Sjednocení národa by mohlo být tak snadné…

Český národ je rozdělen na zhruba dvě zhruba stejné poloviny – a to podle dvou různých pravd, které ony dvě poloviny národa vyznávají. Ta první polovina národa má za pravdu to, že Kreml je sídlem zločinců a vládní budovy Washingtonu obývají andělé, zatímco půlka druhá vidí situaci přesně opačně. A takhle si to v hospodách, úřadech, školách, dílnách a ústavech obě ty půle navzájem stále ostřeji a ostřeji vysvětlují, při čemž obě zůstávají, pokud jde o jejich počet, stále zhruba stejně silné.

Což volá až do nebe a vzdoruje logice vzhledem k jednomu důležitému faktu. Totiž tomu, že dobře 95 procent českých tištěných a vysílajících médií fandí, ba víc než fandí, ale přímo i vede a organizuje polovinu první, takže za normálních poměrů a okolností by tahle masová podpora médií pro pravdu poloviny první musela mít za následek rychlé ubývání počtu zastánců pravdy druhé a nejspíš i raketový nárůst počtu zastánců pravdy prvé.

Jenomže záhada je v tom, že PRÁVĚ TOHLE SE SE JAKSI U NÁS NECHCE DÍT. Ty dvě půlky národa zůstávají, jak už jsem řekl, pořád stejně početné.

Jak je to možné? Vždyť vliv médií na myšlení lidí je neoddiskutovatelný a v politice přece vždy platilo, že bez podpory médií si zde ani nevrznete? Takže jak to, že ta druhá půlka bez podpory rozhlasu, televize a téměř všech našich tiskovin si svou hlubokou nevíru a skepsi v anděly ve Washingtonu tak trvale uchovává, a jejich příznivců a hlasatelů – jak je z různých voleb a průzkumů zřejmo – početně neubývá?

Vysvětlení je jednoduché. Ona pravda polovice první je až moc absurdní na to, aby jí rozumní lidé uvěřili. A logice, zdravému rozumu a skutečnému stavu věcí se příčí tak nesmiřitelně, že je minimálně pro polovinu lidí nemožné ji přijmout. Jak totiž může člověk s mozkem v hlavě postřehnout cokoli dobrého či andělského např. na výroku amerického prezidenta Obamy, předneseného 11. února 2015 pro stanici Vox: „Musíme mít nejsilnější vojenskou sílu na světě a musíme, příležitostně, zkroutit ruce zemí, které by nedělaly to, co my potřebujeme, aby dělaly“. Anebo co lidského může vystopovat na výroku náměstka ministra zahraničí USA R. Armitage na adresu Pakistánu, proneseném v říjnu 2015: „Dělejte, jak vám říkáme, nebo vás zbombardujeme zpět do doby kamenné“? Anebo co laskavého a nekořistnického lze shledat hned na dvou výrocích někdejší ministryně zahraničí USA M. Albrightové, z nichž první zněl: „Rusko má příliš mnoho nerostného bohatství, což není spravedlivé“, a druhý: „Za Uralem leží nerostné bohatství příliš velké na to, aby patřilo jen jedné zemi?“

Anebo jak si můžete spojit s anděly 20 procentní vybití obyvatelstva jedné celé velké země, jak to bombardováním a chemickými útoky dokázaly provést USA v době Korejské války (1950-53)? Anebo později, když v tzv. válce proti terorizmu (trvá dodnes), jen v letech 2001 až 2015 zbavily života 1,3 milionu lidí?

Anebo co je andělského na faktu, že americká vláda, prezident a jejich jménem i úřady souhlasí s mučením lidí a vymýšlejí pro ně i nové způsoby, jakým je např. waterboarding, praktikovaný nejen na americké základně Guantanámo na Kubě, ale i na dalších místech a dokonce i v Evropě? Anebo jak najít andělskou stopu v činu amerického prezidenta Trumpa, který před pár dny ohlásil, že Amerika uznává za nového prezidenta Venezuely kohosi, koho nikdo nikdy prezidentem nezvolil – a dalších 10 zemí, mezi nimi samozřejmě i Česká republika, zneuctí a poplive sama sebe, když jako ponížený otrok lízající i opánky kata svého se ke Trumpovu jmenování nového venezuelského prezidenta připojí? A to za nás všechny. A tím za nás všechny poplive i nejsvětější zásadu světového společenství, jíž je zásada o nepřípustnosti států vměšovat se do záležitostí státu jiných, která až dosud držela svět jakžtakž pohromadě.

Ano, tohle vše se ve svém souhrnu podílí na faktu, že polovička národa v anděly ve Washingtonu nikdy neuvěří. A to vzdor vší nákladné a skvěle placené propagandě, která 24 hodin denně buší do hradby této nevíry ve snaze ji zbořit. S tím ovšem výsledkem, že hradba odolává a remíza zůstává remízou. A když přehlédnete ty, kteří šlapou stejným krokem jaký jim předepisuje režimní propaganda, zjišťujete, že je zaprvé složena z početnějšího druhu lidí nepřemýšlivých či snadno ovlivnitelných, a zadruhé z méně početné skupiny lidí, kteří kteří jsou svou duší oddáni spíš ďáblu než andělu. A je jím dnes dobře při pomyšlení, že v tom nejsou sami. A že za sebou mají celý jeden velký kontinent.

Zbývá otázka: Co by se asi stalo, kdyby se současná naše situace v médiích připodobnila situaci první masarykovské republiky: Tzn. že by každý podstatný politický směr měl svá média, a tato různá média by mezi sebou např. přirozeně vedla férovou diskuzi, bez níž, jak Masaryk nespočetněkrát zdůrazňpoval, se demokracie obejít nemůže. To nám chybí a namísto demokracie máme v médiích mainstream, hovořící tak jednotným, stupidním a znuďujícím hlasem, že např. zánik tištěných médií je už doslova za rohem.

Prozradím vám, co by se stalo. Ta polovice první, věřící v anděly ve Washingtonu, by se začala rychle scvrkávat, protože její argumenty lehké jak papír, by v ohni rovnoprávné diskuze též jako papír jeden za druhým rychle shořely. Po čemž by oni početnější nepřemýšliví snadno ovlivnitelní z první poloviny národa odešli a přešli by do poloviny druhé – a v polovině druhé by zůstali jen oni už zmínění vyznavači ďábla.

Pokud jde o volební výsledek, mohlo by to pak být 20 procent proti procentům osmdesáti ve prospěch poloviny druhé..

A to už by se skoro o nás dalo mluvit jako o národu v tom nejpostatnějším (čili mravním), skutečně sjednoceném.

Nu a protože by to tak zákonitě muselo dopadnout, nedočkáme se toho. Současný západní světový řád se postará o to, aby k žádné skutečné a rovnoprávné diskuzi nikde na světě, a tedy ani u nás, už nikdy nedošlo. Protože ta by znamenala jeho smrt.

 
39 Komentářů k Sjednocení národa by mohlo být tak snadné…

 1. niSas napsal:

  Šmarjá pano, nevíte co je propaganda, tak děláte propagandu. Nevíte co je národ tak slintáte o Masaříkovi, a nevíte jakej bordel byla první republika a kolik stála její registrace u nosatejch kudrnáčů. Takhle přesně zní ALT_er_natíva, ale to taky nevíte co znamená nebo, ehm, to víte a děláte to. No a teď nevím esli píšete, že něco chcete nebo píšete že něco nechcete a ti blboni tady co to taky nevědí, ani to esli chcete nebo nechcete, páč sami nevědí co chtějí nebo nechtějí z teho žádný východisko ze satanovy prdele nevidí a tak zas nebudou vědět esli se do té prdele víc zabořit nebo hledat nějaký čerstvý vzduch. No to ale voni zas budou hledat nějakej pořadník a že jen ti největší z nich mají přednost, nebo ti nejmenší, no já nevím, su celej uondanej z těch alternativních mouder. Heh

  No to máte jako na tý křížovatce, pré gdyž je vpravo jáma, tak alternativní cesta pré je vlevo, a gdyž tam cesta není, tak pré tam je eště příkopa, že do ní mají najet všichni kokoti z alternatívy podle pravidla pravé ruky. Že aby měla ta pravidla ňákej smyl. Muheeeeeeeee

  • HVzV? napsal:

   TED JE VELKÝ HIT INICIALIZOVAT NÁVRAT LIDU K MOCI NEBOT

   bez sily tu budeme psát svoje potřebnáí přáni donekonečna a nic se dit nebude.
   Jinak by to vypadalo,kdyby se to objevily poučné článečky jak je to s naši armádou,která neexistuje a jejiděla ji ukradli a proto by se i tady sbíraly návrhy jak se poučit ze světa o těch silách!
   Prvni Nebojsové plukovnici měli přednášky na NR ,ale my tu nesmime dát odkazy se nezobrazi a musime se ptát naši Konkurence pana Krtecka z HzNR co se tam děje.
   Nu což tak zkusime aspon jeden poučný odkaz,jestli ho cenzura pusti,že ano?

   https://www.euportal.cz/Articles/1742-svycarska-armada-sila-schopna-skutecne-rychle-reakce.aspx

  • HVzV? napsal:

   JE BEZPEČNOST ČR V RUKOU PUTINA NEBO FRANKOGERMANSKÉHO AFRICACORPSU?

   vzpomináte si na české pevnostni ředitelstvi obranných praci a naše nyni se rozpadávajici řopiky na hranicich?
   Zkusime tu dát projížďku skrytou švýcarskou krajinou,jestli se nám to podaři..

   https://www.youtube.com/watch?v=tEjUtyDjsl

  • HVzV? napsal:

   Klapne tato adresa,kterou kdosi během odesláni měni nebo to zůstane nedostupné?

   https://www.youtube.com/watch?v=tEjUtyDjsl0

   • niSas napsal:

    No já myslím, že ˇŠvícarsko se to menuje jen kvůli tomu, že název Izrael je už obsazený.

    • HVzV? napsal:

     I KDYBY TOMU TAK BYLO,ŽE OBSADILI ISRAEL ŠIKOVNI GOJIMI

     měni taktiku,pozoruji i jejich ARMY a odkoukaji všechno co jde ve svůj prosdpěch.
     Ani nemáte všichni poněti jak je to nasere!

  • Halo redakce, nemohl by být pod úvodní fotkou popisek, že napsal:

   fotka je z demonstrace Národní Demokracie?

   • Josef Švejk napsal:

    Halo Národní Demokracie. Proč?

   • HVzV? napsal:

    A UŽ SI NÁRODNI DEMOKRACIE OSVOJILA TAKY NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ

    a pochválila NEPOLITICKOU OSV za to,že je skvělý, nebo budou jen řvát na obrázku a ničim pohnout nebudou nikdy chtit?
    Proč tu nedate k tomu našemu Národnimu programu voličů svůj program a nevysvětlite zda chcete tu většinu ve Sněmovně nebo ne?

    ZA CO JSTE TEHDY KŘIČELI CO?

    Kdo z vás nám to tu vysvětli,nebo jste jenom zdejši dekorace a nic vic?

    • HVzV? napsal:

     Rozval EU zajištuje kancléřka drazi Národni demokrati a to tak rychle,že už z něho ani nestačime vystouopit,dyť v Cáchach už tomu svému prý thermoboyovi poručila,aby dal EU jen dvě rychlosti a navalil atom bomby.
     No a NATO chceme přeci udělat pro ČR nepotřebným tak jakýpak copak,však to tady v diskusi vidite tak co dáte si to do programu nebo ne co vy nato?

   • HVzV? napsal:

    BARTOŠI,Z N.D.CO JIM PROHRÁVÁ VŠECHNY VOLBY A NEMÁ VOLIČE

    kdyby vám někdo napsal,že bez ČLÁNKU Č.1. Národniho programu voličů si ani neťuknete a z vašeho Programu by mohla zbýt tak jenom sračka, myslíte,že by jste mohli dále být krajni pravice a třeba si i trochu zahajlovali,ale bylo by to stejně na hovno, protože by jste neměli podporu nepolitické Společnosti voličů a to je panečku NĚCO!!?
    Víte 88 o čem je řeč šéfe?
    A ne,aby vás napadlo se tu ozvat vy žurnalisto,mohli bychom po vás chtit něco napsat do novin a kdyby vám to tam nevzali tak tady by platforma byla a ne, že ne ano!

 2. niSas napsal:

  No, řeknu to eště takhle. Esli to bude takovým způsobem imbecilních vzlyků pokračovat, tak tady na té zeměkouli prostě žít nebudete.

  • proud napsal:

   Cekame az to za nas nekdo udela,uz stovky let a jsme na tom hur a hur………….a porad nam nic nedochazi……..

   • niSas napsal:

    Řeknu to eště takhle. Navykládali nám, že tady žilo před kristem pár milionů lidí, ale nigdo neříká, kolik lidí na zemi žilo před tím blábolem. Říkají nám, že bílý člověk má nějakej mentální problém, že je ho potřeba někam zahnat do rezervace, ale neříkají, že planeta gdysi byla určitě celá od rovníku nahoru bílá. Problémy začaly gdyž se země po určitých, nám neznámých, či zatajovaných událostech nakláněla tak, že rovník měnil polohu, ale jisté musí být, že člověk žijící v částech země, gde nepadají banány so držky více přizpůsobyví okolním podmínkám a že s nejvyšší pravděpodobností to zanechalo v dědictví předků nesmazatelné stopy, keré gdyby něgdo chtěl smazat nebo promrdat , musel by to cíleně a násilně provádět snad miliony let a to se prostě už nestane. Proto su si jistý tím, že už se o to negdo gdysi pokoušel, ale prostě to tak dlouho nevydržel a člověk RASA, zas přežije , dycky se znova dostane na křížovatku a zvolí cestu sice méně pohodlnou, to zezačátku, ale pak po předávání podílů na neprodejné půdě, sídel, tvrzí či jiných různě zarchimédisovskyzkonstruovaných domovů zaujme své přirozené místo na zemi, kerou přime opět do rodiny.Přestane jí hoblovat, depoilovat, zakyselovat nebo jinými průmyslovými sračkami zasírat a začne se věnovat podstatnému a bez pitomých propagandistických řečí.

    Za sebe volím:
    1) bezpodmínečný příjem
    2) bezpodmínečné bydlení
    3) bezpodmínečný dekret na podíl půdy
    4) bonusový přístup k uzdravování
    5) podíl na věcných volbách potřeb
    6) zrušit úřady na sociální a zdravotní výpalné
    7) zřídit národní spořitelnu
    8) zdroj nezávislé energie do každé naší rodiny
    9) zakázat lichvu a exekuce
    10) zřřídit národní industrii. národní školství, národní zásobovatelskou síť, národní telekomunikační síť

    Další body až po zvládnutí první třídy. Muheeeeee

    • Josef Švejk napsal:

     „a začne se věnovat podstatnému“ – možná ano, ale bude to opravdu dlouho trvat. Lidstvo má tendenci vyzkoušet nejprve všechno jiné a teprve pak se začne možná věnovat věcem podstatným. Slovíčko „možná“ je důležité, neboť doposud k tomu ještě nedošlo a proto to můžeme pouze předpokládat. Navíc, praxe zatím highly likely predikuje lidskou blbost jako nekonečnou. Je tedy docela možné, že k věcem podstatným se nikdy nedopracuje.

     • Robo napsal:

      Niekedy menej, často viac. Teraz z každého tvojho písmená…cítim akurát tie vaše smradľavé debilné za-konné kktiny.

      Urobíš lepšie, keď budeš z diaľky úctivo pozorovať a snažiť sa nájsť svoje miesto v uzdravenom svete.

     • niSas napsal:

      Gdyž budou postaveni před volbu zhynout nebo se poučit, tak i v tem mordechujckým systému ANO, NE, zvolí život. A proč? Je to cesta nejmenšího odporu.
      Eště jednou. Život je cesta nejmenšího odporu.

      • Josef Švejk napsal:

       Nejmenší odpor by umělec dneška zobrazil asi jako – otevřenou láhev piva, křeslo a zapnutá blbobedna.
       „Gdyž budou postaveni před volbu zhynout nebo se poučit“ tak to dopadne asi takto:
       Velitel Wirth příležitostně pronášel proslovy k židům, kteří právě dorazili do koncentračního tábora Belzec, a ti mu tleskali, protože se jim to líbilo.

       • niSas napsal:

        „Nejmenší odpor by umělec dneška zobrazil asi jako – otevřenou láhev piva, křeslo a zapnutá blbobedna.“

        To néní odpor. To, čemu se říká odpor člověk pozná až se v něm život vzpříčí. Až se to stane, pak se pozná jak se kalila ocel.

        • Josef Švejk napsal:

         Za posledních 10000let neznám jediný případ, kdy by se lidstvu vzpříčil život. Znám ovšem mnoho jedinců kteří když se v nich život vzpříčil o něj velmi rychle přišli. Dokud se nevzpříčí lidstvo, dotud se nic nezmění a lidstvo se nevzpříčí, neb se chová jako stádo ovcí. Neznám stádo, které by se vzpříčilo. I to se obvykle hrne cestou nejmenšího odporu – vymezenou plotem – do střižny, nebo na jatka.

        • niSas napsal:

         Člověk ale není ovce, to jen tak šmejdi říkají, pro urážku.

        • proud napsal:

         Neni,pravda,protoze ovcan je ovce horsi!!!

        • proud napsal:

         Jinak „ovce“,nebo ovcan“ neni zadna urazka,dokonce ani vyraz pohrdani,je to jen trefne a vystizne nazvanej produkt minulyho a soucasnyho systemu jmenem clovek, ze kteryho doufam jeste lze zpatky vytvorit Cloveka,bude-li o to stat.

    • HVzV? napsal:

     K PANU SASINOVI SE PŘIDÁVÁ OSV-SPOLEČNOST VOLIČŮ

     která vše co tady napsáno jako požadavek potřebnosti pana SASINA má v Národnim programu voličů pod odbornými názvy a protože tomu dobře rozuměji naši prý zastupitelé naplnuje je to vztekem ,nechtěji NPV zveřejnovat v jejich tisku a tv dnem i noci,nebot jako prvni pochopili,co NPV může s přiživniky a zloději udělat!

     Už v prvnim článku NPV je návod jak odoperovat nynějši ČR systém kapitalismu přitáhnutý na hřbetě presidenta ODS,který je třeba nahradit nebot vycházi z gangsterismu!
     Druhý článek ukazuje jak je možné zavést NAŠI OBČANSKOU PŘIMOU DEMOKRACII skoro okamžitě a bez peripetii!
     Něco takového nemá žádný politický subjekt v programu,neboť z tohoto článku jsou ti prý naši zástupci pološilení strachy!
     Třeti článek týkajici se Zákona o referendiu ukazuje jak obejit embargo trvajici už třicet let a ukazuje jak uskutečnit tento zákon ve spojitosti s článkem č.2.daleko efektivněji a téměř hned opět bez peripetii!
     Čtvrtý článek otevirá cestu k poznáni,že jsou všichni domorodci okrádáni každý měsic o 10 000 KORUN ,nesmi o tom vědet jak! Neni jim totiž vyplácen Nepodmíněny základni přijem.který vyplácel všem občanům minulý
     režim ikdyž se to jmenovalo jinak!!.
     Pátý článek chce dát vznik Středni třidě,která ve skutečnosti neexistuje nebot prý by jinak byla opěrným pilířem státu jak je tomu ve vyspělejšich státech EU,kterou rozbiji jakási padajici kancléřka a nyni i jeji makaron!

     Nemá ceny pokračovat dál nebot dalši články jsou ještě údernějši a našim zástupcům by hrozil z nich infarkt a museli by za sebou pak tahat nožku!

     • Jan Kowak napsal:

      Cesta je prach a štěrk.. & udusa-náá hlííínáá ,
      mosaz
      .. ná fče.lká – od Wlkodla-ka .laka .. A marš mi hrál

      Jak je TO dál Johne ??

      Pam pa dam..
      .. jo už wim – nad TATROU ssa blýska Mroži ta-dy žijů !

      ps : gde mam tu kulownici na Šwejka ??

      • Jan Kowak napsal:

       .. jen pro ten.. dneš_ní den , stojí-mi , za TO
       žíít
       Jen pro ten neš-ní jen atď. o.i.. práwě ssem se zwrátil od Honga.

       Wosla-wowa-li sme fungl Nowej čínskej ROK : ))
       .. rock Prasete !

       Ale w 6 ráno juž zas mus.lim nastartowatt Bílou dodáwku a

       Nach Makro – ROBOTI : /

       Reptiliani

       • John_Pitralon napsal:

        Sníh je tu bílý jak paže Kabelkový
        Mroži divo bijů
        Hoď ručník, hoď tam ten ručník
        bum bum tequilla
        Kaj džas more, vrať to

        Виктор Цой – Муравейник
        https://www.youtube.com/watch?v=MtalpBUyl5I

       • HVzV? napsal:

        OSV NAČISTO NEPOLITICKÁ SI ZPÍVÁ SVOU SPÍCI HYMNU

        Svět patři nám a jsem optimista…či kdo to zná dall el comandante?

        Ten Guewaro Gufero by se divil co mu to tu rostou za kvitka z čertovy zahrádky no ni?

 3. Jan Jinsky napsal:

  A kde jste vzal přesvědčeni, že je společnost takto rozdělena? Takhle tlupě černobílé vidění mají weby typu NWOO.
  A moc propagandy- kolik lidí věřilo komoušům? Nikdo

  • proud napsal:

   Ja jim veril,ale ne se vsim souhlasil,po emigraci jsem zjistil ze to bylo to lepsi co nas potkalo,ovsem blbci si to nechali zase sebrat ozralym,siozidovskym bisexualnim,zlodejskym netahlem a jeho nenazranou bandou……..a ted to maji……..

   • proud napsal:

    Mohli vykopat komance a vsechny ostatni blby s jejich stranama a mit svoje,nechteli,tak ted slouzej v necem co jim uz davno nepatri,bylo to zadluzeno a tedy proprcano………..

  • HVzV? napsal:

   JINSKÝ,ONO POPISY SITUACE JE JEDNA VĚC TVORBA SILY,ABY JSME

   cosi potřebného jak to občané chtěji,ale je jim ukradena moc,je druhá věc.
   Co řikáte na Švajc army vite co to je?
   Dnešni komunisti jsou po smrti,jejich diversanti ve vedeni maji za úkolprý z nich udělat lumiky úplně k ničemu a oni tomu jejich členové jejich strany tleskaji jako pominuti!!

 4. Eschatolog napsal:

  jestli je tlupa rozdělena v nazoru na nezdravost špenátu je o hovně, problem skutečný je neochota tlupy dodržovat a vyžadovat dodržováni dohodnutych 5ti pravidel hry, gojové jsou prostě gojové Sasine, čo bolo to bolo ( před dávnými časy ) rasa degeneruje neb existuje v rozporu s přírodou

 5. Marco napsal:

  Celkem nedavno jsem porovnaval aktualni letecke mapy s temi z roku 1953. Prisel jsem na to, ze nebyt tech strasnych komunistu, zijeme v dobe kamenne. Kolik toho dokazali postavit za par desetileti a kolik by se toho postavilo, kdyby par smejdu nemyslelo jen na sve bachory. Rikam vam vsem, ze v tuto chvili bych jel z Prahy do Brna maglevem a byl bych tam za cca 30min. Na podobne projekty nebudou nikdy penize(Nemecko vynalezce Maglevu ma jen zkusebni drahu) jelikoz kapitalismus je nenazrany a tahne za sebou kouli v podobe parazitu prisatych na verejne kapse. Nase zem by bez nich nejen vzkvetala, rodilo by se spousta deti a v zemi by prevladali zivnostnici, kterym by na zada jako v pripade dneska, nedychali na politiku napojene korporace. V 87 zacali vydavat prvni podnikatelska opravneni a muj otec dostal od statu pujcku na novou Avii, kterou splacel po par stokorunach. O to vse jsme prisli a zustal nam tu pokriveny trh plny parazitu a drobnych pasticek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!