Na prahu změn: Lidé přestali uznávat demokracii a respektovat výsledky voleb. Kdo seděl na lavičce Václava Havla v Košicích? A proč jsou mladí lidé zblblí?

vitkovic„Je zřejmé, že povaha a podoba euroatlantické civilizace se mění takřka před očima a že se celý svět dostává do nového pohybu. Je také zřejmé, že tento pohyb má a bude mít vliv na kvalitu života každého z nás a naše národní bytí uprostřed Evropy,“ zaznělo i toto pondělí večer česky na vlnách slovenského Slobodného vysielače. Do svého pravidelného pořadu Na prahu změn si tentokrát bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný pozval emeritního policejního radu ČR, dříve košického kriminalistu a ředitele federálního policejního sboru pro Východoslovenský kraj, dnes dokumentaristu soukromého televizního kanálu a polonistu Rudolfa Vitkoviče, který již dlouho žije v Praze.

„Tady orel, dobrý večer přeji,“ přihlásil se stylově muž, který dříve pracoval na odboru kriminalistické techniky a expertiz, v oboru kriminalistická fotografie. Po úvodních policejních vzpomínkách na přechod od komunismu k demokracii se rozhovor stočil na dobu, kdy těsně po revoluci zakládali s kolegy na východním Slovensku policejní odbory. Do té doby se policisté takto organizovat nemohli.

Ze všeho nejvíc bylo potřeba, aby se o nich vědělo, což nebylo v případě úzce specializovaných kriminalistů zrovna snadné. A tak vymysleli účinnou fintu. „V kraji, kde nás lidé znali z dlouhodobé práce na vyšetřování vražd, nám věřili. Ale museli jsme o sobě dát vědět po celé republice. Tehdejším šéfem telefonického krajského spojení ve Východoslovenském kraji byl náš přítel, který udělal to, že sebral naše prohlášení, vzal ho k sobě na spojovací odbor, tam to dal zašifrovat a dal to poslat do celé republiky jako šifru. A na všech krajských zprávách, když šifru odšifrovali, a vytáhli to, mysleli si, že to přišlo z vrchu, a tak všichni houfně zakládali odbory.“

Česko-slovenský policista v zajímavém povídání zavzpomínal na moment, kdy se stal Vladimír Mečiar ministrem vnitra a došlo k velkému konfliktu s Vitkovičovými policejními odbory. „On si vzal s sebou na vnitro všechny staré struktury z Bratislavy a chtěl je schovat k nám na Východ a my jsme se proti tomu postavili. To byl druhý konflikt. A třetí konflikt byl, když se bývalý estébák, kterého nám tlačil, stal členem kontrolní a revizní komise a měl přístup do všech archivů na Slovensku. No a potom jsme byli mediálně obviněni, hlavně já, že jsem připravoval Mečiarovu vraždu. Moje jednotka byla nová, s mladými lidmi a on, tak jak postupně rozložil tu policii, nemohl k nám dostat své lidi,“ řekl bývalý kriminalista a dodal, že je velmi důležitá role nezávislých médií, jako je Slobodný vysielač, protože „vidíme, co dělá mainstream“. „Byl jsem osobně jeho obětí, oni zveřejnili i moje jméno, vůbec to přitom nebyla pravda.“

„Když se rozpadl stát, v lednu 1993 mě táhli na vojenskou prokuraturu, a tam jsem si řekl, že si nebudu hrát na hrdinu, tak jsem si sbalil pár švestek a odešel jsem do Prahy, kde jsem měl dobré kontakty,“ řekl muž, který popsal zajímavý fenomén – tak, jako je u nás rozdělený stát na Prahu a zbytek republiky, na Slovensku smýšlejí jako o „zvláštní jednotce“ o Bratislavě.

Nálada ve společnosti se podle pana Vitkoviče v posledních letech zhoršuje, často právě vinou těch, kteří se nejvíce ohánějí demokracií. „Poslední dva tři roky, když nastupoval do volební kampaně Donald Trump, vzniklo takové zvláštní hnutí na světě, kdy přestali lidé uznávat demokracii a respektovat výsledky voleb. To samé se děje v Maďarsku, na Slovensku. Lidi, kteří nebyli schopni postavit ve volbách silnou stranu, která by vyhrála, chtěli povalit vládu. A pořádají demonstrace a soustavné štvaní. Po vraždě Jána Kuciaka – je mi líto, co se stalo, a doufám, že to kolegové vyšetří – hned přišlo to jejich all for one a kampaň proti slovenské vládě. Ještě nikdo nic nevěděl, a už byly tlaky. To je nebezpečné.“

Další část rozhovoru se stočila na Polsko, kvůli kterému pan Vitkovič dokonce založil vlastní nezávislé médium a projekt Sousedé. „Je to hrdý národ, který nikdo nezlomí. Můžeš dělat, co chceš, ale nezlomíš je, mají větší hrdost než Slováci a Češi. Jsou to správný frajery,“ přiblížil host svůj pohled na naše visegrádské parťáky.

I v Polsku ale panuje společenské napětí. Navíc se, tak jako jinde, ukazuje, že některé ikony demokracie nebyly tak čisté, jak se tvářily; bylo mezi nimi i hodně „převlékačů kabátů“. Velmi brzy se například začalo pochybovat o hvězdě polského přechodu k demokracii Lechu Walesovi. „Walesu kryla Státní bezpečnost, byl jejich agent. (Krycí jméno Bolek.) Poláci o tom mluvili docela brzy. V prvních volbách vyhrála Solidarita, premiér byl Jan Olszewski, který před dvěma týdny zemřel. Lech Walesa tehdy jednal s Jelcinem, protože Jelcin chtěl, aby v Polsku zůstala stálá sovětská posádka, neměli pro ně v Rusku byty. Olszewski to zatrhl a bylo už tehdy jasné, že Walesa je řízený.“

Moderátor Stanislav Novotný poznamenal, že bychom našli hodně paralel i s naší republikou, kde také ti, co nejvíc křičí o svobodě a demokracii, mají mnohdy mnoho másla na hlavě, a se stejnou vervou, jako sloužili dřívějšímu režimu, dnes podlézají tomu novému.  

„Možné je leccos. V Košicích se loni v létě otevírala lavička Václava Havla. Na jedné straně seděl komunista Schuster, vedle agent Walesa, byl tam i kníže Schwarzenberg a velký křesťan Daniel Herman. Asistovali agentu Bolkovi a teď jim vadí Babiš,“ glosuje Rudolf Vitkovič, podle kterého ale do popředí vystupuje stále naléhavěji nejdůležitější otázka dneška, kterou je „zničení národních států, i když to liberálové a sluníčkáři chtějí popřít“.

Stanislav Novotný i Rudolf Vitkovič zdůraznili přínos projektu Visegrádské čtyřky. Rizikem by mohl být rozpad Ukrajiny, kde je problémem podle Rudolfa Vitkoviče „rostoucí nacionalismus na a fakt, že banderovci, kteří vraždili Ukrajince, Poláky i Židy, jsou dnes vyzdvihováni jako hrdinové“.

Celým Polskem nyní hýbe kauza odškodnění „300 miliard dolarů za holokaust“. „Považovat po Polácích pozemky a domy, které byly zničeny v rámci fronty, aby za to platili a ty penze šly do nějakých židovských organizací, ne lidem, kteří to vlastnili, ti už nežijí, tak to Poláci nepřipustí.“ Podobné požadavky podle Rudolfa Vitkoviče vznese brzy židovská lobby i na Česko a Slovensko a je otázka. Jak se k tomu oba státy postaví?

V závěru pořadu zmínil Rudolf Vitkovič velký problém dneška a riziko pro budoucnost střední Evropy – europropagandu. „Mladí lidé jsou úplně zblblí genderem a trojpohlavími. Máme hodně levicových vysokých škol, které vypatlávají lidem mozky.“

Pořad Na prahu změn, který si můžete poslechnout zde, každý týden poslouchá a shrnuje Milan Vidlák, šéfredaktor, vydavatel a jediný autor časopisu Šifra. Nezávislý měsíčník vychází v tištěné i digitální podobě, www.casopis-sifra.cz
44 Komentářů k Na prahu změn: Lidé přestali uznávat demokracii a respektovat výsledky voleb. Kdo seděl na lavičce Václava Havla v Košicích? A proč jsou mladí lidé zblblí?

 1. Marie Urbánková napsal:

  Poláci jsou hrdý národ. Každou chvíli nám dodají závadné potraviny a ještě se tomu smějí. Jestli té jejich hrdosti není nějak moc.

  • Josef Švejk napsal:

   Vám nepřijde k smíchu národ, který si nechá zlikvidovat své zemědělství, místo potravin pěstuje řepku a potraviny které si dříve bez problému vypěstoval sám nyní dováží za desítky miliard? Jak byste takový národ oklasifikovala?

   • Paul Durham napsal:

    Josef Vyskoč se zkřížil s Balounem ... pr_oudi

     • niSas napsal:

      Těm kokotům k smíchu ani nepřinde, že nemají žádnej podíl na své půdě po předcích, že nemaj žádnej podíl na rozpočtu z vejvaru celé země a ani ty proudy kokotů nevrušuje, , že nemaj ani ten jeden svůj podělanej podíl do teho sečitatelně kecat. Střeste se všech debilů a inkvizicionářů, že jako nic nepatří nikomu, že jako všechno patří jako bez podílu všem, že na to přirozeně dohlédne oko belzebuba nebo jiného svatého kokota. Kámen. Heh

      • proud napsal:

       Ses porad ten stejnej idiot co se chce zasrat na priposranym hektarku o kterej ho pripravi prvni kolemjdouci zidovskej ucednik aniz ti dochazi zmrde, ze ses narodil aby ti patrila cela planeta a umel jsi na ni a s ni hospodarit! To znamena vsechno,nikoliv nic,ani podvod jmenem vsechno ale nic ve kterym debile zijes.

       • proud napsal:

        Dokud budou existovat pripitomeli hektarovi sedlackove se slamou v botech,hlavne misto mozku,takovy nenavistny sasini a nisasove a podobny zmrdi co si ani neumej vybrat jeden nick a neumej poradne cesky,natoz psat,co zijou pro penize a nejaky priposrany sporitelny misto hospodaru s prirodou a planetou,takovy prestrojeny poturcenci siozidu,lepsi to bejt nemuze!

        • niSas napsal:

         A to je jen jeden blboň. Že neumím czesky a ze neumim psat.. No a teď si představte schizojidní blboně u koryt a všechny svině co podepisují zrádcovské a podrazácké smlouvy. Ti myslí stejně. Heh

      • napětí napsal:

       A gde je twuj polskej gagač? Sasine?

   • proud napsal:

    Bodejt by mi neprisel k smichu narod debilnich Durhamu......jsem doma cirka 8 let a jejich blbost mi pred ocima roste primo exponencialne,coz svedci o kosmicky rychlosti debility,bezohlednosti a ignoranstvi na spatnym miste,navic bez jakykoliv organizovanosti.Tady se predatorum,grazlum a imbecilum dari pod ochranou "poblicie",obzvlast mestskejch blbu,jako v bavlnce.

    • proud napsal:

     V tomhle bordelu uz kradou i mestsky urady vlastnici radary na mereni rychlosti,okate a ani se s tim neschovavaj.

     • niSas napsal:

      A gde se školej všechny ty proudy kryplů, přestupníků a zaprodanců? No přece v cizákově, páč jim náš chleba smrdí a dycky smrděl. Prašivá honorace. Ani nedodržují kulturní zvyklosti.

      • proud napsal:

       Pokud je mi znamo,smrdi jim zaprdeny,zavistivy a bezohledny,zlodejsky cechackovstvi.Proto taky v tyhle kolonii nemuze bejt normalne zijici vetsina,ale banda zavistivejch sasinskejch zmrdu co se o nic ani nesnazej a maj hovno pod vedenim estebackejch Buresu,kazdymu podle jeho schopnosti:-))))))))))))))))))))))))))))))))))

      • proud napsal:

       Ses v pici,blbej sasine,protoze vsechno hazes na jiny,kazdej komanc ti je dobrej abys na nej sved svou vlastni neschopnost a bezmocnost,malo odvahy udelat cokoliv pro jakoukoliv zmenu,jen ozraly cancani :-)))))))))))))))))))))

      • proud napsal:

       Ovcansky poserove a prizdisraci co byli nejdal za rohem,protoze nemeli ani odvahu,ani cas jit se ucit do sveta,museli doma delat blbce Buresum za minimalni mzdu a ted jim budou kourit pera za minimalni duchody..............takovy sasinove umej jenom blbe cintat a podporovat siozidum jejich financnictvi a soukromy majetky,protoze tim taky jsou!

       • niSas napsal:

        Tady vidíte sami, že osm let v cizákově stačí a je z vás totální schzoidní imbecil. Blboň co utekl si nahrabat do mordechujstánu obhajuje mordechujce z KSČ, keří tady pomáhali rozkrást republiku. Ale vás takovej blboňů je tady mnohem víc. Heh

        • proud napsal:

         Momentalne ses tu za debila jenom ty sam!

        • proud napsal:

         ...se svou sporitelnou a rozdelovanim se po hektarcich a zblbnuti........

      • .lak napsal:

       Asi tak. Z AE

       Předpokládám že definice ústavních činitelů dostává nevyžádaný, nechtěný a vyhraněný výraz. Vespolek
       https://www.youtube.com/watch?v=8Ac34Khe-fc

       19-3 OdpovězBře 1, 2019 19:09

       Pravdu díš, to věru nebudou zastupitelé a zaměstnanci voličů. Jinak každý hospodář dřív věděl co má dělat se zanášejícími slepicemi. Chlapi s morálními kredity a zodpovědností jsou snad na druhé straně rejstříků diagnóz?

       • proud napsal:

        Kdy uz pochopis,ze zadnej "zastupitel" nikoho nikdy neexistoval,aby si nepomahal bokem a nenechal se koupit,nebo vydirat, druhejma stranama? Presne proto byly takovy zpusoby "prejvlad lidem nacpany a presne proto se z nich stavaji ovcani! Jedine vlada vsech pomoci vseobecnejch referend na vsech urovnich zmeni republiky a kolonie ve staty co globalne spolupracujou ve prospech vsech lidi,prirody i planety.Jakykoliv rozdelovani na bohaty,chudy,majici,nemajici, strany,vlady,otroky,sefy a poddany a podobne, tohle vylucuje a nahrava elitarum a jejich poskokum.

        • proud napsal:

         Uz vidim blbce sasina jak zase vyskakuje s komunismem a komunistama prestoze vubec nechape ze tohle s nima absolutne nesouvisi :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Ten udela cokoliv a bude slouzit treba dablu,jen kdyz v tom nebudou "komunisti",protoze rozdil mezi komancem a trokistou taky nezna,moula:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Hlavne ze cinta a rve o vecech kterejm ani v zaklade nerozumi,natoz spojitostem:-)).Ale aspon pobavi:-))

        • .lak napsal:

         Tohle je lustrace :-D Z AE
         weissbach
         Kádry pro vládní funkce pěstuje a vybírá Aspen Institute, nikoli voliči svými hlasy. Tak to prostě funguje. Tak se obsazují kandidátky na přední místa ve volbách, proto strany do eurovoleb obsazují kandidátky prověřenými “nestraníky”. Jediným požadovaným kriteriem je loajalita k říši. Proto se politika nemění ať je u moci tzv. pravice, nebo tzv. levice. Vždy vládnou ti vyvolení, kteří “spolu mluví”.
         Tady je máte jednoho vedle druhého: https://www.aspeninstitutece.org/people/
         Tak se vede reálná politika, nikoli na sjezdech, prohlášením v médiích. To je pouze pro ovce, aby teátrum legimitizovalo skrytou moc finanční mafie. Show must go on.

         40 OdpovězBře 4, 2019 9:16

        • proud napsal:

         Weissbach ma pravdu,prave proto ty referenda a konecne opravdova,prima vlada lidu bez mezikusu :-) ;-)

     • napětí napsal:

      No, nic novýho prude, všechno staré,čekal jsem něco zbrusu nové...!

      • proud napsal:

       Stary jeste neni kloudne ani na papire,natoz aby se uskutecnovalo,a uz bys chtel novy? :-))).Ale zadnej strach,neni zajem o novy od lidi,prijde od elit s naprostou jistotou,jen nevim kde se jeste bude rejt rypakama,protoze ve vlastnich hovnech stejne jako v cizich prdelich zapadu uz vezej.

   • Stanley napsal:

    Oklasifikoval bych tyto otázky dvěma způsoby. 1. Bezchybné, konečně! 2. Velmi pozdě dávané, už nemá cenu na ně odpovídat, v 90 a nultých letech když nám Günter Verheugen likvidoval zemědělství a vstupovali jsme do EU to by mělo na otázky cenu odpovídat, a zakroutit krky všem římským klubům ...

 2. proud napsal:

  Nooo,mladi by mohli prekvapit,kdyz si nebudou hrat kluci s pindikama kamaradu a holky s kundickama kamaradek...........protoze takovy "moralisti" uz pak nemaj cas na nic jinyho a mysleni uz nemaj ani dole,jinak by vedeli aspon co k cemu patri.

 3. proud napsal:

  Demokracii muze uznavat jen prachatej kreten z GP a elit a jejich poturcenec,a volby jen hodne velkej naivka co si mysli ze jsou jaky maj bejt a plnej co maji plnit z hlediska obycejnyho cloveka,coz delaj,ale z hlediska elit,tedy dodavaji klamny zdani obycejnejm lidem ze neco "ridej" a ze na nich zalezi.Jenze ono na nich zalezi jenom jako na dobytku,dokud z nej neco je,pak jde na jatka a jeste i na jeho smrti se vydela!

 4. niSas napsal:

  A všimnite si jak dou na to vod lesa, spoustu neuchopitelných frází, blámolů o všechnosračkách a o všechno-de-bylovejch piliňákách, o lásskách k entitám o spravedlnostech k předsevzetím z rozumu , co hledaj v ezoterické echkono-potom-ii. Okecávačky jako na mordechujcké smlouvě o podnájemném. Takové svině , gdyby mohly, tak vám ukradnou všechno a nedaj nic. Až po práci na ně a po zaplacení všech pod-nájem-ních po-vin-ností by smlouvali esli a zda a za jakých podmínek vám. Ale teď vám to neřeknou, to až pak, po podpisu svého zatracení a do smrti závisení. Tož tak.

 5. proud napsal:

  "Máme hodně levicových vysokých škol, které vypatlávají lidem mozky.“".................coz ty "pravicovy" nedelaji,ne,ne,neeee :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Rocco napsal:

   Chtěl jsi říct LIBERÁLNÍCH, levicové opravdu nejsou.

   • proud napsal:

    Ne,chtel jsem naznacit,ze jakychkoliv,to neni na nazvu,ale na lidech,hlavne na tech co chtej za kazdou cenu ke korytum a je uplne jedno jakou stranu nebo smer si k tomu cili vyberou,jde jim jen o svou tlamu a kapsu a my se tu hadame o picovinach jako jsou nejaky nazvy a jednotlivy jmena,nam zatim ucelem predhazovany,ac ty o ktery skutecne jde nikdy nepozname a nikdy v zadny vlade ani nezahlidneme,natoz poznat jmena,nerkuli bydliste,ci narodnost! A to je podle me nutny mit neustale na pameti a hlavne vsechno co z toho plyne!!! Pro me to znamena srat na ne,a udelat si to po nasem,jim nezbyde nez se bud odkrejt k poveseni,nebo se prizpusobit.

    • proud napsal:

     Proto radim co radim a mam nazory jaky mam,jelikoz vidim ze 99% veskeryho snazeni jde vnivec,rozplyne se v drbech a v honech na carodejnice co jsou za tim ucelem nam vsem predhazovany.Proto tvrdim ze lidi se maj sjednotit v dulezitejch vecech a udelat si je podle sebe,svy vetsiny bez tech kdo je budou jen zrazovat,tedy "zastupitelu".Protoze to jsou prvni terce sedejch eminenci a pres ne si s nama delaji co chteji,jednotlivce zastrasej a koupej,celej narod ale hodne tezko,respektive vubec.

   • proud napsal:

    No vidis,liberalismus je nazornej priklad zneuziti,uplne stejnej jako nase Slovanska svastika hitlerovcema,nebo vyraz "stat",nebo trockysmus vydavanej za komunismus,nebo nadavka do bolsevika,ac bolsevik je v prekladu vlastenec,a podobne, a pro me duvod SRAT NA SLOVICKARENI a delat to co chceme a jak to chceme podle nasi vetsiny,at uz tomu kdo rika jak chce!

 6. Rocco napsal:

  Německý Ústavní soud v roce 2009 zakázal počítače ve volbách

  Německý Ústavní soud v roce 2009 zákazal užívání počítačů ve volbách do Spolkového sněmu pro nedostatek transparentní veřejné kontroly.

  Rozsudkem č. 2 BvC 3/07, 2 BvC 4/07 ze dne 3.3.2009 Ústavní soud v Německu rozhodl, že výsledek voleb v roce 2005 do Spolkového sněmu byl způsobem počítačového zpracování zpochybněn a počítače ve volbách do budoucna zakázal. Rozsudek Ústavní soud odůvodnil tak, že užití počítačů nezaručuje dostatečně transparentní veřejnou kontrolu správnosti sčítání výsledků voleb.

  Zásada veřejnosti je podle rozsudku splněna, jen pokud mají občané možnost podstatné kroky průběhu voleb i vyhodnocení volebních výsledků kontrolovat spolehlivě a bez zvláštní odbornosti. Rozsudek výslovně upozorňuje na riziko, že chyby v programování softwaru nebo úmyslné falšování manipulací softwaru při zpracování volebních výsledků jsou jen těžko poznatelné.

  Jak tehdy reagoval Český statistický úřad? Namísto zákazu počítačů změnil program na zpracování výsledků voleb, aby je urychlil. Má vyšší rychlost zpracování usnadnit zahlazení způsobu, jakým budou výsledky voleb zpracovány? Urychlením zpracování znemožnit prověření výsledků voleb? S fyzickým přepočítáním počítačově zpracovaných výsledků hlasů odevzdaných ve volbách Český statistický úřad, ani Ministerstvo vnitra ČR nepočítá.

  Ani v Německu nebyl ústavní zákaz užívání počítačů ve volbách dodržen!

  12 září 2017 AERONET: Německé volby jsou v ohrožení, experti odhalili mohutnou bezpečnostní díru ve volebním softwaru!
  Německý zpravodajský server Zeit Online uveřejnil šokující informaci. Nezávislý expert a po něm navíc dva experti z bezpečnostní skupiny CCC (Chaos Computer Club) objevili kritickou bezpečnostní chybu v německém centrálním volebním systému, který sčítá hlasy z jednotlivých okrsků. V systému je bezpečnostní díra v šifrování doslova na jedno kliknutí, která umožňuje odeslat centrální volební komisi v Berlíně jiné výsledky, než které z okrskové volební místnosti vložil operátor. Útočník tak může do datového přenosu vložit vlastní data a dokonce je znovu zašifrovat, aby centrální server nic nepoznal. Chyba v softwaru je už delší dobu a není jasné, jestli zahraniční tajné služby v minulosti neovlivňovaly německé volby, např. americká NSA. Že se opravdu jedná o vážnou chybu, to naznačuje i rozhodnutí centrální volební komise, aby jednotliví okrskoví komisaři během voleb nařídili vizuální kontroly volebních lístků a ručně je přepočítávali. A za volebním programem je opravdu mnoho tajemství.

  V Německu jsou volby decentralizovány. Z lokálního obvodu, okrsku, míří sečtené hlasy do regionálního sčítacího centra a odtamtud k federální volební komisi v Berlíně. Voliči používají papírové lístky, kde svoji volbu označí křížkem. Sčítání hlasů je však automatické pomocí volebního softwaru PC-Wahl (PC-Volby) vyrobeného německou firmou Vote-IT. Bezpečnostní expert Martin Tschirsich z Darmstadtu, který chybu objevil, upozorňuje na skutečnost, že software již byl použit nejen pro Zemské volby, ale i pro volby do Evropského parlamentu. Skupina CCC upozornila, že software postrádá základní prvky bezpečnosti, chyb je v softwaru daleko více, než kolik jich našel Tschirsich a dokonce je napadnutelný i updatovací server, takže útočník může uměle vyvolat update proces všech volebních sčítacích stanic a podvrhnout jim útočníkův vlastní program. Volby tak postrádají význam ve chvíli, kdy hlasy sčítají napadnutelné stroje.

  https://aeronet.cz/news/nemecke-volby-jsou-v-ohrozeni-experti-odhalili-mohutnou-bezpecnostni-diru-ve-volebnim-softwaru-volebnim-komisarum-bylo-narizeno-aby-rucne-prepocitavali-hlasy-a-co-cesko-bude-se-scitat-rucne/

  Zdeněk Altner byl až chorobně zaměřen proti komunistům, ale s počítači ve volbách měl pravdu.

  Zdeněk Altner: Ve skutečnosti, je hlavní chybou vlády, že není schopna účinně čelit organizovanému zločinu. Hlavní záměr těch, kdo už dva roky připravují pád koaliční vlády, je přepsat výsledky sněmovních voleb v květnu 2010 počítačovým zfalšováním výsledků mimořádných voleb.

  Vládu neschopnou účinně čelit organizovanému zločinu vyměnit za vládu vládnoucí organizovaným zločinem.

  Do zákazu počítačů ve volbách nejsou a nebudou vyhlašované výsledky voleb nic jiného než mediálním politickým šoubyznysem, který podle podezření GRECO beztrestně rozvrací ústavní zřízení České republiky dosazením loutek organizovaného zločinu za "politiky".

  Zdeněk Altner (ČSSD): Generální zkouška na komunistický převrat
  http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-generalni-zkouska-na-komunisticky-prevrat-f92-/p_politika.aspx?c=A121019_101632_p_politika_wag

  Zdeněk Altner (ČSSD): Volby Diskriminace protiústavním soudem...
  http://neviditelnypes.lidovky.cz/volby-diskriminace-protiustavnim-soudem-f1h-/p_politika.aspx?c=A100816_112523_p_politika_wag

  • niSas napsal:

   Zrušili Gatesovy počítače u voleb a stejně tam jako vůdce vypadla Makrela se smradlavou hlavou. Muheeeee

 7. niSas napsal:

  Normální lidi se sjednotí jen ve společných potřebách. Kokoti, debilové, imbecilové a blboni se sjednotí jen u volení ideologií, keré z nich nadělají bůčící stádo hovad. Gdo bůčí nejvíc vyhrává a žere nejvíc . Heh

 8. niSas napsal:

  Mluvíš rozumějc než ten imbecil, šak víš kerej. Heh

 9. John_Pitralon napsal:

  Kiš, nakonci jsou lány.

  Keistuoliu Teatras - Meiles Nera https://www.youtube.com/watch?v=oKb4qUZR064

 10. John_Pitralon napsal:

  Jéé krteček má autíčko, hurá!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!