Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 5.3.2019

rossiya_ssha_raketa1; Velvyslanec Ruska v USA informoval, proč Rusko vyvíjí nové rakety. Rusko vyzývá USA, aby se vrátily k rozhovorům o strategické stabilitě. Všechny návrhy zůstávají v platnosti.

2; Medveděv informoval, za jakých podmínek bude zachován tranzit plynu přes Ukrajinu. Rusko je připraveno po roce 2019 zachovat ukrajinský tranzitní systém plynu, pokud budou urovnány vztahy mezi zainteresovanými společnostmi, nastaveny výhodné ekonomické a komerční parametry dohod a samozřejmě také zklidněna politická situace.

3; Armáda Doněcké republiky učí mládež jak přežít zimu. Sedmdesát odchovanců vojensko-patriotických klubů Doněcké republiky se zúčastnilo třídenního soustředění.

4; Proč američtí generálové křečovitě odpočítávají čas do příletu raket Avangard? Ani jeden z existujících systémů protiraketové obrany nedokáže zneškodnit ruskou zbraň, přičemž dolet je mezikontinentální.

5; Rusko zahajuje kroky na záchranu Venezuely. Venezuela zůstává nadále v ohnisku zájmu světového politického a mediálního mainstreamu.

6; Kyjev panikaří: Tranzit ruského plynu chrání Ukrajinu před invazí agresora. Ukrajina po celé postsovětské období využívala tranzit ruského plynu jako instrument tlaku. Význam ukrajinského potrubí pro Rusko ale slábne.

7; Obludné výbuchy. USA pořádají strašlivé nálety na vesnici v syrské provincii Dejr az-Zaur. Poslední vesnice Islámského státu Baguz Fukani je dnem i nocí terčem ničivých leteckých útoků letectva a dělostřelectva NATO.

8; V USA informovali, že Rusko si osvojuje mimozemské technologie. Politik je přesvědčen, že „Vladimir Putin z KGB za to utrácí peníze“. Doporučil, aby se Spojené státy více zabývaly tématikou UFO.

9; Ukořistěné tanky a džihádomobily syrských ozbrojenců dorazily do Sevastopolu. Informuje o tom ruské ministerstvo obrany.

10; Porošenko se znovu obrací o pomoc na Putina. Porošeno se snaží ukázat svou osobu jako silného lídra. Chce ukázat, že může jako rovný s rovným hovořit s lídrem velké velmoci.

11; V Rusku byl vyroben poslední Sojuz s ukrajinským systémem řízení, Raketa-nosič byla vyrobena raketovým kosmickým centrem Progress.

12; Desítky tisíc lidí vyjdou do ulic na obranu Památníku Osvoboditelů, hlásí Ruský svaz Litvy. Každoročně se u pomníku Osvoboditelů v Rize 9. května scházejí statisíce lidí, aby oslavily Den Vítězství.

13; Směřujeme k zániku,. Vědci srovnali lidstvo s pomalu vařenou žábou. Postupné zvyšování frekvence anomálií vede k tomu, že lidé už tak ostře nereagují na změny, které kolem nich probíhají.

14; V Polsku (ve Vratislavi) byl zneuctěn ukrajinský restaurant. Na fasádě restaurace se objevil nápis „Fuck UPA“. Okamžitě se vzbudili ukrajinští „patrioti“ a vykřikují na sociálních sítích: Takhle vypadá polská kultura!

15; Státní department zveřejnil podmínku pro rozhovory s Ruskem ohledně smlouvy o raketách středního a krátkého doletu. Podmínkou je volný přístup a možnost realizace nerušených kontrol kvůli bezpečnosti USA a jejich partnerů.

16; Daňaři našli účty Rusů v 58 zemích světa. Ruská fiskální služba nalezla účty a nepřiznané příjmy Rusů v 58 zemích včetně daňových rájů.

17; Hillary Clinton se stáhla. Trump zvítězil nad bývalou první dámou USA s prezidentskými ambicemi nejen ve volebním klání, ale i v dlouhodobé perspektivě.

18; Je to poslední etapa. Politolog komentuje fotografii Porošenka s velkou láhví vody. Když se politikovi vysmívají, je to hodně špatný signál o jeho politické budoucnosti.

19; Šašek, krvavý klaun a žena. Jak se mohlo Ukrajincům přihodit, že musejí vybírat zrovna mezi nimi? Do prezidentských voleb na Ukrajině zbývají méně než čtyři týdny.

20; Macron požaduje důkladnou revizi Schengenského systému. Prezident Francie vysvětlil, že nový systém musí zavést přísné povinnosti pro všechny země Schengenského systému.

21; Pivo může v Rusu dostat minimální cenu. Praxe stanovení minimální maloobchodní ceny na alkohol zasáhne i pivo.

22; Byl zabiti v důsledku ostřelování na svém vlastním dvoře. Vojenští dopisovatelé Doněcké republiky sbírají údaje o zločinech nepřítele.

23; Dmitrij Medveděv ujistil Evropu, že ruské rakety neohrožují její stabilitu.

24; SBU verbuje důchodce přijíždějící z Luganské republiky, aby se přestěhovali na Ukrajinu. Luganské ministerstvo státní bezpečnosti připomíná, že spolupráce se zahraničními tajnými službami je trestný čin.

25; Ať chcípne ve strašných mukách: „Patrioti“ přejí ukrajinskému novináři Gordonovi smrt za kritiku Stěpana Bandery. Novinář svým oponentům ale nezůstává nic dlužen.

26; Na Ukrajině chtějí vyvinou zbraň pro „zadržování Ruska“. Ukrajina musí vytvořit raketu krátkého doletu jako „zbraň pro zadržování“ v případě ruské agrese.

27; Ljaško si zatancoval se všemi děvčaty na svém předvolebním shromáždění. Záběry vytavil na sociální síti.

28; Připravují se na válku? Čína rekordně zvyšuje své vojenské výdaje. Podle názoru řady západních politiků přispívá zvyšování vojenské síly Čínské lidové republiky k napětí v regionu. Zamlčují však fakt, že v přepočtu na obyvatele jsou americké výdaje na zbrojení dvanáctkrát vyšší než čínské. Francouzské výdaje jsou šestkrát vyšší než čínské a britské pětkrát.

29; USA se pokoušely dokázat „porušování smlouvy o raketách ze strany Ruska“ nesmyslnými fotografiemi z komerčních družic.

30; Kličko spočítal „velmi unavené“ mosty v Kyjevě. U většiny z nich nedošlo k opravě od okamžiku jejich předání do provozu.

31; Na Ukrajině byl zadržen ředitel velkého obranného podniku. Policisté zadrželi i jeho předchůdce. Oba funkcionáři jsou podezřelí ze zpronevěry 2,2 milionu dolarů.

32; Diplomatovi z ruské delegace byl zakázán vstup do České republiky. Na ruském velvyslanectví už slíbili, že nepřátelský krok nezůstane bez odpovědi.

33; Ve Velké Británii bylo mužům povoleno přijít na královské dostihy v dámských šatech. Změny pravidel jsou zaměřeny na to, aby se transgendeři cítili na akci komfortně.

34; Obrovská „zrada“. Významný arcibiskup rozkolnické Pravoslavné církve Ukrajiny a bojovník proti „ruské okupaci Krymu“ Kliment (Pavel Nikolajevič Kušč) požádal o ruský pas. Vyplývá to z dokumentů získaných od krymských veřejných organizací.

35; Do Mariupolu přijela delegace aparátu atašé pro otázky obrany při velvyslanectví USA na Ukrajině. V této souvislosti ukrajinská armáda zesílila ostřelování Donbasu, aby předvedli svou „chrabrost“ a oddanost svým páníčkům.

36; Za to určitě může Putin. Nedaleko Chersonu nechali místo lesa poušť. Místní „podnikatelé“ prostě vykáceli stromy a dřevo prodali.

37; Moskvanům se doporučuje, aby se bránili deštníky proti agresivním krkavcům. Ornitolog připomněl, že nejagresivnější bývají krkavci na jaře a na začátku léta.

38; Ukrajinská armáda střílí po civilních obcích v Donbasu. V důsledku ostřelování byly poškozeny obytné domy v obci Zajcevo.

39; Kvůli Porošenkovi donutili děti půl hodiny mrznout. Porošenko věnoval třicet sekund tomu, aby se vyfotografoval s dětmi, které kvůli tomu půl hodiny na něho čekali v nevytápěné hale kulturního domu.

40; Na seznam nejbohatších lidí planety se dostalo osm Rusů. Hned osm občanů Ruska se řadí ke stovce nejbohatších lidí planety podle časopisu Forbes.

41; Dorenko se obrátil na vládu, aby odklidila Stalinův hrob z Rudého náměstí. Stalinův hrob je po mnoho let neustále zasypán květinami.

42; Švédský vojenský člun uvízl během cvičení na mělčině. Je hlášeno sedm zraněných.

43; Byl zavražděni korunní svědek v případu ukrajinských „briliantových prokurátorů“. Byly zahájeny první kroky ke zjištění a zadržení pachatele.

44; V Německu informovali o hlavním úspěchu ruské ekonomiky. Německý časopis Der Spiegel označil IT-technologie za hlavní ekonomický úspěch Ruska.

45; Klimkin informoval o ohrožení evropské cesty Ukrajiny. Problém nespočívá v bezvízovém styku, ale v ohrožení celé naší cesty do Evropy.

46; Na Ukrajině začali prodávat kondenzované mléko v plechovkách s portréty manželek Bandery a Šucheviče s cílem popularizace „neuvěřitelných ukrajinských žen“.

47; Americký admirál považuje Putina za nejnebezpečnějšího člověka na Zemi. Myslím, že Putin zcela vážně mluvil o tom, co navrhuje udělat, řekl Mike Mullen v narážce na oznámení, že ruské rakety budou namířeny na Ameriku v případě, že USA rozmístí strategické jaderné zbraně v Evropě.

48; Jde jen o obchod. Ve společnosti Ukroboronprom potvrdili nákup přístrojů z Ruska. Jediná společnost na výrobu výškoměrů, které se instalují do letadel An-26, je podnik v Rusku.

49; Kouzla demografie. Ukrajinská ústřední volební komise „vysvětlila“, proč je volebních lístků dvakrát více než voličů. Vysvětlení neuspokojilo a vyvolalo (dle slov zástupce komise) vlnu neprofesionálních komentářů.

50; Pentagon chce vytvořit „smrtící bojovou sílu“ proti Rusku. Evropské velení amerických ozbrojených sil potřebuje doplnit letecké a námořní síly.

51; Koncem roku 2018 bylo 98 světových miliardářů dohromady bohatších než všichni obyvatelé Ruska dohromady.

52; Šéfredaktorovi RIA Novosti Ukrajina Kirillu Vyšinskému předali obvinění. Jedná se o ukončení vyšetřování, což znamená, že materiály případu půjdou k soudu.

53; Rusko každých 40 vteřin uskutečňuje jeden kybernetický útok na Ukrajinu, říká Klimkin. Black-out pět až sedm dní před volbami může zcela změnit výsledky hlasování.

54; V Radě federace požadují, aby krymským úředníkům bylo ponecháno ukrajinské občanství. Kam to ale může vést? Senátorka za Sevastopol Olga Timofejeva tvrdě vystoupila na obranu krymských a sevastopolských úředníků v otázce dvojího občanství.

55; Google uznal Krym za ruský. V Google napravili chybu s vyobrazením Krymu na mapách.

56; Sýrie: Krvavé fiasko: Speciální skupina čečenských ozbrojenců zaútočila – a byla zlikvidována. V posledních dnech spáchali teroristé řadu útoků na pozice syrské armády.

57; Velvyslankyně USA požaduje propuštění šéfa protikorupční prokuratury Ukrajiny. Velvyslankyně také prohlásila, že je nutné uskutečnit vyšetřování vůči osobám podílejícím se na korupci.

58; Nacionalistické „družiny“ slibují, že budou při volbách „mlátit lidi po hubě“, pokud policie nebude bránit jasnému porušení zákona. Prohlášení o použití fyzické síly učinil zástupce uskupení Igor Vdovin.

59; Plavidla ruské námořní flotily vplula do Lamanšského průlivu. Pro posádku fregaty Admiral Gorškov je to první plavba.

60; USA zvažují možnost poskytnutí nových zbraní Ukrajině. Prohlášení zaznělo v úterý 5. března v Senátu USA, když se projednávala přítomnost západních armád v Černém moři.

61; Cesta nikam. V Radě federace odpověděli na myšlenku USA posílit vojska v Evropě. Rusko použije veškeré své síly pro důstojnou odpověď, pokud se bezpečnost země ocitne v ohrožení.

62; Ve zbrojařském podniku v Rakousku došlo k výbuchu. Jsou oběti na životech. Příčina výbuchu u výrobce pistolí není známa. Policie provádí vyšetřování.

63; Krádeže v ukrajinském obranném průmyslu. Hlavní protikorupční úředníci byli pozváni na koberec. Proč se dva roky nic nedělo? Proč se případ dva roky nehýbal?

64; Na Ukrajině odsoudili školáka za pronásledování učitele. Bulling se projevoval systematickým urážením a psychickým tlakem ze strany žáka.

65; Pompeo oznámil rozhovory s teroristy. USA od této chvíle jednají s teroristy, ačkoli dříve říkali, že tak nečiní.

66; Američtí senátoři chtějí vyhlásit vítězství v Afghánistánu.

67; Maduro vyzval Venezuelany, aby vyšli do ulic na velký pochod proti imperialismu USA.

68; Kadyrov: USA chtějí vytvořit protiruskou internacionálu.

69; Ukrajinská pravoslavná církev vyzvala Ukrajince, aby neprodávali své hlasy ve volbách a modlili se.

70; Na Google mapě objevili Hitlerovu ponorku v ledu Antarktidy.

71; Nic pěkného. Následky legalizace marihuany v Coloradu před pěti lety.

72; Zahraniční rezervy Ukrajiny se výrazně snížily v důsledku splácení státního dluhu. Za měsíc se snížily o 2,9%.

73; Ukrajina chystá plán B ohledně tranzitu ruského plynu. Ukrajina chce uzavřít dohodu o evropských pravidlech ohledně tranzitu ruského plynu od 1. ledna 2020.

74; V Londýně byly na letištích a na nádraží objeveny výbušniny.

75; Americký senát požaduje více financí na zadržování Ruska v Arktidě.

76; Doněcká republika podepsala dohodu o meziparlamentní spolupráci s Jižní Osetií.

77; Ruské ministerstvo vnitra chce lovit drony pomocí orlů.

78; Pákistánské vojenské námořnictvo informovalo o přítomnosti indické ponorky ve svých vodách.

79; V elektrárně v Novorossijsku došlo k velkému výbuchu.

80; Rusko je hlavní hrozbou. Porošenko potvrdil koncepci boje proti terorismu. Za největší teroristickou hrozbu pro Ukrajinu bylo prohlášeno Rusko.

81; Rusko chce Západní Balkán jako teritorium bezpečnosti, stabilního rozvoje a rovných možností vzájemného partnerství.

82; Rada Evropy je znepokojena netolerantností Rusů vůči Ukrajincům a homosexuálům.

83; Ruská ombudsmanka Taťjana Moskalkova žádá OSN, aby ochránila obyvatele Krymu před Kyjevem.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
59 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 5.3.2019

 1. niSas napsal:

  dík za přehled, ale nemám zájem. Podíly na neprodejné půdě, podíly na rozpočtu a podíly přirozeného práva volit svoje potřeby nemáš? Esli ne, tak di se svým přehledem do prdele. Heh

 2. Rocco napsal:

  Já žasnu, někdo – Babišova vláda nebo neziskovka – vozí letecky migranty z Kanady do Ostravy!? Občané se již obrátili s oznámením na PČR!

  Facebook Martin Zapletal – občan, před hodinou na facebooku
  „Pár slov k nedávnému videu z Hotelu Harmony v Ostravě- Mariánských horách.
  Můžeme si myslet co chceme, ale měli bysme uvažovat na základě analýz a důkazů.
  Takže… Na videu je vidět skupina zvláštně vypadajících turistů. Nejen, že vypadají nezvykle, ale ani se nechovali jak bych tak řekl, obyčejně. V souvislosti s informacemi z Kanady, kdy mělo být v některém ze zpravodajství televize z USA uvedeno, že do ČR byl vypraven let s migranty, kteří mají být rozváženi autobusy po ČR, + informace od lidí z místa natáčení v hotelu a to včetně vyhrožování autorovi videa, tak jsem toto vyhodnotil tak, že je možnost, že dotyční jsou opravdu uvedenými osobami v tv zpravodajství. Pokud by to byla skutečnost, bylo by to jistě s vědomím státního aparátu. Přesto jsem učinil telefonické oznámení na PČR, aby skutečnosti prověřila na místě.
  Možností bylo několik… Průběžně jsme zjišťovali informace. Byla uvedena možnost sportovního týmu či uměleckého souboru. Také se objevila informace, že se jedná o účastníky nějakého kongresu zubařů. V komentáři pod mnou okopírovaným videem bylo uvedeno, že se jedná o jakési pracovníky, kteří jsou na stáži v některé firmě v regionu.
  Uvedu pár věcí, které jsme zjistili. Jedná se o obyvatele jedné z muslimských zemí, kteří chodí večer po barech a kasínech. Je jich asi 50. Ráno odjíždí přistaveným autobusem, oblečeni v reflexních vestách.
  Vedení hotelu odmítlo na můj dotaz konkrétně odpovědět, ikdyž jsem jim uvedl, že jsem ochoten jejich odpověď zveřejnit s tím, že mnou poskytnuté video se dostalo během dvou dní k více, nez 100tis. lidí. Uvedli jen tolik, že už se vyjádřili a nadále se vyjadřovat nebudou.
  Co víme, tak se vyjádřili tak, že dotyčné osoby jsou ubytovány dle platných zákonů a jsou zde legálně.
  Údajné vyjádření Hotelu Harmony:
  „Harmony Club Hotel se důrazně ohrazuje proti nepravdivému tvrzení na sociální síti Facebook a sděluje, že všichni ubytovaní hosté v tomto hotelu jsou našimi komerčními hosty a jsou na území ČR legálně s vědomím českých autorit. “
  O vyjádření si můžeme myslet cokoli… Ale už jen to, že jde o komerční hosty a jsou zde s vědomím českých autorit, je poněkud zvláštni, nemyslíte?
  Teď krátce odbočím. V případě, že by šlo tady nebo jonde opravdu o osoby, které my označujeme jako nelegální migranti, tak to neznamená, že podle právních norem by zde opravdu nutně museli být nelegálně. Dnes už těžko vědět, co je a není v této věci legální, protože jsou tlaky, z nelegálních migrantů udělat legální. Špatný zákon? Taky zákon… Otázka je, jestli jej občané budou akceptovat!
  Cílem mnou poskytnutých informací nebylo nic konkrétního. Jen jsem informace získal a předal. Jak lidem, tak PČR.
  Vás všechny žádám. Šiřte toto mé vyjádření tak, jak jen můžete. Jestli jste byli schopni video sdílet více než 2500 x, tak by jste měli zvládnout i tohle. Bylo by to fér…
  Nejde nám o vyvolání hysterie, ale o fakta. Kde jsou otázky, hledáme odpovědi. A já jsem vám opět uvedl, co vím. Přeberte si to sami… Myslet nám ještě zatím nezakázali. Zatím… ikdyž se snaží naše myšlení přetvářet k tomu jejich “ správnému“ obrazu a to už i formou represí.
  Je povinností občanů podílet se na chodu státu i jeho bezpečnosti, takže tuto situaci budeme nadále sledovat. Vaší povinností je, zapojit se v místech, kde žijete a pracujete. Ptejte se svých politiků, ptejte se odpovědných osob! Vyvíjete tlak, tak jak dlouhodobě vyvíjí tlak lepšolidi, vítači, sluníčkáři, “ neziskovky“ atd..
  Děkuji a s pozdravem “ Věrni zůstaneme“ , Martin Zapletal
  https://www.facebook.com/Martin-Zapletal-ob%C4%8Dan-1940388519378344/

  Aktivista Cemper již skáče na manipulátoři.cz jak tarzan:
  HOAX: Do Prahy přistálo letadlo s migranty z Kanady. Jsou prý ubytování v Hotelu Harmony v Ostravě- Mariánských Horách
  Autor: Jan CemperPublikováno: 5.3.2019
  „Na sociální síti Facebook se šíří video, které tvrdí, že v Hotelu Harmony v Ostravě- Mariánských Horách se vyskytuje podezřelá skupina migrantů z Kanady, kteří jsou údajně v hotelu ubytováni jako vojáci. Video bylo prý natočeno 2. března 2019 kolem 23. hodiny.
  Policie o události ví a na místě nezjistila žádné protiprávní jednání. Policejní prezidium rovněž popřelo zprávu o příletu letadla z Kanady. Tiskovou zprávu Policie ČR připravuje.
  Údajnou zprávu kanadské televize nelze dohledat. Existuje tedy důvodné podezření, že taková reportáž nebyla vůbec odvysílána.“
  https://manipulatori.cz/hoax-migranti-z-kanady-v-hotelu-harmony-v-ostrave-marianskych-horach/

  • proud napsal:

   Muzes to video supnout na ulozto.cz a hodit odkaz? Hodne z nas fasistickej fizlbook nepodporuje a neleze tam!

   • Rocco napsal:

    Mně to přijde jako blbost, no ale když to Cemper tak sleduje. Vojáci, taky divné.

    4. března v 12:28 ·
    Dnes večer se ke mně dostalo video pořízené dne 2.3.2019 kolem 23.20 hod. v Hotel Harmony v Ostravě- Mariánských Horách.
    Toto video již autor musel stáhnout ze svých stránek a to pro vyhrožování jistou skupinou lidí. Osoby měly být ve výše uvedeném hotelu ubytováni jako vojáci. Pochopil jsem to tak, že to bylo jakoby nějaké heslo… nebo si to jinak zatím vysvětlit nedokážu.
    Také se ke mně dostala zpráva z Kanady, že v médiích mělo být vypraveno letadlo do České republiky s migranty a ti jsou následně rozváženi po hotelích v České republice.
    Jako uvědomělý občan jsem provedl telefonické oznámení na PČR, aby skutečnost prověřila. Jako uvědomělý občan si ale o výsledku šetření nedělám iluze.
    Sledujme dále…
    https://www.facebook.com/1940388519378344/videos/2366407980247579

  • niSas napsal:

   Kurwárny sou legální. Toho je už vymyšleno na tisícách paragrafů s odkazy na eště horší kurwárny z cizákova. Přindeš dom a tlupa banditů, žena s krvavou zástěrou řekne, že je pozvala, čili nic protizákonného. Heh .

   A dokud si budete kokoti z podílů na neprodejné půdě, rozpočtu a podílu na moci dělat prdel, tak eště uvidíte, co ste eště neviděli.

   • proud napsal:

    Kdy uz ti dojde,ze ti jsou proti agresi naprosty hovno platny? Asi nikdy……….mas snad zato ze z naseho par milionovyho,vymirajiciho a naprosto bezcharakterniho pidinarudku prakticky bez armady s par zoldakama nekdo posere??? Se postav zpatky na zem,magore!

    • proud napsal:

     I v ty Americe byli nejvetsi a vyhlaseny prasata mezi podnikatelama polaci a hned za nima morava a pak cesko!!!Nikdo jinej svy zamestnance tak neokradal,navic bez jedinyho uzardeni.

    • proud napsal:

     Ta doba co ti tak smrdi,kdy jsme meli silnou a dobre vyzbrojenou armadu,hlidanou caru a za prdeli Slovanskyho bratra ochrance je pryc! Ted z nas je jen bezprizorni ovcanska banda zmrdu bez armady plna debilnich sasinu co musi v kolonii sekat latinu a montovat nackum autaky!Taky sis proto cinkal,imbecile!

     • .lak napsal:

      Nemáš pravdu, ekonomika s celým spektrem je spolehlivá v regionech bez úžerů a ciferkejklířů s tiskaři mamona. Naopak je to cesta jak nepáchat křivdy skořápkáři těm co si zaslouží za píli odměnu a i sasinovi.

      • proud napsal:

       Takova ekonomika neexistuje a nikdy neexistovala,a presto ze vsech zlodeju dali obycejnejm lidem nejvic prave ti nenavideni komancove.Vlastne jsi mel svym zpusobem onen nepodminenej prijem,jen se tomu rikalo jinak,mels zadarmo vzdelani a doktory a nehrozilo ti ze skoncis pod mostem a ze ti deti rozebere na nahradni dily zapadni „turista“,ani africkej migrant!!!

      • proud napsal:

       Nemam pravdu v zadluzeny kolonii o sociku bez dluhu a v republice? No to jsou mi teda veci!

       • .lak napsal:

        Pro jiný pokrm :-)
        .lak
        Sociopatickým školstvím těmi co nic neumí tak učí zlikvidovali životy lidí, děti pochopí zlotřilost spíš pozdě zpravidla protože rodiče jim neřeknou do čeho je zavlekli tedy do pseudoprací / otročin a tohle jsou jejich výstavní krakeni likvidací konkurence v trhu. Hnus kdy i záporákům bez mozkové smrti, nebo bez mrtvic se musí zvedat klapka ze zrůdných hlupáků. Jinak arogance a korupce moci akceptace léta létoucí, roky a roky de-formantů lidství všech vlastností na pouhý workoholismus fachidiotů “zneužívaných omezenců omezenci mamony či trhem zlotřilých úžerů?
        https://www.youtube.com/watch?v=FpS_Zgy8kmw
        Alain Delon oznámil že tento svět hnusot opustí rád a věřím mu.

        12-1 OdpovězBře 4, 2019 1:05
        https://aeronet.cz/news/cssd-zesilela-zacatek-sjezdu-byl-zahajen-hymnou-evropske-unie-oda-na-radost-a-cely-sal-se-postavil-do-pozoru-a-cucel-na-podium-s-vlajkou-eu-hans-hamaczek-povede-svoji-stranu-do-eurovoleb-jako-lidr/

        • proud napsal:

         K cemu ti je konkurence,kolik by se usetrilo kdyby se nechali vyrabet tu ci onu vec jen ti nejlepsi z tech kdo ji vyrabeji? Pak bys dostal jen zarucenou kvalitu. Konkurence je rozdelovani a slouha sionu a banksteru!

        • Petr C napsal:

         Proude a jak poznate nejlepsiho pokud neni konkurence? Co vas bude nutit delat kvalitne a neojebavat pokud nebude konkurence.

        • proud napsal:

         Peto,tedy jestli jsou dobry vyrobky jenom diky konkurenci,tak to teda potes vidle! Nehlede na to,ze casto vlastni nahore ony konkurence ve finale jeden clovek,nebo skupina ;-)

        • Petr C napsal:

         Ano konkurence ubyva. Proto se obevuji vselijaka kurvitka a nektere firmy kaslou na sve jmeno, protoze i tkz konkurencni patri stejnym majitelum. Jen tady to dokazuje ze potrebujeme pravou konkurenci a ne jen papirovou.
         Neodpovedel jste mi na to jak poznate to nejlepsi, pokud neni konkurence. Problem neni v conkurenci, problem je v tom ze ji ubyva.

        • proud napsal:

         Ani ti na to neodpovim,protoze muj nazor na konkurenci je ten,ze je ubohy nutit se do lepsiho takovym zpusobem.Tam kde je clovek vychovanej tak ze je na svy dilo hrdej a rad se pod nej podepise neni nablbla rozdelujici konkurence potreba. A kdybych se ji ridit chtel,povedel bych vezmeme to nejlepsi co uz mame a zbytek zrusme.Vyrabime uz kdeco a vime co je kvalitni a co pozlatko,at ve drahym,tak v levnejsim,neni teda tezky vybrat co zustane a co je zbytecny a jen to plejtva materialem.

        • Petr C napsal:

         Proude jak chcete urcit co je nejlepsi? Pro nekoho je dobry Ford a pro nekoho Dodge, nebo Chevy. Tak samo v naradi nekdo rad Makitu a nekdo treba De Walt. Samozdrejme pokud nekdo vedome vyrabi smejdy – financne odrovnat. To je jak s pekarsvim. U nas padly skoro vsechny male pekarny a lide musi zrat gumy upecene velko obchodem. Prave naopak konkurenci podporovat.

        • proud napsal:

         To je prosty,kvalita,jak dlouho vydrzi,pocet oprav atd.,to jsou meritka,ne co ma jakej debil rad,to plati u zenskejch,ne u spotrebniho zbozi,tam se ma jet jen na kvalitu. Ford je jako pickup,nebo van dokonalej,tezko k predstizeni,osobaky bych zrusil vsechny,auta by zacinaly u SUVecek,rozhodovala by kvalita,pocet oprav,narocnost udrzby…………to by byly ukazatele vyberu,srat na levny vecne rozsekany krapy,nebo honosny drahy auta nikoliv nez ty krapy kvalitnejsi.Auto je na dopravu lidi a materialu z mista A do mista B tim to vadne,lidi se maj ucit protezovat jiny hodnoty nez spotrebni sunty.

        • proud napsal:

         Ty SUVecka a auta kde sedis vysoko,kdybys nevedel,kvuli bezpecnosti,pojizdny osobni rakve me neberou!

        • Petr C napsal:

         Podle vas je nejlepsi Ford pickup ze je nejlepsi? Druhy vam rekne ze nejlepsi je Dodge. Ty vase kriteria proste nemuzou fungovat. Nekdo ma dobre skusenosti stim a nekdo s necim jinym. Je volovina rici to je crap vyrabet se nesmi. Nekdo rad orechove, nekdo makove. Asi by jste chtel jednobarevny svet a lidi roboty.

        • proud napsal:

         To ani ne,rad bych KVALITNI svet a ne bordel ve kterym ziju.A kdyz ma bejt neco kvalitni,musi bejt kvalitni kazda cast……..

         PS: Vsak to je taky navrh,nikoliv tvrzeni,jestli je lepsi dodge(ale vim ze neni),pak bych vybral na takovy auta dodge,na minibusy pro lidi zase toyotu,jestli neni lepsi,mel jsem ji 7 let a jen jsem menil olej a lil benzin,nemela za celou dobu jedinou chybku a jezdi tam jeste dnes.

        • proud napsal:

         Na siennu nedam dopustit ani ja ani ti koho jsem znal co ji meli.

        • proud napsal:

         Videls „100 letyho“ dodge pickupa spravovanyho twobyforama a plywoodem? Ja nikdy,ale takovejch starejch fordu jsem videl jezdit relativne dost.

        • Petr C napsal:

         Ano Proude ja bych take kvalitni vyrobky preferoval, jenze kazdy mame jine naroky co se tyce aut. Jenze vymazete konkurenci a preferovana firma ma pod sebou cely market. Bude urcovat ceny, ekonomiku a ovlivnovat politiky. To vse se uz stejne deje a cim dal tim vic. Velci skupuji male, velci mezi sebou delaji dohody jak ojebat zakaznika, chybi conkurence. Jen vezmete na vedomi ze kdysi socik conkuroval kapitalismu. A lide v kapitalismu si zili velice dobre. V momente kdy padl socik a zacala hegemonije jednoho systemu, jsou staty v rozkladu. Conkurence je zdrava. Tak jak sport. Jedine co je zle je to ze se to ceni penezy misto hrdosti.

        • proud napsal:

         Zaprve uz se to jak pises deje,podruhy to je hudba budoucnosti kdy si budou lidi sami urcovat,takovej navrh vytyceni smeru vedouci k zkvalitneni zivotaa zaroven k setreni planety.To ted rozhodne nehrozi,ted letej vejmluvy na roz-manitost a roz-delovani se a hlavne korporace soukromi co vladnou,jenze u mejch navrhu by nebylo za co prodavat a jedinou vladu by meli lidi,nebyl by zadnej bohatsi,nebo chudsi,nikdo by nikoho nemel jak koupit a podobne.Lidi by se ucili brat druhy takovy jaky jsou,bez soutezeni a zatracovani,pritom by se hralo na spravnou moralku a osobni cest,sila by byla v umeni toho co by kdo delal pres ostatni pro sebe, v prirozeny autorite ktera je zaslouzena tim co delam pro druhy.

        • proud napsal:

         Jinak Peto na rozmanitost ze ktery tece po ulicich benzin,nafta a olej,jdou vejfukovy plyny zbytecne,umiraj v ni lidi pri pruseru vic nez v jiny a podobne,tak na tu ja seru.

      • proud napsal:

       Porad jeste se ti zda ze nemam pravdu?……………

       • .lak napsal:

        Víš dobře že to co (ne)funguje je virtuál obluzených a ani o obrovi na hliněných nohou mluvit nejde obecně s chaotiky v podstatě hledačů dna ?? zisky, jakými.

        • proud napsal:

         Ja vim hlavne to ze jsme dostali sanci se osvobodit uplne a misto toho jsme dobrovolne skocili do jeste mnohem horsich sracek.A hlavne mnohem nebezpecnejsich.

        • proud napsal:

         Ty nas pro zacatek stojej mnohem vic nez dostaneme a armadu s nemoznosti obrany s par mizerne vyzbrojenejma zoldakama a masirkou s fiktivnim NATO kterymu jsme dobry jen jako kanonen futter,ale rozhodne za nas umirat nepujde.

        • .lak napsal:

         To jistě a vidím to už v pokročilejší fázi i když se tváří že trh/ráj.
         https://www.youtube.com/watch?v=3AzjN0M16TE 1:22:20

     • .lak napsal:

      Výslednice tohoto je klidně na příštích restitucích či jiném vyrovnání se zodpovědnými. A nacisté byli také pronásledováni snad až do dnes po ww2.

 3. niSas napsal:

  Jó za A) Kanónfuter
  Za B) Fach idiot,
  zvol ANO, NE.
  Nic jinýho panský hovada eště nevymysleli.

  A jak se to dělá. Vyženeš podílníky z půdy do města. gdysi vojenské posádky, a na ukradený půdě jim nevolníci vyrábí žrádlo, keré se odtama odveze, říkají tomu vyrábění a ziskovost, do posádky a tam se to přerozděluje zevlujícím, havlujícím blboňům za zásluhy.

 4. niSas napsal:

  JO kokoti, podíly vám smrděj. Tak dostanete eště víc nasrat. Muheeeeeee

  • proud napsal:

   My ti na podily sereme,sami si vezmem co chceme.

  • niSas napsal:

   Ty si vezmeš howno. Jak se budou sečítat úžerníci, budeš rád že nebudeš viset. Lidi se nebudou ptát, cos tady navykládal za píčoviny, ale jak si žil.

   • proud napsal:

    To se dozvedi ze mnohem lip nez ty ;-)

   • proud napsal:

    ….mimochodem,vy v tyhle kolonii nejste ani schopny se postarat o budoucnost svejch deti kdyz dopoustite co se tu deje,takze nemam strach ze byste dokazali povesit nekoho jinyho krome sebevrazdy,mamlasove:-)))))))))))))))))))))))))))).Frajeri co vesej druhy by tenhle bordel nikdy nedopustili!

   • proud napsal:

    Prizdisracove s fantazii :))))))))))))))))))))))))))))))

    • .lak napsal:

     A se šesti škopky, pozor píp v „atomových katedrálách, jiná věc že produkci jednho hrneku vyváží za dotovanou cenu domácnostmi, trhu „velkomožných. Ty moc vědomí nemáš ani já ale ten porcovaný medvěd by byl s chápavými grizly proti floutkovi s rybičkou.
     Nicméně ti co si sebe neváží jsou bez perspektiv a tedy tvůj příměr asi platí ale to druhé slovo ve spojení je blud.

     • proud napsal:

      Sam sebe si vazim,ale muj narod ma jeste hodne co dohanet,abych si ho taky vazil!

     • proud napsal:

      Ty snad nevidis tu tupou masu co otroci na cizaky,nakupuje u cizaku,ale hlavne,podlejza cizakum??? Netouzi po vlastnim domove. Ty si mam vazit? To bych musel bejt nesvepravnej,i American(emigrant,vsehochut) kterej je v Americe vlastne na navsteve je mnohem vetsim vlastencem a patriotem nez to co vidim tady kolem sebe,to je hodne smutna zalezitost!!!

 5. Jan Kowak napsal:

  Škola kon-čí.. po po schodišti Kowak domu je-de..

  Blás..niwej den & já.. Fšec-ko si zpíwám – nyc nezakrej wáám

  .. a tag oráwě teď skonči-la ho hodina nám : ))

  Down town a teď down Townn .. a teď

  Kowák le-ze po Jabloni a ne-be je šede

  .. blázniwej DEN a já Spíwam
  Padam.. nyc nezazlįwam a tag – pá-tá , ne-boť pátá Hodina..

  Zadřela ss se asi !?

  Čekuj-te ROBOTI západ i wy-chod to-ho.. Žblun-ce.. teď.ka newim ??

  .. Neboť odby-la neboť ten TO sewer ss sme ko koupi-li my – REPTILIANI : //
  ch
  ps : Babiš – juž sereš ma-gy w Kockách..

  Muheeeee ?

  • Jan Kowak napsal:

   Neoprawuj pí smena..
   .. Neboť ti čouha ha.. Haha

   .. sláma z boť.

   Neboť..

   Atď.

  • Jan Kowak napsal:

   Opt.. to ssem ja fakt.. was is napsal ..?

   A ne-bo ne. bodka . A kur wáá.. Mroži , sem se chtěl .. to
   Štěknout.. teď newim .. ale

   Mroži – měls w Táboře g dispozi ci , ta..ky tu tu.. KNIHOW nu &
   umiš Mroži čí – tať..

   Jã ne : /

   Sse to juž 100 let , napokon Lany sse seret!ek baszom az ügen

   .. Lany zahy bázs.

   Egyer we-cem azza nyass
   Póser se Mroži.. zwem TÉ na GULÁŠ .. Majsnar zas po

   POSRAL DEKL i zwiňu-ju šém atď..
   .. gúlašoš úútyan guláá

   Zsosz czalag ny at. .. ??
   èš ku-máň Es érnyèk basszom to Bor Roš to MMA umět lá lá lá

   .. kiss lám la Lány sem HORWÁTH.. i Ibrahim ; )

   Czilagók út ján , czilagók út ján .. Aby tě mistr OUD atď.

   Lá la lala la – wíš co Muslim je-to Done PITRALESCU ?

   .. za Song : o

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!