Jde naše současná podpora fašizmu až tak daleko?

merkel-jacenjukPočátkem ledna 2015, konkrétně osmého dne tohoto měsíce, přiletěl tehdejší ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk do Berlína, aby zde kancléřku Merkelovou poprosil o další půjčku pro svůj finančně krachující režim. Při té příležitosti poskytl interview německé televizi ARD, ve kterém řekl: „Ukrajinu a Německo pojí společný osud. My všichni si dobře pamatujeme na vpád Sovětského svazu na Ukrajinu a do Německa na podzim 1944. To se nesmí opakovat“.

Takže zbrusu nové dějiny Evropy a Světa byly v tom okamžiku na stole. Hitlerův vpád na území Sovětského svazu, které stály jeho národy 20 milionů mrtvých, byl v Jaceňukově podání naprosto v pořádku, a zlo začínalo teprve až v okamžiku, kdy Rudá armáda začala hitlerovská vojska z území SSSR vyhánět. Konkrétně, když si ve svém postupu dovolila vstoupit i na území Ukrajiny a nacistického Německa.

Teprve až tohle byl tedy podle Jaceňuka válečný zločin. Takže Hitler měl – podle Jaceňukova vkusu, který byl z hlediska jeho postavení i vkusem celé nové ukrajinské vlády - v Německu vládnout dál a dál měla zřejmě trvat i nacistická okupace Ukrajiny. Rokle Babi Jar poblíž Kyjeva měla tedy ke svým už třiceti tisícům povražděných ukrajinských občanů pojímat další tisíce obětí a dál zřejmě měly planout ohně v plynových komorách Osvětimi, Sobiboru, Majdanku a desítkách dalších koncentračních táborů. A po vyhlazení Židů v Evropě měla před vrata plynových komor připochodovat i celá rasa slovanská. V prvé řadě s námi Čechy.

Tak pochopil ideální vývoj Evropy ukrajinský premiér Jaceňuk. A pozor: Nikdo z představitelů současného ukrajinského vládního režimu se od Jaceňukova prohlášení do dnešního dne nedistancoval, takže jeho pojetí dějin zůstává i pojetím současného režimu Porošenkova.

A my tento režim, jak prokázala prohlášení našeho ministra zahraničí Petříčka při jeho nedávné návštěvě Ukrajiny a následná prohlášení místopředsedy vlády Hamáčka, oba to politiky České strany sociálně demokratické, plně a bezvýhradně podporujeme.

Čímž chtě nechtě platí odrazem i pro nás to, co na adresu pomajdanského ukrajinského režimu prohlásil Němec Günther Verheugen: Je to vláda čistokrevných fašistů z masa a kostí.

K čemuž pan Petříček dodává tuto zajímavou větu. „Mé pojetí zahraniční politiky nejen odpovídá politickému směrování naší vlády, ale je i mým niterným přesvědčením osobním“.

Řekl bych, že stát jen v úžasu nad tím, kam až jsme to dodneška došli, je skutečně málo. Opravdu si všechno tohle od lidí, kteří zjevně zešíleli, či nějak jinak ztratili rozum a soudnost, necháme líbit?
23 Komentářů k Jde naše současná podpora fašizmu až tak daleko?

 1. karel napsal:

  Ano, na MZV sedí ministr, čistokrevný fašista, a Babišovi ani Zemanovi to nevadí....Měl by letět na hodinu!!!

  • proud napsal:

   Ne letet,ale viset!

   • houbeer napsal:

    twl,muzes mi rict jako kdo tam NENI fasoun?fasista,pro me znamena mimo jine ten,ktery jedna pod tlakem lobingu proti lidem a to kurwa razantne.a to splnuji temer fsici politici(u nas).fasisticky kurwi se a kurwi vse ,,pod sebou".oklestuji svobodu jak jen muzou....

    • houbeer napsal:

     jak vsichni tupouni vriskaji kvuli nejakymu petrickovi?!?!to jako on chudacek je ten jedinej spatnej?jen loutka pro ovce.pocinaje na hradku to jsou vesměs fasisti dnesni doby

     • proud napsal:

      Fasisti se etablujou prave z nacionalistu kdy sebe stavej jako nejlepsi a nic jinyho nema pravo na existenci a kdyz,tak jen jako sluzebnik,na podradnou.Coz me vzdycky pobavi,protoze Adolf byl typickej zidovskej kukuc a preferoval jakousi "cistotu arijsky rasy" a presto ho svet nechal vyvadet co ho nechal,nez by ho zavrel do cvokarny,kam napriklad prave patri Petricek a jemu podobni.

     • proud napsal:

      Vetsina z nas vriska Petricek prave proto,aby on a jemu podobni vedeli,ze o nich vime,co si o nich myslime a kdyz se nekdy pripadne naucej myslet,aby vymysleli,jak skoncej a kde,na kterym kandelabru......

    • proud napsal:

     Rict ti to nemuzu,protoze je vsechny neznam,nebo jen povrchne,tak to ve svete chodi ze volis koho neznas,protoze volis plany sliby,kdo je dava je uz jen maska.Slibem prece nezarmoutis,hlavne ze na postupu po zadech druhejch poradne zarobis,jak dopadnlou ti je jedno,nebudes po nich slapat ty,bude jinej a ty budes mit hovno,to je moto "cechacku".

     Ps: zjisti si co znamena fasoun,ceskej(nebo slovenskej babis) bezohlednej nenazranec neznamena fasistu,ale onoho bezohlednyho,ceskyho nenazranyho zasrana,proti tomu je mozna onen fasista jeste kabrnak,protoze je nacek a preje svejm,kdezto nenazranec preje jenom sobe.

     • proud napsal:

      Neprat fasoun svejm na ukor ostatnich,tak by mi ani tak nevadil,jenze to uz by nebyl fasoun,ale vlastenec......:-)))

   • Paw napsal:

    Rovnej rovnyho si hleda a fasista k fasistovi seda a zebra..

 2. .lak napsal:

  Kat aby to spral. Kolektivní tyranie většiny bolševiky ale u hypotetické €araboafrikanizace je to tápání v kalných vodách neokolonialismu střihnuté všemi mastmi mazanými ziskoFci zdobytčovaných? :-D

 3. martin bareš napsal:

  pane Mane: Selektujete. Jestli chcete být objektivní, tak nevystrkujte tyhle dva oranžové chudáky, petříčka a hamáčka, oba s malým "m" a "h" a pište vše, i když se Vám to asi zajídá.

  Připomenu Vám výroky a také a hlavně skutky Vámi milovaného Strejdy Milouše:
  1) Přirovnal Severokorejského premiéra k teroristům Al kajdy, konkrétně Usámovi, kteří / který údajně shodili OC v NY a řekl, že by se s ním, Kimem, mělo naložit podobně. To znamená najaté US komando a zabít. Znalec Tibetu nějak nezná korejskou válku, masakr až 8mi mil. Severokorejců. Možná si tak pamatuje fotečku, kde se před davem US armády na válečném koncertě vykrucuje Marilin Monroe, vystrkuje prsa a zpívá znaveným americkým hochům do dalších masakrů, povzbuzujíce jejich neukojené libido. Přece jenom ošukot mrtvou korejku neí to pravé a nafukovací panny US armáda neměla - to přišlo později.
  2) Rozhodně sionista a podporovatel židovských tj. iztraelských nácků, Strejda Milouš bude usilovat, co to jde, o přenesení hlavního města Izraele z Tel Avivu do Jerusaléma.
  3) Ministra petříčka za jeho jednání na Ukrajině pochválil (jinak ministr petříček nejedná samostatně, není neřízená střela, ale musí svá stanoviska konzultovat a dohadovat s vládou než někam za státní penéze jede a úkoly od vlády (ne)plní a vládu prezentuje. Není to pošuk, ale ostaními voly ve vládě vybraný a volem prezidentem schválený, vůl.
  4) Milovaný Strejda Milouš pozval samozvaného a nevoleného prezidenta Venezuely, jinak loutku USA, k návštěvě Česka poté, co ho uznal prezidentem (tedy neuznal Madura jako prezidenta země, ač ten zvolen 70% voličů).

  Strejda Milouš má možná vlhký, možná už pouze suchý, sen. Já Vám ho pane Man řeknu: "Vidím Strejdu Milouše, jak se neklidně oddychuje, možná sebou hází v prezidentské posteli. Vidí Bílý Dům a špalír hostů s mávátky, kteří ho nadšeně zdraví. Svěžím krokem kráčí po červeném koberci s hvězdami a pruhy. Na konci červeného koberce stojí Trump a vítá ho, klepe mu na rameno. Ke Strejdovi Miloušovi se hrnou reportéři se stovkami mikrofonů. Pro blesky fotoaparátů není na kilometr okolo White Housu k hnutí. I špionážní družice wašingtónu zaznamenává záblesky a zář a dává echo do Pentagónu, že Skripalovi útočí na Bílý dům. Strejda Milouš se nadechuje na vrcholu štěstí, trochu si do kalhot ucvrkne, a plynulou angličtinou vzkazuje světu, že on, on, přijel na pozvání, kterého si váží."
  Pak se uprdne, z postele spadne placatka Becherovky (a možná i Strejda Milouš) a ochránce našich zubožených, vykořisťovaných, obelhávaných, trápených a vůbec nanicovatých ovčanů, našich zájmů, se probudí. Placatka leží u postele a prostěradlo je mokré a lehce zapáchá. Pot to není. Sudičky okolo lůžka pokyvují hlavami a mluvčí podává placatici Strejdovi aby si hrknul a měl šťávu. Přichází uklízecí četa a obraz mizí.

 4. benmil napsal:

  Jen maličko off topic:

  Jak porazit Rusko – ale proč?
  Přes veškeré úsilí v mediální válce, přes uvalené sankce a permanentní vyrábění Ruské hrozby, začíná varianta přímého vojenského střetu.
  Propaganda války dostatečně otupila vědomí populace a nyní už zbývá odhodit masky a burcovat ve jménu hodnot národy do boje. Výdaje na zbrojení rostou, válečná osvěta jde do škol a slovo zadržet Rusko je každodenním slovníkem hlavních médií. Nositelé Nobelových cen míru a strůjci barevných pučů radí zdebilizovaným masám nepodléhat ruské propagandě za žádnou cenu.
  Plány západních mocností, které vypracovaly pro Rusko, jsou stále stejné. Ponechat pouze15 milionů Rusů na jejich vlastním území. Britská premiérka Margaret Thatcherová za tento projev sklidila velké ovace a uznání. Plán pokračuje. Zdroje Ruska musí být rozděleny. Ještě je třeba doladit poslední obraz světové krutovlády v Rusku a pak už všichni budou souhlasit s vraždou ruského prezidenta Putina. Putin je démon a musí být nejlépe zavražděn jako Sadám Husajn a M. Kaddáfi.
  Rusko není Libye a Putin je Rus a Slovan. A ty jeho jaderné zbraně, co s tím? Slušná armáda, velké území, vlastní zdroje a místo žoldáků národ vlastenců. Mentalita Rusů, proti početně větší armádě paktu NATO s dobrou vojenskou technikou. Celá slavná Evropa a její hodnoty je parta korporátních magnátů, ale ne válečníků. Ta má jít do války s Ruskem?
  Evropské mocenské elity nejsou schopny vyřešit vlastní problémy, vlastních lidí. Nejsou schopny jednat o ničem jiném než o vlastním prospěchu. Přes smlouvy, které v minulosti podepsaly, se vždy vzájemně zradily. Tento spolek elitářů, žijících v jiné realitě, má svého vůdce ze zámoří. Pro světového četníka neplatí žádná pravidla, určuje je sám a stejně tak nám určí i nepřítele. Nic jiného, než prachsprosté napadání států a zabírání zdrojů, se ve světové politice nedělo a neděje. Války ve jménu svobody jsou největším pokrytectvím mocenských a ekonomických elit.
  O žádná lidská práva a demokracii nejde! Jen zájmy, moc a ovládnutí zdrojů včetně distribuce. Tito největší světoví zločinci zneužili každého slova humanita. Kdo se podílel na válkách v Kosovu a kdo rozpoutal peklo v Africe? Veškeré novodobé vraždění mají na svědomí USA, Francie, Anglie a Itálie. Koloniální státy svojí historií i současností. Celé africké tažení slavná OSN přikryla mlčením. Všichni váleční štváči, celá propagandistická nezisková armáda, politická garnitura včetně korporátních médií. Ti všichni podporují válku o zdroje.

  Kdo ovládne zdroje v Rusku, bude pánem nad distribucí uhlíku a pitné vody v celosvětovém měřítku. Pohled na lidská práva v Rusku a v Číně je alarmující a musí se správně tyto státy trestat, neustále jim připomínat jakou krutovládu páchají.

  Zajímavé, že tentýž pohled celé západní společenství nenastaví v případě USA, Francie, Saúdské Arábie, Kuvajtu, Kataru a dalších muslimských zemí včetně Turecka.

  Toho všeho jsou si Rusové vědomi. Vědí, oč jde, nechtějí přijmout korporátní model vlastnictví zdrojů. Vědí jaké pokrytectví a dvojí metry používá západní humanita. Kdo má vlastní zdroje, není pod tlakem a může vyjednávat. Rusko potřebuje mír a vydrží mnoho urážek. Pečlivě si hlídá vnitřní stabilitu a má sílu odolat i státnímu převratu. Studená válka nikdy neskončila, jen změnila formu.

  Jak tedy porazit Rusko? Sankce vydrží, armáda je připravena. Zhroucení SSSR se po druhé opakovat nebude. Všichni zapomněli, že dnešní Rusko není SSSR a Rusko za dob Jelcina. Vojenští stratégové mají plán, malé pobaltské státy jsou klíčové a blízko ruských hranic. Polsko má trauma z historie a slíbenou možnost stát se evropskou velmocí. Ukrajina nesplnila zadání zahájení války i přes pomoc vyškolených instruktorů, nezabralo ani sestřelené letadlo. Další pokus o střet nevyšel paktu NATO v Turecku. Umučení pilotů nezabralo na Ruské emoce a touze po odplatě. Jak začít a zbavit Rusko jednou provždy zdrojů?

  Plánů mnoho, klíčové jsou Ruské hranice a zážeh na Evropě. Osvědčená taktika z historie! Provokace co nejblíže u hranic Ruska a za nutné podpory Slovanů. Vojenské obkličování Ruska nemůže být jen v rukách Anglosassů. Něco by tam nehrálo. V rámci strategie musejí i Slovanské národy chtít zničit Rusko. Plán rozšiřování paktu NATO se ukazuje jasně. Stejně jako instalace Čecha, generála Pavla do vysoké funkce NATO, jako Tuska, Poláka do EU.

  Jen s pomocí Slovanských národů lze ublížit Rusku nejvíce. Ve vzduchu je další provokace, taková, která musí zahrát na emoce a vyvolat chuť jít do války. Akce pod falešnou vlajkou jsou běžná praxe vojenské strategie. Neustále obkličování Ruska paktem NATO co nejvíce k hranicím, vojenské manévry, hrotit napětí. Z toho dříve či později musí eskalovat střet.

  Válka mezi Ruskem a paktem NATO je nastartovaná a téměř nevyhnutelná. Sankce nebudou nikdy zrušeny a celá válečná mašinérie se jen tak nezastaví. Zadržování Ruska znamená, navézt co nejvíce těžkých zbraní k jeho hranicím, dobudovat odpalovací základny kolem celého území Ruské federace.

  Samotná simulace války Rusů proti Evropě a USA překonává silou zbraní a následků peklo vynásobené tisíci. Opět další vlastenecká válka za přežití nebo smrt. Motivace dobít - proti odhodlané obraně své země?

  Válka vzejde na hranicích Ruska a Pobaltské státy pro tento účel budou obětovány i s divizemi NATO. Důležité je pro mocenské elity - přímo nezasahovat a ponechat zážeh boje na armádě.

  Počátek války s Ruskem vzejde rychle, ale nejdříve proběhne strategický klid před bouří. Jako blesk zasáhne informační pole zásadní sdělení pro občany ze zemí paktu NATO - Rusko porušilo provokacemi světový mír na více místech - jsme ve válce. Lavinu křiku zajistí média za doprovodu Hollywoodských katastrofických záběrů o ruské agresi. Bude to největší a poslední divadlo, které sehraje; super elity s jejich politickými pěšáky. Všichni budou svorně volat, zničme Rusko a budou mít na to pár minut. A pak se přemístí do svých, po mnoho let budovaných podzemních krytů. Jen v USA je těchto chodeb stovky kilometrů – pozor jen pro zasvěcené!

  A co reakce Ruska obklíčeného státy paktu NATO?

  Taktické jaderné střely uvedené k bojové pohotovosti splní rozkazy. Cíle známé, členské země NATO a USA.

  Kdo si myslí, že ČR je z toho vyňata, tak ať se ihned vzpamatuje.

  Obrovské početní převaze armád NATO je nemožné odolávat dlouho konvenční technikou. Rusko se bude muset bránit jaderným arzenálem. Počítejme spálené země do 5-10-20 minut, je to celá Evropa a o pár minut později Anglie. PVO zachytí max. 30% střel, ale další zasáhnou přesně cíle. Po prvních jaderných vzájemných úderech bude marná snaha vrchních velitelů ukončit apokalypsu. Emoční paralýza vymaže u všech stran politickou dohodu. Systém boje je nastaven mimo člověka a tak se s tím počítá.

  Ruské ponorky odpálí veškeré jaderné střely na Východní Pobřeží USA. Čas 5-10. minut. První vzájemné údery povedou jako vždy na velitelství a základny, následně na aglomerace, elektrárny, strategické zdroje průmyslu.

  Vše, co je životně důležité pro stát bude vzájemně zničeno. Ruská velká města včetně Moskvy dostanou pravděpodobně vodíkové údery, které jsou ničivější než atomové pumy. Automatizovaný ruský systém řízení jaderné války pochopitelně odpálí nejsilnější balistické střely Topol a Satana na vybrané cíle v EU a USA. Jak se zachová Čína a celá Asie?

  Globální výměna úderů je v současných vojenských odhadech 5300 taktických střel a 6000 střel středního doletu k okamžitému použití. Takové množství střel přetíží PVO obou stran. Na Rusko dopadne v prvních 60. minutách 2500 taktických střel a po 5-ti hodinách skončí velký ohňostroj.

  Aktualizovaný odhad na sílu jaderných zbraní a počet mrtvých je 60 -100 milionů okamžitě. Do 15. dnů následně, vlivem radiace a spadu, kontaminace prostředí 300-400 mil. lidí.

  Do půl roku 800 milionů na souhrn všech devastujících následků zničení základních životních zdrojů. Na odklízení mrtvol nebude mít žádný stát kapacitu. Ve všech zasažených státech přestane fungovat infrastruktura, průmysl, zdravotní systém. Pokud si lze představit chaos s mentálním strádáním těch, co přežijí, pak máme obraz, příčinu a důsledky mocensky posedlých psychopatů Západu.

  Všichni podporovatelé sankcí a nepřátelství vůči Rusku mohou krom válečného odhodlání sdělit svým dětem na politických přednáškách, jak bude vypadat válka s Ruskem. Vyprovokovat jadernou velmoc k válce je snadné, ovšem zastavit její průběh nelze. Vojenští velitelé a politici vylezou z bunkrů a odeberou se do Austrálie, jednat o novém světovém řádu. Austrálie a Kanada jsou země, na kterých se elity dohodly, že zůstanou ušetřeny. Publikace o dopadu jaderné výměny mezi NATO a Ruskem jsou k dispozici a každý si může udělat vlastní závěr. Představa vojenských stratégů v USA, že proběhne opotřebovávací válka s Ruskem, která ho bude bolet je mimo realitu. Rusko nepůjde cestou obrany jen na svém území. Početně se nevyrovná jak technikou ani počtem vojáků.

  Nemá volbu, a proto jasně dalo najevo, že použije nejsilnější zbraně ke své obraně.

  Je celá Evropa opravdu tak hloupá a má tak lokajské politiky, kteří oddaně poslouží vlastnímu zániku? Vážně si někdo z papalášů Evropské komise a vedení NATO myslí, že lze Rusko vyhladovět sankcemi a poté je vojensky porazit bez jaderných zbraní? Proč tak lokajsky poslouchají USA? Možná příčina je přidělená moc i profit, druhá skupinová hloupost a to vše uzavírá dlouholeté špehování nejvyšších špiček Evropských státních pohlavárů, ministrů a prezidentů. Spojenci odposlouchávali spojence.

  Dnes, vše ok.

  Zase se objímají a mají se raději a více jak včera. Jak nám odpoví naši generálové včetně Pavla? Zadržují Rusko, nebo připravují první úder? Jak sám Pavel tvrdí, Rusko je největší hrozba, větší jak migrace. Možná, že jsou v éteru Informace z minulosti a obava, že by je mohl využít nepřítel. Kdo ví? Po celém letitém špiclování našli všichni postižení společnou řeč i společného nepřítele.

  Každodenně omílané Evropské hodnoty a západní kultura je jen divadlo a vrcholné pokrytectví. Tento spolek je nutné reformovat, postavit na jiných a férových základech. Je třeba odvolat celé vedení EU a slavnou komisi. Současné elitářské uskupení je nutné odstavit z funkcí a zbavit je řídících procesů na všech úrovních.

  Demokraticky se musí Jednotlivé národy všech členských států zbavit parazitů. Je v zájmu všech, zrušit sankce proti Ruské federaci a začít normálně obchodovat a narovnat vztahy.

  Evropa musí najít odvahu odmítnout diktát elit.

  Pakt NATO se ukázal, že není obranný, ale útočný spolek jestřábů hájící ekonomické zájmy globálních mocenských elit. Jak a v co, NATO transformovat? To je úkol pro nové politiky, kteří jsou připraveni provést reformy a chtějí zabránit globální válce. Bez výměny současných politiku není řešení.

  Protože se nikdy v historii nepodařilo zabránit žádnými prostředky válce, je více pravděpodobné, že nezabrání nikdo té další plánované. A stejně dopadne i pokus reformovat EU. Evropská šlechta s námi vydrží opravdu až do konce?

  Celý proces řízené debilizace zakončí Darwinova mez a past. Dokáží naši volení zástupci domyslet, co nastane, pokud po našich lidech budou chtít válčit s Ruskou federací a pod vlajkou paktu NATO a zabíjet Slovan Slovana? Jaká bude reakce veřejnosti, bojovníků za svobodu, posledních našich hrdinů, že Rusko je nepřítel?

  Mediální štvavá masáž a hon na takzvané proruské weby nabírá na síle, že už malé děti vidí v Rusku peklo se Satanem. Zapojeni jsou všichni kluci a holky z neziskovek, celebrity a nesmíme zapomínat na samozvané aktivisty. Úloha medií, celebrit je klíčová. Informační válku zvládají výborně. Nepřítel je znám, jen našinec je stále nějak málo odhodlán k boji. Elita z řad skutečných novinářů je odstavena. Petránek se údajně pomátl a tak nám politické analýzy tvoří 20. letí aktivisté z nadací a mozkových trustů. Martin Koller, který popisuje velmi pravdivě a profesionálně situaci se může upsat a odezvou je ticho.

  Pokud porovnáme souvislosti, využijeme znalosti o složení a mentalitě všech vrstev České a Moravské populace, máme vzorec pro analýzu. Tupá a zhýčkaná mládež líná pracovat a duševně se namáhat. Střední generace bojuje o chleba a senioři se ve všem ztratili pod tíhou nízkých důchodů.

  Vrcholní papaláši chtějí jen business a 3,5 milionů lidí v bídě do války s Ruskem nechce. Národní armáda neexistuje a mobilizace může přinést jistý druh morálních zábran a možnou politickou změnu na generálním štábu.

  Stejná situace a stejné nástroje debilizace mas probíhají v celé EU. Mnoho trefných komentářů pokládá otázky, za co bojovat? Za rozkradený stát, za majetek nadnárodních korporací, za mega milionáře a vládnoucí elity? Za svobodu ve které je mamon na prvním místě? I to je vyřešeno.

  Neochotu mas bojovat vyřeší strůjci nového světového řádu (NWO).

  Prostě ji začnou žoldáci. Žádná jednání, žádná kapitulace, rychlost zahájení války musí předběhnout všechny informační kanály. Rusko se bez jaderných zbraní neporazí a jaderná válka nebude jen na území Ruska. Geopolitická situace je mnohem horší, než za Kubánské krize. Státy, které ve druhé světové válce napadly dnešní Rusko, jsou opět součástí jeho obkličování. Pro souvislost stability i křehkosti současného systému je třeba zmínit fatální věci. Výskyt přírodních vlivů, dokáže paralyzovat celé státní i politické zřízení a změní je na málo adaptivní.

  Měsíční výpadek vody a elektrické energie způsobí apokalyptický stav společnosti. Po dvou měsících se totálně zhroutí každý systém i bez velké války a tím uvrhne všechny lidi do chaosu. Kdo připravuje válku a nepřímo ji podporuje ničením zdrojové stability jiného státu, chce vyhladovět obyvatelstvo zavedením nedostatku a tím docílit svrhnutí vlády, musí počítat i s následky.

  Rusko už nemá kam ustoupit, nikdy neustoupilo. Všechny státy, kterým přineslo svobodu, ho dnes zrazují a připravují se na válku.

  Křehkost systému na denních dodávkách všech zdrojů je doslova děsivá. Pro mocenské elity jsou to postradatelné aspekty, příliš mnoho lidí, kteří ubírají zdroje.

  Rusko žádný stát ani Evropu nenapadne, má své zdroje na mnoho set let. Poslední největší světové zdroje a ke své obraně má jediného spojence - jaderné zbraně!

  • martin bareš napsal:

   tisknu si a s Vaším dovolením (i bez něj) budu v mezích svých možností šířit.

  • proud napsal:

   "Je celá Evropa opravdu tak hloupá a má tak lokajské politiky, kteří oddaně poslouží vlastnímu zániku? ".............opet ona znama pisnicka,to neni na nasich par politicich,ale na nas,na tom co jim my,ona absolutni vetsina, dovolime,k cemu my budeme mlcet,a tak je to s kazdou zemi.Skutecnost nam pochopitelne tajena a mlzena ,mimochodem prave podobnejma tvrzenima a vychovou ke stadnimu ovcanstvi.....................

  • proud napsal:

   "Měsíční výpadek vody a elektrické energie způsobí apokalyptický stav společnosti. ".................ano,hlavne muj,kterej pije destilovanou destovku kterou si je schopnej vydestilovat na ohynku na zahrade..........smejic se tem kdo si myslej,ze z vodovodniho radu snad dostavaji neco lepsiho a platej za to zlodejum............;-)

 5. proud napsal:

  ....italstina a spanelstina jsou si celkem podobny...... :-)

 6. proud napsal:

  "Bez výměny současných politiku není řešení."............hloupost,protoze je potreba vmenit ty kdo ridej politiky a politiku! Politik je jen blba svine plnici cizi vuli za nehoraznej honorar!

 7. proud napsal:

  " Po dvou měsících se totálně zhroutí každý systém i bez velké války a tím uvrhne všechny lidi do chaosu".........opravil bych,uvrhne do chaosu vsechny ovcany,kteri pak zacnou jen prekazet obcanum a vyvijet kriminalni cinnost.Protoze obcani se zajimaji a obcani se ucej preziti a vedi co je sjednocovani se za ucelem spolecny prace na onom preziti a znovubudovani ovcanama rozsekanyho............

 8. proud napsal:

  "chce vyhladovět obyvatelstvo zavedením nedostatku a tím docílit svrhnutí vlády, musí počítat i s následky."........................chce vyhladovet ovcanstvo,protoze obcanstvo vi,ze vladu nepotrebuje,na co zivit lemply a vlastizradce..........

 9. proud napsal:

  Jinak az na onech par nepresnosti dobrej koment a vazim si presvedceni ze kteryho je napsanej,opravy vychazejici ze svyho uhlu pohledu rozhodne neznamenaji celkovej nesouhlas.

 10. Boris napsal:

  čo sa dá čakať od žida Jacenjuka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!