Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 04.02.2019

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Změny v rétorice japonské vlády ve sporu o Kurilské ostrovy s Ruskem, kdo a proč zmařil ruský výsadek na ostrov Hokaidó v roce 1945, díky kterému měl tento ostrov patřit Rusku?, dějiny Ruska jako výslednice činnosti západních zednářů, ruské pravoslavné církve a znacharských klanů, zatčení senátora Arašukova jako projev zásahu globalistů proti ruským podpindosníkům, Putinovo vyjádření k odstoupení od smlouvy o raketách středního a krátkého doletu, proč se Trump angažuje v aktivitách proti Madurovi ve Venezuele, proč by volební právo nemělo být omezováno absolvováním znalostních zkoušek, nebezpečí rozpoutání konfliktu mezi Kosovem a Srbskem díky přísunu USA řízených džihádistů ze Sýrie, šíření informací o řízení sociálních supersystémů jako jediná cesta k mírovému světu, a další.
7 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 04.02.2019

 1. petr napsal:

  Na ostrově Hokaidó,
  kukačky tak kukajdó.

 2. Karel K. napsal:

  Osvobození plukovníka Kvačkova, příštího ruského prezidenta . . . . . .

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

 3. Rocco napsal:

  K tématu Balkán.

  Srbové a Černohorci byli Čechům v 19. století vzorem, naši slovanští bratři. Já se divím, že někdo jezdí na dovolenou do Chorvatska, Chorvaté = ustašovci fašisti.

  Srbsko a Černá Hora v první světové válce zkusily ohromné útrapy. Jen několik dní poté, co Rakousko-Uhersko vyhlásilo válku Srbsku, vyhlásila Černá Hora válku Rakousko-Uhersku. Za druhé světové války Srbsko a Černá Hora vedly masivní partyzánskou válku a držely 20 německých divizí.

  Černá Hora. Země, na kterou čeští turisté zapomněli
  Z Prahy tam nic nelétá, nejezdí tam žádný přímý vlak. Na Čechy tam nenarazíte, a přitom v sousedním Chorvatsku se jich nezbavíte. „Za celou dobu jsem tam potkal pouze dva Čechy,“ říká moderátor Václav Žmolík. A to přitom navštívil hlavní město Podgorica, Skadarské jezero, národní park a největší jezero na Balkáně, bývalé hlavní město Cetinje, kterému se přezdívá město muzeí, a město Budva. Budva s pobřežím a nádhernými horami připomíná francouzské Saint-Tropez. V současné době toho o Černé Hoře víme velice málo. Na dobré vztahy z minulosti se zapomnělo. „V 19. století byli Černohorci pro Čechy velkým vzorem,“ připomíná Žmolík. Byli pro ně příkladem odvahy a vzdoru. Slovanským národem, který se nikdy nepoddal. Ani Turkům ani rakouské moci.Celá řada významným Čechů také v Černé Hoře působila: malíř Jaroslav Čermák, spisovatelé Josef Holeček, Eliška Krásnohorská, Vítězslav Hálek, malíř Ludvík Kuba. Dokonce autorem první černohorské hymny byl také Čech Antonín Šulc. Černohorci mají i přísloví, že „jednou za život je třeba vidět Prahu“.
  https://dvojka.rozhlas.cz/cerna-hora-zeme-na-kterou-cesti-turiste-zapomneli-7473449

 4. Rocco napsal:

  Svoji pamětní desku má v boce Kotorské další Čech – námořní voják z česko-německé rodiny František Rasch, který byl jedním z vůdců vzpoury rakousko-uherských námořníků v boce Kotorské roku 1917.
  https://www.reflex.cz/clanek/lide-a-zeme/78606/boka-kotorska-drahokam-cernohorskeho-jadranu-patri-k-nejkrasnejsim-zatokam-ve-stredomori.html

 5. Británie x Bosna Kosovo ISIS napsal:

  VIDEO Can you believe this is a town in England? Islamic Invasion of Europe Věřili byste, že toto je město v Anglii? Islámská invaze Evropy
  https://www.youtube.com/watch?v=PkoCiUezFIQ

  Milan Avramovič před 3 měsíci:
  "To je karma. Toto je vaše podpora Bosny a Kosova a ISIS, přichází vás všechny kousnout do zadku. Srbsko bylo vaším spojencem v obou světových válkách, u nás padlo 2 miliony civilních a vojenských obětí a jak jste se nám odvděčili? 10 let sankcí, tříměsíční bombardovací kampaň, okupace Kosova, které jste pak předali lidem, kteří byli usvědčení teroristé a obchodníci s lidskými orgány. Dobře, teď jste na řadě vy."

  Gambino Gambinos před 3 měsíci:
  "UK je největší podporovatel islamizace Evropy. Kdo vytvořil islámské státy jako Albánie a Bosna? A kdo vytvořil takzvaný islámský stát Kosovo? UK+USA, každý to ví."

  Lukasrb76 před 3 měsíci:
  "Pěkné, mně se to líbí. Nechápejte mě špatně, nemám k nikomu nenávist. Jsem ze Srbska, když jsme bojovali proti muslimům v Bosně a Kosovu, vy, Angličané, jste tomu říkali etnické čistky, nazývali jste nás nejhoršími možnými jmény a brutálně nás bombardovali. Co ty děláš ostatním, to se ti i vrátí. Teď máte stejný problém, nelegální vetřelci také okupují vaši zemi, uvidíme, co budete dělat. Byl jsem v Anglii před pár lety a byla to apokalypsa pro mě ... víc tmavých lidí než bílých. Tak to je váš zmar, Angličané. Udělal jsem popcorn, kdy začne párty?"

 6. Islamizace Balkánu napsal:

  Od doby, kdy byla vyhlášená samozvaná republika Kosovo, uplynulo už jedenáct let.

  17. února 2008 kosovský parlament vyhlásil nezávislost.

  21. května 2008 Topolánkova vláda na návrh ministra zahraničních věcí Karla Schwarzenberga (KDU-ČSL) souhlasila s navázáním diplomatických styků s Republikou Kosovo, čímž Česká republika uznala Republiku Kosovo jako nezávislý stát. „Vývoj byl takový, že se Kosovo osamostatnilo. A my s tímto faktem musíme pracovat, a uznat realitu, která se stala. Obzvlášť když máme v této oblasti přes 500 našich lidí,“ uvedl ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (KDU-ČSL).
  https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/ceska-republika-uznala-nezavislost-kosova-35465/

  Nyní by Albánie ráda vznášela územní nároky na další oblasti obývané Albánci (na Balkáně žije 5,2 milionu Albánců), např. v Černé Hoře či Makedonii a vytvořila Velkou Albánii. Albánie je od roku 2009 členem NATO. Státní tajemníci pro evropské záležitosti Aleš Chmelař (ČSSD, manžel ministryně Maláčové) a Tomáš Prouza (ČSSD) dlouhodobě podporovali zahájení přístupových rozhovorů Evropské komise o vstupu Albánie do EU, rozhovory by měly začít v roce 2019. V Kosovu je obří základna Camp Bondsteel, druhá největší americká základna v Evropě.

  Velká Albánie, velká drogová mafie a velké americké vojenské základny.

  https://www.armadninoviny.cz/albanie-chce-kosovo-a-americkou-zakladnu.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!