Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 18.02.2019

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Proč ruský politik V. Surkov, stejně jako další zástupci ruských oligarchů vůbec nerozumí ruskému národu a vůbec se s ním neztotožňuje a proč přitom chválí V. Putina za dobré řízení Ruska, proč je prakticky lhostejné, kdo bude po volbách ukrajinským prezidentem, když jde o zemi úplně řízenou z USA, proč je naprosto nezbytné odmítnout účast ve volbách prezidenta Ukrajiny a proč je Janukovič stále právoplatným  prezidentem, jak Lukašenko začíná chápat svou závislost na Rusku a proč kvůli němu selhal projekt Běloruska jako socialistického skanzenu, jak jsou znalosti lidstvu poskytovány podle úrovně mravnosti a proč do tohoto schématu zapadá i fašistické Německo, a další.
16 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 18.02.2019

 1. .lak napsal:

  Su syne je to napsané ready?
  Skoro nikdo není schopen vypotit samozřejmé věci, jak jsou přecvičení atleti, mozkoví. :-D
  Maďaři mají svou národní gardu,muslimové ji tvoří kde se objeví, eš, 27.02.2019 18:57:24
  a tady je zřetelně nechuť mít lidi kteří jsou hrdí na zem, národ a kořeny se svými oprávněnými požadavky dědiců s jejich prostou nulitizací až výmazu, děs.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Novy-sef-prazskych-muslimu-siri-propagandu-Islamska-strana-v-CR-Co-se-deje-uvnitr-mesit-na-nasem-uzemi-a-co-BIS-nezvlada-Odbornik-na-islam-odhaluje-Je-to-mrazive-cteni-572045/diskuse

 2. Maroš napsal:

  "Sio podpora" Čaputovej v Čechách...

  Poznámka - aby bolo jasné - prezident by mal ovládať riadenie sociálnych supersystémov a globálnu politiku - táto osoba "chce riešiť" osobité témy?! /Čomu akože rozumie?/ A čo ostatné?!
  Krausovo ego ju počas celej relácie ubíjalo - Kraus tým dával na javo dešpekt voči nej - asi vie prečo. "Feministky" v akcii - "prečo by nemohla byť prezidentkou žena"?! No - prezidentkou nemôže byť každá ambiciózna puťka! "Trošku je to nepríjemné" /Čaputová/ - kvôli deťom /manželovi = preventívne rozvedená/. ??? "Jej dcéra je veľmi politicky zbehlá" = "zbehlejšia je jej matka". Kraus ju rozobral ako puťku /= morka po maďarsky/ - reakcia Čaputovej - "Ľudia si skôr volia prezidenta ako rodinu" ??? Trapošina! Z jej strany nepadlo nič o osobnostnom rozvoji - o SEBAvzdelávaní!!! Kraus podhodil "dokumenty" - póza - dojebal ju! = Slovensko čaká na "svoju" blbú prezidetku...

  1. Zuzana Čaputová - Show Jana Krause 27. 2. 2019
  https://www.youtube.com/watch?v=DJ6XLr49KYk

 3. Maroš napsal:

  A že "blbí" Rusi a Ivan "Hrozný" - hrozný akurát pre anglosasov!
  https://ac24.cz/-/drevene-potrubi-ktere-prezilo-500-let?redirect=%2F

  Poznámka - Putin myslím minulý rok pripomenul Francúzom, že zatiaľ čo si Parížania ešte v 19. storočí vylievali sračky na hlavu - Moskva už vtedy bola sofistikovaným mestom.

 4. Maroš napsal:

  Husté!...
  Informačná vojna 1.3.2019
  Report - Rozvratné globálne aktivity G.Sorosa, globalizácia, Agenda 2030, perspektívy mladých ľudí v dnešnom svete - MUDr.Andrej Janco.
  Report - Ako zvrátiť rozvrat Slovenskej republiky a právna analýza protiústavnej činnosti ústavných činiteľov - JUDr.Štefan Harabín.
  Plus ďalšie personálne detaily - kandidáti - kto je kto a za koho kope! Kto si kúpil prieskumy o sebe za 50.000 euro.

  Rozhodujeme o budúcnosti a bytí, alebo nebytí národa v guláši NWO. Dôležité - Orbán konečne zoštátnil verejné médiá! Dôležité - Marian Kotleba bude v Infovojne v stredu 6.3.2019 o 20,00.
  https://www.youtube.com/watch?v=_zRPkBR1TKw

 5. HVzV? napsal:

  JAK SE VŠICHNI TĚŠITE NA TO,ŽE V DŮSLEDKU ABSENCE PODPORY OSV

  už dávno avizovaného článku č.1.NÁRODNIHO PROGRAMU VOLIČŮ vás vy pitomci brzy pumpnou prý o monumentálni sumu jak mamut o čemž píše AE NEWS a vy tu na to serete?
  No a co vy na to el comandante,dáme je všechny odřit,aby si tu pustili to jútů a zatancovali si k tomu zapomenutý americký lidový tanec BUGI,BUGI?

 6. John_Pitralon napsal:

  Tak jeden talíř už spadl u Třebíče i s Beyrosem, Fidelem a Muskem. Franta chtěl hodit páčku splachovací do cajku ale vytáhl jakýsi dlouhý péra a Daněk tam pak zalomil klíček.

  Wabi Daněk - Franta má péra https://www.youtube.com/watch?v=WP3Vx34zHxs

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!