeho pojmu pre „sedem“ – septima/sept. Sbt je vlastne Spt (prechod p-d). Navyše, podľa „NCH“ výskumu „Ako boli vytvorené arabské číslice pre pozičné zapisovanie čísel zo slovansko-gréckych cifier-písmen“  (pozri tu -https://history.wikireading.ru/55190) sa až do ustálenia a rozšírenia súčasných arabských číslic v priebehu a na konci XVII. St.n.l. číslice šestka a sedmička navzájom zamieňali.

T.j. globalisti-euroázijci, ktorí radi využívajú Košice na delegovanie svojich informačno-riadiach posolstiev „chápajúcim“, už druhýkrát podrazili Fica. Pretože potrebujú, aby vyhral Harabin. Fico to pochopil a len vtedy ustúpil vnútrostraníckemu tlaku na jeho odchod na ÚS. Pôvodne možnosť Ficovho odchodu na ÚS artikuloval práve Žiga, a odvažujeme sa – v svetle horeuvedeného – tvrdiť, že Fico v pozícii Ústavného sudcu bol pôvodným plánom GP. Chápete, pristrihnúť mu krídla do nemožnosti a prenechať Slovensko na zjedenie „patriotom“. Tento cieľ však kvôli známemu hlasovaniu Ústavnoprávneho výboru dosiahnutý nebol a je namieste predpokladať, že vymenovanie nového ÚS sa bude maximálne preťahovať. Práve to však poskytuje Ficovi „manévrovací priestor“ pre protiofenzívu.

8. januára – Fico súhlasí s kandidatúrou Šefčoviča na prezidentskú funkciu. Nepochybujem, že štýl, ktorým spolustraníci a sprisahanci, vrátane Šefčoviča, „prinútili“ Fica súhlasiť s ich podmienkami, sa neveľmi líšil od toho, ako ho dotlačili ku „kandidatúre“ na ÚS. Stávka na Šefčoviča ako jednotného straníckeho kandidáta totiž nielenže nezodpovedala, pravdepodobne, pôvodným predstavám „vlasteneckého“ krídla v SMER-e, ale bola ukážkou a hmatateľným dôkazom vnútrostraníckeho komplotu. Že ide do tuhého, sa dalo zistiť podľa toho, že ešte pred 8. januárom Šefčovič vyhlásil, že je za „bezpodmienečnú euroatlantickú solidaritu“. V terajšej situácii, s ohľadom na informačné pole a Harabinov potenciál sa to nedá kvalifikovať inak, než vlastnú diskvalifikáciu v súboji s Harabinom a „patriotmi“ na dlhé trate. „Ne ta epocha, ne tot otrezok vremeni“ – ako sa píše v „Zlatom Teľati“. Strelil si s tou svojou euroatlantickou servilnosťou do vlastnej nohy. A to na pozadí Ficových vyhlásení, že je treba sa pripraviť na veľmi pravdepodobnú zmenu zahraničnopolitickej orientácie (SR), čo dával do súvislosti s nadchádzajúcimi voľbami do Europarlamentu a s obnovenou zostavou budúcej Eurokomisie.  Ultimátum smeráckej periférie GP, ktorý má predsa záujem na Harabinovom zvolení.

10. januára sa prevalili Fekišovce. Udalosť matričná a ilustratívna v kontexte vnútrostraníckeho boja v SMER-e. Obec patrí do košického kraja, znovu pozdrav od globalistických kurátorov „Riškovho tímu“. Obec s 303 obyvateľmi, uhm. Rozpočet 70 tis. EUR, aká náhoda. Podobne ako v stovkách iných prípadov, aj tu platí – „Čo sa pre niekoho javí ako chyba/zlyhanie, môže pre iného byť želateľným výsledkom/cieľom“. Cieľ pre „zadávateľa úlohy“ – garantovane, za každú cenu naštvať ľudí, burcovať revolučnú a protivládnu atmosféru.Všetko, čo treba o tom prípade vedieť, sa dá zhrnúť v štyroch bodoch:

 1. Tá nahrávka bola oficiálna, a je vysoko pravdepodobné, že bola uverejnená s vedomím starostky. Cieľ – vytočiť ľudí a maximálne znemožniť SMER.
 2. Celá vec s tým neskolaudovaným domom smútku je zjavne kriminálna schéma. Ale je to nič na  pozadí kšeftov tých SMER-ákov alebo predstaviteľov „klanovo-oligarchickej periférie“ „globalistov“, z iniciatívy ktorých neadekvátna starostka konala.
 3. Bol to zákonitý následok vyhlásenia Ficovej kandidatúry na ÚS. Jeho stranícki protivníci to, rovnako ako aj abdikáciu, chápu ako významný pokles Ficovej moci a carte-blanche pre vlastný mocenský oportunizmus. A toto je demonštrácia toho, ako hodlajú zničiť Ficov politický projekt. Diskreditáciou. Celé to zapadá do obecnej schémy nastolenia a demonštrácie „nových poriadkov“. V tom zmysle, aby čo najviac ľudí nepríčetne kričalo, že SMER = mafia, korupcia, oligarchovia, príď Spasiteľ, príď. Gorila  je všetkým ukradnutá. Pamäť davu koľko trvá všetci vieme.
 4. Tá starostka je vlastne veľmi hrdá na to, ako splnila svoju úlohu, ako to parádne vypálilo. Pokračuje vo svojich výstrelkoch veselo ďalej. Čo už len stojí tá jej veta o nových poslancoch – „Zložia sľub a máme funkčný parlament s vysokoškolskými titulmi“. Neadekvátna husa. V istom zmysle je vyvesenie tabuliek košickým magistrátom o tom, že „Tento chodník sa v zime neupratuje“, javom rovnakého druhu a rozmeru riadenia.

No a to, že škandalóznu starostku Fekišoviec krátko po prevalení „škandálu“ podporil jej stranícky kolega a starosta neďalekých Kvakoviec, to je fakt už len na zasmiatie/zaplakanie. Humor rulez. Pre GP humor, pre nás plač.

Taktiež sa hneď po ohlásení Ficovej kandidatúry na ÚS začala intenzívne v parlamente pretláčať Bezepčnostná stratégia. Spojené nádoby. V tomto prípade vlastne Blaha robí zo svojej úrovne to, čo urobil Fico pri poslednej parlametnej diskusii ohľadne Migračného Paktu. Lajčák a jeho korumpovaný rezort znovu v najlepšom. Pán minister tušim akurát v tej dobe lietal ako minister zahraničia predsedníckej krajiny OBSE do Kyjeva, kde kolegiálne klábosil s náckami, a potom tu ešte tliachal vo svojich filipikách obľúbenú bushovskú a obamovskú frázu, vraj sme ako krajina v otázke GCM na „nesprávnej strane histórie“. Možno by si mal Lajčák a MZV, obzvlášť v kontexte nedávnych vyjadrení o Venezuele a predtým o Blahovi v otázke Bezpečnostnej stratégie, uvedomiť, že nie ONI sú tvorcami zahraničnej politiky SR, ale len jej vykonávateľmi z poverenia vlády. Nemajú morálne právo nazývať Blahove názory „v tejto dobe veľmi špecifickými“.  Skutočnosť, že sa mu podarilo pretiahnuť na svoju „vlasteneckú“ stranu kritickú časť poslancov SMERU v otázke Bezpečnostnej stratégie, je pre nás preto mimoriadne povzbudivá v tom zmysle že:

-          zrejme protificovský komplot v SMER-e zahŕňa prednostne vyššie kádre

-          je reálna šanca prostredníctvom vytvárania adekvátneho informačného poľa prinútiť „mlčiacu smerácku väčšinu“ vpriahnuť sa do ideovo silnejšieho vektora cieľov. My musíme napomáhať informačne formovaniu takéhoto vektora cieľov. A „mlčiaca väčšina“ v SMER-e si musí uvedomiť, že ich výroky a činy sú pod drobnohľadom verejnosti

*        *          *          *          *          *          *          *          *          *          *

 

Zatiaľ čo teda prebieha tento najintenzívnejší boj „vlasteneckej“ frakcie SMER-u so straníckou „piatou kolónou“, sa GP snaží čo najviac hysterizovať a majdanizovať spoločnosť. Pre GP je dôležité udržiavať tu neustálu horúčku, „kontrolovateľný“ stav plazivého Majdanu. Zápchy, žltačky a všetko možné vrátane nebývalej psycho-historickej mediálnej agresie voči zdravému tradičnému slovenskému egregoru a sakrálnym osnovám kolektívnej psychiky národa. Kým si vypestujú „svojich“ kritickú masu voličov harabinovsko-kotlebovského tábora. Lebo práve takí v tomto nezdravom a ideologicky chaotickom myšlienkovom ovzduší  vyrastajú, nazdávajúc sa, že podporujú Harabina proti systému a globalistom, a pritom vlastne, ako vyplýva z jeho Novoročného príhovoru, práve on je v službách globalistov tej najvyššej úrovne, resp. tej globalistickej frakcii, ktorá v poslednej dobe čoraz viac vystrkuje rožky a smradí svojím kryptonacistickým revanšizmom.

Pozn.: Viď česká BIS, to už si fakt robíte prču z nás, občania, že „sovietsky naratív vyučovania dejín“??!! Možno podľa Vášho budúceho „naratívu“ bude vlastne oslobodenie ČSR a prehra Ríše tragédiou, akoby nie.

Konkrétne Harabin dal zreteľne najavo, koho záujmy v nadchádzajúcich voľbách predstavuje. Konkrétne, svojimi slovami o tom, aby sme „šírili jeho posolstvo ako Betlehémske svetlo“. Nie tak dávno predtým (19.12.2018) v infopoli zaznela správa – https://www.hlavnespravy.sk/prezident-kiska-prijal-od-skautov-betlehemske-svetlo/1611720

skauti

Skauti v rovnošatách, zapadajúceho do podprahovo nanucovaného kotlebovsko-treťoríšskeho trendu, vďačne prijali „Betlehémske svetlo“ od rakúskych kolegov, a v sobotu 22. Decembra ho roznášali do 330 obcí na celom Slovensku, vrátane najvyššie položenej observatórie SAV na Lomnickom štíte. Ak by sme snáď ešte mali pochybnosti, odkiaľ vietor fúka, nechali nám „červení“ globalisti ešte tento odkaz – spomínané Betlehémske svetlo totiž „naši“ skauti odovzdali kolegom v Poľsku a ukrajinskom Užhorode. Alúzia na poľských rekatolizátorov a rakúsko-uhorských stvoriteľov ukrajinského nacizmu, svidomizmu a „banderovského projektu“. Romano-germánske elity a Vatikán.

Táto najvyššia úroveň, z ktorej je riadené Slovensko, bola dodatočne demonštrovaná sakrálnym aktom v Bytči na 330. výročie narodenia Jánošíka (pozri https://www.zilinak.sk/prispevky/8389/v-bytci-tento-rok-vytvorili-pri-prilezitosti-janosikovho-vyrocia-obrovsky-horiaci-napis-330). Veľmi konzistentné globalistické posolstvo. Akási iniciatívna skupina sa dala dohromady, nejakým zázračným spôsobom sa dohodla s majiteľmi pôdy a pozemkov na veľkom poli vedľa Bytče, kde pri príležitosti takého symbolického výročia narodenia nášho národného hrdinu rozložili obrovské, až „do neba“ viditeľné geometricky usporiadané vatry vo forme čísla 330. Všetko, zdalo by sa, fajn. Ale prosím Vás, prečo práve v Bytči? Veď Jánošík sa narodil v Terchovej a v Bytči len prebýval počas vojenskej služby. Možno práve preto, že Bytča je rodiskom J. Thurzu a J. Tisu, a že tie isté globalistické sily (sionistov nevynímajúc), ktorí svojho času patronovali „ľudácky“ projekt z najvyššej (33 – pozn.) úrovne, doteraz nespúšťajú náš región zo zretele a aj prostredníctvom Jánošíka nám naznačujú, že mienia v blízkej budúcnosti veľmi svojsky interpretovať a v praxi realizovať jeho odkaz „chudobným brať a bohatým dávať“. Obzvlášť, ak si za kultúrtrégrov týchto „nevyhnutných a prudkých zmien“ – ako ich nazval p. Harabin vo svojom prejave – predstavíme ľudácku perifériu s ich alarmujúcou riadiacou nekompetentnosťou.

bytca 330 janosik

V tejto zlomovej epoche nič alebo takmer nič nie je náhoda, a už vonkoncom nie na Slovensku, kde každý každého pozná. Práve preto sme tu svedkami plošnej úradníckej sabotáže a politického záškodníctva. O to väčšmi – po rekonštrukcii vlády. Zvyšovanie platov polancov, zbrojenie, misia v Lotyšsku výmenou za znemožnenie hlasovania o predčasných voľbách – to je všetko z jedného súdku a odvíja sa to od prvopríčiny – Ficovej abdikácie a s tým súviasiacim poklesom našej suverenity. Cez rovnakú optiku treba nahliadať napríklad aj na vyhlásenie Prezidenta PZ SR Lučanského o zoštíhlení vyšetrovacieho tímu Kuciakovej vraždy, konkrétne v tom zmysle, že keďže zaznelo až po ohlásení Ficovej „kandidatúry“ na ÚS, je ho zrejme možné považovať za prejav adaptácie systému k celkového trendu „poklesu suverenity“ a moci. Pre „globalistov“ je dôležité kontrolovať náš Majdan, aby Fico a SMER mali zúžené okno možností, ale aby ani nehrozil kolaps sociálno-ekonomickej infraštruktúry. Fico však má alebo mal v doterajších jednačkách jedno nezanedbateľné eso – vyšetrovanie Kuciakovej vraždy. Je odôvodnené predpokladať, že niektoré leaky typu toho o Glváčovi predstavujú výstup istej nepísanej dohody medzi ním a globalistami. Každý vysokopostavený SMER-ák, čo zradí Fica, to hlboko oľutuje.  Viď Glváč a všetci, kto si namýšľajú, že „zatlačili Fica do kúta“ a pritom ho ešte vychvaľujú, výstrahou Vám bola skorá  Ficova POMSTA  v podobe publikácie Zsuzsovej priznaní, že v poho komunikovala s mnohými vplyvnými ľuďmi  vrátane Glváča. No nežer to. Ak je pravda, čo sa písalo, a ono to pravda je, treba vážne nastoliť otázku Glváčovej nekompetentnosti. Ešte aj Čižnár mal toľko rozumu, aby hneď Vaneka vyhodil. Ale Glváč je naďalej členom SMER-u. Teraz sa vedie najsilnejší boj. Béla, ako vždy, hrozí znovu torpédovať vládu, ak neprejde fašistická bezpečnostná stratégia. Ale aj jeho zrejme schladil GP, lebo ani on tu nepotrebuje anarchiu a predčasné voľby. Teda aspoň nie také predčasné, kapišto Béla?? DTTO v prípade hacknutia serveru Prezidentského paláca, ktoré prišlo deň po tom, ako náš P-resident vyhlásil, že „nikdy nevymenuje Fica za ústavného sudcu“. Podpis jasný ako v prípade hacknutia MZV. Vyzerá to, že pre GP je čoraz naliehavejšia otázka urýchlenej neutralizácie všetkých prominentných podpindosníkov – Glváč, Danko a pod.

Kto sú jeho protivníci? Zďaleka nie Pellegrini. Fico nazval túto psychotrockistickú skupinu, momentálne čoraz viac plávajúcu vo vektore cieľov kontinentálnej frakcie GP, tzv. „Riškov tím“ (TLAčOVKA Žiga raši a ešte ktosi – pozn.). To práve oni v dôsledku rekonštrukcie vlády teraz hrajú vo vládnej politike prím.

Pár slov o Šefčovičovi. V danej situácii je možné z pohľadu KSB o ňom stanoviť nasledovné – Šefčovič má z pohľadu znalca KSB, vlastenca ba i „patriota“, samozrejme, viacero chýb či rušivých momentov, je to, takpovediac, miláčik „elity“, ale momentálne naň treba nazerať ako na istého „Medvedeva“, ktorého trebárs taký Pjakin silno kritizoval, ale konštatoval, že to bol za „daných okolností“ najlepší možný premiér. V aplikácii na Šefčoviča rozvinieme v záverečnej časti štúdie našu tézu, prečo, hoci sa to zdá na prvý pohľad „nezmyselné“, treba uprednostniť Šefčoviča ako prezidentskeho kandidáta. Nateraz povieme, že už len preto, aby sme nejednali tak, ako to po nás chce GP (…)! Netreba nikdy hrať podľa cudzích pravidiel.

Nič to však nemení na tom, že posledný sa v očiach potenciálneho voliča SMER-u úmyselne diskvalifikoval slovami o tom, že „sa musí zachovať euroatlantická solidarita bla-bla“. To je v očiach potenciálneho voliča SMER-u veľký gól do vlastnej brány, obzvlášť na pozadí „patrioticky“ vystupujúceho Harabina. Pritom sám Fico nedávno povedal, že je treba sa pripraviť na možnú zmenu zahranično-politickej orientácie – a dal to do súvislosti s udalosťami v EÚ – voľby do EP a zloženie novej Eurokomisie. Veď ešte budú títo naši súčasní euro-atlantickí solidaristi a soldafóni veľmi prekvapení, Trump už precedil info, že NATO shall be sacked soon…  Pri hodnotení pozadia M. Šefčoviča netreba vynechať fakt, že nie tak dávno odmietol kandidovať za lídra eurosocialistov v nadchádzajúcich voľbách do EP, pričom sa dobrovoľne vzdal kandidatúry v prospech H. Timmermansa. Posledný je reptiloid na pohľadanie a viackrát si bezostyšne obtieral svoju špinavú papuľu o Slovensko a krajiny V4, keď tie nechceli bez reptania prijať ich globalistickú antihumánnu a anti-kresťanskú agendu. Predovšetkým však Šefčovič nahral do karát Harabinovi tým, že tu začal podľa príkladu jeho jednomyseľníka Lajčáka vymáhať a prioritne anonsovať garancie nášho zotrvania v NATO. NATO je zločinná, militaristická a teroristická organizácia, ktorá ženie Európy do vojny a záhuby, treba ju odhaľovať a informačne znemožňovať, resp. lavírovať len v rámci nutného. T.j. Fico vidí, ako všetci zrádzajú, chápe cieľ GP „Klérofašizmus alebo Juhoška“ a jeho zadanie slovenskej periférii – „Harabin musí projít za každou cenu!“. Je nútený počítať s reálnou možnosťou Harabinovho dosadenia do paláca. BUDE TO FICOV POSLEDNý ústup. Ustúp dnes, bojuj zajtra! Prečo SMER odkladal nomináciu? Nominácia za prezidenta = vyústenie vnútropolitického zápasu v strane. Fico bojuje otvorene s „tenevikami“ a „podpindosníkmi“, prijímajúc na seba najtvrdšie údery, zatiaľ čo Blaha otvorene sa stáva myšlienkovým lídrom strany s najväčšou popularitou. Tomu sa hovorí – tandem. Z pozadia bude riadiť stranu a možno aj pôjde na Ústavný súd, ale priorita je vyhrať parlamentné voľby. Ficovo dotlačenie do „kandidatúry“na ÚS je vlastne taktický ústup pred natávajúcou sieťovo-informačnou protiofenzívou. Omieľal som si všetky možnosti vývoja, vrátane tej, že SMER ostane bez Fica. Nie je to veľmi príjemná, skôr znepokojujúca predstava. Odchod Fica na ÚS vlastne znamená, že počíta s reálnou výhrou opozície v parlamentných voľbách, potenciálnym zostavením fašistickej vlády a la Ukrajina, a preto si vopred zaisťuje potenciálnu platformu, z ktorej bude môcť brzdiť možné fašizoidné iniciatívy budúcej vlády bez SMER-u. Našou úlohou je však prostredníctvom informačného pôsobenia docieliť, aby sme rehabilitovali Fica v očiach verejnosti a strany, znemožnili jeho oponentov a vytvorili také informačné pole, pri ktorom bude kádrová a ideologická obnova SMER-u nevyhnutná, zatiaľ čo podrývačská agenda „piatej kolóny“ v SMERE bude zvedená k minimu. Musíme sa orientovať a informačne pracovať na volebné víťazstvo SMER-u a možnosť samostatne určovať svoj osud.

Nedá sa vyhrať a uhrať hneď všetko. Najdôležitejšie sú voľby do parlamentu. Teraz aspoň s nabokovskou „krištáľovou jasnosťou“ vysvietia príslušníci smeráckej V. kolóny.  Na Fica je vyvíjaný obrovský, enormný tlak, ako som vravel, Fico zvádza súboj svojho života. A čím menej je ho počuť, čím viac mlčí a predlžuje tento pre SMER „stav neurčitosti“ a pre niektorých „stav agónie“, tým viac po nociach slopú jeho protivníci antidepresíva. Pretože vedia, že Fico NIKDY NEPRESTANE a teraz získal zásahom Prozreteľnosti do rúk späť iniciatívu. Hoci považujem zjednodušené stereotypy typu „hranol“ za nemiestne, predsa len si dovolím menšiu paralelu z Afriky. Na pozadí veľkých mačkovitých šeliem (GP) totiž mnohí obchádzajú pozornosť také zviera, ako buvol. Je to pritom jedno z najnebezpečnejších zvierat. Keď ho naštvete, postrelíte či zraníte, začne Vás prenasledovať a neustane, kým Vás nezabije alebo kým nezabijú jeho. Hoci je to disciplinované a neagresívne zviera, každý, kto naň zaútočí, to oľutuje.

Hlavným Ficovým nepriateľom v SMER-e je Raši. Znovu Košice. Východ bol kedysi baštou ľavičiarov a Košice v nezanedbateľnej miere rusofilské. Raši podrazil sociálnej demokracii na Východe nohy. Dúfam, že nie definitívne. Raši bol po Ficovom odstúpení povýšený za splnomocnenca vlády pre jednu z najdôležitejších oblastí, zaručujúcu operatívnu funkčnosť (resp. ne-funkčnosť) sociálneho supersystému – digitalizáciu. Za aké, dovoľte sa spýtať, zásluhy? Za to, že prehral župné voľby v Košickom samosprávnom kraji? Za to, že na jeho adresu Košičania málokedy nájdu dobré slovo? Za to, že za jeho úradovania došlo v Košiciach s kedysi väčšinovo rusofilským obyvateľstvom k fašistickým výstrelkom sfetovaných „umelcov“? Za to, že pamätník na Námestí Osloboditeľov zarastá trávou, je v donebavolajúcom a schválne zanedbanom stave, že sa tam grupujú bezdomovci a Cigáni, obťažujúci ľudí? Za to, že to polícia schválne toleruje a nezasiahla, keď spomínaný „umelec“ poškodzoval pamätník? Za to, že v Košiciach vyrástla celá mladá garda euroatlanticky a protislovensky zmýšľajúcich študentov, intelektuálov a neviem akých „slušných“ odborníkov na siedmy chlp v ľavej nozdre? Za to, že práve za jeho úradovania došlo k veľkému rozpredaju nehnuteľností a totálnemu podriadeniu mesta nadnárodnému kapitálu? Tu jedna budova v historickom centre patrí Talianovi, tu zas Nemcovi, tu Izraelcovi, každý si tam robí, čo chce… niekde nejaká budova aj patrí Slovákom? Keby mal Raši, Schuster a podobní súdruhovia kus cti a svedomia, určite by nepovolili stavbu obrích (väčších, než v BA – pozn.) nákupných stredísk Aupark a i. v bezprostrednej blízkosti od historického centra, na obvodovej ulici, pričom tak, že to dlhodobo paralyzovalo vnútromestskú dopravu (t.j. aj neskutočne štvalo ľudí – pozn.). V Západnej Európe sa veľké nákupné strediská zvyknú stavať za mestom, nie v jeho centre, na úkor a s nevýslovným nebezpečenstvom pre zachovalosť a elementárnu stabilitu významných architektonických a kultúrno-historických pamätihodností, ktoré nemajú na Slovensku analógy. Košickí pamiatkári totiž nejedenkrát upozorňovali, že stabilita katedrály sv. Alžbety môže byť vážne narušená v prípade dlhotrvajúcej impulzívnej veľkostavby v bezprostrednej blízkosti. Niekoho v tom Vašom zazobanom okolí to snáď zaujímalo, pán Raši? Mesiace ste mlátili obrími zbíjačkami nejakých 700 m od sv. Alžbety!! Alebo ten modernistický barak hneď oproti Jakabovmu palácu, to musel byť dotyčný vtedajší hlavný architekt fakt riadny „..ujo“.  To nie je obhájiteľné, je to schválne nastrčená kakofónia, ktorá neskutočne kazí celkový dojem z nádherného gotického komplexu Jakabovho paláca, miesta, ktoré bolo sídlom Prezidenta ČSR po oslobodení mesta.

jakabov-palac

Nuž ale tak to vyzerá, keď vo svete vládnu peniaze, a nie morálka. Keby ste mali aspoň trochu svedomia a proaktívnu občiansku pozíciu, nenechali by ste sa podmastiť developermi  a spravili okolo mestského centra bulvárny okruh na podobu viedenského Ringu, obzvlášť, keď zo Západu košické centrum lemuje Moyzeska so stromoradím, a z Východu zas Mestský park. Spojiť to do okruhu a nasadiť stromy, urobiť chodníky pre cyklistov,  to Vás snáď nenapadlo?

kosice map

To by reálne prispelo ku kvalite života Košičanov a zvýšeniu turistickej atraktivity tohto jedinečného, neopakovateľného mesta. Zeleň nikdy nie je na škodu, doprava by sa urýchlila a všetky tie Auparky by teraz nestáli v centre, ale za mestskou čiarou, ako sa na tých handrkovačov a „nedobromyseľných konkurentov“, ktorí nadobro zničili slovenský maloobchodný predaj, v skutočnosti patrí. To by sme však asi veľa od Vás chceli, všakže? A to si ešte hovoríte sociálny demokrat? Buď teda šibe mne alebo Vám, ak si myslíte, že ľudia Vám to pri budúcich voľbách zožerú. Svojou záškodníckou činnosťou aktívne potápate a aj potopíte stranu, ak Vás „vlastenecké“ krídlo okolo Blahu neznemožní natoľko, že budete odstavený. Najlepšie bude, ak do budúcich volieb vôbec nepôjdete, a niečo mi hovorí, že to chápe aj Fico. Ak si vy nelojálna zapredanecká partička myslíte, že Fica dáte len tak dole, mýlite sa. Bude bojovať do konca, a ak bude musieť prehrať, stiahne Vás všetkých so sebou. Tak už prestaňte zrádzať Slovensko, ale začnite pracovať v záujme väčšiny, inak budete zmetení zákonmi času. Všetky Vaše terajšie garancie Vám budú prd platné, sľubujem. Zradia Vás tí istí, čo Vám tie garancie dávali. Glváč už dostal svoje. Ak budete aj naďalej prikrmovať, generovať a provokovať revolučný „dav“, posledný bude chcieť krv. Že revolúcia požiera jej vlastné deti, Vám snáď na večierku nerozprávali Kučma a Kravčuk?

Předchozí části:

http://www.nwoo.org/2019/01/29/metastazy-plaziveho-majdanu-na-slovensku-cast-i/

http://www.nwoo.org/2019/01/30/metastazy-plaziveho-majdanu-na-slovensku-cast-ii/

 
71 Komentářů k Metastázy „plazivého“ Majdanu na Slovensku. Časť III.

 1. Člověk napsal:

  bezhlenová strava (viz Arnold Ehret) + 40ti denní půst = vítězství přirozenosti, svobody, lásky

  • Josef Švejk napsal:

   Každý člověk může být pro lidstvo něčím prospěšný. I vy! Zkuste pro začátek třeba sbírat psí hovínka po ulicích.

   • Maroš napsal:

    Som „chlapec z dediny“ – že by som kvôli tomu vycestoval na psie hovná do Galanty? Vieš v čom je prdel Švejku – že v Galante fakticky nevenčia psov – je ich tam v uliciach minimum – väčšinou v rodinných domoch. Ale taká Bratislava – tá je od psov úplne zasratá – takže mám cestovať do Blavy, aby som zachránil svet pred psími hovnami? A čo tak pes na cesnaku pečený v Alobale?

    • proud napsal:

     ….tvuj pes?

    • Josef Švejk napsal:

     Odpovídáte za Člověka, tak soudím, že jste Člověk Maroš. Ale to je nakonec jedno. Svým příspěvkem jsem chtěl naznačit, že nesouvisející hlenění v diskusi je možné zaměnit za nějakou užitečnou činnost. Sběr psích hovínek je možné zaměnit za cokoliv jiného, pokud vám činí problémy denně dojíždět do Blavy. I na dědině se jistě najde dostatek příležitostí jak se realizovat a posunout vývoj lidstva o krůček vpřed. Chce to jen trochu vůle k překonání vnitřního přesvědčení, že práce je to co nikdo nechce dělat.

     • Maroš napsal:

      Švejku – predpokladám, že aj ty uvítaš zrušenie hotovosti – a všetkých nás vtedy začne baviť práca omnoho viac – lebo práca je to, čo dáva človeku zmysel a práca zadarmo je priam jeho otrockým poslaním. Hovorí sa tomu socialistická budovateľská uvedomelosť – uvedomelí sú tí, ktorí pracujú zadarmo – aby ich mohli odrbávať tí neuvedomelí. Inak mám dobrý tip – napichávanie pohodených papierikov-potvrdení z bankomatov – len to treba vychytať ako flek dokiaľ nezrušia hotovosť. A možno sa pritrafí napichnúť aj nejakú odviatu bankovku – ale to mnou už lomcuje kapitalistický mamon.

      • proud napsal:

       Ne,to s tebou lomcuje vlastni pitomost,kdyz nevis k cemu jsou prvoplanove dobry penize.Prave s nima budes vzdycky jenom otrokem,ale ma smysl to tobe vubec vykladat kdyz ses nad nima jeste nikdy ani nezamyslel,paklize vis co to vubec znamena:-))))))))))))))))))))))))))))

    • Jan Kowak napsal:

     Pssí HOWNA se zbíraj ja-ko činid-lo NaCl.. dyž sse ww wy-
     Děláwá Mroží kož.ka na ty.. nA RUkawiCe – ty Čobo-
     le..
     .. Zasranej : //

     ps : na Schwej-ka mi NEšahej !

     Reptiliani

    • Nikita napsal:

     Ja som tiež chlapec z dediny. A poviem Ti toto, ty nevydarený prorok a neúspešná virtuálna napodobenina piešťanského „kúzelníka“. Nepoznám síce Galatu osobne, ale veľačo som o nej zaslýchal. A ak narážaš na to, na čo si myslím, potom k Tebe, Ty „Ježišu“, prídu traja králi. A som zvedavý, čo povieš tretiemu. Fico tiež bude veľmi zvedavý.

     • Maroš napsal:

      Nikita – vyjadruješ sa zmätočne – príliš veľa virtuálnych inotajov! Poviem ti to veľmi jednoducho – som rodený Bratislavčan a a na rozdiel od ľudí v Galante – ľudia v Bratislave sú zásadne arogantní blbci – a poviem ti prečo – pretože starých Bratislavčanov je v Blave asi tretina a väčšinu obyvateľov tvoria prišelci – takí Nik-toši ako ty a tí sa správajú, ako keď si hovno na tróne myslí, že je torta! A ešte dodám – že v Galante hovoria ľudia krajšou slovenčinou ako v Blave! A môžem ti to vysvetliť prečo – pretože tak po anexii južného Slovenska hortyovcami ako aj po útoku hord Bélu Kohna-kúna na Slovensko v roku 1919 – v Galante boli po oslobodení prijaté opatrenia, vďaka ktorým boli úrady, pošty /aj v okolí/ a školy nahradené výlučne Slovákmi! Takže ak narážaš, že si v Galante „pestujem Maďarov“ – ako 5. kolónu – tak choď láskavo do Komárna a tam rieš situáciu s 5. kolónou! A naštuduj si boj o komárňanský most v roku 1919! Ty Most-HÍD!
      https://bojoslovensko.wordpress.com/2016/07/01/komarno/

   • Člověk napsal:

    Poslyšte. Je neoddiskutovatelným faktem, že mnohé národy a společenství, jako např. Židé, Arabové, Indové, Indočechové, (zparazitovaní) jsou velice znečištěni a to především vnitřně. To, že jste si toho nevšiml a že naprosto nechápete hluboký význam mého příspěvku je jen a pouze vaše nevoňavá vizitka. Zkuste místo sběru či vytváření psích hovínek po ulicích Slovenska, se začít masivně odhleňovat a slibuji vám, že se ten pocit vaší neužitečnosti pro společnost velice ale velice zlepší. Nemusíte stále plácat to své nesouvisející hlenění v diskuzích, aniž chápete příčiny parazitické politiky. Copak jste si toho ještě nevšiml, nebo vám to nedošlo do ani mozkového kmene? Copak jste při svém hraní si s psími hovny si nikdy nevšiml ve vašich vyloučených lokalitách těch osob, jejichž vnitřní nečistota občas překonává i tu vaši a ty vaše psími zájmy? Ty osoby mají žít na indickém (či arabském) slunci polonazí a pojídat syrové hroznové víno, pak budou zdraví a neparazitičtí, a né dělat se svým tělem nehoráznosti, jaké zde vy děláte. Pak není divu, že přes svůj vnitřní zkažený septik necítíte a nechápete základní nejdůležitější smysl očisty organismu. Nemyslete si, že jsem váš „Feldkurát Katz“ a že na mne platí vaše zahleněné a celkově úpadkové způsoby. Kdepak. Já mám jiné metody. Mne totiž můžete považovat za gnostika. Tedy vzhledem k vašemu „hlubokému vnímání“ : nebojte se nic, nevěřte humoreskám, namažete-li pořádně tu hadici a zasunete-li opatrně a pomalu do svého pokaženého septiku, táhnoucí se až k hlavě, pak vás to nebude bolet vůbec. Tak je to. Začněte jednodenním půstem, jídlo rozinky se zelenou cibulkou. Pak dvou denními půsty atd. Výsledky se jistě dostaví. Možná, že po řádném vykadění se budete konečně cítit jakousi užitečnost svého života a garantuji vám, že hledání, zkoumání a obracení psích výkalů, necítění Indočechů, plácání primitivně bludů v diskuzích, vás zcela jistě přejde! Je dokonce i možné, že tu svou současnou „stravu“ párkrát vyloučíte nejen vrchem, ale i bokem. K tomu vám přeji velmi a velmi mnoho sil a obrovskou trpělivost.

    • Josef Švejk napsal:

     Milý gnostiku, mnohý člověk by chtěl být gigantem, a je hovno. Dejte si kedlubnu, lžíci chininu a klystýr. Třeba se vám to v hlavě srovná.

     • Člověk napsal:

      milý švejku. Místo sebekritiky, „politologie“ a neargumentace, zkuste olej na prst, pomazat, zasunout hadici s citrónem a vyčkat, třeba se vám ty srovnané, značně vytahané závity v mozku zase zvlní.

  • Jan Kowak napsal:

   Člowě-če.. já ssem Šnek a we-cu Bez Hlenů TO nej-de

   .. A neb ~ gdo maže ~ ten je-de..

  • Branislav napsal:

   Odhalenie agentov za: Metastázy „plazivého“ Majdanu na Slovensku. Časť III.
   Séria článkov je- hlavne s pribúdajúcim textom- miestami dobre spracovaná, profesionálne a pravdivo, občas lživo, miestami balast (nezmysli, hlúposti, somariny), a v tých kľúčových záležitostiach cielená- súdiac podľa celkovej povahy článkov- na očierňovanie Harabina. Ostatne, on sám na svojej stránke mapuje niektoré témy v tejto veci.
   Vačšinu som už predbehol v komentároch v 1. a 2. časti (FB: koncepcia sociálnej bezpečnosti). Preto sa skôr obmedzím na novo vyvstanuvšie záležitosti…
   Najlepší klamár väčšinou hovorí pravdu.
   A tak aj autori metastáz…(Ide o skupinu. Vyplynulo… Nazývaju sa „my“) Pričom síce v nich nieje možné racionálne nikde pripnúť Harabina, uchýlili sa urobiť to iracionálne, a preto ho v celom siahodlhom texte primiešajú úplne irelevantne- to práve vysvetlujem komentármi, a to len presne (podľa zmyslu) dva krát: v spojitosti s GP-biblickým projektom a s kotlebom. Nič viac…nič viac nemajú… Len si to prečítajte.
   Niektoré súvetia su absolútne bez zmyslu ako keby vobec nerozumeli čo vlastne chcu povedať, ani zásadám kontextu pri písaní, napr.: „povedal (Fico), že je vcelku spokojný s tým, ako sa krajine darí, v krajine a v myšlienkach panuje veľmi nebezpečná atmosféra…“ – Vypadlo im „Ale“ ?… Lenže takýcho miest sa tam nájde viac, pride mi to ako vymývačka mozgu, kde jedna z praktík je, že sa podsúvaju iracionálne väzby, z ktorými, keď sa človek zaoberá/ učí v škole, doslova ho to otupuje, lebo sa musi nabifliť bezzmyselné konštalácie…
   Toto veľmi smrdí…
   Ďalej, za to, že vraj Harabin podľa autorov niekekedy použil slovičko z KOB, je to jeho marketingový ťah…
   Takže si akože uzurpujú patent na jazyk… Odteraz podľa nich, už nemôžete hovoriť podpindosnik, lebo to je ich slovičko, kt. ak použijete, tak sa na nich mate priživovať…patent na vzduch…
   „Ak niečo nefunguje, treba vymeniť politkov, nie národ“- To je jednoznačne polopravda…
   Načo by nám potom bola školská výchova mládeže, ktorá je samozrejme kľúčová, to je jasné, aj podľa KOB, len kolektívu autorov metastáz akosi nie…
   Meniť treba politikov, národ, a aj systém, ideálne na rodové zriadenie…
   Na Harabina si len tak od buka prilepil nálepku „patriot“ (v úvodzovkách- akože nie je)- úplne bez dôvodne, a síce neskôr, už vyfabrikovali aj dôvod, tentokrát označenia pod značku GP vraj preto (sadnite si), že povedal „šírte moje posolstvo ako Betlehémske svetlo“…Takže podľa nich už je GP a basta…
   Som pohan, teda v pozícii potencionálne najkrutejšieho kritika, a čuduj sa svete, vobec mi to neprekáža, veď podľa našch védických tradícií, naši bohovia sú naši predkovia a my sme ich potomkami- bohmi pre naše deti, je teda práve na nás a na nikom inom- šíriť svetlé energie…
   To, že kolega Harabin to povedal v duchu výchovy jeho rodičov, teda pridal „betlehemské“- nie je podstatné, podstatné je to, že berie zodpovednost do vlastných rúk, ako potomok bohov, čiže práve v duchu našich vlastných predkresťanských tradícií a vobec sa nespolieha na krestanské zvyklosti prosikania sa o externu pomoc nejakeho boha… Komentoval som túto tému aj v komentári k metastazam časť 1. (FB: koncepcia sociálnej bezpečnosti)…
   Ďaľšie nespojiteľné je : „harabinovsko-kotlebovského tábora“… Tí dvaja totiž vôbec nie su rovnakí, práve naopak… Komentoval som to v komentári k metastazam časť 2. (FB: koncepcia sociálnej bezpečnosti)…
   Ďalej. Nikto z ľudí si nemyslí, že Harabin je proti systému, ako sa autori snažia podsúvať, ale práve naopak. On sám jasne povedal, zreteľne vyhlásil, že je systémový hráč + antioligarchický…
   Lebo nám dnes stačí, aspoň že by sa dodržiavalo právo také, aké máme, a to sa porušuje, proti čomu Harabin vie zakročiť, lebo je znalý právnych noriem- systému a správa sa podľa nich- systémovo. Takže opakujem, nikto z ľudí, ako tvrdia autori si nemysli, že ide proti systemu, ale prave za právny system. Za prav-ny sys-teeeeem…
   Takže je zároveň najkompetentnejší, nie ako autori ho tam priraďujú k opaku…na rozdiel od kotlebu…kt. som komentoval v komentári k metastázam časť 1. (FB: koncepcia sociálnej bezpečnosti) …
   No a ku koncu perla: Vyvŕbilo sa to presne tak, ako som už predpovedal (rečníckou otázkou) v komenári k metastázam časť 1. (FB: koncepcia sociálnej bezpečnosti), že ide o protežovanie Šefčoviča… Kt. je menšie zlo pre GKorektor (z prediktora je dnes už len korektor) ako Harabin…
   Metastázami sú teda samotní autori metastáz a aj iných článkov z ich dielne, na kt. sa v textoch odvolávajú…V tomto prípade je podľa mňa jasné, že zlodej kričí chyťte zlodeja…

   • out25 napsal:

    Souhlasim po dlouhe dobe tady nekdo napsal pravdu……….
    Vznika tady neco pra pra prapodivne, divadlo zapredancu ameriky…..
    Agenti NAKA,SIS,BIS,CIA, tady non stop provokuji, vkladaji same nesmyslne romany, diskuse se tak zamotava, straci smysl, neda se to cist.
    Musite za to brat z usa veliky prachy zradcove lidu.
    Je to parta agentu usa Maros12345, Glinsky, Branislav, Slovan, Kowak, Slabeycius……a i…..

   • Maroš napsal:

    Braňo – ďakujem za jasnozrivý pohľad „zvonku“ – ak si ty ten, čo občas voláva do Infovojny tak už viem o koho ide.

    Autormi tohto paskvilu podľa stratégie 99% pravdy a 1% dôležitej lži je samozrejme kolektív – svedčí o tom celková nekonzistentnosť „príbhu“ ako aj nekonzistentnosť štýlov a syntaxu, tiež psycholigvistická záležitosť. Ja som už tieto 3 časti tejto gebuziny nečítal z princípu, takže mi „autorovo“ freudovské prerieknutie „my“ ušlo, ale pre tvoje hodnotenie je dôležitejšie práve to postrehnutie neonzistentnosti. Teraz inak – „Keď proti sebe stoja miliónové armády – vždy je to boj jedného muža proti druhému mužovi“ – Konfucius. A teraz ako zástupný problém – je to boj Fica a jeho oligobandy /oligarchia oligofrenikov/ o moc a peniaze s inou bandou sionistov o moc a peniaze – a v tomto boji má zohrať úlohu práve Ha-Rabin – ako užitočný idiot B’Nai B’Rith – pomocou nastolenia právneho systému, ktorý by mal zmiesť kriminálnu legalizovanú exisenciu Ficovej oligobandy – teda ide o mäkkú formu Majdanu! Ha-Rabin je DOČASNÝ PROJEKT!!! Sioni počítajú s tým, že dokážu Ha-Rabina nejakým spôsobom primäť, aby systémovo zlikvidoval Kotlebovcov, ktorí Sionu ten rozmach nedovolia. Proti Kotlebovcom stoja 2 brzdy – potenciál Ha-Rabina a reálna sila a záujem Vatikánu! V okamihu keď nastúpi Ha-Rabin – bude synergicky pôsobiť aj Vatikán! Treba si objasniť a pripomenúť Ha-Rabinovu sudcovskú pozíciu v roku 1999 počas bombardovania Juhošky a jeho mlčanie – to je jeho kostlivec v skrini! Kotleba kostlivca nemá – aj keď nie je v zmysle riadenia supersystému plne kompetentný! Preto hádaj koho budem logicky voliť? No nie toho, koho vou dopredu tlačia sionisti – a oni ho pod zámienkou „konečne“ poriadku tlačia. Takže tento paškvil článok s miliónom slov slúži sionistom, ktorí potrebujú posilniť a využiť obranný pud tých, ktorí túžia po „konečne“ Ordo v tomto Chaose, ale opäť to bude „Poriadok“ v réžii Sionu. Vatikánsky „kresťanský“! A je jednoznačné – že Ficov kandidát šancu nemá a Kotleba nemá takú mediálnu podporu – ktorú majú v rukách Sioni – aby vyhral Kotleba nad Ha-Rabinom – ktorý by priniesol skutočné pronárodné zmeny – aj keď možno mimo očakávaného systémového poriadku – ako je večná nedotknuteľnosť vyvolených. Kotleby vyhrá, ak sa ľudia rozhodnú intuitívne správne – ale sio-médiá im nedôvolia práve toto!

    Takže áno – je to plazivý Majdan, aj keď som presvedčený, že tento názov z hlavy tohoto „viditeľného autora“ SS nieje, pretože na toto sám nemá.

   • Jan Kowak napsal:

    Braňo.. jóó braňo – to Zawírá ssá-mo & gde Máňa je

    .. ten TEAM ww wyhra.je táá dam..

    Cenzore od ČSSD – wylez , nyc sse ti NEstane : //

    R
    ps : Pus-te Bratry do-mu !

   • gorena napsal:

    hromada dezinformacii mnozstvo klamstiev cirkus pre hlupakov divadlo pre ovce. agent agentovi pridava do diskusie dalsie klamstva. agenti si odpovedaju jeden druhemu stale dookola. dobre nahodena navnada musi zabrat stroje urobia zvysok. vsetko je dobre zorganizovane lahko citatelne divadlo cirkus. je to jeden rukopis z jednej hlavy sefa oddelenia. vyrabate zlocincov chlapci dobre sa vam pracuje? kolko obeti ste dnes lokalizovali identifikovali? kolko obeti ste doteraz postavili pred sud strcili za mreze? cele je to tu prelezene krysami made in usa.

 2. Jozef Glinsky napsal:

  Tie cislice su fascinujuce,
  mozno budem nuteny zmenit svoje hodnotenia,
  ale zatial mam na viacero udalosti trocha rozdielny pohlad.

  Trebars v zaberoch Fica v pozadi s Rasim ja automaticky vidim ciel spojit tvar Fica/Putinov clovek,horsi,nez Meciar,zlodej,mafian a vrah/ s Ficovym clovekom,s horucim kandidatom Fica na funkciu prezidenta.
  Tak postupuju media neustale.Utocia nielen na vedomie,ale najma na podvedomie medialneho konzumenta.
  Nespocetnekrat media dali dohromady tvar zavrazdenej obete s menom,alebo tvarou Fica,Kalinaka,ba aj generala Gaspara.
  Cokolvek je dobre,kohokolvek pouziju,aby stupnovali hnev a nenavist k Smeru,najma k Ficovi a ku Kalinakovi.

  Mudro urobil Kalinak,ze mediam odisiel z oci.
  Aj Fico by to mal urobit – odist mediam z oci.
  Neukazovat sa kazdy den,prinajmenej.
  Lebo na portret i meno Fica uz velka cast medialnych otrokov reaguje zurivostou.
  20 rokov medialnej palby, prerusovanej kobercovymi naletmi, /lyncom/ urobilo svoje.

 3. .lak napsal:

  Z PL
  Žijí zjevně dobu po druhé World Warr, eš, 03.02.2019 20:52:28
  a očividně mají budovatelské myšlení, ale ne komunistické ale protilidové. V kterém skanzenu byli tito soliteři chováni na žír? Kašpaři OF skryté páté kolony zahraničních úžerů (pravdoláskaři) v žoldu vyloupení země podnikavci hlavně tedy euálníky tancovali do nedávna na osmašedesátnících. No a nějak nám ti růžovokřivoliníci stepují do první republiky k tatíčkovi co nechal střílet do dělníků.tgm. Retardi a nic jiného patrně s knížecími radami od zombie rodových šperků historicky překonaných na imbecilitu kterou chtějí snad ti lumeni restaurovat? Prašiviny zatuchlé :-D
  https://www.youtube.com/watch?v=E-H0jvWosC8

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Silna-slova-Hamacka-pro-divaky-CT-Lide-vidi-koho-take-zvolili-Na-me-Volny-volal-ze-jsem-stvoril-Breivika-Jak-30-leta-minuleho-stoleti-a-Reichstag-569187

  V době hybridních válek jak od eu / http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/ni-lampedusa-ni-bruxelles-etre-europeen-ani-lampedusa-ani-brusel-aby-byli-evropane.html / tak od světových zářičů podloudností a kradmostí vrtošivých ziskovců s neurvalými a na rovinu hlupáky poslané zástupných bojovníků možná zájmovými lotry obchodu s lidmi historicky provařených kolonialistů jak tak v trochu krkolomném přirovnání jak onen americký brouk mandelinka, nebo pohroma – kobylky hospodářské kalamity.

  https://www.youtube.com/watch?v=o1zw8HV2Nu8
  https://www.youtube.com/watch?v=SQ1r_XPbdLI time 7.00 / 9:25

 4. Jozef Glinsky napsal:

  Par viet k Smeru.

  Povodne chcel Fico sformovat nevelku stranu z lavicovych intelektualov,odporujucich totalnej privatizacii,odporujucich medialne ziadanej podpore vojnam USA i planom iredenty.
  Clenovia ZRS vsak ponukli Ficovi fakticky hotovu celostatnu lavicovu stranu,platformu ZRS „Za integraciu lavice“.
  Tuto platformu som velmi aktivne spoluvytvaral.
  A presadzoval som,aby presla k popularnemu poslancovi Ficovi.

  Niekolko tisic clenov ZRS preslo do Smeru organizovane,postupne.
  Presli postupne,aby netvorili hned 95 percent clenskej zakladne.
  Postupne,aby Smer nebol stotoznovany so ZRS – so stranou lavicovych „extremistov“.

  Uz pripravy na vznik Smeru sa diali utajene,aj nazov sa dlho tajil,lebo media /agentury/ od prvej minuty hladali cokolvek na jeho potopenie.
  Fico sa vtedy radil aj so Zemanom,na Vysocine.

  Stanovy Smeru mali za hlavny ciel zabranit rozkladu,zradam.
  Vsetka moc bola dana uzkemu vedeniu, vybranemu Ficom.

  Zrada sa po dlhych rokoch aj objavila /co je asi zakon prirody,takpovediac/,ale situacia v Smere v mojich ociach sa radikalne nezmenila.
  Fico /s Kalinakom ap./ ma nadalej dominantnu poziciu v clenskej zakladni i pri vybere spolupracovnikov.

  Spociatku jednym z kriterii vyberu riadiacich clenov v Smere boli peniaze,schopnost zafinancovat fungovanie okresnych struktur.
  A to bolo aj velke riziko.

  Na zaciatku bolo umyslom vedenia Smeru pritiahnut kazdeho odbornika,aj neclena,hocikoho.
  Sam som sa o to snazil,aj popularizoval tuto myslienku pritiahnutia odbornikov na vsetkych urovniach.
  Zial,z umyslu budovat odborne struktury na urovni okresov a miest napokon zislo.
  A poniektori solventni clenovia dbali viac na vlastny vplyv,ako na silu strany.
  Dodnes je to velmi aktualny,aj akutny problem.
  Myslim,ze najaktualnejsi a najakutnejsi problem Smeru
  a hadam vsetkych lavicovych stran.
  Dufal som,ze Fico po odideni z premierskej funkcie najde si cas a skoncentruje pozornost prave tu.

  Kandidatura na Ustavny sud ma preto aj zaskocila,aj ked nie celkom prekvapila.
  Ustavny sud a pravna obrana naroda je totiz jeho osobnostnou misiou od mladosti,od skoncenia studii

 5. Robo napsal:

  On to Fiko vždy myslel dobre, len to nakoniec vždy vypálilo proti Slovákom.
  Také smola.
  Ale až sváko z Chochoľova umrie..!

 6. Jozef Glinsky napsal:

  Prejav Fica na sneme nevnimam ako vynimocny.

  https://www.strana-smer.sk/aktuality/videa/post/slavnostny-prihovor-roberta-fica-na-19-slavnostnom-sneme-strany-smer-sd-v-trencine

  Konstatuje medialne lyncovanie a internetove lyncovanie medialnymi otrokmi.Masami otrokov medii.
  Internet je priestorom az zurivej nenavisti k „zlodejom a vrahom“,sudenym medialnymi sudcami a prokuratormi.

  Fico opisuje fungovanie medii,ale oni tak funguju desatrocia.
  Ze nemame problem s opoziciou,ale s mediami,to hovorieval uz davno.

  Konstatuje,ze vlada nema alternativu.
  Dnesna opozicia – to je becko,ci cecko dzurindovskej koalicie.
  Drobni /poctom clenov/,nekompetentni,nenavistni a totalne rozhadani /hadam ideal podla sionskych mudrcov/.

  Ale Fico na sneme nepovedal ziadne realne vychodisko,nenavrhol ucinnu obranu.
  Pravo na odpoved v mediach je prilis malo.

  Treba postupovat ako Trump.
  A jednotne,Smer spolu so SNS.
  treba komunikovat priamo s narodom,verejne, pohrdajuc medialnou.
  spodinou.

  Dnes nemozeme mat voci nam tolerantnu ani verejnopravnu TV.
  Skumaju si nas ako korist – vravi Fico.
  Realne je vsak organizovanie ineternetoveho odporu a internetovych lavicovych think tankov.

  Je to realne a zivotne potrebne.

 7. Jozef Glinsky napsal:

  Smer to je dnes maximalne 30 /20-30/percent hlasov,
  pritom takmer dve tretiny daju hlas komukolvek,len nie „laviciarom“,“zlodejom“ a mafianom a vrahom zo Smeru.
  Ako v tej situacii zabojovat o prezidentsku poziciu?
  A akeho prezidenta si moze Slovensko dovolit?

  Ked je premier tvrdy laviciar a „agnet Putina“,minister zahranicnych veci musi jeho vyroky a ciny zehlit.
  Ked je vlada smeracka,potom prave prezident s prehladom a s konexiami Sefcovica je to najlepsie mozne vychodisko.

  Sefcovica media snazia sa uz odstrelit ako Ficovho kona,ale nie je to uplne jednoduche.
  Harabin a Kotleba utocia na vedenie Smeru takpovediac zozadu.

  • Robo napsal:

   …a samozrejme NEHODÍ SA nikto pronárodný, akými sa javia (praktickými krokmi) Kotlebovci a i Harabín…

   • trotko napsal:

    HA-RABÍN to včera napoludnie na TA3 Krajniakovi naložil. Nenechal sa umlčať moderátorom. Málokedy vidíme v debatách Krajniaka takého mäkého_ _ _ _ Stručne, ručne, nemal na neho.
    HA-RABÍN je stará líška mazaná_ _ _ _

    • Robo napsal:

     Aj Židom bolo ich židovstvo ukradnuté.
     Nehádžem ich do jedného vreca.

     Bodaj by bol Harabín nasledujúcim slovenským prezidentom!

 8. Maroš napsal:

  Budem voliť Kotlebu – ako len relatívne čistý, aj keď nie dokonalý prameň – a NEBUDEM voliť Ha-Rabina – ako nie čistý, aj keď zdanlivo dokonalý prameň!

  • Robo napsal:

   Ha-rabín, ha-maroš!
   Argument!
   Ha-ha!

  • niSas napsal:

   Já volím
   1) bezpodmínečný příjem
   2) bezpodmínečné bydlení
   3) bezpodmínečný dekret na podíl půdy
   4) bonusový přístup k uzdravování
   5) podíl na věcných volbách potřeb
   6) zrušit úřady na sociální a zdravotní výpalné
   7) zřídit národní spořitelnu
   8) zdroj nezávislé energie do každé naší rodiny
   9) zakázat lichvu a exekuce
   10) zřřídit národní industrii. národní školství, národní zásobovatelskou síť, národní telekomunikační sí

   A ty volíš aké kokotiny:
   Definuj? Heh

   • Maroš napsal:

    Sasin Assasin – tebe vypadlo to najpodstatnejšie – dobré červené víno! Náš liek a naše spasenie! S dobrým červeným vínom môžeš mať všetko v piči! Toto si kuknite! „Metastázy“ nádherných žien!
    The Final Reel | 2017 World Open Latin | DanceSport Total
    https://www.youtube.com/watch?v=CIwLz8PGiyk

   • HVzV? napsal:

    KDYBY VÁM PANE SASINE NĚKDO NAPSAL,ŽE BEZ ČLÁNKU Č. 1

    NPV který obsahuje návod jak odoperovat kapitalismus bez přivlastků,který vycházi z gangsterismu a který vládne zdejšim otrokům, brzy banánové republiky ČR,byl by jste naněho zlý a zabil by jste ho?

 9. asar napsal:

  Pre Fica som urobil maximum, že som nepodporoval majdan v minulom roku. Ak chce, aby som ho volil, musí teraz urobiť niečo on pre mňa. Lebo mne osobne zatiaľ nijako nepomohol. Má na to ešte rok do volieb.

  Robota u nás nie je, mesto je vyľudnené. Z otrokární zahraničných investorov typu Fuckxonn som dojebaný. Vyvíjam niečo a chcem (nič iné mi neostáva) podnikať, ale ešte to nemám dokončené, tak musím odhŕňať sneh a zbierať smeti s cigošmi. Osobne by mi to ani nevadilo, keby som nemal maturitu a keby sa niektorí ľudia na mňa divne nedívali.

  Zatiaľ v Nemeckom Mordore skřeti dostávajú 800 jevri za nič a ešte robia bordel. Nech žije európska solidarita. Ale ja asi žijem v inej europskej únii.

  Vravím tete na úrade práce, že ja tam nechcem byť, ale nech mi vysvetlí, ako mám platiť zdravotné poistenie, keď nebudem mať príjem. Boha za čo mám platiť poistné, ja nechcem byť poistený. Europska sloboda výberu v praxi. Kým som nebol na pracáku, platil som poistné, kým som mal prachy, aby som nemusel byť evidovaný. Dal som štátu asi 500 € a keď som prišiel do zubára, musel som doplácať. Načo je mi také poistenie?

  Čo s tým urobíš sociálny Fico? Inak všetko, čo pre teba urobím, je, že nebudem voliť ani konkurenciu.

  • proud napsal:

   presne stejne je to i v nasi kolonii,v cem se panickum hodi kapitalismus,tam si ho delaji,kde socik,tam si ho zvadeji,takze povinne zaplat a nemektej……Lezou do riti americe a nevedi jak tam vypadaji zakony,kdyby je meli udelat tady,museli by zacit pracovat,hajzli…….a hlavne krast po celym svete,aby na to meli……jako Amerika.

   • proud napsal:

    Uz to samo o sobe nam jasne rika co je dobry a co neni,presto drzime tlamu a krok,nechavame se levne kupovat a strilime se za to navzajem.

  • Maroš napsal:

   „tak musím odhŕňať sneh a zbierať smeti s cigošmi. Osobne by mi to ani nevadilo, keby som nemal maturitu a keby sa niektorí ľudia na mňa divne nedívali.“
   asar – starý vtip…

   Pri Vltave v Prahe kopú slovenskí Cigáni kanál. Zastaví sa pri nich policajt: „Hoši – a kolik si vyděláte?“
   Cigáň mu odpovie – „No aj 6 tisíc!“
   Policajt – „Hoši – to se máte!“
   Cigáň na to – „Vidíš – keby si sa lepšie učil – mohol si robiť s nami!“

   • asar napsal:

    Kua, ešteže ja som taký inteligent. Môžem robiť s nimi :) Ešte keby dali tých 6 tisíc.

    No ale aspoň poznám systém. Mňa nikto neopije sladkým rožkom, ako znížili nezamestnanosť. Mňa nezamestnanosť nezaujíma. Povedzte smeráci, aká je zamestnanosť!

    • Maroš napsal:

     asar – ja som mal obdobie, že som sa nemohol zamestnať ani na tých verejnoprospešných prácach – úrady práce aby znížili evodovnú nezamestnanosť, čo nie je to isté, ako evidovaná zamestnanosť – však ficozmrdi socanskí?! – účelovo demotivovali ľudí, aby sa hromadne odhlasovali /kvôli dotáciám z EU/ z ÚP – evidencia tam bola kedysi podmienkou, aby si sa mohol prihlásiť na VPP – bola to zmluva s ÚP – nie s obcou. A keďže starostova žena pracovala v evidencii UP – starosta pochopiteľne „nemal záujem“, aby takéto VPP chcel vytvárať. A ajhľa – keď prijali ten otrokársky zákon o nútených prácach podmieňujúcich základnú dávku v hmotnej núdzi – ROBOTA sa našla pre všetkých takýchto – pochopiteľne – obec potrebuje aj miestne dane, že? Je to jedna banda – celé toto kruté opatrenie nie je namierené akože len proti Rómom, ale predovšetkým proti ľuďom, ktorí sa dokázali – na úkor svojho zdravia – prispôsobiť biede za 63 eur dávka, plus 68 na bývanie, plus 63 za VPP, a teraz im zobrali tých 63 za VPP – lebo už len dávka a na bývanie. A tak ľudia robia načierno, čo vyhovuje rôznym holdingovým klanom, napr. v stavebníctve. „Sociálna demokracia“. Aby zmrdi mohli fungovať a zarábať vďaka vysokej nezamestnanosti nízkym mzdám! A všetci títo ficozmrdi szmácki veľmi dobre poznajú marxizmus a Engelsov Kapitál – ako návod nie pna komunizmus, ale jeho pravý opak – viď Radičová – „expertka“. Najprv však komunisti mali za úlohu rozvrátiť osobné vlastníctvo /1948/ a potom ako „znárodnené“ ho podvodnou privatizáciou /1990-92/ previesť „legálne“ na oligarchiu. Komunizmus nikdy nebol cieľ – bol to len nástroj. No a dnes sú pri moci a majetku a idioti a ich nohsledi im ešte za to blahorečia.

     • Maroš napsal:

      asar – vychádzajúc z myslenia lodníka-námorníka, ktorý je vnútorne presvedčený, že musí veriť vo svoje šťastie aby dokáza vyviaznuť z ťažkej situácie, v ktorej len na jeho schopnostiach nestačí – lebo „kruté more“ – tak ti osobne odporúčam investovať 4-4.5 eura mesačne, čo je 8-9 ťahov 5 z 35 /Mates/ mesačne jeden stĺpec á 0,50 eura. Výhoda – barlička nádeje – v rámci psychohygieny – možnosť tešiť sa 2 x za mesiac na výhru, ktorá ti môže pomôcť zvrátiť situ. Skoro každý 2.-3. ťah padne jackpot s pár desiatkami tisíc – za čo môžeš mať rovno nejaký starší barák, alebo si odfúknuť. Táto investícia sa zároveń potenciálne znižuje tým, že môžeš občas chytiť 3 čísla za 3,30 eura, resp. 4 za pár stoviek. Opakujem – toto nerob,pokiaľ nechceš veriť- neveríš vo svoje šťastie – lebo je to egregor program. Urob si anaýzu tzv. modálnych – chybových čísiel, ktoré sa pri žrebovaní opakujú vďaka ustálenému systému žrebovania – uoženie loptičiek, ich spád, miešanie, čas miešania – a hneď máš 2-3 tutovky aku tomu niečo intuitívne – a podávaj stále to isté – potom nastupuje zákon veľkých čísiel. Risknúť sa dajú aj total postupky /12345,23456/, ale to už teraz nefunguje, odkedy zvýšili frekvenciu žrebovania a tým „chaos“ modálneho pôsobenia.
      No a keď budeš mať viac lóve – podaj si ten istý stĺpec 2x – ono to bodne, keď vyhráš 4 čísla aspoň raz za2 roky. Porozmýšľaj – kto neverí vo svoje šťastie – nebude ho mať ani v mori problémov. Osobne ti prajem, aby si chytil ten jackpot na prvý šup! Inak – najlepšie sa hádajú čísla hneď po prebudení na hajzli alebo v sprche.
      https://www.youtube.com/watch?v=yCpKQjqb8Y4

      Pravdepodobnosti nefungujú u tipéra – len u prevádzkovateľa lotérie – pre neho je výhodné udržať ťa čo najviac v hre a tým pádom vždy prehráš viac ako môžeš vyhrať. Tiper sa musí riadiť okamžitou intuíciou – pokiaľ si mal na gympli učiteľku matematiky,ktorá prednášala aj kombinatoriku – tak ťa to vyslovene ako tipéra negatívne ovplyvňuje – lebo rozmýšľaš o zákonitostiach a tým potláčaš intuíciu! Toto poznám podľa seba – „nahodil“ som si čísla a tie som potom zmenil podľa „logiky“ a posral som to. Skrátka – treba sa odpútať od matematických pravidiel pravdepodobností /viac funguje modalita – pravidlo a zariadenie na žrebovanie – detto v rulete – mechanická záležitosť/ – potom funguje intuícia medzi nebom a zemou – možno ako časový posun a jasnovidectvo. Skrátka – nad vsádzanými číslami NIKDY nerozmýšľaj! Sázky z voleja sú väčšinou výherné /hlavne pri 50:50 – čierna-červená, pár-nepár/, ale ak začneš rozmýšľať nad tým, že to zamýšľané číslo je dátum narodenia tvoj, alebo tvojej príbuznej a ktoré máš dať – tak máš automaticky smolu. Ono ten tichý hlások existuje a my ho v sebe prekričíme „rozumom a logikou“. Myslím, že Muži v čiernom sú vždy v balíku práve preto.

      • Maroš napsal:

       Oprava „možnosť tešiť sa 8-9 x za mesiac na výhru“

      • asar napsal:

       Díky za radu, ale ja som na tipovanie nikdy nebol a ani na to nemám moc času. Už ani tu veľmi nechodím. Chcem niečo rozbehnúť, niečo vyvíjam a niečo som už aj vymyslel. Je to potenciálne prelomové, len to musím otestovať, či to bude fungovať. Nerobiť má aj isté výhody – máš čas. Čas na štúdium a rozmýšľanie. A to by si mali uvedomiť všetci na našom robotickom Slovensku. Menej robiť a viac rozmýšľať.

     • asar napsal:

      Ja ani nemám problém s tým, že by som musel niečo odrábať, keď už beriem peniaze od štátu, len keby to bolo aspoň trocha odpovedajúce vzdelaniu a keby to takto fungovalo všade. Ale tento výmysel nemáš nikde. Aspoň o tom neviem, žeby sociálnu dávku a ešte v takej smiešnej výške ako u nás bolo treba niekde odrábať.

      Neviem, čo bolo za tým, či to bolo myslené proti Rómom, ale v reále to viac postihuje nerómov, lebo nie každý to psychicky zvládne, a tak príde ešte aj o tých 63 eur. Jedného človeka poznám, čo radšej nič neberie, aby nemusel ísť na vpp a aj ja som tak fungoval asi rok. A zrejme zas budem. Lebo jednak je to dosť ponižujúce a zbytočne ma to zdržuje od mojich plánov.

      S tým komunizmom to vidím podobne, viď 1984 a Farma zvierat.

      • Maroš napsal:

       asar – na tipovanie čas mať nemusíš – podáš si raz za mesiac tiket na 8-9 ťahov a strčíš to do hrnčeka a v stredu a v nedeľu si po 19,00 mrkneš web s výsledkami. Každý sme iný – takže prístupov k riešeniu situ môže byť viac – ja zvyknem využiť všetky dostupné legálne. Ono s tou evidenciou je to tak, že či už v evidencii ÚP alebo na VPP máš platené zdravotné poistenie /56 e?/ a keď ti dlh vylezie na 200-300 euro – budeš mať na krku exekútora a ten ťa stiahne z kože. Môžeš byť len evidovaný na ÚP, nebrať dávku a chodiť sa hlásiť raz za mesiac s potvrdením o hľadaní si zamestnania /ak máš kde a začo/ a ušetríš tak 30 hodín – ale zase si podozrivý, že makáš niekde na čierno – keď nemáš ani tých 63 euro akože na žrádlo – „lebo inak“ elektrinu, vodu, kúrenie, hygienu, dopravu, odev obuv ti „poskytuje Ficova nadácia“ Penta – ako každému, a ešte niečo pridá aj ten „anjel“ Kiska – tak je nám tu sveta žiť.

       Čo sa týka nápadov – nemáš nárok na nič mimo svojho odboru – to akademická obec a ich biznis sféra neprežije, GP ti nič prelomové nepovolia – v pláne je retro jaskynná civilizácia, a v podnikaní – do roka máš na krku konkurenciu a budeš odstavený – alebo vypaľovaný. Jedine, že by si začal fungovať ako kreatívec pre organizovaný zločin – to áno – to ťa zoberú do partie.
       Prelomové veci v biznise sa odvíjajú od diery na trhu – a či o nej vieš – nie od toho, či ťa bude práve baviť vyrezávať tie najkrajšie drevené koníky na svete. U nás v okolí fungujú už len základné služby a zopár migrujúcich stavebných partií – ľuďom už sa nechce podnikať na to, aby len platili odvody a museli sa pozerať pod auto, keď sa im bude dariť lepšie.

       • asar napsal:

        Hej, veď o to tu ide zavesiť ti na krk fiktívny dlh. Lebo nič si od nikoho nedostal, nič si si nepožičal, ale máš dlh, lebo si neplatil odvody. Jako, ja nemám nič proti poisteniu, pokiaľ máš príjem. Ale keď nemáš príjem, nijaké odvody platiť nemôžeš.

        Presne tak to chcem spraviť, odhlásiť sa zo sociálky, ale byť na úp. Že budem podozrivý, to mi nevadí, nech mi niečo dokážu.

        Bomby pod autom sa nebojím. Ja nie som autista. Autá ma nezaujímajú :)

        • Jan Kowak napsal:

         .. dyž ne-máš prašule tag je jasný , že
         nejsi Autista.. Ale dyž je máješ – koupíš si
         Báwo.

         W metle.
         M

         ps : Pitralone.. po wčerejš-ku je mi : QQQ
         Kratochwílowá zato ale nemože..

        • Jan Kowak napsal:

         A f stíínu.. kapradiny ssem ce-le-den
         .. pro pár chwil – mi w šiš-ce zní .. pár tamburin

         Wemu TO zadem bo mam nawá-to.. & su tu BENGA..
         Milu-ju tyd-le rááána , i swoje Ducato bįlýý

         .. teď podřadim.. již ssem w w cíí.ly..

         Makro mě ww wįtá ; )
         No nic goši – wypínam RADIO a jdU makak : (

         Reptiliani
         ps : mam fungl Nowou dodáwku , ale sstrašně žere..

        • John_Pitralon napsal:

         Chudáčku ty už musíš makak? To je hrozný…
         Nauč se hrát na lžíce https://www.youtube.com/watch?v=2nug5ffW6uo

        • Maroš napsal:

         asar – autá ťa nezaujímajú pokiaľ ťa neprejde Nowak s bielym Dukatom 1203 plným „zlatých dukátov“ – rozváža aj „čokoládových princov“ z Orionu – minule mu traja ušli – mali krúžky v nose zo starej batérie – ako nové.
         At the Hospital | Funny Clip | Mr. Bean Official
         https://www.youtube.com/watch?v=OoI57NeMwCc

        • asar napsal:

         Maroš, máš pravdu len v tom prípade by ma zaujímalo auto, pokiaľ by ma ním chcel prejsť Kowak.

         Kowaku, mňa autá nezaujímali, aj keď som mal prašule. Ale sú takí autisti, ktorých autá zaujímajú. Minule som ich videl pri Múre nárekov, kde robili také divné kolísavé autistické pohyby.

        • proud napsal:

         „Minule som ich videl pri Múre nárekov, kde robili také divné kolísavé autistické pohyby.“…………vzhledem k talmudu bych se nedivil,kdyby ty pohyby byly koitalni,zed je rodu zenskyho a oni defakto zvirata!…….

       • Jan Kowak napsal:

        Jo a.. čekně-tě si ROBOTI aký biznis SA robí ww w
        Brode

        .. naď Váhom – tam ně-sů dobré Partie !!
        Ak pro ko-ho.

        Michaela

 10. Maroš napsal:

  Nowak-Kowak – až ich klikne klika Kotletovcov – budú si maličkí otvárať dvere na súde – vo výške očí – a potom bude robiť jeden ujo s bipasom tisíc klikov bez cukru v nose na betónovej podlahe – aby sa nenudil. Po mne ide tvoja stará… – garda – heš-TBC.
  https://www.mojevideo.sk/video/18c9d/pokus_o_prekonanie_ficovych_1000_klikov.html?utm_source=related_player

 11. Maroš napsal:

  „Jeden neznámý muž na Salviniho z davu vykřikl „Zasranej vrahu!“. Nějaký jiný politik by asi ani nevěděl, co odpovědět, ale kdepak Salvini.
  „A máme zde vzácný příspěvek. Jeden pán říká, že jsem zasraný vrah. Poprosil bych pro pána potlesk! Vyhrál jste 10 migrantů u vás doma. Dejte nám jméno, příjmení a rodné číslo a my vám jich pošleme 20. Postaráš se o ně na vlastní náklady — snídaně, oběd, večeře… kamaráde!“
  https://ac24.cz/-/-zasranej-vrahu-vykrikl-muz-na-salviniho-pak-prisla-odpoved-kterou-absolutne-necekal?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D3

  Poznámka – stále platí porekadlo, že keď chceš dostať prasa do chlieva – chyť ho za chvost a ťahaj od chlieva! A platí to aj naopak – a toto je prípad AKCIE proamerického siona Smatanu! Čo mu niekto z USA ambasády poradil. V skutočnosti sa boja len jednej pronárodnej sily – Kotlebovcov! SNS sú děvky sionu a Danko asi tak aj praje slovenským národným silám. Celé je to o tom – buď národné riadenie, alebo NADnárodné riadenie – a nie o „slušnosti“ liberastov a demokrastou či „sociálnom cítení“ krimisocanov! Mazurek je už veľmi dobre zorientovaný.

  „Liberál Juraj Smatana – známy “lovec konšpirátorov” a proamerický troll, ktorý na Kotlebovcov nemal jediného dobrého slova, teraz s úškrnom vyzýva k voľbe Kotlebu za prezidenta.
  Kotlebovec Mazurek sa totiž veľmi útočne pustil na jednom z mítingov ĽSNS do Harabína. Vyčítal mu všetko možné a dôvodil, prečo ho nie je možné voliť. Z tohoto Mazurekovho vystúpenia vznikol aj videozáznam a ten si samozrejme okamžite všimli liberáli a zacítili svoju šancu.“
  https://ac24.cz/-/kotlebovci-maji-necekaneho-spojence-smatana-vyzyva-lidi-aby-volili-kotlebu-misto-harabina?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!