Seminář Nové republiky na téma „ABY MÉDIA NELHALA“

mytyomocimedii

Spolek Nová republika realizoval panelovou diskuzi na téma „Aby média nelhala“, které se zúčastnili doc. Petr Žantovský, Mgr. Petr Štěpánek, Mgr. Stanislav Novotný a MUDr. Ivan David. Probíralo se i porušování listovního tajemství podle paragrafu 182 společnostmi Google a Facebook, ovlivňování českého politického prostoru zahraničními „novými médii“ a politickými neziskovkami, kterou jsou financovány ze zahraničí. Cizí korporace před politické neziskovky a granty zahraničních ambasád prosazují cizí agendy, dost často odporující českým národním zájmům.
29 Komentářů k Seminář Nové republiky na téma „ABY MÉDIA NELHALA“

 1. Josef Švejk napsal:

  A po důkladném vědeckém prozkoumání tohoto fenoménu zjistíme, že za rok, za dva budou lhát ještě víc než dnes.
  Člověk je jediný živočich, který dokáže zopakovat svou činnost tak, že se dopustí chyb tam, kde se jich předtím vystříhal. Neustále se totiž vyvíjí. Nakonec bude nejspolehlivější metodou odstranění lží jejich prosté překvalifikování na pravdu. A bude to, jak by podotkl Mat s Patem. Úroveň a vzdělání ofčanů stejně nedovolí, aby si toho všimli.

  • HVzV? napsal:

   VŠIMLI JSTE SI,ŽE AE NEWS PRÁVĚ ODHALIL ŠOKUJICI SVINSTVO O VZNIKU

   policejniho státu,kdy komunistický byl jen procházka růžovým sadem?.
   Nový paragraf umožnuje vypnout web na 90 dnů,když provokatér napíše do diskuse,že by pověsil nebo zastřelil třeba osobu,která zvedla ruku pro zákon o výkonu ideologie neomarxismu?
   President to nezpozoroval,piráti nebyli proti!!!.
   Dejte tady i odkaz z AE NEWS,kdo to umi a chce informovat my jsme už to četli a nepomohlo tedy,že jsme na to upozornovali s předstihem.
   Podvodnici ze Sněmovny trumpfuji, nastavte krky budete udušeni!

   PODVODY NÁMI ZVOLENÝCH KŘIVÁKŮ NIKDY NEPŘESTANOU DOKUD SE NEPOKUSIME JE VŠECHNY ODVOLIT TIM,ŽE VZNIKNOU NOVÉ POLIT.SUBJEKTY s našim občanským programem NPV.

   Občanská přímá demokracie kterou nemá nikdo z námi volených stran a subjektů, včetně SPD v programu má být zničena ještě předtim,než by mohla vzniknout viz článek č.2 z Národniho programu občanů voličů/NPV/.

   • Paw napsal:

    Uz mne pronasledujou temer vsude. I kdyz zajem nemam ,zkusim se obcas nekam/ ze sportu/ prihlasit a uz zacnou spinavy triky , aby mne nemuseli bylvarni platky zradcu , zaregistrovat…To mi dela dobre a moc !!1

    • Paw napsal:

     Chyba v titulku . Aby media Nelhalyyyyy, jsou v mnoznym cisle..neni to jedno Mediooo /nebo jedna media/…Adijooo..

  • .lak napsal:

   Jistě. Ani blblinu nazdar a nazmar. :-)

  • PAW napsal:

   A kde maji toho TUZKOLAPKU , kterej ma taky zasluhy , podelal vsecko a podepsal jeste vice Klaus , kvuli odberu nedarovanych tuzek po podpisech..

 2. Rocco napsal:

  Jak donutíte nelhat oligarší média, která vlastní Babiš, Bakala, Křetínský + Tkáč a Penta Dospiva + Haščák? A ředitel ČT Dvořák je dlouholetá „pravá ruka“ oligarchy Kellnera?

  Největší zloději, kteří rozkradli stát – tzv. oligarchové – skoupili tisk, média k upevnění svého vlivu, ekonomického a politického.

  Nyní nelze hovořit, že je v Česku demokracie, je tu OLIGARCHICKÝ KARTEL.

  Za první republiky byl tisk stranický, většina novin byla tiskovými orgány politických stran, politické strany vlastnily vydavatelství a tiskárny a čtenáři si vybírali noviny podle svého politického názoru.

  Národní socialisté – ČSNS vlastnila vydavatelství Melantrich na Václavském náměstí a vydávala deníky České slovo a Večerní České slovo (VČs nejčtenější deník), časopisy Eva, Hvězda československých paní a dívek, Ahoj na neděli a Mladý hlasatel (s Rychlými šípy Jaroslava Foglara)
  Agrárníci – na počátku 30. let si vybudovali moderní komplex tiskárny Na Florenci a vydávali deník Venkov. Tiskárnu po roce 1945 využívala KSČ. V roce 1983 zbourána, v červnu 1989 zde byla slavnostně otevřena Miloušem Jakešem nová moderní brutalistická budova s redakcí a tiskárnou Rudého práva. O půl roku později už Rudé právo nikoho nezajímalo. Po 23 letech, v únoru 2012 byla budova bývalého Rudého práva a České typografie zbourána a Penta (Dospiva a Haščák) zde postavili kancelářský komplex Florentinum za 5 miliard korun. V prosinci 2016 Penta prodala Florentinum čínské skupině CEFC za 7,7 miliardy korun.
  http://paternoster.archii.cz/pn-rude-pravo.html
  Soc. dem. – ČSSD vydávala Právo lidu a Večerník Práva lidu, tiskárnu a redakci měli v Lidovém domě
  Národní demokracie – vydávala Národní listy
  Lidovci – ĆSL vlastnila Československou akciovou tiskárnu a vydávala Lidové listy a katolicky zaměřené časopisy
  Komunisté – KSČ vydávala deníky Rudé právo a Rudý večerník, komunisté měli tiskárnu v Karlíně na Sokolovské ulici
  Nezávislé byly Lidové noviny, které se přikláněly ke skupině prezidenta Masaryka „Hrad“.

  • proud napsal:

   Pro me je medium politicky strany totez co medium oligarchy,oba jsou nehorazny kreteni! Jen naprosto nezavisly a pravdivy medium ma smysl.

   • Rocco napsal:

    Médium velkozloděje a médium politické strany fakt není to samé. Politická strana bojuje za svůj program, ale zloděj bojuje za svoje zlodějny.

    • niSas napsal:

     Politická strana je mafie, zlo, keré si napíše program inflagranty a pak krade eště víc, bianko. Program noemálních lidí je furt stejný.
     1) bezpodmínečný příjem
     2) bezpodmínečné bydlení
     3) bezpodmínečný dekret na podíl půdy
     4) bonusový přístup k uzdravování
     5) podíl na věcných volbách potřeb
     6) zrušit úřady na sociální a zdravotní výpalné
     7) zřídit národní spořitelnu
     8) zdroj nezávislé energie do každé naší rodiny
     9) zakázat lichvu a exekuce
     10) zřřídit národní industrii. národní školství, národní zásobovatelskou síť, národní telekomunikační síť

     A teď Roko s pravdou ven. Kerá strana gdy něco takového měla v plánu, ha?

    • proud napsal:

     Neni jedno jestli jde proti narodu jeden,hodne prachatej sam za sebe a k tomu ma koupeny media,nejakou stranu a ministry,nebo jestli totez udela strana kde je tech prizivniku jeste vic v jejim vedeni???! Jako fakt?…………

     • proud napsal:

      Ja ti Rocco povim,ze si budoucnost predstavuju bez vlady a bez stran,to je svyn zpusobem primo podminkou primy demokracie,kde si lidi primo pisou do referend,kazdej za sebe co chteji a pres co nejede vlak.Tedy zadny sliby,ale co rozhodne vetsina vsech,to je rovnou rozkaz!

      • proud napsal:

       ……oprava,“primy demokracie“ je ode mne volovina a je to dost nestastna slozenina,i kdyz uzivana,taky spatne.Pochopitelne jsem mel na mysli primou vladu vsech!

    • Paul Durham napsal:

     rokokote , to máš od narození ?

  • niSas napsal:

   Protože nevíte co je demosgrácie, budete doomrzení tvrdit že tady je něco jinýho nebo že tu demosgráca eště není. Já vám to vysvětlím takhle a doufám, že příště už vás hamba kopne sama. Demosgrácii vymysleli zbohatlíci, (zlo ději) , keří se pakují z práce otroků (bezzemků a odstrčených). Tenhle systém okrádání malé skupiny bezcharakterních sviní pojmenovali demo-kracie, chápej voe, kracie, tedy nadvláda a demo jako na zkoušku jako u krejčího (bakaly) , a bylbych rád kokoti, gdybyste ty písmena četli tak jak sou a nevykládali si fantasmagorie a falešné předsudky, že je to jinak , že tam je nějaké moudro, dobro, či co, třeba jako s tím dopisem óbr podržtašky a ve skutečnosti vlastizrádce panského rezidenta narcisa až na půdu, kerej napsal, do cizí země oplzlej bonmot, že jako co tam je, tak že tam jako je, jen gdyž to bude demograticky. No a tak mi vyližte, třeba talíř.Muheeeeeere

 3. .lak napsal:

  Vydydidlávači dydlačních dydlofórií dydlatých dydlavých dydelnatostí dydlace. :-D

  Yak sme nenáviděli papírové království vyvolených osociopatovávačů alias kádrováků vlastně typu starých blažkových domovních důvěrnic transformované zvrhlé sexuality tak to teď bude patrně v sofistikované či již už i ě f protroublostech sluníčkářských vítačů-ek kteří jsou evidentními a dosud navídanými mozkovými atlety grandiózních intelektuálních schopností s jatostí hypertrofovaných eflů. Potěš koště. Blambuléré.
  https://www.youtube.com/watch?v=E1T8OcXSdU0&list=PL_iz6a21qUrQfsm4lsGnXardimJxHpbID&index=23

 4. Karel K. napsal:

  Proč americký prezident Donald Trump dokončuje budování mystické zdi? . . . .

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

 5. Jan Kowak napsal:

  Jô.. a Čučmo.. el komundíre – proč mas .. was ic dach

  .. ty Chlïw-ky sse TAM zz Mrožem new ww wejde-me

  Was is Das ?

  Micha Lea

 6. niSas napsal:

  Blboňům z Nové republiky by se líbil Franz Josef nebo alespoň Jája Masařík. Dle jejich přesvědčení udělají vše proto abyste nigdy neměli podíl na neprodejné půdě, dobíhali včas do „roboty“, volili ty správné „blboně“, a nigdy se nesrali se svýma potřebama mez ně, “ dospělé“. Muheeeeee

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!